IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Sen Fuu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sro 28 Lip 2010 - 17:28

Z Koakumy wypadła... czerwona kuleczka z namalowanymi skrzydełkami na bokach. Cukierek duszy? No, to ciekawie... czyli Fuu już wiedziała, czym ona tak właściwie jest. I dlaczego być może jest tak przywiązana do Patchouli. Ale wracając do tego zamieszania. Jakieś 3 sekundy po włożeniu cukierka do gardła, Koakuma otworzyła oczy. Podniosła się, rozejrzała dookoła, i w sumie jakoś to wyglądało, do momentu, gdy zobaczyła Patchouli. Oczy jej sie rozszerzyły, a pierwszą rzeczą jaka zrobiła, było złapanie albinoski za ramiona.
-Fuu, co się tutaj stało?!-Zapytała będąc w kompletnym szoku. Meiling natomiast dalej strarała się złożyć Flandre. Używała do tego swojego Reiatsu, co oznaczało, że i ona miała za sobą pewne przeszkolenie w tych sprawach.
-Koakuma, ty lepiej leć otwórz służące z piwnicy, bo sama tutaj nie dam rady!-Zawołała, a Koakuma dopiero po paru sekundach i kolejnym upomnieniu przez ogrodniczkę załapała o co chodzi i poleciała w głąb rezydencji.
-A ty Fuu zapisz ogólną wersje zdarzeń, co do licha się z tobą działo. I lepiej, żeby Cię usprawiedliwiała w 100%, bo inaczej następną rzeczą jaką zrobię będzie sklepanie Ci facjaty. Bez urazy... cholera, znowu puściło!-Warknęła zakładając rękawiczki, i wkładając dwa palce do środka brzucha Flandre-Mam nadzieje, że nie dostanie zakażenia. Remilia byt mnie chyba zamordowała...

Imię i nazwisko: Mizuki Saruwatari
Wzrost i waga: 1.60m 52 kg
Ekwipunek: Standard (6600 円)
Statystyki:
Siła: 5 Zręczność: 5 Zwinność: 5 Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 16 Psychika: 11 Reiatsu: 16 K. Reiatsu: 10
Umiejętności: Fot. Pamięć, Lider, Retoryka, Uroda, Pojętność, Wiedza
Wady: Słaby wzrok, klaustrofobia
PŻ: 50/50
PR: 160/160
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Oddział : Dywizjon 9
Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sro 28 Lip 2010 - 17:51

Nie była pewna od czego powinna zacząć więc zdecydowała się rozpocząć od napaści skrzydlatego dziewczęcia.
"Tak właściwie to nie ja tutaj byłam. Ale od początku. Po szkole miałyśmy z Patchouli drobny wypad towarzyski, po którym zaatakowało nas coś mającego prawdopodobnie ducha przodków którego szukałyśmy. A właściwie to nie tego którego szukałyśmy a jakiegoś innego. Nieważne. Zaatakowała nas i mimo utraty głowy przeżyła, chociaż to spowodowało że nie zamieniłyśmy się w proch. Tamta zwiała a my wróciłyśmy przedyskutować to i owo w domu. Położyłam się trochę wcześniej spać i to właściwie tyle gdzie byłam "ja". Teraz część w którą pewnie i tak nie uwierzycie, sama tak do końca nie jestem pewna że to się stało. Poprzednia właścicielka tego ciała, niejaka Youmu była uśpiona a w momencie gdy ja trafiłam do własnej duszy ona pojawiła się w ciele właściwym. Poza tym spotkałam ducha mojego miecza i takie tam. A, była jeszcze jej pani, zwie się Yuyuko. Po drobnej sprzeczce musiałam stoczyć bój o panowanie nad własną duszą. Dalszą część, dość krótką ale treściwą wolałabym już omówić z Remilią bo w większości to jej dotyczyła. W każdym razie po tym ocknęłam się tutaj, stojąc nad słaniającą się na nogach Remilią, kilka minut przed tym jak się pojawiłaś. I właściwie tyle. Nie musisz mi wierzyć, ale jestem na tyle zmęczona że nie chce mi się brać historyjek z kosmosu i wolę opisać wszystko jak było. W każdym razie ten, kto pojawił się dnia dzisiejszego w Rezydencji nie był mną. Ja jestem tylko, jak to zostałam ładnie określona, "błędem i śmieciem"."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sro 28 Lip 2010 - 19:01

Gdy Fuu pisała wiadomość, mogła usłyszeć różne słowa ze strony Meiling. Większość z nich była albo przekleństwami, albo mruknięciami w stylu "Przecież nie jestem Chirurgiem!", "Zaraz zwymiotuje", czy też "Psia krew, to nie tak miało wyglądać!". Ostatecznie jednak powoli się od niej odsunęła, a gdy sie odwróciła... powiedzmy, że dominujący kolor jej stroju się zmienił. Na wiadomo jaki.
-No... może z tego wyjdzie... tak ją potłukłaś, że jakby to spotkało Remilię padłaby na miejscu... no, pokaż co tam żeś nabazgrała-Mruknęła, łapiąc za kartkę zakrwawionymi palcami. Przeczytała to, złapała za brodę...
-Ja Ci wierzę. Reszta pewnie nie... no dobra, może Patchouli, ale pewnie dopiero po jakiś badaniach czy testach.... żebyś widziała, co się tutaj działo? Przyjechaliście z Patchouli, a ty zaproponowałaś, że skoro nie ma Sakuyi to pójdziesz przygotować kolacje. Przygotowałaś, a po niej Remilia i Flandre zaczęły się bardzo źle czuć. Pewnie doprawiłaś to wszystko czosnkiem, na które są piekielnie uczulone... no i się zaczęło. Ja wyleciałam przez okno, a ty zaczęłaś robić swoje. Reszty nie znam, ale widzę, że gdybyś nie doszła do siebie, to wszyscy by zginęli... o, już są... ej, spokojnie, wszystko pod kontrolą! Nie, nie zabijać!-Zawołała, gdyż parę nadgorliwych służących już chciało się rzucić na Fuu. Dopiero gdy Meiling rzuciła ultimatum, że najpierw będą musiały pokonać ją, to sie pouspokajały i zaczęły się zajmować wszystkimi rannymi. Koakuma z paroma poleciały z Patchouli do biblioteki, a reszta przetransportowały siostry do ich pokojów.
-...no... jak myślisz Fuu, zasłużyłam na krótką drzemkę?-Zapytała Meiling uśmiechając się słabo. Była też lekko blada, pewnie po operacji na otwartej Flandre.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Czw 29 Lip 2010 - 8:43

Czyli już mogła poskładać do kupy co się działo gdy zastąpiła ją Youmu. I pomyśleć że kilka sekund później wróciłaby do siebie a nie byłoby najpewniej kogo zbierać.
"A śpij ile chcesz. Gdyby nie Ty to mogłoby się to skończyć o wiele gorzej. Sama nie przewidziałam że tyle mi to czasu zajmie. Przed samą walką, na którą miałam około dziesięciu minut Yuyuko powiedziała że na zewnątrz jest popołudnie. Czyli pewnie było już po lekcjach po których właśnie miałyśmy wrócić tutaj. Czas w duszy płynie ponoć wolniej, ale nie myślałam że aż tak. W sumie nie jestem pewna czy spędziłam tam więcej jak kilka godzin, które można by zwyczajnie przespać. Pozwolisz że pójdę z Tobą? Wolałabym nie być w ich pobliżu gdy się ockną zwłaszcza że gdy chciałam załatwić oparcie Remilii ta zamierzała odgryźć mi rękę. U Ciebie przynajmniej będę mogła się poczuć w miarę bezpiecznie. I jeśli pozwolisz chciałam już zabrać ze sobą mój miecz. Możesz go nawet mieć przy sobie, ale chciałam się z nim skontaktować i będzie mi potrzebny. Oczywiście wszelkie decyzje należą do Ciebie.
Cokolwiek nie zdecydowała Hong to Fuu się do tego dostosowała, podejrzewając że mimo wszystko okrutnie wiarygodnie nie wypadła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Czw 29 Lip 2010 - 9:13

Hong przeczytała wiadomość od Fuu, popatrzyła na jej zanpaktou, i kjakoś tak bokiem do tego podeszła i wzięła w swoje ręce.
-Zimne to jakieś... wiesz co? Może jednak sobie daruje sen. Wezmę tylko prysznic... mogę u Ciebie? Przeważnie korzystam z tego u Sakuyi, ale jej aktualnie nie ma... a Remilia... nie chce robić tam jeszcze większego zamieszania. Eheheh...-Zaśmiała się słabo... no, ale skoro Fuu zdecydowała się na wszystko, co Meiling postanowiła... to najpierw poszły na zewnątrz, do jej drewnianego domku na tyłach rezydencji. Było tutaj o wiele mniej porządku niż na froncie. Wszędzie były rabatki z różnokolorowymi kwiatami, dużo drzewek, parę krzewów, i sporo cienia Ale przyszły tutaj tylko na chwilę. Później poszły do Fuu, by Meiling mogła się obmyć z tej całej krwi... i kto tam wie jeszcze czego. Całość zajęła dziewczętom jakieś 45-50 minut. Kiedy ogrodniczka właśnie przecierała sobie włosy ręcznikiem po wyjściu spod prysznica, do pokoju weszła służąca prosząca Fuu do pokoju Remilii
-Jakby Remilia chciała koniecznie natychmiast zrobić sobie z twojej czaszki popielniczkę, uciekaj tutaj. Ja w międzyczasie zrobię linę z prześcieradła-Szepnęła jej Meiling i zajęła się czesaniem swoich kudłów.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Czw 29 Lip 2010 - 9:31

"Osobiście stawiałabym na lichtarz nie popielniczkę, ale nie bardzo mi się podoba robienie głową za podstawkę dla świeczek. Jak zdążę to ucieknę, jeśli Remilia będzie zdenerwowana to i tak będę mogła zwiać przez aktualnie jeszcze stojące ściany. A, i zajmij się Cirno. Tak, tak się nazywa mój miecz i przy okazji to że jest zimny to jedna z jego... Zalet. Może nie lubi jak ktoś obcy ją dotyka? Nie wiem. Dobra, lecę do tej Remilii, mam nadzieję dożyć obiadu."
Zostawiła wiadomość Meiling i skierowała się do aktualnego miejsca pobytu panienki Scarlet. Może i zostawianie zanpakutou w tej sytuacji nie było najmądrzejsze, zwłaszcza że w razie wściekłości wyżej wymienionej nie ma żadnej linii obrony, ale z pewnością brak miecza może częściowo zatrze wrażenie, jakiego się spodziewa po pojawieniu się u niej. Tak więc gdy dotarła na miejsce zastukała w drzwi i po otrzymaniu pozwolenia weszła do środka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Czw 29 Lip 2010 - 9:44

Służąca trochę się zaczęła niecierpliwić w czasie przygotowywania tej wiadomości, i sama zresztą napomknęła, by Zanpaktou zostawić tutaj. Ale w końcu poszły, i nawet nie została po drodze przez nikogo wyeliminowana. Jeszcze. Pokojówka otworzyła jej drzwi, i Fuu tam weszła... sama. W pokoju było ciemno, jedyne światło wpadało tutaj obok drzwi wejściowych przez wąskie okno. Natomiast Remilia leżała w sukience nocnej, z obandażowanymi rękami. Była blada, dość niemrawa, ale gdy tylko zobaczyła Fuu od razu się ożywiła, i obdarzyła ją swoim czerwonym błyskiem w oku. Nic nie mówiła... nic nie robiła... ale chyba takiej dawki nienawiści Fuu chyba dawno na siebie nie przyjęła. Pomimo jej stanu miała wrażenie, że Remilia zaraz się na nią rzuci i rozgryzie każdą wystającą część ciała, w najbardziej bolesny sposób na jaki ją tylko mogło stać. Albo, że przynajmniej ją zasztyletuje tymi oczami.
Ale ciągle leżała cicho. I chyba właśnie to było najgorsze do zniesienia. Jej ostry wzrok, blada skóra, ciemność spowijające jej łoże, oraz to leniwie wpadające do środka, pomarańczowe światło.
Obok łózka było krzesło. Przypadek?

Statystyki:

Ostatnio zmieniony przez Ekkusu dnia Sob 31 Lip 2010 - 10:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Czw 29 Lip 2010 - 9:59

Niezbyt podobało jej się otoczenie. I bez złowieszczego wyglądu całego pokoju atmosfera była ciężka. A cisza tylko to potęgowała. No i to złowieszcze, nienawistne spojrzenie Remilii. Widać było że gdyby mogła wstać to Fuu już dawno byłaby rozrzucona w kawałkach po całym pomieszczeniu. A potem te kawałki zostały by rozszarpane na jeszcze mniejsze kawałki, i tak dalej, i tak dalej. Ile to nienawiści musi tkwić w leżącej tam dziewczynie. Choć teraz miała w głowie wyobrażenie innego obrazu- Youmu stojąca naprzeciw trójki przeciwników i podobnym wzrokiem patrząca na Remilie. Tak, jedna drugiej wyrządziła zbyt wiele szkód. I to Fuu najwyraźniej miała być rozjemcą. Śmieszne, dostała się do oddziału IX właśnie żeby łagodzić konflikty, ale jak przyszło co do czego to zwyczajnie nie jest pewna co zrobić. Postanowiła że na razie nie będzie nic robić, choć po samym wzroku spodziewała się że usłyszy standardowe, remiliowe "masz mi coś do powiedzenia?". Usiadła jedynie na przygotowanym krześle i patrzyła na ranną dziewczynę starając się wyglądać na w miarę spokojną.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Czw 29 Lip 2010 - 10:24

Na razie jednak nic nie słyszała. Cały czas dziewczynka leżała oparta na poduszkach, i patrzyła się na Fuu jak na najgorszego wroga. Aż strach pomyśleć co by było, gdyby była w stanie się ruszyć. Pewnie nie pożyłaby zbyt długo. Albo co gorsza, pożyłaby, i nawet błagałaby o szybką śmierć, A przynajmniej takie byłoby wyobrażenie Remilii o tym, jak by sie zachowywała Fuu w takiej sytuacji.
-...i co tak siedzisz?-Warknęła przez zaciśnięte gardło-Jakoś wcześniej byłaś bardziej rozmowna... i żywa. Na pewno bardziej, niż moja siostra-Zakończyła zaciskając swoją lewą piąstkę. Opuściła głowę, i wyglądało na to, że albo zaraz wybuchnie gniewem, albo płaczem. Ewentualnie rzuci się na Fuu mimo swoich ran, i zacznie na ślepo okładać nią o ściany i sufit.
-Czekam... chyba, że wszystko już jest jasne. W takim razie zrób sobie seppuku. Będzie szybciej

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Czw 29 Lip 2010 - 10:45

A co miała, skakać i biegać po pokoju. Czuła współczucie wobec Remilii, owszem, ale żeby zaraz paść na kolana i błagać o przebaczenie to nie da rady. Nie bardzo wiedziała czego się po niej spodziewa. A seppuku może i by wykonała gdyby miała coś ostrego pod ręką.
"Co mam powiedzieć? Pozwoliłam żeby to Youmu, osoba której zabiłaś brata, którego zresztą znam, przejęła władzę nad tym ciałem. Ja to ja, znasz mnie jako mnie od mojego pojawienia się tutaj podczas ćwiczeń w Akademii. Ta która napadła na Rezydencję lata temu jak i dziś to nie byłam ja. Przemilczałaś już tyle razy coś, co zdawało mi się ważne. Może ostatecznie część z tych rzeczy była mi niepotrzebna, ale liczy się sam fakt. Traktowałaś mnie jak rzecz którą można się wysłużyć i faktycznie miałaś w tym rację, w końcu sama została określona tym mianem. Nie zamierzam was już więcej niepokoić i opuszczę ten dom już niebawem, zaczekam tylko aż Marisa z Kinjim się pojawią. Chciałam Ci tylko przekazać że jeśli Ty nie będziesz ganiać za przedstawicielami rodu do którego należy Youmu oni też nie będą Cię nękać. Oczywiście nie licz na bezwarunkowe zrozumienie, podobnie jak oni nie powinni na to liczyć z Twojej strony. Nie masz ochoty mnie oglądać, dobrze, zejdę Ci z widoku i gdy opuszczę Rezydencję postaram się więcej nie pojawić. I właściwie to tyle. A teraz jeśli pozwolisz wrócę do pokoju."
Wstała z krzesła i jeśli nic jej nie zatrzymało powróciła do ww. pomieszczenia. Jeśli jednak w jakiś sposób Remilia zamierzała coś powiedzieć została, aby posłuchać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Czw 29 Lip 2010 - 11:17

