IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Muroga Hyoma [Shinigami]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Muroga Hyoma

Mistrz Gry : Kenjiro Sakurai

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
56/56  (56/56)

PisanieTemat: Muroga Hyoma [Shinigami]   Pią 27 Sie 2010 - 15:27

DANE

Imię: Hyoma
Nazwisko: Muroga
Profesja: Shinigami
Waga: 70
Wzrost: 170

Wygląd:

Sylwetka, której nie widać na obrazku jest szczupła i umięśniona. Przez plecy Hyomy, od prawego ramienia do lewego boku przebiega blizna, którą zdobył kilka lat temu. Strój nie wyróżnia się niczym szczególnym, gdyż każdy ze studentów ma jednakowy mundur. Na stopach widnieją drewniane sandały, obite metalową płytką od spodu. W słoneczne lub deszczowe dni, głowę skrywa pod słomkowym kapeluszem a tors pod płaszczem do złudzenia przypominającym poncho.

Charakter:
Jest dość złożony. Na codzień przywdziewa maskę żartownisia i lekkoducha. Zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do wszystkich, stroni od problemów i spięć. Niepozorny młodzik, którego nie traktuje się na poważnie, a można by nawet rzec, że jest on lekceważony przez otoczenie. Jest to ktoś w rodzaju dobrodusznego wioskowego głupka, przynajmniej chce by za takiego go brano. W rzeczywistości jest całkiem bystrym facetem, bacznie obserwującym swoje otoczenie i analizującym co dzieje się dookoła. Nie przepada za walką, jednak wie, że w świecie, w którym przyszło mu żyć, nie da się obejść bez niej. Stąd też maska błazna, która pozwala mu unikać starć i interesowania się jego osobą. Trzeba jednak nadmienić, że w chwilach próby staje na wysokości zadania i ukazuje swoje prawdziwe ja - skupionego i pewnego siebie mężczyzny. Obdarzony charyzmą i błyskotliwym umysłem, jest w stanie wykrzesać z ludzi 110% ich możliwości i sprawić, że pomimo jego dosć niepokojącego zachowania, potrafią mu zaufać.

Ekwipunek:
Jeśli wraz z bokken'em można poprosić o rękawice z ćwiekami/wzmocnione metalowymi płytkami na wierzchu oraz bransolety ochronne własnej roboty to będę wdzięczny =) mundur akademii, przybory do pisania.

Historia:
Jego dość krótkie życie, można by rzec, otarło się o sielankę. Hyoma urodził się w zamożnej rodzinie, mieszkającej na wybrzeżu Japonii, w wielkiej metropolii - Fukuoka. Już od małego był otoczony miłością i opieką. Dorastał wraz ze starszym o kilka lat bratem - Hichi'm, z którym od małego boksował się, w miarę swoich niewielkich umiejętności. Z biegiem lat ich pseudo-walki przerodziły się w pełne zapału treningi w piwnicach ich domu, gdzie urządzili sobie małą siłownię. Jednak nie to było głównym atutem Hyomy. W przeciwnieństwie do swojego brata, jego sylwetka nie była aż tak spektakularna. Jego pasją były książki i wszelkie nowinki techniczne. To właśnie z nimi przesiadywał większość wolnych chwil i to na nich wyostrzył swój umysł. Stąd też dobre wyniki w szkole i ogólne zadowolenie rodziców. Wydawać by się mogło, że tylko dzięki spokojnemu życiu i dobremu wychowaniu zawdzięcza swoją pogodną naturę. Chłopak z bogatego domu nie wiedzący jaki jest naprawdę świat. Nic bardziej mylnego. Mimo swego pochodzenia, nie był ślepy na ubóstwo i zło, czające się na każdym kroku. Często odwiedzał schroniska i ludzi działajacych na rzecz najbardziej potrzebujących. Życie toczyło się swoim tempem i nic nie zapowiadało nadchodzących wydarzeń...

- Świetna impreza, cud miód i orzeszki... oby więcej takich. - Powiedział na pożegnanie do organizatorki przyjecia, na którym miał przyjemność bycia. Wyszczerzona mina chłopaka powoli nikła w mroku korytarza wraz z zamykającymi się drzwiami, zza których biło światło. Hyoma odwrócił sie i ruszył klatką schodową na parter, by po chwili znaleźć się na opustoszałej ulicy. Przyjemny chłodek owiał mu twarz, orzeźwiajac do reszty po wypiciu sake. Rozejrzał się dookoła by zlokalizować chociaż jedną taksówkę, jednak jak na złość gdy byli potrzebni to w okolicy nie uświadczysz żadnego. Wyciągnąwszy z kieszeni komórkę, lekko posmutniał.
- Psia krew... nie nakarmiłem Cię przed wyjsciem.. - Skwitował po kilku nieudanych próbach włączenia telefonu. Westchnął jedynie i nie zwlekając udał się na nocny spacerek do domu. Od samego pocżątku wydawało mu się, że jest obserwowany, te nieprzyjemne mrowienie na karku nie odstępowało go nawet na chwile. Jednak nie robiąc sobie z tego zbyt wiele, gwizdał jakąś wesołą melodię. Jednak gdy jaśniejący na niebie księżyc skrył się za gęstymi chmurami, pogłębiając otaczający mrok, wśród dźwięków piosenki Hyoma usłyszał czyjś pisk.
- Odejdź.. nie zbliżaj się! - Mówił kobiecy głos. Słowa z trudem wydobywały się przez ściśnięte gardło. Hyoma uświadomiwszy sobie, że odgłos dochodzi z uliczki przed nim, zakradł się ku jej wejściu i rozejrzał. W cieniu dostregł przerażoną kobietę, tulącą się do konteneru ze śmieciami i majaczącą coś pod nosem. Poza nią nie było tam nikogo.
- Ohayo... usłyszałem twój krzyk.. czy coś sie stało? - Powiedział, przywołując najcieplejszy uśmiech na jaki było go stać. W pewnym momencie dostrzegł jakby sam mrok się poruszył, jednak po przyjrzeniu się, uznał, ze to zwykłe omamy wzrokowe. Powoli zbliżał się do kobiety, jednak ta jakby go nie zauważała, wlepiając wzrok w jakiś punkt za jego plecami.
- Wszystko w porządku, nikogo tu nie ma... - Starajac się ją uspokoić, usłyszał wydobywające się z jej ust słowa.
- Za tobą... - Były one zaledwie szeptem przerażonej kobiety i gdy obejrzawszy się za siebie, chłopak nie dostrzegł niczego prócz wylotu uliczki, stwierdził, że ma doczynienia z pijaną albo chorą psychicznie.
- Już dobrze, teraz pomogę pani wstać i pójdziemy do szpi... - Nie dokończył. Otworzył szeroko oczy a usta wykrzywiły się w grymasie ogromnego bólu. Przez plecy przeszła mu paląca wstęga ciągnąca sie od prawego ramienia aż po lewy bok. Ciepła krew szybko spłynęła po jego ciele, zabarwiając koszulę na czerwono. Rozmazujący się wzrok zdołał jeszcze odwrócić za siebie by dojrzeć mętną człekopodobną postać ze szpikulcem zamiast ręki. Padł na ziemię z przekrzywioną głową, czując jak wraz z każdą kolejną kroplą krwi ucieka z niego życie. Gasnącą świadomość, zdołał jeszcze na chwilę przywołać krzyk kobiety. Jego wzrok ponownie zyskał nieco na wyrazistości i zobaczył drugą postać. Z początku wydawała mu się bardzo podobna do poprzedniej jednak to co uznał za szpikulec, okazało się być wyciągniętym mieczem w kierunku leżącego na ziemi ścierwa osobnika, który zadał mu śmiertelny cios.
- Przepraszam... spóźniłem się... - Były to ostatnie słowa jakie usłyszał od pochylajacego się nad nim mężczyzny w ciemnym stroju.

Gdy zrobił pierwszy wdech, poczuł jakby do jego płuc zamiast powietrza, dostał się wrzątek. Chwilowy napad paniki był powodem jego intensywnego rozglądania się dookoła. Ból głowy i oczu spowodowany jasnością, minął dość szybko i już po chwili mógł zastanawiać się gdzie się znalazł i jak długo był nieprzytomny. Dopiero gdy zdołał się uspokoić, uświadomił sobie pewną istotną kwestię.
- Nic nie pamiętam... - Wyrwało się z jego otwartych ust. Był to zaledwie szept a mimo to, słowa te obijały się jeszcze długo w jego głowie niczym echo. Uświadomienie sobie, że nie ma się żadnych wspomnień, nie napawa optymizmem. Nawet taki pozytywnie nastawiony do życia facet miał prawo się załamać. Zaczął włóczyć się bez celu po mieścinie, w której się znalazł. I jedynie bogowie wiedzą ile by to trwało gdyby nie pewne spotkanie.
- OOOOOOOjjjjj... Ty, w fioletowych włosach... - Usłyszał za swoimi plecami. Odwrócił się nie wiedząc co się dzieje i w oddali ujrzał czarnowłosego mężczyznę po 40-stce, ubranego w czarne kimono, z mieczem u boku. Machał w jego stronę by po chwili podbiec do chłopaka.
- Myślałem, że Cię nie znajdę... - Zaczął zasapany, z trudem łapiąc oddech. Widocznie musiał latać po mieście od dłuższego czasu.
- Znowu się spóźniłem i jak dotarłem na miejsce, ciebie już tam nie było. - Starał się wyjaśnić jednak jego słowa w niczym nie pomagały Hyomie zrozumieć, co się dzieje dookoła niego. Gdy mężczyzna złapał oddech, przyjrzał się mu uważnie by po chwili powiedzieć.
- Nie myliłem się co do ciebie. Chodź ze mną a wszystko ci wyjaśnię. - Hyoma miał przeczucie, że postać mężczyzny jest mu skądś znajoma, jednak nie wiedział czy to nie jest zwykłe złudzenie. Nie miał jednak wyboru więc poszedł.
- Trafiłeś tu po części z mojej winy, za co przepraszam... - Zaczął nieco posmutniały, jednak jego dalsza wypowiedź została przerwana, przez chłopaka.
- TU to znaczy.. gdzie? - Spytał mając nadzieję, że znalazł rozmówcę, który jest w stanie udzielić mu kilku istotnych odpowiedzi.
- Ach, no tak wybacz... Jesteś w Społeczeństwie dusz... pozwól, że wyjaśnię ci co nieco. Mam też propozycję dla ciebie odnośnie nauki w akademii...

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 8=5+2(prof)+1(płeć)
Szybkość: 7=5+2(prof)
Zręczność: 7=5-2(płeć)+4(wolne)
Wytrzymałość: 6=5+1(płeć)
Inteligencja: 10=5+5(wolne)
Psychika: 6=5+1(wolne)
Reiatsu: 7=5+1(prof)+1(wolne)
Kontrola Reiatsu: 8=5+3(wolne)

OGÓLNE

Udźwig: 80
Prędkość (śr.): 7km/h
Prędkość (max.): 24km/h
PŻ (Punkty Życia): 60
PR (Punkty Reiatsu): 56

Techniki
Magia:
Poznane Hadou:
#4 - Byakurai (Biała Błyskawica) (Pchnięcie)

Poznane Bakudou:
#2 - Engo (Tarcza Reiatsu)
#9 - Geki (Uderzenie)

Umiejętności:
Maskowanie reiatsu
Podstawy samoobrony
Urodzony lider
Wady:
Stara rana (plery)

Ostatnio zmieniony przez Muroga Hyoma dnia Pon 6 Wrz 2010 - 8:44, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Muroga Hyoma [Shinigami]   Pią 27 Sie 2010 - 16:06

Jak Kamyssa to zobaczy, to Cie zje. Zdecyduj sie na konkretna wartosc.

strój jak wiadomo to czarne kimono shinigami,
Jak wiadomo kadet nosi biala bluze i niebieska hakame. Mrok czerni zaczniesz roztaczac dopiero po skonczeniu akademii.

Historia dobra jako poczatek. Dopisz coz tam sie dzialo po drugiej stronie i jak trafiles do akademii. Z tym co jest w tej chwili nie sadze, zeby ktos Cie puscil.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Muroga Hyoma

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
56/56  (56/56)

PisanieTemat: Re: Muroga Hyoma [Shinigami]   Wto 31 Sie 2010 - 7:26

karta gotowa... zajrzy tu ktoś? =)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Muroga Hyoma [Shinigami]   Czw 2 Wrz 2010 - 11:48

AKCEPT

Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Muroga Hyoma

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
56/56  (56/56)

PisanieTemat: Re: Muroga Hyoma [Shinigami]   Sob 4 Wrz 2010 - 8:41

może jeszcze jakiś akcepcik? Chyba, że Tsuna też da już swojego i będę mógł poszukać narka? :)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kenjiro Sakurai

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Kamys Tsuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Muroga Hyoma [Shinigami]   Nie 5 Wrz 2010 - 23:11

...ehhh co do wieku to się zgodzę, Kamys cię pożre w całości a to co zostanie i tak nie będzie mieć łatwo...Akcept chyba mam dobry dzień więc co mi tam.

Think back some more now. Try to remember... and don't hold back. Compare us. Between you and me, which of us shines... as the greater warrior ?!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Muroga Hyoma

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
56/56  (56/56)

PisanieTemat: Re: Muroga Hyoma [Shinigami]   Pon 6 Wrz 2010 - 8:44

Dzięki =) Potrzebna mi jeszcze jedna pozytywna opinia by MG mnie zechciał :> może ktoś się skusi?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Muroga Hyoma [Shinigami]   Sob 11 Wrz 2010 - 11:17

Obiecałem sobie, że nie będę oceniał kart graczy, ponieważ mam małe wymagania, ale skoro żaden inny mg, się nie wypowiada.

Ogólnie akceptuje. Czepie się tylko jednej rzeczy. Część historii ze świata ludzi, bardzo mi się podoba. Lecz tam nie widzisz Hollowa, to oznacza, że zapas twego reiatsu jest zerowy. Jak wiemy, do akademii, przyjmowano osoby, które posiadały reiatsu na jakimś już poziomie. To tyle z moich uwag, ale jak już mówiłem.

Akceptuje
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Muroga Hyoma

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
56/56  (56/56)

PisanieTemat: Re: Muroga Hyoma [Shinigami]   Sob 11 Wrz 2010 - 12:27

Dziękuję wszystkim za oceny =)))
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Muroga Hyoma [Shinigami]   Sob 11 Wrz 2010 - 23:01

Cóż nie wyrobiłam się, ale czy dam negatywa czy akcepta to już i tak nie ważne... Co Ci mogę powiedzieć, w ekwipunku zwykle mile widziana jest jedna broń treningowa, ale na boken i rękawice (TRENINGOWE, bo to co wymieniłeś to już broń ;p). Co do starej rany - wybrałeś sobie ciezkie miejsce gdyż na Plecach zbiega się cała masa mięśni - utrudnione bieganie, dźwiganie i wiele innych czynności. No ale to tylko słowa starej Kamysy... Sam będziesz musiał się z tym męczyć. Szukaj mistrza.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Muroga Hyoma [Shinigami]   

Powrót do góry Go down

Muroga Hyoma [Shinigami]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1