IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Piotra

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Pan Oz

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/120  (100/120)
Punkty Reiatsu:
120/120  (120/120)

PisanieTemat: Dom Piotra   Wto 14 Gru 2010 - 21:14

Mały jednorodzinny dom na przedmieściach Karakury. Mieszkanie posiada trzy pokoje. Łazienka jest bardzo skromna, znajduje się w niej jedynie prysznic z niebieską zasłoną z fioletowego-czegoś. Małych rozmiarów umywalka i "tron". W głównym salonie znajduje się rozkładana kanapa dwa krzesła i stół, natomiast pod ścianą znajduje się umywalka, mikrofalówka, dwie szafki i lodówka w której trzyma mrożonki. Ostatni z pokoi to sypialnia, która jest bardzo mała, mieści się w niej ledwie jedna szafa na ubrania wraz z dużym łóżkiem.

http://outreach-ministries.com/images/alajuelita_hous.jpg
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Wto 14 Gru 2010 - 22:32

Leżałeś na kanapie słuchając popowych kawałków radia, mimo że była 12 nie chciało ci się ruszyć tyłka, za godzinę miałeś jednak być na miejscu. W końcu zbierając się z całych sił wstałeś i ogarnąłeś w wersji podstawowej nie obyło się jednak bez spóźnienia...
- kolejny raz się spóźniłeś, nieważne jak się nauczysz gotować to nie robisz tego dla swoich zainteresowań! Ile razy...

Przestałeś go słuchać zatapiając się w myślach o zielonych migdałach, robiłeś 8 godzin w kuchni odstawiając to co tylko musisz i nic więcej, miałeś tego trochę dosyć już, ale nie masz pomysłu nad niczym innym. Mija 21, wracasz do swego domu licząc, że może coś ciekawego będzie w tv. Będąc już na miejscu zapalasz światło, zapalasz telewizor i idziesz do kuchni...
i widzisz małego dzieciaka, na oko 11-2 latkę*, która stałą pod ścianą:
- No, w końcu przyszedłeś. Masz colę?

Co tu dużo mówić, zdębiałeś.
*
Spoiler:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan Oz

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/120  (100/120)
Punkty Reiatsu:
120/120  (120/120)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Wto 14 Gru 2010 - 22:45

Kolejny dzieciak w jego domu, to nic nowego przecież zdarza mu się to co dzień. Za duża żeby była jego córką, ciekawe po co tutaj przylazła...Podrapał się po głowie i podszedł do lodówki. Wyjął dwie puszki i postawił na stole. Nie było się czego bać to był tylko dzieciak, ba w horrorach jest to może straszne, ale fajnie było by zagrać w jej grę. Trochę rozrywki się przyda i lepsze to od telewizji. Wyjął jakąś mrożonkę, która była bliska przeterminowaniu i wsadził ją do mikrofalówki. Wrócił się do stołu i spojrzał na dziewczynkę. Tak to było bardzo dziwne, pewnie zapomniał zamknąć drzwi.
-A więc moja mała koleżanko jak się nazywasz? Po za tym jeżeli już się tutaj wkradłaś to nie mogłaś sama sobie wyjąć colę?-
Mruknął do niej i wskazał ręką na krzesło po przeciwnej stronie stołu. Należało by ją odprowadzić na policję, ale nie dzisiaj dzisiaj był zbyt zmęczony, z drugiej strony wizja wytrzymania nocy z jakimś bachorem nie podobała mu się zbyt bardzo. Wstał i wyjął swoją ciepłą kolację z mikrofali wyjął widelec z szafki i zaczął wcinać coś co przypominało pizze?
-A więc ustalmy-
Powiedział z pełną buzią po czym uświadomił sobie, że dziewczynka na pewno go niezrozumiała
-Więc ustalmy, znasz mnie, wiesz gdzie mieszkam, i kim jestem lecz do tego nie jestem pewien bo jeżeli była byś mądra wlazła byś mi do domu chwilę przed moim powrotem...A ja o tobie nic nie wiem. Więc od teraz gramy na moich zasadach. Moją córką na pewno nie jesteś, nie posiadam przyjaciół, siostrą raczej też bym Ciebie nie nazwał. Opowiedz mi coś o sobie, to na pewno ciekawa historia.-
I znowu zajął się za swoje jedzenie słuchając nieznajomej. Bardzo dziwne, dopiero teraz zaczął się zastanawiać kim ta dziewczynka jest, do tej sytuacji brakowało tylko podkładu muzycznego rodem z Ringu...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Sro 15 Gru 2010 - 18:41

Ledwo udało ci się dokończyć kwestię z Colą jak małolata ci przerwała:
- Nie wiem jak ciebie wychowali, ale mnie nauczyli, że nie zagląda się do cudzego w gości.

