IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Sen Fuu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Czw 5 Sie 2010 - 12:16

-Eh, a ty powinnaś nauczyć się za to innej rzeczy. Obgadywanie nie jest jakąś taką złą rzeczą. Można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy!
-Na przykład tego, że nigdy nie miałaś faceta-Przerwała jej Meiling z uśmiechem na ustach zabierając się za kiełbasę. Marisa troszkę przyhamowała, ale tylko troszkę.
-Oj tam... to jeszcze nie taki powód do wstydu... no... chyba... to o czym mamy rozmawiać?-Zapytała Marisa, również brać swoją-O, może o tym, dlaczego Kinji się spóźnia? Może podrywa Patchouli?-No i blondynka się roześmiała.
-Coś sądzę, że by się nie dała. Ma na oku kogoś innego
-Tak? A kogo?-Zapytała wielce zaciekawiona. Nawet pochyliła trochę głowę.
-Aaaaaa... nie wiem. Ale zachowuje sie trochę jak Remilia, więc pewnie kogoś tam sobie upatrzyła... kto wie, może w tej szkole?-Po wysnuciu takiego wniosku za Fuu ktoś się pojawił. Wyczuła to po podmuchu powietrza na jej szyi.
-...dobry wieczór-Usłyszała za sobą szept. Kinji, to było pewne. Ale dlaczego ta się zachowuje? Zresztą, była to tylko chwila, bo zaraz potem podszedł do dziewczyn, i wziął z ziemi jeden patyk oraz jedną kiełbaskę. Marisa zaczęła na niego się trochę denerwować dlaczego tak późno, a Ogrodniczka zajęła się jedzeniem.

Imię i nazwisko: Mizuki Saruwatari
Wzrost i waga: 1.60m 52 kg
Ekwipunek: Standard (6600 円)
Statystyki:
Siła: 5 Zręczność: 5 Zwinność: 5 Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 16 Psychika: 11 Reiatsu: 16 K. Reiatsu: 10
Umiejętności: Fot. Pamięć, Lider, Retoryka, Uroda, Pojętność, Wiedza
Wady: Słaby wzrok, klaustrofobia
PŻ: 50/50
PR: 160/160
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Oddział : Dywizjon 9
Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Czw 5 Sie 2010 - 13:37

Zachowanie Kinjiego mogło wzbudzić pewien niepokój, ale już nie raz i nie dwa bywało że po prostu ma swoje sprawy. Więc nie ma potrzeby ich drążyć, chyba że sam zdecyduje się powiedzieć o co chodzi. Podniosła rękę w ramach powitania i chwilkę wpatrywała się w ogień.
"W to na nikim nie zostawicie suchej nitki, prawda? Jeśli już tak koniecznie chce się interesować Patchouli to po prostu spotkałyśmy kogoś identycznego jak Shana i się tym przejęła. A przez pewne "trudności natury technicznej" nie miałyśmy okazji jeszcze tego dokładnie sprawdzić. Jeszcze coś was dręczy że nie będziecie mogły z tego powodu spać?"
Po przekazaniu wiadomości Marisie położyła się na trawie i wpatrzyła w niebo. Może tym razem podczas pobytu w tej szkole wyjaśni się coś więcej? Bo perspektywa ponownego spotkania z Yatagarasu wcale nie napawała jej optymizmem. Zwłaszcza że gdy tak patrzała na nieboskłon zdawało jej się że zaraz zza jakiejś chmury wyleci skrzydlata dziewczyna polując na kolejne dusze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Czw 5 Sie 2010 - 16:34

-Eh... jesteś taka zasadnicza. Wyluzuj trochę, przyda Ci się to! Jutro idziemy załatwiać sprawę z tamtymi Minawa. Trzeba się w końcu za to zabrać, bo już się dopytywali o jakieś postępy...-Zaczęła Marisa, a dokończył Kinji
-Ale spokojnie, udało się ich uspokoić. Powiedzieliśmy, że rozbiliśmy obóz, że nie za bardzo chcieli z nami rozmawiać, ale powoli są postępy... a jaki chcą obgadywać, niech obgadują. W końcu to ba... kobiety, prawda?
-Ale żeś się wyszczekany zrobił blondasku... właśnie, może się czegoś napijemy? Miła atmosfera i w ogóle...
-Ja jestem za! Skoczę po coś... a może ty Fuu? W tym swoim oddziale pewnie gust CI się wyostrzył, nie ma co! Ma takiego kapitana, który wódkę pije jak wodę! To poczekajcie chwile!-No i Marisa pobiegła... i prawie by wpadła na Fuu. A na razie Yatagarasu widać nie było. Tylko na niebie było widać klucz ciemnych ptaków.
-...a może jednak opowiedz jakieś szczegóły?-Zapytała nieśmiale Hong

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Czw 5 Sie 2010 - 17:14

No tak, trzeba się jeszcze uporać z tym zadaniem. Trochę wypoczynku, praca, potem znów odpocząć żeby następnego dnia zajmować się inną sprawą. Ciężko, ciężko. A Marisa swoją zachętą do picia wcale nie poprawiła nastroju. Może wymknąć się cichaczem zanim wróci i schować się u siebie lub u Remilii w pokoju? Nie, bezsensowne, znając upór tej blondynki to choćby Fuu miała kotwicę u nogi i tak została by ściągnięta do ogrodu. Pozostało więc czekać na jej powrót. Pytanie Meiling... Cóż, trafiła w porę. Mniej więcej jak łysy grzywką o kant kuli. Podniosła się z trawnika do pozycji siedzącej.
"A coś Ty taka dociekliwa? Nigdy nie widziałaś siebie samej nago? Dodaj drugą taką samą obok i popuść trochę wodze fantazji. Oczywiście bez przesady. Za Twoje wyobrażenia tego co się stało nie odpowiadam. Było przyjemnie, nie powiem, ale i trochę dziwnie, może to zasługa tego że to pierwszy raz. Co jeszcze chcesz, opisać Ci sekunda po sekundzie co się działo czy może od razu wolisz przejść do pokazu?"
A co tam, odbije sobie za cały dzień szeptów za plecami. Przy przekazywaniu kartki zalotnie się uśmiechnęła i puściła oko do Hong.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Czw 5 Sie 2010 - 17:36

Najpierw popatrzyła się na Fuu co najmniej dziwnie i z ukosa. Później natomiast się roześmiała, ale i z lekką obawą. Kinji się specjalnie tym nie interesował, smażył sobie kiełbaskę i chyba nawet nieźle się tym bawił.
-Nie, dzięki, spasuje... no dobra, może to było głupie pytanie. Nie będę się interesować, pasuje?-Zapytała trochę poirytowana, ale i nieco rozbawiona. Ot, taka przyjacielska sprzeczka
-A może chcesz, by Ci pokazała, co?-Zapytał Kinji z szerokim uśmiechem na twarzy.
-Te te, młody, ty to sie lepiej nie odzywaj, bo chciałbyś, a nie możesz-Odpowiedziała mu, i mało brakowało, a by go zdzieliła swoim kijem.
Po 15 minutach przyszła Marisa z paroma kieliszkami i trzema butelkami wódki. Nie była to sake, a jakaś europejska. Jak Fuu się skusiła, to się skusiła, a jeśli nie... długo nie namawiały. I było tak... Marisa i Hong sobie nie żałowały, natomiast Kinji był bardziej spokojny. Mocne to było, i tak prawdę powiedziawszy bliższe czystemu spirytusowi... ale przynajmniej było wesoło. I obie panny się strasznie rozgadały, na tyle, że trudno było uchwycić wątek.
-Pewnie Ci wszyscy zaleźli za skórę, prawda?-Zapytał blondynek-Słyszałem, jak Cię obgadywali... pogadają, pogadają, i za parę dni przejdą z tym do porządku dziennego. Ale chyba się tym nie przejmujesz, prawda?-Zapytał chłopak rozluźniony i zadowolony.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Czw 5 Sie 2010 - 17:55

Uraczyła się jednym kieliszkiem, ale po poczuciu smaku tego jakże wyszukanego trunku spasowała. I tak mogło się to skończyć różnie, zresztą widząc co się działo z Hong i Marisą tym bardziej była zadowolona że odpuściła. Zresztą po tym w czym miała okazję uczestniczyć przy dołączeniu do oddziału dość skutecznie zniechęcało do picia większych ilości alkoholi. Zresztą na poprawienie sobie humoru miała już reakcję wcześniejszą reakcję Meiling.
"Bywało już gorzej. Czy mnie to obchodzi? A niech sobie dziewczyny pogadają, co im szkodzi. To jakaś wstydliwa sprawa czy coś? Ja się dobrze czuję z Remilią, ona ze mną, to chyba nie jest nic złego. Gdybym przejmowała się każdą bzdurą na mój temat, włącznie z tekstami mojego własnego miecza to chyba dawno byłabym zaszyta w jakiejś głębokiej dziurze na końcu świata. A tak odchodząc nieco od tematu- jak tam Flandre? Zdrowieje?"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Czw 5 Sie 2010 - 18:13

-Ta, nawet bardzo zdrowieje. Już raz w czasie snu rozerwała by mi policzki, ale się wyślizgnąłem... eh, czy ja choć raz nie mogę poznać jakiejś miłej, spokojnej, może nawet trochę nieśmiałej dziewczyny? Jak na razie to poznaje niemalże same dziwadła... eh, aż czasami mam ochotę komuś przywalić. Najpierw SHana niby się do mnie przystawiała, niby nie. Teraz mam na głowie to szurnięte diablotko, które niedługo mnie zabije lewatywą. Inaczej sobie wyobrażałem pracę Shinigami... dobra, idę do Flandre... wole być przy niej, gdy się obudzi, bo później będzie miała powód, by się nade mną znęcać... yh, taka duża rezydencja, a nie ma nic do roboty. Przejdziesz się ze mną?-Zapytał chłopak patrząc na bawiące sie w najlepsze dziewczyny. Aktualnie Marisa coś tam śpiewała, a Meiling wyklaskiwała rytm. A tekst... lepiej sie było nie przysłuchiwać. Epicka opowieść o parze, w której historie wpisywało się porzucenie chłopaka dla jakiegoś blondyna. Oraz ogólnie żale porzuconego, co w jej ustach brzmiały trochę zbyt... zbereźnie

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Czw 5 Sie 2010 - 18:36

Piosenka z pewnością dla tamtej dwójki była skoczna, radosna i ogólnie zabawna. Dla normalnego słuchacza już niekoniecznie. Czyli Kinji ma z Flandre ciężką przeprawę. Po części domyślała się co się tam musi dziać, wystarczyło jej spędzenie tych kilku minut sam na sam z siostrą Remilii. I gdyby właśnie nie interwencja pani domu być może Fuu nie miałaby okazji siedzieć tutaj i "bawić się" w towarzystwie tych wszystkich ludzi. Się Kinji wpakował, nie ma co. Ale jedyne co mogła dziewczyna to mu współczuć. Przecież nie zastąpi go w zajmowaniu się Flandre. Przystała na propozycję blondynka, zwłaszcza że pieśń stawała się ze słowa na słowo coraz bardziej zbereźna i albinoska czuła się zwyczajnie głupio. Podniosła się z trawy, otrzepała sukienkę i ruszyła w stronę wejścia razem z Kinjim.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Czw 5 Sie 2010 - 19:56

No i... była cisza, jak makiem zasiał. Nikogo, absolutnie nikogo nie spotkali tym razem, nawet tej blondyneczki, która chyba ją wręcz śledziła. No nic... trochę podejrzane, ale co w tej chwili zrobi?
W końcu dotarli do pokoju Flandre. Był dość... cukierkowy. Białe ściany, czerwone obramówki, stolik z przymałymi fotelikami, serwis do herbaty na nim, pare szafek, kuferek, i łóżko z leżącą Flandre na nim. Była podłączona do kroplówki i urządzenia EKG. Trochę spore środki ostrożności... aczkolwiek, jakby się przyjrzeć, była jedna rzecz, która demaskowała drugą naturę tej słodko śpiącej dziewczynki. Były to porozrzucane na ziemi fragmenty zabawek oraz pluszaków. Albo ktoś lubi niszczyć, albo nie umie się prawidłowo bawić.
-Nie jest aż tak źle... wystarczy, że usiądzie się nieco dalej... weź sobie krzesełko. Chociaż... może się wrzynać. Wiem coś o tym-Ostrzegł, i sam usiadł na trochę normalniejszym, które sobie pewnie przyniósł.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pią 6 Sie 2010 - 6:43

Cóż, mimo wszystko jest w tym pokoju coś powodującego ciarki na plecach. Niby ładny, wyglądający jakby należał do kilkuletniego dziecka, ale rozczłonkowane zabawki psują całe wrażenie. Chyba Kinji musi mieć czasem niezłą przeprawę z nią. Chwilowo jest spokojna ale nie wiadomo co może się stać w ciągu najbliższych minut czy sekund. Wcisnęła się w przyciasne krzesełko.
"Wyrazy współczucia, zarówno dla Ciebie jak i Flandre. Coś tam wiem czemu jest taka a nie inna i domyślam się też że gdy dostanie jakiegoś napadu to musi być dość ciężko. Poza tymi jej szaleństwami jest miła, trochę dziecinna ale w gruncie rzeczy miła. Szkoda mi jej i wcale się nie dziwię Remilii że tak się nią przejmuje."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pią 6 Sie 2010 - 9:48

Przyciasne krzesełko jest przyciasne, czyli jedno z prawideł rządzących wszechświatem w akcji. Odcisków czy też otarć raczej nie będzie... chyba, ale mimo to było dość niewygodnie.
-Czy taka miła... jak to dziecko. Nie wiem, nie mam zdania. Na pewno ciekawa bardzo wielu rzeczy. Na przykład tego, w jakim stanie będzie mój przełyk po skonsumowaniu szklanego miału zamiast cukru w herbacie. Bardzo śmieszne, zwłaszcza, że w jej herbatach jest więcej cukru niż napoju... yh... w sumie to napiłbym się jeszcze. No cóż, trudno... sam się na to pisałem...-Mruknął opierając się ramieniem, i głaszcząc Flandre po czole. Ta po krótkim czasie zaczęła podnosić swoją głowę nieco do góry, kłapiąc przy tym powoli, ale jednostajnie zębami.
-No... i to z nią mam. Nawet w czasie snu należy zachować dystans... swoją drogą... to dość dziwne. Ja służę bounto, ty się nawet z jednym związałaś... a przecież powinniśmy zwalczać takie jak one. No ale jakby nie patrzeć... to nas przechytrzyły. I nic się na to nie poradzi...-Kinji westchnął ciągle wpatrując się w Flandre, która już się zdążyła uspokoić. Odczyty w normie, więc wszystko jest w porządku.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pią 6 Sie 2010 - 10:06

Tak, czyli nawet jak śpi może odgryźć palce. Niezłe ćwiczenia na czujność i refleks, choć Fuu prawdopodobnie po jednym czy dwóch dniach by spasowała. Zwłaszcza że tutaj nawet nie można w spokoju spożyć posiłku, bez obaw o własne zdrowie czy życie. I mogłaby załatwić nieco większe krzesełka, chyba że to delikatna sugestia żeby albo albinoska schudła albo pojawiała się tu wyłącznie jako kot.
"Trochę mylisz pojęcia. Jesteśmy odpowiedzialni za równowagę i mamy za zadanie eliminować wszystko co tę równowagę zaburzy. Powiedz, jak one działają na szkodę świata? Siedzą całymi dniami tutaj właściwie nic nie robiąc. Tak samo Pustych nie eliminuje się bezpośrednio w Hueco Mundo tylko na Ziemi. Ale fakt, pomijając powyższe trochę dziwne. I pewnie jakby Seiretei się o tym dowiedziało to w trójkę z Marisą nasz pośmiertny żywot dobiegłby końca."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pią 6 Sie 2010 - 10:26

-Możliwe... no dobra, w sumie masz rację. Niestety... ehhh... nic nie robiąc...-Chyba dalej chciał mówić, ale coś mu przerwało. A raczej ktoś.
-Pijaki, idiotki, debile! Umarłego byście obudziły, nie mówiąc już o mnie! GASIĆ! MI! TO! OGNISKO!-Któż to był? Remilia, która chyba się wydzierała z okna.
-Ej, spoko spoko zeeeeeee! Wszystko pod kontrolą!! Chooooo, zejdź, pośpiewasz z nami, poopowiadasz co nieco!
-Nie śpię, widzisz, widzisz?! Należy mi się premia!
-Jak zjarasz ogród jedyną premią jaką dostaniesz będzie twój własny tyłek na talerzu! I nie... NIE CHCESZ, BYM TAM ZESZŁA, ZAPEWNIAM CIĘ!
-Chyba całkiem nieźle się tam bawią...-Zauważył Kinji wyglądając przez okno.
-Nooo... też chceee...-A ten głos nie należał ani do Kinji'ego, ani tym bardziej do Fuu. A dochodził z tego pomieszczenia.
Chyba Flandre się obudziła. Kinji podszedł do niej, chciał się przywitać... ale zamiast tego wydał z siebie dość... zduszony dźwięk. Z jakiego powodu? Flandre wyciągnęła rękę, i go za coś chwyciła. Za coś, co miał między nogami.
-Jestem głodna. Przynieść mi kogoś do zjedzenia-Zapytała z chyba najbardziej nieprzytomną i niewinną miną, na jaką było ją stać.
-T-t-t-ta jest...

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pią 6 Sie 2010 - 10:36

Fuu zastanawiało czy dla mieszkańców tego domu dzień bez krzyków to dzień stracony. Wygramoliła się z siedziska i na chwilę również zerknęła przez okno. Co prawda wiedziała mniej więcej czego może się spodziewać, ale chciała jeszcze rozprostować trochę nogi nim zmieni miejsce pobytu.
"Pozwolisz że pójdę już bo bycie posiłkiem Flandre wcale mi się nie uśmiecha. Może zaprowadzę w ogrodzie trochę porządku, bo faktycznie Remilia rozniesie je zanim dotrwamy choćby do obiadu. A Marisa może się mimo wszystko przydać żywa jak będziemy załatwiać sprawy Seiretei."
Pożegnała się z Kinjim, pomachała Flandre, nie będąc do końca pewną czy w ogóle ona to zauważy i faktycznie poszła znów do ogrodu. Ogólne założenia są trzy: zgasić przygotowane ognisko, odprowadzić Meiling do jej chatki, odtransportować Marise do łóżka. Jak będzie wyglądała realizacja tych punktów czas pewnie pokaże.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pią 6 Sie 2010 - 12:52

Chyba nie zauważyła, gdyż ciągle torturowała Kinji'ego swoimi prawdopodobnie silnymi rączkami. Jak na osobę, która dopiero przebudziła się z letargu była chyba całkiem silna... albo te okolice były tak wrażliwe. No nic, sama coś o tym wie... co prawda w kompletnie innym sensie, ale jednak.
Gdy Fuu słyszała krzyki Remilii z okna na korytarzu, uznała, że warto by było przyspieszyć. Gdy w końcu dotarła do ogrodu, ognisko było większe niż wcześniej. Może miało to związek z jedną butelką, która leżała pusta tuż obok niego? A kto to wie. Ważne, że Marisa przekrzykiwała się z Remilią, a Hong już przysypiała oparta o murek. Blondynka świetnie się bawiła, a Remilia już mniej.
-Sztywna jesteś! SZTY-WNA! Dobraliście się, nie ma co!
-Milcz! Gdyby tylko mi się chciało, to bym zeszła i skopała Ci tyłek! Fuu, przywal jej zanim ja to zrobię!-No... a Remilia była jednocześnie czerwona i sina na twarzy, tak głośno krzyczała.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pią 6 Sie 2010 - 13:15

Efekty picia widać aż za dobrze. Się dziewczyny rozszalały i to Fuu musiała to wszystko ładnie posprzątać. Okrzyki Marisy zrobiły na niej raczej mizerne wrażenie, ale jak tak dalej pójdzie to uszkodzą jej słuch. Machnęła kilka razy ręką w kierunku Remilii żeby nieco przycichła zdając sobie sprawę że z blondynką tak łatwo jej nie pójdzie. Gdyby nie stan Hong to od razu zapytałaby jej gdzie tu jest jakiś wąż ogrodowy czy cokolwiek co nadaje się do gaszenia ognia i niektórych osób. Teraz najpewniej nie jest w stanie rozpoznawać mowy a co dopiero pisma. Marisa też się na niewiele przyda. Zaczęła się więc rozglądać za jakimś odpowiednim przyrządem do stłumienia ogniska. Co prawda jeden znajdował się już przy pasie ale Fuu nie chciała nadużywać mocy Cirno do tak błahych rzeczy. Chociaż jeśli nic się nie znajdzie to będzie zmuszona. Ruszyła więc na poszukiwania przy okazji pilnując czy Marisa z Hong nie zrobią znów czegoś niezbyt mądrego. Jeśli nic nie znajdzie to będzie zmuszona użyć swojego zanpakutou. Żeby przygotować się na taką ewentualność po drodze zapytała swój miecz o pewną rzecz.
"Cirno, pobudka. Jak mam cię uwolnić? Samo "Cirno" wystarczy czy jest coś jeszcze co muszę powiedzieć czy zrobić?"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pią 6 Sie 2010 - 20:22

Remilia przestała wrzeszczeć, chociaż chyba niezbyt było jej w smak wzrastające zagrożenie pożarowe. No ale nic... jedyną rzeczą, która ewentualnie nadawałaby się na przygaszenie ognia byłby beret Hong, która aktualnie zwaliła się z krzesła na trawę.
-Lubię psocić... więc psoc! Znaczy się, pssssc... sroć pstro! Nie... nie mogę...
-Chyba chodzi jej o "Psoć"
-Oho, trochę się rozrosło nasze ognisko! No to raaaaazzzz... dwaaaaaaaa...-Albo Fuu sie wydawało,m albo chciała ugasić ogień zawartością trzymanej przez nią flaszki. Trzeba było ją najpierw przytrzymać, by nie zrobiła krzywdy ani sobie, ani nikomu innemu. W międzyczasie do ogrodu zeszły dwie służące z gaśnicami, które zajęły się ogniem. Chociaż... Hong mogłyby oszczędzić.
-Ej, co jest, co sie, bruuuuurrrrr!-Przynajmniej by się nie zakrztusiła pianą. Obydwie dostały reprymendy od służących, i jedna poszła do siebie, a drugą zastąpiły te dwie sługi w pilnowaniu bramy.
-Eh... przez nie rezydencja będzie widoczna dla innych!
-Co za idiotki... tak się upić... mam nadzieje, że jak pani Izayoi wróci, to da jej popalić...
-No...
A pomijając samą dyskusję... puste pola wokół rezydencji zamienił się w dość gęsty las. Dziwne... bardzo dziwne... zwłaszcza, że wokół była jakaś bariera. Trochę, jakby budynek był w środku mydlanej bańki.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pią 6 Sie 2010 - 20:33

Nie była zmuszona uwalniać swojego miecza ale przynajmniej na przyszłość wiedziała jak to się robi. W gaszeniu wyręczyły ją służące, zresztą traktujące pianą wszystko co stanęło im na drodze włącznie z Meiling. Wygląda na to że faktycznie brak Sakuyi dezorganizuje życie w całym domu. Wcale nie byłoby źle gdyby wróciła, choć z drugiej strony dla samej Fuu po pewnym wydarzeniu mogłoby się spotkanie skończyć różnie. Pojawienie się służących przy okazji rozwiązało problem transportu pijanej dwójki do ich właściwych siedzib. Tylko ciekawa była ta zmiana krajobrazu. Bo mogło to oznaczać że ta cała bariera coś jakby osłabła. Albo komuś po prostu nie spodobało się puste otoczenie i wolał pooglądać drzewa. Tak czy inaczej warto by powiadomić o tym Remilie, choć ona pewnie już o tym wie, chyba że odeszła od okna, i Patchouli, która pewnie zajmuje się i takimi rzeczami. Najpierw poszła więc do biblioteki. Nawet jeśli właścicielka księgozbioru śpi to Koakuma powinna być na nogach i ewentualnie przekazać co trzeba.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 7 Sie 2010 - 12:08

Trzeba się powtarzać? Nic nie spadło Fuu na głowę, nic jej nie potrąciło, nic nie zjadło. Spotkała tylko Kinji'ego, który zresztą był dość zajęty noszeniem półmiska z ciastkami. Chyba negocjacje przyniosły jakiś rezultat.
Tak czy siak, Fuu dotarła w końcu do biblioteki. I tym razem Patchouli siedziała w swoim zwykłym ubraniu i popijała herbatę czytając jakąś książkę. Tak na oko... była to ta od opętań. Natomiast Koakumy nie było przy niej, prawdopodobnie zajmowała się jakimiś sprawami związanymi z... no idea.
-O, to ty... nie znalazłam nic konkretnego. Obudziły mnie czyjeś pijackie burdy... czyżby... Hong się upiła? To by wyjaśniało osłabienie bariery... jak Sakuya wróci, pewnie da jej reprymendę. Ja natomiast adres do dobrego chirurga... czy jeszcze coś ode mnie chcesz?-Zapytała dopiero wtedy podnosząc wzrok, gdy skończyła mówić.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 7 Sie 2010 - 12:35

Odpowiedź padła jeszcze nim Fuu w ogóle zdążyła zapytać. I dobrze, przynajmniej nie będzie trzeba nic wyjaśniać a i sama albinoska nie będzie musiała słuchać wykładu na temat otoczenia.
"Tak, ze skromną pomocą Marisy urządziły sobie małą imprezę przy ognisku. Ale sytuacja opanowana, nawet udało im się nie spowodować pożaru okolicy bo gdyby miała więcej alkoholu w okolicy to mogłoby się skończyć gorzej. Hong aktualnie śpi u siebie. Przynajmniej ma jakąś wiarygodną wymówkę chociaż masz rację, gdyby Sakuya była w pobliżu nie chciała bym być w skórze Meiling. Koakuma chyba przekazała że wypożyczyłam jedną z książek? Tak żeby się czymś zająć zanim Marisa wytrzeźwieje i załatwimy tą sprawę Seiretei. A, wiem że nie udało Ci się nic znaleźć, jak byłam wcześniej to się dowiedziałam. Nie musisz się spieszyć, wspomniałam że nie przeszkadzają mi one tak bardzo, są nawet pomocne. Chciałam właściwie tylko powiadomić Cię o tej barierze, ale skoro już wiesz to idę jeszcze uspokoić trochę Remilie zanim zrobi krzywdę tamtej dwójce."
I jeśli sama Patchouli nie miała już żadnych sprawunków do Fuu to udała się do pokoju wampirzycy trochę ją ułaskawić nim faktycznie będzie chciała dobrać się do skóry pijaczkom.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 7 Sie 2010 - 13:54

-Ta... powiedziała mi... miesiąc, później oddajesz. Chyba pamiętasz, prawda?-Zapytała patrząc się na na Fuu srogo. Ale, że wychodziło na to że jest to ostatnia sprawa jaką do niej miała, to się przeszła do Remilii.
A Remilia aktualnie wyglądała przez okno i sprawdzała, czy wszystko jest w jak najlepszym "porządku". Ciągle miała na sobie to, co z "rana", czyli biała koszulkę, bufiastą bieliznę, oraz berecik. Był jednak ktoś jeszcze. Otóż jej siostra siedziała na jej łóżku, pałaszując czekoladowe ciastka z półmiska. Kinjiego natomiast nie było w pobliżu, więc albo go odesłali, albo w najgorszym wypadku Flandre go zjadła, ale to raczej bardzo mało prawdopodobne, pomimo jej usposobienia.
-Fuuuuuu-uuuuuuu! Dawno się nie widziałyśmy!-Zawołała Flandre, na co Remilia odwróciła się.
-Flandre, ciszej, głowa mnie boli... chociaż bym coś porobiła tak swoją drogą... nudno jest, i to strasznie...

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 7 Sie 2010 - 14:19

Rodzinka w komplecie. Nieśmiało podeszła do Flandre i poklepała ją po ślicznym łebku, aczkolwiek zachowując pewien dystans jak zalecał Kinji. Siadanie na łóżku wolała sobie darować z tych samych powodów. Jakoś wszystkie części ciała podobały jej się gdy były na swoich miejscach i nie miała ochoty się z nimi rozstawać. Z tą blondynką w pobliżu mogło być to jednak dość prawdopodobne. Trudno się dziwić Remilii że jest znudzona, wychodzi z Rezydencji bardzo rzadko i raczej na niezbyt długo. Fuu zastanawiała się czy po prostu nie zaproponować jej jakiegoś wypadu gdziekolwiek, sama była ciekawa jak toczy się życie w ziemskim mieście. Ale widząc co się działo przed chwilą pozostawienie tego domu na pastwę całej reszty mieszkańców mogło się dość szybko zakończyć jego zrównaniem z ziemią. Podeszła do Remili, oparła się o parapet wyglądając chwilę przez okno i przygotowała odpowiedź dla wampirzycy.
"Trudno żeby nie bolała, obudziły cały dom. Ale nie uszkodź ich zbytnio jakbyś zamierzała dawać jakieś kary, przydadzą się jedna i druga. Wiesz, całe dnie spędzasz tutaj, trudno się nie znudzić. Ale gdybyś kiedyś chciała się wybrać, nie jedynie w ramach jakiegoś zadania ale rekreacyjnie i rozrywkowo, to chętnie Ci potowarzyszę. Wiem że teraz to jest średni pomysł skoro najwyraźniej bez nadzoru niektórzy są w stanie roznieść ten budynek z łatwością. A, Flandre nie zjadła Kinjiego, prawda? Bo jakiś czas temu zażyczyła sobie kogoś do zjedzenia a jego coś tutaj nie widzę."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 7 Sie 2010 - 15:32

Flandre nie zareagowała w jakiś gwałtowny czy odstający od ogólnie przyjętej normy sposób. Przymknęła oczy, zachichotała, troszkę się przykuliła... ogólnie zachowywała się jak radosne, małe dziecko. Później, gdy Fuu się od niej oddaliła, dalej zajmowała się tym, by na półmisku nie było zbyt wiele... czegokolwiek. Remilia natomiast cierpliwie czekała, aż Fuu spreparuje swoją wiadomość dla niej.
-Hmmmm... uhum spokojnie, nic mu nie jest, odesłałam go do pokoju. Czy tam poszedł, nie obchodzi mnie to. A rezydencja... pal ją licho... chociaż... może lepiej nie, bo już dzisiaj prawie by to zrobiło. Większym problemem jest moja lalka, która jakoś nie chce sie ode mnie odkleić... na pewno by zrobiły furorę w świecie żywych, zwłaszcza, że nie za bardzo mogę ukrywać ich moc. No i z jaką łatwością, sugerujesz, że ten budynek jest do niczego?!-Zapytała naburmuszając się trochę. Wydęła policzki, zrobiła się czerwona, i trzymała ręce blisko ciała... taki dziecięcy foch
-Udam, że tego nie słyszałam... wracając. Między innymi dlatego chce przeprowadzić proces połączenia z lalką jeszcze raz. Tym razem porządnie, bym mogła ten proces odwracać... nie można się stąd ruszyć, bo od razu ma sie problemy...

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 7 Sie 2010 - 15:44

Machnęła kilka razy otwartą dłonią gdy Remilia odebrała możliwość zniszczenia tego domu jako oznakę że jest słabo zbudowany. Nie to miała na myśli, ale wampirzyca już zdążyła się lekko naburmuszyć.
"Nie sugeruję tego że jest słaby. Ale boję się że z szaleństwami niektórych osób nawet metalowy barak ze ścianami metrowej grubości mogłoby zmieść całkowicie. I przecież nie mówię żeby iść teraz, chociaż napewno miło by było wyjść gdzieś indziej niż do okolicznego lasu czy w tamtą okolicę pełną Pustych. Niby mogłabym się teraz gdzieś tam przejść czy poprosić Koakumę żeby mnie zabrała samochodem... Chociaż nie, to ostatnie to głupi pomysł, ale jak będę sama to nie byłoby to samo. Szkoda, wielka szkoda. Żebyś tego znów opacznie nie odebrała, naprawdę współczuję zarówno Tobie i Flandre. Zaczynam powoli rozumieć jak to jest przebywać całymi dniami w zamknięciu."
Przy przekazywaniu wiadomości delikatnie pogłaskała Remilię dłonią przejeżdżając z włosów przez policzek, wolniej niż jakby głaskała przykładowo taką Flandre. Na więcej wolała sobie nie pozwalać ze względu na blondynkę w pokoju.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sro 18 Sie 2010 - 21:41

Flandre nie zwracała na nich w tym momencie najmniejszej uwagi. Aktualnie spałaszowała wszystkie ciastka, założyła sobie półmisek na głowie, i udawała kierowce rajdowego. Za środek lokomocji robiło łóżko. Remilia natomiast przytuliła się głową do dłoni Fuu.
-Jest przede wszystkim strasznie nudno... z tym wesołym miasteczkiem to nie był żart. Nigdy tam nie byłam... tak jak w kinie i innych tego typu rzeczach. Mimo iż żyje tyle lat, nie widziałam tylu rzeczy... chciałabym to nadrobić... kiedyś... z tobą... wiem, że jesteś Shinigami, że powinnaś tam wrócić... ale też chciałabym, byś została tutaj z nami, ze mną... nie będę Cię trzymała na siłę. Nie chcę, byś była na mnie zła...-Brzmiało to dość... słodko, acz trochę dziwnie to wyglądało w jej ustach. Ustach kogoś tak samolubnego.
W pewnym momencie Fuu poczuła wiele źródeł Reiatsu. Większość z nich były silne, część z nich słabsze... jedno było pewne, ktoś przybył.
-Sakuya, Deviol... tamta dziewczyna... i... coś.... hmmmm... Sakuya... trochę się... obawiam... nie wiem jak zareaguje... na to wszystko-Mruknęła chwytając się za brodę.

(Piszemy już w rezydencji)

Statystyki:
Powrót do góry Go down