IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Sen Fuu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Sob 31 Lip 2010 - 18:43

-W porządku, nie ma sprawy, przecież to nie ona, prawda? Zresztą, nawet nie pasuje do niej z charakteru. Jest zbyt... złośliwa
-Hoho, mocne słowa... jak laleczkę. Nie chce Ci nic mówić, ale tatuaż na twoim ramieniu to znak przynależności. To jak znakowanie bydła. Ja tego nie posiadam, więc... kto tu jest czyją zabawką?-Zapytała pokazując swoje kły-A Remilia akurat to straszny dzieciak. Pomimo jej wieku niewiele wie, i nie rozumie dlaczego się buntujesz. Oby tak dalej. Jestem bardzo ciekawa jak to sie skończy... a teraz przepraszam, idę pomęczyć trochę Sakuyę. Miłej zabawy!-No i wreszcie została sama ze śpiącą Meiling.
-Chyba Cirno będzie jeszcze trochę spać. Bardzo się dzisiaj zmęczyła... w końcu to uosobienie twojej mocy, prawda? Ale... trochę ta pusta racji ma. To zachowanie jest godne rozpieszczonej księżniczki... których w swoim życiu spotkałam całkiem sporo. Uważaj, takie potrafią być dość natrętne-Na potwierdzenie jej słów Hong chrapnęła trochę mocniej. Chyba było jej całkiem wygodnie.

Imię i nazwisko: Mizuki Saruwatari
Wzrost i waga: 1.60m 52 kg
Ekwipunek: Standard (6600 円)
Statystyki:
Siła: 5 Zręczność: 5 Zwinność: 5 Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 16 Psychika: 11 Reiatsu: 16 K. Reiatsu: 10
Umiejętności: Fot. Pamięć, Lider, Retoryka, Uroda, Pojętność, Wiedza
Wady: Słaby wzrok, klaustrofobia
PŻ: 50/50
PR: 160/160

Ostatnio zmieniony przez Ekkusu dnia Nie 1 Sie 2010 - 8:50, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Oddział : Dywizjon 9
Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Nie 1 Sie 2010 - 7:22

*Tak, domyślam się że jeszcze długo i szczęśliwie będę musiała się z nią męczyć... Ale jak wspomniałam, jeśli usługiwanie jej ma być na zasadzie "po trupach do celu", to nie ma co liczyć na moją pomoc... Przez moją własną głupotę dałam się w to wszystko wciągnąć, jednak nie mam ochoty dalej kontynuować tego bezsensownego zabijania się... I jeszcze jedno- przepraszam że tak źle cię początkowo oceniłam... Wiesz, jakby nie patrzeć też jestem dzieciakiem i też mało wiem o świecie... Myślałam o tobie cały czas jak o wrogu ale mocno się pomyliłam... Jesteś razem z Youmu częścią mnie... Albo odwrotnie... I wiem już że nie chcesz działać na moją szkodę...*
Jakoś nie odczuła wielkiego żalu gdy Pusta zdecydowała zmienić obiekt maltretowany i zniknęła nie wiadomo gdzie. Z braku jakichś bardziej konkretnych zajęć i drzemiącej Cirno postanowiła zaryzykować sen obok Meilig, choć obawiała się że może się to skończyć różnie. Ściągnęła więc z siebie wszystko, zmieniła się w kota, wskoczyła na łóżko kładąc się obok drzemiącego dziewczęcią i zwinęła się w kłębek próbując zasnąć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Nie 1 Sie 2010 - 9:38

-Nie chce psuć twojego poglądu na tą sprawę... ale czy ona mówiła o zabijaniu w ramach jej celu? O ile dobrze wiem, chce sprawić, by razem z siostrą były... ekhem, normalne. I nie słyszałam by konieczne było to tego zamordowanie kogokolwiek, a że podobno Flandre z tego wyjdzie... to chyba nie ma aż takiego problemu. Domyślam się, jak chce osiągnąć swój cel... i jeżeli tak będzie, to nie ma powodów do niepokoju... i bardzo sie cieszę, że wreszcie to zauważyłaś. Może kiedyś to oblejemy?-Zapytała głosem... całkiem miłym dla ucha. Troszkę takim jak jej wychowawczyni ze szkoły.
O dziwo nie została z miejsca wysłana morderczym laczkiem ogrodniczki. Reakcji alergicznej również nie zaobserwowała, więc mogła bez problemu sie rozłożyć, i korzystać z ciepłoty ciała Hong, która nie miała raczej nic przeciwko. Byle tylko nie zaczęła się wiercić...

No, nie było aż tak źle. Nie miała żadnych snów, albo przynajmniej ich nie pamiętała, i leżała sama w łóżku. Czyli China nie wysłała jej na orbitę... chyba. Nie, na pewno nie, musiałaby to zrobić z całą rezydencją, bo jest na miejscu Nikt nie był w jej pokoju... więc wychodziłoby na to, że ma czas dla siebie.

