IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Nekui Rika[Hollow]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Nekui Rika[Hollow]   Pią 21 Maj 2010 - 13:24

DANE

Imię:Rika
Nazwisko: Nekui
Profesja: Hollow
Waga: 76kg
Wzrost: 200cm, ale w "poziomie"
Wygląd: może być taki?
Charakter: Jak na początkującego Hollowa nie wyróżnia się z tłumu. Nie jest beznadziejnie głupi, ale też nie jest jakiś inteligentny. Jest typem marzycielskiego lenia. Mianowicie, gdy jakaś zdobycz mu ucieka lubi sobie o niej pomarzyć jeśli ją dorwie. Zanim ją pożre patrzy na nią i sobie rozmyśla o różnych rzeczach dotyczącej postaci. Czasami, gdy uciekinier jest za szybko po prostu go zostawia, bo zwyczajnie mu się nie chce go gonić. Oprócz tego jest bardzo rozmowny i ponury. Lubi rozmawiać jednakże nie na zbyt wesołe tematy. Rika często się nagle zatrzymuje i zaczyna o czymś myśleć co sprowadza się zazwyczaj do ucieczki ofiary. Czasami wpada w swego rodzaju szał, i nie zwraca na nic uwagi goniąc tylko posiłek. Najczęściej wpada w niego, gdy jest głodny.
Ekwipunek: Brak?

Historia: Przepowiednia... Strach... Zniszczenie... Śmierć... Słowa. Tak to one. Same są niczym. Bezwartościowo poukładanymi literami. Nie znaczą nic. Słowa poparte czynami nabierają ducha. Ich znaczenie staje się dosłowniejsze i głębsze. Jednak najbardziej przekonujesz się o ich zabójczych właściwościach, kiedy to Ciebie owe słowa dosięgną. Zdradzony przez najbliższa rodzinę. Na zawsze wygnany. Wszystkie te słowa przeżyłem ja. Wszystkie one są już moją częścią. Częścią mojej historii... Nie wiadomo od czego by tutaj zacząć. Gdyby ktoś spisywał to w książkę zapewne pojawiłby się tytuł oraz ładna oprawiona okładka. Wszystkim tym zajmowałby się wiecznie szczęśliwy autor, który ma rodzinę i nawet nie przypuszcza jak jego historie mogą naprawdę oddawać przeżycia innych ludzi. Jednak koniec smęcenia i tego całego marnego wstępu mogącego pouczyć czytelnika owej biografii. Ten wstęp ma zadanie. Tak. Ma on zadanie. Jeśli spotkacie kiedykolwiek kogoś innego i odbiegającego od was w sprawach wielu rzeczy to nie odrzucajcie go. Każdy z nas jest człowiekiem... gdzieś w głębi duszy nawet jeśli jest ona przeżarta do końca zawsze można doszukać się w najgorszym łotrze namiastki człowieka. Chociaż namiastki....

Rika urodził się w zapadłej wsi. Od początku swoich narodzin nie lubił się uczyć. Był okropnie leniwy i denerwowało go wszystko co było związane z pracą. W chacie mieszkali oprócz niego rodzice, jego dziadkowie oraz brat. W sumie żadnego z członków rodziny nie lubił. Oni [tak nazywał swoich członków rodziny] też za nim nie przepadali. Kiedy zobaczyli jak przyniósł do domu martwego królika swojego brata wszyscy go znienawidzili. Chłopak zagubił się i przestał uczęszczać do szkoły. Rodzice wydziedziczyli go i porzucili w środku lasu. Przez jakiś czas chłopak żywił się surowym mięsem i pił deszczówkę. W wieku 15 lat spróbował wejść z lasu mimo strachu. Wiedział bowiem, że jeśli wyjdzie z ukrycia zabiją go bez litości wieśniacy uważając za demona. Szedł ostrożnie zgarbiony drogą. W końcu napotkał wieśniaka szedł on pogwizdując. Szybko Rika wskoczył do rowu, a gdy wieśniak przeszedł chłopak udusił człowieka. Zabrał wszystkie jego rzeczy razem z małym nożykiem, po czym szybko czmychnął do lasu. Nie grzeszył inteligencją więc zostawił ciało na środku ulicy. Po kilku takich zbrodniach ludzie domyśleli się, że jednak chłopak żyje i planuje się zemścić. Szybko ruszały do lasu parami wieśniaki szukając chłopaka z zamiarem zabicia. Aż do wieku 16 lat uciekałem przed nimi. W końcu natrafił na stado wilków. Te goniły go przez chwilkę, a następnie po krótkiej walce rozerwały krzyczącego z cierpienia chłopca na strzępy.

Ludzie doszli na miejsce i przepędzili wilki. Nie urządzili mu pogrzebu zostawili ciało na pastwę mrówek. Wkurzony latałem za nimi aż do 20 roku życia. Jako duch patrzyłem na moją rodzinę nienawidząc ich z całego serca, bo przez nich zginąłem i nawet mnie nie pochowali. Miałem zamiar obojętnie za jaką cenę zniszczyć ich. Przez tych, którzy zniszczyli moje życie, i nawet marzenia, jeśli jakieś w ogóle miałem musiałem się tułać nic nie mogąc zrobić. Dopiero po czterech latach napadł na mnie pusty. Mój duch ważył wtedy jakieś 40kg i mierzył około metra siedemdziesiąt.Znalazłem się w bardzo jasnym pomieszczeniu. Wszędzie było biało. Bolała mnie od tego głowa. Nagle zobaczyłem, że goni mnie pusty. Uciekałem ile sił w nogach. Nagle poczułem rwący ból w całym ciele. Upadłem na kolana. Zacząłem się przemieniać. Pełzałem na czterech nogach i miałem ogromny ogon uwieńczony na końcu ostrzem, z zdziwieniem stwierdziłem, że mam jakieś 2 metry długości i, że sporo ważę. Przestałem czuć ból i strach. Odwróciłem się do pustego z ogniem w oczach i wzbiłem się w powietrze atakując go tak długo aż pusty umarł. Następnie postanowiłem się zemścić na rodzinie. Dzięki Gargancie dostał się do swojej zapadłej wsi i wkroczył do domu. W środku byli wszyscy. Szybko wkroczyłem między nich i każdego pozabijałem, a później zjadłem ich dusze. Minął już rok od kiedy chłopak został pustym, gdyż w wieku dziewiętnastu lat zabiły go wilki. Teraz jestem prawdziwym demonem- myślałem z ironią wspominając strach przed wieśniakami.

Pieniądze: brak tak?

STATYSTYKI 10+4 za wiek zgadza się?=14 dwie umiejętności jeszcze + 1 za wadę
Atrybuty:
Siła: 10 [+1,,, +4]
Szybkość: 10[+5]
Zręczność: 4[-1 ,,,]
Wytrzymałość: 10 [+5]
Inteligencja: 5[-1... +1]
Psychika: 5
Reiatsu: 5
Kontrola Reiatsu: 5

OGÓLNE I tu tak jak powyżej plx help!

Udźwig: 100kg
Prędkość (śr.): 16km/h
Prędkość (max.): 35km/h
PŻ (Punkty Życia): 60
PR (Punkty Reiatsu): 25

Umiejętności: Możliwość łapania ogonem oraz ranieniem nim, dzięki łapom mogę bardzo szybko się poruszać. , Mocna Kość, Ulubiona Ofiara[Narkomani]
Wady: Półgłówek

Ostatnio zmieniony przez Nekui Rika dnia Pią 21 Maj 2010 - 14:42, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Ginyu Kaien

Mistrz Gry : El Muere Padro Diablo

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Nekui Rika[Hollow]   Pią 21 Maj 2010 - 13:57

Jakoby tu zacząć.
Wagę, wygląd i wzrost rozdziela się na tą dotyczącą postaci ludzkiej i tej dotyczącej postaci Hollow, swoją drogą ten wygląd jest zarezerwowany z tego o wiem.
Charakter-Ok
Ekwipunek -OK
Historia- Słabiusieńka, brak szczegółów, o ile wstęp tyle powinien zawierać o tyle ty się w tym zmieściłeś i jest na wiek za krótka

Statystyki i dalej- Wszystko jest w dziale Tworzenie karty postaci i przeciętny dzieciak z 1 podstawówki powinien po krótkim instruktarzu zrozumieć, a myślę, że jesteś troszku starszy.

Techniki- Jak wyżej tyle ,że w innych specjalnych działach. Znajdziesz jeśli nie jesteś osobą bezmózgą

NEGATIVE

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Nekui Rika[Hollow]   Pią 21 Maj 2010 - 14:06

Techniki i Te inne poprawiłem historię zaraz nabazgram ^^ a z tą wagą wzrostem to opisze w historii

Edit:
Jak teraz?

A i mam pytanie, Hollow może zginąć? Przestać istnieć?
Powrót do góry Go down
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Nekui Rika[Hollow]   Pią 21 Maj 2010 - 15:47

Troszkę rozdzieliłem historię, jest dzięki temu bardziej przejrzysta.

Karta ogólnie jest dziwna, póki co nie daje akcepta.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Nekui Rika[Hollow]   Sob 22 Maj 2010 - 14:28

Nekui Rika napisał:
A i mam pytanie, Hollow może zginąć? Przestać istnieć?
Moze. Jak Cie kłinszi ustrzeli to sztywny jestes po wsze czasy i nawet reinkarnacja Ci sie nie nalezy.

Jak na początkującego Hollowa nie wyróżnia się z tłumu. Nie jest beznadziejnie głupi, ale też nie jest jakiś inteligentny.
Wady: Półgłówek

Nie gryzie sie to czasem? Przecietny hollow jest glupi, a skoro taka wade wziales to wynika, zes ponizej przecietniej.

Rika to nie jest czasem zenskie imie? Na pewno chcesz takie?

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Nekui Rika[Hollow]   

Powrót do góry Go down

Nekui Rika[Hollow]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1