IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Pokój Himuro

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Pan Oz

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/120  (100/120)
Punkty Reiatsu:
120/120  (120/120)

PisanieTemat: Pokój Himuro   Sob 7 Sie 2010 - 19:35

Małe pomieszczenie znajdujące się w akademiku niedaleko akademii Shinigami. Główny pokój i toaleta(Jak mają komputery to kibelka nie mają?), w głównym pokoju znajduje się małe łóżko, szafa, półka na książki, biurko i dwa krzesła, pokój znajduje się na parterze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Pokój Himuro   Sob 7 Sie 2010 - 19:39

Nastał wczesny ranek, musiałeś wstać i przyszykować się, aby stawić czoło nowemu dniu, który to zapowiadał się śpiąco, szczególnie, że w planach były 4 godziny zajęć teoretycznych, lecz zaraz potem na polepszenie nastroju 2 godziny kidou. Musiałeś oczywiście zorganizować się, miałeś 2 godziny, ale wiedziałeś, że to niewiele, wszakże kolejki do odpowiedniej łazienki nie były najkrótsze, nawet biorąc pod uwagę, że były to wspólne łaźnie, jak to już bywa w akademikach. Przynajmniej dziękowałeś w duchu, że toalety są własne...

Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć <PRAWO MURPHY'EGO>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan Oz

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/120  (100/120)
Punkty Reiatsu:
120/120  (120/120)

PisanieTemat: Re: Pokój Himuro   Sob 7 Sie 2010 - 20:11

Hiumor przetarł leniwie oczy-Zapowiada się kolejny piękny dzień-Szepnął do siebie, po czym szybko wstał z łóżka, pewna myśl nie dawała mu spokoju, mianowicie kolejka do łaźni...Szybciej, szybciej chłopie szybciej!. Sam na siebie krzyczał chłopak w myślach gdy pakował się do akademii, śniadanie przygotował wczoraj wieczorem, nie miał zbyt dużo czasu czytał znowu książki o kidou. Wpadł szybko do toalety umył pospiesznie zęby i wybiegł z pokoju do łaźni. Kolejka nie była przerażająco długa, kiedy w końcu dostał się dostał do środka, wziął szybki prysznic, i tym razem spokojnym lecz pospiesznym krokiem wrócił do pokoju. Została Ci godzina, nie musisz się śpieszyć. Uspokajał sam siebie lecz wiedział, że powinien się śpieszyć. Otworzył szafę i wyjął z niej ubranie, ubrał je szybko zabrał jeszcze z półki teczkę z rysunkami i jeden ołówek. W myślach sprawdził czy o niczym nie zapomniał, wyszedł z pokoju zamknął drzwi i ruszył w stronę sali, w której ma odbyć się pierwsza lekcja. Korytarz rozbrzmiewał już szmerami, śmiechami czy rozmowami, lecz Himuro był pogrążony w myślach, nagle oprzytomniał i uświadomił sobie, że jeszcze tylko dwa zakręty i jest na miejscu. Przez okna spojrzał na szare niebo i od razu pomyślał, że niebu musi mieć teraz piękny jasno błękitny kolor. W końcu na miejscu. Pomyślał Himuro po czym usiadł przy oknie, wyjął czystą kartkę i ołówek, do rozpoczęcia lekcji zostało "na oko" jakieś dziewięć minut, może więcej. Chłopak rozejrzał się po okolicy, i jego uwagę przyciągnęła grupa trzech chłopców stojących do niego plecami a między nimi dziewczyna, niby nic ciekawego, ale gdyby dodać im szaty kapitanów. Czemu nie? Chłopak zaczął szybko rysować postacie dodając nowe ubrania, a przed nimi postać wielkiego pustego o kształcie żuczka. Na koniec pracę podpisał "Artysta Malarz, byłem, zobaczyłem, narysowałem" i schował dzieło do teczki. Oparł głowę o ścianę i zamknął oczy pogrążając się w myślach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Pokój Himuro   Nie 8 Sie 2010 - 21:20

