IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Babilon Club

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Naka

Mistrz Gry : żółwik

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Pon 8 Lis 2010 - 14:23

Naka nie czuła zażenowania będąc wśród takiej klasy ludzi. Zwłaszcza, że było tu dużo facetów co dodatkowo ułatwiało jej zachowywanie się naturalnie. Ogólnie na tego typu imprezach obowiązywały dwie główne zasady: nie zalać się w trupa i dość często się uśmiechać, a to akurat potrafiła bardzo dobrze. Co prawda dochodziło jeszcze "nie palnąć nic głupiego" ale to akurat Naki nie obowiązywało w ogóle, mało kto umiał migać a jak już potrafił to rozmowa była absolutnie o niczym konkretnym. Chodziła więc blisko Kino, uśmiechała się i liczyła na dalsze kontrakty, może nie tyle dla zespołu ile dla niej samej?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Pon 8 Lis 2010 - 15:51

Naka-san #00 #0045

Krazycie po lokalu. Wrazenie z wystepu, jak na razie raczej pozytywne. Wymienilyscie pare niezobowiazujacych uwag, rozdalyscie kilka wizytowek. Jak na Twoje standardy nieco sztywno, ale da sie przezyc. Chyba staraja sie byc wyluzowani, ale jak ktos zawodowo spiety osiemnascie godzin na dobe, to nie tak latwo sie przestawic. Zarejestrowalas, ze od pewnego czasu przyglada sie wam jeden z gosci. Przystojny, swietnie zbudowany, z dzikim blyskiem w oku, naprawde niczego sobie. Z wygladu moze trzydziestoletni. Podszedl w koncu i przedstawil sie.
- Hirata Hiro. Kiedys tez troche grywalem. Nic powaznego, jak to bywa z mlodzienczymi zrywami. Mialem nawet pseudonim artystyczny - Obaku. Moge porwac kolezanke na chwile?
Zdaje sie, ze chodzilo mu o Ciebie. Kino zamigala, ze jak chcesz, to sie nie krepuj.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Wto 9 Lis 2010 - 17:39

Kiwnęła Kino w odpowiedzi i uśmiechnęła się do Hiraty, chwyciła go pod ramię pozwalając się prowadzić. W sumie to trochę zabawne, Kino jak już nauczyła się migać to często zamiast mówić do Nakamy, migała, choć to miało służyć głównie w odwrotną stronę. Nic to, niech ćwiczy, dzięki czemu Naka będzie mogła migać dużo szybciej nie siląc się na powolność ruchów.
Dziewczyna zastanawiała się, co facet będzie miał do zaoferowania, ponieważ ostatnimi czasy świetnie bawiła się z Kino, nie musiała go przeleciec, co więcej, było by to chyba nie fair w stosunku do słodkiej basistki. Sama Naka natomiast znała swoje możliwości i wiedziała, że potrafi łatwo zawrócić facetom w głowach, może więc uda się wycisnąć jakieś dodatkowe pieniądze bez zbytniego męczenia sie?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sro 10 Lis 2010 - 15:45

Naka-san #00 #0046

Kino wmieszala sie w tlum. Ciebie Hirata najpierw zaprowadzil do baru, gdzie zamowil drinki, a pozniej do stolika. Gust mial widac podobny do Twojego, bo zamowienie zlozylabys takie samo.
- Jak sie bawisz? Nie, nie potrafie migac, jak Twoja kolezanka, ale... - zawiesil glos hipnotyzujac Cie wzrokiem - mozemy sprobowac czegosc innego.
Glos mial mily i gleboki. Z pewnoscia podobal sie kobietom. Ty tez bylas atrakcyjna, moze dlatego upatrzyl sobie wlasnie Ciebie. Jedna dlon polozyl na oparciu krzesla, druga na stole wewnetrzna strona do dolu.
- Robilem w zyciu rozne rzeczy, niektore poszly mi duzo lepiej, niz granie. Podrozujac nieco po swiecie nauczylem sie czegos szczegolnego. Jesli polozysz swoja dlon na mojej, mysle ze powinno mi sie udac odczytac, co sobie pomyslalas. Czuje sie jednak zobowiazany Cie ostrzec. W mowie duzo latwiej cos przemilczec, nad myslami panowac trudno, a przeciez wszyscy mamy rozne sekrety, ktorych nie chcemy pokazywac innym.
Usmiechnal sie zachecajaco obserwujac Twoja twarz.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sro 10 Lis 2010 - 18:24

Nakama odwzajemniła uśmiech patrząc na dłoń mężczyzny. Co za bajki. Choć w sumie.. słyszała o różnych cudach, człowiek magnes, przepowiadanie przyszłości, przechodzenie przez ściany a kiedyś, dawno dawno temu podobno jakiś facet zamienił wodę w wino. Więc może i to jest prawdą? Naka spojrzała mu w oczy raczej wyzywająco. Wiedziała co ma w głowie i strzegła tego dość dobrze, więc czemu nie spróbować? A jeśli koniec końców ma to doprowadzić do zabaw horyzontalnych to trudno. Koleś był naprawdę przystojny więc można by było zaryzykować, byle by Kino nie widziała. Wciąż patrząc mu w oczy, pełna wyzwania i pewności chwyciła go mocno za dłoń.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Czw 11 Lis 2010 - 22:38

Naka-san #00 #0047

Mezczyzna uniosl kacik ust, zaskoczony troche intensywnoscia Twojej reakcji. Kiwnal lekko glowa i wbil wzrok w Twoje oczy. Poczulas na dloni lekkie mrowienie, a chwile pozniej cale cialo przebiegl nieznaczny dreszczyk.
- Bezposrednia jestes... ale to mi sie podoba. Zatem szukasz pracy. Fakt, ze sztuki ciezko sie utrzymac. Jesli nie ma sie znajomosci, poparcia mediow, nawet najwiekszy talent moze zwiednac. Co do mnie zas... latwo sprawdzic.
Dopil swego drinka i nie puszczajac Twojej dloni poprowadzil przez tlum. Wybral damska toalete. Pewnie z powodu zdecydowanej przewagi mezczyzn w lokalu. Niemozliwym bylo uwinac sie tak szybko, by ktos w tym czasie nie wszedl. Troche niechetnie spojrzal na lateks, ale nie oponowal przed uzyciem. Kwadrans pozniej wyszliscie nie nakryci przez nikogo. Wrociliscie do stolika.
- Szukasz pracy - podjal temat - Raczej sport, czy seks? Za to drugie mnostwo ludzi placi od zarania dziejow. A moze masz jakies marzenia? Moze chcialabys rozmawiac, jak inni? Na pewno mialabys bardzo mily glos...
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Pią 12 Lis 2010 - 22:31

Naka była cholernie zdziwiona i zaskoczona.. o tak. No ale, o różnych dziwactwach się słyszało a to było... ciekawe.
Seks? O nie. Nie jestem dziwką. To ja wybieram faceta z którym chcę się przespać i jest to tylko wyłącznie kwestia przyjemności a nie zarobku. Także praca, która wykorzystałaby moje atuty sportowe byłaby jak najbardziej na miejscu, jestem zwinna, bawię się trochę parkour. Umiem się też obronić w razie czego. A co do mówienia.. zapomnijmy. Jestem jaka jestem, przyzwyczaiłam się, że nie muszę uważać co mówię, że tylko niektórzy mogą ze mną rozmawiać a ja z nimi i, choć kiedyś strasznie mi to przeszkadzało, teraz nie potrzebuje zmian pod tym względem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Czw 18 Lis 2010 - 17:26

Naka-san #00 #0048

- To byl jedynie przyklad... marzenia mozna miec rozne, a wszystkie jakos da sie spelnic. Kwestia nakladow, zaangazowania, ile jest sie w stanie poswiecic dla osiagniecia celow. Ale pomysl sobie w domu spokojnie. Zdaje sie nawet w bajce zlota rybka spelniala zyczenia na raty.
Pobawil sie chwile Twoimi palcami, po czym polozyl Ci na dloni wizytowke. Pewienie mial schowana pod mankietem. Mimo wszystko jeszcze nie uwierzylas w wyciaganie krolikow z kapelusza, choc ten tutaj mogl byc przekonywujacy. Poopowiadal Ci jeszcze troche frazesow. Powiedzialabys, ze dosc oklepanych, ale na tyle sprawnie operowal slowem, ze sluchalo sie go nawet przyjemnie.
- Bylo mi bardzo milo poznac. Mysle, ze jeszcze wrocimy do naszej rozmowy. Jak nie dzisiejszego wieczora, to z przyjemnoscia umowie sie na kolejne spotkanie. Teraz niestety musze wrocic do rzeczywistosci. Niby to spotkanie integracyjne, ale nawet w takiej chwili wymagaja od czlowieka, by jakis interes ubil.
Wmieszal sie w tlum, a Ciebie przez chwile nikt nie nagabywal.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Czw 18 Lis 2010 - 21:17

Naka siedziała patrząc po prostu w pustkę przed siebie. Zastanawiała sie, myślała oddzielona od całej sali. Marzenia.. Oczywiście, że miała marzenia, każdy miał. A jej? Jej były raczej przyziemne. Kasy jak lodu, kilku facetów na zmianę, wiedzących o sobie i nie mających z tego tytułu żadnych problemów. To by było coś.. no i oczywiście możliwość rozrywki. Tej ostrej, uwzględniającej bieganie, skakanie, noże i adrenalinę. To by było życie idealne. Gdyby jeszcze mogła mieć lepszą pamięć.. ale tego nawet największy magik nie mógłby w stanie zrobić. Tak czy siak na pewno skontaktuje się z tym dziwnym facetem i zobaczy o co chodzi.
Zapisała sobie przypomnienie w telefonie, żeby na pewno tego nie zapomnieć i rozejrzała się po sali w poszukiwaniu Kino. Niedługo pewnie będzie następny występ więc czas powoli się zbierać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sro 8 Gru 2010 - 8:38

Naka-san #00 #0049

Nikt nie przerywal Ci rozmyslan o pomyslach na zycie. Impreza zaczela przybierac troche luzniejsza atmosfere. Zapewne za sprawa spozytego alkoholu. Mniej krawatow, marynarek, wiecej radosnego gwaru w miejsce powaznych rozmow. Rozgladanie sie za Kino przerwaly Ci dlonie zaslaniajace widok.
- Zgadnij kto? - spytala cicho prosto w ucho.
Przysiadla sie do stolika. Zlecenie zapowiadalo sie calkiem dobrze. Widownia zadowolona, zleceniodawca zadowolony, wizytowki rozdane, widoki na dalsze profity nienajgorze. Wymigalyscie pare uwag i czas faktycznie bylo zbierac sie znowu do grania. Drugi set poszedl o tyle latwiej, iz rozluzniona publicznosc sluchala i reagowala z wieksza ekspresja. Zakonczyliscie wystep glowny dobrze wpadajacym w ucho utworem, by zostawic jak najlepsze wrazenie. Pozniej znowu krotka przerwa, a na koniec ogloszono dla zebranych konkurs, w ktorym stawka byla butelka ponoc z dosc kosztowna zawartoscia. Odspiewac trzeba bylo jakis znany szlagier - karaoke pelna geba. Niezwykle kontent ze spotkania pan Soseki podziekowal za oprawe i wreczyl wynagrodzenie zapewniajac, iz bedzie pamietal, gdyby znow trafila sie odpowiednia okazja. Mogliscie zostac jeszcze chwile, albo zbierac sie do domu.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sro 8 Gru 2010 - 20:01

Naka jakoś nieszczególnie przepadała za karaoke także zebrała co było trzeba i zamigała do Kino, czy nie chce iśc już do domu. Jak tak, to super, jak nie, to też nienajgorzej, niech zostanie a Kama przejdzie się sama, może w międzyczasie uda się gdzieś skoczyć na jednym czy drugim dachu bądź zaułku, może znajdzie się coś ciekawego do roboty po drodze. Nie martwiła się o siano, wiedziała, że i tak je dostanie w najbliższej przyszłości. Jeśli Kino ruszy jednak z Naką do domu, na pewno czeka je prysznic i masaż z olejkiem zapachowym... a potem trochę zabawy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Czw 9 Gru 2010 - 16:29

Naka-san #00 #0050

Spakowalyscie sprzet do samochodu i wrocilyscie do domu. Kino byla troche zmeczona, ale nie na tyle, by odmawiac stosownej dawki pieszczot przed snem, a ze uczyla sie Ciebie szybko, utrzymywalyscie wysoki poziom satysfakcji. Tej nocy nawiedzilo Cie stado niepokojacych snow. Nie koszmar, ale cos na granicy percepcji, drazniacego tym, ze jest i nie chce pokazac swej natury. Zwykla galazka kolyszaca sie w polmroku na wietrze, czy zagrozenie? Nie perwersja, ale jednak balansujac na granicy, ze po pewnym czasie nie wiadomo, po ktorej juz sie jest stronie. Obudzilas sie nieco tym rozdrazniona. Kino jeszcze spala. Wygladala blado i miala goraczke.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sob 11 Gru 2010 - 15:30

No nie... jeszcze jak jej się Kino rozchoruje.. Trzeba będzie przy niej siedzieć. Naka westchnęła cicho i poszła po ręcznik i miskę z wodą żeby zmieniać kompresy. Przygotowała kanapki w razie, jakby Kino się obudziła i chciała jeść oraz chłodną herbatę do picia. Usiadła obok i z nudów zaczęła bawić się grami w telefonie, co chwile zmieniając kompresy. Po drodze trafiła na zapisany kontakt do faceta medium, uśmiechnęła się delikatnie i napisała do niego sms
"Hej, tu Nakama z wczorajszej imprezy, mówiłeś coś o spełnianiu życzeń. Co byś więc mógł dla mnie zrobić.. i czego oczekujesz w zamian?
Marzyłoby mi się mieć super pamięć, jak na discovery pokazywali - koleś patrzył i bach, już wszystko pamiętał. Albo chociaż niezależność finansowa bo rozumiem, że poprawianie pamięci można sobie między bajki włożyć ^^"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Nie 12 Gru 2010 - 10:21

Naka-san #00 #0051

Twoja kolezanka przebudzila sie pare razy, chociaz nie wygladala na przytomna. Udalo Ci sie troche ja napoic, ale o jedzeniu mozna bylo zapomniec. Zaczela majaczyc. Dobrze, zeby nie bylo to nic powaznego i zarazliwego. W koncu jeszcze jak zasypialyscie wygladala zupelnie zdrowo. Pol godziny po wyslaniu wiadomosci otrzymalas odpowiedz. Zycie jest zdecydowanie bardziej zadziwiajace niz myslisz. Jestes juz duza dziewczynka i przestalas w bajki wierzyc? Moze niepotrzebnie. Pytanie nalezaloby zadac inaczej - czego pragniesz i co jestes w stanie za to dac. To jednak nie rozmowa na telefon. Zapraszam do siebie. Przekonasz sie, ze magia istnieje (albo w najgorszym razie po prostu milo spedzimy czas). Dolaczony byl adres.
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Wto 14 Gru 2010 - 11:47

Naka przygryzła wargę.. to jest nielogiczne. to jest głupie. No przecież tak się nie da..
Zmieniła kompres koleżance i ubrała się w dość krotka spódniczkę w kratę, buty do kolan i top z krótkimi rękawkami i plecak. Wybiegła zabierając jeden nóż strzałkowy, komórkę i drobne. Jeśli droga była długa, Kama miała zamiar skorzystać z komunikacji miejskiej, jeśli niezbyt to się po prostu przebiegnie. Co ja robię? Kołatało jej się po głowie jak zbiegała z klatki i wybiegała na dwór, niczym skok do dziury w poszukiwaniu krainy czarów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Pon 20 Gru 2010 - 9:28

Naka-san #00 #0052

Kino mruczala cos niezrozumiale, ale w tej chwili lezala spokojnie. Spakowalas sie i wyszlas z domu. Podany adres byl w centrum, wsiadlas wiec do metra. Kilkanascie minut pozniej bylas juz w odpowiedniej okolicy. Nie byly to jeszcze biurowce najwiekszych potentatow rynku, ale czynsz i tak musial byc niemaly. Przy wejsciu portier i ochroniarz w jednym zaczepil Cie o cel wizyty. Byl raczej z tych, co niezbyt sa chetni do wspolpracy przy pojawiajacych sie trudnosciach, ale udalo Ci sie wytlumaczyc mu co tu robisz. Wzial telefon z mina, ktora wyrazala "znowu jakies panisko zamowilo sobie panienke do towarzystwa". Rozmawial chwile, po czym wpisal cos do ksiegi, wydal Ci plakietke goscia i obwiescil, ze pan Hirata urzeduje na jedenastym pietrze. Czekal na Ciebie przy windzie. Przywital Cie szerokim usmiechem i gestem wskazal droge. Apartament nie byl krolewski, ale i tak chyba najlepszy, w jakim zdarzylo Ci sie przebywac.
- Milo Cie widziec, choc przyznam sie, ze jestem troche zaskoczony. Napijesz sie czegos?
_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sro 22 Gru 2010 - 13:28

Naka potwierdziła kiwnięciem głowy, jeśli widziała w zasięgu wzroku jakąś lemoniade czy coś colo podobnego, wskazała na to ręką. Była trochę spłoszona, nie bywała nigdy w TAKICH luksusach, co najwyżej po ciemku jak załatwiała jakiś "problem" i szybko się wtedy wynosiła nie podziwiając wnętrz. Nie wiedziała, czy Hirata będzie chciał jej "dotknąć" i odczytać myśli czy po prostu pisać na komórce, wiedziała natomiast czego chce. "popraw mi pamięć.. a w zamian mogę zdziałać wiele".
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Czw 23 Gru 2010 - 9:49

Nim jeszcze Naka zdążyła cokolwiek napisać, pan Hirata wskazał jej miejsce do ulokowania swojej osoby. Był to fotel przed jego biurkiem, które było wykonane z dobrego jakościowo drewna. Dziewczyna musiała się zdać na swoje zręczne palce, gdyż chwilę zajęło mężczyźnie przyniesienie kieliszków oraz butelki brandy. "Nie krępuj się" dodał jeszcze, gdyż potem otrzymał wiadomość od Naki.By, tak jak wcześniej gdy go poznała, uprzejmy, spokojny, i rozluźniony.
-Rozumiem... kiepska pamięć faktycznie potrafi być prawdziwym utrapieniem. Ale to nie jest nic, z czym nie dałoby się uporać. Pytałem się Ciebie, co mogłabyś dać od siebie, by móc spełnić swoje marzenie. Co dla Ciebie jest wartością, która dla Ciebie jest tak samo ważna jak możliwość obycia się bez wszechobecnych żółtych karteczek

Imię i nazwisko: Mizuki Saruwatari
Wzrost i waga: 1.60m 52 kg
Ekwipunek: Standard (6600 円)
Statystyki:
Siła: 5 Zręczność: 5 Zwinność: 5 Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 16 Psychika: 11 Reiatsu: 16 K. Reiatsu: 10
Umiejętności: Fot. Pamięć, Lider, Retoryka, Uroda, Pojętność, Wiedza
Wady: Słaby wzrok, klaustrofobia
PŻ: 50/50
PR: 160/160
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Czw 23 Gru 2010 - 22:52

Wszystko - "odpowiedziała" szybko i w sumie bez namysłu. Jestem w stanie zrobić prawie wszystko za dobrą pamięć. Zawsze mi jej brakowało, jest to moje utrapienie dużo większe niż brak mowy. Tak jak wyczytałeś wcześniej ze mnie, potrafię załatwić zadania, których inni nie chcą się tykać. Nie wierze, że osoba o Twoim statusie nie ma kogoś, kto jest dla niej niewygodny. Jestem w stanie to załatwić, szybko i czysto. Jestem w stanie przenosić dla Ciebie góry jeśli tylko pokażesz mi jak. Po prostu powiedz Twoją cenę a ja ją zapłacę.
Westchnęła i popatrzyła z wyczekiwaniem na faceta. Oczy jej błyszczały, czuła się jak w zaczarowanej krainie.. czekała teraz, aż zobaczy te czary.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Pon 27 Gru 2010 - 17:41

-W porządku... jak sobie życzysz. Twoje umiejętności na pewno się przydadzą. Chociaż zapewne wiesz, że diament jest najpiękniejszy dopiero wtedy, gdy się go odpowiednio wyszlifuje... prawda?-Zapytał oddając komórkę Naki jej prawowitej właścicielce. W czasie tego czynu zgrabnie uchwycił dłoń kobiety...
-A teraz bardzo Cię proszę, zamknij na chwilę oczy. Chce Ci coś pokazać-Chyba ta chwila się zbliżała. Czas czarów. Przyjmując, że Naka zrobiła to, o co ją Hirata poprosił, to po jakiś trzech sekundach dziewczyna usłyszała pozwolenie na to, by mogła podnieść powieki. Co potem zobaczyła?
Może należałoby zacząć od tego, co poczuła. Poczuła, że jakoś tak dziwnie jej się siedzi. A tak dokładniej, jakby po prostu kucała z dziwnie wygiętymi nogami. Nie wiadomo jednak gdzie, w przestrzeni. Poczuła się przez chwilę dość nieswojo, zwłaszcza, gdy się dowiedziała, gdzie jest.
Bowiem była tak na oko z jakieś... no, mniejsza. Na pewno była dość wysoko nad jakimś miastem, które chyba było Karakurą. Obok niej stał spokojnie mężczyzna z założonymi na piersiach rękami.
-I jak Ci się podoba? To może chwilę potrwać zanim się przyzwyczaisz

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Pon 27 Gru 2010 - 19:30

Zachwiała się. To chyba normalne w takiej sytuacji.. Zachwiała się i błyskawicznie chwyciła go za rękę żeby słyszał jej myśli.. no i żeby nie spaść gdyby nagle sztuczka przestała działać.
Co do!? Masz jeszcze więcej sztuczek w zanadrzu? Nauczysz mnie tak latać? Byłoby genialnie.. zwłaszcza, że biegam często po dachach, uliczkach i bawię się w parkour.
Odetchnęła i rozejrzała się dokładniej. Widok był.. cudowny. Wprost niesamowity. Naka nigdy nie widziała miasta z tak wysoka, wyglądało magicznie i cudownie.. W takim widoku można się było zakochać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Pon 27 Gru 2010 - 20:00

-Świat jest pełen niespodzianek, nieprawdaż?-Zapytał uśmiechając się do dziewczyny, która wręcz oplotła jego rękę-Jeżeli będziesz tego chciała, to czemu nie? Mówiłem Ci, przemyśl to co chcesz...-Tak mężczyzna mówił, a Naka i tak bardziej zwracała w tym momencie uwagę na to co widzi. Był dzień, trochę pochmurny, ale nie przeszkadzało jej to wcale w obserwacjach. Powietrze było o wiele bardziej czyste niż można by było przypuszczać po mieście sąsiadującym z wielką metropolią... którą zresztą stąd też było widać.
-To co, wracamy?-Zapytał na końcu, gdy Naka zdążyła już się oswoić z uczuciem unoszenia się w powietrzu. W sumie... ciekawe, jak się tutaj porusza...

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Pon 27 Gru 2010 - 20:34

Chciałabym.. Eh. chciałabym wszystkiego! chcę latać, chcę pamiętać, chcę być znaną i mieć możliwości. Ale wszystko po kolei. Naucz mnie.. latać. Tak, to jest cudowne i tego chce najbardziej chwilowo. To moje ostateczne zdanie
Mimo wszystko nie puściła go, choć nie bała się wysokości, to świadomość upadku powodowała drżenie gdzieś w środku. Byłby z niej naleśnik.. całkiem płaski.
Wracajmy pomyślała i zamknęła oczy. To było to - unosić się i latać.. i tego właśnie chciała. Pytanie co będzie musiała za to dać?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Wto 28 Gru 2010 - 13:32

-Latać, tak?-Zapytał unosząc lekko brwi do góry-W porządku... zatem wracajmy-Po chwili stania w przestrzeni z zamkniętymi oczyma Naka poczuła twardy grunt pod stopami. Znaczy się, wrócili. A gdy otworzyła oczy, faktycznie, była w tym samym biurze co parę minut temu. Tyle tylko, że facet miał na stole przygotowany kawałek papieru. Elegancki, z trzema wolnymi miejscami, w tym jeden na podpis. Aktualnie jedno wolne miejsce było wypełniane przez niego.
-Wpisz proszę w wolne miejsce to, czego byś chciała, a dostaniesz to, czego będziesz chciała. Nie od razu... ale na pewno. Słowo-Dokument został przekazany dziewczynie, która przeczytała tam, że w zamian za niżej, jeszcze niewpisane żądania ma być zawsze dyspozycyjna drugiej osobie podpisującej dokument. I to tyle.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Wto 28 Gru 2010 - 20:10

Ostrzegawcze dzwony zaczęły bić głośno pod kopułą czaszki...
A przynajmniej powinny. Niestety Naka tak oczarowana przeżyciami ostatniej chwili nawet nei zastanawiała się przez chwilę. Podpisała z uśmiechem i odłożyła długopis patrząc wyzywająco na Hirate. Teraz, już! Ucz mnie, pokazuj magię.. daj mi siłę Panie Hirata... Oczami wyobraźni już widziała loty w przestworzach, mistrzostwo w parkour i inne przyjemne igraszki. I sex pod sufitem.. ha! To dopiero mogłoby być ciekawe.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sro 29 Gru 2010 - 21:04

Hirata uśmiechnął się gdy ujrzał podpis Naki na papierze. Złożył też po chwili swój, i schował dokument do szafki. Oczywiście przez większość czasu trzymał dziewczynę za rękę, przez co mógł od razu odpowiedzieć na jej myśli.
-Nie tak wszystko od razu-Zaśmiał się mężczyzna-Zaczniemy od podstaw... chociaż to nie jest odpowiednie do tego miejsce. Jeszcze byś zrobiła sobie krzywdę... proponuję, byśmy się spotkali przed wejściem do tego budynku o godzinie osiemnastej. Wtedy też zaczniemy... i rezultaty powinny być widoczne od razu. Pewnie nie będziesz latać po niebie... ale będziesz się mogła do niego zbliżyć-Hirata wypił trochę płynu ze swojego kieliszka... w sumie... ciekawe, kiedy ją napełnił. Znowu czary?

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Czw 30 Gru 2010 - 18:54

Dziewczyna łyknęła trochę ze swojego kieliszka, "pogadała" i wyszła spowrotem na zewnątrz. A więc dziś o 18.. w domu Hiraty zapisała sobie jeszcze na przedramieniu, żeby nie zapomnieć, ustawiła też przypomnienie w komórce na 17:00. Chciała się dostać jak najszybciej do domu, sprawdzić jak Kino, względnie się nią zaopiekować do wieczora, coś zjeść i ogólnie ochłonąć żeby potem wrócić do Hiraty. Czuła się podniecona, trochę zdenerwowana i przede wszystkim jakby to był jeden wielki sen. I bardzo, bardzo chciała śnić już na zawsze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Czw 30 Gru 2010 - 19:24

Zatem Naka truchtem... czy też nawet biegiem popędziła do domu, by tam zająć się swoją koleżanką Kino, chociaż jakoś szczególnie ją przecież do tego nie ciągnęło. Można wręcz powiedzieć, że jak tak pójdzie to Naka odleci bez pomocy jakiegoś tam Hiraty, tak była podekscytowana. Czy mogło być lepiej? Możliwe. Ale to by było za proste.
Naka właśnie wychodziła ze stacji metra, gdy coś się zaczęło w tym idyllicznym obrazku psuć. Po pierwsze, atmosfera zrobiła się jakaś taka ciężka. Po drugie, usłyszała coś na kształt rozdarcia tkaniny. A po trzecie, co było chyba najważniejsze, zobaczyła coś... co już chyba kiedyś widziała. Albo coś podobnego. Ale po kolei. Nagle ni z tego ni z owego w powietrzu pojawiła się wyrwa w przestrzeni, dość szeroka. Wyłoniła się z niej szponiasta ręka, potem noga, łeb... i tak jej oczom ukazało się cztero-pięciobetrowy przyjemniaczek o kształtach dorodnego gargulca z jakiejś paryskiej katedry. Nawet, skubane, miało skrzydła. Jeno tylko biała maska z żółtymi ślepiami wyróżniała się na tle czarnego cielska.
Co gorsza... chyba się na nią to zjawisko patrzyło. A reszta ludzi miała to w, przysłowiowych, czterech literach, że właśnie nie wiadomo skąd na środku ulicy pojawiło się... coś.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Naka

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
10/40  (10/40)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sob 1 Sty 2011 - 15:54

Świetnie. Wprost genialnie. Naka nic nie brała, więc przywidzenia nie mogły mieć miejsca, musiało być to prawdziwe. W takich sytuacjach bohaterka filmu krzyczy, zaczepia wszystkich i pyta, czy też to widzą a koniec końców umiera podczas ucieczki przed krwiożerczą bestią. Pierwsza i druga czynność z przyczyn oczywistych nie wchodzi w rachubę, a umrzeć też nie zamierzała. Zamiast tracić czas na kontakt z innymi ludźmi po prostu ruszyła biegiem przed siebie. NIedaleko powinny być jakieś budowle czy inne cholerstwa, coś, w czym czuła się jak ryba w wodzie. Była zwinna jak cholera, była szybka i ćwiczyła parkour od dłuższego czasu. Czymkolwiek to było, nie mogło jej złapać.. nie miało szans.
Przynajmniej bardzo na to liczyła stawiając pierwsze kroki ucieczki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Babilon Club   Sob 1 Sty 2011 - 20:31

Naka wystrzeliła z miejsca jak z procy, a zaraz potem za nią ten stwór, który wzleciał w powietrze szybując nisko nad budynkami, między którymi znalazła się Naka. Miała w sumie szczęście w nieszczęściu, gdyż było to tak naprawdę centrum Karakury, gdzie było mnóstwo rzeczy, od których można by było się odbić, złapać, bądx efektownie przeskoczyć. Był tylko jeden dość spory problem, a właściwie dwa. Po pierwsze, jako, że ten potwór latał dość nisko a jego skrzydła były dość duże, podmuchy powietrza utrudniały jej precyzyjne skoki oraz ogólnie poruszanie się. I akurat ten aspekt jej obecności odbijał się na całym otoczeniu. Ale to akurat był pikuś. Większym problemem było to, że po każdym takim machnięciu w otoczeniu, a najczęściej tuż obok ręki Nakamy bądź nogi pojawiały się ślady jak po cięciu jakimś cholernie wielkim o ostrym mieczu. Chociaż raz coś takiego śmignęło tuż przed stopami jakiejś dziewczyny wracającej ze szkoły, co chyba dość mocno ją przestraszyło. Naka miała jednak inne problemy, z którymi jednak, na razie, sobie radziła. Biegło jej się nadzwyczaj lekko, szybko, co pewnie było spowodowane przypływem adrenaliny. I jakoś tak też skakało jej się z nadzwyczajną łatwością.
Ostatecznie jednak powoli robiła się coraz słabsza. Biegła coraz wolniej, nogi zaczynały jej ciążyć, a oddech stawał się coraz szybszy. Coś się jednak stało, i, chwała niezidentyfikowanemu bytowi wyższemu, nie jej. Usłyszała za sobą przenikliwy zgrzyt, a gdy obróciła się by zobaczyć co się dzieje, zobaczyła, że stwór ten miał wbitą w swoją maskę kosę, a on sam zaczął się dematerializować w przestrzeni. Kosa natomiast niczym bumerang poleciała w stronę... hmmmmm... sprawy zaczęły się robić dość dziwne.
Po pierwsze, trafiła do dzielnicy mieszkalnej, czyli musiała przebiec się całkiem spory kawałek w krótkim czasie. Ale co istotniejsze, kosa ta powędrowała do dziewczyny, z której pleców wyrastało brunatno-szare skrzydło. Złapała ona narzędzie w locie, które zaraz potem rozpłynęło się w powietrzu.
-Nic Ci nie jest?-Zapytała idąc w stronę Naki

Statystyki:
Powrót do góry Go down