IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Babilon Club

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Naka

Mistrz Gry : żółwik

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sob 15 Sty 2011 - 18:32

Kiwnęła głową. Pan czelabiński zaczynał ją zaskakiwać, cholera jasna. Ale nie była na tyle pewna siebie, żeby rzucić mu w twarz "sama sobie dam radę". Wiedziała, że nie da. Ostatnio, gdyby nie Kaede, to ten hollow najprawdopodobniej by ją zeżarł. Nie spotkała jeszcze żadnego shinigami, ale może i dobrze? Nie za bardzo chciała spotykac jakiegoś kościstego faceta z kosą albo bladego jak śnieg kolesia o pustych oczach... brr.. spooky. Zamigała do czelabińskiego "to co, mam cały czas łazić z bodyguardem? nie stać mnie na taki interes.. a poza tym, prowadzę szybki i aktywny tryb życia, więc nawet jeśli to raczej by za mną nie nadążył.. Gdyby się zdarzyło, że hollow mnie zaatakuje a nie będzie żadnego rycesza z wielkim koniem.. znaczy się z wielkim mieczem na koniu, to jak zabić to dziadostwo?"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Nie 16 Sty 2011 - 20:07

"Kto tu mówił o bodyguardzie?" Zapytał uśmiechając się z lekkim politowaniem "Taki typ działania na dłuższą metę byłby nieefektywny, męczący, i bezsensowny. Miałem na myśli stworzenie odpowiednich warunków do osiągnięcia zadowalających rezultatów, w tym przypadku pozwalających na samoobronę. I ja mogę się tym zająć... chociaż ciężkich przypadków ostatnio mam aż nadto" Mężczyzna lekko się skrzywił jakby przypomniał sobie coś nieprzyjemnego, zaraz jednak się rozchmurzył.
"Najpierw powinniśmy się przekonać, jakie masz możliwości, i śmiem twierdzić, że znam dobry i jednoznaczny sposób, by się o tym przekonać. Oczywiście pod warunkiem, że dojdziemy do jakiegoś porozumienia. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, panno Nakamo, i potrafi chyba pani dążyć do określonego celu, nawet, jeżeli wiąże się to z nawiązaniem współpracy z kimś, kto, jak to pani ładnie określiła, wygląda jak alfons. Oczywiście może pani popracować sama, jeśli taka jest panny wola. Mnie bez różnicy"

Imię i nazwisko: Mizuki Saruwatari
Wzrost i waga: 1.60m 52 kg
Ekwipunek: Standard (6600 円)
Statystyki:
Siła: 5 Zręczność: 5 Zwinność: 5 Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 16 Psychika: 11 Reiatsu: 16 K. Reiatsu: 10
Umiejętności: Fot. Pamięć, Lider, Retoryka, Uroda, Pojętność, Wiedza
Wady: Słaby wzrok, klaustrofobia
PŻ: 50/50
PR: 160/160
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Nie 16 Sty 2011 - 21:25

Kama uśmiechnęła się delikatnei, nie miała zamiaru mówić, że umie "latać".. bo może pan czelabiński odkryje jeszcze jakąś super moc? Odmigała na spokojnie "tylko idiota zrezygnowałby z pomocy w takiej sytuacji, nie znam się na tym i nie jestem dość silna, więc współpraca jest dla mnie jedynym logicznym rozwiązaniem". Ziewnęła i przeciągnęła się, spojrzała na zegarek. Powinna na wieczór odwiedzić Hiratę i się zabawić a jeśli nie u nego, to gdzieś do klubu, tylko najpierw do chaty się przebrać. W tej chwili była rozdarta, nie wiedziała, co kręci ją bardziej.. faceci, czy ten wielki, dziwny świat. Znów westchnęła, tym razem z głębi siebie, bo naprawdę chciałaby się wreszcie tego dowiedzieć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Pon 17 Sty 2011 - 19:21