-Nie pozwolę-Krótko, zwięźle, i na temat-Jesteś moją własnością, czego dowodem jest tatuaż na twoim ramieniu... lubiłam... tak, lubiłam Cię, dlatego dałam Ci bardzo dużo swobody, ale jak widzę było to błędem. Przez który teraz Flandre może...-Chwila przerwy na dojście do siebie. Błysk w jej oku zelżał, a wskaźnik "Szał - rozpacz" przechylił się nieco w prawą stronę. Na chwilę.
-Jeżeli ona umrze, zabiję Cię. Ale najpierw zabiję twoich przyjaciół. Później wyrżnę ten cały klan co do nogi. Potem zmiotę Japonię z powierzchni ziemi. A dopiero wtedy ukręcę Ci głowę po tych wszystkich torturach które Ci zadam!-Kolejna przerwa, tym razem zdrowotna, bo Remilie trochę poniosło. Chwyciła się za klatkę piersiową. Na sukience pojawiła się mała czerwona plamka.
-To głupie... wiem... ale... nic innego mnie nie obchodzi. Flandre jest najdroższą mi osobą... i jeżeli umrze... ja...-Wahajka szaleje. Raz była na lewo, raz na prawo... aż w końcu trochę się to uspokoiło. Nawet czerwoność jej oczu zelżała.
-Słyszałam... że denerwuje Cię to, że jesteś niedoinformowana. Patchouli mi mówiła... a ja Ci powiem tak. Jakie pytania, takie odpowiedzi. Zadajesz ogólniki, ja odpowiadam tym samym. W dodatku nie zadajesz tych najważniejszych pytań... na przykład na czym polegał ten rytuał. Albo PO CO szukaliście tych duchów. Co, mam Ci mówisz wszystko co wiem? A skąd mam wiedzieć, co chcesz wiedzieć, a co jest marnowaniem czasu? Czy ty mnie masz za jakiegoś boga?-Zapytała zaciskając tym razem drugą pięść.
-Zostajesz tutaj, kropka. A jeżeli uciekniesz, wprowadzę mój bardzo dopracowany plan w życie, gdy tylko będę mogła chodzić. Rozumiemy się? To siedź dalej...

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Czw 29 Lip 2010 - 11:32

Przynajmniej wreszcie dostała dokładną odpowiedź. I jakoś wcale nie leżało jej żeby Flandre zginęła od ran i to wcale nie z powodu otrzymanych gróźb. Po prostu nie chciała żeby ktokolwiek zginął z jej własnej winy.
"Jeszcze przed chwilą chciałaś, jak to ładnie określiłaś, żebym popełniła seppuku. Skąd ta nagła zmiana? Nie jestem twoją własnością. Zabawne jest to że w Youmu i Yuyuko próbowały mi wmówić coś podobnego, że to ciało jest własnością tej pierwszej i takie tam. A "symbolem" jest po prostu cały ten wygląd. Trzeba było sobie doprecyzować ten malunek na ramieniu przy jego zawieraniu. Ja też Cię lubiłam. Ale odłóżmy już te osobiste relacje na bok. Mogę tutaj być, owszem, ale nie zamierzam tutaj zamieszkać. Nie zamierzam mieszać się w to wasze bezsensowne wyrzynanie się. Yoshi, brat Youmu i znajomy Marisy, nie chciał tego i ja też nie chcę, szczególnie jeśli miałabym przykładać do tego rękę. Masz cele pokojowe- mogę Ci pomóc, w innym wypadku możesz sobie mnie nawet torturować i zabić. I jeszcze jedno- uspokoiłam dusze będące we mnie i wydaje mi się że nie będą chciały znów dochodzić do głosu. Ale WYDAJE MI SIĘ, co znaczy że wcale nie jest powiedziane że nie wrócą."
Przysiadła znów na krześle i czekała co jeszcze ma do powiedzenia Remilia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Czw 29 Lip 2010 - 12:28

-Nie masz nic do gadania. Zostajesz, i dopóki ja Ci nie wydam pozwolenia nie masz prawa stąd wychodzić. A seppuku mogłabyś popełnić gdybyś nie miała nic na swoją obronę... chwila... Yuyuko?-Zapytała, czytając wiadomość jeszcze raz. I jeszcze.
-...przypomniała mi się pewna historia. O naszych znaleziskach już wiesz. Parę tysięcy lat temu żyła pewna księżniczka, która miała moc zabijania zwykłych śmiertelników. Bała się tej mocy, nad którą nie panowała, więc popełniła samobójstwo. Niedługo później jej ciało zostało użyte to zaklęcia przeklętego drzewa Youkai, Saigyou Ayakashi, sprowadzającego wieczny sen na wszystkich tych, którzy się do niego zbliżyli. Dusze natomiast zaklęli w krysztale, który stał się najbardziej strzeżonym artefaktem całego ich klanu... to by tłumaczyło jej moc... i co, że ja niby zatajam fakty, co?-Zapytała-Wiesz jak mnie to zabolało? Chociaż pewnie Ciebie to w ogóle nie interesuje...-Westchnęła, i położyła się całkowicie na łóżku. Zmęczenie dawało jej się we znaki, nie ma co.
-...dlaczego mnie nie lubisz?-Zapytała nagle

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Czw 29 Lip 2010 - 12:42

"Zanim odpowiem jeszcze wrócę do tego co przed chwilą opowiedziałaś. Jeśli w ten sposób zamierzasz tłumaczyć tą bezsensowną wojnę to nie interesuje mnie to, zgadza się. Tak żeby ją uzupełnić- kryształ ukradła Youmu, ale chyba Yuyuko nie bardzo podobało się bycie podwładną bo gdy z nimi rozmawiałam to ich relacje były odwrotne. To ta pierwsza była służącą drugiej. A drzewa się pozbyłam, pewnie nie oryginału, chyba że wyhodowali je w mojej duszy."
Drugą odpowiedź przygotowała na osobnej kartce, musiała chwilę nad nią pomyśleć.
"Wcale nie powiedziałam że Cię nie lubię. Bardziej określiłabym to tym, że nasze relacje się nieco ochłodziły. Masz władzę i często zbytnio jej nadużywasz. Twoje cele zazwyczaj są nadrzędne, dopiero potem każdy inny może cokolwiek zrobić, pod warunkiem oczywiście że na to zezwolisz. Nawet teraz korzystasz z tego że jesteś silniejsza żeby mnie tu zatrzymać. Traktujesz wszystkich z góry. Szczerze to mało mi się to podoba. W całym tym domu panują sztuczne, fałszywe relacje, najczęściej na zasadzie pan-sługa. Co, że z jedną Flandre tak naprawdę się kochacie? A reszta, która jest w stanie Cię bronić?"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Czw 29 Lip 2010 - 13:30

-Ja niczego nie tłumaczę. Opowiadam co było, bo mi jeszcze wypomnisz za plecami, że Ci o czymś nie powiedziałam-Dalej spokojnie czekała na to, aż Fuu napisze drugą kartkę. Powoli wyglądało na to, że sie uspokaja. Nawet krew z rany przestała jej płynąć. Troszkę natomiast się poirytowała, gdy Fuu pokazała jej kartkę.
-Zaczynam żałować, że pozwoliłam Ci na dalsza edukację w akademii... a myślałam, że okazuje tym swoją dobrą wolę... może przynajmniej byś się dowiedziała, jakie tutaj są relacje. Sakuya jest mi w 100% oddana, pomimo tego, że również należała do tego zakichanego klanu. Jeszcze nigdy nie widziałam tak lojalnego człowieka... Patchouli też mnie nie zdradzi, a raczej nie zdradzi swoich zbiorów bibliotecznych, które dla niej latami zdobywałam. Ma u mnie spory dług wdzięczności... a Meiling... i tak nie ma nic lepszego do roboty. Lepsze to, niż siedzenie i straszenie ludzi w opuszczonej świątyni... oni mi są wszyscy wierni, a one mają zapewniony swój azyl na ziemi oraz protektoriat mój i Flandre. Chyba, że ktoś podstępnie nafaszeruje nas czosnkiem przy popołudniowym obiedzie-Wy wymownie popatrzyła na Fuu-Może z twojej perspektywy wygląda to sztucznie. Zapewniam jednak... że wszystkie siebie chronimy i jesteśmy do siebie przywiązane. Nie tylko kontraktami... ale i uczuciami. Pokręconymi, ale jednak

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Czw 29 Lip 2010 - 13:59

Mimo wyjaśnień nadal dla Fuu to wszystko brzmiało jak sieć transakcji gdzie obie strony mają jakąś korzyść, a tak naprawdę od normalnej relacji im daleko.
"Masz drugi powód. Już wspomniałam, nie jestem niczyją własnością, a Ty, wielka pani na swoich włościach tak mnie traktujesz. Przykro mi że nie należę do waszej szczęśliwej rodzinki, przykro mi że nie należę do klanu z którym tak zażarcie walczysz. Należę tylko i wyłączenie do siebie i tak zawsze będzie. Chyba Youmu w tym jednym miała rację- nie mam żadnych prawdziwych przyjaciół ani rodziny bo powstałam z przypadku. Więc jakbyś szukała swojej zabawki to idzie teraz do swojego pokoju porozmawiać z wytworem jej chorej wyobraźni."
Tej kartki nie wręczyła Remilii a po prostu położyła jej przykryciu. Nie miała już ochoty słuchać jaka to ona jest wspaniała i wszyscy w Rezydencji tak się kochają. Po prostu wstała i skierowała się do wyjścia, ewentualnie jeszcze słuchając czy leżąca ma coś do powiedzenia. Wysłuchała ale nawet nie odpowiadała tylko poszła do siebie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Czw 29 Lip 2010 - 14:30

Remilia podniosła kartkę, przeczytała, i mruknęła tylko "Jak się sami mi pchają to co mam zrobić?", ale tak jak Fuu postanowiła to wyszła z pokoju. Jak Remilia zareagowała - nie wiedziała. Ale nie przejmowała się tym.
Po drodze spotkała Patchouli i Koakumę, przy czym Patchouli była tylko w swojej nocnej sukience, prawdopodobnie z powodu ran. Poza tym siedziała na wózku inwalidzkim, którym sterowała Koakuma.
-Widzę, że już Ci sie polepszyło... właśnie wracam od Flandre. Wyjdzie z tego, ale przez parę dni będzie nieprzytomna. Hong wykonała całkiem niezłą robotę. Ale musiałam poprawić to pod względem wizualnym... coś się stało? Wyglądasz na trochę poirytowaną-Zapytała dziewczyna na wózku, natomiast demonica patrzyła na nią całkiem normalnie, jakby nic się nie stało, i nikt by nie musiał łatać dziury w ścianie w jadalni.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Czw 29 Lip 2010 - 15:46

Nie było chyba tak źle z Patchouli. Wyglądało na to że została całkiem dobrze połatana choć pewnie do poruszania się o własnych siłach było jej dość daleko.
"A tam, niewielka różnica poglądów między mną a Remilią. Nie ma o czym mówić. Dobrze że wam się nie stało aż tak wiele. Choć mało brakło, bo gdybym nie wygrała bitwy o własną duszę i ciało to wszystko skończyłoby się koszmarnie. Gdybym wiedziała że są we mnie dodatkowe duszy zakupiłabym cztery smycze i kagańce. A właśnie, słyszałaś kiedyś o czymś takim żeby w jednym ciele było 6 dusz? Odliczając moją i moje zanpakutou zostają jeszcze cztery, albo trzy i jedno drzewo, jak wolisz. Nie wiem czy Hong pokazała Ci tą kartkę gdzie opisałam to co się tam stało, więc tak pokrótce: spotkałam się z poprzednią właścicielką tego ciała, jej bratem, panią i przodkiem. Z tymi dwoma ostatnimi musiałam walczyć i ledwo wygrałam. Potem jeszcze odbyłam rozmowę z trójką z nich gdzie można powiedzieć że zawarliśmy rozejm. Co się działo od czasu jak zasnęłam tutaj? Youmu aż tak dobrze potrafiła mnie udawać?"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Czw 29 Lip 2010 - 16:37

