IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Tomoe Kenmotsu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Tomoe Kenmotsu   Czw 29 Kwi 2010 - 14:45

Imię : Tomoe
Nazwisko : Kenmotsu
Profesja: Shinigami
Waga : 59kg
Wzrost : 163
Wygląd :
Tomoe ma długie ciemno brązowe włosy. Ich falistość ukrywa przewiązana czarna opaska . Jest wystarczająco
dobrze zbudowany . Zwykle ubiera się w klasyczny strój Shinigami . Charakter: Z poczuciem humoru, często odrywa się od świata go otaczającego.
Często nie umię panować nad emocjami. Lubi przebywać samotnie choć towarzystwo także mu odpowiada .
Ekwipunek : Kij Bo z drzewa rodzaju Sideroxylon, odznaka oraz strój Shinigami
Pieniądze: 500 ryo
Historia:
Tomoe miał ciężkie dzieciństwo. Nie wiedomo gdzie się urodził. Znalazł go pewien mężczyzna
wśród koszy na śmieci. Z dziecka emitowała siła, która sprawiała, że każdy chciał go mieć .
Znalazsca wykorzystał to i Tomoe wkrótce stał się obiektem wymiany do tego stopnia, że można go było
nazwać walutą. Ludzie wymieniali go za różne rzeczy - najczęściej za jedzenie. Był tak szybko wymieniany, że
często trudno było stwierdzić kto jest teraźniejszym właścicielem dziecka . Był już tylko walutą aż do czasu
gdy został zabity, lecz to nie zmieniło jego pozycji . Jego udział w handlu
był na tylę duży, że po 2 latach trafił z ziemi do Soul Society jako duch. Tu jego rola nie trwała długo i po
kolejnym roku został zapomniany i zostawiony na pastwe losu . Działał samotnie walcząc o jedzenie często
narażając swoje życie. W wieku 13 lat zapomniał o przeszłości .
Pewnego razu zauważył grupę Shinigami, która zachęcała tutejszych ludzi do wejścia w szeregi.
Słyszał o nich jedynie z rozmów obcych ludzi. Po chwili zauważył grupę zbierających się chętnych.
Wbijając się w tłum ruszył w nieznanym mu dotychczas kierunku .
Od zawsze był "szarą sylwetką". Ćwiczył i uczestniczył w zajęciach tak, że nikt nie wiedział o jego istnieniu.
Właśnie na szkoleniu poczuł pierwszą chęć poznania kogoś. Miał wiele nie udanych prób nawiązania
znajomości, które najczęściej kończyły się klęską . Tomoe na tylę ukrywał swoje pochodzenie i dawny
styl życia, że po dłuższym okresie całkowicie go zapomniał . Przez cały czas studiował emocje innych ludzi.
Wnerwiony był gdy widział smutne lub bez uczuciowe twarze. Zaczął robić z siebie błazna by na twarzach mogły zawitać
uśmiechy . Był świadomy, że ludzie uważali go za głupka lecz całkowicie to go nie wzruszało gdyż
dla niego cenniejsze było ich dobre samo poczucie . Pomimo swojego innego stylu życia wciąż był jedynie
statystą w najróżniejszych sytuacjach.
Tomoe nie był błyskotliwy w nauce lecz nadrabiał to w niesamowitej zręczności, szybkości i refleksu.
Po pozytywnym ukończeniu "szkoły" stał się Shinigami . To był okres gdy poznał człowieka, który chętnie
z nim rozmawiał . Był zaskoczony, że ta osoba o miłej tużsamości zna jego całą historie lepiej od niego.
Każda próba Tomoe , poznania jego imienia najczęściej kończyła się zmianą tematu od strony "Bezimienngo"/
Bez imienny uczył go jak władać bronią co Tomoe opanował do mistrzostwa.
-------
Była ciemna noc. Obok niego stała mu obca kobieta . Wyglądała na smutną.
- Co się stało ? - spytał Tomoe widząc gościa w swoim pokoju.
- Twój mistrz nie żyje - powiedziała po czym gwałtownie zamilkła .
Tomoe napadł nie tyle smutek co wściekłość. Kobieta wyszła z pokoju zostawiając go samego . Usiadł
na łóżku w ciszy. Wiedział, że jeśli to już miało miejsce nic na to nie poradzi. Nie robił żałobnych
scen. Miał wiele dobrych wspomnień razem z nim spędzonych. Myślał o nich zanużając usta w herbacie.
Ten dzień był jego pierwszym z takich jakie pamiętał . Był gotowy przeżyć taką ciężką chwile .
-----
Od tamtego dnia ćwiczył samotnie wspominając pouczenia jakie dawał mu Bezimienny . Miał cel, stać się na tylę silnym
by pomścić jego nauczyciela jak i przyjaciela .
Statystyki:
Siła: 7
Szybkość: 6
Zręczność: 12
Wytrzymałość: 6
Inteligencja: 9
Psychika: 5
Reiatsu: 6
Kontrola Reiatsu:5
Ogólnie:
Udźwig: 40 kg
Prędkość (śr.): 8 km/h
Prędkość (max.): 12km/h
Techniki:
Poznane Hadou:
#3 - Purotekushon
#13 - Kashitsu
Poznane Bakudou:
#8 - Sando
Umiejętności:
Mistrz broni, artysta, nadzwyczajna uroda
Wady:
Twardy sen, stara rana na łydce

Ostatnio zmieniony przez Tomoe dnia Czw 29 Kwi 2010 - 16:41, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Tomoe Kenmotsu   Czw 29 Kwi 2010 - 16:04

Iz: Hyyyyyy?
Kamys: Everybody BOMBA
Eru: "gwałtownie zamilkł"
Zbychu: "zanurza usta w herbacie"? Hmmm, a to dobrze robi na cerę ?
(reakcja ludzi w pokoju Kamys na tą historie)

Kamys: Wiesz co ? Dawno tego nie robiłam ale normalnie przeklnę przy sprawdzaniu postaci bo nie wiem co napisać... "O JA PIERDOLE", to ciska mi się na usta.. Tak.
Co ja ci mogę powiedzieć ? bardzo dawno się tak nie śmiałam z karty ;) bardzo podbiały mi się wstawki o walucie, zmieniłam sobie słówko na wykorzystywany i miałam sporo śmiechu ;D Ja naprawdę nie wiem jak to wymyśliłeś ale masz wyobraźnie, gorzej chyba jednak z hm... "zmyślnością" ? Bo wiesz pisanie na tym poziomie, i wklejanie tego to nie jest zbyt mądre... W zasadzie jest naiwne. Pomijam już fakt że karta jest prawdopodobnie wklejana z innego forum... Albo po prostu nie umiesz czytać niektórych rzeczy, albo Ci się nie chciało ? jeśli to ostatnie to wiesz... Możesz się już stracić.
Nie powiem Ci co jest do poprawienia, bo jest wszytko, łącznie z logiką karty, stylem pisania i interpunkcją która jest gorsza od mojej... Nie zamierzam Ci pomagać bo nie widzę sensu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tomoe Kenmotsu   Czw 29 Kwi 2010 - 16:34

Szkoda, że ci się nie spodobało . Cała karta jest w 100% moja ale coś czuje, że nie jest to powód do dumy . Pracowałem opierając się na poradniku do tworzenia karty więc domyślam się, że głównie chodzi o historie.... Miło słyszeć, że poprawiłem komuś humor własną "wpadką" .
Ps.: Coś usunąłem mam nadzieje, że to było właśnie to.
Powrót do góry Go down
Ginyu Kaien

Mistrz Gry : El Muere Padro Diablo

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Tomoe Kenmotsu   Czw 29 Kwi 2010 - 17:11

Ginyu w domu, tuż po oglądnięciu wiadomości o teście gimnazjalnym i totalnym zdenerwowaniu, chcąc poprawić humor wbija na forum prosto do proponowanych i..... Jeszcze większa złość, kolejna głupia karta i kolejny ocena.

NEGATYW

Nie muszę chyba tłumaczyć.
Pozdrawiam
Ginyu.

Ps. MAŁO i SŁABO!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tomoe Kenmotsu   Czw 29 Kwi 2010 - 17:21

Po co mam pisać długą historie jeśli moja postać ma tylko 14 lat? Czytałem poradnik...
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Tomoe Kenmotsu   Czw 29 Kwi 2010 - 17:43

Wiesz ty czytałeś poradniki, ale poradniki nie gwarantują tego że postać przedzie, przykro mi... Jak na mój gust potrzebowałbyś:
a) mniej telewizji i gier komputerowych
b) więcej ambitnych książek

To naprawdę daje sporo...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Tomoe Kenmotsu   Czw 29 Kwi 2010 - 17:57

Tomoe napisał:
Po co mam pisać długą historie jeśli moja postać ma tylko 14 lat? Czytałem poradnik...

Po to by było wiadomo że umiesz pisać na zadowalających tutaj MG poziomie. Że w razie czego możesz się skupić i napisać coś naprawdę dobrego, co będzie można czytać z przyjemnością. By mieć bardzo dobrą i szczegółów podstawę do prowadzenia sesji. By nie zbłaźnić swojej osoby i nicka...
No i długość to względne pojęcie. Dla mnie półtorej strony czystego tekstu jest zadowalające... pod względem objętości, i wcale nie takie trudne do osiągnięcia.

Niestety, to co tutaj jest nie spełnia tych warunków. Spróbuje coś napisać jak wrócę po dzisiejszej imprezie - zobaczymy co z tego wyjdzie. Jednak sądzę że będzie to lepsze niż to coś...

...chyba nawet nie muszę dawać negatywa. To samo w sobie się dyskwalifikuje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Tomoe Kenmotsu   

Powrót do góry Go down

Tomoe Kenmotsu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1