IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry!

Pomoc dla nowych graczy

Forumowy Discord

Share | 
 

 Amagi Zerax

Go down 

Ocena
Pozytywna
0%
 0% [ 0 ]
Negatywna
67%
 67% [ 2 ]
Neutralna
33%
 33% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 3
 

AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: Amagi Zerax   2010-12-28, 14:04

DANE

Imię:Amagi

Nazwisko:Zerax

Profesja:Shinigami

Płeć:Mężczyzna

Wiek:15 na ziemi + 1 jako dusza + 1 w soul society= 17 lat

Waga:65 kg

Wzrost:183 cm

Wygląd:

Amagi ma związane włosy z tyłu białą wstęgą. Nosi też płaszcze, na zdjęciu przedstawiony jest jego ulubiony ma parę kolorów tych płaszczy przeważnie ich nie zdejmuje lecz jak ma prowadzić walkę woli ich sobie nie pobrudzić.

Charakter:

Tak więc Amagi jest to osoba która bierze się za treningi bardzo poważnie nigdy ich nie opuszcza ani też nie wymiguję się od nich, jest też osobą która szanuje innych ludzi oraz im pomaga nigdy jeszcze nie odmówił pomocy bliźniemu swemu. Nie jest też typem samotnika, woli żyć otoczony przyjaciółmi ponieważ zawsze mu pomogą oraz mu doradzą. Jest raczej opanowanym człowiekiem, trudno go wyprowadzić z równowagi. Jest on raczej wesołym i pełnym życia chłopcem. Bardzo lubi się objadać słodyczami oraz mięsem

Ekwipunek:Przybory do pisania, ubranie akademickie, zestaw ulubionych płaszczy i dwa boken

Historia:

Na Ziemi

Tak więc, historia Amagiego zaczyna się dnia trzynastego stycznia w roku 1995 o godzinie 6:50. Tego dnia urodził się. Jego rodzina składała się z Mamy i Taty ,jego matka miała na imię Sakura zaś tata miał na imię Toushiro ,mieszkali w Tokyo. Rodzice Amagiego mieli własną firmę która zajmowała się produkcją kołder i prześcieradeł. Mama jego była strasznie miłą kobietą, lubiła pomagać potrzebującym oraz nie umiała się gniewać na jakąś osobę dłużej niż parę godzin ,Tata natomiast był bardziej oschły dla ludzi i nie lubił im pomagać ponieważ uważał ,że mogli się uczyć zamiast chodzić po się po dworze i pić.
Dzieciństwo Amagiego nie było zbyt ciekawe w wieku 3 lat rodzice wysłali go do żłobka a następnie do przedszkola, tam zaczął powoli zdobywać kolegów. Nigdy się nie buntował nie próbował się też sprzeciwiać okrutnej zasadzie która panowała w przedszkolu i nazywała się "leżakowaniem" ,wiedział on bowiem że to wszystko robione jest dla jego dobra. Gdy miał 5 lat do przedszkola zawitał nowy osobnik(uczeń), Amagi zainteresowany nową osobą podszedł do niego i spytał się go:

-Cześć jestem Amagi, jak ty masz na imię ?
-O cześć Amagi, ja mam na imię Karsd, też jesteś nowy w tym przedszkolu?
-Nie ja już tu trochę chodzę, chcesz zostać moim kolegą ?
-No jasne
Po czym obydwoje poszli się bawić klockami lego.

Te 2 lata życia mojego bohatera minęły bardzo szybko, Karsd był jego najlepszym kolegą i planowali być razem w klasie w podstawówce. Gdy nadszedł dzień 1 kwietnia roku 2002 Amagi razem ze swoimi rodzicami udał się na boisko szkolne na ceremonie rozpoczęcia roku szkolnego, stanęli w rzędzie z pierwszakami i czekali na przybycie dyrektora. W końcu o godzinie 9:10 wszystko się rozpoczęło, wice dyrektor zaczął czytać listę nowych osób oraz ich klasy na całe szczęście Amagi został przydzielony do klasy z Karsdem. Następnego dnia obydwoje maszerowali z plecakami na plecach do szkoły.
Dni szkolne mojego bohatera mijały bardzo szybko, nie był on wyjątkowo mądrym uczniem ale też nie kwalifikował się do tych najgorszych, sytuacja u Karsd'a wyglądała inaczej on raczej zaliczał się do tych lepszych uczniów lecz mimo tego nadal kolegował się z Amagim i czasami nawet pomagał mu w nauce.
5 Lat później.
Pewnego dnia Amagi i Karsd wracając ze szkoły zobaczyli ogłoszenie o treningu walki bokenami, oboje bardzo się podniecili tym ogłoszeniem ponieważ walka bardzo ich kręciła lecz do tej pory zaświadczyli jej tylko w grach wideo, obgadali całą sprawę i postanowili następnego dnia prosić rodziców żeby ich zapisali na te treningi. Tak więc następnego dnia po powrocie ze szkoły Amagi zaczął rozmawiać z rodzicami [A-Amagi, M-Mama, T-Tata :)]

