IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 4/3
Kovacs - 1/3 Ekkusu - 3/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Benorn - 1/2

Share | 

Killajt Sibonizu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Killajt Sibonizu   Nie 30 Maj 2010 - 22:50

Dane
Imię: Killajt
Nazwisko: Sibonizu
Profesja: człowiek
Waga: 75kg
Wzrost: 1m 65cm
Wygląd: Ma czarne, średnie włosy, niebieskie, duże i piękne oczy, silnie zbudowane i pełne tatuaży ciało i modne ubranie .
Charakter: Dziewczyny go kręcą, czasem wybucha, ale zazwyczaj jest koszmarnie spokojny, przez co często drażni nerwowe osoby.
Ekwipunek: kosa (pamiątka po zdarzeniu) i talizman (upominek)
Historia:
Killajt był chłopcem przystojnym i utalentowanym. Mieszkał razem z ojcem, siostrą i paroma osobami w niezmierzonej gęstwinie lasów. Razem ze znajomymi łapali i obrabowywali wędrowców dla jedzenia. Jego siostro zwabiała obcych do ustalonego miejsca, a on z resztą napadali na nich ze wszystkich stron.
Działo się tak aż do pewnego dnia, kiedy chłopiec miał 9 lat, gigantyczny pusty przeszedł przez jego dom niszcząc wszelki majątek z obrabowanych ludzi. Gigant zabił jego wszystkich znajomych, a mu zostawił jedynie wielką ranę przechodzącą przez oko. Killajt wziął swoją ulubioną broń (kosę) i tyle pieniędzy ile tylko mu się dało uratować i uciekł po śladach zostawionych przez pustego. W czasie podróży jadł upolowaną przez niego zwierzynę. Podczas podróży słyszał głos, który się co jakiś czas zmieniał.
W wieku 10 lat dotarł do pewnej, małej farmy, gdzie dostał schronienie, wyżywienie, prace i miłość, której mu brakowało. Jego praca w lato i jesień polegała na żniwach a reszta polegała na pilnowaniu farmy. Robił to już automatycznie. W ogóle nie zwracał uwagi na to co robi. Przez cały czas myślał o tym co się stało i rozpaczał. Jego wybuchowość wdawała się w znaki grabieżcom którzy z nim zadarli, a czasem byli znudzeni jego spokojem.
Właściciele tego terenu byli nim okropnie zmartwieni. Dali mu na jego 14 urodziny pewien talizman przechowywany w tej rodzinie od równego tysiąca lat, który miał ujawniać istnienie złych duchów w pobliżu i sporo ryo. Killajt otrzymawszy podarunek wyruszył szukać miasta.
Po miesiącu znalazł miasto, wykupił mieszkanie, i znalazł pracę. Do 15 roku życia ustatkował się ze wszystkim, ale nadal słyszy dziwny głos, nawiedzają go wspomnienia i ma koszmary. Ma paru przyjaciół i przyjaciółek. Dużo czasu spędzał z nimi i na nauce.

Pieniądze: 100 Ryo.

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 6(+1 płeć)
Szybkość: 5
Zręczność: 3(-2 płeć)
Wytrzymałość: 6(+1 płeć)
Inteligencja: 14(+9 wolne)
Psychika: 10(+5 wolne)
Reiatsu: 7 (+2 wolne)
Kontrola Reiatsu: 7 (+2 wolne)

OGÓLNE

Udźwig: 60kg

Prędkość (śr.): 5[km/h].
Prędkość (max.): 20[km/h].
PŻ (60 )
PR (25)
Techniki
Magia

Atrybuty:
Poznane Hadou:
Poznane Bakudou:

Umiejętności: Nadzwyczajna Uroda, Ulubiona Broń, Urodzony Lider, fotograficzna panięć

Wady: Wrażliwość na Alkohol, Stara Rana (od lewego oka do samego końca głowy), Jednooki (stara rana), Fobia(na zbiorowisko ludzi większe niż 50 osób) i Wielki Żarłok, Rozdwojenie Jaźni (jeżeli admin mi pozwoli)

mam nadzieje że komuś się podobam
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Killajt Sibonizu   Nie 30 Maj 2010 - 23:17

Hmm czytaj uważnie to co teraz napisze - TO JEST ŻAŁOSNE... W sumie chyba z 3 tygodnie nie widziałam gorszej karty, powiem jedno, całość do napisania od nowa. Tym razem nie na przysłowiowy "odpierdol"...

Dziękuje pozdrawiam

A zapomniałabym Negatyw

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Killajt Sibonizu   Pon 31 Maj 2010 - 7:49

Dziękuje za szczerą odpowiedz. Nie jestem w wprawiony ponieważ to pierwsza gra tego typu.

Pozdrowienia dla wszystkich.
Powrót do góry Go down
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Killajt Sibonizu   Pon 31 Maj 2010 - 13:41

Ziom może gry tego typu nie są dla Ciebie?? musisz się nad tym poważnie zastanowić... rabowałeś ludzi z kosą do 9 roku życia wtf 0.o?? potem do 15 byłeś karkiem na farmie 0.o najs man... -_- zalecam zacząć czytać książki fantasy może wtedy wymyślisz coś lepszego...

Negatyw
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.anime-no-sekai.pl
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Killajt Sibonizu   Pon 31 Maj 2010 - 16:22

racja nie są jednak dla mnie. Ale dzięki. Dzięki tej stronie wiem na czym takie gry polegają. Ale popatrzcie jak dobrałem cechy i wady. Prosił bym o usunięcie mojego konta.
Pozdrowienia i podziękowania.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Killajt Sibonizu   Pon 31 Maj 2010 - 16:31

Za wysokie progi - tyle mogę powiedzieć. Poszukaj innego forum (jest takich wiele).
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Killajt Sibonizu   

Powrót do góry Go down

Killajt Sibonizu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1