IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 4/3
Kovacs - 1/3 Ekkusu - 3/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Benorn - 1/2

Share | 

Decharius [Hollow]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Decharius

PisanieTemat: Decharius [Hollow]   Pon 2 Sie 2010 - 19:08

DANE

Imię: Decharius (Za życia - Irashi)
Nazwisko: Nie ma. (Za życia - Reimei)
Profesja: Pusty.
Wiek: Jako człowiek - 20 lat. Jako Hollow - Zaledwie parę dni.
Waga: 553 kilogramy martwej wagi!
Wzrost: 463 centymetry.
Wygląd:
Decharius to wężopodobny Pusty. Jego twarz stanowi głównie szczęka, wyposażona w długie, ostre jak miecze zębiska. Nos stanowią dwie dziurki, jednak jest on niezwykle wyczulony. Oczy, pozbawione powiek, także są dość duże i zapewniają Putsemu szeroki zakres widzenia. Jednym z jego słabych punktów są uszy, które nie słyszą z odległości większej niż pięć metrów. Korpus jest dosyć mały, lecz wyrastają z niego dwie pary dosyć mocnych rąk, wyposażonych w wytrzymałe, ostre pazury. Resztę ciała stanowi długi, łuskowaty ogon który pełni rolę niezbyt wytrzymałego pancerza. Oprócz tego, na głowie i na plecach znajdują się gęsto rozmieszczone kolce, na które może zostać nabity przeciwnik. Jego dziura po łańcuchu duszy znajduję się na szyi i jest dosyć spora.
Obrazek

Charakter:
Decharius nie jest typem Pustego, który potrafi utrzymać nerwy na wodzy. Owszem, potrafi zachować stoicki spokój gdy jest bezpieczny, jednak jeżeli podczas walki zacznie przegrywać, jak najszybciej stwarza sobie szansę, w której może wziąć nogi za pas. Wiele godzin spędzonych na nauce za życia wytworzyły u niego niezwykłą zdolność zapamiętywania, dzięki której Decharius pamięta każdego wroga z którym walczył, a czasem daje mu to możliwość odwetu.
Wyróżnia go to, że nie żywi się duszami i dobrymi ludźmi. Gustuje zaś w Pustych i mordercach, gwałcicielach oraz innych typkach spod ciemnej gwiazdy. Jego celem, który traktuje priorytetowo i dla którego poświęci wszystko, jest ewolucja i pozbycie się tej przerażającej powłoki węża.
Zawiera jedynie tymczasowe sojusze, które i tak niszczy, zostawiając kompanów podczas walk. Jeżeli jakiś wyższy rangą Pusty zechcę wziąć go pod swoje skrzydła, chętnie na to przystanie, porzucając swoje zasady. Dla niego to jedynie krok, który musi zrobić, by zniszczyć wszystkich Pustych. Z wielką chęcią dałby się zabić Shinigamiemu, gdyby tylko wiedział, że oczyszczą go z grzechów i wyślą do Soul Society. Póki co - wie jedynie, że musi zabijać.

Ekwipunek: Brak

Historia:
Irashi urodził się w tradycyjnym, chińskim miasteczku. Liczyła się tam głównie pozycja społeczna i jak bardzo opasły był twój portfel. Żył w otoczeniu dwójki kochających rodziców, Ryu i Tsumi, oraz siostry – Umeki. Jego rodzinie się nie przelewało, jednak nie było w jego życiu sytuacji w której przymierali by głodem. Mieszkali z wieloma rodzinami w wielopiętrowym budynku, więc i miejsca nie było za wiele. Jednak mimo, że jego ojciec był prostym robotnikiem, a matka kucharką, to i tak dzieciom wpajali pociąg do nauki oraz wiarę, że z pewnością stanie się kimś wielkim. Umeka jednak za wiele nie wyniosła z rad rodziców. Wolała zostać w domu i pełnić rolę gospodyni, niż iść do szkoły czy poduczyć się jakiegoś zawodu. Na nic były prośby, na nic były krzyki. Rodzice musieli pogodzić się z jej osobowością. Z kolei Irashi był inny. Nie miał nic przeciwko zadawanym przez matkę zagadkom, ani przeciw rozwiązywaniu Sudoku z ojcem. Nie ma jednak róży bez kolców. Przez to, że większość czasu spędzał w domu ślęcząc przed książkami, był bardzo chorowity. Żeby temu zaradzić, ojciec okazyjnie zabierał go do pracy na pole. Nie było to w smak Irashiemu, jednak nie miał zamiaru protestować. Zupełnie, jakby był z natury dobry i nic nie mogło tego zmienić.
Gdy tylko miał okazję, od razu poszedł do darmowej szkoły. Może i poziom nauczania nie był zadowalający, ale dawało mu to jakikolwiek start do lepszych szkół. Jego zapał do nauki oraz kiepski wygląd nie przysporzyły mu przyjaciół. W drugiej klasie, zaczęto go prześladować. Do codziennych rytuałów można więc było zaliczyć dwa główne elementy – solidne lańsko i naukę. Po kilku latach takiego życia, Irashi stał się zacofanym uczuciowo chłopakiem. Mimo, że w szkole średniej nikt nie żywił już do niego nienawiści, to I tak nie znalazł tam sobie przyjaciół. Wszyscy mówili o rzeczach podobnych – muzyka, jedzenie, gry video. Według chłopaka, było to oznaką nieodpowiedzialności i braku troski o własną przyszłość. Niestety, nikt nie myślał tak jak on, a przynajmniej nikt na głos tego nie wypowiadał. Z pierwszych szkół, Irashi zapamiętał tylko jednego nauczyciela – Tamato Uri. Był on podstarzałym, acz wciąż posiadającym ambicję człowiekiem, któremu w życiu się nie powiodło. Z rozmów nieco bardziej prywatnych wynikło, że w młodości miał świetne rokowania na przyszłość. Genialny umysł oraz niezwykły talent do gromadzenia wokół siebie ludzi o podobnych poglądach. Jednak wszystko prysło jak bańka mydlana, kiedy Tamato wpadł z pewną wiejską dziewczyną. Musiał zarzucić nadzieję o karierze naukowej i iść do pracy fizycznej, żeby utrzymać matkę swojego dziecka. Jak się okazało, córeczka nie miała ambicji po ojcu. Po paru nieudanych próbach podjęcia konkretnego zawodu, wyjechała do pewnej metropolii i została tam cóż, kurtyzaną. Potem kontakt się urwał. Historia nauczyciela ekonomii sprawiła, że Irashi poprzysiągł sobie nie popełnić takiego samego błędu. Chociaż w sumie, może to nie był wybór – kto by go tam chciał.
Po szkole średniej, w końcu nastał czas na podjęcie decyzji. Kim ma zostać chłopak? W końcu był, jak to mówią, „dobry we wszystkim – genialny w niczym”. Podjął więc przyśpieszony kurs urzędnika państwowego w większym mieście. W przeciągu miesiąca zakończył wszystkie niedokończone sprawy i pożegnał się z wszystkimi, na którym mu zależało – czyli z Tamato Uri i rodziną. W pracy zarabiał dosyć dobrze, a zapowiadał się jeszcze lepiej. W pracy poznał pierwszego prawdziwego przyjaciela – Tenshiego Hanami. Posiadał wachlarz zainteresowań równie bogaty, co Irashi. Po kilku godzinach wypełniania państwowych papierów, resztę dnia spędzali razem. Jedli, przechadzali się i pracowali dyskutując o wielu kwestiach.
Przez rok pracy w Urzędzie, Irashi został awansowany o dwa szczeble. Został kadrowym. Zarabiał teraz więcej przez miesiąc, niż jego ojciec przez rok. Przesyłał rodzinie wiele prezentów, czasem błahych, czasem naprawdę wartościowych. Wadę w tej pracy dostrzegł dopiero wtedy, kiedy musiał obciąć budżet. Pięć tysięcy Ryo miesięcznie. Było to dokładnie tyle, ile zarabiała jego bratnia dusza – Tenshi. Korzystając z tego, że stosunki między nimi trochę się poluźniły, Irashi zwolnił go, tłumacząc się tym, że rozkaz był z góry.
Takie drastyczne poświęcenie nie mogło przejść bez echa wśród rady. Takim draniom jak oni z pewnością to zaimponowało. W krótkim czasie, a dokładniej w sylwestra, Irashi dostał kolejny awans – tym razem na Vice Dyrektora oddziału. Takiej kariery w tak krótkim czasie nie zrobił chyba jeszcze nikt. A że były dwie okazję do świętowania, jako już dorosły facet, nie omieszkał się zalać w centrum. Kiedy dwa ciemne typki zauważyły, że napity Irashi i tak im nic nie zrobi, postanowiły go obrabować. Dzięki alkoholowi, bohater dostał poważnego kopa odwagi. Ledwo się ocknął, a już poczęstował jednego niezbyt mocnym prawym sierpowym. To był błąd. Zdenerwowany bandzior wyjął nóż i z łatwością wsunął go Irashiemu pod skórę. I tak dziewięć razy.
Wkrótce przestał czuć ból. Obraz przed jego oczami zawirował i po chwili znalazł się pod budynkiem firmy, w której pracował. Wszelkie próby odejścia gdziekolwiek spełzały na niczym. Był przytwierdzony do budynku potężnym łańcuchem, którego w żaden sposób nie mógł oderwać. Stał się Jibakurai - duszą, która nie może opuścić świata żywych, ponieważ jest zbyt przywiązana do swojego ziemskiego życia. Skrył się więc w mroku, minutę po minucie przeżywając agonię. Im bardziej zatracał się w żalu i rozpaczy, tym bardziej łańcuch zdawał się odrywać od jego piersi. Po kilku dniach w klatce Irashiego widniała już dorodnych rozmiarów dziura, a łańcuch wisiał na włosku. Z chwilą gdy upadł na ziemie, Irashi przeraźliwie zawył i zaczął się przeistaczać. Pierwszą dużą zmianą było powiększenie się do wielkich rozmiarów i przybranie formy na podobieństwo węża. Jedynym uczuciem, które towarzyszyły nowo narodzonemu Pustemu był wszechogarniający głód. Żeby go zaspokoić, wpełzł do budynku i zaczął pożerać wszelkich ludzi, który mu się napatoczyli. Taka jatka nie mogła pozostać bez odzewu. W pościg zanim ruszył Shinigami, jednak nieświadomy Irashi wkroczył do jednego z otwartych portali między ziemią a Hueco Mundo. Tam przez kilka dni toczył życie nieświadomego Pustego.
I nagle, jakby budząc się ze snu, Irashi zaczął dostrzegać różne kolory, figury. Wszystko to zaczęło się układać w jeden, przerażający obraz - w rozdziawioną twarz potwora, który najwyraźniej chciał Irashiego pożreć. Ten, dostając zastrzyk adrenaliny, pochwycił wszystkimi czterema rękami z maskę Pustego i bez ceregieli mu ją zerwał. Ten zawył, po czym rozsypał się na proch.
Chłopak powoli się podniósł i rozejrzał po okolicy. Stanowiły ją głównie kamienie i piach. Szok po chwili minął, a na jego miejsce pojawiły się myśli.
Jak mógł w ogóle czuć i być, skoro nie żył?! Pytanie, które nadal pozostawało bez odpowiedzi, stało się błahostką, kiedy Irashi zobaczył czym się stał. Nogi zastąpił wężowy ogon, a zamiast jednej pary rąk, miał dwie. Wydał z siebie okrzyk pełen gniewu i rozgoryczenia. Ogromny głód sprawił, że w jego głowie echem odbiła się jedna myśl:
"Muszę kogoś zjeść.".

Pieniądze: 0 Ryo.

STATYSTYKI (10 +4 za wiek)
Atrybuty:
Siła: 6 (+1 płeć)
Szybkość: 7 (+2 ze statystyk)
Zręczność: 5 (-2 za płeć +2 ze statystyk)
Wytrzymałość: 6 (+1 za płeć)
Inteligencja: 10 (-4 za profesję, 9 ze statystyk)
Psychika: 7 (+2 ze statystyk)
Reiatsu: 5
Kontrola Reiatsu: 5

OGÓLNE

Udźwig: 60 kg
Prędkość (śr.): 7 km/h
Prędkość (max.): 24 km/h
PŻ (Punkty Życia): 60
PR (Punkty Reiatsu): 25

Umiejętności: Mózg, Umiejętny
Wady:

Umiejętności Specjalne (3)- Wybiera MG.

Ostatnio zmieniony przez Decharius dnia Pon 9 Sie 2010 - 17:07, w całości zmieniany 9 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Decharius [Hollow]   Pon 2 Sie 2010 - 19:47

Cytat :
Nos stanowią dwie dziurki
piątka!

No, a teraz nieco bardziej na poważnie. Niestety.

Wygląd jest jednocześnie podkreśleniem, jak bardzo zajebisty jest ten pusty. Nic tylko się... wszystko jest ostre, wszystko twarde, silne, niezwykle wyczulone, i w ogóle super. Nie powiem - mnie to osobiście irytuje. Wykazuje to pewną... no nie wiem. ja się ostatnio spotkałem z tym jak miałem 7 lat, na podwórku, gdy dzieciaki w swoich zabawach przeżywały bezpośrednie trafienie z wyrzutni rakiet, bo nagle uznawały, że są nieśmiertelne. Poza tym -widzę, że czytamy demotywatory

Charakter... eh, od początku historii mam wrażenie "O kurde, patrzcie, ale jestem super i w ogóle, wszystkich owijam wokół palca bo ja tak chce". Mnie osobiście taka postawa jako MG denerwuje, zwłaszcza, że dostaje nią między oczy. Charakter jest za krótki. Dwa albo trzy razy większy bym poprosił. Zapychacze są dość marnie wplecione (...cały jeden)

Cytat :
tłuściutkim chłopczykiem
Cytat :
dzieciaczka
Cytat :
piąstkami
Cytat :
lańsko

Ja rozumiem, opisujesz życie dziecka, ale nie musisz się zniżać do jego... albo w sumie pal licho. Nie jest tego aż tak dużo, a ja sam nie jestem polonista by stwierdzić, czy to grafomania, czy też stylizacja.

A historia... sztampowa i podziurawiona, bazująca na stereotypach i pomijająca podstawowe aspekty funkcjonowania społeczeństwa. Najpierw bohater był tłuściochem, ale coś mu sie odmieniło i nagle schudł. Ba, nawet został sportowcem? WTH? Jakiś opis tego, by to w miarę przeszło? Najlepiej dość dokładny.
Wszystko mu się w życiu układało, bo był zajebisty. Wszyscy wokół niego skakali, udawałó mu sie wszystkich wykorzystywać... bo tak. Żadnego opisu jak to robił - po prostu tak było. Nie kupuje tego. Poza tym, jakby doprowadzał do rozpadów małżeństw, to by długo tej swojej firmy nie pociągnął. Opinia to dość mocna rzecz...
No i tak poza tym, to mimo wszystko na 22 lata to trochę krótko... chyba. Nie wiem ile to zajmuje, ale do lat 30 stosuje przelicznik 5 lat = pół strony A4 czystego tekstu.

Cytat :
Lecz pewnego dnia, gdy nocami przechadzał się ulicami z nożem w ręku, dostrzegł coś niezwykłego

Niech zgadnę - przekupił wszystkich policjantów w mieście, by nie zwracali na to uwagę. Tak samo jak wszystkich mieszkańców, którzy gdy to widzieli nie dzwonili po nich.

*OMG EDIT Z OSTATNIEJ CHWILI!*

Pewien mój kumpel jest diablo przydatny. Wskazał mi on, że z Psychiką tylko nieco wyższą od przeciętnej twoja postać nie byłaby w stanie na takie szachrajstwa. Serdecznie mu za to dziękuję.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Decharius

PisanieTemat: Re: Decharius [Hollow]   Pon 2 Sie 2010 - 20:52

Dzięki za porady z obrazkami. Poprawiony charakter i historia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Decharius [Hollow]   Pon 2 Sie 2010 - 21:28

Prędkość (śr.): 15 km/h (Z racji wężowego ogonu)
Zapomnij. Twoj ogon to tylko taki bajer, zadnego turbo nie daje.

Typowa postac devianta-socjopaty. W dodatku takiego, co mu sie wszystko udaje. Istny geniusz zla... czyli do bani. Patrze sobie dodatkowo na zestaw wad i nie moge sie oprzec wrazeniu, ze potraktowales to jako kopalnie punktow, nie wady. Pustak i tak jest brzydki, nie spi, albo spi gdzie popadnie (a jestes tak kolczasty, ze mucha nie usiadzie, wiec pelen luz), uczyc sie nie musi (zauwazyles ten dopisek... Wymagania: Tylko shinigami, nie może być wybrana przy amagicznym.), pamietac za wiele tez nie, a ta tzw. obsesja jest od poczatku wpisana w psychopatyczny charakter. Ten pustak jest tak pusty i plytki, ze az przykro.

-

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Decharius [Hollow]   Pon 2 Sie 2010 - 23:43

Cytat :
Cytat :
Cytat:
Lecz pewnego dnia, gdy nocami przechadzał się ulicami z nożem w ręku, dostrzegł coś niezwykłego

Niech zgadnę - przekupił wszystkich policjantów w mieście, by nie zwracali na to uwagę. Tak samo jak wszystkich mieszkańców, którzy gdy to widzieli nie dzwonili po nich.

Nie ma na każdym rogu policjanta i szczerze gdybyś widział kolesia z nożem po drugiej stronie ulicy to byś od razu łapał za komórę i 997? A jeżeli chcesz być dokładny, nie za każdy nóż łamie się paragraf. Dla mnie zwykłe czepialstwo, równie dobrze uznajmy za niemożliwe, że nikt nie zauważył co tak naprawdę zdarzyło się z domem Kurosakich gdy ten został zniszczony przez hollowa, czemu nikt nie wezwał policji itd. To jest akurat naprawdę drobny plot. To nie jest kronika policyjna.
Po drugie WTF z tymi obrazkami, drwinami itd? Koleś może nie mieć specjalnie doświadczenia, nie każdy tu wchodzący wcześniej jest wymiataczem w RPGi, po prostu lubi Bleacha, szuka związanej z tym rozrywki. Tak więc zmiarkuj, bo to nie pierwszy raz i zamiast pomagać początkującym mieszasz ich błotem.

Sama karta hmm jedno wyklucza drugie: silny charakter i zdolność manipulacji przy niespecjalnej psychice i intelekcie. Właściwie gdyby z takiego śmiesznego, głupawego grubaska miał być hollow to widziałbym go inaczej niż takiego pustego, bliżej coś tego:
Spoiler:

Takie przynajmniej odniosłem wrażenie: duże, grube i brutalne, niezbyt bystre, nadrabia masą, a co za tym idzie siłą rażenia, siła>szybkość. Niezła wytrzymałość. Ten hollow zdecydowanie powinien mieć +10 intelektu, atut Mózg jeżeli w ogóle mamy mówić tu bystrym manipulatorze... choć życiorys niespecjalnie na to nie wskazuje. Sam życiorys... mi wiedza o ulubionym smaku lodów, co dostał na 13 urodziny itd. jest o dziwo niepotrzebna. Mimo to i tak jest bardzo biednie, odczuwam brak czegoś co zaważyło na życiu bohatera, konkretne zdarzenie, poza tym fakt, jest nieskładnie i brzydko.

Nie ma akcepta.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Decharius [Hollow]   Wto 3 Sie 2010 - 9:56

Cytat :
Nie ma na każdym rogu policjanta i szczerze gdybyś widział kolesia z nożem po drugiej stronie ulicy to byś od razu łapał za komórę i 997? A jeżeli chcesz być dokładny, nie za każdy nóż łamie się paragraf

Szczerze wątpię, by łaził z nim jedynie w celach estetycznych, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, co nam zostało dane. Zresztą, co TY byś zrobił, jakbyś zobaczył faceta z nożem przechadzającego się nocą, i w dodatku dziwnie się na Ciebie patrzącego? Nie wiem jak ty, ale... ja bym najpierw zwiał, a później faktycznie zadzwonił na policję. A na nóż nie ma paragrafu. Ale na próbę morderstwa czy potencjalne zagrożenie życia coś się znajdzie. I faktycznie, drobny plot, szczegół. Ale to całkiem dobre podsumowanie karty.

A co do domu Kurosakich - to jest Shonen. I to do tego Bleach. To ma bawić, a nie być logiczne. Zastanówmy się... co byśmy zrobili, gdyby jeden z domów w naszym sąsiedztwie szlag trafił w towarzystwie rewii wybuchów krzyków, i innych ciekawostek przyrodniczych? Większość by popatrzyła co się dzieje, jak to ludzie/gapie mają w zwyczaju, część by sprawdziła co się dzieje, a część by coś zrobiła... może. Chyba, że Japończycy to są tacy niewrażliwcy, że mają w 4 literach co się dzieje z sąsiadami, nawet, jak ktoś ich wysadza w powietrze.

I czy drwina? Mówię to co myślę, bo mam takie prawo. Z Voldemortem to był żart, o czym zresztą napisałem. A to, że KP jest nijaka to inna sprawa. Może NIECO przesadziłem. W jednym punkcie, z grafomanią i stylizacją. Mogłem to nieco inaczej ująć. A obrazki... lepsze coś takiego, niż powtarzane po raz zylionowy "Pozytyw! Nie! Negatyw! Albo nie... N E G A T Y W!!!!!!!!111111oneONE

Dziękuję za uwagę... chyba
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Decharius [Hollow]   Wto 3 Sie 2010 - 14:21

Cóż karta to porażka, sam nawet nie wiesz jak wysoki jest twój potworek... Moja rada - nowa karta, jeśli masz problem to zerknij sobie na takie karty jak:
http://bleach.iowoi.org/zaakceptowane-f17/shizu-ookami-do-czowiek-t1334.htm
http://bleach.iowoi.org/zaakceptowane-f17/kuchiki-kyosuke-shinigami-t1379.htm
http://bleach.iowoi.org/zaakceptowane-f17/tabris-hollow-t1211.htm

Trzech różnych ras... olejna sprawa to to że hollow gra się najtrudniej, i jeśli masz problem ze zrobieniem karty to polecam shinigami albo człowieka.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Decharius

PisanieTemat: Re: Decharius [Hollow]   Wto 3 Sie 2010 - 17:29

Grałem już na tym forum, tyle, że od roku nie miałem styczności z żadnym PBF, więc wybaczcie, że wypadłem z wprawy.

Poprawione wszystkie uwagi, historia i charakter napisane od nowa, statystki także rozdane na nowo,
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Decharius [Hollow]   Czw 5 Sie 2010 - 21:24

Widać dawno grałeś, bo teraz taka karta nie przejdzie. Jak dla mnie masz jeszcze sporo do zrobienia z tą KP

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Decharius

PisanieTemat: Re: Decharius [Hollow]   Pią 6 Sie 2010 - 12:42

Poprawa wyglądu, charakteru, HISTORII.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Oddział : Dywizjon 7

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Decharius [Hollow]   Pią 6 Sie 2010 - 12:57

Wygląd - może być
Charakter - może być
Historia - może być

Specjalne zdolności - to chyba ty wymyślasz i mg ci akceptują.

NEUTRAL - na więcej nie wyciągnę.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Decharius [Hollow]   Sob 7 Sie 2010 - 21:11

I znów przychodzę... I rzeknę co rzeknąć mam

1. Wstęp

Waga: W granicach 150kg.
Wzrost: W granicach 4 metrów.

w granicach oznacza że nie jest to dokładna waga i wzrost, pisząc postać nie wiesz jak do końca wygląda =x ? A teraz małe obliczania wagowe, postać ma 4 metry wzrostu, ma silnie umięśnione ramiona i kupe kolców a waży kilko 150, co w tym wypadku oznacza że musi być chyba zrobiony z pianki... A nie wytrzymałych łusek, kolcu i innych pierdu pierdu.

2. Wygląd
No super opisałeś co widzimy na obrazku... Nie do końca rozumiem po co dodawałeś też ostanie zdanie. Ps przy tej wadze to by była chuda, wąska istotka którą porywa wiatr HM.

3. Charakter
Zasadniczo mnie nie zadowala, bo za dużo o twojej postaci to żem się nie dowiedziała... ( Inteligencja: 10 - dla mnie to tylko 3 punkty wyżej niż u normalnego człeka).

4. Historia
Było niemal znośnie do momentu przemiany... Puści to bestie, nie robią nic jak nie widzą celu ! Co lorda Ha jakieś chuchro, skoro ma swoją espade... Tak może od razu wprowadzamy hollow "przystosowanie do życia w rodzinie"... Adjuhasy nie maja co robić tylko łazić po postni u uświadamiać ;>... Może od razu niech wszystkie pustaczki chwycą się za ręce i wesoło śpiewając uformują super różowego giliana ?

Chyba wiadomo jak negatywna jest ocena ;>

(ps historia średnio zgrywa mi się z charakterem...)

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Decharius

PisanieTemat: Re: Decharius [Hollow]   Nie 8 Sie 2010 - 11:41

Po pierwsze, dzięki, że znalazłaś chwilkę - to znacznie mi ułatwiło sprawę.

1. Jak spojrzałem, to rzeczywiście, napisałem jak idiota. Niektórzy ludzie warz(ż - Rot)ą więcej, a ja napisałem tak o przystosowanym do walk Pustym. Sprecyzowałem dane i znacznie podniosłem wagę.

2. No tak, jak już napisałem, wagę zmieniłem. Z wyglądem nie miałem za bardzo co zrobić, więc zostawiłem go w spokoju, jeżeli jednak zajdzie potrzeba, to skasuję/zmienię opis, w końcu co za różnica - obrazek czy opisujący go tekst.

3. Skasowałem wychwalanie jego inteligencji pod niebiosa i napisałem charakter od nowa, wzorując się na innych, zaakceptowanych Pustakach. Jest krótko, acz zwięźle, oby było dobrze ^^.

4. Tak to przeczytałem i zadałem sobie pytanie, jaki interes miałby w tym Lord "H". Mógłby mną co najwyżej w szachy pograć. Skasowałem ten fragment.

Zapraszam do dalszego oceniania.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Decharius [Hollow]   Pon 9 Sie 2010 - 15:23

Z koncowki wynikaloby, ze bezposrednio po zgonie obudzil sie bohater juz jako hollow, co w tych realiach raczej nie nastepuje. Zanim lancuch skoroduje troche czasu mija (rozne okolicznosci moga to czasem przyspieszyc). Z pewnoscia lepiej, niz wczesniej. Aktualnie oceny brak.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Decharius

PisanieTemat: Re: Decharius [Hollow]   Pon 9 Sie 2010 - 17:08

Został dodany fragment o krótkim losie jako zwykła dusza.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Decharius [Hollow]   Pon 9 Sie 2010 - 20:04

hmm... Charakter mnie przeraza, nie wiem co mam myśleć o twojej postaci... Historia już jest na pewno bardziej do przyjęcia niż wersja poprzednia

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Decharius

PisanieTemat: Re: Decharius [Hollow]   Pią 13 Sie 2010 - 13:47

W Charakterze ukazałem tylko, jak bardzo moja postać pała nienawiścią do Pustaków. Nie ma sensu rozpisywać się bardziej, skoro to będzie tylko lanie wody, które i tak nie będę odgrywał podczas rozgrywki. No dajże tego akcepta, wiem, że chcesz!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Decharius [Hollow]   Pią 13 Sie 2010 - 13:55

Dla mnie masz AKCEPT.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Decharius [Hollow]   Sob 14 Sie 2010 - 12:27

I co ja ci mam powiedzieć ? Karta świetna nie jest... Wymęczyłeś ją na potęgę (co akurat jest dobre), Ale... Poprawy wcale nie były jakieś super mega. Ryczę Ci powodzenia przy szukaniu mistrza gry z tym... Dam Ci neutrała, ciesz się. Jak znajdziesz MG zgłoś się do mnie.

Ja też ryczę. I to z przepony - Ekkusu

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Decharius

PisanieTemat: Re: Decharius [Hollow]   Nie 15 Sie 2010 - 7:12