IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy
Forumowy Discord

Share | 
 

 Izual Hachisu (2)

Go down 

Ocena:
Pozytyw
0%
 0% [ 0 ]
Neutral
0%
 0% [ 0 ]
Negatyw
0%
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 0
 

AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: Izual Hachisu (2)   2011-01-10, 23:45

DANE

Imię: Izual
Nazwisko: Hachisu
Profesja: Shinigami
Płeć: mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 63
Wzrost: 174

Wygląd: klikSredniego wzrostu, szczupły chłopak o kruczoczarnych włosach opadających na oczy, z tylu sięgających ramion i ciemnoniebieskich oczach, w których często widoczny jest błysk wyzwania. Rysy twarzy ukazują zacięcie i pewność siebie, a lekceważący uśmiech nie znika mu z twarzy. Nosi ubranie adepta shinigami, wiec nie różni się niczym od innych, posiada treningowe boken przypięte do lewego boku. Już przy pierwszym spojrzeniu na niego widać wojownika i zawadiakę.

Charakter: Izual przekonany jest co do prawdziwości swoich racji, nawet jeśli nawet on podświadomie wie, ze sie myli. Nigdy nie ustępuje w kłótniach, wiecznie podważa decyzje innych i usiłuje je zmieniać. Lubi wplątywać sie w walki, czerpie przyjemność z pojedynkowania sie i wyzwań, lecz często cierpi przez to, bo zazwyczaj dostaje bęcki. W szkole jest klasowym błaznem, ciągle zwraca na siebie uwagę, wygłupia się i dowcipkuje. Jednak w domu staje się oparciem dla matki i opiekunem brata. Podczas, gdy w domu jest oaza spokoju, w szkole wyładowuje się, by nie zwariować. Przecież w jego wieku to raczej jest normalne - przynajmniej tak uważał.
Szybko pozyskuje nowych znajomych i przyjaciół. Jednak większość z nich to starzy przyjaciele z dzieciństwa, z którymi spędził swoje najszczęśliwsze chwile. Jest przyjacielski, rozmowny, godny zaufania, jednak porywczy i awanturniczy. Większość przyjaciół idzie z nim na ugodę, by mieć spokój, chociaż i tak zawsze usiłują stawiać na swoim.

Ekwipunek:Przybory do pisania, treningowe boken, obiór adepta shinigami.

Historia:
Urodzony w zachodnim Rukongai, jednej z biedniejszych dzielnic. Ojciec był średnio zarabiającym kupcem, starającym się utrzymać dom w jak najlepszym stanie oraz dbającym o swoja rodzinę. To po nim Izual odziedziczył większość cech, jak umiłowanie do sporów, sprzeczek i kłótni. jednak ojciec starał się ustępować żonie, gdyż była dla niego najważniejszą istotą w Społeczności Dusz. To dzięki niej miał dwóch synów, wspaniałych, zdrowych i silnych synów, a spośród nich jeden - starszy - miał odziedziczyć jego zawód.
Matka była opiekuńcza i pełna miłości dla swojej rodziny. Codziennie gotowała świetne potrawy, była mistrzynią kuchni i miała talent do zrozumienia i wychowania dzieci. Starała się zachować porządek w domu, co jednak nie było problemem bo mogla liczyć na pomoc ze strony synow. Wielokrotnie dzieci wykonywały większość należących do niej pracy. Młodszy syn odziedziczył po niej zdolności do gotowania, refleks i inteligencje.
Brat Izuala był cztery lata od niego młodszy, wiec jeszcze kilka lat temu spędzali godziny na zabawie w domu w deszczowe dni. Był świetny w gry planszowe i miał świetną wyobraźnie, dzięki czemu codziennie wymyślał nowe zabawy. W dni bezchmurne Izuala nie było całymi dniami w domu, gdyż spędzał czas z przyjaciółmi, miał z nimi zawsze świetny kontakt i niemal zawsze się we wszystkim zgadzali. Wtedy młodszy brat często rozmawiał z matka, pomagał jej, lub śladami brata, także wychodził bawić się i spędzać czas z rówieśnikami. Był inteligentny, skory do nauki i zawsze oddany matce. jego relacje z ojcem nie były wrogie, jednak rzadko ze sobą rozmawiali, gdyż ten nigdy nie miał czasu bądź nie było go w domu.
Sam Izual, mimo ze miał wspaniałą rodzinę i przyjaciół, miał dni, w które spędzał po kilka godzin na rozmyślaniu. Wyobrażał sobie cofanie czasu, co zmieniłby w swoim życiu, co by poprawił a co zepsuł. Dzieciństwo miał wesołe i bez zmartwień, wiec większość czasu poświęcał na cieszenie się życiem, na wspólne wieczory karciane, czy po prostu wyśmiewanie się nawzajem z kolegami. W szkole nie miał żadnych problemów, szybko aklimatyzował się w nowym otoczeniu i wśród nowych ludzi. Niemal nigdy nie chorował, a nawet jesli to na krótki czas, najczęściej po jednym/dwóch dniach wracał zadowolony w pełni zdrowia do szkoły. Zdarzało mu się bić w szkole na przerwach jednak ewentualne rany szybko się goiły. Po bitwach zostało mu doświadczenie po dziś dzień, znał podstawowe chwyty, ciosy i uniki. Gdy nie zgadzał sie z nauczycielem, po prostu kłócił się z nim zazwyczaj do końca lekcji, za to najczęściej dostawał uwagę, jednak część nauczycieli za taki charakter bardzo go lubiła - nie chciał być jednym z prostych uczniów, któremu wszystko łatwo wpoić do łepetyny - jego trzeba było przekonać jakimś mocnym argumentem, na który nie miałby szans odpowiedzieć.
Mimo, ze zawsze był samodzielny i polegał na sobie, miewał chwile, gdy musiał poradzić się u kogoś bardziej doświadczonego. Ojciec był dla niego jednym z "doradców" i uczył go jak zręcznie handlować, by zarobić nieco grosza i podtrzymać biznes starego. Izual miał zostać kupcem i w siedemnaste urodziny, gdy rano wstał od ojca dostał poradnik, "Jak zarobić by się nie narobić - Najbardziej opłacalne zawody". Jednak chłopak, mimo, ze ten zawód czekał na niego, nie był z tego zbyt zadowolony - nie chciał całymi dniami przesiadywać na targu i wciskać ludziom niepotrzebnego kitu.
Prezentem od matki okazały się nowe drewniane sandały, z dwoma paskami trzymającymi stopę i na niewielkim koturnie. Brat podarował mu drewniany miecz, i sobie wystrugał taki sam, by Izual mógł pojedynkować sie z nim, ciesząc sie ostatnim rokiem szkoły, gdyż potem prawdopodobnie czekały go wielkie zmiany - praca, własny dom, rodzina.

Chłopak cieszył się z prezentów, dziękował za życzenia i miał zamiar w ostatnim roku nauki przyłożyć się do wszystkich przedmiotów, szczególnie do tych, w których miał uzdolnienia. przyszły rok zapowiadał mu się radośnie, lecz musiał się postarać, by nie zepsuć atmosfery w domu, gdyż każdy członek rodziny był na codzień w dobrym humorze. Tak wiec przyszłość miał już praktycznie zaplanowaną, interes po ojcu nie wydawał już się taki zły i był gotowy na podjecie się go.

Jednak, w dwa dni po ukończeniu siedemnastu lat, Społeczność Dusz została zaatakowana przez spora grupę pustych, a część z nich udała się do dzielnicy, w której mieszkał Izual. Puści pożerali dusze za dusza, kto mógł, ten uciekał, jednak dom chłopaka został zaatakowany, w momencie, gdy ten wracał ze szkoły. Na jego oczach pożarci zostali brat i matka. ojciec usiłował ich bronic, jednak wkrótce i on zginał. W tym dniu w ataku zginęło wiele dusz z zachodniego Rukongai.
Gdy tylko Izual spostrzegł co się dzieje ruszył na pomoc jednak i on był bezsilny przeciwko pustemu, który pożarł jego rodzinę. Chciał pomścić rodzinę, jednak nie posiadał żadnej mocy, by tego dokonać. Wszystkimi siłami chciał zrobić cokolwiek, jednak znikąd nie nadchodziła pomoc. Rozdzierały go emocje, ból, nienawiść, poczucie straty, bezsilność, rozpacz i wielka złość. Gdy już nie było nadziei na ratunek, w chłopaku narodziła się nowa moc, posiadł ilość reiatsu wystarczająca, by zaatakować pustego i jednym atakiem omamić go na chwile. Tuz po zaatakowaniu pustego, przybyli shinigami, a młodzieniec zemdlał wyczerpany po wykorzystaniu całej ilości swego reiatsu.
Po pokonaniu pustych i opanowaniu zamieszania, wszystkie dusze uleczono. Stwierdzono także, ze niejaki Izual Hachisu posiada uśpione reiatsu, które czeka na przebudzenie. Chłopak prawdopodobnie miał potencjał i został adeptem shinigami. Odkryto, ze mimo wykorzystania takiej ilosci reiatsu, nie byl w bardzo złym stanie i szybko się regenerował.

To wydarzenie przyniosło wiele zmian w jego życiu - w ciagu tego jednego dnia wyrwanego z normalnego, codziennego życia wydoroślał, stał się odpowiedzialny i silny wewnętrznie. Dlugo jeszcze otrzymywał kontakty ze swoimi przyjaciolmi, by znaleźć u nich porady i wskazówki. Krotko mieszkał w domu, który przywracał tak tragiczne wspomnienia, miewał nieprzespane noce i całymi dniami oczy pełne łez. Postanowił, ze stanie się obrońcą dusz w Społeczeństwie Dusz jak i na Ziemi, poprzysiągł zemstę wszystkim napotkanym pustym oraz pragnął tylko ciągłego zwiększania swoich umiejętności bojowych.

Mimo, ze miał potencjał do bycia shinigami, nie posiadał żadnych zdolności, jeśli chodziło o Hadou i Bakudou. Jest to dla niego ogromna wada, gdyż będzie musiał polegać wyłącznie na własnej sile, wytrzymałości i orężu, trzymanym w pochwie przy lewym boku. Musiał całkowicie skupić sie na walce wręcz i bronią białą, by mieć jakiekolwiek szanse na przetrwanie w walce z pustymi, jak i w życiu codziennym przeciętnego shinigami.

Czekała go długa droga i wiele umiejętności do nauki, jednak parł przed siebie, nie zważając na przeciwności, polegal na radach przyjaciół jak i własnej sile, która już niedługo miała być przydatna w nowej podróży ku nieznanej mu wiedzy. Czekały go tez nowe znajomości i walki do stoczenia. Miał nadzieje, ze gdy stanie się wystarczająco potężny, będzie w stanie przywrócić dobrobyt w dzielnicy, w której znajduje się jego dawny dom.

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
Atrybuty: (14 wolnych(10 3 wiek 1 wada))
Siła: 8 ( 1 klasa, 1 plec, 1 wolne)
Szybkość: 8 ( 2 klasa, 1 wolne)
Zręczność: 7 (-2 plec, 4 wolne)
Wytrzymałość: 10 ( 1 plec 4 wolne)
Inteligencja: 5
Psychika: 5
Reiatsu: 10 ( 1 klasa 4 wolne)
Kontrola Reiatsu: 5

OGÓLNE

Udźwig: 80kg
Prędkość (śr.): 8km/h
Prędkość (max.): 26km/h
PŻ (Punkty Życia):100
PR (Punkty Reiatsu):50

Techniki
Magia: Amagiczny
Poznane Hadou: Amagiczny
Poznane Bakudou: Amagiczny

Umiejętności:Wytrwały Survivalowiec, Regeneracja, Podstawy Samoobrony
Wady:Amagiczny(-2)


Ostatnio zmieniony przez Izual dnia 2011-02-02, 19:34, w całości zmieniany 2 razy (Reason for editing : polskie znaki)
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Izual Hachisu (2)   2011-01-12, 20:52

Odswiezam, bo nikt nie wchodzi. Prosze o oceny tej KP.


Ostatnio zmieniony przez Izual dnia 2011-01-18, 23:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Takagi Niizukiavatar

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Izual Hachisu (2)   2011-01-12, 20:56

KP była zdaje się wcześniej przeze mnie oceniana (niechce mi się teraz sprawdzać).

NEUTRAL


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Izual Hachisu (2)   2011-02-02, 19:17

Odswiezam, czekam na oceny, komentarze ew. podpowiedzi co poprawic, zmienic, dopisac.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Izual Hachisu (2)   2011-03-02, 20:19

"Odśnieżam" temat. Wiosna nadchodzi, coraz cieplej, dluzsze dni, moze aktywnosc MG wzrosnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Izual Hachisu (2)   

Powrót do góry Go down
 
Izual Hachisu (2)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs