IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy
Forumowy Discord

Share | 
 

 Masahide Kitsune

Go down 
AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: Masahide Kitsune   2010-12-29, 14:30

DANE

Imię:Masahide
Nazwisko:Kitsune
Profesja:Człowiek
Płeć:Mężczyzna
Wiek:16
Waga:80kg
Wzrost:185 cm

Wygląd:

Charakter:Badanie tego co niezbadane, odkrywanie tego co nie odkryte, zdobywanie tego co niezdobyte. Najlepiej opisuje to co lubi robić i co sprawia mu satysfakcję i radość. Jego ulubionym zajęciem jest po prostu nauka (na różne sposoby). Poprzez czytanie książek, własne doświadczenie, własne przemyślenia, poprzez stawianie hipotez i sprawdzanie ich autentyczności. Z politowaniem patrzy na tych, którzy kierują się tylko agresją i bezsensowną siłą. Nie cierpi także osób, które uważają że samą mową i gadaniem czegoś dokonają coś w stylu krowa, która dużo ryczy mało mleka daje. Jak już coś chcesz zrobić to zrób to a nie wydzierasz się, grozisz a i tak nic nie zdziałasz.
Ma własne cele i marzenia do, których dąży. Uważa że... nie on to wie że je osiągnie nie ma wątpliwości. Nie ma innej opcji jest tylko ta.
Jego największą zagadką jest pytanie jak osiągnąć jedność z własną podświadomością, jak uzyskać dzięki temu więcej informacji próbuje wszystkiego co go do tego celu zbliża.
Jest fanem teorii że każdy z nas ma kilka masek jedną zakłada gdy jest wśród ludzi obcych wśród przyjaciół, a w rodzinie i samotności jest sobą. Jednak jakaś cecha z poprzednich przechodzi na następne "wcielenia" albo jakaś cecha jest po prostu odreagowaniem od problemów.

Jego pierwszą maską jest to że odnosi się do wszystkich normalnie z uśmiechem, wysłucha w czymś pomoże ale nie da się oszukać nie da sobie ani swoim bliskim coś zrobić, jest nieufny potrafi kłamać i świetnie mu to wychodzi. Można powiedzieć coś na jego temat a on będzie miał to w głębokim poważaniu, ponieważ nie liczy się dla niego zdanie innych ludzi.
Jest osobą systematyczną jeżeli powiedział że coś zrobi to zrobi to. Można na nim polegać jeśli będzie chciał spełnić prośbę.
Oprócz inteligencji dysponuje siłą na wszelki wypadek. Trenuje od kilku lat Jiu-Jitsu a także chodzi na siłownię i basen. Bo jeśli umysł się rozwija w zgodzie z ciałem to wtedy jest napewno dobrze.

Ekwipunek:

Historia:

Dzieciństwo: O dzieciństwie można napisać krotko, urodził się w Tokyo, rozwijał się normalnie a nawet powyżej normy, w wieku 3 lat nauczył się czytać, wtedy też zaczął interesować się światem a zwłaszcza medycyną. Nie miał rodzeństwa. Od przedszkola pokazywał wszystkie swoje cechy od szczerości, własnego zdania i inteligencji po zdolności przywódcze i buntowniczość(buntowniczość przeszła mu jakieś 3 lata później). W wieku 6 lat zainteresował się sztukami walki, więc postanowił namówić rodziców by zapisali go do klubu sztuk walki. Miał normalne kontakty z rodzicami do 9 roku życia kiedy to ojciec zaczął zachowywać się dziwnie, kłócił się ze wszystkimi, miał niepohamowane wybuchy agresji, aż w końcu wyszedł z domu nie pozostawiając po sobie ani śladu. Matka tego nie przeżywała za bardzo, było jej to obojętnie, natomiast Masahide go znienawidził. Wiedział że od teraz będzie musiał dać z siebie jeszcze więcej by dostać się w przyszłości na medycynę. Wszystko co go ciekawiło było przez niego dogłębnie badane. Do szkoły chodził razem ze swoim przyjacielem Kunimichi, z którym przez pierwsze trzy klasy rozrabiał na całego. Później się uspokoił. Był najlepszy w szkole. W tym okresie między 9-10 rokiem życia zaczął widzieć duchy.

Wiek Nastoletni: Od 11 roku życia zgłębiał wszystkie problemy, które były dla niego interesujące. Zajmował się wieloma dziedzinami nauki, przede wszystkim przedmioty ścisłe, psychologia i socjologia a także był poliglotą. Jego jedynym oparciem była matka, która zawsze wspierała go na każdym kroku. Gdy Masahide miał 13 lat nadszedł czas na zmianę szkoły. Był sam w nowym środowisku, musiał od nowa wyrobić sobie reputację. Nie było łatwo, tam znalazło się wiele osób, które były po prostu miały cechy, których Masahide nie tolerował. Alkohol ,który powodował u niego reakcje wymiotne na sam zapach, a po za tym obrzydzenie. Przemoc, której nie tolerował, gdy ją widział to się zastanawiał po co ktoś jej używa. Czesto to były powody wynikające z czysto ludzkiej głupoty, za którą też raczej nie przepadał(Mowa tu o takich zachowaniach dziwnych, które odchodzą od normy [patologii] a nie o tym że ktoś ma problemy z pojęciem czegoś). Przechodząc raz na korytarzu obok takich osób został zaatakowany przez jednego z nich. Już w stronę Masahide leciała pięść kiedy nagle on po prostu. Odepchnął jego pięść i poszedł dalej. Zdenerwowany atakujący tym razem wyciągnął nóż i powtórzył to samo tym razem skończyło się na ręce w gipsie i 3 tygodnie zwolnienia. Następnego dnia po tym wydarzeniu, kumple "poszkodowanego" postanowili zobaczyć kto go tak urządził. Gdy go zobaczyli zaczęli się śmiać a także naśmiewać. Gdy jeden podszedł a był pijany i śmierdział na dodatek moczem i innymi zapachami, Masahide nie wytrzymał zwymiotował na niego wszystkim co miał w żołądku.
-Sory- powiedział Masahide- ale mógłbyś się czasem umyć.
- Ja ci dam sory- powiedział pijaczyna i rzucił się na niego z kastetem w łapie.
Masahide nie mógł wytrzymać tego zapachu jednocześnie się bał że sam tak prześmierdnie. Napastnik był pijany co pozwalało Mashide obmyślić pomysł jak szybko się z nim uporać. Wszyscy jego koledzy także nie byli trzeźwi,i więc po prostu postanowił nakierować go na nich przez co oni rzucili się na niego z wielką agresją. Następnego dnia o wszystkim zapomnieli.
To jednak nie znaczyło że kłopoty z ludźmi takimi jak oni nie pojawiały się, jednak Masahide olewał to. Jego nauka nadal była na wysokim poziomie a zainteresowanie ją nie malało. Interesował się dziewczynami ale w żadnej się nie zakochał bo nie spełniały jego wymagań.

Dziwna sytuacja: W wieku 15 lat kiedy wracał do domu zauważył jakiegoś wielkiego stwora, który po prostu idzie sobie ulicą, a ludzie nic z tego powodu sobie nie robią, postanowił się tym zainteresować. Po chwili patrzenia na niego hollow obrócił się i zaczął się patrzeć na Masahide, wtedy on zrozumiał że on patrzy się wyłącznie na niego, postanowił uciekać. Jednak ten wielki stwór nie odpuścił sobie ruszył za Masahide. Masahide wbiegł w boczną małą uliczkę mając nadzieję że trochę mu zajmie dostanie się tutaj. Jednak się pomylił, bez problemu utorował sobie drogę niszcząc boczne części budynków. Zrozumiał więc że jedyną szansą by przed nim uciec jest schować się gdzieś gdzie naprawdę będzie ciężko się dostać. Wybrał stary opuszczony skład gdzie znajdował się także bunkier. Wbiegł tam i nagle hollow zmienił swoje rozmiary był trochę wyższy od człowieka ale niższy od swojej poprzedniej formy. Masahide już biegł w stronę bunkra kiedy ten zagrodził mu drogę własnym ciałem. Nagle pojawiła się postać ubrana na czarno z mieczem, która z łatwością przecięła na pół tego stwora. Masahide krzyknął by zaczekała jednak ona po prostu zniknęła. Wtedy zaczął szukać informacji o tych stworach nie dawał sobie spokoju jednak bardzo go to męczyło że nie mógł nigdzie znaleźć odpowiedzi. Wtedy zaczął szukać samych stworów po tygodniach poszukiwań nic, jednak gdy o prostu szedł spokojnie do szkoły znów go zobaczył był mniejszy od poprzedniego, gdzieś wzrostu ludzkiego. Wtedy postanowił go kopnąć by ten zwrócił na niego swoją uwagę, gdy to zrobił ten od razu na niego się rzucił. Jednak szybko zrobił unik. I tym także razem tylko o wiele szybciej pojawiła się ta postać w czarnym kimonie z mieczem. Już chciała zaatakować hollowa, gdy Masahide po prostu złapał ją za rękę z pytaniem:
-Kim jesteś?
Jako odpowiedź został lekko odepchnięty. Jednak on nie dawał za wygraną tym razem złapał za rękojeść miecza zobaczył wtedy dokładnie jak ona wygląda. Była to dziewczyna o długich czarnych włosach, ładnej figurze i z dość dużym biustem. Ponowił pytanie:
-Kim jesteś??
- Odejdź stąd - usłyszał odpowiedź po czym po chwili leżał na ziemi.
Następnego dnia znalazł się w szpitalu dowiedział się że zemdlał. Była przy nim matka stała i cieszyła się że się obudził.
Nie chciał więcej narażać się na niebezpieczeństwo, więc znów zaczął szukać tylko w książkach i internecie, już nie miał zamiaru szukać ich osobiście.
Coś go jednak tknęło by pójść na miejsce gdzie zobaczył shinigami. Gdy tam się znalazł zobaczył czarny skrawek materiału. Zaczął go badać jednak nigdy go nie zostawiał zawsze miał go przy sobie. Miał go zaledwie tydzień przy sobie, jednak to spowodowało że pojawiało się coraz więcej pustych. On się jednak nie narażał tylko dokonywał obserwacji z bezpiecznej odległości. Dość szybko stwierdził że osoby w czarnych kimonach pokazują się tylko, gdy pokazują się te stwory, oprócz tego zauważył że nikt ich nie widzi oprócz niego. Wiedział że naraża siebie i innych na niebezpieczeństwo. Dlatego zdecydował że zniszczy ten skrawek materiału. Jednak to nie to wywoływało takie zjawiska w mieście. Po mimo że to zrobił to nic się nie mieniło. Szukał odpowiedzi dalej, ( w końcu gdzieś musi być pomyślał). Siedząc w szkole i strasznie się nudząc na lekcji wyjrzał przez okno. Znów ją zauważył tym razem stała o tak sobie na środku placu przed szkoła. W czasie przerwy podszedł do niej i się jej zapytał:
-Kim jesteś?
Nie dostał żadnej odpowiedzi. W tedy złapał ją za kołnierz od kimona i powiedział:
- Nie cierpię jak się mnie lekceważy, więc powiedz kim jesteś?
- Jakim cudem ty mnie widzisz - Usłyszał odpowiedź od dziewczyny po czym odepchnęła go.
- Odpowiesz mi, w końcu czy nie? Widzę cię nie pierwszy raz.
- Nie powinieneś się tym interesować, ale jak chcesz to Ci powiem że jestem Shinigami.
Masahide popatrzał się lekko zdziwiony na nią, ale jej uwierzył gdyż nie mógł nic znaleźć o tych dziwnych istotach o różnym wyglądzie (hollowy).
- Dobra, a kim są te wielkie potwory, które często są w moim mieście i czemu akurat tu się pojawiają.- spytał.
- To są hollowy.
Masahide odszedł bez słowa jak wykorzysta poznaną wiedzę od niej.

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 7
Szybkość: 7
Zręczność: 7
Wytrzymałość: 6
Inteligencja: 14
Psychika: 10
Reiatsu: 8
Kontrola Reiatsu: 5

OGÓLNE

Udźwig:70
Prędkość (śr.):6km/h
Prędkość (max.):22km/h
[color=red]PŻ (Punkty Życia):60
[color=blue]PR (Punkty Reiatsu):20

Techniki
Magia:
Poznane Hadou:
Poznane Bakudou:

Umiejętności:

Pojętność
Opis: Łapiesz wszystko szybciej niż inni. Jesteś kumaty.
Premie: Łatwość w nauce hadou oraz bakudou i nie tylko.
Wymagania: Inteligencja: 14, wrodzone.

Wyczucie Zamiarów
Opis: Bardzo przydatne podczas prowadzenia śledztwa. Potrafisz idealnie wyczuć gdy ktoś kłamie lub mówi prawdę. Czasami nawet gdy coś ukrywa.
Premie: Możesz rozpoznawać kłamstwo od prawdy.
Wymagania: Inteligencja: 10, Psychika: 10.

Medycyna
Opis: Znasz zasady pierwszej pomocy, umiesz rozpoznać podstawowe schorzenia, choroby, a także zweryfikować rodzaj złamania itp.
Premie: Znajomość podstawowych technik medycznych (udzielanie pomocy). Apteczka.
Wymagania: Inteligencja: 10.Wady:
Wrażliwość na Alkohol - 1 pkt
Opis: Łyk słabego piwa powoduje, że natychmiastowo zasypiasz, zaś sam jego zapach sprawia, że jesteś pijany.
Premie: Pod wpływem alkoholu nawet w skrajnie małych ilościach tracisz przytomność.
Wymagania: Nadzwyczajna wrażliwość na alkohol opisana w charakterze/historii.

Twardy sen - 1 pkt
Opis: Postać ma niesamowicie twardy sen, potrzebuje minimum 12 godzin odpoczynku na dobę i jeśli zaburzy ten porządek, to w niedługim czasie odczuje tego bolesne konsekwencje. Dodatkowo podczas snu chyba tylko wystrzał z armaty jest w stanie ją obudzić.
Premie: Utrudnienia MG
Wymagania: Wrodzone

Bezduchowiec - 2 pkt
Opis: Twój poziom reiatsu jest zadziwiająco niski. Łatwiej Ci je kontrolować, acz szybko się kończy i na niewiele wystarcza.
Premie: Reiatsu/2.
Wymagania: Brak.


Ostatnio zmieniony przez Masahide dnia 2011-01-01, 10:42, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Watanabe no Tsunaavatar

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Masahide Kitsune   2010-12-30, 21:30

Wiek:16
Waga:17kg
Wzrost:185 cm

Same kosci?

poprzez dawanie hipotez i ich sprawdzanie
Mysle, ze "stawianie hipotez" brzmialoby lepiej.

tak g zrobisz.
będzie miał to w d

Zamiast maskowac kolokwializmy uzyj innych slow.

Już w stronę Masahide leciała pięść kiedy nagle on po prostu. Odepchnął jego pięść i poszedł dalej. Zdenerwowany atakujący tym razem wyciągnął nóż i powtórzył to samo tym razem skończyło się na ręce w gipsie i 3 tygodnie zwolnienia. Następnego dnia po tym wydarzeniu, kumple "poszkodowanego" postanowili zobaczyć kto go tak urządził. Gdy go zobaczyli zaczęli się śmiać a także naśmiewać. Gdy jeden podszedł a był pijany i śmierdział na dodatek moczem i innymi zapachami,
Zdaje sie faktycznie strasznie patologiczna byla ta szkola, skoro ot tak z nozami uczniowie sie na siebie rzucaja, chodza napruci i tak dalej...

Hmm... reiatsu to masz raczej niezbyt wysokie, wiec jakos nie jestem przekonany, zeby pustaczki mialy sie ta postacia interesowac bardziej. Wedle np. skali Kamyss w ogole nie zobaczylbys niczego duchowego. Scena interakcji z shinigami wydaje mi sie sztuczna i na sile.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Masahide Kitsune   2011-01-01, 10:45

No ok to poprawiłem masę i charakter, jeszcze tylko napiszę historię od nowa.

Dzięki za zwrócenie uwagi.
Powrót do góry Go down
Takagi Niizukiavatar

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Masahide Kitsune   2011-01-07, 19:32

AKCEPT


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Masahide Kitsune   

Powrót do góry Go down
 
Masahide Kitsune
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Create your own blog