IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

List do Szraszburka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: List do Szraszburka   Nie 3 Paź 2010 - 9:51

Cytat :
Ekkusu

Mistrz Gry: Kamys Tsuki

Temat: Re: Dom Misaki Koizumi Nie 19 Wrz - 22:40

Cytat :

Kamys Tsuki

Admin

Temat: Re: Dom Misaki Koizumi Yesterday at 21:42

Przepraszam? Może jestem ślepy, ale nie widziałem nigdzie notki uprzedzającej o niemalże dwutygodniowej nieobecności naszej ślicznej pani vice-prezes. Tak samo jak nigdzie wcześniej nie widziałem wzmianki o zmianie w działaniu pewnych umiejętności (Na tą chwile jestem w stanie sobie przypomnieć tylko i wyłącznie syna nocy. Może dlatego, że dotknęło to mnie i mojego gracza). Proszę państwa, albo robimy coś porządnie i jawnie, by nie było później takich nieprzyjemnych niespodzianek, albo bierzemy swoje zabawki i rozchodzimy się pókim dobrzy i przyjaźnie do siebie nastawieni.

...już nie wspominam o jakości odpisów, która nie do końca mnie satysfakcjonuje. Nie mówię, że ja jestem wybitny, ale ostatnio pisze średnio dwa-trzy razy dłuższe posty niż moja kochana MG. Ogólnie jakieś burdello bum bum się tutaj zrobiło...

Imię i nazwisko: Mizuki Saruwatari
Wzrost i waga: 1.60m 52 kg
Ekwipunek: Standard (6600 円)
Statystyki:
Siła: 5 Zręczność: 5 Zwinność: 5 Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 16 Psychika: 11 Reiatsu: 16 K. Reiatsu: 10
Umiejętności: Fot. Pamięć, Lider, Retoryka, Uroda, Pojętność, Wiedza
Wady: Słaby wzrok, klaustrofobia
PŻ: 50/50
PR: 160/160
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Arxel

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
50/50  (50/50)

PisanieTemat: Re: List do Szraszburka   Nie 3 Paź 2010 - 10:42

Ekkusu napisał:
...już nie wspominam o jakości odpisów, która nie do końca mnie satysfakcjonuje. Nie mówię, że ja jestem wybitny, ale ostatnio pisze średnio dwa-trzy razy dłuższe posty niż moja kochana MG.

AHAHAHAHAHAHAHAHAOHOHOHOHOHIHIHIHIHHI. O jezu nie mogę. Kolejny niemądry człowiek myśli, że odpis jest tym lepszy im jest dłuższy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: List do Szraszburka   Nie 3 Paź 2010 - 10:44

Pezperaszam Ekku nie będę się tłumaczyć bo nie ma sensu, skoro nie jesteś zadowolony to uważam że powinnam zrezygnować z prowadzania twojej postaci abyś się męczyć nie musiał.

[Only admins are allowed to see this image]
kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: List do Szraszburka   Nie 3 Paź 2010 - 12:16

Arxel napisał:
Ekkusu napisał:
...już nie wspominam o jakości odpisów, która nie do końca mnie satysfakcjonuje. Nie mówię, że ja jestem wybitny, ale ostatnio pisze średnio dwa-trzy razy dłuższe posty niż moja kochana MG.

AHAHAHAHAHAHAHAHAOHOHOHOHOHIHIHIHIHHI. O jezu nie mogę. Kolejny niemądry człowiek myśli, że odpis jest tym lepszy im jest dłuższy

Mądry na tyle, aby pisać dużo, a przy tym mądrze. Powyższe skomentuję: "KUPA!"

Nie martw się Ekkusu, mogę Cię przyjąć do siebie póki mam rangę MG (lulz).
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: List do Szraszburka   Nie 3 Paź 2010 - 15:58

Arxel napisał:
Ekkusu napisał:

[Only admins are allowed to see this image]

Długość posta świadczy o pewnym zaangażowaniu w sesję. Widać przynajmniej tyle, że komuś zależy na tym i nie robi tego na odwal się. Nie mówię, że tak jest w tym przypadku, ale... cholera wie. Nie oceniam tego. Inna sprawa, że fragment przez Ciebie przytoczony jest akurat najmniej istotny.

Kamys Tsuki napisał:
Pezperaszam Ekku nie będę się tłumaczyć bo nie ma sensu

Nie musisz pezperaszać. Wystarczy, że będziesz informować o wszelkich istotnych zmianach na forum, oraz o obecnościach dłuższych niż 3 dni, jak powinno się robić. Nawet nie musisz podawać powodu. W tym momencie nieistotne jest to, jak piszesz czy jak często. Tylko, do ciężkiego licha, skoro już ze sobą współpracujemy to niech to jakoś wygląda, a nie ktoś się zastanawia ile jeszcze tygodni kogoś nie będzie, bo nie raczył nikogo o tym poinformować. Wiem, to działalność charytatywna (Sama w końcu do tego doprowadziłaś) ale skoro już to wykonujemy... fajnie by też było, byś odpowiadała na moje wołania na GG, jak już się robisz dostępna.

Odnosząc się do twojej następnej wypowiedzi - nie chce porzucać Misaki, aż tak źle nie jest. Przekazałem to, co chciałem przekazać.

Imię i nazwisko: Mizuki Saruwatari
Wzrost i waga: 1.60m 52 kg
Ekwipunek: Standard (6600 円)
Statystyki:
Siła: 5 Zręczność: 5 Zwinność: 5 Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 16 Psychika: 11 Reiatsu: 16 K. Reiatsu: 10
Umiejętności: Fot. Pamięć, Lider, Retoryka, Uroda, Pojętność, Wiedza
Wady: Słaby wzrok, klaustrofobia
PŻ: 50/50
PR: 160/160
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora