IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Babilon Club

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Naka

Mistrz Gry : żółwik

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sob 1 Sty 2011 - 21:44

Kama dyszała jak parowóz, zachwiała się i klapnęła na tyłku. W oczach jej się mieniło, choć była naprawdę zręczna to z kondycją bywało różnie. Zmęczona zaczęła migać do dziewczynki nie przejmując się czy ją rozumie czy nie. Było jej słabo, zbyt dużo emocji, zbyt dużo niewiadomych i czarów, które zdecydowanie jej się nie podobały, nie to co latanie z Hiratą. Koniec, jej organizm chyba stwierdził, że czas na wakacje.
Zemdlała kładąc się na chodniku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Nie 2 Sty 2011 - 10:59

Ostatnie co zobaczyła była biegnąca nieznajoma, która chyba zorientowała się, że Nakama długo już nie pociągnie stanu swojej świadomości. Czy wyrobiła się ze złapaniem jej - nie wiedziała, gdyż zemdlała w drodze na bruk.

Gdy Nakama się obudziła, pierwszą rzeczą jaką zauważyła było to, że znajdowała się w jakimś pomieszczeniu. Drugi rzut oka wykazał, że pomieszczenie to najprawdopodobniej jest salonem w jakimś domku jednorodzinnym. Bladozielone ściany, szafki na książki, telewizor przy jednej ze ścian, miękka kanapa na której aktualnie leżała, i duży stół na którym stały dwie szklanki oraz imbryk do herbaty. Wszystko to pokrywała niewielka warstwa kurzu. Nie wiadomo dlaczego (może to dlatego, że trzecim okiem Nakama nie dysponowała tak swobodnie jak pozostałymi dwoma) ale obecność jakiejś dziewczynki kobieta zarezerwowała dopiero na końcu. Chwilkę... zaczyna sobie wszystko przypominać... najpierw ten potwór ją gonił, trafiła w niego kosa, a potem ona... może to dlatego, że nie miała już tego dziwnego, świecącego się skrzydła?
-Jak się czujesz? Trochę się przestraszyłam gdy upadłaś tak na ziemię...

Imię i nazwisko: Mizuki Saruwatari
Wzrost i waga: 1.60m 52 kg
Ekwipunek: Standard (6600 円)
Statystyki:
Siła: 5 Zręczność: 5 Zwinność: 5 Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 16 Psychika: 11 Reiatsu: 16 K. Reiatsu: 10
Umiejętności: Fot. Pamięć, Lider, Retoryka, Uroda, Pojętność, Wiedza
Wady: Słaby wzrok, klaustrofobia
PŻ: 50/50
PR: 160/160
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Nie 2 Sty 2011 - 15:49

Naka potrząsnęła głową, usiadła i delikatnie westchnęła. Z delikatną nadzieją zamigała do dziewczyny licząc, że może ją zrozumie. Nie chciało jej się pisać, była zmęczona. Rozejrzała się po wnętrzu jeszcze raz, drugi raz podczas jednego dnia trafiła do lokalu z wyższej klasy. Zaczęła się zastanawiać, co trzeba robić, żeby zarabiać takie siano, żeby móc sobie na takie rzeczy pozwolić. Hirata był magikiem a ta mała jakimś skrzydlato-kosiastym czymś. Obydwoje dziwni i obydwoje z pieniędzmi. Jeśli trzeba będzie pisać, to trudno, chciała się dowiedzieć gdzie jest, kiedy może pójść i która godzina.. no i co to było to skrzydlate zamaskowane coś i dlaczego goniło właśnie Kamę?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Nie 2 Sty 2011 - 17:33

-Ummmm... wybacz, nie znam języka migowego-Tak oto skwitowała dziewczyna starania Naki, która zaczęła machać swoimi dłońmi przed sobą. No nic, trudno, czyli musiała się męczyć z pisania na telefonie, chociaż wybitnie jej się tego nie chciało robić.
-Hmmmm... zmyślnie. Lecz co by się stało, gdyby nagle twój telefon się rozładował?-Zapytała przypatrując się wprawnym palcom kobiety, która, pomimo tego iż wolniej niż zwykle, w miarę krótkim czasie przygotowała nurtujące ją pytania.
-Jesteś aktualnie w moim rodzinnym domu. Jeszcze nie wiem co się z nim stanie, prawdopodobnie komuś je wynajmiemy... pójść możesz kiedy chcesz, chociaż osobiście bym Ci tego nie radziła. Następnym razem mogę nie być w pobliżu-Dziewczyna była dość spokojna. Dopiero teraz mogła się dokładniej jej przyjrzeć. Była osobą dość spokojną, może wręcz nieco flegmatyczną (Nawet wtedy gdy chwytała tą kosę wydawała się być jakaś taka... chociaż, jak wtedy zaczęła do niej biec, była trochę bardziej zaangażowana) no i w dodatku dość ładną. Miała zadbaną, trochę bladawą cerę, ładne kształty, twarz, śliczne oczy, tylko była dość chuda. Nie wyglądała również na kogoś, kto dysponował jakąś większa siłą bądź kondycją.
-Jest dokładnie... piętnasta trzydzieści siedem. A tym zamaskowanym czymś był pusty. Hollow. Zła dusza ludzka polująca na inne oraz na ludzi z pewnym potencjałem duchowym, takich jak ty czy ja. Dlaczego? By się najeść. Logiczne, prawda?-Zapytała przecierając oczy, które były dość czerwone. Wtedy tez Kama zauważyła, że ma na nich parę mocniej widocznych blizn, prawdopodobnie po głebszych skaleczeniach