Po jakimś czasie usłyszałeś poruszenie. Kiedy otworzyłeś oczy dostrzegłeś jak do sali wchodzi całkiem spora grupka Twojej klasy. Szybko więc poszedłeś za nimi. Oczywiście wszyscy zajęli swoje miejsca i po chwili rozpoczął się bardzo nudny wykład na temat zachowania się w sytuacjach kryzysowych. Oczywiście temat nawet nie wiadomo jak ciekawy był niczym, gdyż zawsze dominował usypiający głos i monotonna tonacja słów senseia. Gdzieś po 20 minutach, kiedy to już zacząłeś mieć początki "syndromu Akizawy", którego nazwa pochodzi właśnie od imienia wykładowcy i polegającego na zajmowaniu się wszystkim byle nie wykładem, oberwałeś w głowę zgniecionym papierem. Kiedy spojrzałeś w stronę z której nadleciała kartka ujrzałeś uśmiechająca się do Ciebie Ayame Mitokashi. Wyglądała na zadowoloną z siebie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan Oz

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/120  (100/120)
Punkty Reiatsu:
120/120  (120/120)

PisanieTemat: Re: Pokój Himuro   Nie 8 Sie 2010 - 21:39

Himuro z lekkim znudzeniem słuchaj wykładu, może i nudny, ale trzeba było słuchać, a przynajmniej udawać.Tydzień temu już o tym czytał, a przynajmniej tak mu się wydawało.Strasznie tu nudno. Rzucił sam do siebie w myślach chłopak. Nagle z transu wybudziła go kulka papieru lecąca wprost w jego stronę, a w następnej chwili uderzyła go w głowę i spadła przed niego.Co to do cholery było. Zapytał sam siebie, po czym szybko spojrzał w stronę z której nadleciał pocisk. Ayame Mitokashi. Ciekawe czemu taka dziewczyna jak ona, postanowiła dokuczać takiemu kujonkowi. No ale przecież nikt nie powiedział, że chce mu dokuczać, kiedyś w podobny sposób konwersował z kolegom na lekcji. Spojrzał zgnieciony papier po czym go rozprostował, jeżeli była to czysta kartka, bez żadnej wiadomości to Himuro:
Wyciąga ołówek i szybko rysuje postać jego koleżanki i dorysowuje atuty diabełka takie jak widły, rogi i ogonek podpisując-"Artysta Malarz Przybyłem, zobaczyłem, narysowałem" po czym odrzucił arcydzieło w stronę dziewczyny.
Natomiast jeżeli kartka zawiera wiadomość czyta ją...Nie uwielbiał przerywać słuchania wykładu, ale nie mógł sobie odmówić zignorowania dziewczyny, to było by niegrzeczne, a sama osoba mogła by poczuć się w pewien sposób obrażona.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Pokój Himuro   Wto 10 Sie 2010 - 11:44

Rozwinąłeś karteczkę a tam pięknym pismem rozbrzmiewała wiadomość o treści "Mam nadzieję, że nie masz planów na wieczór. Nie chciałbyś wpaść na imprezkę u mnie? Będzie pół klasy." Sposób mowy sensei zmienił się nieco co zapowiadało małą przerwę w wykładzie ma opłukanie gardła, a to z kolei wymagało przyjęcia pozy "oczywiście słucham uważnie".

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan Oz

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/120  (100/120)
Punkty Reiatsu:
120/120  (120/120)

PisanieTemat: Re: Pokój Himuro   Wto 10 Sie 2010 - 16:54

Himuro przeczytał co pisze na kartce, i bez namysłu odpisał-'Jasne, czemu nie, tylko o której i gdzie bo nie wiem gdzie mieszkasz", sprawdził czy sensei nie patrzy i odrzucił kartkę, gdy lekcja skończyła sie Himuro szybko wyszedł na korytarz i powolnym krokiem ruszył w stronę sali, w której miała odbyc sie nastepna lekcja.

Sorry za ew błedy nie pisze na własnym kompie, i na dodatek nie w mozilli, nie jestem pewien czy bd miał szansę wchodzic codziennie ale postaram się)
No i za krótkiego posta, ale miałem małe pole do popisu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Pokój Himuro   Sro 11 Sie 2010 - 16:13

Cóż, lekcja minęła echem dodatkowo następna godzina to kidou. W oczekiwaniu na lekcję podeszła do ciebie organizatorka imprezy oznajmiając, że zbierze ludzi przed akademikiem o 20.00.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan Oz

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/120  (100/120)
Punkty Reiatsu:
120/120  (120/120)

PisanieTemat: Re: Pokój Himuro   Sro 11 Sie 2010 - 20:53

No i co ja znowu mam odpisac...

Himuro siedział przed salą i rozmyślał czy dobrze zrobił godząc się na udział w imprezie, co prawda jeden wieczór bez nauki go nie zbawi. Już dwa lata uczęszczał do akademii i ani razu jeszcze ie myślał o zabawie. Może w końcu czas zacząc? Chłopak ponownie odpłynął w myślach oczekując na lekcję, w pewnej chwili, usłyszał jak wszyscy wchodzą do sali. Powli wstał i szybko wszedł do środka, po czym zajął miejsce, na tyłach i zaczął notowac tylko potrzebne informacje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Pokój Himuro   Pią 27 Sie 2010 - 18:35

Wniosłeś swoje poobijane cielsko na piętro, jeszcze niedawno nie zważałeś na swe zmęczenie, lecz teraz braki w reiatsu dawały o sobie znać ze zdwojoną siłą. Ziewałeś, co chwilę i czułeś ogarniającą Cię niemoc. Lecz nic nie wskazywałobyś miał paść nieprzytomny. Otworzyłeś drzwi do swego pokoju i „wczołgałeś się” do środka. Teraz trzeba znaleźć sobie jakiejś zajęcie do końca dnia i czas na spanie, jutro, czeka Cię kolejny ciężki dzień w akademii.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan Oz

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/120  (100/120)
Punkty Reiatsu:
120/120  (120/120)

PisanieTemat: Re: Pokój Himuro   Pią 27 Sie 2010 - 18:48

Chłopak padł ciężko na łóżko po czym od razu wstał. Rozejrzał się po pokoju i postanowił narysować jego nowych znajomych. Wyjął kartkę i ołówek po czym zaczął rysować ich siedzących na ławce. Co jakiś czas sprawdzał, która jest godzina. Aby nie przegapić godziny stosowania leku. Gdy skończy rysować chowa rysunek, i zabiera się za książkę pt"Wszystko o Hollowach". W jego głowie kłębiło się wiele myśli, był na pewno zszokowany dzisiejszy dniem, trochę ciekawy co będzie dalej, ciągle pilnując godziny, żeby nie przegapić czasu na lek. Na chwilę oderwał się od książki i poszedł pod prysznic, gdy wrócił przebrał się, sprawdził czy to nie czas na lek i poszedł spać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Pokój Himuro   Sob 28 Sie 2010 - 10:36

Spędziłeś twórczy wieczór, twój rysunek gotowy był po kilku godzinach. Oddawał on świetnie, twych nowych znajomych, w najdrobniejszym szczególe. Naprawdę miałeś talent w rysowaniu, w sumie gdybyś nie chciał zostać shinigami, to mógłbyś zostać całkiem niezłym malarzem na usługach jakiejś szlacheckiej rodziny. Podałeś sobie jeszcze kilka dawek leku, za każdym razem czułeś to samo przyjemne, chłodne mrowienie. Na następny dzień została Ci ostatnia dawka. Po ciężkim dniu nastał czas odpoczynku, ba, z zaśnięciem nie miałeś najmniejszych problemów, a spałeś jak zabity.

(Odnów sobie całe HP i całe reiatsu)
Kolejne dni mijały Ci na poszerzaniu swej wiedzy, a także znajomości z nowymi kompanami. Większość czasu spędzałeś zwłaszcza z Junem, ponieważ Ayano latała, co chwilę za jakimiś chłopakami.
Minął miesiąc, wasza grupa zdawała się wybijać spośród innych uczniów, w zadaniach grupowych byliście nie do pokonania. Lecz i między wami istniała nić konkurencji.

Obudziłeś się w swoim łóżku, za oknem panowała straszna pogoda, słońce całkowicie zostało zasnute przez chmury, padać, jeszcze nie padało, ale mogło się to zmienić z każdą minutą. Miałeś jeszcze dwie godziny do zajęć, trzeba było je jakoś wykorzystać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan Oz

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/120  (100/120)
Punkty Reiatsu:
120/120  (120/120)

PisanieTemat: Re: Pokój Himuro   Sob 28 Sie 2010 - 11:39

Himuro otworzył oczy po czym w swoim zwyczaju mruknął-Zapowiada się na kolejny piękny dzień-Wiedział, że to było kłamstwo, ale co z tego, może się rozpogodzi... Wstał z łóżka i rozejrzał się po pokoju, przetarł oczy i ruszył w stronę toalety. Umył zęby i twarz, po czym ruszył w stronę łaźni, idea stania w kolejce niezbyt uśmiechała się mu. Po szybkim prysznicu, wraca do pokoju i przebiera się w "mundurek" jeżeli tak, można było to nazwać... Zabrał notatnik i dwa ołówki, po czym szybkim krokiem wyszedł w stronę sali, w której ma mieć lekcje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Pokój Himuro   Pon 30 Sie 2010 - 21:39

Wyszedłeś ze swojego pokoju odświeżony i gotowy do działania. Jak się okazało działać musiałeś naprawdę szybko. Zszedłeś po schodach na podwórze akademika, wiał lekki wiaterek, lecz od czasu do czasu przybierał na sile. Teraz było już pewne, że będzie padać. Jak już mówiłem, zszedłeś po schodach, gdy usłyszałeś czyjś głos, czyjś znajomy głos. Na samym początku nie dostrzegłeś, któż to, tak nachalnie wykrzykiwał twe imię, lecz po chwili dostrzegłeś Ayano, która biegła w twoim kierunku. Gdy tylko Cię dopadła, jej ręka natychmiast wylądowała pod twoją
-Ratuj, mnie…- szepnęła tylko, nie wyjaśniając nic więcej. Lecz nie trzeba było, dosłownie minutę po tym zdarzeniu przy wejściu do akademika pojawił się rosły, szeroki, z dużą ilością tłuszczu jegomość. Szukał czegoś, albo raczej kogoś, bo gdy tylko zauważył waszą dwójkę natychmiast ruszył w waszym kierunku, z gracją biegnącego hipopotama.
-Hej! Bucu! Ona jest ze mną- rzucił młodzieniaszek zbliżając się coraz bardziej. Dopiero teraz dostrzegłeś, że górował nad tobą o jakieś 20 centymetrów, a był tak szeroki, że łatwiej go było mimo wszystko przeskoczyć, niż obejść. Twarz obsypana była trądzikiem, wymieszanym z wieloma bliznami, najwyraźniej pamiątka po ospie wietrznej. Krótko mówiąc, był obleśny, a znając gust Ayano, nie była zachwycona, mając takiego amanta.
Nie! Nie jestem twoja, jestem z nim i daj mi, w końcu spokój!- - Dziewczyna, nie dała Ci nawet zareagować.
-Ahh, tak?- Twarz chłopaka przybrała purpurowy odcień. Jego wielka dłoń uniosła się do góry
-Już ja Ci pokaże Ty mała <tutaj wstaw niecenzuralne słowo, określające kobietę lekkich obyczajów>-
Jego dłoń szykowała się do uderzenia, lecz nie mogłeś określić, czy celował w Ciebie, czy w dziewczynę. Zresztą, nie było wielkiej różnicy, jego dłoń była tak wielka, że trafiłby was oboje, bez większych problemów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan Oz

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/120  (100/120)
Punkty Reiatsu:
120/120  (120/120)

PisanieTemat: Re: Pokój Himuro   Pon 30 Sie 2010 - 21:59

Himuro był zszokowany nagłym pojawieniem się Ayano, a tym bardziej pojawieniem się chłopaka. Nie miał zbyt dużo do myślenia. Przez jego głowę przeszła tylko jedna myśl-Pomóc Ayano-. Nagle w jego żyłach zaczęła płynąć adrenalina, a w sercu zagościła złość. Jak on mógł tak ją nazwać...Gdy tylko ręka uniosła się ku górze, chłopak tylko mocniej złapał dziewczynę i odskoczył do tyłu. Puszcza ją jedną dłonią i celuje w nogę osiłka i wypowiada piękne słowa-Zaklęcie destrukcyjne numer cztery - Biała Błyskawica!-Po czym wypuszcza zaklęcie z palca, łapie znowu mocniej Ayano i odskakuje znowu.

Na zaklęcie idzie 6 rp.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Pokój Himuro   Sro 1 Wrz 2010 - 17:35

Pięść chłopaka uderzyła w powietrze, w miejscu, gdzie jeszcze przed chwilą stałeś wraz ze swą towarzyszką. Jego twarz przybrała ciemniejszy odcień, a na pięściach pojawiły się żyły.
-Ty śmierdząca mucho, zaraz rozkwaszę Ci tą mordkę!- Jego wzrok podążył za wami, gdy lądowaliście bezpiecznie parę metrów dalej. Ayano spoglądała to na Ciebie, to na twego oponenta. Ugiąłeś lekko nogi, by zamortyzować lądowanie, gdy twe stopy dotknęły podłoża. Twe usta poruszały się, recytując dokładnie każde słowo zaklęcia, nie dając czasu chłopakowi na jakąkolwiek reakcję. Biała błyskawica pomknęła cienkim promieniem w kierunku jego kolana i trafiła prosto w nie rozrywając na strzępy jego kimono. Jego noga wyszła cało z tego uderzenia, lecz była trochę przysmażona.
-Przepraszam, że Cię w to wciągnęłam.- Ayano mówiąc do Ciebie, wciąż patrzyła w kierunku rannego chłopaka.
-Cooo?! Zraniłeś mnie!!- Nozdrza twego przeciwnika rozszerzyły się, wyglądał teraz jak rozwścieczony byk, który ma zamiar na Ciebie zaraz zaszarżować.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan Oz

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/120  (100/120)
Punkty Reiatsu:
120/120  (120/120)

PisanieTemat: Re: Pokój Himuro   Sro 1 Wrz 2010 - 17:52

Himuro puścił Ayano uśmiechnął się po czym odwrócił się do chłopaka wyciągnął palca i wycelował w jego drugą nogę-Jeżeli spróbujesz wstać i ruszyć w naszym kierunku będziesz mógł się pożegnać z twoja noga rozumiesz?-Powiedział to ostrym głosem chłopak-Nigdy więcej nie odezwiesz się do niej słowem obrażającym jej osobę, nigdy więcej nie będziesz chciał jej uderzyć, jeżeli to zrobisz znajdę Ciebie i policzymy się-Jeżeli napastnik nie ma zamiaru odpuścić-Zaklęcie destrukcyjne numer cztery- Biała Błyskawica-Celuje w jego drugą nogę i wypuszcza nieco silniejsze zaklęcie, natomiast jeżeli odpuści.

Himuro odwraca się do Ayano gdy tylko "adorator" zniknie z zasięgu jego wzroku, podchodzi do schodów siada na nich i chowa twarz w rękach, nagle spogląda na dziewczynę-Więc, może wytłumaczysz mi o co chodzi?

Jeżeli bd. zmuszony puścić zaklęcie wydaje na nie 8 rp.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Pokój Himuro   Sro 1 Wrz 2010 - 20:01

Dziewczyna nie odwzajemniła uśmiechu, była bardzo poważna, chciała coś powiedzieć, lecz nie dałeś jej dojść do słowa wygłaszając swą tyradę. Chłopak wyglądał na jeszcze bardziej wściekłego niż wcześniej. Jego dłoń uniosła się, a jego palce zaczęły poruszać się w dziwnym rytmie. Nie czekałeś, nie chciałeś wiedzieć, co, twój oponent zamierza. Wykrzyczałeś, ponownie, słowa zaklęcia, które natychmiast pomknęło w kierunku chłopaka, który właśnie otwierał usta by coś powiedzieć. Biała błyskawica uderzyła w jego drugą nogę, na wysokości łydki, również i tym razem zniszczyłeś część jego kimona, a także osmoliłeś mu nogę. Shinigami ukląkł, podpierając się dłońmi
-Cholera… Jeszcze się z tobą policzę!- Wycharczał przez zaciśnięte zęby. Podniósł się powoli, jego lewa noga trzęsła się, jakby miała ugiąć pod jego ciężarem. Chłopak ociężałym krokiem ruszył w kierunku akademii.

-Łał… to było, eee, super- Ayano patrzyła wprost na Ciebie nie będąc pewną co ma powiedzieć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan Oz

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/120  (100/120)
Punkty Reiatsu:
120/120  (120/120)

PisanieTemat: Re: Pokój Himuro   Sro 1 Wrz 2010 - 20:11

Super? Na pewno tak, tylko się nie zdziw gdy zobaczysz mnie kiedyś połamanego-Odparł Himuro podszedł do dziewczyn, odgarnął kosmyk z jej czoła usiadł na schodach-Więc co się stało, że gonił Ciebie?-Himuro był lekko zdenerwowany całą sytuacją. Wiedział, że może za to wylecieć z szkoły...A gdy wyleci prędzej czy później ten chłopak, dorwie Ayno, a później jego.-No i zrób coś dla mnie...-Uśmiechnął się lekko-Daj sobie na razie spokój z chłopakami i trzymaj się częściej mnie i Juna, co?-Ukrył twarz w rękach, po chwili spojrzał na dziewczynę-Co mogę jeszcze dla Ciebie zrobić?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Pokój Himuro   Sob 4 Wrz 2010 - 10:14

Dziewczyna skrzywiła się lekko, gdy zaczynałeś odgarniać kosmyk z jej twarzy. Jej wzrok podążał za tobą, gdy siadałeś na schodach.
-Aaron? Straszny, co nie?! Przyczepił się do mnie jak pchła do psa i mówił wszystkim, że jestem jego ukochaną- Wymownie wystawiła język, by ukazać jak bardzo obrzydza ją taka możliwość.
-Próbowałam mu powiedzieć, że nie ma u mnie szans, że jest ohydny i powinien się leczyć, ale ten gbur nie chciał słuchać!- I zaczęło się, Ayano wpadła w swój typowy słowotok, wyglądało na to, że zajmie jej to niezłą chwilę.
-No, ale jakoś udawało mi się go unikać, aż do dziś. Przebiegłam chyba połowę miasta! A ten tłuścioch nawet się nie spocił. Oczywiście był wolniejszy ode mnie-W tym momencie, dało się usłyszeć w jej głosie dumę.
-Ale Aaron świetnie potrafi wyczuwać reiatsu, a ja jestem raczej słaba w jego ukrywaniu. W każdym bądź razie, zobaczyłam Ciebie i pomyślałam, że jeśli powiem mu, że mam już kogoś, to się odczepi- Jej twarz lekko zmarkotniała.
-Jeszcze raz przepraszam za to, co się stało, nie spodziewałam się, że coś takiego się stanie.- Ayano jeszcze przez chwilę spoglądała na ciebie z tym samym wyrazem twarzy, spoważniał on dopiero, gdy usłyszała twoją propozycję
-Jestem młodą dziewczyną! Mam prawo spotykać się z chłopcami! Nie będziesz mi mówił co mam robić-Obróciła się na pięcie i ruszyła w kierunku akademii.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan Oz

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/120  (100/120)
Punkty Reiatsu:
120/120  (120/120)

PisanieTemat: Re: Pokój Himuro   Sob 4 Wrz 2010 - 10:49

Himuro wysłuchał monologu Ayano gdy zobaczył, że odchodzi doskoczył do niej i zagrodził jej drogę-Słuchaj, ustalmy, że nie spotkaliśmy się dzisiaj, i to on napadł na mnie dzisiaj. Ty o niczym nie wiesz, jasne?-Rzucił zezłoszczony, odwrócił się od niej i poszedł byle gdzie, aby był sam. Nie był pewny czy dzisiaj pójdzie na zajęcia, miał ochotę uciec teraz od wszystkiego. Uczucie, że mógł wylecieć ze szkoły przerażało go, ba nawet nie wiedział co ze sobą zrobi. Zbyt wstydził by się gdyby miał by wrócić do domu i powiedzieć, że został wyrzucony. Ruszył szybkim krokiem w kierunku zielonych terenów akademii. Ruszył w miejsce gdzie miesiąc temu dołączył do grupy utalentowanych, usiadł na ławce i siedział w ciszy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Pokój Himuro   Sob 4 Wrz 2010 - 15:38

Ayano spoglądała na Ciebie zdziwionym wzrokiem. Przytaknęła jedynie, po czym ruszyła dalej, choć nie miała już tak buntowniczej miny, raczej zmartwioną.

PrzechodzimyTu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Pokój Himuro   Today at 17:54

Powrót do góry Go down

Pokój Himuro
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1