M- O cześć synku, a ty co tak szybko dzisiaj ze szkoły wróciłeś, jesteś głodny?
A- Nie miałem dzisiaj ostatniej matematyki, a co jest na obiad ?
M- Kurczak z frytkami, zjesz trochę ? Miałam właśnie wstawiać bo Tata za niedługo wraca z firmy, usiądź przy stole i poczekaj.
A- Okej, a mógł bym jakoś pomóc?
M-Nie siedź spokojnie.

15 Minut później

M- Amagi, idź otworzyć drzwi to chyba twój Tata.
A- Już idę.
Po czym poszedł i otworzył drzwi, Tata jego wszedł do domu rozebrał się i całą rodzina zasiadła przy stole.
A- Rodzice bo mam taką sprawę
T- Co się stało?
A- Ostatnio wracałem ze szkoły razem z Karsdem i zobaczyliśmy ogłoszenie.
M- Jakie ogłoszenie.
A- O treningu walki bokenami, oboje chcielibyśmy chodzić na nie ponieważ lubimy grać na konsoli w walki, a to by było na żywo. Mógł bym się zapisać, Proszę
T- No skoro tak bardzo chcesz to ok.

Amagi uradowany zjadł szybko obiad po czym poszedł napisać sms'a do Karsd'a o treści: Jupi, moi rodzice się zgodzili teraz ty szybko kombinuj i jutro możemy iść się zapisać.
Następnego dnia po szkole poszli we dwoje się zapisać na treningi, sala leżała nie daleko od domu mojego bohatera jedynie jakieś 3 ulice dalej, więc po szkole zostawili plecaki u Amagiego i zabrali tylko potrzebne rzeczy. Szli jakieś 10 minut po czym doszli do sali zapukali dwa razy i nagle usłyszeli: Otwarte. Weszli do środka i zastali nauczyciela: [A-Amagi K-Karsd T-Tsumer]

T- Dzień dobry, a wy co tu robicie ?
A i K- Przyszliśmy zapisać się na trening walki bokenami.
T- A czy wy nie jesteście aby troszkę za młodzi ?
A i K- Może jesteśmy ale chcieli byśmy chodzić na te treningi.
T- To zrobimy tak przez pierwsze pół roku będziecie robić brzuszki, biegać, robić pompki itp. A potem sprawdzę czy jesteście w stanie walczyć małymi bokenami.
A i K- Dobrze nam to pasuje.


3 Lata później.

Amagi i Karsd wracali ze szkoły i rozmawiali o lekcjach, mój bohater prosił swojego kolegę żeby jutro pomógł mu z fizyką ponieważ zbliżały im się testy próbne w gimnazjum a nie chciał wypaść na nich słabo, tak jak od 3 lat zostawili plecaki u Amagiego i udali się na trening, szli 7 minut po czym zapukali do drzwi sali doszedł do nich głos: Wchodźcie. Tak więc zrobili co kazał im nauczyciel, poszli do szatni się przebrać a potem wyszli na sale. Sensei powitał ich z uśmiechem na twarzy i powiedział żeby się rozgrzali bo jak zwykle przyszli o 15 minut za wcześnie. Ci mieli już przyszykowaną rozgrzewkę najpierw biegli 10 kółek w sali a następnie robili brzuszki i przysiady, gdy skończyli to robić reszta grupy się zebrała i teraz wszyscy byli na sali. Tsumer powiedział im ,że dzisiaj będzie sprawdzian i wyłoni on 3 osoby które będą reprezentowały szkołę(Kurs) na zawodach walki bokenem, wszyscy bardzo się ucieszyli ponieważ każdy chciał się wykazać i na dodatek awansować do wyższej grupy. Sensei podzielił ich grupę na trzy małe grupki, osoba która wygrała z resztą w swojej grupie przechodziła dalej. Tak więc walki się zaczęły, zwycięzcami byli Amagi, Karsd i o dziwo dziewczyna o imieniu Hirna. Sensei dał im wskazówki i za 3 dni miał odbyć się ten konkurs.
Gdy Amagi wracał z kursu zobaczył rabusia który zabrał starej babci torebkę i teraz z nią uciekał, mój bohater puścił się sprintem za złodziejem i powalił go na ziemie, ten bez oparcia oddał mojej postaci torebkę. Amagi zadowolony z siebie odwrócił się od rabusia i odszedł, ten wykorzystał to wyjął spod kurtki glocka i strzelił w Amagiego 5 razy. Amagiemu całe życie przeleciało przed oczyma i nagle zobaczył ciemność .

Życie jako dusza

Po nie określonym czasie mój bohater odrodził się jako dusza, znajdował się w Tokyo na ulicy w której go zabito. Nic nie pamiętał dopiero po paru miesiącach zaczął przypominać sobie fragmenty ze swojego życia na ziemi, odwiedzał swoich rodziców którzy śmierć jego przyjęli bardzo tragicznie on ich widział lecz ci nie mogli zobaczyć jego, chodził patrzeć na treningi walki bokenami Karsd niegdyś uśmiechnięty i cieszący się życiem zamienił się teraz w smutnego człowieka, gdy usłyszał jak zabito Amagiego żałował że nie mógł wtedy z nim wracać obwiniał się za jego śmierć. Dusza mojego bohatera wędrowała po Tokyo jakieś 11 miesięcy spotykała inne dusze i wypytywała się jak oni umierali, usłyszał też o tajemniczych postaciach które nazywały się Shinigami bardzo zainteresowali oni Amagiego gdy spotykał inne duszę od razu sie o nich wypytywał, gdy dowiedział się o nich wielu informacji postanowił szukać ich po całym kraju. Przez miesiąc wędrował i ani jednego z nich nigdy nie spotkał zaczął się załamywać, chciał już zaprzestać poszukiwania ich gdy nagle zobaczył osobę z mieczem przy pasie i w czarnym kimono, podszedł do niego i się spytał:

-Czy ty jesteś Shinigamim ?
-Tak jestem, nazywam się Vard Kser i jestem 5 oficerem w 10 oddziale. Ty zapewne jesteś duszą.
-Tak, chociaż nie wiem jak to się stało zostałem zabity a potem odrodziłem się w dziwny sposób mniejsza o mnie teraz chce się coś ciebie zapytać słyszałem od wielu innych dusz że po świecie krążą shinigami i odsyłają oni dusze do jakiegoś społeczeństwa dusz. To prawda?
-No to jest prawda, imponujące że aż tyle informacji udało ci się uzyskać.
-Mógł byś mnie wysłać lub prze teleportować do tego społeczeństwa? W tym świecie nie mam co robić skoro jestem tylko duszą.
-Dobrze lecz musisz mi zaufać.
Po czym przyłożył końcówkę swojego miecza do czoła Amagiego i wypowiedział jakieś słowa.

Soul Society

Mojej postaci zawirowało w głowie i po chwili znalazł się w soul society, było to piękne miejsce wokół rosły drzewa a ludzie żyli bez wojen. Zobaczył on shinigami i podszedł do niego:

-Dzień dobry proszę Pana, mam pytanie gdzie ja się znajduję ?
-Znajdujesz się w południowej części Soul Society, dokładnie w 4 okręgu.
- Aha dziękuje Panu.

Gdy się dowiedział gdzie jest zaczął przechadzać się po parku, wokół jeziora, i po ulicach. Cały ten widok tak go zafascynował że nie chciał stąd odchodzić lecz miał udać się do akademii żeby sprawdzić czy może się stać shinigamim. Zagadał jeszcze raz do stojącego na straży shinigamiego i spytał się jak ma się dostać do akademii, ten odpowiedział mu że musi się udać do 1 okręgu a następnie przejść testy rekrutacyjne w akademii lecz te dopiero będą odbywać się we wrześniu a mieli miesiąc marzec, tak więc shinigami zaproponował mu naukę u niego. Pierw chciał sprawdzić jak wygląda jego sprawność fizyczna i kazał Amagiemu wykonać brzuszki, przysiady i trochę pobiegać. Ten zrobił to bez problemu. Shinigami osądził że mój bohater może zdać te testy, wynajął mu mieszkanie w 4 okręgu bo Amagi nie miał się gdzie podziać. Codziennie razem ćwiczyli i trenowali bokenami, a na noc nauczyciel dawał mu książki do czytania o historii soul society, o treningu kidou i o pozycjach walki mieczami. Tak mijały dni z życia mojego bohatera, w końcu doczekał się września pożegnał się z shinigamim i odszedł. Szedł 2 godziny po czym znalazł się przed wejściem do akademii, zobaczył masę dusz chętnych do przystąpienie na testy pomyślał że nie da rady lecz od razu przypomniał sobie treningi z shinigamim. Podszedł do recepcji(nie wiem jak to sie nazywa) i poprosił panią zza okienka żeby go zapisała, ta zrobiła co kazał i powiedziała mu żeby poszedł dalej na salę. Amagi zrobił co mu kazano po zasiadł na sali i czkał na resztę kandydatów. Pierwszy test był to test pisemny, mieli wypisywać ważne postacie z historii Soul Society oraz całego świata oraz teoria o shinigamich. Test pisemny oblała połowa uczniów, następnie mieli udać się do sali i zdać test fizyczny. Amagi zdał go bez problemu. W końcu ostatni test był z kidou mieli zapisać formułki do danych kidou na kartach testowych. Dzięki książką znał ponad 68% formułek co wystarczało na zdanie testu. Wszystkie testy zdało około 60 osób, zostały im przydzielone pokoje i mieli dostać dokładny plan zajęci w przedziale 3 dni.


Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 7 (1 Płeć,1 Klasowa)
Szybkość: 7 (2 Klasowa)
Zręczność: 12 (-2 Płeć, +9 pkt startowych)
Wytrzymałość: 6 (1 Płeć)
Inteligencja: 9 (+4 pkt startowych)
Psychika: 5
Reiatsu: 6 (1 Klasowa)
Kontrola Reiatsu: 5

OGÓLNE

Udźwig:70kg
Prędkość (śr.):7 km/h
Prędkość (max.):24 km/h
PŻ (Punkty Życia):60
PR (Punkty Reiatsu):30

Techniki
Magia:
Poznane Hadou:
#15 - Buke Katachi San Jun (Forma Wojownika Poziomu Trzeciego)

Poznane Bakudou:
#14 - Tounyuu (Odrzut)
#13 - Kashitsu (Zmiana Ruchu)

Umiejętności:
-Ulubiona Broń-Boken
-Mistrz Broni
-Oburęczność


Wady:
-Fobia (Króliki i Zające)

edit: Hmm okej, 13 lat nie mam mam troszkę więcej ale nvm
1.Wygląd,wg mnie na tym obrazku zostało pokazane wszystko co jest potrzebne, lecz jak chcesz to mogę dopisać
2.Charakter jest do dopisania, tylko muszę pomyśleć
3. Nie, nie orientuje się w cenach broni, niech będzie ten boken
4.Co do historii, skąd wiesz czy karakura nie ma własnej armii? Nie interesuje się zasadami szkolnictwa w Japonii więc nie wiem od ilu lat idzie się tam do szkoły. Historie postaram się zmienić lecz nową wstawię dzisiaj wieczorem albo jutro koło południa.
5.Walka zp już zmieniam na boken
6. Jeżeli uważasz że nie dam sobie rady z odegraniem tej wady to mogę ją zmienić.
7. Nie oceniaj ludzi na podstawie jednego posta :)


Ostatnio zmieniony przez Amagi Zerax dnia 2010-12-31, 00:45, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Kamys


avatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Amagi Zerax   2010-12-28, 14:30


Kolejna niezwykle zabawna karta, aż milo dać negatywa ; )

1. Wygląd jest do dopisania, nie widać na nim całej postaci.
2. Charakter nie mówi mi kompletnie nic o postaci. Znaczy oczywiście zamieściłeś kilka informacji... No ale jak by nie patrzeć jest ich mało, a opisówka powala na kolana żałosnością.
3. boken lub katana, to pierwsze... twoja postać nie jest szlachcicem, nie wiem czy orientujesz się w cenach borni
4. Historia