To zdanie nie wiedzieć czemu trochę cię zirytowało, trudno powiedzieć aby sama treść, raczej ton i wydźwięk zadzierającej smarkuli. Mówiłeś o ustaleniach zajadając się pizzą, nim się zorientowałeś i zacząłeś pytać o jej historię szybko ucięła ci:
- Bleh, nie sądziłam, że trafię na zboka. Chowaj takie rzeczy, a nie trzymasz na wierzchu perwersie.
W ręku trzymała jakąś gazetkę dla dorosłych, w sumie nie bardzo przypominasz ją sobie, ale i tak poczułeś się czerwony jak burak, młoda rzuciła jednak ją gdzieś w kąt i zmieniła temat:
- Nazywam się Ayamu Dai, od dziś mam wątpliwą przyjemność mieszkać z tobą i nauczać Pj... Piter-kun. Sorka, twoje imię jest zbyt koślawe do wymówienia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan Oz

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/120  (100/120)
Punkty Reiatsu:
120/120  (120/120)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Sro 15 Gru 2010 - 19:13

Nawet nie spędził z nią chwili, a miał jej dosyć. Pewnie to ludzie czuli rozmawiając z nim. Do domu się wprosiła ale poczęstować się nie poczęstowała żałosne... Przeciągnął się zabrał talerz i odłożył go do umywalki.
-To lepiej nie wychodź na ulice smarku bo na niej kręci się wiele gorszych ode mnie więc ciesz się z czego masz.
Burknął do niej i zaczął zmywać coraz mniej zaczęła mu się podobać ta sytuacja, miał nadzieje że zaraz wyjdzie i będzie mógł oddać się samotności, aż tu nagle...
-Ty mnie? Hahah dobre żarty dziecko! Czego chcesz mnie niby nauczyć magii? Może tego jak się gotuje co?-
Wyjął talię kart z tylnej kieszeni przetasował ją i pokazał pierwszą kartę z wierzchu dziewczynce po czym odłożył ja tak do kart, żeby jej nie widział, podszedł do okna oparł się na nim wyjął byle jaką kartę
-To nie ta co nie?-
Odszedł od okna a po drugiej stronie okna była przylepiona właściwa karta.
-To ta co nie? Najchętniej też bym Ciebie widział tam na dworze, w mieście pełnych zboków-
Przyłożył rękę do okna i w drugiej chwili karta była już na jego ręce, prosty trik przynajmniej dla niego.
Podszedł do krzesła i usiadł
-Ayamu Dai czy była byś łaskaw powiedzieć mi czegoż to będziesz mnie nauczać i kto cie przysłał?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Sro 15 Gru 2010 - 19:41

Dziewczyna spojrzała na ciebie z niesmakiem choć cały czas pozwoliła ci mówić i robić, gdy skończyłeś w końcu zabrała głos:
- No, w końcu. Ileż można słuchać wyrośnięte dziecko. To kto mnie przysłał to dowiesz się w swoim czasie, mam cię szkolić, bo może tego nie wiesz, ale masz większy potencjał od reszty ludzi. Sęk w tym, że działa on jak obusieczny miecz, przynosi nowe możliwości jak i zagrożenia. Karciane sztuczki ci tu nie pomogą.

Nieco przeszła na środek, wyprostowała rękę i palce dłoni. W pewnym momencie zauważyłeś małe migoczące światło niebieskiego koloru, które zbierało się w kształt... łuku. Ostatecznie zamiast światła była materializacja, widziałeś elegancki, fioletowo-biały łuk, długi jak sama dziewczynka:
- Jestem Quincy, niszczycielem pustych. Ty natomiast Piter-kun jesteś człowiekiem o ciekawym potencjale, możesz się nauczyć więcej niż magicznych sztuczek, choć nie mam pewności czy takiego głąba warto czegokolwiek uczyć. To jak będzie?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan Oz

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/120  (100/120)
Punkty Reiatsu:
120/120  (120/120)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Sro 15 Gru 2010 - 20:57

