IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Blanche [Hollow]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Vladimir

Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
32/40  (32/40)
Punkty Reiatsu:
25/25  (25/25)

PisanieTemat: Blanche [Hollow]   Czw 12 Sie 2010 - 20:22

Ah, stwierdziłem, że jak już macie dużo aktywnych mg, to spróbuję z inszego kąta. Z innej perspektywy.

DANE

Imię: Blanche
Nazwisko: Nie pamięta
Profesja: Pusta
Waga: 297kg pusta - 64 kg humanoid
Wzrost: 4,7m pusta - 162cm humanoid
Wygląd:
Pusta Czarna kobieca sylwetka, dosyć smukła(Pominąwszy barki, nieco masywniejsze, kuliste), choć wciąż kobieca. Z dziurą umiejscowioną na mostku. Maska Blanche posiada otoczone czarnymi kręgami oczodoły i żarzące się pośrodku nich złote ślepia. Jej maska z przodu, na czole, jest spłaszczona i rozciąga się w rogowej płytce tworzącej łagodnie zakończone trójkąty.

Humanoid Młoda, drobna dziewczyna o smutnych zielonych oczach i krótkich, jakby poszarpanych nieregularne przez nożyce czarnych włosach. Ma na sobie białą, prostą koszulkę i czarne, sięgające kolan luźne spodnie. I trampki, stare, dobre, czarne trampy o białych sznurówkach. Nieco znoszone. No i oczywista sprawa bielizna: stanik, majtki i skarpetki również w kolorze białym.

Charakter: Co dziwne, jakby przestraszona nowego spojrzenia na świat. Zagubiona, pozbawiona głosu, znajduje jedyną radość w swojej humanoidalnej postaci, wyrażającej wrzący kocioł emocji mimiką twarzy. Typ myślicielki, jest bystra i ostrożna - wobec wszystkiego. Chociaż jest inteligentna, jest jakby rozkojarzona. Jej myśli są chaotyczne. Szczególnie przy sztuce. Przy pięknie. W ramach zagrożenia, staje się chłodna i analityczna. Szczególnie pod wpływem silnego strachu.
Ma ciągotę do piękna, szczególnie krajobrazów. Ów pęd do utrwalania piękna chwilami przeradza się w obsesję(Zrobi wszystko, użyje każdej dostępnej metody, by wyrazić swoje artystyczne ja. Chociażby bazgrząc krwią na ścianie).

Ekwipunek: Brak

Historia:

Czarne, białe, czarne, białe. Piasek - biały, niebo - czarne. Księżyc - biały. Drzewa - czarne. Czarne, białe, czarne, białe.

Istota przypominała człowieka, w pewnym sensie. Miała przynajmniej humanoidalną postać. Kobiecą. Była kobietą, prawdopodobnie. Jej skóra, całe jej ciało było czarne. Intensywnie czarne. Czarne jak noc. Wyglądało na szczupłe, ale jakby rozciągnięte. I silne. Silniejsze od ludzkiego. Złote, pozbawione źrenic oczy, wpatrywały się w czarno-białe niebo. We widoczny na nim księżyc.

Cicho. Pusto. Ciemno, jasno. Cicho. Cisza. Żadnych dźwięków. Smutno, zimno, szaro... Czarne? Ręce. Czarne ręce, duże, poruszają się. Moje? Moje, twoje, nasze, jego. Nie. Moje, palce, bliżej, bliżej...coś. Twarde? Twarde, gładkie, szorstkie... nie, śliskie? Nie. Głowa! Usta. Zęby? Białe? Białe, duże, ostre. Nie boli, skóra mocna. Pusto. Bez luster. Luster... wody. Nie ma. Nie ma jej. Pustynia? Słowo. Tak, słowa. Dużo słów. Głos. Nie, myśli. Moje myśli. Ciało. Czarne ciało. Moje ciało. Piersi. Kobieta. Ja. Imię. Moje imię! Biały, bielszy, najbielsiejszy... Blanche! Jestem Blanche. Jestem... Blanche? Dawniej, smutek. Ból. Dreszcze. Krew. Czerwony. Czerwona krew. Myśl, myśl, myśl. Chcę. Nie, pusto. Boli. Głód? Głód. Jedzenie. Nie ma. Księżyc. Piękny. Księżyc, ale inny. Odwrotny, na drugą stronę. Sierp? Piękny. Piasek, u stóp. Dotyk, ziarna. Księżyc. Tak, księżyc, nie! NIE! Na odwrót! Na drugą stronę! Ręka maże, dłoń, głaszcze. Zły księżyc. Nie ma. Księżyc. Jest, Piękny. Wspaniały. Świeci. Blado. Głód. Wrócił, jest, był? Czemu? Boli.

Samotna sylwetka, sunąca powoli przez niekończące się diuny Hueco Mundo.

Głód. Boli, boli, boli. Przestań. Przestań boleć. Oddech. Oddychaj, oddychaj! Mniej. Syci, powietrze. Oddychanie pomaga. Oddychanie dobre, pomaga, ale nie leczy. Nie usuwa. Nie ujmuje głodu. Spowalnia. Pomóż. On, jego imię... Bóg? Nie. Bóg nie kocha, zostawił. Wspomnienia. Bolą. Łzy? Nie ma łez. Nie ma łez, ale smutek pozostaje. Cisza? Krzycz. Krzycz! Krzycz!

Sylwetka, przypominająca ludzką, opadła na kolana. Istota będąca Pustą zaczęła uderzać pięściami o piaszczyste podłoże. Wyładowując w ten sposób swoją frustrację. W czasie tej czynności, postać zmniejszyła się. Nabrała kształtów. Ludzkich kształtów. Młoda, atrakcyjna pod wieloma względami kobieta wpatrywała się w swoje dłonie zafascynowana. Blanche zapomniała nawet, na krótką chwilę, o głodzie. Wstała, po czym spojrzała w dół. Na swoje ubranie.

Białe. Białe, miękkie. Koszulka. Czarne, śliskie. Spodnie.

Pochyliła się, by w końcu znowu przykucnąć.

Skarpetki. Trampki. Białe i czarne. Biało-czarne.

Blanche poczuła się znacznie lepiej. Jej nieco nieregularny oddech wyrównał się. Spojrzała na księżyc.

To nie sen. To nie sen.

Myślała intensywnie. Była Blanche. Rozmyte, nijakie obrazy i głosy wyostrzyły się. Przypomniała sobie wiele. Studentka ASP, miała chłopaka. Chrisa. Zdradził ją. Zabiła go. Potem uciekała, przed policją, przed sobą. Przed życiem. Wszystko nabierało sensu. A potem, wszystko go straciło. Natknęła się na niego w ciemnej alejce. Mówił głosem Chrisa. Mówił, opowiadał. O kłamstwach, o zdradach. O seksie i o pieniądzach. Rechotał. Bardzo głośno, rubasznie. A potem ją zabił. Zabił ją. A wyglądał okropnie. Wielki, zdeformowany. Jak 'muminek', w pewnym sensie. Tylko straszniejszy.

Szła przed siebie, bez żadnego celu. Przez długi czas sądziła, że znalazła się w czyśćcu. Nigdy przesadnie nie wierzyła w Boga. Ale teraz, była skłonna.

Wtem, jej głębsze i wyraźniejsze niż dotychczas myśli przerwał wściekły ryk. Pojawił się inny 'muminek'. Inna podła kreatura. Obrzydliwy. Z jednym ramieniem dwa razy większym od drugiego. Miał ciemno purpurową skórę. Na jego łbie znajdowała się biała maska. Z pewną zgrozą i niesmakiem zdała sobie sprawę, że pewnie nie wyglądała lepiej. Z wcześniejszych oględzin była w stanie mniej więcej sobie wyobrazić, jak wygląda. Szczególnie bolał ją brak włosów. Przynajmniej w potwornej postaci. Mogła powrócić do swoich poprzednich kształtów. Ale męczyło ją to. I głód się wzmagał. Była głodna. Tak głodna, że mogłaby zjeść...

'Muminka'?

Gdyby mogła, to by się zakrztusiła. Ale nie potrafiła. Już nie. Nie w tym ciele.

Ale kurczę, wygląda sma... nie. Nie myśl o tym Blanche. On tu biegnie. Wrzeszczy. Macha łapą. Dalej biegnie. Kurwa, jaki koślawy bieg. Uspokój się. Pomyśl o czymś miłym. Nie, Blanche. Nie o rozpruciu mu maski, twarzy... cokolwiek to jest.

Istota zbliżała się, nieporadnie, bo nieporadnie. Ale do przodu. Do niej. Uśmiechnęła się. Bardzo szeroko i na pewno bardzo szpetnie. I ona ruszyła przed siebie. Coś ją gnało.

Szaleństwo? Nie, Blanche. To coś innego. Coś silniejszego. Głód. Tak. To głód. Instynkt. No i jest brzydki. A ja nie lubię brzydactw.

Konfrontacja była nieunikniona, ale na szczęście dla niej, Blanche miała wciąż swoją wspaniałą fotograficzną pamięć. Szybko zapamiętała cały wachlarz ruchów i subtelną. No dobrze, bardzo prymitywną technikę walki 'muminka'.

Jest silny, silniejszy ode mnie. I masywniejszy. Odrobinę. Z grubsza? Ale jest wolny. I nieporadny. I prymitywny. I jakby się ślinił. Fuj.

Machał wściekle łapami, szczególnie tą większą. Bez trudu wykonywała proste manewry unikowe.

Boże, nie grzeszy urodą.

W końcu, popędzana głodem, oddała uprzejmość. Uderzyła go pięścią, z całej siły. Ledwo, co go to ruszyło.

Cholera. Mocniej, silniej. Ból, Blanche! Zadaj mu ból!

Poczuła dziwne mrowienie w dłoniach, zaciśniętych teraz w pięści. Bez ostrzeżenia pokryła je czarna, twarda substancja. Zwiększając ich masę. Zakłóciło to nieco jej balans. Prawie ją drasnął.

Prawie, czyni wielką różnicę, szkaradku!

Ach, gdyby mogła krzyczeć. Wydzierać się jak ten tu, prymityw. Ale nie mogła. Wrzeszczała w środku, w Blanche. W końcu, po wielu nieudolnych próbach opanowała swoje przy-duże łapki. Głównie dłonie. Zabrała się za łączoną kombinację uderzania i wbijania pazurów w muminka. Szybko usłyszała charkot bólu i gniewu. I głodu.

Żryj moje pięści! A udław się!

Wiele 'dni' później, bo nie wiedziała jak to nazywać - by być precyzyjną, siedziała pod jednym z drzew, które nie były drzewami, a formą kamieni. Siedziała i obejmowała swoje podkulone kolana, bujając nimi lekko w lewo i w prawo.

Muminki cię widzą,
Muminki cię śledzą,
Muminki cię znajdą,
Zabiją i Zjedzą!

Groza nowego życia stopniowo ustępowała, ale wciąż tkwiła w niej. Może nie w sercu, ale w umyśle. I może duszy, choć nie była pewna, czy wciąż takową posiada. Widywała jeszcze inne potwory. Głównie z daleka, przemykała unikając ich wygłodniałego wzroku. Czuła się dziwnie, jakby zamykała się w sobie. I wtedy za nią nie biegli, nie musiała uciekać, walczyć. Ale nie mogła stracić koncentracji, wtedy wyczuwali ją, nawet stojąc do niej plecami. Część wspomnień powracała, niewiele, ale potrafiła już sobie wyobrazić jaka kiedyś była. Jakaż to ironia losu, że ona, powszechnie lubiana, kochana, dusza towarzystwa... kryje się teraz wśród piasków. Ogromna, zdeformowana. Dzika. Mogła ignorować głód kilka dni. Ponad tydzień. Szczególnie jej doskwierał brak snu. Odczuwała zmęczenie, ale jakby zmordowana nie była, odebrano jej klucz do świata nicości. Z drugiej strony, brak koszmarów był na pewno pozytywem. Zwłaszcza po tym, co tu spotykała. Gdziekolwiek była. Czymkolwiek się stała. Nieszczęśliwie, duża część wspomnień wiązała się z tym draniem, Chrisem. Był w jej życiu wszędzie. W szkole, poza nią. Za dnia jak i nocy. Ilekroć o nim wspominała, czuła falę gniewu. Parzącego, intensywnego. Miała wtedy ochotę coś zabić.

Kolejną sprawą były rysunki. Zostawiała je wszędzie, gdzie tylko się zatrzymywała. Kreśliła z braku laku palcami w piasku najróżniejsze obrazy. Z czasem wyrobiła się w tym. Coraz łaskawszym okiem spoglądała na swoje 'dzieła'. Czasem, tak dla zasady, przybierała ludzką postać. Nie mogła śpiewać inaczej, niż niemo, ale ludzka twarz mogła wyrażać tyle emocji. Lubiła się krzywić. Szczególnie nad rysunkami. Marszczyła brwi, uśmiechała się. Przygryzała delikatnie wargę. Dziura w jej piersi również zblakła, przynajmniej dla niej. Zaakceptowała ją. Zostawiła za sobą dociekanie czym jest i skąd się wzięła. Ani dlaczego nie ma blizn, choć Chris ją poszarpał łapskami.

Innym problemem było jedzenie. Samym oddychaniem wyżyć nie mogła. Marzenia. Bała się jednak sprawdzić, co by było, gdyby nie jadła. A co mogła tu jeść? Inne potwory. Obrzydlistwo. Smakowało paskudnie. Ohyda. Ale syciło ją. Na jakiś czas. Chętniej wyszukiwała mniejszych od siebie stworków, lub nieporadnych.

Kolejne odsłony jej poprzedniego życia były irytujące. Przypominała sobie twarze, imiona... jak brzmiały ich głosy. Ale poza tym, nic. Jakby oglądała film opowiadający o cudzym życiu. Wesołym, lekkomyślnym i przyjemnym. Kiedy ona tu cierpiała. Cierpiała niemiłosiernie.

Pieniądze: Brak

STATYSTYKI (10 + 4 za wiek)
Atrybuty:
Siła: 4 (Płeć -1)
Szybkość: 5
Zręczność: 7 (Płeć +2)
Wytrzymałość: 4 (Płeć -1)
Inteligencja: 10 (Rasa -4; Wolne +9)
Psychika: 10 (Wolne +5)
Reiatsu: 5
Kontrola Reiatsu: 5

OGÓLNE

Udźwig: 40
Prędkość (śr.): 5km/h
Prędkość (max.): 20km/h
PŻ (Punkty Życia): 40
PR (Punkty Reiatsu): 25

Umiejętności:
Pustelnik
Opis: Hollow "Pustelnik" potrafi przetrzymać swój głód duszy dwa razy dłużej, niż inne hollowy.
Premie: Może wytrzymać bez spożywania duszy 2x dłużej.
Wymagania: Wrodzone.

Mózg
Opis: Jesteś hollowem, któremu inne mogą tylko pozazdrościć inteligencji. Nikt Ci nigdy raczej nie powie, iż nie masz mózgu.
Premie: Jesteś pustym geniuszem(ułatwienia - podpowiedzi MG).
Wymagania: Inteligencja: 10, wrodzone.

Człowieczy
Opis: Hollow "człowieczy" jest w stanie przybrać formę człowieka. Zawsze jednak wygląda tak samo, nie może przemienić się w inną osobę. Shinigami mają zawsze problem z wykryciem takiego hollowa. Jest olbrzymim zagrożeniem dla ludzi.
Premie: Forma człowieka. Zajmuje to miejsce jednej umiejętności.
Wymagania: Psychika: 10, Inteligencja: 8, wrodzone.

Sprawny Pożeracz
Opis: Hollow "Sprawny Pożeracz" potrafi konsumować dusze w taki sposób, iż dodają mu więcej energii.
Premie: 2x większy bonus za pożarcie duszy.
Wymagania: Wrodzone, Psychika: 6.

Fotograficzna Pamięć
Opis: Nauczyłeś się zapamiętywać wszystko, co zobaczysz. Umiejętność tą można wybrać tylko na starcie, nie można nabyć jej w trakcie gry.
Premie: Fotograficzna pamięć.
Wymagania: Psychika: 10, wrodzone.

Artysta - Rysowanie
Opis: Masz wrodzony talent w jednej z dziedzin sztuki, takich jak malarstwo, rzeźbiarstwo czy muzyka. Bez większych problemów tworzysz piękne dzieła sztuki.
Wymagania: Wrodzone.

Wyczucie Zamiarów
Opis: Bardzo przydatne podczas prowadzenia śledztwa. Potrafisz idealnie wyczuć gdy ktoś kłamie lub mówi prawdę. Czasami nawet gdy coś ukrywa.
Premie: Możesz rozpoznawać kłamstwo od prawdy.
Wymagania: Inteligencja: 10, Psychika: 10.

Maskowanie Reiatsu
Opis: Jesteś w stanie ukryć swoje reiatsu tak, iż nikt Cię nie znajdzie.
Premie: Możliwość maskowania reiatsu.
Wymagania: Kontrola Reiatsu>Reiatsu.

Umiejętności Pustego: Garganta, Pancerne Pięści*

* Dłonie pokrywają się białą substancją, przypominającą tę, która tworzy maski. Dobrej wytrzymałości, choć zderzenie się z mieczami Bogów Śmierci powoduje, że zaczynają się kruszyć(wytrzyma 2-3 standardowych cięć miecza. Pięści dwukrotnie większe niż normalnie, palce zakończone ostrymi szponami. Kiedy umiejętność jest aktywna, Blanche czuje, że ma nieco mocniejszy uścisk. +2 do siły przy nich? Może być +1 jak za dużo jest 2.

Wady:
Amnezja - 2 pkt
Opis: Chcąc uniknąć myśli o tym, co kiedyś zrobiłeś bądź co Ci się stało, wymazujesz z pamięci fragmenty swojego życia, możesz zapomnieć nawet, jakiej jesteś rasy! To stłumienie ma na celu nie dopuścić niebezpiecznych i bolesnych wspomnień do świadomości postaci. Gracz może zapomnieć nie tylko traumatyczne zdarzenia, ale nawet doznać całkowitego zaniku pamięci z jakiegoś okresu. Dodatkowo, czasem można zapomnieć niektóre swoje zdolności czy umiejętności na pewien czas, co uniemożliwia ich używanie.
Premie: Utrudnienia MG

Niemy - 2 pkt
Opis: Postać nie potrafi mówić od urodzenia bądź z powodu wypadku, co powoduje, że w większości sytuacji ma ogromne problemy w porozumiewaniu się.
Premie: Utrudnienia MG.
Wymagania: Odpowiednia historia postaci.

Obsesja - 1 pkt
Opis: Postać jest wręcz opętana na punkcie sprawy, osoby, fetyszu, czegokolwiek. Ogromną część czasu i energii posiłkuje na to, żeby zaspokoić swoje dziwaczną obsesję. Można to określić jako potrzebę punktu zaczepienia, by iść dalej przez życie.
Premie: Utrudnienia MG.

Ostatnio zmieniony przez Vladimir dnia Pią 13 Sie 2010 - 10:18, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Blanche [Hollow]   Czw 12 Sie 2010 - 20:55

Styl pisania mi się bardzo podoba, aczkolwiek chyba trochę za bardzo wziąłeś do serca słowa pewnego MG dotyczące rozbicia treści. Przydałoby się nieco więcej informacji na temat jej przeszłości, jaka wtedy była... ale wiele do dodania nie ma. Jak to zrobisz, dam Ci tak zwanego akcepta. Ba, nawet oferuje ze swojej strony możliwość wzięcia Cie pod swoje skrzydła.

Imię i nazwisko: Mizuki Saruwatari
Wzrost i waga: 1.60m 52 kg
Ekwipunek: Standard (6600 円)
Statystyki:
Siła: 5 Zręczność: 5 Zwinność: 5 Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 16 Psychika: 11 Reiatsu: 16 K. Reiatsu: 10
Umiejętności: Fot. Pamięć, Lider, Retoryka, Uroda, Pojętność, Wiedza
Wady: Słaby wzrok, klaustrofobia
PŻ: 50/50
PR: 160/160
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Blanche [Hollow]   Czw 12 Sie 2010 - 22:26

jest ok, AKCEPT
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vladimir

Karta Postaci
Punkty Życia:
32/40  (32/40)
Punkty Reiatsu:
25/25  (25/25)

PisanieTemat: Re: Blanche [Hollow]   Pią 13 Sie 2010 - 7:44

Hahah, akurat tutaj zbrodniarzem jest mechanika forum ;p
Kiedy to pisałem w Jarte, o wiele lepiej wyglądało przy takim rozstrzale. Tutaj kursywa tak bardzo się nie różni od zwykłej czcionki.

Cholibka, wrzucenie więcej o jej przeszłości... zrobiłbym to bardziej niźli chętnie. Tylko nie wiem jak z tym pomajstrować. By się nie kłóciło z resztą. z koncepcją nic-nie-wiem-o-sobie Skombinowałem coś takiego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Blanche [Hollow]   Pią 13 Sie 2010 - 9:31

Postać może "nic-o-sobie-nie-wiedzieć", ale MG już powinien. Możesz to dopisać jako relację wszystkowiedzącego narratora, po tej akcji. I tyle ; p

Ale w sumie można by było przepuścić, gdybym widział w spisie umiejętności zaletę "Człowieczy". Była wspomniana w historii, al;e tutaj nie. So? Problemu z tym nie będzie, w końcu masz wolne 3 umiejętności (Jedna bazowa i dwie z inteligencji)

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vladimir

Karta Postaci
Punkty Życia:
32/40  (32/40)
Punkty Reiatsu:
25/25  (25/25)

PisanieTemat: Re: Blanche [Hollow]   Pią 13 Sie 2010 - 9:43

Osz kurczę, aż 3? Zapomniałem, zupełnie o tym przeliczniku, skupiwszy się na wyrównywaniu zalet wadami xD
No i miałem wrzucić człowieczy, tylko coś mi nie pasowało i generalnie się pogubiłem. No nic.

Poprawione:3 Dorzuciłem jeszcze do garnka wyczucie zamiarów, powinno nieco pomóc.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Blanche [Hollow]   Pią 13 Sie 2010 - 10:06

Hmmm... efekt pogubienia się? Widzę tylko jedną specjalną umiejętność, oraz że ciągle możesz przydzielić jedną umiejejkę (Gdzieś wcięło + przed jedynką w temacie ze wzorem karty postaci, nie wiem czemu). Pomagam Ci, bo mi sie KP podoba. Więc jeszcze jedna rada, nie opłaca sie przerabiać umiejętności na staty, bo szybciej dostaniesz stat niż umiejętność.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vladimir

Karta Postaci
Punkty Życia:
32/40  (32/40)
Punkty Reiatsu:
25/25  (25/25)

PisanieTemat: Re: Blanche [Hollow]   Pią 13 Sie 2010 - 10:19

Yep, umiejejka Pustego pozostanie w gestii MG. Uznałem, że będzie ciekawiej, jeżeli w trakcie jakichś przygód Blanche odkryje w sobie coś przydatnego

No, właśnie zastanawiałem się coby tu wziąść, żeby nie przekombinować Sprawny Pożeracz w połączeniu z pustelnikiem chyba jest ciekawym combo :3

No i wielkie dzięki za pomoc Sam bym tego wszystkiego nie ogarnął.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ginyu Kaien

Mistrz Gry : El Muere Padro Diablo

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Blanche [Hollow]   Pią 13 Sie 2010 - 10:27

Wg. mnie poprawnie zrobiona, a język jest na poziomie.

Pewny Akcpet

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Blanche [Hollow]   Pią 13 Sie 2010 - 10:29

Spoko, to czekamy regulaminowe 24 godziny od ostatniego akcepta i jak znajdziesz sobie MG to można zaczynać.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Blanche [Hollow]   Sob 14 Sie 2010 - 10:29

Przenoszę do zaakceptowanych jak mam rozumieć ? Tz ekku bierzesz go ?

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Blanche [Hollow]   Sob 14 Sie 2010 - 11:04

Dunno. Ja mu tylko to zaproponowałem, a czy chce bym mu prowadził czy nie, to nie wiem. Niech się zdeklaruje.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vladimir

Karta Postaci
Punkty Życia:
32/40  (32/40)
Punkty Reiatsu:
25/25  (25/25)

PisanieTemat: Re: Blanche [Hollow]   Sob 14 Sie 2010 - 12:22

Ja bardziej jak chętnie chciałbym zadeklarować się, iż chciałbym być 'mistrzowany' przez Ekkusu :3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Blanche [Hollow]   Sob 14 Sie 2010 - 13:03

K lol. Postaram się napisać pierwszego posta do jutra. Jak ten cud sie stanie - powiadomię Cię przez gg

Temat można wysłać do zaakceptowanych w takim razie

Statystyki:
Powrót do góry Go down