IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy
Forumowy Discord

Share | 
 

 Kuchiki Mitsuo

Go down 

Ocena
Pozytywna
0%
 0% [ 0 ]
Negatywna
0%
 0% [ 0 ]
Neutralna
0%
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 0
 

AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: Kuchiki Mitsuo   Wto 2 Lis 2010 - 18:39

DANE

Imię: Mitsuo
Nazwisko:Kuchiki
Profesja:Shinigami
Płeć:Mężczyzna
Wiek:15
Waga:69 kg
Wzrost:179 cm
Wygląd:
Mitsuo jest wysokim a także szczupłym młodzieńce o dość długich ciemnych włosach i niebieskich oczach. Ma jasną karnacje. Jest także lekko umięśniony. Ma niewielki nos i normalnej wielkości usta i uszy. Ubiera się odpowiednio do sytuacji, w czasie wolnym chodzi w luźnym ubraniu, a do akademii uczęszcza w standardowym kimonie. Raczej jego strój nie wyróżnia się niczym od innych.
Charakter:Mitsuo jest spokojnym i wyluzowanym chłopakiem. Jest jedną z nielicznych osób na świeci, które po prostu olewają to co inni o nich myślą (liczy się jedynie ze zdaniem matki i przyjaciółki), robi to co uważa za słuszne. Jest inteligenty, przez co jego ulubionymi zajęciami jest czytanie książek a także rozwiązywanie SUDOKU. Nie lubi osób, które się wtryniają w czyjeś życie a mają najmniej do powiedzenia. Nie cierpi osób, które domagają się wszystkiego od życia a nic nie robią by to osiągnąć. Rodzina i kumple uważają że jest bardzo utalentowany.
Ekwipunek:boken, mundur akademii, przybory do pisania.

Historia: Urodził się w szanowanej rodzinie Kuchiki. Był wyczekiwanym dzieckiem, gdyż miał zostać następną osobą , która miała godnie reprezentować ze wszystkich swoich sił, szlachetny ród Kuchiki w Soul Society.Matka nadała mu imię Mitsuo. Już od maleńkości był nauczany podstawowych rzeczy jak pisanie, czytanie, liczenie. Nabył dodatkową wiedzę, którą była anatomia ludzi i zwierząt, budowę wszechświata oraz inne nauki przede wszystkim ścisłe. Ojciec był osobą dość wybuchową i gwałtowną miał często problemy z opanowaniem się, należał do II oddziału w Soul Society. Matka Nami była 7 oficerem w IV dywizji od niej Mitsuo nauczył się wiedzy o człowieku, zajmowała się także domem, musiała wszystkiego przypilnować by było wszystko po jej myśli. Mitsuo gdy skończył 4 lata zaczął swój trening, który miał wzmocnić jego ciało i umysł przede wszystkim trenował szybkość i zręczność, a także Kidou. Uczył się też tego z powodu coraz częściej wybuchający buntów w Rukongai. Buntownicy często próbowali się dostać na teren rodziny Kuchiki, gdyż znajdowały się tam duże ilości jedzenia a także drogocenne surowce i materiały. Młody chłopak z chęcią się uczył, znalazł także zamiłowanie w książkach. Starał się pomagać w codziennych pracach.

Nie cierpiał tego że wszyscy go oceniali po nazwisku( że jest mądry wysportowany bo ma na nazwisko Kuchiki). Znalazł sobie przyjaciółkę Shihouin Kazumi, z którą mógł porozmawiać o wszystkim na każdy temat. Spędzali razem wolny czas. Pewnego razu wybrali się na spacer w miejsce gdzie nie dawno wydarzyła się jedna z walk pomiędzy Shinigami a buntownikami z Rukongai. Było to dziwne miejsce mówiono o tym że często tam pojawiały się Hollowy i nikt nie wiedział dla czego. Ponieważ Mitsuo był osobą dość ciekawą świata, już w tak młodym wieku postanowił zobaczyć to miejsce. Gdy dotarli do tego miejsca ich uwagę przykuł martwy shinigami. Obok jego ciała leżał jego zanpakutou. Nie zbliżyli się jednak do niego bo ciało leżało już kilka dobrych dni, przez co zwłoki zaczęły śmierdzieć. Oprócz tego jednego ciała shinigami znajdowały się zwłoki poległych buntowników. Nie zostali jednak tam za długo i wrócili z powrotem do swoich domów. Mitsuo tej samej nocy myślał nad tym co będzie robić gdy zostanie w przyszłości Shinigami, czy będzie właśnie tak zabijał bez większego powodu zwykłe dusze, czy będzie należał do IV lub II dywizji. Przechodząc raz obok jednego z barów w Seiretei wyczuł alkohol, przez co zwolnił, ledwo utrzymywał się na nogach, gdy już dochodził do domu rodzinnego poczuł się lepiej ale nadal było kiepsko. Gdy doszedł do pokoju położył się spać po mimo wczesnej pory, wszyscy myśleli że to z powodu ciężkich treningów.

Mitsuo mając 13 lat przechadzał się po tych gorszych dzielnicach Rukongai bo był po prostu ciekawy jak tam jest czym się różni od seiretei. Na jednej z nich został rozpoznany jako jeden z rodu Kuchiki, byli tam buntownicy, którzy wpadli na pomysł złapania go dla okupu. On zaczął uciekać bo nie chciał narażać nikogo na niebezpieczeństwo. Nagle się obrócił i stanął jak wryty, gdy zobaczył ten sam miecz który widział 5 lat temu przy ciele jednego z shinigami. Uważał bowiem że okradanie zmarłych z bliskich im rzecz jest szczytem wszystkiego.
-"Fala wynosi i pogrąża. Niebo przesłaniają burzowe chmury! Zapach wiatru który zaraz poczujesz! Zaklęcie destrukcyjne numer osiemnaście - Wielki Podmuch Wiatru!" - wypowiedział Mitsuo. 3 napastników wyleciało lekko w powietrze, wtedy zdążył podbiec i zabrać jednemu z nich zanpakutou. Minęła jakaś godzina zanim dobiegł do swojego rodzinnego domu. Tam zapytał się matki co powinien zrobić z mieczem. Jako odpowiedź usłyszał że powinien go zakopać na miejscu gdzie zginął ten shinigami. Tak też uczynił, wybrał się w to samo miejsce gdzie widział zwłoki tego shinigami i zakopał miecz. W drodze powrotnej znów natrafił na tych co wcześniej go gonili. Raczej też nie ucieszyli się z tego spotkania, byli wściekli zwłaszcza ten jeden, któremu zabrał skradzione zanpakutou. Bez namysłu rzucił się na niego z nową bronią. Mitsuo po prostu zszedł w bok, więc cios go ominął. Po czym zapytał:
-Tą broń też pewnie ukradłeś?
-Może a zresztą co Cię to obchodzi, nie wiesz jak to jest żyć tak jak ja.- odburknął niezbyt poprawnie językowo napastnik. Znów się rzucił tym razem Mitsuo postanowił chwycić go za rękę gdzie on trzymał broń. Za pleców nagle wyskoczył drugi z tej bandy co go wtedy goniła. Mitsuo puścił w tej też chwili rękę zdesperowanego bandyty przez co ten co znajdował się przed chwila za jego plecami był nabity na miecz. Zaczął się wykrwawiać. Wtedy widząc zrozpaczoną jego minę odszedł.


Rok później miał (jak to zwykle jest ) więcej obowiązków, ale to była jego własna wina. Z własnej ciekawości chciał się dokształcać. Nie raz wtedy wyruszył wraz ze swoją matką na misje opatrywania ran shinigami, którzy walczyli z buntownikami, była to plaga jakich mało cały czas stawiali opór. Jednej grupie buntowników liczącej jakieś 5 osób udało się dostać w miejsce gdzie znajdowały się osoby w stanie ciężkim. Ponieważ akurat przebywał tam sam wraz z Kazumi, nie mógł narażać się na atak ze strony przeciwnika. Postanowił schować się wraz z przyjaciółką w miejscu gdzie ich nie zobaczą, po czym wymyślili plan obrony do czasy gdy nie przyjdzie wsparcie.
-Największy kowalu światów, ty co wykułeś setki ostrz, daj mi swego oręża daj mi cząstkę swej siły. Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia jeden.- Wypowiedział Mitsuo, po czym dziesięć mieczy przebiło nogi przeciwników. W tym czasie Kazumi zabrała rannych, gdyż było ich dwóch i sama uciekła, jednak po drodze napotkała jakichś shinigami i poinformowała ich o sytuacji.
Za chwile do Mitsuo dotarła pomoc, wtedy on mógł spokojnie uciec. To była jego ostatnia (jak stwierdził) pomoc dla soul society zanim będzie w akademii.

Pieniądze: 1000 Ryo.

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 7
Szybkość: 8
Zręczność: 7
Wytrzymałość: 7
Inteligencja: 15
Psychika: 6
Reiatsu: 6
Kontrola Reiatsu: 5

OGÓLNE

Udźwig: 70 kg
Prędkość (śr.): 8 km/h
Prędkość (max.): 26 km/h
PŻ (Punkty Życia): 70
PR (Punkty Reiatsu): 30

Techniki
Magia:
Poznane Hadou:
#4 - Byakurai (Biała Błyskawica)
Inkantacja: Zaklęcie destrukcyjne numer cztery - Biała Błyskawica!
Opis: Zaklęcie, które tworzy niewielkiej średnicy promień przeszywające wszystko co napotka na swojej drodze.

#18 - Oogata Shippuu (Wielki Podmuch Wiatru)
Inkantacja: Fala wynosi i pogrąża. Niebo przesłaniają burzowe chmury! Zapach wiatru który zaraz poczujesz! Zaklęcie destrukcyjne numer osiemnaście - Wielki Podmuch Wiatru!
Opis: Przed wyciągniętymi rękami użytkownika pojawia się mała błękitna kula. Która potem rozpada się i powstaję wielki podmuch wiatru który jest w stanie ściąć drzewa. Przed atakiem można też użyć Genjuu Ishi i stworzony głaz posłać w przeciwnika za pomocą tego zaklęcia.

#21 - Juu Ken (Dziesięć Ostrz)
Inkantacja: Największy kowalu światów, ty co wykułeś setki ostrz, daj mi swego oręża daj mi cząstkę swej siły. Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia jeden.
Opis: Rzucający wybiera(naznaczając je swoim Reiatsu) 10 miejsc na placu boju gdzie pojawią się miecze które jednocześnie zaczynają pędzić by przebić cel…(pierwszy poziom)

Poznane Bakudou:

#13 - Kashitsu (Zmiana Ruchu)
Inkantacja: Energia krążąca od wieków po świecie, dająca siłę i ją odbierająca, każe swoich przeciwników utrata siły i kontroli. Błyskawice z niebios sprawiają, że Słońce traci siłę i Księżyc ukrywa się za chmurami. Pan piorunów walczy za swojego ucznia.
Opis: Trafiony zaklęciem traci kontrolę nad kończynami. Np. chcąc poruszyć prawą ręką poruszy dużym palcem lewej stopy.

#30 - Shitotsusansen (Dziobiący potrójny rozbłysk)
Inkantacja: Zaklęcie wiążące numer trzydzieści - dziobiący potrójny rozbłysk!
Opis: Zaklęcie tworzy trzy trójkątne "dzioby", które w trzech miejscach przytrzymują przeciwnika do ściany.

Umiejętności:

Pojętność
Opis: Łapiesz wszystko szybciej niż inni. Jesteś kumaty.
Premie: Łatwość w nauce hadou oraz bakudou i nie tylko.
Wymagania: Inteligencja: 14, wrodzone.

Z Rodziny
Opis: Dusza lub shinigami należy od początku gry do jakiejś rodziny, przez co jest bardziej ceniona przez innych.
Premie: Gracz może wybrać, do jakiej rodziny chce należeć: Kuchiki, Kasumi-Ooji, Fon, Shiba, Shihouin, Hitsugaya. Każda z rodzin daje pewien bonus. Oprócz tego gracz z rodziny otrzymuje dodatkowe 500 Ryo.
Kuchiki - +1 do psychika

Znakomity Magik
Opis: Shinigami lepiej radzi sobie z rzucaniem zaklęć, niż inni.
Premie: Łatwość w opanowaniu zaklęć, szybsze opanowywanie zaklęć (ułatwienia MG).
Wymagania: Inteligencja: 14

Medycyna
Opis: Znasz zasady pierwszej pomocy, umiesz rozpoznać podstawowe schorzenia, choroby, a także zweryfikować rodzaj złamania itp.
Premie: Znajomość podstawowych technik medycznych (udzielanie pomocy). Apteczka.
Wymagania: Inteligencja: 10.

Wady:

Fobia (akrofobia - panika, lęk i obawa przed miejscami wysoko położonymi; lęk wysokości)- 1 pkt
Opis: Twoja postać posiada pewną fobię. Fobię wybiera gracz (dowolną), lecz musi być ona zaakceptowana przez MG i admina przy akceptacji postaci. Nie może być zbyt wymyślna, obiekt fobii musi być często spotykany na świecie w którym ona żyje.
Premie: Odpowiednie do fobii.

Obsesja - 1 pkt (cukry [zjeść przynajmniej jednego batona wciągu dnia]nie jest to nałóg ponieważ może przestać ale nie zachowuje się wtedy normalnie)
Opis: Postać jest wręcz opętana na punkcie sprawy, osoby, fetyszu, czegokolwiek. Ogromną część czasu i energii posiłkuje na to, żeby zaspokoić swoje dziwaczną obsesję. Można to określić jako potrzebę punktu zaczepienia, by iść dalej przez życie.
Premie: Utrudnienia MG.

Wrażliwość na Alkohol - 1 pkt
Opis: Łyk słabego piwa powoduje, że natychmiastowo zasypiasz, zaś sam jego zapach sprawia, że jesteś pijany.
Premie: Pod wpływem alkoholu nawet w skrajnie małych ilościach tracisz przytomność.
Wymagania: Nadzwyczajna wrażliwość na alkohol opisana w charakterze/historii.
Powrót do góry Go down
Takagi Niizukiavatar

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Kuchiki Mitsuo   Sob 6 Lis 2010 - 19:41

Ktoś wywodzący się z szanowanej rodziny Kuchiki powinien być zdecydowanie inny. Takiej historii mówię nie. Postaraj się bardziej w tym względzie.


NEGATYW


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Kuchiki Mitsuo
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs