IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 4/3
Kovacs - 1/3 Ekkusu - 3/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Benorn - 1/2

Share | 

Kiomor

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Kiomor   Sro 4 Sie 2010 - 15:19

mię: Kiomor
Nazwisko: Arururi
Profesja: Shinigami
Waga: 40
Wzrost: 135
Wygląd: Kiomor'a łatwo odróżnić od innych osób na ulicy i nie chodzi wcale o to, że naokoło niego, w odległości do dwóch metrów jest pustka, chodzi tu raczej o tatuaż który odejmuję cały bark aż do dłoni.Ważna cechą jaką odróżnia się od reszty społeczeństwa są przede wszystkim włosy. Ułożone zwykle w chaotycznym nieładzie, postawione do góry o kolorze czarnym. Jego oczy nie są jak u normalnych ludzi, są one okrągłe a raczej przypominają spłaszczone po bokach jajko koloru zielonego. Na codzień nosi swój własny strój który dostał od swojego dziadka który w młodości także szedł na Boga Śmierci:

Charakter: Kiomor to typ zamkniętego w siebie, chłodnego milczka, który nie ma zwyczaju przesadnie często się odzywać. Nie jest pozbawiony uczuć, ale okazuje je nad wyraz rzadko. Zabiera głos kiedy widzi taką konieczność, odzywa się lapidarnie, ogólnie wydaje się odcinać od reszty społeczeństwa. Chłopak gdy postawi sobie jakiś cel postanawia dążyć do niego wszelkimi środkami, jest ambitny i trudno go złamać mimo swojego młodego wieku postanowił zostać Shinigamim.

Ekwipunek:
Rodzinny medalion
Strój(taki jak na avku)
Ubranie kadeta
boken
przybory do pisania

Historia:
Kiomor urodził się w małej zrujnowanej chatce która znajdowała się gdzieś na uboczu Soul Society. Jako młody chłopiec był radosny i lubił być w czyimś towarzystwie, często gdzieś znikał aby się pobawić oraz trenować gdzieś w lasach oraz na łąkach. Mimo swojego wieku był bardzo poważny oraz umiał utrzymać zimną krew w każdej sytuacji jak nie jeden dorosły. Pewnego dnia gdy bieg drogą w lesie zobaczył dwóch shinigami którzy trenowali, schował się krzakach i ich oglądał z zainteresowaniem. Wokół trenujących było ciężkie powietrze które się unosiło, zastanawiał się wtedy czemu się tak dzieje. Po jakimś czasie gdy Bogowie śmierci go zauważyli pozwolili mu oglądać aż w końcu sami zaczęli trenować młodego chłopca. Wyjaśnili mu podstawy każdego wojownika czym jest reiatsu oraz zaklęcia. Właśnie od tamtej pory postanowił zostać potężnym shinigami o randzę kapitańskiej, wiedział że to trudny cel ale nie zniechęcił się mimo to. Żył sobie spokojnie z rodzicami, nie miał rodzeństwa. Mimo że rodzice byli biedni zawsze mieli co włożyć do garnka aby tylko Kiomor chodził najedzony. Było ciężko, lecz nie przejmowali się tym, chłopcu wystarczało ciepło rodziców którzy każdego dnia ukazywali swojemu synowi. Miejąc 9 lat postanowił wstąpić do akademii gdzie chciał spróbować swych sił i spełnić swój cel. Nauka szła mu bardzo dobrze, lecz inne uczące się osoby dokuczały chłopcy zwłaszcza że był dopiero 9letnim dzieckiem. Każdy śmiał się z niego i chciał go zniechęcić do dalszej nauki, ale młody nie poddawał się i olewał zaczepki innych, postawił sobie jasny cel dla którego może nawet zginąć. Jako uczeń był niesamowicie pojętny, łatwo przyswajał sobie nową zdobytą wiedzę. To czego się uczył wiedział że w przyszłości oraz w walce mu się przyda, dlatego zawsze uważał oraz zapisywał notatki na lekcjach. Gdy lekcje mijały Kiom musiał znaleźć sobie jakąś pracę dorywczą dzięki czemu będzie miał na swoje pierdoły oraz na chleb dla rodziny, chciał im jakoś wynagrodzić za te ciężkie lata które rodzice przeżyli. Po długim okresie czasu, znalazł jakąś pracę, może nie była taką jaką planował ale dostawało się jakieś tam grosze. W innych pracach nie chcieli chłopca przyjąć zważając na jego wiek. Zatrudnił się jako pomocnik sprzedawca w jakimś sklepie, praca lekka więc podobało mu się zaraz po lekcjach musiał iść do roboty dzięki czemu miał na chleb. Po jakimś czasie powiedział rodzicom o swych decyzjach, że wstąpił do szkoły oraz ma pracę. Rodzice byli dumni i akceptowali to co robi ich syn mieli nadzieje że wyrośnie na porządnego człowieka a nie stoczy się na dno.

Pieniądze: 500 Ryo.

Statystyki:

Punkty do rozdania:10

Rasa,punkty do rozdania,]color=orange]płeć[/color]

Atrybuty:
Punkty do rozdania:
Siła: 5+1+1=7
Szybkość: 5+2=7
Zręczność: 5-[color=orange]2[color]=3
Wytrzymałość: 5+1=6
Inteligencja: 5+9=14
Psychika: 5+1=6
Reiatsu: 5+1=6
Kontrola Reiatsu: 5

OGÓLNE

Udźwig=70[kg]
Prędkość (śr.)=7[km/h]
Prędkość (max.)=24[km/h]
PŻ (Punkty Życia)=60
PR (Punkty Reiatsu)=30

Techniki
Magia:
Poznane Hadou:
#6-Gogyou (Podmuch Ognia)
#23 - Gyokaku (Ciężkość)
Poznane Bakudou:
#18 - Mokuhon (Chwytające Pnącza

Umiejętności: Pojętność.
Wady:Dzieciak

Atrybuty:

Ostatnio zmieniony przez Kiomor dnia Sro 4 Sie 2010 - 19:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Kiomor   Sro 4 Sie 2010 - 18:48

- Młodszego się nie dało ? Pewnie by się dało, ale co to za gra. Nawet gra takim 10-latkiem jak dla mnie jest... nijaka :).

- Czemu wokół niego jest 2 metry pustki ? Tak śmierdzi czy też tak głupio wygląda ?

- Hmm, taki młody a milczek i uparty. To drugie to nie dziwne, dzieci zawsze bywają uparte. Ale ciągle brakuje czegoś w tym charakterze.

-
Cytat :
Wokół trenujących było ciężkie powietrze które się unosiło, zastanawiał się wtedy czemu się tak dzieje.
Moim zdanie w takim wieku powinien być nieprzytomny lub leżeć przygnieciony reiatsu.
Co za praca dorywcza była pierwszą dla niego ? Przydała by się informacja. No i raczej nikt by nie zatrudnił go jako sprzedawcę. Za młody i każdy by mu ten sklep obrobił a jemu wklepał.

- Zmień Hadou, o ile pamiętam max poziom masz Inta x2, czyli 28.

NEGATYW

Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kiomor   Sro 4 Sie 2010 - 19:24

Co do pierwszego:Mam wadę "Dzieciak" miałem do wyboru jaki wiek od 7 lat do 13, wziąłem jakoś pomiędzy żeby nie był zbyt młody.
2.Z tłumu wyróżnia się tym że nosi na prawym ramieniu duży tatuaż który obejmuję całą rękę od barku do dłoni.
3.Moja postać nie jest wygadana a odzywa się tylko wtedy gdy jest taka konieczność, nie wygaduję dziwnych uwag ^^. Co do upartego, chodziło mi tu bardziej o to że uparcie będzie dążył do spełnienia swojego celu oraz jest także uparty na swój sposób jako dzieciak... taką wadę właśnie wybrałem.

Hmm specjalnie nie napisałem jakiej rangi te osoby trenowały w lesie, mogę śmiało powiedzieć że to byli zwykli shinigami z niskim reiatsu ale było czuć je w powietrzu.
Poprawiłem na pomocnika sprzedawcy pasuje? to drugie także poprawiłem. Proszę o akcept.
Powrót do góry Go down
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Kiomor   Sro 4 Sie 2010 - 19:55

No cóż, co ja tu miałem... NEGATYW.

1. Historia za krótka. Dodatkowo nieco biedna. Wysil się.
2.
Cytat :
Mimo swojego wieku był bardzo poważny oraz umiał utrzymać zimną krew w każdej sytuacji jak nie jeden dorosły.

Cytat :
Psychika: 5+1=6

No chyba coś się nie zgadza. Masz dokładnie jeden pkt ponad przeciętną.

3. Mechanika:
1 pkt od wady i możesz mieć jeszcze 2 umiejki z tego co się zdaje.

Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć <PRAWO MURPHY'EGO>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Kiomor   Czw 5 Sie 2010 - 0:08

Ani z obrazka, ani z opisu nie wynika, zeby chodzil polnagi. Stad ciezko uznac, ze tatuaz jest na codzien widoczny (a w ogole to skad dzieciak go ma?). Zatem te dwa metry co powoduje? Poza tym pomijajac powyzsze, jak juz piszesz, ze powstaje przez to pustka, to rozwinalbys temat jak to wyglada i czemu taki efekt.
Czarne wlosy nie sa czyms wyrozniajacym w Japonii. Nie zrozumialem opisu oczu. Tyle, ze to splaszczone jaja.

Dzieciak tak sobie postanowil, ze sobie do akademii wstapi i poszedl... przez rok rodzina w ogole nie zauwazyla, ze go od switu do nocy nigdy nie ma i nikt nie zapytal co w tym czasie robi?

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kiomor   

Powrót do góry Go down

Kiomor
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1