"Tata był generałem w armii Karakury" - XDDDDDDDDD łał karakura ma własną armię x )
Narracja jest bardzo słaba, i radze Ci nad nią popracować.
"Został dopisany do grupy średniej chociaż nie miał bladego pojęcia co to jest karate," - lol 6latek. Wiesz co 6 latek robią zwykle na treningach walki wręcz ? Bawią się w grupach na dzieci... Zabawy czysto fizyczne, sprawiają że po kilku latach przez niewinne zabawy nabierają kondycji do treningów w latach późniejszych.
"włosy były ciemne jak wygaszony monitor," zajebiste porównanie na miarę Homorea... muszę je gdzieś rozpisać ; )
"Gdy miał 10 lat zaczęła się jego przygoda z nauka w szkole" - był bardzo cofnięty w takim razie.
"...jego ocenami były 4 i 5 dlatego ze nigdy nie starał sie dostawać 6" - XDD może było by to możliwe gdyby twoja postać miała pojętność
"nasza para wyczuła obecność jakiejś potężnej siły" - z jakiej paki ? Strasznie slaby duchowo ten twój bohater.
"Amagi zobaczył na niebie wielkiego ptaka z dziurą w klatce piersiowej już " - nie z tymi stastami chłopcze.
"Nagle przed moja postacią śmignęła jakaś osoba i uderzyła go w głowę" - Nie ma to jak losowi mordercy śmig jacy przed oczami
"...widział wielkie stare budynki, wyniszczone jak się domyślał przez wojnę" - podejrzewam że to daleki okręg, co oznacza że niema tam raczek za wielu miłych ludzi, Ci spieprzyli do bliskich... Wiesz ta rozmowa bohatera z kolesiem średnio na miejscu.

Reszty już nie mam siły czytać... Naprawdę zabawna historia, ale potem już nudzi i nuży.

5. Staty - chyba ok
6. Umiejętności:
-Ulubiona Broń-ZP - a powiesz mi skąd twoja postać nauczyła się władać własnym ZP ? zresztą wtedy działa to tylko na jedna jej formę, nie wszystkie kolego.

Teraz takie pytanie prywatne... Masz koło 13 lat co ? podejrzewam że mniej

EDIT

Ps. Nie będziesz w stanie odegrać tej wady
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki


avatar

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Amagi Zerax   2010-12-28, 17:46

Armia miast to nie te czasy. Było tak możliwe ale jakieś 400+ lat wstecz. Obecnie są tylko armie kraju, nie licząc Afryki, gdzie każdy watażka niemal ma jakąś zbrojną ekipę pod sobą.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Amagi Zerax   2010-12-30, 19:14

Odświeżam, zmieniłem historie jeżeli nie będzie żadnych zastrzeżeń co do niej to dopisze też charakter postaci
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Amagi Zerax   2011-01-02, 23:43

Odświeżam
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


avatar

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Amagi Zerax   2011-01-03, 16:44

AKCEPT


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Amagi Zerax   2011-01-03, 20:40

Jak dla mnie wszystko ogólnikowo opisane, brak opisów uczuć. Jak jest jakaś akcja to szybciej się kończy niż zaczyna. Dialogi też są słabe i te literki przy wypowiedziach denerwują. No i nie podoba mi się, że w historii piszesz "mój bohater". Historia wygląda trochę topornie i jest napisana bez polotu, na siłę. Nie wiem czego jest to efektem, może tego, że to pisałeś na szybko, lub może dlatego, że ją poprawiałeś. Jak dla mnie powinieneś ją poprawić: zmienić dialogi, dodać opisy, rozpisać to co już jest i udowodnić, że jednak potrafisz. Bo jak tak będziesz pisał w grze to mg też obniży swój poziom do Ciebie bo nie będzie mu się chciało wysilać i nie będziesz czerpał radości z takiej gry. Mam nadzieję, że Cię nie zniechęciłem, a jako zachętę do ciężkiej, solidnej i mam nadzieje owocnej pracy daję Ci negatywa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Amagi Zerax   

Powrót do góry Go down
 
Amagi Zerax
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | www.sosblogs.com