"Dobrze wiedzieć, że ma się do czynienia z inteligentnymi ludźmi! Ostatnio miałem..."
-Moglibyście przestać w końcu machać tymi rękami? Irytuje mnie to...-Mruknęła poirytowana Itoe, która w międzyczasie rozsiadła się trochę bardziej swobodniej na kanapie. Łokieć ulokowała na oparciu, założyła nogę na nogę, i lekko marszczyła brwi-Po waszych uśmieszkach widzę, że się dogadaliście, mam rację?
-W zasadzie tak...-Odparł mężczyzna nieporuszony-Zatem... przygotuje wszystko i napiszę do Kaede adres i godzinę następnego spotkania
-Doskonale, dziękuję, do widzenia, było miło-Kaede dość pospiesznie odprowadziła Feliksa do drzwi. Gdy je zamknęła, odetchnęła z ulgą.
-Wreszcie... cholerny szowinista... to co, masz jakieś może jakieś plany na wieczór?-Zapytała Kaede energicznie podchodząc do Naki-Ja osobiście przeszłabym się do jakiegoś klubu. Jestem trochę chora, ale łyknę coś na rozgrzewkę i wieczorem będę jak nowa. To jak?-Zapytała z pewnym uśmiechem na ustach stojąc w lekkim rozkroku. DLa przypomnienia, ciągle miała na sobie biały szlafrok.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sro 19 Sty 2011 - 19:52

Kama była delikatnie skonsternowana.. Nie można było powiedzieć, że na usta pchało się WTF ale w głowie pojawiło się to boldem i z konkretną ilością wykrzykników. Ta mała nie była tym, kim byla wcześniej.. może naćpana? A może znów jakieś kosmosy związane z hollowami, shinigami i alfonsami? Wystukała na klawiaturze "chciałam gdzieś wyskoczyć, ale w sumie nie jestem pewna czy mam kontakt, więc możemy się przejść, muszę tylko sie przebrać i odświeżyć. Za 3 godziny w Babilon Club, jakbym się spóźniła to po prostu na mnie poczekaj". Potem wzięła komórkę i skierowała sie do domu. Prysznic, przebranie się w ciuchy klubowe i na zabawę. No, wreszcie sobie bzyknie..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Czw 20 Sty 2011 - 20:56

-No w porządku, nawet kiedyś tam byłam... chociaż wolę miejsca trochę bardziej ruchliwe. Tam to tylko jaranie, picie, i od czasu do czasu koncert... chociaż wydawało mi się, że otwierają trochę później... no nic, co najwyżej gdzieś się poszwędamy, nie?-Zapytała, ale dalej nie drążyła tematu. Z uśmiechem na ustach odprowadziła Nakę do drzwi.
Z dotarciem do domu nie było większych problemów. Metro działało bez zarzutu, nic też się na nią nie rzucało... wiadomości od Hiraty nie otrzymała.
Pocieszające było to, że gdy wróciła do domu ujrzała w miarę przytomną Kino. Aktualnie siedziała na łóżku... i to w sumie tyle. Gdy zobaczyła Nakę lekko się uśmiechnęła.
-Już jesteś... cieszę się. Dziękuję Ci za troskę... już mi o wiele lepiej. Jak to człowieka może nagle złapać jakaś paskudna choroba... dzwoniłaś do kogoś z zespołu? Mieliśmy mieć chyba jakąś próbę... nie pamiętam. Masz coś zapisane?

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Nie 23 Sty 2011 - 18:06

Naka skrzywiła się delikatnie. Rzeczywistość, szara rzeczywistość wydawała się tak mało interesująca. "Nie wiem, może.. nie zastanawiałam się nad tym, byłaś chora i dużo tu siedziałam, miałam też kilka swoich spraw". Wzruszyła ramionami i pocałowała Kino w czoło. Poszła pod prysznic, delikatnie starała się unosić w kabinie, ćwiczyć, trzeba ćwiczyć.. Wyszła, przebrała się w swoje standardowe ciuchy klubowe, jeden nóż rzutkowy wzięła do buta, drugi schowała w plecaku, do niego wzięła też komórkę, klucze, trochę forsy i wyszła nie gadając zbytnio z Kino. Miała ochotę trochę poćwiczyć z małą, potem się konkretnie zabawić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sro 26 Sty 2011 - 18:38

Jako, że Nakama była osobą dość zręczną nie groziło jej zjawisko skręcenia sobie karku przy upadku na śliskiej podłodze, dlatego też mogła ćwiczyć unoszenie się w powietrzu bez wybicia. Na tej zabawie spędziła całkiem sporo czasu co poskutkowało tym, że nawet przy leciutkim wybiciu z palców unosiła się delikatnie pięć centymetrów nad ziemią. Jest już postęp, mogła czuć się dumna.
Kino nie powstrzymywała jej przed wyjściem z domu, chociaż niewątpliwie było jej trochę smutno, że zostaje sama. Najpewniej chciałaby spędzić trochę czasu z Nakamą. Poprosiła ją tylko, by na siebie uważała. No i jeszcze raz podziękowała za opiekę.
Nakama idąc do klubu nie miała żadnych nieprzyjemnych niespodzianek w postaci czarnych stworów wyskakujących nie wiadomo skąd. Ale była jedna rzecz, która przykuła jej uwagę. Otóż idąc ulicą spotkała na swojej drodze dziwnego osobnika. mężczyzna w średnim wieku, okularach, koszulce i jeansach... i łańcuchu wystającym z jego klatki piersiowej. Ale tak to wszystko w normie.
przed klubem już na nią czekała Kaede. Nie miała na sobie tak odważnego stroju jak ona, ale mimo wszystko na trochę sobie pozwoliła. Obcisłe, lekko przetarte na nogawkach czarne jeansy, czarny top z krwisto czerwoną gwiazdą i niewielkim dekoltem. czarne kozaki...chyba coś lubiła ciemne kolory. Uwagę przyciągał pasek z porządną srebrną klamrą.
-No cześć... tak jak myślałam, jeszcze zamknięte! Może coś ciekawego się działo gdy tutaj szłaś?-Zapytała z szerokim uśmiechem na ustach.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sro 2 Lut 2011 - 15:08

Naka delikatnie się skrzywiła. Zaczynała się dziwnie czuć w towarzystwie tej małej... tak inna od tej Kaede, którą poznała. Obcy ją porwali i zrobili pranie mózgu, na pewno!
Wystukała na klawiaturze "Widziałam jakiegoś faceta z łańcuchem przy klatce piersiowej, dziwny koleś" i oddała telefon Kaede. Przeciągnęła się delikatnie zastanawiając się na temat dobrego lokalu, żeby zrobić sobie mały before przed imprezą. Może co nieco wciągnąć, może i mała by się skusiła i przestała być tak nienormalna. W okolicy na pewno znała kilka miejsc które się nadawały i były już otwarte
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sob 5 Lut 2011 - 11:58

Dziewczyna ochoczo wzięła telefon w swoje ręce, przeczytała wiadomość, i natychmiast przystąpiła do wyjaśnień
-To mógł być albo jakiś sado-masochista, albo po prostu ludzka dusza. U żywych ludzi ten łańcuch jest połączony z ludzkim ciałem. Gdy jest przerwany, człowiek jest martwy. Czasami od razu idzie do raju, jeżeli jednak ma niedokończone sprawy, zostaje tutaj aż odnajdą go Shinigami i odeślą do raju. Są to główne ofiary pustych, więc muszą się sprężać... a, znam ten klub! Blue, huh?-Kaede oddała telefon i stanęło pod dość zachęcającym klubem skrytym trochę na uboczu. Nad wejściem znajdował się neonowy napis Blue, a sam lokal mieścił się w dawnym bloku mieszkalnym. Hotelo-bar się an to mówiło. Na pewno zajdzie się ktoś, kto by miał dobre prochy, o ile oczywiście Naka jakiś ze sobą już nie miała.
W środku wiele osób nie było. Parę szczeniaków z gimnazjum które wykłócało się z bramanem o alkohol, trzech panów w średnim wieku, dwie psiapsiółeczki... i to wszystko. Schody niedaleko lady prowadziły do wyższych pięter, gdzie znajdowały się mieszkania.
-Całkiem fajne miejsce powiem Ci, moja koleżanka kiedyś tu mieszkała. Wyleciała przez okno, bidula... to co, hmmm?

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora