IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Itami Hozuki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

I jak?
Pozytywna
0%
 0% [ 0 ]
Neutralna
0%
 0% [ 0 ]
Negatywna
100%
 100% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 1

AutorWiadomość
ItamiPl

PisanieTemat: Itami Hozuki   Nie 31 Paź 2010 - 9:18

DANE

Imię: Itami

Nazwisko: Haidoku

Profesja: Shinigami

Waga: 50

Wzrost: 135

Wygląd: Jestem w wyniku pewnego schorzenia mały i mam białe włosy opadające swobodnie na plecy. Moje oczy są koloru brązowego. Od kiedy zostałem przyjęty do akademii noszę strój w niej obowiązujący. Jednak pomimo wzrostu moje sprawności są na dość dobrym poziomie oprócz siły, do której niestety nigdy nie miałem predyspozycji ,więc nie jest ona na wysokim poziomie. Mam jedną ranę na plecach przebiegającą od lewej do prawej łopatki. Zabliźniła się już dawno, więc otworzyć się nie może.

Charakter: Jestem z charakteru samotnikiem, ale nie takim żeby oddalać wszystkich którzy się do mnie zbliżą. Nie lubię być w centrum uwagi i być sławnym, więc nigdy się oto nie starałem. Jednak od czasu do czasu lubię spędzić jakiś czas w towarzystwie. Nie lubię okazywać uczuć negatywnych takich jak: smutek czy wściekłość. Uważam, że nie kontrolowanie swoich emocji jest wielką słabością. Jestem spokojny i zawsze na takiego wyglądam, lecz każda cierpliwość ma swoje granice, więc po przełamaniu tej granicy należy mieć się na baczności.

Ekwipunek: boken, mundur akademii, przybory do pisania,

Historia:

Początek
Byłem 8 letnim chłopcem. Miałem dobrych rodziców i fajnego brata. Chodziłem do pszkoły podstawowej - do drugiej klasy C. Wszyscy w klasie mnie lubili i dostawałem dobre stopnie. Lecz wtedy zdarzył się straszny wypadek... Rodzice wysłali mnie do sklepu, który był od domu 500m w jedną i drugą stronę. Podczas drogi powrotnej przy przechodzeniu przez przejście dla pieszych poczułem ogromny ból. Ostatkiem sił obróciłem głowę i ostatnim co zobaczyłem była maska dużego ciężarowego samochodu. " Narodziłem się" ponownie w Społeczności Dusz i tam zamieszkałem...

Młode lata w Społeczności
Dwa dni po przybyciu do Społeczności poczułem, że muszę znaleźć kogoś mogącego mi pomóc. Gdy przechodziłem parkiem w owym mieście ujrzałem trzy osoby w moim wieku- Hozukiego, Imariego i Hinari. Chętnie mnie przyjęli i razem podróżowaliśmy po Społeczności Dusz, aby przeżyć. Zostaliśmy najlepszymi przyjaciółmi i obmyślaliśmy coraz to nowe plany dotyczące przyszłości. W czasie jednej z akcji dotyczącej kradzieży żywności znalazłem sztylet zrobiony z błękitnego metalu. Postanowiłem go zatrzymać. W czasie wielu akcji groziło nam co najmniej pobicie, lecz musieliśmy ryzykować, aby przeżyć...

Trochę później
Po 2 latach takiego życia odkryliśmy czym jest moc duchowa i zaczęliśmy próbować jej użyć. Najlepiej wychodziło Hinari i widoczne było, że miała do tego talent. Wszyscy potrafiliśmy jednak na jakimś stopniu używać owej energii, więc mieliśmy zamiary zostać shinigami. Lecz wtedy nas zaatakowano...
Zaatakowali nas pewni wyrzuceni z zakonu Shinigami
- Teraz zginiecie abyście nie zostali ścierwami - Shinigami- odezwał się jeden z nich.
- Nigdy wam się nie uda nas zabić - wykrzyknąłem
- Czyżby- powiedział jeden z nich i zniknął. Usłyszałem zgrzyt wysuwającego się miecza i ujrzałem Imariego z brzuchem przebitym mieczem. Człowiek, który tego dokonał wyciągnął miecz z umierającego Imariego i splunął jeszcze na niego. To tylko spotęgowało nasz gniew. Dobyłem sztyletu, a reszta drużyny wyjęła drewniane, utwardzane kije i razem rzuciliśmy się na wrogów. wiedzieliśmy, że nie mamy szans, lecz mimo to próbowaliśmy ich pokonać. poczułem ostry ból przecinający plecy i upadłem na ziemię krwawiąc.

Ratunek
Jagby przez mgłę widziałem co się później stało: umierający Hozuki od potężnego cięcia w klatkę piersiową i leżącą i ledwo oddychającą Hinari. Krwawiła z ręki i obydwu nóg. później zacząłem słyszeć głosy.
-Chodźcie tu znaleźliśmy kogoś- wykrzyknął ktoś. Usłyszałem kroki i krzyki
- Szybko sprawdzcie kto jeszcze żyje i opatrzcie i zabierzcie stąd żyjących. Chwilę później pełen napięcia czekałem na informację, że wszyscy zginęli.
- Dobra, żyją: ta dziewczyna i chłopak z białymi włosami. - W tej chwili odetchnąłem z ulgą, że chociaż Hinari także przeżyła.
- Ok już ich leczę. - Poczułem, ze ból zanika i krew przestae sączyć się z mojej rany. Pow chili ktoś pwoiedział
- Stracili dużo krwi, ale przeżyją, zabierzmy ich do Dworu Czystych Dusz i sprawdźmy czy nadadzą się na Shinigami

Dwór
Po kilku dniach leżenia w łóżku moje rany zagoiły się oprócz tej na plecach, która zostawiła bliznę. Hinari także wyzdrowiała i wkrótce mieliśmy zostać sprawdzeni czy nadajemy się na Bogów śmierci. Owa próba przyniosła zachwycające rezultaty. oboje zostaliśmy przyjęci do nauki jako Shinigami. Dzień przed rozpoczęciem nauki zauwazyłem, że coś mi się wbija w bok. Z pod szaty wyciągnąłem sztylet, który natychmiast przypomniał mi o wcześniejszej historii, więc postanowiłem pozbyć się go. Wrzuciłem go do rzeki i poszedłem spać oczekując tego co przyniesie pierwszy dzień nauki jako Shinigami

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 4
Szybkość: 9
Zręczność: 10
Wytrzymałość: 6
Inteligencja: 7
Psychika: 7
Reiatsu: 6
Kontrola Reiatsu: 5

OGÓLNE

Udźwig: 40kg
Prędkość (śr.): 9 [km/h]
Prędkość (max.): 28 [km/h]
PŻ (Punkty Życia): 60
PR (Punkty Reiatsu): 30

Techniki
Magia:
Poznane Hadou: Sando [nr. 8]
Poznane Bakudou: Reidou [nr. 6]

Umiejętności:
Wady: Mały
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Itami Hozuki   Pon 1 Lis 2010 - 17:01

Ładny żarcik, z taką kartą idź na forum gdzie piszą na poziomie klasy podstawowej

Negatyw
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ItamiPl

PisanieTemat: Re: Itami Hozuki   Pią 5 Lis 2010 - 0:14

"Klasy podstawowej" powiadasz...
Powodzenia w przyszłości w takim razie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Itami Hozuki   

Powrót do góry Go down