IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

sandbox

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: sandbox   Sro 6 Paź 2010 - 9:55

Huh... piaskownica zrobila nadspodziewana furore i zaczela zyc wlasnym zyciem. Troche za bardzo wlasnym. Takie kwiatki:

Proponowany MG: MG, przez którego chcielibyście być egzaminowani. Można zaproponować kilku.
Co to niby jest? Rozumiem, ze mg wybiera sobie graczy, albo gracz zaakceptowany wybiera mg, u ktorego chce grac. Chcesz na stolek, to sie zglaszasz i bierzesz, co ci rzucaja na klate. Taki koncert zyczen w prostej linii prowadzi do "poprosze misia A, B, C, bo oni sa fajni i latwo u nich o pozytywna rekomendacje". Jak juz ma byc jakies zgloszenie, to niech klient napisze w nim jakies "cv" - kto zacz, co soba reprezentuje, jakie ma doswiadczenie - cos, co pozwoli ocenic wstepnie, czy w ogole ma pojecie o mistrzowaniu. Mozna ewentualnie dopisac "zyczenia" odnosnie typow postaci, ktore jako mg chcialby prowadzic.

W ten sposob dochodzimy do osoby pluszaka. Typ, ktory jak dla mnie nie spelnia wymogow formalnych, by w ogole rozpatrywac jego kandydature. Uzywajac szkolnej nomenklatury, ten przypadek nazwanoby nieklasyfikowany. Dzieciak, ktory nie umie po polsku pisac. Pierwsza karte dostal nieco na kredyt. Robil trzy podejscia do drugiej, za kazdym razem uziemiony. W grze schowal sie za plecami lepszego gracza i wlasnej inicjatywy nie wykazuje. Gdzie tu jakiekolwiek podstawy, by uwazac, ze sie nada? Niby nie kazdy musi "zdac", ale bez jaj - krowiego placka nie musze zjesc, zeby sie przekonac, czy mi zasmakuje.

Reasumujac - pisze ktos autoreklame, na podstawie ktorej "komisja" ocenia, czy w ogole taki ktos zostanie dopuszczony do "egzaminu". W uzasadnionych przypadkach, a za taki powyzszy uwazam, kandydata odrzuca sie bez tracenia czasu na formalnosci.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: sandbox   Sro 6 Paź 2010 - 10:06

Cóż mogę powiedzieć ? Jak rzadko zgadzam się z Tsuną. Tym bardziej że jak by nie patrzeć trzymamy teraz poziom, za co jesteśmy chwaleni. Mamy dobrych mistrzów, niezłych graczy... Obydwie grupy żyją u nas dzięki dosyć ostrej selekcji naturalnej. Już nie jeden raz zdarzyło mi się przeczytać "Trudno tu się dostać, ale widzę karty na poziomie wiec mi się podoba".
Kiedy spadnie jakoś mistrzów spadnie jakość graczy, i jeszcze nie daj Sigmarze wróci to czego byłam świadkiem jak zaczynałam tu grać. Przytoczę przykład mistrza i gracza którzy mnie przerażali

[Only admins are allowed to see this link]

Nie wracajmy do tego...

A wiec zgadzam się z Panem starszym, kandydat powinien być egzaminowany przede wszystkim przez mistrzów którzy trochę tu już prowadzą i trzymają logiczny poziom. Nie powinni sobie wybierać "a bo tak jest łatwiej"... Mogę napisać nowy wzór podania, bo faktycznie przede wszystkim dobrze by było wiedzieć czy delikwent ma jakieś podstawy mistrzowania i w czym...

[Only admins are allowed to see this image]
kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: sandbox   Sro 6 Paź 2010 - 19:59

Oke. Wszystko to powinno być określone w regulaminie. Wszelkie konkretne propozycje (czyli z praktycznie gotowym punktem do wklejenia) prosiłbym o wysyłanie do mnie na PW.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://bleach.iowoi.org
Sponsored content

PisanieTemat: Re: sandbox   Today at 18:19

Powrót do góry Go down

sandbox
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1