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Nie 2 Sty 2011 - 18:09

No dobra.. magia swoją drogą a bycie świrem to zupełnie inna sprawa. Złe dusze, potencjał duchowy... porąbało? Z drugiej strony widziała filmy o demonach i innych takich, czyżby naprawdę właśnie tak wyglądały? Kama jakoś nigdy nie była gorącym zwolennikiem jakiegokolwiek wyznania ale ogólnie wierzyła, że jest ktoś, kto czuwa i jest ktoś, kto nie koniecznie chce dobra dla ludzi. I waliło ją, czy takie podejście to chrześcijanizm, buddyzm czy inne dziadostwo. Więc świr, czy nie świr? Ciężko stwierdzić. Coś jeszcze przykuło uwage dziewczyny. "potencjał duchowy, jak ty czy ja" .. wystukała na klawiaturze
"zawsze jest jeszcze kartka i ołówek, patyk i piasek czy cokolwiek.. zawsze da radę się jakoś dogadać. O co chodzi z tym potencjałem duchowym.. i dlaczego niby ja go mam? Raczej zawsze byłam z dala od tych wszystkich duchowych spraw, nie mam żadnego potencjału..
No i apropo wyjścia, muszę być w centrum o godzinie 18.. mam bardzo ważne spotkanie"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Nie 2 Sty 2011 - 18:28

Dziewczyna trochę niecierpliwie czekała na to, aż Naka skończy pisać. A to napiła się gorącej herbatę, a to kaszlnęła sobie cicho... w końcu przeprosiła na chwilkę, mówiąc "coś mnie chyba bierze". Więc Naka miała chwilę na przyjrzeniu się pomieszczeniu. Dosłownie chwilkę, gdyż jedyne czemu zdążyła się przyjrzeć był telewizor oraz zdjęcie na szafeczce. Przedstawiało one trzy osoby. Pierwsza z lewej była drobna kobietka posiadająca czarne włosy z delikatnymi bordowymi pasemkami. Niby nic specjalnego, ale jej delikatny uśmiech był jedną w dwóch rzeczy, która przyciągnęła jej uwagę. Po prawej stronie był krótko obcięty blondyn w eliptycznych okularach o dość poważnym spojrzeniu silący się na uśmiech. Natomiast w środku z wyciągniętymi w górę rączkami stało 5-6 letnie dziecko w krótkich spodenkach, krótkimi blond włosami, oraz plastrze na policzku. Uśmiechało się od ucha do ucha, i wyglądała naprawdę szczęśliwie. Na tyle, by być drugim powodem usprawiedliwiające oglądanie tego zdjęcia. W końcu jednak dziewczyna wróciła, i przeczytała wiadomość przeczytaną przez Nakę. Potem oddała komórkę dziewczynie, załozyła ręce na piersi, i zaczęła nad tym rozmyślać.
-Dlaczego? Sama nie wiem... niektórzy rodzą się z czymś takim, inni przebywając w towarzystwie kogoś z takowym sami nabierają podobnych cech. Albo się ujawniają... powiem jednak szczerze, u Ciebie jest on bardzo słaby. Wystarczający jednak, by stać się celem takich stworzeń. Też tak miałam... nic przyjemnego... tak w ogóle to bardzo przepraszam, nie przedstawiłam się. Kaede Sayuri, miło poznać-Dziewczyna pochyliła się i wyciągnęła jedną rękę w stronę Nakamy. W końcu siedziała po drugiej stronie kanapy.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Nie 2 Sty 2011 - 21:54

Naka przez chwilę się zastanowiła, w sumie nic nie wiedziała o tej małej, niepozornej, flegmatycznej dziewczynce. Niby uratowała jej życie ale..
-Mów mi Naka bądź Kama - napisała na komórce i uścisnęła jej dłoń. - skoro też tak miałaś, to jak sobie z tym poradziłaś? Z tego co widziałam, dałaś mu radę raczej szybko.. też mam z nim szanse? Mam zawsze noże przy sobie. Nie chciałabym więcej tego czegoś spotkać ale jeśli.. muszę wiedzieć jak się bronić. No i dzisiaj na 18 muszę być w mieście. Jesteś w stanie mi pomóc?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Nie 2 Sty 2011 - 22:14

(Kurde, ciągle zapominam. -5 PR)

-Sama sobie bym nie poradziła, gdyby...-Odpowiedziała po przeczytaniu drugiej wiadomości. Dziewczę na chwilę ucichło, zamyśliła się... ostatecznie jednak wróciła do rozmowy z wyraźnym "dygnięciem" jej całości, co było zresztą tym bardziej widać, że przez chwilę patrzyła się gdzieś w bok na ziemię.
-...gdyby nie pewna osoba, prawdopodobnie zginęłabym za drugim czy trzecim spotkaniem z tymi potworami. Ona mnie broniła, zapewniła mi warunki rozwoju... sprowadzała na właściwą drogę. Było mi to naprawdę potrzebne, bo czasami zachowywałam się naprawdę idiotycznie. Może to przez śmierć mojej mamy...-Ciekawa przemiana. Jej głos stał się trochę cieplejszy, nacechowany uczuciami, a na jej twarz wstąpiły rumieńce. Nawet lekko się uśmiechnęła... chociaż gdy tak wspomniała o swojej mamie, trochę mocniej złapała się za ramię.
-Ah, przepraszam... to do niczego nie prowadzi. Z twoim poziomem rozwoju wątpię byś sobie dała radę nawet ze słabszymi pustymi. Nawet nie wiadomo, jaką masz zdolność... większość ludzi z podwyższoną mocą duchową ma taką, ale może minąć trochę czasu zanim się ona uaktywni. Chociaż... w sumie... niech pomyślę...-Kaede ponownie zapadła w stan namysłu. I tak jak wcześniej, po jakiś 10 sekundach...
-Czy w jakiś szczególnych sytuacjach zauważałaś coś niezwykłego u siebie? Trudno mi to określić... jakąś energię Ciebie przepełniającą... to, że możesz robić coś, co normalnie byłoby utrudnione... cokolwiek? Może kiedy uciekałaś przed tym potworem?-Zapytała z lekką nadzieją w głosie. Chyba trochę się zaangażowała w tą sprawę.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Pon 3 Sty 2011 - 10:06

Kama zastanowiła się chwilę.
Ta mała najwidoczniej siedzi w tym gównie dość mocno i chyba rozumie dużo więcej niż Naka więc.. hm. Może mogłaby pomóc. Sama myśl o jakiejś supermocy typu spiderman czy inny hulk była całkiem interesująca, przydałoby się w pracy. Hmm. Znów zaczęło się klikanie na klawiaturze, co zaczynało powoli irytować.
-Jestem bardzo dobra w parkour jeśli wiesz co to jest- bieganie po różnych przeszkodach, wspinanie się na nie i pokonywanie ich w jak najszybszy sposób. No i nigdy nie miałam problemu z walką bronią, jakąkolwiek powiem szczerze choć noże są moją ulubioną, nie spotkałam jeszcze nikogo, kto by mnie pokonał w tej dziedzinie. Jakieś mało to "magiczne", nie sądzisz?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Pon 3 Sty 2011 - 16:34

-No rozumiem, rozumiem. Bo po...-Kaede musiała przerwać swoją wypowiedź z powodu dość uporczywego kaszlu, oczywiście z zachowaniem wszelakich dostępnych na tą chwilę środków bezpieczeństwa w postaci odwrócenia głowy i zasłonięcia ust dłonią-Przepraszam... pytałam się Ciebie o to, gdyż gdy uciekałaś wyczułam od Ciebie... jakby to powiedzieć... wypalaną energię duchową. Tak jak silnik samochodu potrzebuje paliwa, tak i wszelakie wzmocnienia ciała bądź zdolności potrzebują Reiatsu... tylko... nie wiem, co to wtedy było. Nie zauważyłam niczego niezwykłego, wiec... czekaj...-Dziewczynka znowu przerwała rozmowę, by napić się herbaty ze swojego naczynia. Chyba znowu zaczęło ją coś tam drapać.
-Na razie byłabym wdzięczna gdybyśmy wymieniły się numerami telefonu. Jak coś wymyślę albo będziesz miała problem, będziemy w kontakcie... ok?

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Pon 3 Sty 2011 - 23:52

Naka kiwnęła głową i po prostu zapisała swój numer telefonu a numer Kaede zapisała w swojej komórce. Podziękowała skinieniem głowy i wyszła na zewnątrz. Osłoniła oczy przed słońcem, rozciągnęła się i spojrzała na zegarek. Jeśli miała wystarczająco dużo czasu, skoczyła coś zjeśc i później poszwędać się po centrum, może komuś uda się zawinąć portfel tak, żeby nie zauważył? Jeśli czasu było mniej. po prostu jedzenie i od razu pod wieżowiec Hiraty.
Świat stawał się coraz dziwniejszy a Kama chciała brać w tym wszystkim udział, być tego częścią.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Wto 4 Sty 2011 - 20:45

Jako, że Naka znalazła dość blisko miejsca w którym się znalazła (Czyli dzielnicy domków jednorodzinnych) przystanek autobusowy, stosunkowo szybko dotarła do miejsca bliżej centrum, gdzie zjadła sobie zapiekankę/burgera/sałatkę po kretońsku (Tak czy siak, około 7 Ryo jej wsiąknęło). Wydawało jej się co prawda, że gdyby biegła tak jak wtedy, to znalazła by się tam dużo wcześniej. Chyba naprawdę adrenalina dodaje skrzydeł... portfela nikomu nie zwinęła, gdyż nikt jakoś nie był na tyle nieprzezorny w miejscu, w którym się znalazła, a czasu... wypadałoby się nie spóźnić, prawda?
Już z daleka Nakama dojrzała Hiratę stojącego przed swoim budynkiem. Widząc dziewczynę uśmiechnął się do niej, i odprowadził do dość wysokiej klasy samochodu marki Honda, kolor oczywiście, jak to w stereotypach bywa, czarny.
-Jak minął dzień?-Zapytał otwierając drzwi od strony pasażera by Naka mogła wejść. Z przodu, co przy odrobinie pomyślunku było dość zrozumiałe-Pojedziemy na obrzeża miasta. Ludzie mogliby być nieco zaskoczeni gdyby zobaczyli Ciebie skaczącą parę metrów w górę-Mężczyzna był dość zadowolony z towarzystwa w jakim przebywał. A Naka była zadowolona z podróży i warunków, w jakich się odbywała. Dobry zestaw dźwiękowy grający rocka, wygodne fotele, czysto, schludnie... tylko raz zaczęło trochę trząść, ale może trafili na jakąś gorzej urządzoną ulicę.
Gdy Naka została poproszona do wyjścia, ujrzała znane przez nią miejsce. Stara opuszczona fabryka niegdyś produkująca meble była w końcu dość wdzięcznym miejscem na ćwiczenie wyczynów parkourowych... i chyba Hirata o tym wiedział. Ewentualnie miał nadzieje, że...
-Nikt nam nie przeszkodzi. Dopilnowałem tego
Zatem obydwoje weszli do środka, do głównego pomieszczenia, w którym dach ulokowany był dość wysoko. Dość przemyślane... gorzej, jak Naka poradzi sobie lepiej, niż ktokolwiek przewidział. Na razie jednak nikt się tutaj tym nie przejmował. Wręcz przeciwnie, atmosfera była spokojna i tajemnicza.
-A teraz... stań w lekkim rozkroku, możesz przymknąć oczy, jeśli Ci to pomoże. Niech nic Cię nie rozprasza. Żadne zbędne myśli, obawy, bądź troski. Musisz się skupić na wyczuciu tego małego punktu ulokowanego w twojej klatce piersiowej. Na razie siedzi on cicho... ale jeżeli się postarasz, uczynisz pierwszy krok do osiągnięcia tego, czego pragniesz...

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Wto 4 Sty 2011 - 21:57

No dobra.. A więc przyszło do tego momentu, w którym albo stanie się jednym z aktorów tego wielkiego cyrku albo będzie naprawdę głupio wyglądać skacząc na odludziu bez składu i ładu.
Odetchnęła cichutko, stanęła w rozkroku rozglądając się wokół, czy w razie upadku nie rozwali sobie łba o jakieś cholerstwo. Zamknęła oczy i postarała się skupić. Niestety, nie było to łatwe.. W głowie siedział jej potwór którego niedawno spotkała, obawa co wyjdzie z treningu i co będzie dalej. Wciąż z zamkniętymi oczyma zaczęła miarowo oddychać, skupić się, skupić!

Uda się?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sro 5 Sty 2011 - 21:49

W tym całym skupianiu się nawet nie usłyszała, że Hirata do niej podszedł, zaszedł od tyłu, i nawet położył swoje ręce na jej barkach.
-Spokojnie, bez nerwów... miałaś dzisiaj ciekawy dzień, prawda? Na razie się tym nie przejmuj. Myśl o tym co znajduje się w środku Ciebie. Małe światło... okrągłe, połyskujące, które aż drży z radości na myśl, że w końcu zostanie znalezione... pomogę Ci...-Jedna z dłoni mężczyzny zaczęła się zsuwać w dół. Wodził palcami bo obojczyku, dekolcie, i ostatecznie skończył na mostku. Palcem wskazującym kręcił tam kółka, jakby usiłując coś znaleźć... chociaż może to zwykły pic na wodę. Albo i nie... a może... tak czy siak, odpowiednia atmosfera była utrzymana. Nastała całkowita cisza. I jakoś tak Naka dzięki tym zabiegom mogła się skupić...
...i ni z tego ni z owego w jej głowie pojawił się "obraz". Może to jej wyobraźnia zaczęła odpowiednio działać, ale na pewno coś poczuła w środku swojej klatki piersiowej. Nic nachalnego... ot, po prostu jakby znalazło się tam więcej powietrza niż zwykle. Tyle tylko, że jakoś tak dziwnie lekkiego, skumulowanego w jednym punkcie
-Dobrze... widzisz już to... grawitacja ogranicza nas niczym liny zamocowane z jednej strony do nas, a z drugiej do ciężkiego przedmiotu. Jednak jeżeli znajdziesz w sobie siłę, dzięki której możesz się jej przeciwstawić... i wydostać ją na zewnątrz w opozycji do tego ciągu, będziesz w stanie spełnić swoje marzenie... spróbuj-Powoli i płynnie ręce Hiraty się odsunęły, tak samo zresztą jak on... A Kamie było o wiele łatwiej się skupić.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Czw 6 Sty 2011 - 12:01

Wrażenie było podobne jak to przy prochach tylko.. czyste, nieskalane jakimś zakazanym owocem czy cierpieniem, było... cudowne. Naka rozpostarła ręce i uśmiechnęła się szeroko. Czuła się lekka, czuła się piękna i czuła, że po prostu to jest to, czego szukała. Cały świat stanął przed nią otworem i wiedziała to, po prostu tak musiało być. Delikatnie odbiła się od ziemi nie myśląc nawet szczególnie o tym, czas wznieść się ku niebu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Czw 6 Sty 2011 - 15:58

Delikatnie... cóż, nie wyglądało to do końca tak, jak mogłaby sobie wyobrażać. Może dlatego, że zamiast delikatnie wznieść się niczym piórko na wietrze, po prostu wybiła się w górę na jakieś pół, może 3/4 metra, i opadła. Ale dziewczyna czuła, że jest jakby trochę lżejsza niż zwykle. Albo to ziemia ją jakoś tak słabiej trzymała.
-Chyba troszkę za bardzo poniosła Cię chwila, chociaż przyznam, mogłabyś wyglądać jak anioł. Hah... tak czy siak, właśnie wkroczyłaś na odpowiednią ścieżkę. Nie raczę spodziewać się latania po niebie od razu, zniechęcisz się tylko. Zamiast tego ćwicz, a gdybyś miała jeszcze jakieś życzenia, napisz do mnie

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Czw 6 Sty 2011 - 17:51

Nakama kiwnęła głową, uśmiechnęła się i pocalowała Hiratę w usta, obejmując go na chwilę za szyję. Odczepiła się od niego i zamknęła znów oczy koncentrując się. Była już lżejsza, więc było łatwiej. "Podskoczyła" jeszcze raz czy dwa, potem z otwartymi oczami spróbowała się trochę unieść. Jeśli i to zadziałało, rozejrzała się dokładnie po terenie wokół. Znalazła pęknięcie w murze budynku na wysokości około 5,5 metra. Normalnie, nawet w pełnym rozpędzie, biegnąc po ścianie etc. nie byłaby w stanie tego osiągnąć, jej możliwości kończyły się w okolicach 4 metrów. Odetchnęła i ruszyła biegiem, czas sprawdzić, czy można tego użyć w praktyce..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Czw 6 Sty 2011 - 18:50

Naka trochę poskakała i pohasała, czego efektem było stwierdzenie następujących rzeczy. Po pierwsze, by utrzymać lekkość swojego ciała musiała ona myśleć tymi samymi torami jak jakieś 15 minut wcześniej, nie mówiąc już o wyczuciu tego dziwnego "czegoś" w sobie i odpowiednim go wykorzystaniu. Na razie jednak wychodziło jej to dość intuicyjnie, i tylko raz, lekko przesadzając, o mały włos a jej śliczna twarzyczka spotkałaby się ze słupem. Po drugie, swobodny wystrzał z ziemi nie wchodził rachubę. By wzbiła się w powietrze, musiała zrobić to z wyskoku, choćby to było takie leciutkie wybicie. Innymi słowy - latanie na razie nie wchodziło w rachubę, ale wyższe niż normalne skoki - jak najbardziej. Przy okazji, gdy skoczyła bez większego wysiłku jakieś 4 metry w górę, zauważyła, że jest w stanie wyhamowywać przed ziemią. Upadki już nie będą tak bolesne jak kiedyś... a co do tego pęknięcia, to udało jej się tam doskoczyć, chociaż troszkę się musiała rozpędzić.
Ogólnie jej harce trwały z dobrą godzinę. Wyżyła się, była rozluźniona, acz wymęczyło ją to strasznie. (Zostało 10 PR)
-Wyglądasz na wycieńczoną. Wracamy do miasta?

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Czw 6 Sty 2011 - 19:11

Naka była zdecydowanie wymęczona, kiwnęła tylko głową dysząc ciężko, taki wysiłek lubiła. I choć był pod pewnymi względami inny niż zwykle, to miał coś w sobie z fizycznego wymęczenia. Oparła się na Hiracie, ten dzień był po prostu cudowny. Sprawdziła czy dotyka jej skóry po czym "streściła" mu wydarzenia z dzisiejszego dnia - dziwnego potwora, ucieczkę, małą dziewczynkę. Wiesz coś o tym? A jeśli tak, to jak się przed tym cholerstwem bronić? Była chętna wiedzy co zdarzyło jej się tak naprawdę po raz pierwszy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Czw 6 Sty 2011 - 21:40

-No jak to jak. Swoją sprawnością-Skwitował trzymając wręcz kobietę pod swoim ramieniem. Opierał się on o ścianę i zerkał ukradkiem na zegarek. No... już się robiło ciemno.
-Otrzymałaś dar. Nie tylko będziesz mogła spełnić swoje marzenie, ale też przekraczać granice niedostępne dla zwykłych ludzi. Mogę Ci zapewnić masę sposobności do ich ćwiczenia... oraz przy okazji zastrzyk adrenaliny i źródło pieniędzy. Trochę ryzykowne... ale nie przy twoich zdolnościach... a na tą dziewczynkę radzę uważać. Kosa to w końcu atrybut śmierci-Hirata uśmiechnął się trochę pobłażliwie is twierdził, że czas wracać. Nie było się co rozwodzić nad jej przebiegiem, ot, została odstawiona dość blisko jej aktualnego miejsca zamieszkania. A to, czy tam pójdzie czy tez nie, to jej sprawa.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Czw 6 Sty 2011 - 23:13

Naka wprost padała z nóg, nawet jej się bzykać nie chciało. Powłócząc nogami ruszyła do mieszkania. Zje byle co i położy się spać a jutro znów trening, musi wyćwiczyć się w tym skakaniu, używaniu daru. Jeśli chce to wykorzystywać, nie może padać na twarz po kilku skokach... No i ciekawe, kiedy dowie się czegoś więcej na temat pracy od Hiraty.. brzmiało ciekawie. No i dodatkowe siano, które zawsze się przyda.
Myśląc o przyszłości, niezależności finansowej i skokach aż do nieba Kama weszła do mieszkania.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Pią 7 Sty 2011 - 21:13

A w mieszkaniu - cicho. Nikt nie wyszedł jej przywitać, co oznaczało zapewne, że Kino dalej leży. I faktycznie, spała, chociaż wyglądała trochę zdrowiej niż rano. To dobrze, ale Naka miała przecież inne źródła radości niż jej organiczne źródło cielesnych rozkoszy, prawda? Z tego wszystkiego nawet jej się tego nie chciało... tak więc, zjadła byle co (Co, nie wiadomo, w końcu to musiało być porządne byle co) i położyła się spać.
Następnego dnia natomiast Naka czuła się dalej porządnie wymęczona. Chyba mimo wszystko te wszystkie skoki są trochę obciążające dla jej mięśni, ewentualnie musi się przyzwyczaić do takiego typu akrobacji. Przy okazji sprawdziła swój telefon, na który dostała wiadomość od Kaede.

"Piszę by sprawdzić, czy wszystko z tobą w porządku. Jakbyś mogła w wolnej chwili przyjechać do mnie po godzinie piętnastej, byłabym wdzięczna"

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Nie 9 Sty 2011 - 21:49

Naka odpisała "zjawię się" po czym zjadła tosty i wzięła prysznic. Sprawdziła co u Kino, wymienila co trzeba i zostawiła szklankę wody i kilka tostów Po czym poszła się trochę poruszać.. wszak na zakwasy najlepsze są ćwiczenia. Do 15 dużo czasu, więc może po prostu pobiega gdzieś na budowie albo starym budynku, poćwiczy, skoczy na obiad i skieruje się do małej.. może ona powie jej coś więcej na temat tych stworów i da jej lepszą radę niż "pokonaj je zręcznością".. Naka ubrała się w swój standardowy strój do ćwiczeń, wzięła jeden nóż do rzucania i włożyła do plecaka, tak samo jak komórkę i klucze oraz kilka drobnych i ruszyła na miasto sapiąc cicho ze zmęczenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Wto 11 Sty 2011 - 18:36

Kino wyglądała o wiele, wiele lepiej niż 24 godziny temu, jednak chyba dalej coś się w niej kotłowało, gdyż nie wyglądało na to, by miała się szybko wybudzić. Na wszelki wypadek zmieniła jej kompres na czole, wzięła prysznic w czasie którego naszła ją ochota na dość prostą formę rekreacji z jakąś drugą osobą płci przeciwnej... jednak biorąc pod uwagę fakt, że była już dość zmęczona udało jej się to bez większego problemu odłożyć na później. Chociaż miała takie wrażenie, że po tej czynności poczuła by się lepiej niż po serii ćwiczeń, które zamierzała sobie zafundować. W dość prężnie rozwijającym się mieście jakim jest Karakura znalazły by się jakieś place budowy... problemem było tylko to, czy ktoś na nich był. Niestety, byli w większości przypadków, chociaż znalazła jeden, gdzie nie było nikogo. Mogła się tam zająć swoją rekreacją, jako, że jak na razie nie miała zbyt wiele do roboty... chociaż nie, napisali do niej z zespołu z zapytaniem, dlaczego nie było ich na próbie. Ale tak to bez rewelacji... chociaż... czuła jakieś nieprzyjemne wibracje z trzy kilometry od niej. Ale ustały, więc... co miała z tym zrobić?
O zaproszeniu Kaede Naka przypomniała sobie gdzieś tak o czternastej. Wtedy też zdała sobie sprawę z pewnego problemu...
...zapomniała, gdzie ona mieszka.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sro 12 Sty 2011 - 10:12

Zastanowiła się przez chwilę po czym stwierdziła, że jest to bez sensu. Odpisała "możesz mi podać adres? zapomniałam.. czasem się zdarza". Gdyby dziewczynka nie dała znać, Naka miała zamiar zadzwonić i rozłączyć się po kilku sygnałach. Łyknęła trochę wody, która kupiła z automatu i ruszyła powoli w stronę ciągu komunikacyjnego. Napisała też do Hiraty z propozycją wieczornego spotkania. Poza treningiem mogli by też zrelaksować się w inny, równie ciekawy sposób, który również potrafi wznieść do nieba. Uśmiechnęła się na samą myśl. Sytuacją z zespołem nie przejmowała się ani trochę, w końcu Hirata mówił coś o dobrze płatnej robocie więc nawet jak ją wywalą, mówi się trudno. A czas, żeby sobie pobrzękać zawsze znajdzie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Czw 13 Sty 2011 - 22:00

Dość szybko otrzymała wiadomość z adresem z dopiskiem "Nic nie szkodzi". Troszkę będzie musiała się przejść, ale powinna bez problemu zdążyć, nawet bez pomocy środków komunikacji miejskiej czy też jej sprawnych nóg. Chyba, że znowu coś ją napadnie...
...ale tak się nie stało. Naka doszła sobie spacerkiem do domu dziewczyny. Zapukała tam dostrzegając dopiero po chwili, że ma tuż obok drzwi całkiem gustowny, prosty dzwonek. Drzwi otworzyła jej Kaede, która była opatulona w dość gruby szlafrok, a w dłoniach trzymała kubek z czymś bardzo gorącym. Była cała czerwona na twarzy...
-Proszę, wejdź...-Co wraz z jej dość słabym głosem wskazywało na to, że się rozchorowała-Spokojnie, chyba nic zaraźliwego. Zawsze byłam chorowita...
Gdy obydwie doszły do salonu Naka zobaczyła, że w domu był ktoś jeszcze. Był to młody brunet z długimi, gęstymi, postrzępionymi włosami sięgającymi do łopatek. Na twarzy miał parodniowy zarost, a oczy jego miały kolor piwny. Z cech wyróżniających jego twarz należało by jeszcze wskazać słowiańskie rysy twarzy. Ale to nie wszystko. Odziany był w jeansy, zielony kamizelko-sweter z różnokolorowymi rombami przebiegających poziomo wzdłuż jego piersi, oraz białą koszulę z kołnierzem. Do tego brązowy płaszcz i czarny cylinder z czerwonym paskiem przy rondzie...
...wyglądał trochę, jakby wpadł z impetem do środka szafy i tak skomponował swój ubiór na dzisiejszy dzień. Ewentualnie trochę jak trzepnięty przez stojak na ubrania.
-Naka, to jest pan Felicjan Doma...chowski, tak? Dobrze wymówiłam?
-Perfekcyjnie, śliczna, ale powinnaś oszczędzać swój głos. Ba, nie wspominając już o reszcie! A nasza druga panienka może mnie nazywać po prostu Feliks. Też w końcu ładnie... bardzo mi miło poznać, panienko Nakama-Mężczyzna ukłonił się, w jednej ręce trzymając cylinder, a w drugiej dłoń Kamy którą ucałował.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sob 15 Sty 2011 - 16:57

Naka odsunęła rękę od "pana Feliksa" który wyglądał jak tani alfons, napisała coś szybko na komórce i podała małej "nie jestem dziewczyną do towarzystwa, po co mi sprowadzasz jakichś dziadków? Jak ten chce się zabawić, to niech szuka okazji gdzie indziej". Naka sapnęła, była wściekła. Myślała, że dowie się czegoś więcej na temat tego popierdolonego świata a tu jakiś wyświechtany klaun. Stała pewnie w rozkroku patrząc to na Kaede, to na dziadka i zastanawiała się, czy wyjść od razu czy poczekać na tłumaczenie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sob 15 Sty 2011 - 17:24

Dziewczynka uniosła brwi ze zdziwienia gdy przeczytała, co napisała Naka. Potem podniosła wzrok i patrzyła raz na kobietę a raz na mężczyznę, który katem oka chyba przeczytał, jaką to też opinię już sobie o nim wyrobiła młoda akrobatka. Pomimo to, uśmiech nie schodził z jego twarzy. Natomiast Kaede chyba jeszcze bardziej poczerwieniała.
-Ależ po co te nerwy?-Zapytał w końcu-Seks jako forma rozrywki jest nudny i monotonny. Są rzeczy o wiele ciekawsze... na przykład dobra partia szachów
-N-no tak... przepraszam, może pan Felicjan wygląda dość nietypowo, ale ze wszystkich osób jakie znam i są dostępne ma największe doświadczenie... i mógłby pani pomóc w rozwoju... i zapewnić pani bezpieczeństwo...
-Pytałem, po co te nerwy? Usiądźmy, napijmy się czegoś, porozmawiajmy, jak na kulturalnych ludzi przystało. Co wy na to, hmmmm?-Zapytał, i poszedł w głąb domu. Kaede westchnęła ciężko i obróćiła się do Nakamy
-Bardzo przepraszam, nie wiedziałam, że to panią tak urazi...

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sob 15 Sty 2011 - 17:32

Dziewczyna tylko prychnęła wściekle i kiwnęła głową, że można posłuchać, co alfons ma do powiedzenia. Skoro jednak to dotyczy latającego cyrku to można posłuchać, nawet jeśli gadający wygląda jak alfons, nazywa się czelabiński Feliks i woli szachy od seksu.. Wzięła swoją komórkę i napisała "szkoda, że nie umiecie migać.. byłoby szybciej" po czym podała Kaede i ruszyła w stronę salonu, kuchni czy czegoś tam. Miała zamiar wszystko dokładnie przesłuchać i robić notatki albo w komórce albo w jakimś notesie od Kaede.. wolała, żeby nie umknęło jej to, co zaraz usłyszy. Rozsiadła się na stołku/kanapie/fotelu i założyła nogę na nogę. Nawet w ciuchach do ćwiczeń potrafiła być seksowna i wyzywająca co też właśnie robiła. Stawiać szachy powyżej seksu... niedoczekanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sob 15 Sty 2011 - 17:53

Kaede wolała patrzeć gdzieś w bok i wyczekiwać Feliksa, niż dalej się męczyć z wyraźnie niezadowoloną Nakamą. A jako, że była w salonie i Kaede poleciła jej, by została... to czekała, aż mężczyzna wróci z herbatą. Zapachniało miodem.
-Mam nadzieje, że nie czekało wam się zbyt długo. Zaczniemy może od samej teorii, dobrze? Panienko Kaede, nie obraź się...-Facet usiadł na skraju kanapy obok Naki, i... mogło to zaskoczyć kobietę, gdyż zaczął cholernie płynnie posługiwać się językiem migowym.
Z tego co mężczyzna do niej machał wynikało, że poza światem ziemskim istnieją jeszcze przynajmniej dwa światy, które powinny ją w tej chwili potencjalnie interesować. Pierwszym z nich jest Hueco Mundo, które jest siedliskiem potworów z jakimi miała okazję się już spotkać. Poza tym, nazywają się one Hollowami (Co polecił zapisać kobiecie w swoim telefonie). Drugi świat natomiast zwie się Soul Society, gdzie mieszkają zwykłe dusze oraz Shinigami zajmujący się, między innymi, pilnowaniem porządku na ziemi
"Ale różnie im to wychodzi, czego przykładem jest niedawny atak na pani osobę. Nie interesują się zbytnio losem zwykłej, szarej, pojedynczej jednostki, co kończy się zazwyczaj dla niej nieprzyjemnie. Ale czasami takie jednostki jak pani czy Kaede spotykają kogoś skorego do pomocy, ewentualnie są na tyle silne, że radzą sobie same. Pozostańmy jednak przy tej pierwszej opcji, dobrze?"

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora