IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Sen Fuu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Sen Fuu   Pią 23 Lip 2010 - 17:52

Gdy Fuu ponownie otworzyła oczy, zauważyła trzy rzeczy. Po pierwsze, nie czuła się już tak fatalnie jak wcześniej. Co prawda była zmęczona, fakt, ale nie aż tak bardzo jak wcześniej. Ot, można by było to zrzucić na wcześniejszy pojedynek ze skrzydlatą dziewczyną. Drugą rzeczą dziwną jest to, że znalazła się na podobnym terenie jak niegdyś w jednym z jej snów. Tyle, że chyba tym razem znalazła się w innym miejscu. W oddali majaczyła rezydencja, oraz rozległe, zielono-szare tereny, otoczone drewnianym murem. Nie było widać tam śniegu... natomiast tutaj było go w bród. I do tego, co zauważyła po chwili, sama stała na zamarzniętym jeziorze. Drzewa uginały się od naporu białej, zamrożonej wody, a jej samej było trochę chłodno... ale tym razem był to normalny chłód spowodowany terenem, na którym, się znalazła. Trzecią dziwną rzeczą było to... że jej ruchami nie sterowała podświadomość. Miała w 100% wolną wolę.
No dobrze, była jeszcze czwarta rzecz. Z zamarzniętego jeziora coś wystawało, jakieś 100 metrów przed nią. Tak na oko była to... czyjaś ręka.

Imię i nazwisko: Mizuki Saruwatari
Wzrost i waga: 1.60m 52 kg
Ekwipunek: Standard (6600 円)
Statystyki:
Siła: 5 Zręczność: 5 Zwinność: 5 Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 16 Psychika: 11 Reiatsu: 16 K. Reiatsu: 10
Umiejętności: Fot. Pamięć, Lider, Retoryka, Uroda, Pojętność, Wiedza
Wady: Słaby wzrok, klaustrofobia
PŻ: 50/50
PR: 160/160
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Oddział : Dywizjon 9
Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pią 23 Lip 2010 - 18:08

*To się zaczyna robić chore... Jak nie te dziwactwa z przeszłości to... Właściwie co? Zimno tu jak nie wiem... W dodatku nie jest tu zbyt wesoło... I czemu mam wrażenie że to zbyt realistyczne jak na sen... Ale co, ktoś mnie gdzieś przeniósł? Przecież niemożliwe żebym nie poczuła transportu przy takim zimnie, w dodatku jak szłam spać było ciemno, tego jestem pewna... Nie przypominam sobie żeby w pobliżu Rezydencji było jezioro, a ja najwyraźniej na nim stoję... No i jakieś ogrodzenie z drewna... Tylko jeśli to sen czemu normalnie myślę i kontroluję to co robię... Mogę ruszyć ręką, nogą, mogę podskoczyć, mogę chodzić, biegać... A tak właściwie co do ręki... Co to jest?!*
Spojrzała na wystającą spod lodu kończynę. Pięknie, jeszcze tylko tego brakowało żeby wygrzebywać trupy w tym mrozie. Szanse na przeżycie przy takim chłodzie są małe, ale można spróbować odgrzebać tego kogoś... Pod warunkiem że ta ręka ma jeszcze właściciela. Poza tym nie wiedziała gdzie jest, gdzie iść i co w ogóle tutaj robi więc ta dłoń mogła być jakimś punktem zaczepienia. No i zajęcie pozwoli na przynajmniej delikatne rozgrzanie się, chociaż była pewna że grzebanie się w śniegu, a potem pewnie w lodzie na dobre jej nie wyjdzie. Podeszła więc szybszym krokiem do ręki i szturchnęła ją kilka razy palcem. Czy się ruszyła czy nie, zaczęła odgarniać śnieg leżący dookoła znaleziska.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pią 23 Lip 2010 - 18:27

Zanim jeszcze przejdziemy do ręki, jeszcze parę elementów zasługujących na uwagę. Po pierwsze, całość tego cmentarza spowijała mgła. Nie była ona zbyt gęsta i trzymała się blisko ziemi, dzięki czemu dało się zobaczyć... drzewo. Blisko dwudziestometrowe, rozłożyste drzewo Sakura. Na jego gałęziach można było dojrzeć troszkę różowych punkcików, które pewnie były płatkami wyśni. Mimo to, całość sprawiała bardzo posępne wrażenie.
No, to teraz przechodzimy do ręki. Gdy przyjrzała się jej bliżej, okazało się, że należy ona do dziecka. Po paru dotknięcia dłoń nieznacznie się poruszyła. Albinoska nie wiedziała jednak, czy to jej sprawka, czy sama się poruszyła... przynajmniej do pierwszej sekundy. Później cała zaczęła się miotać we wszystkich kierunkach, a raz prawie ją uchwyciła. Po paru sekundach takiej szamotaniny, ręka zaczęła drapać swoimi małymi paznokietkami lód... przerażający widok. Tak samo jak widok ludzkich kształtów pod lodem.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pią 23 Lip 2010 - 18:39

Aż taką panikarą nie jest żeby zacząć biegać w kółko krzycząc o pomoc. Zamiast tego przyklęknęła obok dłoni. Przynajmniej żyje. Choć w takim tempie ten stan nie potrwa zbyt długo. Trzeba by się jak najszybciej przebić przez ten lód. Nie może być tak gruby, skoro ręka dziecka może się w miarę sprawnie zginać. Chociaż przydało by się jej jakiekolwiek narzędzie. Pierwsze co wpadło jej do głowy- zanpakutou. Wbijanie ostrza było być lekką przesadą, zwłaszcza że przez przypadek mogła dziabnąć uwięzionego pod lodem człowieka, więc pozostało mozolne uderzanie rękojeścią w powierzchnię lodu, od czasu do czasu poprawiając wybrane miejsce butem. I na tyle ostrożnie żeby nie uszkodzić ratowanej. Drzewem nie ma się co przejmować- jest sobie gdzieś daleko więc niech sobie rośnie. Chociaż jak na tego typu rośline było chyba nieco zbyt rozrośnięte. Wróciła więc do powolnego przebijania się przez lód.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pią 23 Lip 2010 - 20:45

Powoli Fuu przebijała się przez lód, absorbując jednocześnie swoim ciałem coraz więcej chłodu z tej, jak sie okazało, dość grubej warstwy lodu. Miało to swoje dobre strony, gdyż robił się coraz bardziej miękki. Ręka ofiary mroźnego jeziora zaczęła się poruszać coraz słabiej i słabiej... aż w końcu wykonywała tylko bardzo niemrawe ruchy. Ale ostatecznie lód puścił, tworząc na swojej powierzchni parę pęknięć. Sekunda napięcia... ufff... na szczęście nic się nie stało. Pozostało jej tylko odgarnąć te warstwy... jedna sprawa. Nigdy nie widziała wcześniej zamarzniętego jeziora i takiej ilości śniegu, ale chyba lód nie powinien się tak zachowywać, prawda? Jak pękać, to w całej swojej grubości, a nie tylko na jej części, prawda?
Tak czy siak, w wyżłobionym w lodzie dołku znajdowała się... dziewczynka. Była blada, przestraszona, i bardzo, bardzo słaba.
http://i514.photobucket.com/albums/t343/Zeldadudeman/671350-cirno_458.jpg
-Fuuuuuuuuu... zimno... ziiiimnooooooo... pomóóóóóóż...!-Jęknęła słabo, patrząc się na albinoskę z przymrużonymi oczyma. Wyciągnęła do niej ręce, które zaraz potem opadły na jej brzuch.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 24 Lip 2010 - 7:01

Ktokolwiek przeżył pod lodem tyle czasu- dobrze. Jezioro nie pękło i nie zafundowało Fuu kąpieli- niech będzie. Ale skąd mała dziewczynka na jakimś odludziu zna jej imię. W dodatku chyba nie do końca normalna dziewczynka, coś prawdopodobnie będącego jej skrzydełkami ostro zaprzeczało teorii normalności. Chociaż kiedyś uznała to w Rezydencji za dość modne. Lód był dziwny, nie powinien w zasadzie wcale regularnie pęknąć a ten tutaj rozpadł się wręcz zbyt idealnie. Schowała zanpakutou i wyciągnęła ofiarę zimy z wnęki. Nie bardzo podobało jej się mieć kogokolwiek na sumieniu, a przynajmniej do czasu aż się stąd nie wydostanie. Miała dwie możliwości ogrzania ale jedna wymagała nieco kombinowania. Spróbowała zmienić się w kota, przecież zwierzak ma na tyle ciepłe futro że powinna wytrzymać, a tej tutaj przyda się dodatkowa warstwa ubrań. Jeśli wypaliło- dobrze, owinęła jak najdokładniej dziewczynkę w swoje ubrania i sama się na niej położyła zwijając się w kłębek. Jeśli jednak przemiana nie zadziałała po prostu wzięła zmarzniętą na kolana i jak najmocniej przytuliła ją do siebie, samemu też przywierając do niej jak najmocniej. Wszelkie odsłonięte części ciała dziewczęcia czyli stopy i ręce włożyła między siebie a nią. Sama schowała własne dłonie do dłonie w rękawy i od czasu do czasu poprawiała chwyt jakby się lekko zsunął.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 24 Lip 2010 - 11:37

Przemiana może byłaby całkiem dobrym pomysłem, gdyby nie jeden feler - dziewczynka bardzo mocno ją objęła, więc była możliwość, że jakby sikę przemieniła, to miałaby dość skrępowane ruchy... no i obydwie by się wywaliły. Więc w ruch poszedł plan B. Była wręcz lodowata, drżała na całym ciele, i mamrotała coś do siebie. Ale chyba było coraz lepiej. Jej ciało dalej było chłodne, ale nie przypominało swoją temperaturą bryły lodu. Natomiast jej skrzydła... trochę zmieniły kształt. Przypominały nieco kryształy Flandre, ale miały jednolity, błękitny kolor, i ustawione były w innym sposób. No i nie było kijków.
http://img338.imageshack.us/img338/9779/touhoucirnotomokichi.jpg
http://img843.imageshack.us/img843/4314/tohocimo.jpg
-No, dzięki stara, trochę przytulania i od razu lepiej!-Zawołała, odklejając się od Fuu. Dziwne... ona sama poczuła się tez jakby trochę lepiej.
-No, ale widoki to nieciekawe. Szaro, buro, poważnie... łeeeeeeee! I to drzewo jest straaasznieee brzydkie... no do czego źeś doprowadziła, co?-Zapytała z lekkim wyrzutem, dalej się jednak szczerzyła.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 24 Lip 2010 - 12:05

Podrapała się po głowie próbując dociec co się właśnie stało. Jeszcze przed chwilą i ona i ta dziewczyna padały zimna a teraz tamta stoi jak gdyby nigdy nic i się do niej szczerzy, jej jakby trochę ulżyło. No i jakaś drobna zmiana ze skrzydłami. I od kiedy to do Fuu należy się zwracać per "stara"? No dobra, doliczając życie jako człowiek i shinigami może tego trochę wyjdzie ale bez przesady. Ogółem cały czas była ciekawa skąd to niebieskie nie wiadomo co ją zna. Jakoś nie przypomina sobie spotkania z kimś takim w Rukongai, Seiretei, na Ziemi też nie. Była pewna tylko tego że jeśli to kolejny element jej przeszłości to zacznie poważnie wątpić po co w ogóle trafiła z misją na Ziemię. Póki jednak takową nie była, a przynajmniej Fuu o tym nie wiedziała, można było uznać że ucinają sobie zwykłą dyskusję. Pogrzebała za swoim notesem, mając nadzieję że nie przemókł od śniegu i lodu.
"Jakbyś mi jeszcze raczyła wytłumaczyć co ja tu robię, kim jesteś i czemu to ja do czegoś doprowadziłam byłabym bardzo wdzięczna. A, jakbyś też wspomniała skąd mnie znasz byłoby mi niezmiernie miło. Chyba że śnię a to wszystko jest tylko wytworem mojej chorej wyobraźni..."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 24 Lip 2010 - 12:21

Troche się niestety zamoczył, ale dało się pisać. Jednak zanim podała ona ją dziewczynce, ona już jej odpowiedziała.
-Ale ty jesteś gupia!-Wytknęła język w jej stronę i przymknęła oczy. Sięgała jej tak mniej więcej do pasa, więc było to dość... śmieszne-Krzyczałam do Ciebie całe popołudnie, a ty nic! W końcu zrobiło się tak zimno, że nawet ja nie dałam rady wytrzymać... no ale dobrze, będę taka wspaniałomyślna, i sie przedstawię! Jestem $@^*$!-Dziwne. Albo coś ją zagłuszyło, albo naprawdę nazywała się "jakieś dziwne zakłócenia"-Ummmm... $&^*$? Waaaaaaaa! To ty nawet nie możesz usłyszeć mojego imienia! Ale... dlaczego więc się tutaj dostałaś? Czyżby... aaaaaaaaa, więc to się już zaczyna!-Dziewczynka zaczęła w tej chwili panikować. Wzniosła się jakiś metr nad ziemią, i zaczęła latać wokół Fuu wołając "Co robić, co robić?!" W końcu jednak... zakręciło jej sie w głowie, opadła na ziemię, i zaczęła mówić w miarę z sensem.
-No nic, nie dowiesz się na razie jak się nazywam... ale mogę Ci powiedzieć, gdzie jesteś. Jesteśmy w środku twojej duszy. A przynajmniej na razie, gdyż przez twoją gupotę zrobił sie tu niezły sajgon-Mruknęła, siedząc sobie pupą na lodzie z załozonymi, jakby w ogóle nie był zimny. A Fuu czuła go już pod swoimi sandałami.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 24 Lip 2010 - 13:30

No to się już trochę rozjaśniło. Wygląda na to że wszechogarniający chłód wcale nie miał związku jedynie z "utratą sił witalnych". Wnętrze duszy... Czyli sen to to nie jest, ale w realnym świecie też się nie znajduje. I przez "gupotę" ma tu sajgon... A czego można się spodziewać jak wszyscy wodzą ją za nos unikając powiedzenia tego co potrzebne? Skatalogowanych szuflad? No i kwestia rezydentki. Wygląda jak dziecko, zachowuje się jak dziecko i widocznie lubi gadać sama do siebie. No nieźle. Można jeszcze dodać że Fuu właściwie nieświadomie ją przymroziła i teraz albinosce było trochę głupio z tego powodu. Ale odkładając to na bok i sięgając pamięcią wstecz... Na ducha przodków nie wygląda, powinna być tym whispem czy jak mu tam było i przede wszystkim powinna mniej gadać. Dziewczyna nie podejrzewała się też o rozdwojenie osobowości, kota to dziecko również nie przypomina. Zostaje tylko jedna możliwość i wielka szkoda że o takich rzeczach w Akademii muszą oznajmiać ogólnikami. Zaraz, jak to było... "Najpierw musisz usłyszeć swój miecz, potem poznać jego imię, potem poznać samą duszę...". No dobra, powiedzmy że pierwsza część zdana, gorzej że nie uczyli jak ma zrobić tą drugą. Nic, póki co można by spróbować nieco naprawić ten okoliczny bałagan. Pytanie tylko jak...
"Zwolnij trochę. Wiem że skoro to moja dusza to wszystko co się tu dzieje może być tylko i wyłącznie moją winą. I wiem że z uprzątnięciem tego będzie ciężko. Wiesz pewnie w jakiej jestem sytuacji, nic tylko wypełniam wolę innych. Ostatnio jak próbowałam zrobić coś z własnej inicjatywy skończyło się pobytem w łóżku i zapomnieniem szczegółów z wyprawy."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 24 Lip 2010 - 13:58

Dziewczynka lekko podskoczyła, gdy dowiedziała się o jej wyprawie
-A, właśnie... pierwszą rzeczą jaką zrobimy, będzie odzyskanie tych wspomnień. I wiesz co? Do tego momentu można było jeszcze tego wszystkiego uniknąć. Ale potem... ehhhh... pojawił się ten cały dom, to drzewo, i mnóstwo, mnóstwo takich mglistych rzeczy z mieczami. Oraz takie dwie... no, ale na razie nie zasłużyłaś na to, by Ci mówić. I tak byś tego nie zrozumiała. Na razie... chodźmy tam, o, tam, widzisz?-Zapytała, wskazując palcem... coś jakby wzgórze. Był on na terenie za drewnianym murem, ale w sumie dość blisko niego. Tylko jeden kilometr do przejścia, i marę metrów wzwyż do przeskoczenia. Co dziwne, na samym szczycie było coś świecącego się na różowo.
-Tam pewna osoba zapieczętowała twoje wspomnienia dotyczące tamtej podróży. No wiesz, tej, w której machałaś tymi mieczami... mamusiu... sama się tutaj dostałaś? Bo ja byłam zajęta umieraniem w jeziorze-Westchnęła dziewczynka wzlatując jakiś metr nad ziemią, i lecąc już do przodu w kierunku tamtego muru.
-A co do woli innych... ja tam zawsze robię to co chce. A wiesz czemu? Bo potrafię się wkurzyć!-Zawołała dumna ze swoich umiejętności targowania się z... dokładnie nikim.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 24 Lip 2010 - 14:15

Może i była lekko denerwująca, ale chyba jako pierwsza wręcz zachęcała do dowiedzenia się jak najwięcej. No i swoją gadatliwością biła Shanę na głowę. Była tylko ciekawa jednej rzeczy- pojawienie się domu, czyli Rezydencji jakoś była w stanie zrozumieć, ale co tu robi drzewo które widzi pierwszy raz w życiu? Miecze też dało się wytłumaczyć, w końcu był okres kiedy wręcz obsesyjnie chciała je znaleźć. I jakie dwie? Dwie co? Cóż, tu wiedziała że nie ma pośpiechu. Skoro i tak dziewczynka rezyduje u niej w duszy w każdej chwili może się o to zapytać. Spojrzała na miejsce gdzie mają iść... A przynajmniej Fuu bo tamta robi niezły użytek ze swoich skrzydeł. Ktoś gmerał przy jej wspomnieniach, tak? Miała wrażenie że może teraz postawić przed sobą tablicę z imionami wszystkich znajomych jej osób, zasłonić sobie oczy i odwrócić się, a i tak rzucając czymkolwiek trafi na tą właściwą. Zbyt wiele razy robiła za zabawkę i powoli zaczynała mieć wrażenie że jak każda zabawka jak się zepsuje zostanie zwyczajnie wyrzucona. Mimowolnie złapała się za ramię gdzie znajduje się dowód zawartego kontraktu. Nic już nie zamierzała przekazywać dziewczynce, po prostu starała się dotrzymać jej kroku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 24 Lip 2010 - 15:45

Cóż, dziewczynka zaczęła sobie nucić pod nosem z nudów jakąś melodyjkę. Fuu wydawała się ona jakoś znajoma, ale to pewnie nic ważnego. Krajobraz dość gwałtownie się zmienił, chociaż gdy Fuu popatrzyła pod swoje nogi, zauważyła, że strefa śnieżna powoli, ale sukcesywnie się cofała. Jeszcze tylko 300 metrów, i dotrą pod mur.
A co pod murem? Spora brama, i... ku zaciekawieniu Fuu, dwie świecące sie kulki, poruszające sie powoli w górę i w dół.
-Strażnicy, hę? Co to dla nas, nie?-Zapytała, i od razu z marszu poleciała w ich stronę. Momentalnie kuloki uformowały się w mgliste, ale mimo wszystko ;ludzkie kształty, a w ich "dłoniach" pojawiły się katany, którymi zagrodziły przejście.
-Z drogi!-Krzyknęła dziewczyna, i nabrała dość sporej prędkości obracając się wokół własnej osi. Przed nią pojawił się dużej wielkości... i pewnie sporej masy szpikulec, który przebił oba duchy oraz samą bramę, robiąc w niej sporą dziurę...
Nieźle. Tak samo niezły był dźwięk roztrzaskującego się lodu.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 24 Lip 2010 - 16:04

Znajoma czy nieznajoma, przynajmniej jakiś podkład muzyczny do wędrówki ma. Nawet jeśli jest tworzony przez kilkuletnie dziecko. W końcu udało im się dotrzeć do muru, w dodatku bezśnieżnego. Ciekawe czy w swojej duszy ma jeszcze jakieś inne strefy klimatyczne. W wolnej chwili można sprawdzić, w końcu spacery po zakamarkach własnych myśli mogą być pouczające. Póki co miały na karku dwóch strażników, z którymi jednak towarzyszka Fuu dość szybko sobie poradziła.Trzeba przyznać dziewczęciu jedno- ma niezłą siłę przebicia, zarówno dosłownie jak i przenośnie. Fuu zerknęła na kompankę i przegramoliła się przez nowo zrobione przejście. Po co się siłować z bramą skoro droga jest otwarta. Po tym dalej pozwoliła się prowadzić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 24 Lip 2010 - 16:32

No cóż, dalej Fuu mogła się przyjrzeć bliżej całości tego miejsca. Przypominało to dość dziki cmentarz, z drewnianymi tabliczkami które były rozstawione po prostu wszędzie. Zapisane na nich były głownie osoby o nazwiskach wymienionych wcześniej przez Patchouli, czyli między innymi Konpaku. Jedyną rzeczą której było więcej niż tabliczek były białe kwiaty, których było całkiem sporo. Tak białe... jak kości. Urokliwe miejsce. Serio. Acz dość straszne i smutne.
W końcu obydwie panienki dotarły do podnóża wzgórza. Jednak byłoby zbyt prosto, gdyby tam dotarły bez problemów, gdyż od razu przyleciało tam ok... 10 światełek, przy czym pieć nich przyjęło formę wojowników, a druga połowa spokojnie latała nad nimi.
-Ha, pani księżniczka zaczyna bawić się na poważnie! Nic sie nie martw, jestem najsilniejsza!... ale nie leń się, też trochę się poruszaj! Czekaj, pomogę!-Zawołała, przyłożyła ręce do miecza... no i ciekawie, bo jego ostrza pokryła cienka warstwa lodu. Acz na pewno bardzo ostra. Sama natomiast poleciała zwrócić na siebie uwagę jak największej liczby wojowników. Złapać dało się dwóch. Czyli trzej z nich ma na głowie Fuu Aktualnie stali sobie spokojnie, blokując jedyną drogę na szczyt górki. Reszta jest dość stroma, i jakby próbowała tam wejść, pewnie by sie ruszyli z miejsca.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 24 Lip 2010 - 16:57

Cmentarz w jakiś sposób przypominał jej podobne miejsce ze snu. Co prawda tamten był trochę inaczej umiejscowiony i brakowało na nim tych białych kwiatów, ale w gruncie rzeczy podobieństwo uderzało. Fuu była ciekawe czy kolor tych roślin ma jakiś związek z kolorem włosów tutaj pochowanych. Nie zatrzymywały się tutaj na dłużej więc nie miała czasu na jakieś specjalne rozmyślanie nad tym. W końcu znalazły się u podnóża celu podróży. I okazało się że tutaj także pojawili się strażnicy. Trochę to dziwne, niszczyć coś we własnej duszy. No ale to coś zamierza zabić to cóż robić. Nie protestowała przeciw delikatnemu wzmocnieniu miecza i gdy już była przygotowana stanęła naprzeciw rywali. Gdyby był jeden można by pobawić się w wymijanie i cios w plecy, ale trzej to inna sprawa. Postanowiła nieco usprawnić swoją strategie. Także biegła prosto na jednego z przeciwników, tego najbardziej po lewej. Odskoczyła na lewo gdy tylko tamten znalazł się w zasięgu miecza, ale w czasie tego manewru cięła go poziomo. Ostatecznie celem całego tego biegania było ustawienie się z przeciwnikami w jednej linii no i być może natychmiastowe wyeliminowanie jednego z nich.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 24 Lip 2010 - 17:52

Najpierw to, co sie działo u dziewczynki - nie szło jej tak ładnie jak wcześniej. Sporo latała, sporo uderzała piąstkami otoczonymi niewielkimi, lodowymi rękawicami oraz strzelała soplami, jednak tamci wojownicy radzili sobie bardzo dobrze. Parowali jej ciosy i kontratakowali, parę razy prawie pozbawiając jej ręki, czy nóżki. A Fuu... radziła sobie jeszcze gorzej. Już pierwszy jej atak został sparowany,. a ona sama odepchnięta. Nie wiadomo skąd, ale za nią pojawił się mglisty wojownik, który ją zaatakował. Zablokowała, ale później poleciał następny atak, i następny... została wzięta w 3 ognie. W końcu jednak jej sie nie udało, i otrzymała głębokie cięcie od obojczyka do podbrzusza, przepoławiające, oraz pchnięcie...

O dziwo Fuu przeżyła, i nie miała ani jednej rany. Jednak czuła, jakby ktoś wyrwał z jej wnętrza spory kawałek mięsa. Przy okazji każde ze światełek odleciało w stronę domostwa koło ogromnego drzewa wiśni... włącznie z tymi, które zamieniły się w wojowników. W środku nich coś się świeciło na niebiesko. Dziewczynka tez w końcu oberwała, i stało się to samo.
-C-co się stało?-Zapytała. No to ładnie...

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 24 Lip 2010 - 18:10

Pokręciła głową. Skąd miała wiedzieć dlaczego po tylu cięciach, uderzeniach i pchnięciach nie miała na sobie zadrapania? No, jeśli nie liczyć tego paskudnego bólu, jakby ktoś żywcem wyrwał spory kawałek z jej ciała. Jej towarzyszka najwyraźniej poczuła się zupełnie tak samo. Oj ma bajzel w duszy, oj ma... No ale trudno, miały przecież wspinać się po te wspomnienia. Chyba że dziewczynce obok już się odwidziało, co, po tym co się przed chwilą zdarzyło, wcale nie byłoby takie dziwne. Schowała miecz i przygotowała wiadomość.
"Nie wiem i szczerze nie bardzo mi się to podoba. Skoro to moja dusza to nie wiem jakim cudem ja mogę odczuwać ból. Jak nie chcesz iść dalej to sobie darujmy. Mnie się nigdzie nie spieszy."
Niezależnie od decyzji niebieskiego dziewczątka Fuu postąpiła tak, jak sobie życzyła. Nie będzie robić nic, czego nie chce jej "przewodnik".
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 24 Lip 2010 - 18:30

-Eheheh... pospieszmy się. Powiem Ci coś po drodze...-Dziewczynka zaśmiała się chwytając za brzuch... i miała minę, jakby miała zaraz zwymiotować. Ale cóż, nie zostało im nic innego jak wspinaczka.
-Na razie... to o to miejsce toczy się walka. Walka między nami, a tamtymi... nie wiem tylko kim one są. Wiem niewiele więcej niż ty... tyle tylko, że jedna z tych osób wygląda kubek w kubek jak ty, i że chyba weszły w Ciebie, jak się zniszczyły te dwa miecze...-Wyjaśniła "wróżka" po drodze. Nie miała zbyt zadowolonej miny.
No, ale w końcu doszły na górę. I przedmiotem świecącym się na różowo okazał się... motyl. Motyl wielkości tej dziewczynki. Gdy tylko się do niego zbliżyły, motyl podleciał do Fuu, i... nie zatrzymał się. Po prostu wleciał w nią, i nie wyleciał. I jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przypomniała sobie wszystko, co się działo w czasie tamtej wyprawy. Ten dziwny głos też. I to, co mówiła.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 24 Lip 2010 - 19:06

To przejaśnienie trochę pomogło jej uporządkować fakty. Coś siedziało w tych mieczach i przejęło nad nią w dużej mierze kontrolę. Najwyraźniej samo myślało i miało całkiem niezłą siłę przebicia. No i ta próba ataku na Remilie. Może denerwuje ją we właścicielce Rezydencji to ciągłe trzymanie ważniejszych faktów poza zasięgiem dziewczyny, ale żeby od razu wbijać jej miecz w plecy? Miała przeczucie że to dotknięcie tych mieczy spowodowało całe zamieszanie w jej duszy. A teraz żeby to wszystko uprzątnąć prawdopodobnie będzie musiała zmierzyć się nie tylko z uprzednio spotkanymi wojownikami ale i z własnym sobowtórem których opisała jej towarzyszka. Co do niej... Chyba przyszedł właściwy czas poproszenie o pomoc.
"Domyślam się że spacer po te miecze nie był najlepszym pomysłem. Pewnie to spowodowało takie spustoszenie tutaj. Ale sama nie dam rady nic zrobić. Potrzebuję siły i zdaje mi się że Ty jesteś mi jej w stanie udzielić. Oczywiście nie bez mojego wkładu, to rozumiem. Ale proszę Cię- daj mi jakąś wskazówkę, w jaki sposób mogę poznać Twoje imię."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 24 Lip 2010 - 19:41

-Eh, myślisz, że to takie proste?-Krzyknęła na nią dość frustrowana-Widziałaś przecież, że chciałam, Ci powiedzieć, ale nie mogę! A jakbym wiedziała jak to zrobić, to bym Ci już dawno powiedziała! Ehhhhhh! No dobra... myślę, że powinniśmy sie trochę poznać. Ale nie mamy na to czasu, przecież tutaj czas płynie wolniej! Myślę... że tam już jest popołudnie. I ta twoja uzurpatorka udaje Ciebie w świecie rzeczywistym. Albo robi tam zawieruchę. Ehhh... dobra, wiem, że musimy się spieszyć, i że tam coś na pewno mi wpadnie do głowy. Ruszajmy, i chwyć się mnie! wwwwwwwwwwwwwaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!-Innymi słowy - dość głośno zaczęła magazynować energię. Chyba Fuu nie miała zbyt wiele czasu, by wykonać jej polecenie. Cokolwiek by sie działo...
A sie działo. Skrzydła dziewczynki urosły dziesięciokrotnie, a poszerzyły trzykrotnie. I jak wystrzeliły w tamtą stronę... to tyle dobrego, że jej towarzyszka zamortyzowała lądowanie. Sobą.
-Eeeeee....eeeeeeee... przesadziłam...-Zaczęła jęczeć w stanie ogłuszenia. Trochę tez sie poturbowała... ale wylądowały jakieś 50 metrów od tej posiadłości. Atmosfera była dość ciężka, oddychało sie trudniej niż chociażby przy zamarzniętym jeziorze, ale dałoby się tu "żyć". Gdy tylko obydwie doprowadziły się do porządku... zauważyły, że ktoś przed nimi stoi. Była to kobieta.
http://img223.imageshack.us/f/20081022121042.jpg/
http://hisouten.koumakan.jp/images//4/40/Swr-portrait-yuyuko.png
http://s19.photobucket.com/albums/b173/King_Keevan55555/yuyuko.png
Wyglądała na trochę zaskoczoną... mniej więcej w taki sposób
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20080921143937/touhou/images/thumb/a/a4/Th075yuyuko01.png/256px-Th075yuyuko01.png
-Ojej... nie spodziewałam się was tak szybko... może zrobić herbaty?

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 24 Lip 2010 - 19:54

Czyli za całego tego potoku słów zrozumiała jedno- trzeba się tutaj streszczać i wracać do świata realnego. Poza tym miała okazję polatać trochę na nieco powiększonych skrzydłach dziewczynki i przekonać się że służy ona też za całkiem niezły amortyzator. Fuu poklepała ją po głowie i ruszyła w stronę posiadłości. Za daleko nie zaszła bo na jej drodze stanęła jakaś nieznana jej kobieta. Wygląda na to że jej dusza ma całkiem sporo mieszkańców. Może trzeba by pobierać jakieś opłaty za mieszkanie tutaj. Wyglądało na to że nieznajoma na nie wyczekiwała i od razu zapytała czy chcą herbaty. Trochę dziwne pytanie w takiej atmosferze.
Nie było jednak powodu żeby nie skorzystać z zaproszenia. Nieznajoma wygląda na osobę raczej miłą... Póki co.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 24 Lip 2010 - 20:23

Dziewczynka była zbyt oszołomiona by w jakikolwiek sposób wypowiedzieć się na temat picia herbatki w samym środku wojny o jej ciało/dusze. Cała trójka weszła do środka. Wnętrze było całkiem przyjemne. Drewniana podłoga, i ściany z namalowanymi gałązkami i kwiatami wyśni. Kobieta usiadła na macie przy niskim stoliku, na którym stały trzy czarki z ziołami... które po 5 sekundach wypełniły się wodą z dzbanka także stojącego na tym stoliku.
-Zanim herbata się zaparzy... pozwólcie, że się przedstawię. Jestem Yuyuko Saigyouji, i aktualnie pełnie funkcję Zanpaktou Youmu Konpaku-Wyjaśniła kobieta z lekkim uśmiechem. Dziewczynka natomiast zdążyła już trochę ochłonąć po twardym lądowaniu, i się włączyła w rozmowę.
-To tamten klon Fuu, tak?!-Zapytała wstając z maty, co właściwie niewiele zmieniło w ogólnej "powadze" jej osoby. Yuyuko na to tylko się zaśmiała
-Ah te dzieci... bardzo je lubię. Są takie naiwne i niedomyślne... najpierw jednak chce sie o co s zapytać... Fuu, tak? No dobrze... mogę Ci już teraz powiedzieć, że prawda dotycząca Ciebie jest inna, niż się zapewne spodziewasz, i może Cie zaboleć. Nie ukrywam, nasze i wasze cele są zupełnie inne i wzajemnie się wykluczają. Chciałabym rozwiązać to pokojowo... a być może zrozumienie tego rozwiąże tą sprawę od razu. Więc jak, poświęcicie mi chwilkę?
-Ej, jak dla mnie ważna jest tylko jedna rzecz. Chcecie nas pozabijać, i o pokojowym rozwiązaniu tej sprawy nie ma mowy, chyba, że wy spasujecie!-Wtrąciła się wróżka, której chyba puszczały nerwy. Oparła się rączkami o stoli, i patrzyła hardo na kobietę, która zaczęła wachlować się, niespodzianka, wachlarzem.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Nie 25 Lip 2010 - 14:22

Pierwsza osoba, nie licząc ocalonego spod lodu ucieleśnionego miecza, która nie chce z miejsca jej zabić. Choć wygląda na to że przy najbliższej sposobności nie omieszka tego uczynić. Zastanawiała się co jeszcze żyje wewnątrz jej duszy. Jak na razie ma już kilku wojowników-strażników, dwa zanpakutou i jej "złą siostrę bliźniczkę". Może pobieranie opłat za mieszkanie tutaj nie będzie takim złym pomysłem? Przede wszystkim trzeba by uspokoić własną towarzyszkę, coby nie zrobiła tutaj jakiejś rozróby. Ukłonem przeprosiła więc Yuyuko, wstała i położyła dłoń na ramieniu wróżki patrząc jej prosto w oczy. Może choć na kilka sekund da sobie spokój. Gdy już uspokoiła, albo i nie, dziewczynkę wróciła na swoje miejsce.
"Chciałabym wiedzieć tylko jedno zanim rozpoczniemy szukać rozwiązana, którego zresztą zamierzam wysłuchać. Czemu jest tutaj tyle bytów? Rozumiem mój miecz, ale skąd tutaj drugi shinigami ze swoim własnym? Moja dusza powinna raczej należeć do mnie, prawda? Nie przypominam sobie podpisywania cyrografów, nie licząc jednego, który okazał się mimo wszystko niegroźny."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Nie 25 Lip 2010 - 15:20

-Eh? No co, dobrze mówię, nie?-Zapytała dziewczyna podnosząc wzrok i patrząc się na Fuu pytająco. Później natomiast naburmuszyła się, i usiadła na ziemi podkulając kolana. Chyba sie obraziła, bo brakowało tylko, by zaczęła grzebać palcem czy patykiem w podłodze. Natomiast Yuyuko popatrzyła się na nią pytająco, gdy otrzymała kartkę.
-TWOJA dusza? Nie sądzę-Stwierdziła uśmiechając się tajemniczo-Widzę, że jeszcze się nie połapałaś, co się tutaj dzieje, pozwól, że Ci wyjaśnię... wszystko... otóż, to ciało pierwotnie należało do mojej służącej, Youmu Konpaku. Ta, gdy dowiedziała się o śmierci swojego brata, wykradła moją duszę, i ruszyła by ostatecznie zniszczyć rezydencję Szkarłatnego Diabła. Jka zapewne wiesz, nie udało się, ale zanim zginęła, zropbiła dwie rzeczy. Po pierwsze, użyła swojego fragmentu ducha przodków, by rozerwać na kawałki kostkę i porozrzucać je jak najdalej od tego miejsca. A po drugie zaklęła moją dusze w te miecze, które odkryłaś. Później zamieniła się w pustego-Kobieta napiła się herbaty, po czym zapytała "Mam mówić dalej?"

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Nie 25 Lip 2010 - 15:50

"I rozumiem że atak na Remilię owego dnia gdy wybrałam się żeby je znaleźć był Twoją wolą? Czyli tamte miecze to faktycznie zanpakutou? I gdy się rozleciały Twoja dusza wniknęła we mnie. Sprytne. I zgaduję że ten duży pusty który je dzierżył był, że tak się wyrażę, moją poprzedniczką. W zasadzie wystarczy mi to co dowiedziałam się w tej chwili. Nie będę wnikać już "co, gdzie, jak", bo widzę że i tak będziesz upierać się przy swoim. Więc jaką to masz propozycję rozwiązania tego? Od razu uprzedzam, oddanie dobrowolne ciała nie wchodzi w rachubę. Jeśli tylko taka jest Twoja propozycja to sobie daruj albo poszukaj innego pojemnika, bo szczerze powiedziawszy wolałabym w takim wypadku całkowicie się go pozbyć. I wyjaśnijmy sobie dodatkową kwestię, bo chyba ktoś tu czegoś nie zrozumiał. To że pracuję pod opieką Remilii nie znaczy że jestem po jej stronie. Tak samo nie jestem po waszej stronie, zresztą jeśli się nie mylę to jedna z waszych znajomych chciała mnie zabić wielką pałką zamiast ręki. Na razie najbliżej mi do Seiretei, choć też do końca nie czuję się tam przynależna. Ludzie chyba nazywają takie osoby "wolnymi strzelcami."
Po podaniu wiadomości również napiła się podanej herbaty.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Nie 25 Lip 2010 - 16:17

Yuyuko czekała sobie spokojnie popijając herbatę. A gdy w końcu otrzymała i przeczytała wiadomość, zaśmiała się pod nosem kręcąc z pobłażaniem głową.
-A myślałam, że jesteś mądrzejsza... ale jakby sie zastanowić, to nie pierwszy raz, gdy wyciągasz niewłaściwie wnioski. Twój zmysł logicznego myślenia jest bardzo pokręcony... więc pozwól mi, że wyjaśnię to jeszcze raz, od początku do końca... tak, by nawet ta mała wróżka to zrozumiała...-Odpowiedziała z lekką wyższością, co niemalże spowodowało wybuch towarzyszki Fuu.
-Po pierwsze, błędem było założeniem, że tamten pusty to była Youmu, acz to, że tamte miecze były czymś w rodzaju materialnego Zanpaktou, to się zgodzę. Gdy została w końcu pokonana przez jakiegoś Shinigami... to nieistotne przez jakiego, to coś przy przechodzeniu ze świata żywych do Seireitei nie poszło tak jak powinno, czego skutkiem... byłaś ty. Oraz to, że prawowita właścicielka tego ciała została uśpiona. I dopiero znalezienie się w domu tamtych bounto spowodowało jej częściowe przebudzenie, i natłok powracających wspomnień. Ciągle jednak jest pewien problem... to nie jest tak, że istniejemy obok siebie. Jesteśmy jedną, i tą samą istotą, coś jakby rozdwojenie jaźni... czy też duszy. Tyle, że moja podopieczna ma jasno określony cel w życiu, i nie spocznie, dopóki go nie wypełni. Niestety... a ty? Powiem wprost... po co żyjesz? Czy w jakimkolwiek ze światów jest powód, dla którego koniecznie musiałabyś być tą dominującą stroną?-I ponownie napiła się herbaty. W międzyczasie Fuu coś zauważyła. Yuyuko nie wyglądała na zbytnio zadowoloną, chociaż uśmiechała się i w ogóle. W jej głosie nie było też słychać absolutnie żadnego przekonania. Nato miast dziewczynka patrzyła się na nią wyczekująco... bardzo była ciekawa, co też Fuu odpowie.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Nie 25 Lip 2010 - 16:42

No i tu Fuu została lekko przygaszona. Faktycznie, ciężko było jasno określić po co istnieje. Żyje i tylko tyle wie. Jakoś otrząsnęła się z chwilowego otępienia i pospieszyła z odpowiedzią.
"Nie wiem. Co, zdziwiona? Żyję tym co się dzieje teraz i nie mam jakiegoś jasno określonego celu ostatecznego. Poruszam się od jednego do drugiego. Aktualnie poszukuję znajomej która teoretycznie zginęła, a w praktyce nie wiadomo gdzie się błąka. Nawet spotkałam kogoś wyglądającego zupełnie jak ona, w dodatku w towarzystwie kogoś wyżej w waszej hierarchii niż, jak to określiłaś, twoja podopieczna. I nie jest powiedziane że znów nie wpakuję się na drogę związaną z wami. Potem kto wie. Być może skończę misję powierzoną mi w Seiretei i tam wrócę dalej się kształcić. A teraz dla odmiany Ty mi coś powiedz. Tą moją drugą połową, jaźnią, mną, jak zwał tak zwał, kieruje zemsta której ostatecznie nie udało się dokonać. Pomijam fakt tego że skoro korzysta z tego ciała to znaczy że jest sporo słabsza niż wtedy, a wtedy jeśli się nie mylę nie udało się jej. Skoro wybrała śmierć to czemu nagle odwidziało jej się "spoczywać w pokoju" i wrócić do tego co zaczęła? Mogła równie dobrze rozbić tą kostkę na miejscu i liczyć dodatkowo na to "a może jednak uda mi się ją śmiertelnie dziabnąć". Zamiast tego uciekła i dała się pożreć. Czy to nie czasem bardziej Twój niż jej pomysł?
Nie interesują mnie wasze porachunki z Remilią czy kimkolwiek innym. Szczególnie teraz, skoro dowiedziałam się że wcale mnie nie dotyczą. Nie mam powodu żeby dominować w którymkolwiek ze światów. Ale... Kiedyś i tutaj, i w świecie rzeczywistym istniała osoba- Youmu Konpaku. Zginęła z własnej woli, licząc że to KTOŚ, nie ona skończy to co zaczęła. Aktualnie istnieje shinigami o imieniu Fuu, której nie po drodze rozliczanie się z przeszłością rodziny do której de facto nie należy."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Nie 25 Lip 2010 - 17:08

Natomiast Yuyuko ani przez chwilę nie wyglądała na zbitą z tropu. Dalej nie wyglądała na oddaną tej sprawie, ale najwidoczniej nie zamierzała dać za wygraną. A dziewczynka uśmiechnęła się do Fuu. I poczuła, że ma w niej stuprocentowe wsparcie. Ale co się dziwić, w końcu była JEJ duchową formą Zanpaktou.
-To, że nie posiadasz wiedzy którą ja posiadam, dość komplikuje sprawę... i powoduje, że bezpodstawnie obrażasz moją krewną. Ona nie wybrała śmierci. To śmierć wybrała ją. A ona nie tyle co chciała umrzeć, tylko była z tym pogodzona. I miała nadzieje, że komuś kiedyś z jej klanu uda się to, czego ona nie dokonała. Musisz nauczyć się wyciągać właściwe wnioski, albo przynajmniej powstrzymać się od tego, nim zbierzesz dostatecznie dużo informacji. To sztuka, która przychodzi z wiekiem... a zapewniam Cię, gdyby miała taką możliwość, to by to zrobiła. Ale niestety nie wiesz, co się działo gdy już weszła do rezydencji i nie wiesz, że sytuacja po przerwaniu rytuału była... niestabilna. Wtedy tez jej podpowiedziałam, że więcej szkód im wyrządzi uciekając z tym przedmiotem, niż gdyby tam została... ehhh... oczywiście, bezpośrednio to wszystko absolutnie Ciebie nie dotyczy, i w normalnych warunkach prawdopodobnie twoje życie potoczyło by sie inaczej... a na pewno spokojniej. Jednak...-Tutaj Yuyuko na chwilę przerwała. Jej ton głosu przy okazji się zmienił. Był bardziej głęboki, i ostry-...to nie są normalne warunki. Chcąc tego czy nie, ale stałaś się częścią tej historii. Częścią wojny pomiędzy dwoma światami. Osobiście bardzo Ci współczuję... ale trzeba jakoś ten problem rozwiązać. Dwie osoby nie mogą jednocześnie sprawować władzy nad tą duszą. Przenieść się nie sposób... a niestety muszę to powiedzieć, ale twoje powstanie było czystym przypadkiem. Można powiedzieć... błędem

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Nie 25 Lip 2010 - 17:45

Cała ta opowieść zaczynała ją powoli drażnić.
"Więc co, teraz ten "błąd" ma wyjść i zabijać wszystko co jej stanie na drodze bo szanownemu rodowi się tak widzi? Wiesz co, guzik mnie obchodzą wasze porachunki. Zawsze, wiecznie tylko Remilia chce zabić tych, wy chcecie zabić Remilię i całą resztę. Wisi wam to czego ja chcę bo przecież jestem tylko głupim pojemnikiem na "prawdziwą" duszę. Najpierw Remilia wysyła mnie po coś i nawet nie raczy powiedzieć co to dokładnie jest a teraz wy przejmujecie kontrolę nade mną. I teraz wielce zachciało się wam negocjacji. Wepchnięto mnie w tą waszą bezsensowną wojnę, w której pewnie nawet już sami nie wiecie o co poszło. Co, teraz przywalisz jakąś bzdurę że od wieków i wy i bounto wyżynaliście się w pień? Czy może zamierzasz powciskać mi coś o ratowaniu świata przed złem. Nie wierzę już wielce cierpiącej na ziemskim padole Remilii i nie wierzę wam. Ale nie zamierzam oglądać jak wzajemnie robicie sobie krzywdę."
Nie wiedziała jak zrobi cokolwiek w kierunku pozbycia się natrętów z duszy i czy coś w ogóle zrobi. Po przekazaniu wiadomości skinęła do swojej towarzyszki i wstała od stołu, po czym zwyczajnie skierowała się do wyjścia. Nie miała już ochoty słuchać o jakichś wojnach czy panowaniu nad duszą. Po prostu chciała na razie iść przed siebie, może w drodze uda się jej trochę ochłonąć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Today at 5:43

Powrót do góry Go down

Sen Fuu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next