-Wiesz, to nie jest takie trudne. Powstrzymujesz się przed wydawaniem jakichkolwiek dźwięków, uśmiechasz się, i nie zwracasz na siebie zbyt dużej uwagi. Chociaż była trochę markotna... no, ale nie chciała powiedzieć dlaczego. Prawda Koakuma?-Zapytała z wyraźnym wysiłkiem podnosząc głowę.
-T-tak... jakaś taka nie w sosie byłaś... trochę jak teraz
-A co do tych dusz... to popularnie nazywa się "opętanie", chociaż przeważnie dusze są w ciele, a nie dusze w duszy... to bym nazwała "rozszczepienie jaźni", bo rozdwojenie to trochę za mało... musiałabym przeprowadzić badania. Acz jak tak teraz widzę... to faktycznie, coś jest nie tak. Poza swoim Reiatsu emitujesz sporo innego, pochodzącego tak jakby od paru osób. A tak to... nic ciekawego. Wpadłyśmy na trop, ale trzeba będzie przeprowadzić dokładniejsze rozeznanie. A na razie... mamy dzień albo dwa wolnego od szkoły. Jak widzisz, ja nawet się ruszyć nie mogę...-Westchnęła, a później dodała-Remilia była dość niepocieszona, gdy powiedziałam jej o twoim zirytowaniu spowodowanym niedoinformowaniem. Na twoim miejscu bym uważała. Od kiedy przybyłaś zachowuje sie... dziwnie-Mruknęła opierając brodę na palcu wskazującym, a oczy kierując ku górze.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Czw 29 Lip 2010 - 19:00

"Dzięki za troskę, miałam już tego próbkę. Podobnie jak chęć odgry I mówisz że ta cała banda nadal sobie we mnie siedzi? Cóż, nie mam co narzekać, dopóki wszyscy są w zgodzie to nie ma się czym przejmować. Zresztą jeśli nawet znów będzie im odbijać to nie stanie się to prędko. Pod warunkiem że dotrzymają słowa oczywiście. Czyli teraz, jak to się ładnie określa, jesteśmy na wagarach? Nie mam nic przeciwko. Szybkiego powrotu do zdrowia życzę i następnym razem jakbyś zauważyła coś dziwnego to zapytaj mnie o coś czy zrób coś, co do czego odpowiedzi jesteś pewna. Tobie Koakuma też życzę szybkiego powrotu do siebie. I prośba- zanim tam wrócimy poćwicz jazdę samochodem."
Już w nieco lepszym humorze pożegnała się z nimi i ruszyła do pokoju. Była ciekawa na jakim etapie stoją roboty mające na celu ucieczkę, a z poważniejszych celów chciała skontaktować się z Cirno. Teraz, skoro Patchouli wspomniała że reszta wcale nie zniknęła, lepiej przekazać jej żeby ich przypilnowała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pią 30 Lip 2010 - 9:35

-Tam wagary... zwolnienie lekarskie-Mruknęła trochę zdegustowana określeniem "wagary". Ujawniała się jej tutaj jej zasadniczość i uporządkowanie. Wagary? Wagary to było coś... spontanicznego, a ta cecha nie szła razem z Patchouli w zgodzie. Koakuma natomiast na propozycję Fuu dotyczącą ćwiczenia jazdy samochodem zaśmiała się, acz nie trzeba było być geniuszem by wyczuć w tym sporą dawkę zakłopotania.
Natomiast jeżeli chodzi o wielką ucieczkę z rezydencji... pościeli i kołdry z której China przygotowała linę pewnie by nie starczyło na bezpieczne wyjście oknem. Chyba była ona tego świadoma, dlatego tez rozłożyła się na łóżku, wpadając w stan głębszego snu. Było tutaj trochę chłodno...
-No wreszcie! Nie zostawiaj mnie więcej samej, zwłaszcza w czyichkolwiek rękach! Tylko ty wiesz jak należy się mną zajmować... ale nie to bym się bała czy coś, ja się niczego nie boję!-Oświadczyła hardo Cirno... trochę nawet za hardo.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pią 30 Lip 2010 - 11:42

Cóż, nawet sama nie zdążyła przygotować się do rozmowy bo Cirno już nie pasowało zostawienie jej. Nie była pewna czy jak od razu odpowie jej, to do tamtej to dotrze więc wolała skorzystać z nauk Akademii. Najprostszą metodą komunikacji jest ponoć jinzen, a jako że Fuu nie przypominała się żadna inna to postanowiła skorzystać z tej. Usiadła więc po turecku, na kolanach położyła zanpakutou, a na nim dłonie. Zwolniła i uspokoiła oddech, rozluźniła nieco mięśnie a potem zamknęła oczy. Nie była pewna co się stanie, jedyne co wiedziała że to podstawowy sposób komunikacji z mieczem. Spróbowała więc w tym momencie odpowiedzieć Cirno.
*Niestety po szaleństwach Youmu musiałam, ale postaram się żeby tego nie powtarzać. I tak dzięki że nie odmroziłaś Meiling rąk. Przy okazji są tam gdzieś obie? Mam do ciebie prośbę, przypilnuj ich w miarę możliwości, wystarczy mi już że raz ktoś chciał mnie zabić sekundę po tym jak wróciłam do realnego świata*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pią 30 Lip 2010 - 12:36

Gdy przygotowywała się do wywołania odlotu bez użycia dodatkowych środków od przydrożnego handlarza szczypiorkiem i bazylią, ktoś odezwał się do niej ponownie. Była to... Yuyuko.
-Po co się tak męczyć? Przecież wszystkie wiemy co myślisz, bądź co bądź siedzimy w środku twojej głowy... w przenośni oczywiście
-Ej, nie wtryniaj mi sie w słowo, to ja miałam to powiedzieć! No, to co chciałaś?--Zapytała dziewczynka... no i cóż... skrócona wersja tego, co chciała Fuu powiedzieć poszła w ruch.
-Hmmmm... tylko jest pewien problem... dotyczy on stabilności... w celu utrzymania równowagi w duszy może się zdarzyć, że będziesz tracić przytomność. Na ten czas Youmu będzie przejmować kontrolę. Bądź co bądź, ale jeżeli stanie sie to w środku walki, to może być pewien problem
-A... serio? Ej, to nie jest fajne! A co, jeżeli ta będzie chciała coś zmalować?
-Nie pamiętasz? Był rozejm... chociaż faktycznie... dotyczył on bardziej zawieszenia broni pomiędzy nami a wami... więc jeżeli się zbyt mocno zaweźmie... a tam, ja bym się nie przejmowała-Zakończyła dość optymistycznie "księżniczka". Chyba trochę zbyt mocno, biorąc pod uwagę występujące zagrożenie. Ale przynajmniej sie czegoś dowiaduje przed faktem.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pią 30 Lip 2010 - 16:51

Dobrze wiedzieć że mogą się odezwać w najmniej oczekiwanym momencie i bez uprzedzenia. Zawsze chciała mieć osobistych komentatorów tego co ona sobie skomentuje.
*Po prostu nie chcę żeby za bardzo odpłynęła. I nie tykajcie Remilii i jej podwładnych. Już dziś się nasłuchałam i naoglądałam wystarczająco dużo żeby stwierdzić że to zły pomysł. Zresztą skoro siedzicie mi wszystkie w głowie to dobrze o tym wiecie. I pewnie wiecie też że aktualnie nie mam innego wyboru jak z nią współpracować, choć nie jest mi to wybitnie na rękę. Słowa zamierzam dotrzymać- zero wyrządzania krzywdy waszemu klanowi... Chyba że ktoś się bardzo uprze żeby mnie zabić to nie będę miała za bardzo wyjścia. A teraz jeśli pozwolicie pokontempluję trochę nad tym co się stało.*
...w sobie znany sposób. Wygrzebała swój "dziennik" i zabrała się do pisania.

XIII.

Ciekawa jestem ile ludzi miała tyle wrażeń co ja. Ale przynajmniej wiele się wyjaśniło. Niby głupi wypad w ramach pracy dla Remilii a sporo wyjaśnił. Pomijając oczywiście fakt że Koakuma nie potrafi prowadzić a Patchouli nie nadaje się do ludzi. Tyle do opisania i aż nie wiem za co się zabrać. Może tak: poznałam trochę nowych osób związanych z moją osobą. Cirno, trochę roztrzepaną ale w gruncie rzeczy sympatyczną wróżkę będącą jednocześnie duchem mojego miecza. Youmu Konpaku, poprzednią właścicielkę tego ciała a obecnie rezydującą wraz ze swoją panią Yuyuko... Nie pamiętam jak dokładnie się nazywała ale w każdym razie mieszkają w mojej duszy. Poza tym okazało się że chyba najbardziej szczerą i miłą osobą w Rezydencji jest Hong Meiling. Bezpośrednia, zabawna i wiecznie zmęczona. Gdyby nie ona kto wie co by się stało po rozróbie którą urządziła Youmu. Przy okazji dość ostro pokłóciłam się z Remilią i pod groźbą śmierci zabroniła mi opuszczanie tego domu. Poza tym uznała mnie za swoją własność. Też mi coś. Traktuje mnie jak przedmiot, ale nawet przedmiot może mieć dość. Jeśli znów zamierza zrobić coś co zawiera w sobie "atakowanie" albo "zabijanie" to niech sama załatwia takie rzeczy. Przez takie myślenie sprowadziła na siebie i Flandre gniew Youmu. Niech się wreszcie nauczy że nie wszystko załatwia się siłą i władzą. Zresztą Yuyuko i jej służąca też powinny się tego dowiedzieć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pią 30 Lip 2010 - 17:10

-Eh, nie chce być niemiła... ale zejdziesz ze mnie Fuu? Ja już to zrozumiałam. Dawno. Naprawdę. A to nie moja wina, że moja podopieczna jest w gorącej wodzie kąpana...-Komentowała całą notatkę Yuyuko-Saigyouji... wiem, trudne nazwisko, czasami też je zapominam. Poważnie
A co na to Cirno? Nic. Chyba za duża ilość tekstu jak na jej głowę, bo dało się usłyszeć w tle czyjeś chrapanie. A może to jednak Meiling?
-Pamiętnik? Jak słodko... mogę trochę poczytać? Tylko troszkę...-Usłyszała za sobą. Odwróciła się szybko, i zobaczyła znaną, i kochaną przez wszystkich Paranoię w swojej prawie-ludzkiej postaci. Jak zwykle uśmiechała się od ucha do ucha, chociaż w nieco milszy niż wcześniej sposób.
-No no, nieźle dzisiaj dałaś czadu. Gdybym się w porę nie schowała to pewnie tez bym oberwała... chociaż... moooooożeeee nieeeeeeeee... hah, a jak tam pogadanka u Remilii?-Zapytała zakładając ręce na piersiach.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pią 30 Lip 2010 - 18:01

*Dobrze, zrozumiałam. A teraz wybaczcie, mam pewną "przesympatyczną" osobę za sobą.*
Prawie zdążyła zapomnieć o tym Pustym na usługach Remilii. I wcale nie była radosna z powodu przypomnienia o sobie Paranoi. Zamknęła zeszyt trochę gwałtowniej niż powinna i zastąpiła go zwykłym notatnik, sam dziennik chowając.
"Myślałam że już to zrobiłaś patrząc mi nad ramieniem. Poza tym pamiętniki mają pewną cechę która Ciebie wyraźnie korci- nie są przeznaczone do czytania przez innych. Czyli jakoś nie kwapiłaś się pomóc? Widzę że niektórzy rozumieją lojalność wobec Remilii w nieco innych kategoriach. Cóż, ale po Tobie nie spodziewałabym się nadstawiania karku więc wszystko w normie. Nie wiesz jak było u Remilii? Myślałam że masz duży zasięg słuchu i dodatkowo umiejętność trafiania na idealne momenty ze swoim pojawieniem się, jak przed chwilą."
Podała jej kartkę i rozłożyła się na wznak na podłodze. Łóżko było zajęte a jako kot nie będzie się pchała do Hong. Jakoś miała przeczucie że oberwanie od niej nawet przez sen może nie być najprzyjemniejsze.
*Sympatyczna ta Paranoia, no nie? Cirno, nie śpij.*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 31 Lip 2010 - 10:33

-Przypomina mi moją przyjaciółkę z dawnych lat-Skomentowała krótko, natomiast Cirno mocniej sobie chrapnęła, co oznaczało żeś coś do niej tam doszło, ale niewystarczająco. Paranoia natomiast zrobiła pokrzywdzoną minę, a swoje dłonie ułożyła na środku klatki piersiowej, mniej więcej tam, gdzie powinno być jej serce
-Oh, twoje słowa ranią mnie niczym ostrza Sakuyi... rzucane w Meiling-I szybko wróciła do swojej poprzedniej postawy.
-Czy w Seireitei od szpiegów i zabójców też wymaga się stawania na pierwszej linii frontu? Mamy z Remilią wspólne interesy które wymagają, by twojej ślicznej buźce nie stało się nic złego. Ale i śmierć jakiejkolwiek z naszych kochanych siostrzyczek mi nie leży, więc... pewnie bym zareagowała. Jakieś dwie sekundy po momencie w którym wynormalniałaś...-Tutaj zrobiła chwilkę przerwy. Następnie przed Fuu otworzyła się znajoma brama międzywymiarowa, z której wychyliła się głowa Paranoi.
-Tak czy siak, nie zazdroszczę sytuacji. Remilia chyba tak szybko nie spuści Cię ze smyczy. The thin line between love and hate... pamiętam, jak była zazdrosna o Patchouli, gdy nasza znajoma blondyneczka pobierała u niej nauki. Remilia nigdy nie potrafiła sobie radzić z ludźmi-Mówiła o tym z takim uśmiechem, jakby obgadywanie swojej "pani" sprawiało jej ogromną frajdę.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 31 Lip 2010 - 14:39

*Wredna, dbająca tylko o siebie, leniwa, wtykająca nos gdzie nie trzeba... Jeśli twoja znajoma jest taka sama to współczuję ci z całego serca...*
Nie przejęła się zbyt ironią jaką uraczyła ją Paranoia. Zresztą to co powiedziała dalej też zbytnio ją nie wzruszyło. Chorobliwa zazdrość Remilii o "własne rzeczy".
"Też mi nowina. Chcesz po prostu powiedzieć że nie potrafi zrozumieć jak ktoś może myśleć samodzielnie i się od niej uniezależnić. To akurat zdążyłam zauważyć. A poza tym piesek zawsze może w desperacji przegryźć smycz i zwiać. Oczywiście nie zależy mi na tym, żeby ganiały mnie stworzonka Twojego pokroju więc chwilowo nie skorzystam z tej kuszącej możliwości. Choć Remilia dostała już moje warunki współpracy i jeśli nie zamierza się ich trzymać to ja nie zamierzam jej pomagać. I jeśli wyśle Ciebie za mną to uwierz, z nieukrywaną przyjemnością się z Tobą pobawię. A teraz nie masz nic lepszego do roboty niż dobieranie się do cudzych rzeczy? Nie wiem, może Remilia Cię wołała czy coś?"
Nie raczyła wstać żeby przekazać wiadomość, po prostu wyciągnęła w górę rękę z nią.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 31 Lip 2010 - 15:37

-Jeśli już, to była... "zaginęła" parę lat po mojej śmierci. Ja ją pamiętam jako wiecznie znudzoną, cyniczną, dobrą towarzyszkę do wieczornych przesiadywań pod drzewem sakury. Z obowiązkowym dzbankiem sake-Dodała z nieukrywanym zadowoleniem w głosie-Jej, pamiętam jak potrafiłyśmy nabroić. Raz kiedyś posmarowałyśmy matę klejem, akurat przed przyjściem księżniczki Houraisan. Ale wtedy dostałam burę od ojca... ale zawsze zadzierała nosa, więc było warto
-Jesteś naprawdę niemiła... a ja przecież chcę tylko pomóc... i się trochę rozerwać, przyznaję. Było trochę zamieszania i znowu zrobiło się nudno. Nie ma Sakuyi, nie ma Flandre... Remilia jest sama. Zupełnie sama... a obiekt jej zauroczenia tak niemiło się wobec niej zachowuje! Ja bym się rozpłakała... gdybym sobie przypomniała, jak to się robi. A tak swoją drogą... jestem ciekawa, jak tam sobie radzą twoi przyjaciele w letniej rezydencji Minawa. Z tego co wiem, skórowanie Shinigami przeprowadza się tam dopiero pod wieczór, zaraz po dobranocce. No, ale ja sie tam nie znam na ludzkich zwyczajach...-Dalej się szczerzyła. Wzięła też karteczkę z dłoni Fuu, oświadczając, że "To na pamiątkę"

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 31 Lip 2010 - 17:55

*Przykro mi jeśli cię uraziłam pytaniem... Nie miałam tego na celu w żadnym wypadku, po prostu Paranoia irytuje mnie i całe otoczenie... A będąc shinigami mimo wszystko nie czuję się najlepiej w obecności hollowa, nawet jeśli jest udomowiony...*
Podniosła się z podłogi, niezbyt wygodnie się jej zaczynało robić. Jako kot jest bardziej giętka i ma futro więc takie wylegiwanie się jest znacznie przyjemniejsze, ale jako człowiek już niekoniecznie.
"Remilia jest sama na swoje własne życzenie co również raczyłam jej dziś wytłumaczyć. A o Kinjiego i Marise nie musisz się martwić. Jakoś nie wydaje mi się żeby mieli zamiar dać się przerobić na gustowne kamizelki. Tego wam tutaj brakuje- wiary że ktoś może cokolwiek zrobić lepiej niż tak jak sobie Remilia zaplanuje. "
Mimo że starała się sprawiać wrażenie jakby nie przejęła się słowami Paranoi to coś tam w niej drgnęło że może nie wszystko idzie jak powinno. Zanim oddała kartkę dopisała jeszcze kilka słów.
"A tak swoją drogą to czemu zawdzięczam ten zaszczyt odwiedzin? Pani domu nie jest w stanie dopilnować swojej zabaweczki że musi jej ogonek doczepić? Czy po prostu jesteś znudzona i miałaś ochotę kogoś pomęczyć?"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Today at 19:46

Powrót do góry Go down

Sen Fuu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next