(+10 HP, full regen Rei)

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Nie 1 Sie 2010 - 10:36

Przeżyła, i to nawet bez większego uszczerbku na zdrowiu. Może jednak Meilig jest delikatniejsza gdy śpi albo po prostu szczęśliwie jej nogi i ręce omijały Fuu podczas drzemki. Ważne było to że nic się nikomu nie stało. Zeskoczyła więc z łóżka, przemieniła się na powrót w człowieka i założyła swoje rzeczy. Chine pewnie ktoś pogonił że nie pilnuje jak powinna i dlatego poszła, Fuu nie wyobrażała sobie że ta dziewczyna zrezygnowała z możliwości przespania jak najdłuższego okresu czasu. Zwłaszcza w wygodnym łóżku a nie na krześle stojącym na dwóch nogach. Sama nie wiedziała ile spała, ale to nie miało aż tak wielkiego znaczenia, i tak póki Remilia nie zdecyduje jak zamierza się dalej bawić to białowłosa miała wolne. Zdecydowała się na spacer po Rezydencji zakończony odwiedzinami w bibliotece. Chciała doglądnąć na stan Patchouli, poza tym masa książek zawsze daje jakieś zajęcie na czas wolny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Nie 1 Sie 2010 - 11:11

Po drodze mogła zobaczyć parę służących, którym się nie za bardzo spieszyło z paroma przedmiotami - farbą, cegłami, szpachlówką, i innymi materiałami budowlanymi. Prace nad naprawieniem zniszczeń szły pełną parą... chyba. Prawdopodobnie gdy zasnęła była godzina 17-18. Teraz natomiast... trzecia albo czwarta. Czyli było jeszcze ciemno, ale niedługo pewnie będzie wschodzić słońce. Takie wachajki aktywności nie były zbyt dobre dla zdrowia, ale... no właśnie, chyba nie tylko ona miała coś takiego, gdyż gdy przechodziła przez korytarz prawie na kogoś wpadła. Była to... Marisa. Niedługo po tym zdarzeniu dołączył do nich Kinji, który trzymał się nieco z tyłu.
-O, Fuu, co tam? Skąd tutaj takie poruszenie, dorabiają jakieś skrzydło czy co?-Zapytała blondynka. Chłopak natomiast popatrzył się na Fuu nieco poważniej, ale dalej pogodnie.
-Dopiero co wróciliśmy z domu Minawa. Niezbyt przyjemna atmosfera... chcą, byś następnym razem z nami poszła. W ogóle nie chcieli z nami rozmawiać. Dziwne...-Wzruszył ramionami, jakby go to jakoś specjalnie nie ruszało.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Nie 1 Sie 2010 - 11:39

Czyli albo zdążyli przed oskórowaniem albo w relacji Paranoi było jak zwykle sporo złośliwości. Mimo to Fuu jakoś ulżyło widząc tę dwójkę w całości i poruszających się o własnych siłach. I chyba wypadało by im powiedzieć co się tutaj stało, jeśli mieliby dowiedzieć się o tym z jakże obiektywnej relacji Remilii mogłoby być źle.
"Nie dobudowują a naprawiają. Zniszczenia po mnie. Remilia, Flandre i Patchouli aktualnie leczą obrażenia po walce ze mną, a właściwie z Youmu. Ta do której należą wszystkie te dziwne sny i ta która napadła wtedy na Rezydencję. Ale już wszystko dobrze, powiedzmy że mamy z nią pakt o nieagresji. A, widziałam też Yoshiego, to jej brat. Nieźle się trzyma i bardzo mi pomógł. Mówicie że nie chcą z wami rozmawiać? Po tym co powiedziała Paranoia właściwie można było się domyślić że nie przepadają za shinigami. Nic, póki co dzięki kochanej Remilii jestem tu uziemiona i nie ruszę się tam, a leżenie z włócznią w plecach nie napawa optymizmem. Proszę, nie pytajcie mnie nawet o to bo nawet ten wścibski Pusty był tym wielce zainteresowany. Idę teraz sprawdzić jak się mają Patchouli z Koakumą, przejdziecie się też?"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Nie 1 Sie 2010 - 12:09

-Yoshi, huh? Dobrze wiedzieć, że jeszcze gdzieś tam egzystuje... pozdrów go ode mnie, dobra?-Poprosiła Marisa... i jakoś tak dziwnie rozpromieniała. Jej oczy świeciły się jak świeżo wypolerowane złoto-I pewnie, że się przejdziemy! A później pójdziesz pogadać z Remilią, bo nie może tak być, że Ci nie pozwala wyjść! W końcu masz ten kontrakt, więc nie może zrobić Ci krzywdy
-No i jesteś jej potrzebna, więc możesz to wykorzystać. No... przynajmniej ja bym tak zrobił. Tak czy siak, ważne, że większość rzeczy się wyjaśniło. Ale dalej nie wiemy... co mamy teraz robić. Na czym polegał ten rytuał, i czym będzie on skutkował. Powinnaś się jej o to zapytać-Dodał jeszcze Kinji i cała trójka poszła do biblioteki. Nie zajęło im zbyt wiele czasu znalezienie Patchouli, która była w podobnym stanie jak wczoraj. Tyle tylko, że miała dość siły, by utrzymać książkę w dłoniach. Koakuma natomiast nie było w pobliżu.
-Patchyyyyyyyyyy! Jak się czuuuuuuujeeeeeeeesz?!-Krzyknęła do niej z oddali tak, że wywoływana aż podskoczyła na wózku.
-M-marisa... wreszcie jesteś... trochę lepiej...

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Nie 1 Sie 2010 - 14:18

Dla Fuu jakoś nie było to tak oczywiste. Po wygarnięciu Remilii wszystkiego co leżało albinosce na wątrobie tudzież okolicznych narządach ma prosić o możliwość wyjścia gdziekolwiek? Mogłoby to wyglądać co najmniej dziwnie. Marisa najwyraźniej będzie zajmowała Patchouli więc chwilowo bibliotekarka będzie niedostępna. Zawsze można w takim razie poświęcić czas Kinjiemu, zresztą kilka spraw do niego miała.
"Może zostawimy je na razie w spokoju? Wspomniałeś że beze mnie nie chcieli rozmawiać? Czyli mam rozumieć że ja to jakiś autorytet i jestem potrzebna? To trochę brzmi tak jakby mieli sprawę skierowaną bardziej do mnie, albo do Remilii bo niewątpliwie wiedzą że prowadzimy "współpracę" a na porozumieniu z Seiretei im mniej zależy. Niezbyt mi się to podoba. Remilia wspomniała po naszym ostatnim pojawieniu się że oni "należą do jej wrogów". Nie chcę płacić własną głową za nią. A właśnie, odkładając to na bok..."
Jakoś nie mogła się powstrzymać że nie powiadomić o tym Kinjiego. Cóż, w końcu uczyli się w trójkę z Shaną więc można powiedzieć że panowała między nimi pewna rywalizacja.
"Udało mi się skontaktować z duszą mojego zanpakutou. Nie chcę o tym mówić innym bo pewnie Remilia już znalazłaby dziesięć zastosowań dla niego. Ale myślę że warto żeby przynajmniej Ty o tym wiedział"
Tymczasem zdecydowała jeszcze podpytać Yuyuko o tą rodzinę. W końcu podobnie jak w przypadku jej rodu też są wrogo nastawieni wobec Remilii.
*Yuyuko, widzisz co napisałam. Wiesz coś o tych Minawa?*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Nie 1 Sie 2010 - 14:58

Podczas gdy Marisa dzieliła się z Patchouli tym, co się działo u Minawa. a Patchouli mówiła o swoich wrażeniach ze szkoły. Kinji natomiast przeczytał pierwszą wiadomość, i odpowiedział jej bez żadnego skrępowania.
-Mówili coś o tym, że będą rozmawiać tylko i wyłącznie z kimś z IX oddziału, gdyż my nie jesteśmy do tego upoważnieni. Jak na osoby które się odcinają od Seireitei są całkiem nieźle zorientowani... może to tylko moje odczucie, ale coś mi tu nie pasuje. No ale nic, zadanie to zadanie prawda?-No i przyszedł czas na drugą wiadomość. Tutaj chłopak trochę się ożywił.
-To wspaniale! Pamiętam jak Shana była osobą najsilniejszą w naszej grupie, a teraz... no, Marisa jest bardziej doświadczona, ale w tym momencie prześcignęłaś mnie! No i dzięki za zaufanie-Chłopak uśmiechnął się i odgarnął grzywkę. Jeżeli chodzi o Yuyuko...
-Wiem tyle co ty. Od kiedy zostałam zaklęta w te miecze straciłam kontakt ze wszystkimi fragmentami
A Patchouli i Marisa dalej rozmawiały. Nad nimi przeleciała natomiast Koakuma, która chyba czegoś szukała.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Nie 1 Sie 2010 - 15:57

*Trudno... Trzeba będzie sobie radzić bez żadnej wiedzy na ich temat...*
Spojrzała na latającą Koakume. Teraz się wyjaśniło dlaczego nie mają tutaj drabiny jaka jest w bibliotece w Seiretei. Mają dużo łatwiejszy i wygodniejszy sposób na ściąganie książek z wyższych półek. Główny cel nie został jednak osiągnięty, w końcu nie zapytała Patchouli osobiście jak się miewa. Chociaż właściwie aż tak wielkiej potrzeby nie było. Marisa jest w takich sprawach chyba nieco zbyt wylewna, ale Fuu dostała odpowiedź, może nie bezposrednio ale dostała.
"Uważaj żeby na razie nie zbliżać się do Flandre. Chyba że chcesz skończyć z czyimiś zębami w plecach. Naprawdę, nie wiem jak się spodziewacie mojej rozmowy z Remilią. Jest na mnie ostro wkurzona, zresztą z mojej strony nie może się spodziewać niczego innego. Co z tego że bezpośrednio nie może mi nic zrobić? Znam co najmniej jedną osobę która z chęcią by ją wyręczyła. I ja to że jestem jej "potrzebna" określiłabym trochę inaczej, ale już nieważne. W każdym wypadku proponuję Ci się zastosować do pierwszego zdania."
Pozostawiła wiadomość Kinjiemu a sama podeszła do rozmawiających białogłowych, kto wie, może coś ciekawego powiedzą. A sama Fuu aktualnie i tak nie miała nic lepszego do roboty.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Nie 1 Sie 2010 - 16:46

