IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry!

Pomoc dla nowych graczy

Forumowy Discord

Share | 
 

 Izumiko Terayami[Człowiek]

Go down 
AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: Izumiko Terayami[Człowiek]   2010-08-21, 21:58

Imię: Izumiko
Nazwisko: Terayami
Profesja: Człowiek
Płeć:Kobieta
Wiek: 20
Waga: 50 kg
Wzrost: 160 cm

Wygląd: Izumiko to niewysoka drobna dziewczyna, jednak o mocno zarysowanej kobiecej budowie. Jej szerokie biodra łagodnie przechodzą w zgrabny tułów zwieńczony jędrnymi piersiami. Jej głowa pokryta jest długimi, rudymi włosami sięgajacymi aż pasa. Zwykle są zawiązane w długi, pojedyczny warkocz. Jedyna niepokojąca rzecz w jej twarzy to oczy. Zrezygnowała z noszenia czarnych szkieł, a więc są doskonale widoczne. Są one białe, bez żadnej źrenicy, tęczówki lub niczego innego, same białko. Na jej ubranie składają sie zwykle jeansy i T-shirt, na wierzch czego kamizelka. Ubrania są niedopasowane kolorystyczne, ponieważ nie rozróżnia żadnego koloru, czyli np, do czarnych jeansów, czerwona koszulka i turkusowa kamizelka, do czego żółte adidasy i różowe skarpetki.

Charakter: Wstydzi się swojego stanu, aczkolwiek idzie naprzeciw przeciwnościom z podniesioną głową, nie ukrywa tego. Chce żyć samodzielnie, normalnie, więc zrezygnowała z ciemnych okularów, pozostawiając tylko laskę. Sama kupuje swoje rzeczy, głownie skutkując w dziwacznym doborze kolorów. Bardzo drażliwa na punkcie swojej ułomności, łatwo może na jej punkcie wpaść w złość lub płacz. Ogólnie wesoła, optymistyczna lecz mało towarzyska, ciężko jej nawiązać jakąś głębszą znajomość, lecz jak już nić porozumienia się nawiąże jest najlepszą możliwą przyjaciółką: uczciwą, wierną i miłą. Jest wstydliwa, boi się nawet czasem spytać o coś, w obawie o to jak ktoś zareaguje.

Ekwipunek:
-Biała laska

Historia:

Narodziny


Matką Izumiko była dunka Inga Tereyami a ojcem japończyk Fumihiro Tereyami. W szczęśliwym, lecz bezdzietnym związki żyli już 10 lat mieszkając w rodzinnym kraju Ingi. Kiedy w końcu dowiedzieli się że urodzi im się dziecko byli wniebowzięci. Wszystko zaczęło się niby normalnie: ciąża, badania, przejazd do szpitala. Rodzice Izumiko byli tak szczęśliwi że wreszcie będą mieli upragnioną córeczkę.
Jednakże po porodzie już całkiem nic nie szło po ich myśli, a wszystko zaczęło się od oczu, białych oczu. Po kilku zarówno podstawowych jak i bardziej zaawansowanych badaniach wiadomo było już wszystko. Dziecko jest kompletnie zdrowe, poza jednym. Jest kompletnie niewidome, cierpi na rzadką chorobę genetyczną powodującą nie wytworzenie się większości elementów oka, ani nerwu wzrokowego. Rodzice wpadli w rozpacz, jak to możliwe żeby ich ukochane i upragnione dziecko było niewidome? Niestety było to tak poważne uszkodzenie oka, że żadna operacja nie mogłaby pomóc. Rodzice byli załamani, jednak postanowili ją wychować…

Pierwsze lata życia

Po początkowych problemach, wszystko układało się w miarę normalnie, jednak rodzice wciąż nie mogli poradzić sobie z ułomnością córki. Ciężko było im ją wychowywać, jednak szukali pomocy wśród innych tak doświadczonych rodzin, i starali się by zapewnić jej dobre dzieciństwo. Jednak im była starsza tym widoczniej nie dawali sobie rady. Po prostu nie potrafili wychować córki która w tak odmienny sposób postrzegała świat. Jej pokój i ubrania były za to tak kolorowe jakby wierzyli że odpowiednia jego ilość, sprawi że Izumiko zacznie widzieć, a prawdopodobnie chcieli po prostu wmówić sobie że ich córka jest zdrowa.
Matka zrezygnowała z pracy by się nią opiekować, nie chcieli ją wysyłać do żadnego specjalnego przedszkola. Jednak ona rosła, i powoli zaczynała zadawać kłopotliwe pytania.
-Mamo, co to jest ta telewizja o której czasem mówicie? Co to jest pismo? Co to jest słońce, światło, kolory o których czasem słyszę z mówiącego pudełka?
Nieświadomie krzywdzili ją próbując ukryć informacje o rzeczach dla niej niedostępnych.
Aż pewnego dnia wszystko się zawaliło. Sami nie wiedząc czemu i wbrew wszystkiemu co moralne, postanowili wysłać ją do siostry ojca, 40-letniej kapłanki w Japonii. Miho (a o niej mowa) z początku nie zgadzała się i odradzała im ten krok, jednak po pewnym czasie widząc ich rozpacz i desperację zgodziła się. Na wieść o wyjeździe Izumiko, mimo zachęt i obietnic rodziców popadła w „depresję”. Z gadatliwej wesołej dziewczynki, stała się smutna i milcząca. Zamiast radośnie biegać, bawić się siedziała cały czas w miejscu, mało jadła, a jak otwierała usta to zawsze z płaczem pytała: „Czemu?”. Od postanowienia do wyjazdu minęły 2 miesiące.
Jako córka obywatela Japonii szybko i bez problemu dostała tamtejsze obywatelstwo. Zarezerwowanie lotu, pakowanie i inne sprawy też zajęły niewiele czasu. Wyjazd stał się faktem, a cała za niego odpowiedzialność i konsekwencje spadły na niewiele się spodziewającą Miho. W chwili wyjazdu Izumiko miała mniej więcej 3 latka.

W Japonii


Zbyt bezpośrednia konfrontacja Izumiko z problemem wyjazdu, zwaliła całą pracę na jej ciocię. Miho była czterdziesto letnią kapłanką, w jakiejś zapomnianej, mało odwiedzanej świątyni. Nie zarabia z tej pracy prawie nic, ale może spokojnie sobie żyć, ponieważ wcześniej była biznesmenką, i zarobiła dość by móc się wycofać z zawodu. Po przyjeździe, Izumiko siedziała cały czas w swoim pokoju, nie chciała nic jeść. Jednak dzięki stopniowej perswazji cioci, w końcu przekonała się do nowej opiekunki i otoczenia. Trwało to dość długo, aczkolwiek w końcu zaczęła traktować Miho jak swoją mamę. Izumiko została zapisana do specjalnego przedszkola, zajmującego się właśnie takimi dziećmi, Miho nie mając odpowiedniego doświadczenia, przyznała to i wybrała odpowiednią drogę, nie chcąc krzywdzić Izumiko nieprzystosowaniem do życia, jak robili jej rodzice, „chroniąc” ją przed problematycznymi informacjami.
Izumiko szybko pojęła podstawy języka a po ukończeniu przedszkola potrafiła mówic zarówno po japońsku i duńsku, na podobnym (bardzo podstawowym) poziomie. W końcu poszła także do szkoły, ucząc się pisma Brailla, oraz innych normalnych rzeczy. Jednakże wciąż czuła się odrzucona przez swoich prawdziwych rodziców, zaś było to potęgowane, przez bardzo rzadkie i wyczuwalnie niechętne kontakty z córką, czy to przez telefon, czy przez odrzucane propozycje przyjazdu na wakacje. Reszta dzieciństwa przebiegła już prawie normalnie. Zdarzyło się tylko kilka razy że w chwili wyjątkowego stresu, jej ciało potrafiło nadnaturalnie powiększyć na chwilę jej możliwości. Najbardziej zapamiętałym wydarzeniem było wypadek, gdy Izumiko w wieku koło 10 lat, bojąc się większego od siebie chłopca, chcącego zabrać jej śniadanie, złamała mu rękę. Wypadek przypisano upadkowi, ponieważ nikt nie potrafił uwierzyć, że mała niewidoma dziewczynka złamała by rękę starszemu, silniejszemu, większemu chłopakowi. Kilka lat przeminęło dość szybko i całkiem spokojnie. Jednak pewne wydarzenie zaburzyło spokojne życie Izumiko…

Samodzielność


Kolejnym ciężkim przeżyciem była wczesna śmierć cioci(w wieku około 60 lat). Na szczęście Izumiko uzyskała pełnoletniość, a dzięki cioci także odpowiednie środki do życia z funduszu powierniczego. Izumiko oczywiście, mając dużo większą wiedzę na ten temat niż inni zwykli Japończycy, przejęła obowiązki cioci. Od niej właśnie dużo się dowiedziała o pracy kapłanki, wierzeniach, mitologii itd. Jednak przy śmierci cioci zadziwiła ją jedna jedyna rzecz. Kiedy już umarła to pierwszy raz naprawdę ją zobaczyła. Była tak zdziwiona że zaparło jej dech w piersiach. Po bardzo krótkim czasie pojawiła się jakaś inna, także widoczna jej postać, po czym oboje zniknęli. Wszystko było otoczone ciemnością, widoczne były tylko sylwetki, w dwóch różnych kolorach. Szybko jednak o tym zapomniała, przytłoczona codziennym życiem bez wsparcia ukochanej osoby. Wszyscy w okolicy ją znali i chętnie pomagali w sklepie czy innym miejscu w którym tego wymagała, a więc jakoś sobie radziła. Życie jakoś trwało, do świątyni przychodziło niewiele osób, o dziwnych wydarzeniach po prostu zapomniała. Jednak nie wiedziała że to co się wkrótce zdarzy odmieni jej życie już po raz trzeci…

Pieniądze: 2000 Ryo.

STATYSTYKI

Atrybuty:
Siła: 4=5-1(płeć)
Szybkość: 5
Zręczność: 2=5+2(płeć)/3(wada)
Wytrzymałość: 4=5-1(Płeć)
Inteligencja: 5
Psychika: 5
Reiatsu: 15=5+6(wolne punkty)+3(rasa)+1(umiejetnosc)
Kontrola Reiatsu: 16=5+11(wolne punkty)

OGÓLNE

Udźwig: 40 [kg]
Prędkość (śr.): 5 [km/h]
Prędkość (max.): 20[km/h]. i.
PŻ (Punkty Życia): 40.
PR (Punkty Reiatsu): 240.

Atrybuty:

Umiejętności:
-Maskowanie Reiatsu
-Bogata
Wady:
-Ślepy
Powrót do góry Go down
Watanabe no Tsunaavatar

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Izumiko Terayami[Człowiek]   2010-08-21, 23:44

+

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Izumiko Terayami[Człowiek]   2010-08-22, 00:19

Człowiek może dostać umiejętność swoją już na start? Bo słyszę takie głosy i nie jestem pewna co myśleć.
Powrót do góry Go down
Kamys


avatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Izumiko Terayami[Człowiek]   2010-08-22, 00:21

W wyjątkowym przypadku można, opisz a się zastanowimy... Później jeszcze sprawdzę kartę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Izumiko Terayami[Człowiek]   2010-08-22, 00:48

Powrót do góry Go down
Kamys


avatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Izumiko Terayami[Człowiek]   2010-08-22, 12:09

+
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Izumiko Terayami[Człowiek]   2010-08-22, 13:47

Prawdziwe oko. - umiejętność defensywna
Wyjątkowo męcząca zdolność odkryta przez Izumiko przypadkiem. Pozwala na dokładne wykrywanie reiatsu w otoczeniu, pozwalając na widzenie ścian, przedmiotów i przeciwników. Oczywiście wyklucza ona zastosowanie do bardziej przyziemnych celów, ponieważ poszczególne przedmioty są ledwie rozróżnialne, a jedynie żywe istoty są dobrze widoczne, choć bez rozróżniania szczegółów. +10 Kontroli Reiatsu. Umiejętność jest bardzo wyczerpująca a więc pomiędzy kolejnymi użyciami musi minąć trochę czasu, nie można jej też podtrzymać bardzo długo, a tylko na krótkie okresy np. walki.

To mój koncept tej umiejętności.
Powrót do góry Go down
Kamys


avatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Izumiko Terayami[Człowiek]   2010-08-22, 14:22

Znaczy tak jeśli się dobrze orientuje chodzi o widzenie przepływu rei, tylko tak zwana energia jest w istotach żywych, czyli gorzej ze ścianami czy rzeczy, bo one są nie ożywione czyż nie ? Umiejętność dobra, ale z tym zastrzeżeniem ode mnie... Zresztą ustalisz sobie co trza ze swoim miszczem
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki


avatar

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Izumiko Terayami[Człowiek]   2010-09-02, 11:36

Kano-chan. Jako jedna z nielicznych masz kartę z miejsca zaakceptowaną. Zatem czemu się nie pojawiasz ? :).

AKCEPT


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Izumiko Terayami[Człowiek]   

Powrót do góry Go down
 
Izumiko Terayami[Człowiek]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs