IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Umi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Kesim

Oddział : Dywizjon 9
Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Dom Umi   Sro 11 Sie 2010 - 10:27

Budynek jest ulokowany na przedmieściach. Typowy, piętrowy dom jednorodzinny. Z zewnątrz nie wyróżnia się jakoś specjalnie- białe ściany, spadzisty dach, trochę zieleni dookoła. Na dół składają przypadają przestronny salon oraz kuchnia. Oba te pomieszczenia urządzone bez jakichś ekstrawagancji, dominują w nich błękit i zieleń. Wyposażenie salonu stanowi kanapa, szklany stolik ustawiony przed nią, telewizor, kilka półek z książkami i przeszklone szafki z różnymi naczyniami używanymi w razie wizyty gości. Kuchnia to standard- stół z czterema krzesłami, lodówka, zmywarka, kuchenka oraz szafki wypełnione przedmiotami przeznaczonymi do gotowania lub serwowania posiłków. Na piętrze pomieszczeń jest więcej, są za to dużo mniejsze. Łazienka, sypialnia rodziców Umi, jej pokój oraz mała klitka w której znajduje się drabina na strych gdzie przechowywane są wszelkie aktualnie nie używane rupiecie. Pokój dziewczyny jest chyba największym pomieszczeniem w górnej części domu, jest tutaj dość dużo miejsca, głównie dlatego że lokatorka nie posiada od zatrzęsienia mebli. Łóżko postawione w rogu, biurko z komputerem i szafka wyposażona poza standardową dużą "komorą" w kilka szuflad. Ściany pomalowane na ciemniejszy odcień niebieskiego, choć do granatowego mu daleko. Rzadko zdarza się żeby panował tutaj bałagan.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Sro 11 Sie 2010 - 15:49

Kolejny zwykły dzień, kolejny nudny dzień... na to się zapowiadało od samego początku. Rodzice Umi pracowali od samego rana, wiec miała cały dom dla siebie. Umyła się, przebrała, zjadła płatki, i poszła do szkoły. A w szkole jak to w szkole - same matoły. Parę razy znowu była zaczepiana przez jakieś osoby, których wyglądu, imion i nazwisk nawet nie chciało jej sie zapamiętywać. No bo po co? I tak za 3 lata się rozstają, to co ma się nimi przejmować...
No i jakoś przebrnęła przez dzisiejszy dzień. Mieli sprawdzian z biologii, na który się nie przygotowała, więc może być różnie. Niby coś napisała, ale... czy to wystarczy? A czy to ważne?
No ale dobrze, wszystko ładnie, pięknie, ale co to by był za dzień rozpoczęcia naszej przygody, gdyby się nic nie działo? Otóż... marny. Dlatego tez coś się działo.
Otóż, gdy wracała przez park parę razy natknęła się na znane sobie anomalie. Tyle, że były one wyraźniejsze niż zwykle. Dało się dokładnie zauważyć pewne zarysy, i wyglądało na to, że były one ludzkie. Mało tego... gdy przechodziła przez środek parku zobaczyła coś świecącego się na ziemi. Nie widziała dokładnie co... ale świeciło się. Niestety, z tej odległości nie mogła zobaczyć co to. Było to bowiem gdzieś w krzakach.

Imię i nazwisko: Mizuki Saruwatari
Wzrost i waga: 1.60m 52 kg
Ekwipunek: Standard (6600 円)
Statystyki:
Siła: 5 Zręczność: 5 Zwinność: 5 Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 16 Psychika: 11 Reiatsu: 16 K. Reiatsu: 10
Umiejętności: Fot. Pamięć, Lider, Retoryka, Uroda, Pojętność, Wiedza
Wady: Słaby wzrok, klaustrofobia
PŻ: 50/50
PR: 160/160
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Sro 11 Sie 2010 - 16:04

Znowu to samo. Obudzić się, szkoła. No tak, znów ten cały wianuszek fanów musiał się za nią ciągać. Gdyby wiedziała, że rozładowanie tak się skończy to nawet nie ruszyłaby wtedy z miejsca i ich zrugała. Fakt, był jeszcze jakiś sprawdzian. Zapomniała, nie przysiadła do nauki. Będzie jak będzie, zresztą co ma sprawdzian do zdania na następny rok? Napisała, oddała i z głowy. Będzie się myśleć potem w razie gdyby nauczyciel miał jakieś wątpliwości. Niewielu ludzi widać było na dworze więc czemu się nieco nie przespacerować? Nucąc pod nosem nie do końca pasujące do siebie dźwięki, raz szybciej, raz wolniej szła przez park. Tylko już po chwili nie spodobał jej się rozkwit tego dziwactwa dookoła. Ludzie znaleźli sobie jakieś czapki-niewidki z lekkim defektem? No i tym razem dodatkowo zauważyła jakieś światełko. Co to było? Początkowo nie bardzo ją to zainteresowało ale jakaś babska ciekawości sama kierowała ją do tego miejsca. Właściwie to co jej mogło zaszkodzić? Zobaczy pewnie jakiś kawałek szkła czy monetę odbijającą światło słoneczne a potem pójdzie w swoją stronę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Sro 11 Sie 2010 - 16:37

Zatem spokojnie, bez pośpiechu zeszła ze ścieżki i zawędrowała w kierunku tamtych krzaków. Co dziwne, inni ludzie jakoś nie zwracali kompletnie na to uwagi. Rzecz normalna, czy tez może przez nich niezauważana? A kto to wie... chociaż... może i oni sądzili, że jest to jakaś moneta czy też szkło. No nic... ale jej wyjątkowa, babska ciekawość zaprocentowała... dość nietypowym odkryciem. Otóż, w krzakach było... coś małego. Trudno było zauważyć co dokładnie, gdyż światło było dość silne... a na pewno za silne na monetę i szkło. Przypatrywała się temu, starając się dostrzec jakieś zarysy... aż w końcu blask zaczął słabnąć, i jej oczom ukazało się... coś. Coś, co miało jakieś 20-25 centymetrów wysokości,, zamknięte oczy i trzymało w rączkach kopertę
http://i581.photobucket.com/albums/ss251/renasakura/anime%20angel/20051115_478_early_bloomer1.jpg
-Uhhhhhh, no nikt mnie chyba nie znajdzie... co ja teraz zrobię.... um?-Mruknęła dziecięcym głosikiem, pytająco otwierając oczy i podnosząc główkę. Aktualnie patrzyła prosto w oczy Umi, mając na swojej twarzyczce ciągle ten sam wyraz zdziwienia.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Sro 11 Sie 2010 - 17:36

W miarę zbliżania się do źródła blasku stopniowo był coraz bardziej oślepiający. Czyli najpewniej wszystko co zwyczajnie mogło odbijać słońce odpadało, chyba że istnieje coś będącego w stanie wzmacniać światło. Gdy stanęła wystarczająco blisko blask całkowicie ją oślepiał, ale w miarę upływu czasu słabł. Powoli zaczął wyłaniać się kształt jakiegoś miniaturowego człowieczka. Z tym że ludzie nie mają takich rozmiarów, nie mają skrzydeł i z pewnością nie wplatają sobie takich ilości kwiatów we włosy... Chociaż co do tego ostatniego Umi nie była do końca pewna. Tak czy inaczej zastanawiało ją co takie dziwne stworzonko robi w krzakach w parku. W dodatku to coś właśnie się zaczęło na nią patrzeć. Cudownie. Czyli ze spokojnego, nudnego dnia już nic nie wyjdzie, chyba że to to przestraszy się i zwieje. Dziewczyna miała odpowiedź na pytanie co ten wróżkopodobny stwór powinien zrobić- iść pokazywać się oszołomom którzy wierzą w takie nadprzyrodzone zjawiska, smoki, jednorożce i inne wymysły ludzkiej wyobraźni. Jako że jednak istotka przyuważyła Umi to trudno. Dziewczyna przykucnęła i położyła splecione dłonie na kolanach i odwzajemniając spojrzenie miną całkowicie neutralną, bez wyrazu. Jakby się tak przyjrzeć to stworzonko jest całkiem ładne. Ale jeśli to wytwór wyobraźni dziewczęcia to to pójdzie w swoją stronę, a ona sama wróci do domu. Wystarczy już wrażeń. Też właśnie dlatego nocne spacery są lepsze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Sro 11 Sie 2010 - 17:54

Chwila "napięcia". Umi patrzyła się na stworzonko, a stworzonko na Umi. W końcu jednak jakoś zareagowała. A tą reakcją było... uśmiechnięcie się od ucha do ucha, śmiech, i przyciśnięcie koperty do siebie. Chyba była BARDZO zadowolona, że Umi ją zauważyła.
-W końcu ktoś mnie zauważył! Jak dobrze, już się bałam, że prędzej się mną zainteresują te potwory... jestem Tsubasa Yousei, posłaniec!-I nie czekając dłużej, podleciała w górę i wylądowała dziewczynie na ramieniu. Ciągle uśmiechała się od ucha do ucha, ale co więcej, zaczęła machać nogami.
-Zapomniałam, komu mam dostarczyć wiadomość, i w dodatku się zgubiłam... pomożesz mi? Tak bardzo, bardzo ładnie Cię proszę...-Co dalej zrobiła? Chwyciła ją delikatnie za ucho do którego to powiedziała, i zrobiła taką... minę. Chyba to miała być prosząca, ale wyglądała jak zbity szczeniak, który przed chwilą zrobił swoje na sofie.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Sro 11 Sie 2010 - 18:06

No to stało się to czego najbardziej się obawiała. Chyba lepiej byłoby nawet jeśli stworzenie okazałoby się krwiożerczym potworem i po prostu zeżarłoby dziewczynę. Zamiast tego był to wróżkopodobny "posłaniec" który najwyraźniej się zgubił, w dodatku jest tak ciamajdowaty że nawet nie pamięta komu ma dostarczyć jakąś wiadomość. Cały czas liczyła na to że to po prostu jakiś nocny koszmar, a ona sama zaraz obudzi się we własnym łóżku. Tylko wszystkie wydarzenia wcześniejsze tego dnia na koszmar nie wyglądały, były realne. A może po prostu przysnęła na lekcji? Albo ktoś sobie robi z niej żarty i gdzieś z drzewa czy zza krzaków po prostu kieruję kukiełką oraz jest brzuchomówcą. Kolejny próba doprowadzenia jej do "ładu" przez psychologa? Dziwna jakaś, może w wieku przedszkolnym to by podziałało, ale liceum to trochę późny czas na tego typu zabawy. Pewnie nie odczepi się tak łatwo, a fizycznie nie zamierza go odganiać bo nigdy nie musiała i nie zamierza się uciekać do przemocy.
- Nawet jeśli powiem "nie" i tak się nie odczepisz, prawda?- znudzonym tonem zadała pytanie Tsubasie, choć odpowiedzi nie oczekiwała bo i tak wiedziała co usłyszy. Ruszyła w drogę powrotną do domu z tym czymś na ramieniu. A nuż pod drodze znów się zgubi, pójdzie za potrzebą, cokolwiek innego. Przynajmniej ona będzie miała spokój.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Sro 11 Sie 2010 - 20:10

Wróżka pokręciła głową uśmiechając się szeroko do dziewczyny. Chyba nie zwracała uwagi na to, że ta rozglądała się wokoło za kimś, kto by ciągnął za niewidzialne sznurki z drzewa, albo za jakimś innym źródłem dźwięku niż ona sama. Bardziej przejmowała się tym, że ta ani razu się do niej nie uśmiechnęła. Mruknęła przeciągle, zmarszczyła brwi, ale najważniejszą rzeczą było to, że przestała machać nóżkami. Nic już jednak nie mówiła.
Ludzie jakoś nie zwracali uwagi na mała istotkę siedzącą na lewym ramieniu Umi. A to było dość... dziwne. No ale nic, Umi wróciła do domu, a tam czekał na nią już jej ojciec. Jej matka prawdopodobnie jeszcze coś musiała coś zrobić w sklepie. Oczywiście od razu tata do niej podszedł, pytając się jak tam w szkole, czy było coś ciekawego, jakie sprawdziany i tak dalej, i tak dalej. I on nie zauważył istotki siedzącej na jej ramieniu, która słysząc jej zdawkowe odpowiedzi coraz bardziej się denerwowała.
Na obiad był ryż z kurczakiem. Umi posiliła się, i poszła do pokoju, poproszona przez swojego ojca by się pouczyła. A co zrobi? To już jej...
-Dlaczego jesteś taka obmierzła wobec wszystkich?!-...sprawa?

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Sro 11 Sie 2010 - 20:25

Trochę to dziwne. Niby trochę osób po drodze spotkała i nikt nie zauważył tego upierdliwca na jej ramieniu? Jak można nie dostrzec białego czegoś co w dodatku samo się rusza? Może i ludzie są zdolni do różnych dziwnych elementów ubioru ale bez przesady, nie na tyle. I na dodatek nie chciało się odczepić i polecieć w swoją stronę. Ojciec też nic nie zauważył, zresztą gdyby tak się stało prawdopodobnie uznałby to pierwszy "normalny odruch i rozgłosiłby po wszystkich sąsiadach że jego córka znalazła sobie przyjaciela, dziwnego ale najwyraźniej wiernego. W spokoju zjadła obiad pilnując żeby Tsubasa nie wleciała na talerz. Nie, nie dlatego że mogła sobie coś zrobić, zwyczajnie nie chciała sobie nią psuć smaku posiłku. Jeszcze tylko wysłuchała co powinna aktualnie robić w pokoju i mogła się do niego udać. Spokój nie trwał zbyt długo
- Nikt ci nie kazał się mnie trzymać- nie była to dokładna odpowiedź na pytanie stworzonka, na normalną nie miała ochoty ani zamiaru się silić. Położyła się na wznak na łóżku. Nawet jeśli to to spadnie z ramienia to wyląduje na pościeli a ona nie będzie miała tej istoty na sumieniu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Sro 11 Sie 2010 - 20:41

Spadła. Na pościel. Wydając z siebie przeciągłą samogłoskę "A". Leżała tak przez ułamek sekundy z wyciągniętymi do góry nóżkami. Zaraz jednak przeszła do siadu na kolanach. Nie omieszkała się też obdarzyć Umi naburmuszonym spojrzeniem.
-Jesteś niemiła, wiesz?!-Zaczęła, i zaraz potem przeszła dalej-Nie wiem zbyt dużo o ludziach, ale są to stworzenia stadne, a ja widzę, że ty taka nie jesteś. Chociaż... może jesteś dzisiaj w takim humorze... to może Cię rozweselę, co ty na to?! Umiem całkiem dobrze stepować!... szkoda tylko, że nie zabrałam moich bucików...-Spochmurniała na chwilę... ale tylko na chwilę.
-Może... skoro i tak nie masz nic do roboty, to opowiesz mi coś o sobie? W zamian odpłacę się tym samym! Moja historia jest bardzo, bardzo ciekawa, zwłaszcza dla takich jak wy! A myślę, że powinnaś o tym wiedzieć, w końcu mnie widzisz... mam nadzieje, że nie będziesz mieć przez to kłopotów...-I znowu wpadła w negatywny nastrój, tym razem było to jednak zaniepokojenie.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Czw 12 Sie 2010 - 6:38

Czy ze wszystkich wytworów wyobraźni musiał się jej trafić ten najbardziej upierdliwy i gadatliwy gatunek? Miał to być kolejny spokojny dzień a taki skoczył się z chwilą spojrzenia w te krzaki. Teraz musiała siedzieć z jakąś wróżką, w dodatku widzianą tylko przez samą Umi. Może faktycznie jest wytworem wyobraźni, w końcu nikt inny jej nie dostrzega. Tylko czemu ten wytwór sobie już nie zniknie? Podłożyła sobie ręce po głowę i dalej patrzyła w sufit.
- Jestem Umi. I nie, nie chcę słuchać twojej "historii".
Do czego to doszło, żeby rozmawiała z jakimś wyobrażonym stworzeniem. Może faktycznie przydałby jej się psycholog? Nie, w tym przypadku psychiatra byłby właściwszy. Tak, już ma kłopoty- w wieku szesnastu lat ma zwidy i widzi wróżki. To nie jest objaw normalności.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Czw 12 Sie 2010 - 10:29

Przez dłuższą chwilę nie słyszała w ogóle jakiejkolwiek odpowiedzi z jej strony. Może sobie poszła? Niestety nie, gdyż poczuła, że wchodzi po jej klatce piersiowej, opiera się rączkami o brodę, i patrzy prosto w jej oczy.
-Umi! No, to już jest postęp, przedstawiłaś się! A tak właściwie... dlaczego tego nie zrobiłaś na początku, jak ja tego nie zrobiłam? A, pewnie byłaś w szoku, rozumiem to! I nie wstydź się tak, nie musisz mnie prosić dwa razy!-Czyli ona przyjęła postawę "Zrobię to, czy Ci się to podoba czy nie". Przyjęła tylko nieco dogodniejszą pozycje opierając się na łokciach, i zaczęła mówić.
-Jestem zmodyfikowaną wersją demonicznego motyla, przygotowanego przez mojego pana. Demoniczne motyle to posłańcy Shinigami, którzy pilnują równowagi na świecie, między innymi pozbywając się pustych, czyli złych duchów. Moim pierwszym zadaniem było dostarczenie wiadomości do jakiegoś bounto... to takie wampiry energetyczne... tylko zapomniałam, jak się nazywał, jak wyglądał, i... wszystko! Tak strasznie byłam tym zaaferowana... uh? Słuchasz mnie?-Zapytała podnosząc się jeszcze bardziej, podkulając nogi na jej dekolt.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Czw 12 Sie 2010 - 10:53

Ciekawe czy powiedzenie zbitki nie klejących się ze sobą słów również uznałaby za odpowiedź jaka jej pasuje. Co prawda mogłaby jej teraz zrobić na złość i spróbować zasnąć ale wygląda na to że nawet to nie powstrzyma Tsubasy przed gadaniem. Więc zostało wysłuchanie jej. I w miarę postępów tej krótkiej opowieści rozumiała jeszcze mniej, niż zanim ją usłyszała. Demoniczne motyle brzmią co najmniej jak jakaś zorganizowana grupa przestępcza a nie biała, upierdliwa wróżka. Shinigami czyli bogowie śmierci... Ciekawe, ciekawe, brakowało jej jakiejś religijnej propagandy i opowieści o tego typu istotach. Puści, złe duchy... No tak, okolica uważa Umi za nawiedzoną, może ona jest pustym? I jeszcze wampiry energetyczne. Jedyne o czym kiedyś coś słyszała, jacyś fizjoterapeuci uważają że obecność niektórych osób powoduje zmęczenie.
- Nie. I łaskawie zejdź mi z klatki piersiowej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Czw 12 Sie 2010 - 12:02

Chyba się obraziła. Wydęła policzki, zacisnęła wargi, zmarszczyła krwi, i zacisnęła piąstki. Przez chwilę była cicho, przez co Umi mogła usłyszeć rozmowę jej ojca z matką. Rozmawiali coś o sklepie, że dzisiaj było coś mało klientów, tak jak zresztą od tygodnia. Oczywiście mąż pocieszał ją, ale mimo wszystko fakt pozostaje faktem. Bieda im raczej nie grozi, nawet gdyby musieli sprzedać sklep
-Nie-Odpowiedziała krótko, i by wyeksponować swoje niezadowolenie usiadła całym siedzeniem na jej klatce piersiowej-Będę tutaj siedzieć tak długo, aż mnie nie przeprosić. Jesteś niemiła!-Zawołała, a jej niewielkie ciałko lekko drżało ze zdenerwowania. Założyła ręce na swojej piersi, przymknęła oczy, i zadarła nos do góry pokazując, jak bardzo jest urażona.
Jak małe dziecko.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Czw 12 Sie 2010 - 12:20

Jakoś początkowo nie zwróciła uwagi na wróżkowe obrażenie się, wysłuchała natomiast rozmowy z dołu. No tak, coraz słabiej z tym sklepem. Coraz więcej marketów dookoła to trudno się dziwić że klientela w mniejszych sklepach również się zmniejsza. Dobrze że mimo wszystko sytuacja finansowa jest w miarę stabilna. Umi na razie nie musi rozglądać się za pracą i wystarczy że chodzi do szkoły. Na Tsubase zwróciła uwagę dopiero gdy ta skończył swój dialog, a właściwie monolog. To chyba sobie jeszcze poczeka długo i szczęśliwie na przeprosiny. Choć z drugiej strony może jak je usłyszy to się wreszcie odczepi? Eh, ciężki wybór... W dodatku mogłaby sobie darować zgniatanie swoim siedzeniem biustu Umi. Niewątpliwie jest jej wygodnie, ale sama obsiadywana czuje się nieco mnie komfortowo.
- Przepraszam, pasuje?- poklepała palcem wskazującym wróżkę po głowie- A teraz dasz mi już spokój?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Czw 12 Sie 2010 - 13:04

No, chyba zadziałało. przestała zadzierać nosa, popatrzyła się na nią, a nawet się lekko zaśmiała gdy Umi poklepała ją po głowie.
-Nie bądź taka... to niemiłe... no ale dobrze, będe musiała zająć się pracą. A ty weź się za lekcje!-Zawołała i podleciała do okna. Stanęła na parapecie, zamknęła oczy, i znowu zaczęła się świecić jak lampka. O wiele mniej intensywnie niż wtedy w parku, ale jednak rozświetlała ten ciemny pokój o wiele bardziej niż światło dzienne. Co Umi zrobi - co już jej interes. No dobra... na chwilę wpadła do niej mama do pokoju i zapytała, co tam u niej. Standardowa rozmowa, standardowe pytania, standardowa prośba. Miała w końcu czas dla siebie... była chyba godzina 16. I...
Chyba przysnęła. Wybudziło ją dopiero... w sumie nawet nie wiedziała co. Czuła się jednak dość dziwnie. Niekomfortowo, chłodno... i ogólnie nie mogła sobie znaleźć miejsca. W dodatku to uczucie było pulsujące... a to było jeszcze bardziej nietypowe. Pulsujący może być przecież ból, nie odczucie...

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Czw 12 Sie 2010 - 14:54

Udało się. Choć wymagało to dużo samozaparcia to dała radę pozbyć się tej latającej lampki nocnej. Nie uwierzyła w ani jedno słowo Tsubasy, bo wszystko brzmiało jakby ktoś jej czytał jakąś bajkę na dobranoc. Trochę straszniejszą niż standardowa ale zwykła bajka. Przynajmniej wreszcie raczyła sobie polecieć. Albo zniknąć w tym całym świetle. Tak czy inaczej już jej nie było. Odwiedziła ją jeszcze matka ze standardowym zestawem pytań i nakazów. Nic ciekawego więc wygodniej rozłożyła się na łóżku i przysnęło się jej. Tylko czemu musiała tak szybko wstać. Nagle zrobiło jej się zimno i niezbyt dobrze się poczuła. I ogólnie to uczucie było... Jedyne określenie jakie jej pasowało to że pulsowało. Jakby promieniowało po koniuszki palców, a gdy powoli zaczynało zanikać znów rozchodziło się po całym ciele. W dodatku leżąc na łóżku nie było jej wygodnie. Wstanie z niego również tego nie zmieniło. Nie bardzo wiedziała co robić a zwyczajne siedzenie w miejscu i czekanie aż przejdzie najpewniej tego nie rozwiąże. Zaczęła chodzić po pokoju i śpiewać... właściwie kolejno wszystko co wpadło jej do głowy. Może jednak to wszystko zniknie po kilku minutach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Czw 12 Sie 2010 - 18:37

Spiewała tak sobie i śpiewała, ale przejść to coś nie chciało. Zauważyła po dwóch minutach, że czegoś to brakuje. Po krótkich obserwacjach stwierdziła, że brakującym elementem była Tsubasa na parapecie. Nie, żeby ją to jakoś zainteresowało... ale zaraz potem znowu coś się stało. Usłyszała zza jej okna ryk, donośny, głęboki, i na pewno nienależący do żadnego człowieka ani do zwierzęcia.l Chyba, że ktoś wypuścił na wolność nosorożca... albo coś równie wielkiego. I teraz Umi powinna sobie zadać jedno, bardzo wazne pytanie...
Wyglądać za okno czy mieć nadzieje, że sie przesłyszała?
Chyba jednak nie, bo poczuła, i usłyszała wstrząs. I jeszcze jeden, tym razem bliżej jej domu. O błyskach dochodzących zza okna nie wspominając. Mimowolnie zerknęła tam...
No i miała po części racje. Było tam coś dużego. Tyle, że ta wielkość osiągała wielkość jej domu. A co dalej? Stwór ten, o czarnym ciele, miał formę krzyżówki kota i muchy. Po kocie miał ogon, łapy z pazurami i tułów, a po owadzie długie kończyny i skrzydła. Wszystko wieńczyła maska, za której było widać czerwone świecące oczy. O stwora obijało się natomiast jasne,. białe światło. Chyba się tym zbytnio nie przejmował.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Czw 12 Sie 2010 - 18:53

Ktoś najwyraźniej nie domknął klatki w zoo. I akurat zwierzak musiał sobie wybrać do przechadzki tą uliczkę. Wyjrzała przez okno, w końcu w razie czego trzeba by się ewakuować dopóki nie uspokoją uciekiniera. Tylko czemu nie brzmiał on jak żadne zwierzę które zna? Odpowiedź przyszła zaraz po zerknięciu przez szybę. Wróżkę jeszcze zniosła, w końcu poza dużą gadatliwością była szkodliwa chyba tylko dla siebie. Ten potwór natomiast spokojnie mógłby roznieść całą dzielnicę, jeśli nie połowę miasta. Już samo połączenie dwóch zupełnie nie pasujących do siebie gatunków wyglądało jak niezbyt śmieszny dowcip. Koto-mucha, w dodatku rozmiarów regularnego domku jednorodzinnego. Bardzo zabawne. Po chwili dojrzała jakieś światełko, raz za razem odbijające się od niego. I w ciągu całego jej życia widziała tylko jedną rzecz, która pasowałaby do tego. Ta sama rzecz która się do niej przyczepiła w parku. Na razie trzeba było ją zostawić, ale w razie czego po zapewnieniu bezpieczeństwa ludziom w domu można i jej pomóc. Nie miała się za co odwdzięczać, wręcz przeciwnie, sama chciała żeby Tsubasa sobie poszła ale po prostu poczuła że tak trzeba. Bo jedno to nie przejmowanie się ludźmi dookoła, ale drugie jeśli tym ludziom czy istotom, jak w tym przypadku, coś grozi. Wyszła z pokoju i zeszła na dół, po drodze pukając jeszcze do sypialni rodziców. Nie wiedziała gdzie są, chciała im tylko powiedzieć żeby przenieśli się gdzieś na tył domu bo chyba coś się zbliża. Nie mówiła co, w końcu pewnie pomyślą że do reszty zgłupiała a za spacerki po psychiatrach wolała podziękować. Po tym wyjrzała przez okno jak sobie radzi światełko.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Pią 13 Sie 2010 - 10:28

Po drodze zapukała do drzwi prowadzących do sypialni rodziców, jednak odpowiedzi się nie doczekała, więc pewnie są na dole. Mimowolnie Umi schodziła nieco szybciej niż zwykle, może to przez niewątpliwie sugestywną motywacje w postaci zbliżających się kroków bestii. Jej rodzice natomiast nie zwracali na to uwagi, jakby nigdy nic dalej oglądali telewizję. Odwrócili się dopiero gdy Umi powiadomiła się o zbliżaniu się w ich stronę niewiadomo czego. byli dość zdziwieni, ale ich zdziwienie było jeszcze większe, gdy coś przywaliło w ich dom, mniej więcej ze strony pokoju Umi. Ojciec szanownej małolaty objął swoją żonę, a od niej samej wymagał by wyszła razem z nimi na zewnątrz, bo możliwe, że był wybuch gazu albo coś w ten deseń. Tyle tylko, że jak wyjdą na zewnątrz to wpadną prosto na tego potwora, który aktualnie demolował im dom w zamiarze dokopania się do sardynek kryjących się po kątach tej puszki.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Pią 13 Sie 2010 - 19:09

Czyli sytuacja z gatunku beznadziejnych. Wyjdą- z miejsca zostaną zmiażdżeni przez to monstrum. Będą siedzieć w domu- potwór będzie się przekopywał przez kolejne warstwy aż dopadnie to, czego pewnie szuka. Chyba że jest ślepy ,idzie gdzieś indziej a teraz po prostu zawadził jakąś częścią ciała o ich dom. Na to jednak były małe szanse, podobnie jak na to że rozmyśli się i pójdzie w swoją stronę. Być może Tsubasa będzie wiedziała jak się pozbyć tej paskudy. Tyle że Umi nie była pewne czy to co się odbijało to była napewno ona oraz czy czasem nie dała sobie spokoju i zwyczajnie nie zwiała.
- Podobno jakieś dzikie zwierze uciekło z transportu. Odejdźcie jak najdalej od mojego pokoju, nawet jak to gaz. W domu jest bezpieczniej niż na zewnątrz.
Tanie kłamstwo ale lepsze takie niż opowiadanie o kilkumetrowym mutancie. Sama wyjrzała przez okno i jeśli wróżka nadal tam jest to nie krzycząc, a mówiąc w miarę normalnie zapytała czy wie co to jest i najlepiej jak się tego pozbyć. Jeśli Tsubasa odleciała- wróciła do rodziców pilnując żeby do głowy nie wpadł im znów genialny pomysł opuszczenia budynku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Pią 13 Sie 2010 - 20:23

-Dzikie zwierzę? Pierwsze słyszę...-Zaczęła jej matka, jednak kolejny wstrząs skłonił oboje do zreflektowania się. Chyba nawet jej szanowna rodzicielka miała zamiar zapytać "A co z tobą?" Jednak coś jej przerwało. Potęzna fala czegoś, co Umi mogła scharakteryzować jako "skondensowany dyskomfort". Na tyle skondensowany, że tylko ona zachowała przytomność. Pozostała dwójka po prostu osunęła się na ziemi...
Nie ma tego złego, co by na gorsze nie wyszło. Aktualnie uszkodzenia ich domu były na tyle duże, że stwór ten widział ją bezpośrednio z wysokości paru metrów. Patrzył się na nią swoimi ślepiami przez dobre trzy sekundy, by później zmienić obiekt swojego zainteresowania. Patrzył się na leżących na ziemi rodziców Umi. A Tsubasa... faktycznie, była tam. Aktualnie ciągnęła stwora za jeden z oczodołów usiłując go odciągnąć gdzieś na bok. Może to kogoś zdziwi, ale jakoś jej to nie szło
-A ty co, zamierzasz tak stać?-Usłyszała nagle obok siebie nieznany sobie, kobiecy głos. Popatrzyła się w bok, i ujrzała... kolejnego skrzata, do którego taki stanowczy, dojrzały głoś średnio pasował.
http://i581.photobucket.com/albums/ss255/YangCX/Animation/Little_Devil.jpg

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Sob 14 Sie 2010 - 13:55

Znowu to nieprzyjemne uczucie. I chociaż znów źle się poczuła to przynajmniej wiedziała już że obecność dziwnego stwora najwyraźniej tak na nią działa. I chyba nie tylko na nią, bo jej rodzice zwyczajnie zemdleli. Przynajmniej w takim stanie usłuchają Umi i nie będą próbowali salwować się ucieczką. Bo można być od tego czegoś szybszym, ale rozmiar zrobi pewnie swoje. No i skrzydła wcale nie muszą być elementem czysto dekoracyjnym. Po chwili miała okazję twarzą w... maskę spotkać się ze stworzeniem bo widać otworzył już swoją upatrzoną konserwę i pewnie poszukiwał co lepszych kawałków zawartości. I chyba uznał że Umi jest niezbyt smaczna bo skierował spojrzenie na nieprzytomną parę. Tsubasa chyba nieźle się bawiła, sądząc po tym że chciała o własnych siłach przesunąć gdzieś to bydle. Zanim dziewczyna zdążyła przekazać jej jak mądre są te wysiłki, usłyszała obok siebie nieznany głos. I jedno spojrzenie wystarczyło żeby uznać że chyba cyrk rozbił się niedaleko.
- A co? Uważasz że pomoc własnej rodzinie uwłacza czyjejś godności? Ty też jakoś stoisz mimo że twoja znajomka porywa się na niemożliwe.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Sob 14 Sie 2010 - 16:32

Skrzacik nie wyglądał na zbytnio przejętą słowami Umi, ani tym, że stwór aktualnie chyba miał zamiar coś zrobić. Skąd było to wiadomo? Chociażby po jego otwartej paszczy.
-Zadałam tylko pytanie. Osobiście mi wszystko NIE PRZESZKADZA SIĘ Z ROZMOWIE!-Krzyknęła do potwora, z którego paszczy zaczęły wylatywać kolce. Bardzo dziwne... jednak parę machnięć tej jej "różdżki"wywołało fale uderzeniową, która je zmiotła i lekko uszkodziła samego stwora, który się cofnął.
-Siostrzyczko, co ty tutaj robisz?!-Zapytała Tsubasa, która podleciała do nich wymijając wywołaną przez to "diablątko" falę. Wyglądała na dość zdziwioną.
-Pilnuję, by tobie młoda nic się nie stało. Stracenie części personifikacji duszy mogło by mieć fatalne skutki, wiesz? A ty sobie latasz z miejsca na miejsce, ignorując...
-A, właśnie... wiesz do kogo miałam dostarczyć tą wiadomość? Bo zapomniałam...
-Ehhhh... świetnie... po prostu cudownie... przepraszam za nią, powstała dopiero tydzień temu, i... widzisz sama... no nic, wygląda na to, że nic nie możesz zrobić. Chyba... że jednak możesz? Teoretycznie twoja ponadprzeciętna energia duchowa by na to pozwalała-Zauważyła ta ciemniejsza z tej grupy, ale chyba na rozmowę nie było zbyt dużo czasu. Było to spowodowane powrotem muchokota, który był jeszcze bardziej zły niż przedtem.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Sob 14 Sie 2010 - 16:55

Patrząc na to co przed chwilą zrobiła druga wróżka było pewne że może się pozbyć tego całego stwora kichnięciem. Ale była albo zbyt leniwa albo po prostu wisiało jej co się dzieje z osobami spoza ich cyrku. Mimo wszystko jakoś bardziej przypadła Umi do gustu niż ta druga, która przy okazji po odepchnięciu monstrum do nich dołączyła. Z pewnością była rozsądniejsza ale przede wszystkim nie gadała dla samego gadania. Z ostatnich kilku zdań zrozumiała tyle co nic. Jaka ponadprzeciętna energia duchowa? I co, skoro ma takową to może się na oślep rzucić z pięściami na potwora i sama go utłuc? No, ciekawie by to z pewnością wyglądało ale fizycznie to było niemożliwe. Poza tym ta wróżka sama mogła się go pozbyć.
- Tak? Super. A teraz jeśli łaska weźcie kotka z waszego cyrku na smycz, naprawcie to co tutaj porozbijał i możecie już wracać do siebie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Nie 15 Sie 2010 - 12:21

Diablątko gdy usłyszało słowa Umi skrzywiło się trochę, ale później natomiast... uśmiechnęło się od ucha do ucha. I chyba jakoś nie wróżyło jej to nic dobrego.
-Tak? Bardzo dziękuję za pozwolenie, tępa pipo. Nie przypominam sobie, bym przyszła tutaj by Ci pomóc. Niech to coś zeżre Ciebie i całą twoją rodzinę. Miłej agonii-Zakończyła, złapała swoją siostrzyczkę za rękę, i... poleciała sobie, przelatując obok głowy stwora. Tsubasa mocno przy tym protestowała, ale chyba nie miała dość siły by sie jej przeciwstawić.
I tak oto została sam na sam, oko w oko w bestią, która właśnie swoją łapą zniszczyła resztki ściany frontowej. Wyszczerzyła ona do Umi swoje zęby, zawyła, i... chyba szykowała się do tego, by walnąć ją swoją łapą. Można było to poznać po skurczu mięśni jej "barku".

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Nie 15 Sie 2010 - 16:48

Pierwsze co pomyślała Umi to że druga z wróżek ma paskudny charakterek. Dziewczyna zasugerowała tylko żeby oddzieliły swój świat wariatów i dziwadeł od tego normalnego, a tu proszę. Odfrunęły sobie gdzieś w dal, z czego sama Umi została uroczyście nazwana "tępą pipą". Chyba brakowało tylko żeby wróżka pokazała jej język. Co się przejmować słowami jakichś dziwnych bytów. Zapomniały niestety o swoim zwierzątku co stanowiło pewien problem. Z tych dobrych stron tego złego można uznać że chyba kocurek był bardziej zainteresowany licealistką niż jej rodzicami, zwłaszcza że drudzy mają aktualnie niewielką mobilność. Z kolei stworzonko szykuje się właśnie do przywalenia swoją łapką w Umi. Nic, nikt jej nigdy nie zmuszała do biegu, ale teraz trzeba było się ruszyć. Pewnym ułatwieniem był brak ściany, przynajmniej nie musiała mocować się drzwiami. Po prostu pobiegła w stronę potwora, odbijając na bok gdy tylko minęła jego przednie łapy. Może na zewnątrz będzie jakaś policja, straż pożarna albo Yakuza, cokolwiek co ma jakieś większe szanse z takim monstrum niż nieuzbrojona dziewczyna.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Nie 15 Sie 2010 - 20:53

Chciała innymi słowy wybiec na zewnątrz. Nie miała jednak szczęścia, bestia była na tyle zręczna, że trafiła ją łapą i posłana na drugi koniec domu. Grzmotnęła, i to ostro... chyba coś sobie złamała. Upadła na ziemie w pozycji na czworaka, starając się zaczerpnąć chociaż trochę tchu... bez większego rezultatu. Krew nabiegała do jej płuc i gardła... jej siły ulatywały z każdą sekundą, aż zwyczajnie przewróciła się na drugi bok, i...
Obudziła się w swoim łóżku, w swoim pokoju. To już było dziwne, zważywszy na to, że ten potwór przecież zmiótł tą część domu z powierzchni ziemi. Ale... czy to na pewno było prawdziwe? Może tak naprawdę cały czas śniła? Może... to nigdy się nie wydarzyło?
Wszystko by się zgadzało. Bądź co bądź, jest godzina... 7:37. Spóźni się do szkoły, ale fajnie.
Przynajmniej nie miała na głowie potworów, wróżek, i jakiś "energii duchowych" wszystko w jak najlepszym w porządku.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Pon 16 Sie 2010 - 5:21

W pierwszej chwili zastanawiała się co się dzieje. Najpierw wielki potwór niszczy połowę domu, a jej o mało nie zabija, teraz ona leży grzecznie we własnym łóżku i budynku w jednym kawałku. Wokoło żadnych śladów ataku, na sobie też takowych nie odczuwa. Nie ma też ani dziwnego stwora ani tych dziwacznych wróżek. Czyli to wszystko musiało być zwykłym sennym koszmarem. I bardzo dobrze, dzięki temu może się tym przejmować jeszcze mniej niż wcześniej. Czyli wcale. Po zerknięciu na zegarek była pewna że idealnie przed dzwonkiem się nie wyrobi, chyba że biegłaby uczepiona tylnego zderzaka samochodu, a i tak to nie było pewne. Więc nie ma co się spieszyć, choć przeginać nie zamierzała. Ruszyła więc z łóżka do łazienki załatwić wszelkie poranne sprawy jak przemycie twarzy, zębów i inne takie. Poranna toaleta po prostu. Umyta i ubrana udała się do kuchni sprawdzić czy zostawili jej jakieś śniadanie na teraz lub do szkoły. Nie miała w tej chwili ochoty na jedzenie więc gdyby się okazało że jest tylko poranny zestaw kanapek to po prostu spakowała je jak szkolne drugie śniadanie i włożyła do szkolnej torby. Gdy już miała wszystko ruszyła w drogę, nie spiesząc się zbytnio ale nie poruszając się też w tempie spacerowym.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Umi   Wto 17 Sie 2010 - 9:51

Zostawili śniadanie w postaci płatków i dwóch kanapek włożonych do stosownego opakowania. Płatki, zgodnie z jej wolą olała płatki i poszła do szkoły. Nie spieszyła się, ale szła szybciej niż zwykle. Gdy dotarła przed bramę, była godzina 8:15. Czyli niestety, trochę ją ominie z dzisiejszych lekcji, do których nie przykładała zupełnej wagi.
Weszła sobie spokojnie do klasy, mruknęła coś na przywitanie, ominęła niezbyt przychylny wzrok nauczyciela, i zwyczajnie usiadła sobie przed ławką na krześle. Lekcje jak zwykle nie były zbyt ciekawe... jak wszystko zresztą wokoło. Można powiedzieć, że przesiedziała cały dzień w jednym miejscu. Nie chciało jej się nawet pośpiewać, w końcu jak znowu to usłyszą, to jej osobisty fanklub przekroczy standardową wielkość dwóch wiecznie smęcących osób w postaci pewnego ułożonego rudzielca, i trochę niemrawej dziewczyny. Nawet nie pamiętała jej imion. Pomimo zbywania ich półsłówkami byli naprawdę wytrwali. Innych już dawno spławiła.
http://i862.photobucket.com/albums/ab181/xYELLOWxEXPLOSIONx/066-1.jpg
http://i673.photobucket.com/albums/vv97/DerangedSpirit12/cute.jpg
-Może przejdziesz się z nami po szkole do kina? Leci całkiem dobry film kryminalny, czytałem recenzje... chyba, że już na nim byłaś, to wybierzemy coś innego

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora