IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Babilon Club

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Naka

Mistrz Gry : żółwik

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sro 23 Cze 2010 - 21:11

Naka przez chwilę myślała nad możliwościami i doszła do konstruktywnego wniosku - głupota i brawura zapewnią jej rychłą śmierć. Grunt, to przeżyć. Jak to kiedyś czytała w jakiejś książce, "kłam, konfabuluj, syp i wydawaj. Bohaterem będziesz później, spisując wspomnienia". Przygryzła wargi i schowała nóż z powrotem do buta, wzięła ołówek i notes z kredensu obok i odpisała na pytanie.
Dymałam się dosłownie 15 minut wcześniej i miałam coś do załatwienia poza klubem, wiec zwiałam zanim też zaczęły działać na mnie prochy.
Ogólnie miała zamiar odpowiadać na wszystkie pytania szybko i pewnie, nie miała w sumie nic do ukrycia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Czw 24 Cze 2010 - 8:55

Naka-san #00 #0015

Popatrzyl na kartke. Zakreslil na niej "cos", oraz "prochy".
- Czy nie powiedzialem wyczerpujaco? Nie zamierzam poswiecac Ci wiele czasu, wiec lepiej dobrze go wykorzystaj.
Odezwal sie tym samym lodowatym tonem pukajac palcem w notes. Bramkarz wygladal na niezainteresowanego cala sprawa. Ot traci tu czas, ktory moglby spedzic na silowni rozwijajac swoja muskulature. Ten z wyciagnietym pistoletem nie drgnal nawet. Powiedzialabys, ze automat, nie czlowiek. Ciekawe ile tak wytrzyma z wyciagnieta reka. Drugi zajal miejsce przy drzwiach odcinajac Ci odwrot, gdybys jednak w przyplywie desperacji chciala sprobowac. Trzeci krecil sie przegladajac od niechcenia Twoje mieszkanie.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Czw 24 Cze 2010 - 13:07

Dziewczyna westchnęła cicho po czym rozwinęła swoją wypowiedź z błyskiem przekory w oku.
"Wczoraj o godzinie 21:15 bzykałam się z barmanem Babilonu, tj. Takeo na zapleczu, wytrzymał 10 minut. Idąc na zaplecze wzięłam jednego breezera i z perspektywy czasu uważam, ze były w nim jakieś narkotyki. Po wyjściu z zaplecza skierowałam się z butelką whisky do lalusia w środku klubu aby spędzić z nim wieczór i wyciągnąć od niego pieniądze. ubrany był w średniej jakości garnitur i był już dość mocno podpity. Wtedy właśnie przyszedł facet w niebieskim garniturze z czerwonymi i srebrnymi wykończeniami, obok niego jakaś zdzira ubrana w czarnej kiecce i jasnej marynarce, trzymająca futerał z instrumentem. Wprosili się do środka, potem zaczęła się orgia a oni wyszli w sumie w tej samej chwili kiedy zaczęło się robić już naprawdę gorąco. Chciałam złapać kolesia i dostarczyć na komisariat, ponieważ według mnie to on dostarczył i naćpał ludzi jakimś gównem, przez co zachowywali się tak jak zachowywali. On sam pewnie przyszedł tam, żeby zobaczyć, czy jego narkotyki działają. Gdy go przyskrzyniłam w zaułku, prochy zaczęły najwidoczniej działać, nie mogłam się powstrzymać i czułam się chyba podobnie jak ludzie w klubie, zwinęłam się w kłębek przy kontenerze na śmieci.

Czy tak wyczerpująca informacja pana zadowala?"

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Czw 24 Cze 2010 - 13:56

Naka-san #00 #0016

Beznamietnie wodzil wzrokiem po kartce. Raz mu brew uniosla sie odrobine. Pewnie na wzmianke o komisariacie. Skonczyl, zaczal Ci patrzec prosto w oczy.
- Na kamerach nie bylo zadnego faceta w niebieskim garniturze ze zdzira w czarnej kiecce... - zawiesil na chwile glos - Natomiast Tekeo zanim skonal przyznal, ze dosypaliscie jakiegos swinstwa, ale przestraszylas sie efektow i ucieklas, jak tylko sie zaczelo...
Zdecydowanie nie tak to pamietasz. Moze Takeo cos Ci zaaplikowal na zapleczu i zanim stamtad wyszlas juz zaczely sie halucynacje. Jak ci do niego wpadli to wydal "wspolnikow" w nadziei, ze za chec wspolpracy daruja mu. To bez sensu. Przeciez to nie film. Niby jak mial Cie nacpac? W spermie mozna przeniesc HIV, czy inne dranstwo, ale zeby dragi? Z drugiej strony to dobrze ukrwione miejsce, krew szybciej krazy, w sam raz, zeby szybko cos rozprowadzic po organizmie. Bez sensu...

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Pią 25 Cze 2010 - 19:09

Była zaskoczona, nawet bardzo. I nie starała się tego ukryć. Wzięła notes i zanotowała szybko
"Byłam pewna, że widziałam szpanera w niebieskim. Jeśli nie, to w takim razie Takeo musiał mnie naćpać w jakiś sposób jak nie zauważyłam, albo było coś w tym breezerze i byłam na jeździe już od samego początku. Przejrzeliście dokładnie kamery? To nie wyglądało jak trip po prochach, koleś był stanowczo zbyt realny jak i cala sytuacja".. Pukała jeszcze trochę w notes po czym westchnęła i dopisała "Nic więcej nie wiem". Oddała skoroszyt i siadła po prostu na podłodze ze zwieszoną głową. Takeo nie żyje. Cholera. I skąd teraz będzie brała prochy?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sob 26 Cze 2010 - 15:22

Naka-san #00 #0017

Mezczyzna usiadl ponownie. Zapadla chwila ciszy, w ktorej slyszalas tylko bicie swego serca. Jesli zalatwili Takeo, to co zrobia z Toba? Czy w ogole byla taka opcja, by zostawic Cie przy zyciu, czy od poczatku byla to wizyta w celu wyciagniecia zeznan i zlikwidowania swiadka? Uslyszalas pstrykniecie palcami. Myszkujacy po Twoim mieszkaniu przerwal swoje zajecie, wzial walizke z gitara i otworzyl ja na lozku. Mezczyzna w bialym garniturze podszedl tam przy okazji rozdeptujac po drodze Twoj telefon. Wyjal z pudla instrument przygladajac mu sie bez specjalnego zainteresowania. Wystawil druga reke w powietrze. Podano mu momentalnie noz motylkowy.
- Przypuscmy, ze Ci wierze, ze nie mialas z tym nic wspolnego... - zzzzzgrzzz... bzdraa... przejechal nozem po strunie przecinajac ja na koniec - Trzeba bylo zostac i podymac sie jeszcze troche, nieco przyjemnosci, dzieki ktorej moze obyloby sie bez nieprzyjemnosci - zzzzz... to samo zrobil z druga struna - Jeszcze lepiej byloby w ogole nie przychodzic - trzecia struna - Ktos kogo tam nie bylo, nic nie widzial, nic nie wie, nikomu nic nie powie - zaakcentowal ostatnie slowo odkladajac gitare - Rozbieraj sie.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Wto 29 Cze 2010 - 20:54

Każda rozcięta struna to będzie kopniak prosto w zęby tego chuja. Na pewno. Drżała z wściekłości, jak on śmiał!? I jeszcze to "rozbieraj sie".. phi, na czułości mu się zebrało. Za to będzie nożem po brzuchu. Ale to później, teraz trzeba przeżyć a co za tym idzie rozsądnym było słuchanie co gość mówi. Choć w sumie. Hm.. Nie, zdecydowanie musiała być pokorna, przynajmniej chwilowo. Rozebrała się posłusznie odsuwając swoje ciuchy w kąt, patrzyła na niego bez wstydu, troche zrezygnowana czekając na to, co będzie dalej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Wto 29 Cze 2010 - 21:26

Naka-san #00 #0018

Choc sprawial wrazenie niezainteresowanego lekko uniosl kacik ust. Chyba docenil widok. Oddal noz i kazal Ci oprzec rece o sciane. Co dalej? Bedzie okladal pasem, czy moze uznal, ze sobie skorzysta i wychedozy. Co jest z tym miastem. Skad nagle taki wysyp zboczencow i to jeszcze wszyscy lgna do Ciebie. Nic sie jednak nie dzieje. Chyba nic. Nikt Cie w kazdym razie nie dotknal, a nie jestes przekonana, czy bezpiecznie jest sie odwrocic. Mijaja kolejne minuty. Wreszcie uznajesz, ze dosc tego. Najwyzej Cie zastrzela, ale przeciez nie bedziesz tak stac do wieczora. Odwracasz sie. W mieszkaniu nie widac zadnego z nieproszonych gosci. Napotykasz za to spojrzenie stojacej w wejsciu Kino. W jej oczach widzisz zaskoczenie, zaklopotanie i... zachwyt. Zapewne przez to ostatnie nie odwrocila sie od razu.
- Przepraszam Naka - zaczyna bardzo szybko sie tlumaczyc - Nie mowilas, ze chcesz sie przebrac. Dzwonilam do Ciebie, zeby sie spytac, czy nie zmienilas zdania i czy jeszcze chesz jechac do klubu, ale chyba rozladowal Ci sie telefon, bo nie bylo sygnalu. To weszlam na gore i drzwi byly otwarte. Przepraszam, to ja pojde poczekam w samochodzie...
Chwycila za klamke.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Nie 18 Lip 2010 - 22:38

Naka momentalnie chwyciła ją za rękę i delikatnie pociągnęła. Nie trudziła się nawet, żeby się ubrać. Wzięła notes i zaczęła szybko notować.
"Było tu kilku facetów, kazali mi się rozebrać, zniszczyli mi gitarę. Jutro występ, musisz mi pomóc załatwić nowe struny, nie mam siana chwilowo.. proszę" Oddając kartkę chwyciła Kino za dłoń i delikatnie ścisnęła.
A w głowie tysiące myśli. Co to kurwa byli za ludzie, że tak nagle zniknęli, wiedzieli naprawdę dużo i byli po prostu jak z filmu sci-fi. Świat wokół niej robi się naprawdę coraz to bardziej zwariowany, jeszcze trochę, i nie będzie potrzeba już żadnych prochów aby odlecieć do krainy niby-niby.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Pon 19 Lip 2010 - 15:05

Naka-san #00 #0019

Kino dala sie zaprowadzic w glab mieszkania z wyrazem coraz wiekszego zdumienia. Obserwowala jak zapelniasz kartke znaczkami tym razem juz nie odwracajac wzroku. Wziela ja od Ciebie odwzajemniajac uscisk dloni. Przeczytala, zmarszczyla brwi, znow przeczytala, usmiechnela sie do Ciebie.
- Jasne, struny, nie ma sprawy... - oblizala usta i popatrzyla jeszcze raz na kartke - Nie powinnysmy zadzwonic na policje? Przeciez moga tu zaraz wrocic. Co sie dzieje, ze streczyciele juz normalnych ludzi w domu nachodza? Nic Ci sie nie stalo?
Wypuscila papier z reki i zlapala Cie za druga dlon patrzac Ci w oczy. Wyraz lekkiego pozadania zastapil na jej twarzy niepokoj.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Pon 19 Lip 2010 - 20:33

Naka pchnęła dziewczynę na sofę, popatrzyła niczym domina na koleżankę po czym szybko nabazgrała na kartce
"żadnych glin, pomóż mi z gitarą i komórką, bo ją też zniszczyli. W najbliższym czasie pewnie będzie jeszcze kilka próśb. Odwdzięczę się skarbie" po czym rzuciła notesik w stronę Kino, odłożyła ołówek i przeciągnęła się lubieżnie opuszkami palców jednej ręki prowadząc od łokcia drugiej, poprzez pierś, brzuch i zatrzymując się na biodrze. A co tam, może się z nią przespać, nawet i kilka razy. Nie jest to co prawda facet i jego interes ale.. przeszkadzać jej to nie będzie, a jeśli ma to dać dla niej jakiekolwiek korzyści, to czemu nie?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Pon 19 Lip 2010 - 21:51

Naka-san #00 #0020

Opadla na mebel zupelnie juz zdezorientowana. Przeczytala notatke.
- Ale... - urwala myslac intensywnie - Nie przejmuj sie, pare drutow zaden problem - wyciagnela swoj telefon i wyjela z niego karte - Wez moj, ja mam w domu drugi. Jakbys wiesz... chciala pare dni poza domem spedzic, czy cos mozesz nocowac u mnie.
Odlozyla notes i wstala. Wygladala na zmieszana cala sytuacja. Co sie jednak dziwic. Skoro Ciebie poniekad to zaskoczylo, to tym bardziej Kino miala prawo czuc sie skonfudowana.
- E... odwiesc cie gdzies jeszcze, czy zostajesz w domu?