-No to co, będziesz tutaj siedzieć tak jak ona Ci każe?-Zapytał Kinji unosząc lekko brwi. Usłyszała to pytanie od faceta, który wybrał wykluczenie z własnej rodziny, by móc zająć się sprawą zaginięcia jej przyjaciółki. Więc... on akurat ma prawo do takich pytań. A jeżeli chodzi o Patchouli i Marisę...
-Eh, zawsze Ci mówiłam, byś się otworzyła trochę bardziej na ludzi. Nie możesz być takim burakiem!
-Przestań, Remilia jak zwykle robi sobie ze mnie żarty. Nie mogła wysłać Sakuyi albo kogoś? Chociaż... Sakuye wysłała z Deviolem. Paranoię po to, by znalazła tych pustych. Więc... mamy braki w ludziach. No dobra, ale nie wychodziłam stąd od blisko 100 lat!
-I to jest błąd. Czytałaś o kapitanie Nemo, prawda? Arrrrr!-Marisa wyszczerzyła się do Patchouli, a ta się lekko zaczerwieniła.
-No dobrze, dobrze, zgadzam się, niech Ci będzie... ale się zrobiłaś wygadana...-Westchnęła. Koakuma akurat do niej podleciała, i wręczyła książkę. "Różne formy opętania - objawy, skutki, i formy leczenia". Spora księga
-O, Fuu, zainteresowałaś się widzę... postaram się coś znaleźć w przeciągu dwóch dni. Trochę tego jest...

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pon 2 Sie 2010 - 12:04

Tak, jakoś można było się spodziewać że Marisa będzie bardzo chętna to uspołeczniania bibliotekarki. Ale to co usłyszała... Spędzić prawie sto lat wśród zakurzonych półek, to chyba rekordowy czas o jakim słyszała. Ciekawe jak Patchouli dała radę tyle wytrzymać... Chociaż nie, wróć, dla niej to wcale nie musiało być aż takie trudne. Tytuł książki jaką dostarczyła Koakuma był... Cóż, może i wzbudzał pewne zainteresowanie ale i obawy. Fuu nie jest opętana, co najwyżej poprzednia właścicielka ciała upomina się o swoją dawną własność. Dodatkowo wygląda już na to że będą w stanie w miarę koegzystować. Choć może i warto dowiedzieć się nieco na temat tych "opętań".
"Nie musisz się tak spieszyć. Na razie współpraca z nimi powinna się układać znośnie. Okazało się że Yuyuko nie jest zła, a z Youmu nie mam wcale kontaktu. Wiesz, zawsze warto się dowiedzieć nieco na ten temat ale jak wyżej- nie jest to aż tak nagląca sprawa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pon 2 Sie 2010 - 12:22

-Skoro tak mówisz... ale i tak sobie odświeżę pamięć. Różnie to bywa... zawsze warto mieć jakieś zabezpieczenie czy też asa w rękawie. I nie to, bym was wyganiała... ale potrzebuję ciszy-Zakończyła dziewczyna zaczynając od pierwszej strony. Marisa to uszanowała, i ruchem ręki poprosiła całą dwójkę o wyjście.
-Patchy trochę się zmieniła. Jest bardziej markotna i leniwa niż kiedyś. Trzeba będzie ją rozruszać, nie uważacie?-Zapytała, na co Kinji troszkę się skrzywił
-Wiesz, tobie najlepiej to idzie, nie chciałbym jej podpaść jak kiedyś Shana... właśnie, ciekawe, gdzie ona teraz jest. W końcu żyje, prawda? Niby Remilia miała jej poszukać czy coś... nie wiem jak wy, ale ja nic nowego na jej temat nie słyszałem-Westchnął chłopak. Ich rozmowa trwała jeszcze chwilę, ale została przerwana przez dwie służki. Przekazały, że Remilia kazała Kinjiemu kontrolować stan Flandre, a Fuu by osobiście pokusiła się o złożenie wizyty swojej pani. Chłopak wzruszył ramionami i powiedział, że w sumie i tak nie ma nic lepszego do roboty. Marisa natomiast patrzyła się z pewną taką... ciekawością na to, jak postąpi Fuu.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pon 2 Sie 2010 - 12:40

"Kinji, właśnie, co do Shany. Podczas pobytu w tej szkole spotkałam osobę wyglądającą identycznie. Patchouli obiecała że sprawdzi czy to przypadek jak skończymy to co kazała Remilia. Mnie to też szczerze powiedziawszy ciekawi w końcu nawet głupi mógłby stwierdzić że szansa istnienia dwóch identycznych osób jest bliska zera."
Chwilę się zatrzymała żeby przemyśleć wizytę i jej cel. Było jasne że Remilia dalej jest zdenerwowana, jej złość nie przechodzi w ciągu kilku godzin. Cóż, pewnie znów potrzebuje się na kimś wyżyć, a z braku Paranoi i Sakuyi weźmie swoją zabawkę. Jakoś nie spieszno jej było do wysłuchiwania po raz kolejny opowieści o miłości i przyjaźni łączących tutejszych mieszkańców. Dopisała kilka słów do poprzedniej wiadomości i przygotowała drugą dla służącej.
"Jakbyście mnie szukali będę albo u Chiny albo u siebie w pokoju."
"Proszę przekazać że jeśli życzy sobie mnie widzieć to gdy już będzie w stanie chodzić niech osobiście się do mnie pokwapi. Ja nie mam jej nic do przekazania a kultura wymaga żeby to osoba mająca jakieś sprawunki sama z nimi przyszła."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pon 2 Sie 2010 - 13:45

-Słyszałem o tym... i też wątpię, by to przypadek. Jeszcze ta blizna... nie mogłaś z nią pogadać na ten temat? Może by się "przyznała"?-Zapytał chłopak, ale to pytanie chyba nie wymagało odpowiedzi, zresztą, i tak zaraz po tym poszedł w głab rezydencji, pewnie do Flandre. Pokojówka która otrzymała wiadomość popatrzyła się obojętnie na Fuu i mruknęła "Będziesz miała kłopoty", natomiast druga dodała "Jak ona się do Ciebie pokwapi..." no ale nic, poszły sobie, pewnie przekazać panience Remilii tą jakże grzeczną i radosną nowinę.
-No... może lepiej przejdź się do Hong? Będziesz miała blisko bramę w razie, gdyby Remilcia NAPRAWDĘ się wkurzyła... ja sie gdzieś ukryję, na wypadek, gdyby się chciała na mnie wyżyć...-No i Marisa sobie poszła, zakładając ręce za plecy. Fuu została sama pod drzwiami biblioteki.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pon 2 Sie 2010 - 14:08

Będzie miała kłopoty, to było pewne. Ale trzeba było żeby wreszcie ktoś trochę przywołał Remilię do porządku. Jest królową na swoich włościach, owszem, ale na szacunek poddanych trzeba zasłużyć sobie czymś więcej niż rozstawianiem ich jak się podoba władczyni. I bez propozycji Marisy by tam poszła, skoro Patchouli potrzebuje spokoju a Kinji będzie się zajmował Flandre. Wcale nie dziwiło jej chęć ukrycia się blondynki, podczas poprzedniej wizyty przekonała się że to właśnie ona byłaby następną w kolejce do odstrzału, może na równi z Kinjim. Chociaż nie, on się zajmuje jej siostrą więc stoi jakoś wyżej w hierarchii. Nie pozostało jej nic innego jak skierowanie się do ogrodu a potem do siedziby Hong. Można z łatwością przewidzieć co teraz robi, ale lepsze siedzenie z drzemiącą Chiną niż nie śpiącą Remilią.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pon 2 Sie 2010 - 15:01

Chyba dzisiaj miała szczęście - nigdzie nie spotkała Remilii pędzącej na nią z prędkością dostępną przeważnie tylko dla najlepszych amerykańskich myśliwców, z wyciągniętą przez siebie włócznią czy rapierem. Słończe zaczęło się pojawiań nad horyzontem, rozświetlając frontowy ogród oraz beret drzemiącej sobie na krześle Hong Meiling. Chociaż był to dość czujny sen, gdyż gdy Fuu zbliżyła się do niej na jakieś 10 metrów, ta leniwie podniosła swoje lewe oko.
-A ty tu co, aż tak Ci się nudzi? W sumie to sie nie dziwię, pewnie byś chciała trochę poćwiczyć albo robić to swoje zadanie... jakiekolwiek by ono nie było. Skoro już tu jesteś... to nie wiem, pogadamy o czymś? Może dzięki temu nie zasnę po raz drugi-... a z tym mogło być różnie, sądząc po jej ogólnym rozleniwieniu i długości ziewnięcia jakie z siebie wydała.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pon 2 Sie 2010 - 16:47

Mimo wszystko trzeba jej przyznać, dobra była. Z zamkniętymi oczami wyczuć z pewnej odległości zbliżającą się osobę.
"Tak przyszłam, między innymi żeby brama wyjściowa była blisko. W końcu za odmówienie Remilii pojawienia się u niej w pokoju nie można spodziewać się pogłaskania. A uciekanie po ziemi a nie oknem jakoś się bezpieczniejsze wydaje. Poza tym co będę ukrywać, lubię Cię, nie trzymasz się tak sztywno jak reszta. Marisa próbuje co prawda rozbujać trochę Patchouli ale poza drobnym pijackim incydentem jakiś czas temu mało jej się udało. Że też Ci się chce noc i dzień siedzieć tutaj praktycznie w bezruchu. Bo co to chwila pobujania się na krześle. Kości Ci się zastaną i nie będziesz się w stanie ruszyć. Masz tu w ogóle coś do roboty poza spaniem i huśtaniem się na dwóch nogach krzesła?"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pon 2 Sie 2010 - 17:21

Chyba Hong nie chciało się zbytnio wysilać, choćby nawet miało to oznaczać wyciągnięcie ręki po wiadomość. Poczytała chwilę, przetarła oczy, później znowu przeczytała.
-Wiesz... wbrew pozorom całkiem sporo. Pilnuje, by nikt nie przebił się do tego mikroskopijnego wymiaru jakim jest ta rezydencja, mam częściowo dostęp do jego rdzenia, zajmuje się ogrodem... mam trochę do roboty, więc zastój mięśni mi nie grozi. Jak mi się też zachce to trochę tez ćwiczę Wushu. Kiedyś to nic innego nie robiłam jak to, by chronić swoje miejsce spoczynku... nie jest tak źle, chociaż wiadomo, może być lepiej... o, ktoś idzie... e, co do licha?-Zapytała zaskoczona czymś, prawdopodobnie tym, kto tutaj idzie. A była to... Remilia, w bardzo lekkiej koszulce na ramiączkach. Na tyle lekkiej, że było widać przez nią zarys majteczek. Nie miała na sobie nawet swojego beretu, który być może źle założony przechyliłby ją w którąś ze stron. Szła powoli, chwiejnie... była nieuzbrojona. I bez ran.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pon 2 Sie 2010 - 17:40

*Oho, wygląda na to że będzie ciekawie... Chociaż wy dwie będziecie miały jakąś rozrywkę...*
Cóż, kto by pomyślał że jednak coś do niej dotarło. Być może, a przynajmniej Fuu na to liczyła. Bo tak naprawdę nie była już jakoś szczególnie zła czy obrażona na Remilie, po prostu chciała ją czegokolwiek nauczyć. Sama była nie bez winy i dobrze o tym wiedziała. Wiedziała też to że nie jest powiedziane kto popełnił więcej błędów. Obie właściwie były pogubionymi dzieciakami, które znalazły się na różnych, ale w kilku miejscach przecinających się, ścieżkach. Dziewczyna trochę obawiała się czy wychodzenie w takim stanie z łóżka bez żadnej asekuracji jest najlepszym pomysłem.
"Szykuje Ci się jakaś rozrywka, ale mimo wszystko może ustąp jej siedziska czy coś. Trochę się chwieje. W razie czego zagadaj ją, ja spróbuję się wymknąć bramą : )"
Podała kartkę i czekała aż wampirek podejdzie i się odezwie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pon 2 Sie 2010 - 18:19

Ogrodniczka przeczytała to, co napisała Fuu, podniosła się z krzesła i oparła się o mur. Nie zamierzała im chyba przeszkadzać w rozmowie, ograniczając się do obserwacji tego, co się będzie działo. A troszkę się podziało, chociaż to nie było nic spektakularnego. Nie było rewii świateł ani wybuchów. A co było?
Po pierwsze, gdy już Remilia dotarła do Fuu stała przed nią przez chwilę patrząc się przed siebie, czyli mniej więcej na jej pas i brzuch. Była trochę wyższa od Cirno, jednak ciągle miała kształty dziecka. No dobra, trochę większego dziecka, gdyż pewne zarysy talii i piersi były obecne. Skórę miała bladą, i wyglądała chyba jeszcze gorzej niż wczoraj, pomimo braku jakichkolwiek ran czy opatrunków.
No, ale co się stało, co się stało? Tyle się stało, że Remilia przybliżyła się jeszcze bardziej do Fuu, i objęła ją w biodrach przyciskając swoją głowę do jej brzucha. Nic nie mówiła, nie dawała tez żadnych oznak jakiegokolwiek nastroju. Hong natomiast przyglądała się temu z zaciekawieniem.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pon 2 Sie 2010 - 18:34

Taki obrót spraw mocno zaskoczył Fuu. Myślała że albo usłyszy litanie żalów, jaka to białowłosa jest niedobra a Remilia super, albo przeprosiny, albo że dostanie po prostu czymś ciężkim czego wcześniej nie zauważyła w rękach wampirzycy. Nawet przez myśl nie przeszło jej że ta oto dumna z siebie pani Rezydencji będzie zdolna do takiego niewielkiego, ale czułego gestu. Niewątpliwie stosunek Fuu do dziewczęcia trochę się zmienił. Zaczynała się już przyzwyczajać że nigdy nie będzie traktować Remilii w każdej chwili w sposób jednakowy. Nie umniejszało to uczucia bycia wykorzystywaną, ale w jakiś sposób je łagodziło. Może dlatego że wampirzyca zeszła wreszcie z wysokości i postawiła się na takim samym poziomie jak Fuu. Dziewczyna odwzajemniła uścisk, choć przez wzrost Remilii wcale nie było to łatwe. Po chwili przeniosła ręce na ramiona, delikatnie odsunęła wampirka od siebie i podprowadziła na krzesło, co by trochę usiadła. W końcu czułości mimo wszystko nie leczą i wcale nie będzie dobrze ja Remilia opadnie tutaj z sił.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pon 2 Sie 2010 - 19:04

-Aaaaaa... to ja może pójdę zająć się ogrodem na tyłach...-Nagle zakomunikowała Hong, i niezbyt spiesznie zeszła ze swojego posterunku. Remilia nie protestowała, więc chyba jest wszystko w porządku. I tak przy bramie zostały tylko one dwie, Shinigami i bounto, która pozwoliła się posadzić na krześle. Wyglądała dość marnie, jak skrzywdzona dziewczynka
-Sakuya... nie ma Sakuyi... tęsknię za nią... dlaczego jej nie ma tak długo? Powinna być już wczoraj... coś się stało... co ja bez niej zrobię? Fuuuuuu! Fuuuuuuu! Sakuyaaaa... gdzie jesteś!-Tak zaczęła wołać zalewając się łzami. Właściwie... to wystarczyłoby zamienić "Sakuya/Fuu" słowami "mama", a wszystko byłoby dość normalne. No, pomijając jej skrzydła, które smutnie opadały na dół. Co lepsze, zaczęła ssać kciuk, przez co się trochę uspokoiła. Nie za dużo, ale trochę.
-Fuuuuu... Fuuuuu...-Za to teraz zaczęła mówić, jakby coś chciała powiedzieć, ale nie mogła. Jakby coś ją blokowało. Oplotła się ramionami, zacisnęła mocno... i to samo zrobiła z nogami, które zresztą podkuliła do siebie. Opuściła do tego głowę.
Jedno było pewne. Czuła się diabelnie niekomfortowo w tej sytuacji.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pon 2 Sie 2010 - 19:33

Jeśli Remilia teraz grała to trzeba jej przyznać że jest doskonałą aktorką. A jeśli nie... Fuu wcale nie czuła się dobrze w sytuacji w jakiej się znalazła. Przez chwilę nawet liczyła że zaraz wyskoczą wszyscy mieszkańcy domu i wyśmieją ją że w taki sposób dała się złapać. Ale nikt nie wyszedł, przeciwnie, Hong też gdzieś się ulotniła, najpewniej żeby nie musiała tego oglądać. Może i Fuu chciała wzbudzić w Remilii poczucie winy że traktuje wszystko dookoła jak przedmioty i nie liczy się ze zdaniem innych ale zakończenie tego wcale nie wprawiało jej w zachwyt. Przeciwnie, sama teraz czuła się winna doprowadzenia wampirzycy do takiego stanu. Cóż, nie da się niczego cofnąć, ale można zmieniać to co dzieje się teraz.
*Przesadziłam, prawda?*
Nie czekała jednak na odpowiedź Cirno ani Yuyuko. Podeszła z przodu do Remilii i przykucnęła przed nią. Fakt że nie może nic powiedzieć wcale nie ułatwiał sprawy. Chociaż... Spróbowała sztuczki ze swojej duszy czyli poruszenia krtani przy pomocy własnego reiatsu. Chciała powiedzieć jedynie "już dobrze...". Czy to się udało czy nie poklepała wampirka po ramieniu a w drugą rękę pochwyciła jej dłoń i delikatnie uścisnęła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Pon 2 Sie 2010 - 20:00

Nikt nie wyskoczył, nikt się nie pojawił, a czy ktoś ich obserwuje z okna - było niemożliwym do stwierdzenia z takiego dystansu. Jednak biorąc pod uwagę jej wcześniejsze ostrzeżenie, by nic nie mówić o jej pierwszej "eksplozji emocji" komukolwiek, to albo nikt ich nie widzi, albo była w takim stanie, że nie zwracała już na to uwagi.
-Czy ja wiem...-Zaczęła Yuyuko... a później Cirno dokończyła-Dobrze jej tak!
A sama Remilia troszkę się uspokoiła gdy Fuu do niej przykucnęła. Natomiast aż źrenice jej sie zwęziły z wrażenia gdy zobaczyła, jak Fuu mówi... wyszło trochę za cicho (-3 Rei). Wolną rękę wyciągnęła w stronę twarzy Fuu... położyła swoją dłoń na szyi Fuu i zaczęła ją dotykać. Delikatnie, ostrożnie... nawet przyjemnie. Później przesunęła swoje palce po szui, i położyła je na policzku. Sytuacja zaczęła się robić dziwna, gdy Remilia nie wiadomo dlaczego się do niej zbliżyła. Na reakcje było jednak za późno. Remilia pochyliła się, jej twarz znalazła się przy twarzy Fuu i...
To na pewno było nowe doświadczenie dla albinoski. W końcu nie przypominała sobie by ktokolwiek ją jeszcze pocałował... w ludzkiej postaci, bo w kociej to różnie bywało, chociażby z Flandre. A już na pewno nie robiła tego z osobą tej samej płci, jaką była Remilia. Żeby to był taki niewinny pocałunek, to jeszcze by uszło. Ale ona robiła to z jakąś taką wyraźną pasją... i można się nawet pokusić o stwierdzenie, że z podtekstem erotycznym. Jakkolwiek by to brzmiało. Nie był to co prawda pocałunek francuski, ale mimo to trwał dość długo, aż wampirzyca przymknęła oczy... w końcu się jednak odkleiła. Patrzyła się na Fuu lekko czerwona, nic nie mówiąc. Częściowo opierała się na jej dłoni, a częściowo na swojej nodze. Niewygodna pozycja, co było widać, po cała drżała. Chociaż... może to nie od tego?

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Wto 3 Sie 2010 - 7:35

To było... dziwne. Co prawda raz miała okazję być cmoknięta przez Shane, ale to był jedyny raz, w dodatku tamta nie widziała prawdopodobnie co robi dzięki wspomaganiu się alkoholem. A w tym momencie Remilia była w pełni świadoma tego co robi. Jeszcze żeby to był zwykły buziak w policzek, a tu wampirek wręcz przyssał się do Fuu. Co miała robić, była w takim szoku że nawet nie była w stanie się ruszyć.
*Ani słowa, proszę was... Wiem że się nie będziecie w stanie powstrzymać, ale chociaż spróbujcie...*
Prawdę powiedziawszy nie była pewna co teraz powinna zrobić. Pierwsze co jej przyszło do głowy to ulotnić się jak najszybciej, ale nie było to ani grzeczne ani miłe dla Remilii. Pozostało zostanie z nią. Tylko co dalej? Ta się cała trzęsie, nie można być pewnym czemu, Fuu jest delikatnie mówiąc głupio. Najbezpieczniej będzie ją chyba odstawić do łóżka i tam ewentualnie kontynuować rozmowę. Podniosła się więc powoli i wzięła Remilie na ręce, tak żeby im obu było w miarę wygodnie- wampirzycy się utrzymać, białowłosej ją nieść. Potem ruszyła żeby odtransportować ładunek do łóżka, coby się nie przeziębił czy coś. Fuu owszem, może w takim stroju paradować nawet jak jest chłodniej bo w razie czego zamiana w kota i sierść uchronią przed mrozem. Remilia takiego komfortu nie miała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Wto 3 Sie 2010 - 8:21

No i... ani słowa. Chociaż swoją prośbą przerwała Cirno w pół słowa, a raczej w pół śpiewki. I chyba nie chciała usłyszeć, jak ona brzmi. Zamiast tego usłyszała fuknięcie niezadowolenia ze strony dziewczynki w jej głowie, ale to tyle.
A z samą Remilią był natomiast problem innego rodzaju. Rodzaju skrzydlastego. Miło ich pozycji były dość sporych rozmiarów, i musiała ją wziąć pod nimi. Powodowało to lekkie problemy ze stabilnością, tak samo wtulanie sie dziewczyny z niosącą ją osobę. Ale czuła się bezpiecznie, nawet zamknęła oczy. Chociaż dalej była niemrawa i bezwładna. Ale udało się ją przetransportować. Nawet nikt nie wchodził im w drogę. Brak żywej duszy. Ale przynajmniej mogła się poczuć silna. Kogo ostatnio nosiła?... w sumie... pamiętała jak ciągnęła "znajomego" Shany. Był ciężki, i musiała to robić razem z nie do końca wytrzeźwiałą Shaną. A i tak było ciężko. A tutaj... nie było tak źle.
W końcu dotarła ona do pokoju Remilii. Odstawiła ją na łóżko, a ona... odsunęła się na jedną stronę, robiąc sporo miejsca po stronie, gdzie stała Fuu. No to ładnie...
-...naprawdę nie mogę tego skomentować?

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Wto 3 Sie 2010 - 10:41

*Jeśli chcesz się zamienić miejscami, bardzo proszę...*
Dziwactw ciąg dalszy i Fuu wcale nie obraziłaby się gdyby to było już ostatnie z nich. Jeśli Remilia właśnie w ten sposób się odgrywa to wyrobiła więcej niż sto procent normy. Nadal miała nadzieję że to jakiś mało śmieszny żart ale wciąż nie pojawił się ktoś żeby to potwierdzić. Właściwie to w całej Rezydencji jakby ni żywej duszy. No tak, ale właściwie to czemu mieliby wałęsać się po korytarzach mając inne zajęcia. To że poza niewygodną noszenia Remilii zauważyła że od ostatniego razu nabrała trochę tężyzny fizycznej jakoś jej nie pocieszyło. Albo pocieszyło, do momentu w którym wampirzyca zrobiła miejsce na swoim łóżku. No trudno, kot ma dziewięć żywotów a to ciało wykorzystało ledwo jeden z nich. Z pewnymi obawami ściągnęła buty i wygramoliła się na łóżko, kładąc się na boku i będąc zwróconą w stronę Remilii. Już raz miała podobną sytuację z Flandre i wcale nie podobał jej się fakt że może się powtórzyć. Na razie leżała gładząc powoli wampirka po ręce. A może zaśnie i będzie spokój? Dla Fuu to była praktycznie jedyna droga ratunku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Wto 3 Sie 2010 - 11:18

-Spasuję. Lepiej tworzyć niż niszczyć, prawda?-Spytała wzdychając ciężko-I ja się trochę zmęczyłam. Pójdę się czegoś napić i idę spać... Cirno, przejdziesz się ze mną?-Chyba tutaj wróżka chciała protestować, ale z jej ust nie wydobył się żaden konkretny dźwięk. Chyba naprawdę w tym momencie została sama... dość ciekawe stwierdzenie jak na kogoś, w kim żyje jeszcze przynajmniej pięć osób.
A co na to wszystko Remilia. Wpatrywała się w dłoń Fuu jak zahipnotyzowana. Miała na twarzy rumieńce, jej usta były uchylone, lekko też dyszała.
-Czekałam na to cały rok... od chwili, gdy okazałaś mi swoje współczucie... ostatnio tak się czułam z Sakuyą... nie obrażaj się na mnie... błagam... wiesz... jest ona z tego klanu... który mnie ściga... Sakuya... mam nadzieje, że nic Ci nie jest... Fuu... jesteś śliczna... masz cudowny głos...-Szeptała tak sobie do niej, ciągle wpatrując się w jej głoń. Ręce miała opuszczone w dół... ack! I nawet albinoska czuła, jak jej rączka głaszcze przez sukienkę jej udo!

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Wto 3 Sie 2010 - 11:45

No tak, jak się ewakuować to najlepiej hurtowo. Swoją drogą ciekawe jak mogą odejść i gdzie, dusza to dusza, znajduje to ten wewnętrzny świat znajduje się w niej, nie ona w tym świecie. Chociaż z drugiej strony może to i lepiej że gdzieś "poszły". Nie jest pewna czy dałaby radę przetrwać jakiekolwiek docinki w sytuacji w jakiej się znalazła. Zastanawiało ją czy rodzinne jest u sióstr Scarlet, ładnie mówiąc, dobieranie się do kogokolwiek. Może i to miłe, przyjemne i w ogóle ale Fuu zdawało się trochę... niewłaściwe. A Remilia może uważała że takie pochlebstwa podziałają na albinoskę, ale odniosły chyba odwrotny skutek bo tylko jeszcze bardziej się spięła. Uciec nie ucieknie bo zwyczajnie nie jest w stanie. No trudno, będzie jak ma być, o swoje bezpieczeństwo aż tak bardzo nie musi się obawiać, gorzej że o pozostałe rzeczy już bardziej. Przyciągnęła do siebie Remilie i objęła ją ramieniem, samemu wtulając się w jej włosy. Ręką którą objęła wampirzycę delikatnie głaskała ją teraz po plecach a drugą, choć było to nieco trudne z racji odległości, a właściwie bliskości, po policzku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Sen Fuu   Today at 7:49

Powrót do góry Go down

Sen Fuu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next