-Co to jest? Wygląda na ładne ale nie jestem jakoś przekonany, fajna ta iluzja-
Mruknął jakby sam do siebie. Osobiście nie przepadał za dodatkowymi historyjkami do sztuczek. Nie podobało mu się to co się teraz działo, dziewczynka była za młoda na takie sztuczki, tak szybko nie nauczyła by się takiego czegoś...
-Jestem zwykłym dużym dzieciakiem i tyle... Kimś, kto jest emigrantem w Japonii niczym więcej-
W pewnej chwili zrozumiał, że to nie była iluzja, sztuczka czy cokolwiek innego to musiało się dziać naprawdę, twarz, oczy i ruchy dziewczynki mówiły same za siebie, łuk był niemal odzwierciedleniem jej osoby, której cząstkę już poznał. A może po prostu wydawało mu się? Jego osoba nie była obusiecznym mieczem, raczej był wielkim toporem który niszczył wszystko wokół tak to było trafne określenie...
-Dobrze, czego byś miała mnie nauczyć? Co bym zyskał kim bym się stał na dzięki tej nauce?-
Powiedział cicho, że dziewczyna ledwo go usłyszała. Z chamskiego gnoja stał się na chwile poważny i otrząsnął się. W jego ręku pojawiła się karta najlepsza w tali do pokera "AS" i rzucił go w stronę dziewczynki.
-Jestem jak ta karta, nie posiada złych stron i jest bardzo dobra, ale dobrze mów o co chodzi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Czw 16 Gru 2010 - 18:50

Dziewczynka jakby nieco się uspokoiła, jej łuk zniknął w podobny sposób jak się pojawił: rozproszył na tysiące kawałków, które zaraz po prostu nikły:
- Poza tym, że jesteś zuchwały i nieco gburowaty to masz w sobie pewne pokłady siły duchowej, a przede wszystkim jej rodzaj jest nietypowy bardzo. Zdarzyło ci się kiedyś dokonać coś niezwykłego? Coś co można nazwać naprawdę magią?

Przetaczała wzrokiem twoje mieszkanie w międzyczasie słuchając co masz do powiedzenia, gdy tylko skończyłeś zajęła głos:
- Dobra, teraz może przejdziemy do części praktycznej. Wyjdźmy nad rzekę, tam myślę będzie dobre miejsce.
Nie wiedzieć czemu zamiast drzwi chciała wyskoczyć przez okno.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan Oz

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/120  (100/120)
Punkty Reiatsu:
120/120  (120/120)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Czw 16 Gru 2010 - 19:10

Magią, prawdziwą magią?? Dobre...Prawdziwa magia nie istnieje na pewno on wie o tym najlepiej...No bardzo ładne zakończenie iluzji, tak na pewno to jest lepsze niż jego kulki dymne, trzeba będzie się tego nauczyć...Ale teraz był ciekawy co stanie się dalej powiódł wzrokiem za wzrokiem dziewczyny i mruknął
-Prawdziwa magia nie istnieje to tylko bajki dla małych dzieci, żeby wierzyły w cuda..-
Ahh więc przez okno tutaj się wkradła, przynajmniej go nie wybiła...
Następnym razem skorzystaj z drzwi zanim zaatakujesz moje okno...Albo wyjdziemy przez drzwi albo się pożegnam.
Odwrócił się i ruszył w stronę drzwi, otworzył je i wyszedł nie zamykając ich. Spojrzał na dziewczynę i ruszył w stronę rzeki. Nie wiedział w co się wpakował, a co jeżeli była to zasadzka zastawiona przez tych zasranych mafiozów?
-Ale od mafiozów nie jesteś co mała smarkulo?
Wymamrotał gdy szedł nad rzekę, gdy tylko tam doszedł przeszły go ciarki, wyprostował się i zaczął
-To co taki wstrętny dzieciak jak ty może mnie nauczyć...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Pią 17 Gru 2010 - 21:26

Gdy tylko doszliście stanęła w pewnej odległości naprzeciw ciebie, lekceważąc pytanie o mafiozów, za to odpowiadając na ostatnie:
- Wpierw musisz obudzić swoje moce, a najlepiej jak oddasz się swoim instynktom... chroniąc swoje życie.

W tym samym momencie rzuciła coś w powietrze, usłyszałeś pusty trzask. Między wami pojawiła się dziwna istota, której nigdy nie widziałeś wcześniej
Spoiler:

Dziewczyna znów się odezwała:
- Albo to pokonasz albo cię zabije, twój wybór. Start
Dziwna bestia, która górowała nad tobą ruszyła wprost na ciebie, miałeś może sekundę na reakcję.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan Oz

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/120  (100/120)
Punkty Reiatsu:
120/120  (120/120)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Pią 17 Gru 2010 - 21:52

Co jest ku**!-
Ryknął i odskoczył jak najszybciej od bestii. Nie mógł tracić spokoju i równowagi. Jeżeli przestanie racjonalnie myśleć szybko zginie. Instynktom, prawdziwa magia, śmierć nie powinien jednak się godzić na to...Nie wiedział, jak wytworzyć tą prawdziwą magię...Może jakieś uczucia?? Teraz potrzebował czasu na namyślenie się. Gdy uda mu się odskoczyć wyciąga szybko jedną petardę dymną i rzuca nią prosto w twarz tego czegoś. Jeżeli nie trafi lub lekko chybi znowu odskakuje lecz tym razem wyciąga dwie kulki i rzuca nimi celując w to samo miejsce.
-Co ja mam robić?!-
Ryknął do smarkuli i uspokoił się... Myśl! Spróbuj to nie takie trudne! Emocje, złość, wściekłość, śmierć coś co powstanie z niczego i ukatrupi to. On albo ja! Zaczął szukać w sobie czegoś czego nigdy nie wydobył, co siedziało w nim i czekało aż to uwolni i da zaszaleć. Prawdziwą magię, coś niezwykłego.
No dawaj, nie czaj się!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Pią 17 Gru 2010 - 23:17

Celność nie była twoją najmocniejszą stroną, ale dawałeś radę. Wyzwolenie emocji jednak skończyło się jedynie okrzykiem bitewnym... i tyle.
Potwór uderzył cię łapą i poleciałeś parę metrów. Czułeś się mocno oszołomiony, twój przeciwnik zbliżał się do ciebie małymi krokami i w pewnym momencie się zatrzymał by po chwili skręcić. Zauważyłeś, że kieruję się w stronę małej dziewczynki, młodszej od Ayamu i była z małym pieskiem, który strasznie czekał - być może wyczuwał zagrożenie, ale na pewno nie potrafił tego przekazać dziewczynce. Wygląda na to, że stwór chciał się nią zająć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan Oz

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/120  (100/120)
Punkty Reiatsu:
120/120  (120/120)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Sob 18 Gru 2010 - 0:16

Piotr próbował wstać z mizernym skutkiem. Poczuł, że zabrakło mu oddechu lecz szybko opanował się. Dźwignął się na kolana, a potem spróbował wstać. Zatoczył się i upadł na ręce. Próbował krzyczeć, ostrzec dziewczynkę lecz nie mógł wydobyć z siebie głosu, po prostu nie mógł. Poczuł się bez silnie i okropnie. Był wrednym chamskim egoistą, ale to nie nie powód żeby pozwolił tej dziewczynce umrzeć nie miał zamiaru mieć kogokolwiek na sumieniu. Chciał coś krzyknąć lecz nie dawał rady. Spojrzał na Ayamu lecz nie miał zamiaru czekać na jej działanie. Wstał jeszcze raz i tym razem ustał na na nogach.
Nie dostaniesz jej-
Wyszeptał sam do siebie. Wiedział że nie może zrobić nic, ale chciał ze wszystkich sił znaleźć w sobie coś co pozwoli mu, że uratuje ją i będzie mógł iść spać z czystym sumieniem. Zaczął iść w stronę przeciwnika z każdym korkiem przyspieszał. Ciągle starał się wybudzić w sobie to coś co da rady, rozpaczliwie tego szukał, czego kol wiek błagał aby znalazł moc w sobie, która mu pomoże. Po czym zaczął biec w stronę potwora.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Sob 18 Gru 2010 - 17:16

Kierowałeś się w ich stronę, ale byłeś w tyle za potworem. Czułeś bezsilność, którą chciałeś przemóc i ratować małą przed monstrum, odciągnąć go od niej...

i ci się udało, stwór niczym pociągnięty do tyłu padł na ziemię wzniecając tumany kurzu. Dziewczynka nie bardzo wiedząc o co chodzi przestraszyła się i z krzykiem uciekła. Ty natomiast zacząłeś dostrzegać w powietrzu pewien kształt, wyglądało to jak przezroczysta, długa ręka, dłoń natomiast była wielkości dużej pizzy. Nie bardzo wiedziałeś co się dzieje, ale czułeś przewagę... i podobało ci się to.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan Oz

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/120  (100/120)
Punkty Reiatsu:
120/120  (120/120)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Sob 18 Gru 2010 - 17:48

No proszę proszę jednak magia istnieje...-
To było takie dziwne, nieprawdopodobne czuł się co najmniej dziwnie. Popatrzył na tą dziwną kreaturę, która pewnie zaraz znowu dźwignie się na nogi i zacznie znowu atakować. Trzeba było by obmyślić jakiś plan, a najlepiej dowiedzieć się jak steruje się tą ręką...Ba bo kogo innego mogła by być ona? Może po prostu ruchem ręki?? Czemu nie...Zamachnął się po czym wycelował tak, żeby przeźroczysta łapa uderzyła w przeciwnika, jeżeli nie ręką to może komendą...Po prostu go atakował próbował nie dać mu wstać. Wiedział, że samo okładanie przeciwnika raczej nie przyniesie dobrych skutków. Ale najbardziej boli gdy bije się w twarz. A przynajmniej największe szkody się robi...Tak więc starał się posterować dłonią w twarz potwora.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Sob 18 Gru 2010 - 22:10

Koncepcja okazała się słuszna, "ramię" było posłuszne i zadawało potężne ciosy bestii wgniatając ją coraz bardziej w ziemię. Zauważałeś też pęknięcia na masce. Po kilku ciosach jednak czułeś jakbyś przekopał tonę węgla naraz i nie miałeś siły podnieść ręki. Nie było jednak już więcej potrzeby: istota zaczęła parować błyskawicznie i w końcu zniknęła. Nie było ci długo napawać się zwycięstwem, mrok pokrył twoje oczy i odleciałeś.

Zacząłeś rozchylać powieki, zauważyłeś, że jesteś u siebie i leżysz na łóżku, chwilę potem pojawiła się mała smarkula:
- W końcu, spałeś 2 doby... ale nasza lekcja odniosła sukces, obudziłeś duchowe moce. Masz- tu podała ci litrową butelkę napoju izotonicznego - musisz uzupełnić braki wody i mikroelementów, inaczej zaraz znów padniesz.

<+3 do reiatsu>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan Oz

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/120  (100/120)
Punkty Reiatsu:
120/120  (120/120)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Sob 18 Gru 2010 - 22:30

Tak, tak...-
Mruknął i zabrał butelkę, wypił całą zawartość. Czuł się dziwnie. Taki troszkę silniejszy i ta prawdziwa magia. Tak to było dziwne no i dziwny był ten stwór. I ogólnie wszystko było takie dziwne...Trochę za dużo dziwnych rzeczy...Trzeba by to wyjaśnić...Tak na pewno...
-A więc mój trening dobiegł końca i nareszcie dasz mi spokój tak?Ale zanim pójdziesz mogła byś mi wytłumaczyć co tu się dzieje?? Rączka, dziwny fikuśny potwór, fioletowy łuk i mała wstrętna dziewczynka.
Kiedy dostał odpowiedzi wstaje i idzie do łazienki, zimny prysznic to to czego potrzebuje, tak na pewno...Kiedy wyjdzie sprawdza, która jest godzina i niezależnie od niej robi sobie śniadanko. Mianowicie największa mrożonka jaka znajdowała się w lodówce.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Sob 18 Gru 2010 - 23:55

Ayamu oparła się o ścianę:
- Mógłbyś chociaż podziękować, sam tu nie przyszedłeś i się nie położyłeś.

Chwilę później odczekawszy na twoją reakcję zaczęła ci wyjaśniać:
- Jesteś osobą, która posiada szersze widzenie świata, a konkretniej możesz dostrzegać świat duchowy, choć sam o tym nie wiedziałeś pewnie. Takie osoby podświadomie tworzą coś co pozwala im przetrwać w takim świecie. Jak widziałeś, zagrożenia są...

na moment przerwała żeby wyjąć puszkę Coli, którą otworzyła i zaczęła sączyć:
- to z czym walczyłeś to Pusty, krótko mówiąc zdeprawowana dusza kierująca się jedynie instynktem. Ten był słaby, sztucznie stworzony i jedynie do ćwiczeń. Ja natomiast nadzoruję twój postęp. Nie jesteś przecież nawet pewien czy znów potrafisz przywołać swoją moc. Póki się tego nie nauczysz będę niedaleko żeby nadzorować twoje postępy i chronić cię przed mocniejszymi pustymi. Tyle ci wystarczy do wiadomości.

Po czym przeszła do salonu, słyszałeś jakąś muzykę z telewizora, kojarzyłeś jakiś kawałek z j-rocka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan Oz

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/120  (100/120)
Punkty Reiatsu:
120/120  (120/120)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Nie 19 Gru 2010 - 9:46

To przecież mu nie wystarczyło... Chciał wiedzieć więcej dużo więcej. Moc...Jaką moc... I jaki świat duchowy do jasnej cholery?! Zacznijmy od tego, że duchy nie istnieją... Wszedł do salonu i usiadł koło niej
-Wytłumacz mi jeszcze czym jest ten świat duchowy, bo jak wiesz duchy nie istnieją. Ale znając Ciebie on na pewno istnieje prawda?? No i nie mów mi, że ty będziesz tutaj mieszkać...Jeszcze mnie posądzą o to, że jestem pedofilem...Na rodzeństwo nie wyglądamy, a na ojca za młody jestem... Jak nie będzie mnie w domu to wymyśl jakąś historyjkę. Ja jadę coś załatwić.
Wstał i szybko wyszedł zabierając z stołu kluczyki do auta. Odpalił i ruszył do księgarni. Kupił tam książkę kucharską miał nadzieje, że jak się wyuczy jej to ten gbur z jego pracy odwali się...Potem pojechał do pracy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Nie 19 Gru 2010 - 21:05

gdy tylko wszedłeś do swojego pokoju niemal cię olśniło, było w nim czysto i schludno, ładnie posprzątane jak... nigdy? Zdumiony usiadłeś na drugim końcu kanapy i zacząłeś zagadywać.
Ayamu jakby nieco znudzona siedziała oglądając teledysk i dopijając colę. Po chwili rzuciła krótko:
- Jesteś strasznie męczący. Jak wrócisz to ci wyjaśnię.

Nie bardzo mając co do dodania wyszedłeś z domu mając nadzieję, że sąsiedzi nie dali cynku do jakiś służb. W księgarni były różne książki, większość dość duże tomiska. Wybrałeś najmniejszą i ruszyłeś do pracy. Zastała cię tam niemiła niespodzianka, na twoje miejsce znalazł się kto inny, akurat też był szef:
- Nawet nie myśl protestować, obijałeś się długo, a ostatnie dni nieobecności to skandal. Twoja wypłata jest tam na ladzie, zabieraj się stąd.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan Oz

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/120  (100/120)
Punkty Reiatsu:
120/120  (120/120)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Sro 22 Gru 2010 - 18:30

Jeden problem mniej...Pieniędzy na rachunki starczy mu może na rok? A co z papu? Jutro, może za miesiąc zacznie znowu szukać pracy. Zabrał wypłatę i nic nie mówiąc wszedł do auta. Odpalił po czym odjechał w stronę domu. Pojechał na około. Nie chciało mu się wracać do domu. Przyśpieszył po czym skręcił w drogę równolegle leżącej do rzeki po czym pojechał prosto do domu. Gdy dotarł wszedł do domu i nie zwracając uwagi na smarkule( jeżeli jeszcze była u niego w domu) wyjął z lodówki jakąś mrożonkę po czym wsadził ją do mikrofalówki na dwie minuty. Poszedł do sypialni i padł na łóżko. Nie był zmęczony, ale też nie chciało mu się robić cokolwiek. Gdy prawie zasnął nagle usłyszał dźwięk pikiania. Wyjął swoje danie po czym je skonsumował. Po nudnym dniu wypadało by zażyć prysznic, najlepiej cieplutki i milutki. Gdy skończył wyszedł z łazienki i zaczął czytać jakąś stara gazetę, może jakieś oferty pracy. Pieprzony pajac wywalił go z roboty...Po chwili odrzucił lekturę i zabrał się do książki kucharskiej. Może zacznie sobie gotować zamiast tradycyjnych mrożonek? Ty było by na pewno ciekawsze i miał by co robić wieczorami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Czw 23 Gru 2010 - 10:56

Ku twemu niezadowoleniu dziewczynka nadal była, podczas twej nieobecności nie stało się nic szczególnego... może poza tym, że nadal nie byłeś przyzwyczajony aż do takiej czystości. Co gorsza, w twojej lodówce zniknęły mrożonki. Widząc twoją reakcję Ayamu odparła:
- Większość była przeterminowana, poza tym zacznij lepiej się odżywiać, widać że słabowity jesteś. Kupiłam trochę drobiu i ryżu żebyś nie płakał.
Zacząłeś się czuć jak nie we własnym mieszkaniu, leżąc na łóżku nie znalazłeś niczego ciekawego, więc szybko zabrałeś się za książkę kucharską by po chwili przyrządzić dobrze przyrządzonego kurczaka z ryżem co nieco poprawiło ci humor... który oczywiście zaraz smarkula musiała zepsuć:
- Pomijając już to, że nawet nie spytasz się swojego gościa czy nie chce to informuję cię, że za godzinę masz pokazać jak dobrze panujesz nad swoją nową zdolnością.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan Oz

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/120  (100/120)
Punkty Reiatsu:
120/120  (120/120)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Pon 27 Gru 2010 - 18:56

Okropna jesteś wiesz? Kiedy w końcu dorośniesz? No i jak wymyśliłaś jakąś bajeczkę dla sąsiadów?-
Rzucił przy czym nawet na nią nie spojrzał. Zaczął czuć się jak
małpa w cyrku zrób to tamto, zatańcz dla mnie. Miał jej dosyć i do tego
jego kochane mrożonki...Jak ona mogła. W zasadzie sam chciał to zmienić,
ale to on miał zrobić a nie ktoś za niego. Wstał od stołu i podszedł do
drzwi wejściowych. Zaczynało się robić ciemnio i dosyć zimnawo.
Wychodzenie w koszulce nie było by dobrym pomysłem. Zaciągnął na siebie
kurtkę ze skóry i założył kapelusz
Spoiler:

Będę za dwie godziny, może trochę krócej. Niech Cie ręka boska broni dziwna dziewczyno nasyłać na mnie co kolwiek.
Ruszył w stronę rzeki, gdy tam dotarł przeszedł go dreszcz, i wspomnienie ostatniej walki. Właściwie kim się stał i co się tutaj stało. W jego życiu zaszły wielkie zmiany a on jakby nic żył sobie dalej. Może nawet lepiej? Usiadł i zamknął oczy. W jego głowie pojawił się obraz dziewczynki z psem, nic ciekaego gdyby na tą bezbronną osobę nie nacierał jakiś wielki potwór. Wtedy poczuł uczucie, które od dawna go nie odwiedzało. Rozpacz, chęć pomocy innym tylko po to, żeby nie cierpieli przez jego błędy. Może to właśnie to co uruchamiało jego umiejętność? Nie chęć siania zniszczenia, śmierci czy zwykła rozróba tylko czysta chęć pomocy. Ochrona tych, który nie potrafią walczyć z tymi, których nie mogą zobaczyć. W końcu otworzył oczy i spojrzał czy jego nowy przyjaciel pojawił się koło niego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Wto 28 Gru 2010 - 22:21

- Co mnie interesują sąsiedzi. Masz, tu są papiery, że nasze babcie to przyrodnie rodzeństwo i jesteśmy kuzynostwem.

Rzuciła w koszulce upakowane dokumenty, nie znałeś się na tym zbytnio, ale wyglądało wiarygodnie. Nie miałeś jednak ochoty czytać. Wyszedłeś z domu i poszedłeś nad rzekę gdzie był spokój...

do czasu aż mały potwór imieniem Ayamu się nie zjawił:
- Ej, przepraszam, że to wszystko tak nagle. Niestety jest sporo zła i masa bezbronnych i wydaje mi się, że po to los nas obdarował... talentem żebyśmy z niego skorzystali w obronie innych. Jeżeli nie chcesz to powiedz, odejdę.
Jej ton nie brzmiał pokrzepiająco, ale nie dało się też wyczuć fałszu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan Oz

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/120  (100/120)
Punkty Reiatsu:
120/120  (120/120)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Czw 30 Gru 2010 - 22:35

Jesteś zbyt młoda, żeby mnie zrozumieć- Mruknął jak by sam do siebie. Wstał otrzepał tyłek i ruszył na do brzegu rzeki. Spojrzał na czystą wodę. Wyglądała dosyć przyjemnie a jak by tak skoczyć? Tak to by było fajne.
Sytuacja jest dla mnie trudna, ponieważ długo byłem samotny, sam zdany na siebie i wiedziałem, że mogę polegać na sobie. Nagle pojawiasz się ty, i te całe miliony bezbronnych do uratowania, bleh nie fajnie to brzmi...Ups
Odwrócił się do niej i podszedł
Ujmę to tak, może nie jesteś zbyt młoda, ale nie przeżyłaś tego czego ja, to co mam robić?
Zmienił szybko temat gdy uświadomił sobie, że jej ton głosu i wypowiedź przez chwile go zrzuciły na kolana.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Sob 1 Sty 2011 - 20:32

Dziewczyna nie zmieniła wyrazu twarz, nie widać było aby miała zaraz coś strzelić czy też być wyrozumiałą:
- I tak jesteś już uświadomiony co się dzieje. Sam zdecydujesz co robić dalej. Idę, na razie.
Nie bardzo wiedziałeś czy iść za dziewczyną, czy wraca do ciebie czy gdzieś indziej. Zostałeś sam z myślami aż zrobiło się zimno, a tobie się oczy kleiły, twoja głowa nadal była pełna myśli i nie byłeś przekonany, że wykonałeś krok do przodu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan Oz

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/120  (100/120)
Punkty Reiatsu:
120/120  (120/120)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Czw 10 Lut 2011 - 14:41

To ja udam się spać jak by nigdy się nic nie spało-Ziewnął, po czym przeciągnął się i ruszył w stronę domu. Był głody i chciało mu się spać. Najlepiej to by poszedł teraz, ale nie na ziemi było nie wygodnie. Gdy doszedł do domu, wszedł po cichu i zamknął drzwi. Rozejrzał się po domu i ruszył w stronę lodówki szukając czegoś do jedzenia, najlepiej czegoś co można włożyć do magicznego pudełka. Ale po chwili zawrócił i poszedł do łazienki. Przecież smarkula wszystko mu zabrała. Wziął ciepły prysznic, przebrał się i poszedł spać.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Sob 12 Lut 2011 - 14:27

Okazało się, że dziewczyny w domu nie było. Przyszło ci do głowy, że zrezygnowała co nawet ci się podobało. Tak jak założyłeś, po krótkim czasie wylądowałeś w łóżku i zasnąłeś.

Rano gdy się obudziłeś i ogarnąłeś zacząłeś się zastanawiać nad pracą, ale też nad swymi mocami, które cię fascynowały jak przez całe życie magia i rzeczy niepojęte w tym świecie... poza tym mając wprawę mógłbyś zacząć robić nowe sztuczki dla pokazu mając dodatkową niewidzialną parę rąk co było kuszącą perspektywą...

twe rozmyślania przerwał dzwonek. Podszedłeś do nich, niestety w Japonii nie było zwyczaju montowania wizjera. Chciałeś już je otworzyć, ale gdy tylko dotknąłeś zamka potężny kopniak wywalił je z futryny waląc cię w twarz. Dwóch szerokich dwumetrowców i jeden mniejszy między nimi, widać było że to nie świadkowie Jehowy, a raczej Yakuza:
- Słyszałem, że jesteś frajerem co wygrał jakiś teleturniej czy coś, moi ludzie widzieli cię w TV. Mam propozycję nie do odrzucenia, oddasz nam tą kasę, a my ci nic nie zrobimy. Pasuje?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pan Oz

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/120  (100/120)
Punkty Reiatsu:
120/120  (120/120)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Sob 12 Lut 2011 - 20:09

Oszołomiony, a tym bardziej zdziwiony, ledwo dźwignął się na kolano podtrzymując się ręką.
Czekajcie panowie, chwila sekundka-Mruknął nie wiedząc co się dzieje. Wstał i oparł się o ścianę.
Możecie mi powiedzieć w jakiej walucie pasowało by wam?
Powiedział i uśmiechnął się szyderczo. Odwrócił się i zaczął iść w stronę salonu mrucząc pod nosem po Polsku, przysłowiowe "kur*a"
Czekajcie, zaraz dam wam te pieniądze mam tu gdzieś kartę do bankomatu
Odwrócił się do nich i zaczął drapać się po głowie
Dajcie mi sekundę na zastanowienie gdzie ją położyłem, wczoraj byłem na imprezie i mało co pamiętam
Było to oczywiście kłamstwo jak wiele innych. Przecież nie powie im, że przepuścił już wszystko. No ba tylko idiota by tak pomyślał, ciekawe czy mają rozum małpy...
Nie miał zamiaru z nimi gadać, ani negocjować nie było to dla niego korzystne. Łatwiej pewnie było by się z nimi rozprawić. Starał się z całych sił przywołać tamto uczucie z tego nieszczęsnego dnia, kiedy odkrył swoją prawdziwą magię. Starał się jak tylko mógł. Jeżeli poczuł, że udało mu się jednym silnym machnięciem stara się powalić delikwentów, po czym uderza jeszcze dwa razy na wszelki wypadek. Jeżeli rączka go zawiedzie i nie będzie chciała się pojawić, będzie przedłużał jak najdłużej i liczył na cud...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Sro 16 Lut 2011 - 11:17

Mijały kolejne sekundy gdy udawałeś, że szukasz kasy. Starałeś sobie przypomnieć tamto uczucie, ale strach jednak Cię paraliżował, na pewno mieli broń co tylko budowało większą panikę...

w końcu jeden z nich złapał Cię za ubranie i rzucił o ścianę po czym wyciągnął pistolet:
- Masz 5 sekund by mówić gdzie masz kasę. Raz...

mimo, że pot lał się z Ciebie obficie to przez ciało przechodziły dreszcze, facet miał zaraz strzelić do Ciebie, być może zabić i przeszukać mieszkanie. Gorączkowo szukałeś wyjścia z sytuacji, chciałeś przeżyć:
-...4,

Krzyknąłeś, sam nie wiesz czemu, trochę ze złości, trochę ze strachu, ale bardzo głośno i aż zamknąłeś oczy, a sekundę potem poczułeś jak coś chlapnęło na ci na twarz zamiast słyszeć odgłos strzału, otworzyłeś oczy... i ujrzałeś trzy poszlachtowane jak wieprze w rzeźni ciała, a dookoła była krew. Nie mogłeś być na 100% pewien, ale czułeś to charakterystyczne zmęczenie jak wtedy gdy skorzystałeś ze swych mocy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Piotra   Today at 14:12

Powrót do góry Go down

Dom Piotra
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next