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Wto 20 Lip 2010 - 23:06

Naka wzięła komórkę i pocałowała dziewczynę w policzek, nabazgrała "poczekaj na mnie" i poszła się przebrać, spakować walizkę i przełożyła kartę sim do nowej komóry, rozejrzała się po mieszkaniu co by tu można nieźle spieniężyć a nie było zbyt ciężkie po czym wróciła do Kino zagryzając jabłko z lodówki. Na komórce napisała "z chęcią u Ciebie przenocuję aż się trochę uspokoi, dziękuję kochanie" za sobą miała torbę na kółkach (w niej swój zestaw noży i ubranka do nocnych wojaży), kilka ciuchów na zmianę i futerał z gitarą na plecach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sro 21 Lip 2010 - 13:05

Naka-san #00 #0021

- Zaden problem.
Wzielas swoje bagaze i poszlyscie do samochodu. Po drodze Kino zajechala do sklepu muzycznego i kupila Ci dwa komplety strun. Mieszkanie nie za duze, jak to w japonii, ale przytulne i przyjemnie urzadzone. Kino oprowadzila Cie szybko pokazujac gdzie, co sie znajduje. Lodowka, lazienka, prysznic, reczniki, materace i posciel, telewizor, piec gitarowy i sluchawki, sprzet grajacy, laptop. Zrobila Ci miejsce w szafce, zebys mogla rozpakowac walizke. Na koniec dala Ci komplet kluczy.
- Mozesz zostac ile chcesz. Jakbys czegos potrzebowala to daj znac. Skocze na chwile do biblioteki, bo musze oddac pare ksiazek i pozniej do wypozyczalni po jakis film. Jak wroce, to zrobie kolacje. Chyba, ze masz inne plany na wieczor.
Wyciagnela z szuflady zapasowy telefon, pomachala Ci i zostalas sama.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Czw 22 Lip 2010 - 13:48

Plany na wieczór.. hmm pomyśli się. Na chwilę obecną Naka wzięła chłodny, orzeźwiający prysznic i zamieniła struny w gitarze, sprawdziła czy wszystko działa jak należy. Wciągnęła coś na szybko z lodówki i przebrała się w strój sportowy, czas trochę poćwiczyć. Wybiegła zamykając za sobą mieszkanie, przy sobie miała klucze, komórkę i jeden nóż rzutkowy. Na uszach odtwarzacz mp3 a w mieszkaniu na lustrze przyklejona karteczka.

"będę zanim się ściemni

Naka :*"

W planach miała pobiegać, po alejkach/parku czy jakkolwiek, wysiłek fizyczny czasem powodował, że wpadła na jakiś genialny pomysł a prawdę powiedziawszy, chwilowo nie wiedziała co zrobić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Czw 22 Lip 2010 - 16:35

Naka-san #00 #0022

Wykapalas sie, doprowadzilas instrument do porzadku i poszlas pobiegac. Okolica i pora dnia nie dawaly okazji do wpakowania sie w klopoty, wiec jedyne atrakcje, jakie Cie spotkaly po drodze to spojrzenia, czy komentarze przypadkowych przechodniow plci meskiej. Te ostatnie zreszta Cie ominely z racji sluchawek na uszach, a zaden nie zainteresowal Cie na tyle, by bieg przerywac. Zmeczylas sie troche i w koncu wrocilas do Kino. Szykowala wlasnie cos do jedzenia. Usmiechnela sie na Twoj widok i wrocila do krojenia warzyw.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Czw 22 Lip 2010 - 18:08

Naka uśmiechnęła się w odpowiedzi, podeszła i cmoknęła Kino w policzek po czym znów poszła pod prysznic. Wróciła ubrana w wąskie, liliowe damskie figi i koszulkę na ramiączkach, włosy miała jeszcze mokre ale nie przejmowała się tym zbytnio, ważne, że rozczesane. Wzięła komórkę i zaczęła stukać w klawisze "po kolacji chciałabym skoczyć do klubu, ostatnio coś dziwnego się dzieje, może uda się na tym zarobić, skoczysz ze mną? A potem wrócimy i obejrzymy film który wypożyczyłaś, hm?"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Pią 23 Lip 2010 - 10:52

Naka-san #00 #0023

Kino przeczytala i zmarszczyla lekko brwi, zapewne zastanawiajac sie, co konkretnie oznacza to "cos dziwnego". Co prawda na razie tylko wpadla na Ciebie, gdy bylas nago, co moze nadzwyczajna historia nie bylo i przeczytala, ze ponoc jacys nieproszeni goscie kazali Ci sie rozebrac, co za normalne raczej uznac trudno. Nie tak wiele, ale moglo sklonic do przemyslen. Po chwili wyraz skupienia minal i znow usmiechnela sie do Ciebie.
- Jasne. Mozemy tak zrobic. Juz tu koncze.
Ponakladala wszystko do miseczek i zaniosla do pokoju. Podala Ci paleczki i moglyscie zaczac kolacje. Przyjemny aromat, a i smakowalo calkiem dobrze. Po posilku Kino poszla pozmywac, pozniej przebrala sie, wziela torebke i byla gotowa do wyjscia.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Pon 26 Lip 2010 - 17:56

Naka jak zwykle ubrała się w wysokie buty z nożem w środku, krótką spódniczkę w kratę i top na ramiączkach, wzięła komórkę i klucze do torebki i tuż przed wyjściem pocałowała Kino w policzek. Męczyło ją ciągłe pisanie na kartce bądź na komórce, zasugerowała dziewczynie, żeby ta nauczyła się migać, było by dużo szybciej i przyjemniej dla obydwóch. Poza tym Naka byla raczej pogrążona w rozmyślaniach. Szukała furtki do kolesia w niebieskim, względnie do tych facetów, którzy zniknęli z jej mieszkania niczym duchy. Jakoś trzeba to logicznie wytłumaczyć.
Nie lubiła niewiedzieć.. zaczynało ją to ostro irytować.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sro 28 Lip 2010 - 9:08

Naka-san #00 #0024

Kino usmiechnela sie chytrze po Twojej sugestii i oddala Ci buziaka. W samochodzie podala Ci nawigacje, zebys wprowadzila cel waszej wycieczki. Zaznaczylas lokalizacje klubu i pograzylas sie w zadumie. Lubilas byc na gorze, kontrolowac swoje zycie, wiec ostatnie wydarzenia wyprowadzily Cie z rownowagi. Skoro zas w Babilonie sie zaczelo, to tam by sie mozna rozejrzec. Ostroznie i z wyczuciem. Wygladalo, ze wpadlas niechcacy na bardzo drazliwych osobnikow. Kino znalazla miejsce do zaparkowania i udalyscie sie w kierunku klubu. Tlumek przed wejsciem masz wrazenie, ze nawet wiekszy, niz zwykle. Moze rozeszla sie juz wiesc o "nowych atrakcjach" i zlecialo sie stado milosnikow orgii.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Pon 11 Paź 2010 - 17:58

Jak zwykle Naka nie przejmowała się wejściówką, gdyż tą miała raczej zapewnioną. Nowi "miłośnicy" klubu mało ją obchodzili, a niech któryś pójdzie do niej z łapami to będzie ostro skopany. Żeby jeszcze nie było wątpliwości, chwyciła Kino za rękę patrząc na nią niewinnie. Gdyby czuła się zażenowana, Naka nie chciała się narzucać. Miała zamiar wejść i rozejrzeć się, może będzie mr smerf, może któryś z gości który był u niej. Zwłaszcza warto było się rozejrzeć za muskularnym kretynem i wziąć go na spytki gdzieś na ubocze..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Wto 12 Paź 2010 - 20:59

Naka-san #00 #0025

Kino absolutnie nie miala nic przeciwko, by trzymac Cie za reke. Jej ciepla dlon lekko zacisnela sie na Twojej. Tlumek was nie zaczepil skupiony na tloczeniu sie i probach dostania do srodka. Wnetrze wyglada tak samo, chociaz atmosfera troszeczke inna. Niektorzy usmiechaja sie glupkowato, jakby z nadzieja na powtorke orgii. Inni lekko krzywia, jakby ktos puscil baka. Nie zauwazylas ani typa, ktorego sledzilas, ani Twoich nieproszonych gosci. Jak na zlosc nie ma w zasiegu wzroku takze bramkarza, ktory z nimi przyszedl. Zapytalas kogos z obslugi o tego ostatniego.
- Oogi? Na silce na pewno siedzi. Dzisiaj ma wolne, wiec pewnie nie przyjdzie. Poza tym wiesz skarbie... nawet Ty nie masz u niego szans, wiec moze ja Ci pomoge? Kolezance tez, jak bedzie trzeba.
Stojacy obok kolega zarechotal w odpowiedzi na komentarz. Kino za to rozgladala sie z zaciekawieniem po lokalu.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Wto 12 Paź 2010 - 21:10

Naka postarała się jeszcze dowiedzieć adres siłowni na którą pan Oogi chodził. Potem objęła Kino i ruszyła w stronę najcichszego kąta po drodze zgarniając kilka breezerów. Postawiła na stoliku i pogładziła Kino po policzku, wyciągnęła komórkę.
"jak Ci się podoba lokal? dość często tu bywam, dobra muzyka, całkiem niezłe towarzystwo.. choć dziś jakaś dziwna ta zbieranina"
Naka celowo pominęła kwestię niedawnej orgii. Popijając drinka pisała sobie z Kino i rozglądała się dalej po lokalu, może znajdzie się ktoś, kogo szukała. Jeśli była jakaś dobra muzyka, zdecydowanie mogła iść potańczyć, oczywiście, ze swoją partnerką. Gdzieś tak po godzinie jeśli nic się nie będzie działo, chciała skierować się na siłownię (o ile otrzymała jej namiary) pod pretekstem "porozmawiania ze znajomym na temat ważnej kwestii"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Wto 12 Paź 2010 - 21:49

Naka-san #00 #0026

No coz... Twoja strata. Oogi i tak da Ci kosza, ale jak Ci bardzo zalezy, mozesz isc sie sama o tym przekonac. Jakby Ci sie jednak udalo, to koniecznie sie pochwal, bo bylabys chyba pierwsza. Najwyrazniej uznano, iz lecisz na duze muskuly. Zabralas Kino do stolika. Kolezanka z zespolu usmiechala sie lekko przez caly czas.
- Wyglada interesujaco. Milo mi, ze zabralas mnie do miejsca, w ktorym lubisz bywac.
Konwersujecie telefoniczno-slownie. Na sali nie pojawia sie nikt interesujacy, ani nikt, kogo zyczylabys sobie zobaczyc. Czas mija, poszlyscie poruszac sie troche w rytm muzyki. Zauwazylas, ze przelotny dotyk Kino przyprawia Cie o przyjemny dreszczyk. Zastanowialas sie, czy robi to swiadomie, czy moze wychodzi jej przypadkiem. W koncu jesli plotki na jej temat sa prawdziwe, znajomosc reakcji kobiecego ciala bylaby jak najbardziej zrozumiala. Dziewczyna nie zadawala pytan po co chcesz zwiedzac noca jakies silownie. Najwyrazniej byla zadowolona, ze spedza z Toba czas. Suterena, schodki, metalowe drzwi. Na Twoje pukanie w wizjerze pokazala sie po dluzszej chwili niezbyt przyjazna geba. Zlustrowala Cie krytycznie.
- Czego? Wstep tylko dla stalych klientow.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sro 13 Paź 2010 - 19:19

Naka przygryzła dolną wargę, zawsze, ale to zawsze problemy.. nigdy nic nie może pójść łatwo. Nastukała szybko na klawiaturze i pokazała Kino najwyrazniej dając jej do zrozumienia, że ma być "tą od gadania". Informacja, którą Kino miała przekazać to "w klubie czekają na Oogiego, ważna sprawa, musimy z nim porozmawiać w drodze do Babilonu".
Kino ją rozumiała. Naka liczyła, że gdy Oogi wyjdzie, będzie można go wciągnąć do jakiegoś zaułka i tam grzecznie przepytać przy pomocy noża i kopniaków a kino nie piśnie nikomu ani słówka. O ile w ogóle ten mięśniak w ogóle wyjdzie..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Czw 14 Paź 2010 - 11:08

Naka-san #00 #0027

Dziewczyna troche sie zmieszala zaskoczona naglym przydzieleniem jej innej roli, niz kierowcy i towarzystwa. Przeczytala Twoj tekst.
- Ehm, w klubie maja problem i chca, zeby Oogi sie stawil... dosc pilne i wazne.
Niezbyt przyjazna geba usmiechnela sie kpiaco.
- Jasne. I zamiast zadzwonic przyslali dwie cizie. Macie chcice, to idzcie dawac tylka pod latarnie. Tu jest porzadna silownia.
Zatrzasnal wizjer ucinajac dalsza dyskusje. Koledzy Oogiego mieli widac takie same zainteresowania, co on. Takie tez podejscie do kobiet- czego innego moze chciec samica od dobrze zbudowanego samca, jak nie rozlozyc przed nim nogi?
- Chyba Twoj znajomy jest zajety... - odezwala sie niesmialo Kino.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Pią 15 Paź 2010 - 8:44

Szlag by to.. no po prostu.. AAAARGH!
"Kino, przepraszam, ale chyba powinnaś się odsunąć"
Naka zaczęła walić pięścią w metalowe drzwi, mocno i zdecydowanie. Hałas jaki się przy tym rozległ przynajmniej powinien przeszkadzać tym w środku. W jednej ręce, tej którą waliła trzymała nóż, drugą trzymała przy klapce. Jeśli facet otworzy chciała go chwycić za ucho i przyłożyć nóż do skroni/oka. Wtedy powinien zrozumieć, jak bardzo ważne jest, żeby Naka weszła do środka. Jeśli nie otworzy przez dłuższy czas.. no cóż, poczeka się na Oogiego, nie może przecież siedzieć tam całą noc.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Pią 15 Paź 2010 - 15:11

Naka-san #00 #0028

Kino zrobila zmartwiona mine, ale odeszla pare krokow. Zaczelas dobijac sie do drzwi, jednak bez efektu. Albo mieli dobre tlumienie w srodku, albo byli odporni na halas. W koncu znudzona nieco lomotem i brakiem postepow rozejrzalas sie nieco po fasadzie budynku. Na wysokosci kilku metrow zauwazylas cos, co wygladalo na kamere skierowana na wejscie. Nim pomyslalas, jak mozna jeszcze uprzykrzyc zycie byczkom w silowni uslyszalas glos kolezanki.
- Kama...
Ogladajac sie za siebie zobaczylas podjezdzajacy radiowoz. Zatrzymal sie i wysiadlo z niego dwoch policjantow. Jeden ruszyl w wasza strone, drugi zostal przy samochodzie.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sob 16 Paź 2010 - 10:36

No świetnie. Była tak wściekła, że z jednej strony chciała rozbebeszyć obydwu kmiotów zanim się zorientują. Z drugiej jednak była nagrana więc nie było to dobrym rozwiązaniem. No i Kino mogła mieć kłopoty. Sama ruszyła w stronę policjanta posyłając swojej koleżance przepraszające spojrzenie. Napisała na komórce

"Dobry wieczór Panie władzo, jestem niemową dlatego też tak się komunikuję, jest jakiś problem? Facet ze środka, Oogi wziął wczoraj moją komórkę i nie mogę się doprosić, żeby mi ją oddał"

I oby się udało.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sob 16 Paź 2010 - 19:37

Naka-san #00 #0029

Kmioty nie wygladaly jednak na takich niezorientowanych. Predzej powaznych i spietych. Raczej mlodzi, mogli zatem byc jeszcze pelni zapalu i ambicji naprawiania swiata. Kondycje w zwiazku z tym tez powinni miec calkiem niezla. Ten przy samochodzie jedna reka opieral sie o dach, druga mogl trzymac przy kaburze. Nie widzialas dokladnie, bo drzwi zaslanialy. Ten, ktory wyszedl naprzeciw polecil Ci zatrzymac sie pare krokow wczesniej. Jesli ktos im przekazal, ze z nozem w dloni dobijasz sie do drzwi, ich czujnosc byla jak najbardziej usprawiedliwiona.
- Prosze pani, taki drobiazg to jeszcze nie powod, zeby w srodku nocy wszczynac awanture na pol ulicy.
W tym momencie wtracila sie Kino i zaczela opowiadac sprosne historie. O tym, jak to facet zle Cie traktuje, a przeciez dziewczyna nie zawsze musi miec ochote na seks, a nawet jesli, to tez nie kazda jego forme. Ty zas nie mozesz sie poskarzyc, bo nie mowisz i to nie w porzadku. Dlatego sie denerwujesz. Policjant troche sie zarumienil wysluchujac szczegolow "Twojego" pozycia.
- Ekhm... rozumiem i wspolczuje, ale tak sie spraw nie zalatwia. Bedziemy zmuszeni dokonac aresztowania, jesli panie stad nie odejda. Proponuje udac sie do domu, w spokoju wszystko przemyslec i ewentualnie zlozyc doniesienie na posterunku.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Today at 9:53

Powrót do góry Go down

Babilon Club
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next