IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Kai

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Kai

PisanieTemat: Kai   Pon 10 Sty 2011 - 20:42

Akademie chce skończyć w 13 roku życia i poznać przyjaciół i ciekawa przygoda i wrogowie.Usun w karcie postaci ten tekst.

DANE

Imię:Kai
Nazwisko:Terio
Profesja:Shinigami
Waga:36kg
Wzrost:168cm
Wygląd:Wysoki jak na swój wiek i jest dość szczupły.Posiada zielone krótkie włosy i sięgające trochę do lewego oka do jego szafirowych oczu pełnych blasku.Ubranie takie jakie nosi w akademii ,a później trochę odstępu od ciała strój shinigami by było wygodniej.
Charakter:Jest miłym przyjemnym nastolatkiem lecz nie cierpi gdy ktoś mówi o nim jeżeli chodzi ,że został shinigamim taki dzieciak.Też uwielbia rysować i głównie to w stylu mangowym.Zawsze lubi pogadać z innymi i jest do tego przyjacielski nie jest jakimś podłym chamem.Czasami lubi posiedzieć sam lub trenuje walkę i kidou.Gdy trenuje wkłada w to jak najwięcej siebie ,a w walkach stara się wygrać jak musi walczyć z kimś idzie mu to świetnie.Za to nienawidzi alkoholu gdyż raz pomylił swoją szklankę w wieku 5 lat i zrobiło mu się słabo i od tego czasu unika tego oraz rzeczy od 18 lat tak samo unika.
Ekwipunek:boken,mundur akademii, przybory do pisania

Historia:

Początek przed narodzinami i po(Pierszwy mój rok)
Wszystko zaczęło się w dniu moich narodzin moja mama jako shinigami chodziła po terenach swojego oddziału o numerze 2 , którego jest vice-kapitanem oczekując na moje przyjście.
Witaj Hildo-powiedziała przyjaciółka mamy z drugiego oddziału
Witaj Mironi, jak tam twój syn.Podobno świetnie sobie radzi w akademii mimo swojego wieku 8 lat-powiedziała mama od razu zadając pytanie pełna radości
A świetnie lecz Haiden chce uczyć się w akademii trochę dłużej bo chce być w specjalnej klasie i ale wychodzi na to ,że oni skończą akademię równocześnie-powiedziała przyjaciółka mamy
Nie mów mi ,żeby on był shinigami nie pozwolę chce ,żeby on był zwykłym ale znanym mieszkańcem Soul Society-powiedziała wściekła mama i nagle zaczęła rodzić
Wtedy Mironi zabrała mamę do źródła z ciepłą wodą.I wtedy się urodziłem przytłoczyłem wtedy nagle mamę i jej przyjaciółkę swoim reiatsu oraz nagle pojawił się pusty.
Aaaaaaaaaa, co to za reiatsu i jeszcze pusty w Seireitei dziwne-powiedziała Mironi krzycząc i nagle się z mamą położyły na ziemi z otwartymi oczami
Guuguuu-powiedziałem i podszedłem do pustego ,który wycelował we mnie pięścią i się niszczył przytłoczony moim nie kontrolowanym reiatsu
Potem przyszedł oddział 4 i uleczył tam tą dwójkę ,a mnie przebadano w instytucie technologii i wyszło ,że mam wysoki poziom reiatsu ,który przez pewien czas będzie zablokowany od 3 roku życia ,aż do pewnego wieku jako nastolatek.
Więc ten chłopak po zostaniu nastolatkiem w pewnym wieku będzie jeszcze kontrolował tę moc, nikt o tym nie może się dowiedzieć-powiedział kapitan 12 oddziału

...........................................................................................................................

12 lat poźniej

Wstałem rano z łóżka jak zawsze pełen energii.
Aaaaa, dzisiaj jest początek mojego rocznika w akademii-powiedziałem do tego jeszcze ziewając
Popatrzałem na swoje rysunki ,które były praktycznie wszędzie w moim pokoju.Nagle do mojego pokoju weszła mam ze śniadaniem.
Witaj synku dzisiaj są twoje 10 urodzin- powiedziała mama i nagle wszedł tata ,który miał na imię Shain
Więc co masz dzisiaj zamiar robić-spytał ojciec
No więc mam zamiar dzisiaj iść na rozpoczęcie akademii shinigami-powiedziałem i nagle nastała cisza
Że co nie mam mowy nie pozwolę ci zostać shinigami-wykrzyczał ojciec
Skarbie to żart zdmuchnji świeczkę z tortu i powiedz życzenie-powiedziała pełna zmartwienia i czułości matka
Zdmuchnąłem i:Więc mam zamiar zostać shinigami-powiedziałem od razu po zdmuchnięciu
Więc tak to od dziś mieszkasz bez nas skoro jesteś taki chętny bycia dorosłym, jeżeli chcesz ,żebym przyjął twoją decyzje udowodnij mi kiedyś, a propo twój brat wraca ,który został shinigami w wieku 18 lat czyli w tym roku-powiedział tata długie zdanie
Ze co , dobrze udowodnię wam ,że zostanę wspaniałym shinigami mimo ,że ty jesteś kapitanem 2 oddziału-powiedziałem ze wrzaskiem
Później się spakowałem i pożegnałem z rodzicami pełen żalu do nich.Poszedłem jeszcze do akademika i wszedłem bez żadnych przeszkód.
Witaj chłopcze ty chcesz pewnie zostać uczniem naszej akademii i tu zamieszkać więc jak się nazywasz-spytał spokojnie staruszek
Jestem Kai z rodziny Terio chciałbym tu zamieszkać ,aż skończę akademię-powiedziałem pełen dumy
Że coooo, to świetnie ,że chcesz zostać shinigami'm ale podobno u was drugie urodzone dziecko nie zostaje ale jak coś od 18 roku życia-spytał staruszek
Wiem ale właśnie chce nim zostać-powiedziałem pełen dumy
Dobrze czyli możesz zając sobie sam pokój pod numerem 20-powiedział dziekan
Poszedłem i rozpakowałem się w pokoju od razu zeszło mi tyle czasu ,że w końcu od razu poszedłem na rozpoczęcie roku.I tak się kończy moja historia.

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 7
Szybkość: 8
Zręczność: 5
Wytrzymałość: 6
Inteligencja: 7
Psychika: 6
Reiatsu: 9
Kontrola Reiatsu: 10

OGÓLNE

Udźwig:70kg
Prędkość (śr.):7[km/h]
Prędkość (max.):24[km/h]
PŻ (Punkty Życia):60
PR (Punkty Reiatsu):90

Techniki
Magia:
Poznane Hadou:#4 - Byakurai (Biała Błyskawica)
Poznane Bakudou:#3 - Purotekushon (Protekcja)

Umiejętności:Artysta rysuje wspaniałe postacie jak z mangi i wogóle.
Wady:Wrażliwość na Alkohol
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Kai   Wto 11 Sty 2011 - 20:17

NEUTRAL

Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Kai   Wto 11 Sty 2011 - 20:46

Negatyw

Nie chce mi się rozpisywać, bo czuje że nie warto... wiec na szybko.
1. wygląd - nie, słaby opis z którego niewiele wynika.
2. charakter - to samo + "o nim jeżeli chodzi ,że został shinigamim taki dzieciak." HY ?
3. Historia
"chodziła po terenach swojego oddziału o numerze 2 , którego jest vice-kapitanem" co ? nie było wspominane że jest w ciąży i kogoś ma.
4. "Umiejętności:Artysta rysuje wspaniałe postacie jak z mangi i wogóle." i fokle

Karta do zrobienia na nowo mój 13 letni kolego (podejrzewam że kolo tyle masz), ps ty sobie nie wybierasz jak potoczy się przygoda, tylko mg. A może wyjdzie ze w ogóle nie skoczny akademii ? To smutne ale bywa...

Tyle bo nie chce mi się więcej, karta żałosna.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kai   

Powrót do góry Go down

Kai
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1