IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Kuchiki-sama

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Kuchiki Kyosuke

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Kuchiki-sama   Czw 30 Cze 2011 - 16:14

Życiorys i preferencje:
Tak, więc, jestem miłym i przystojnym brunetem z... ups! Nie ta strona ;-p
Moje doświadczenie w roli MG zaczyna się i kończy na tym forum, na którym prowadzę już od dobrego roku.
Więc coś tam na temat mistrzowania wiem, chociaż daleko mi do weteranów iowoi.
Serce mam łagodne niczym jagnię co odczujecie w kilku sprawach. Zacznijmy od tego, że nie straszę graczy zagładą i marnym końcem na każdym kroku. Wyjątek stosuję wobec podopiecznych, którzy sami szukają śmierci poprzez głupie decyzje bądź po prostu ich poziom gry jest tak żałosny, że nawet jagniątko rzuciłoby się na nich z zębami.
Biorę sobie również do serca uwagi i prośby odnoście stylu rozgrywki jaką gracz chciałby mieć.
O zanpakutou i mocach hollow/ludzi/quincy również możemy na spokojnie pogadać.
Zaś jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o moim stylu prowadzenia to zajrzyjcie do przygód graczy, którym prowadzę/prowadziłem bądź sami ich spytajcie. To najpewniejsze źródło informacji.
Well, ogółem mogę Was zaspamować hordą npc'ów (taki mały fetysz tworzenia), a także wplątać w zawiłą fabułę, której ja sam nie rozumiem ( nie no, tylko żart).
Walki prowadzić lubię, chociaż wiele zależeć będzie od postępowania Waszych postaci (czasem słowo lepsze jest od miecza).
Jak na amory się Wam zbierze, to również nie będę protestować. Kilka ślicznych/przystojnych opcji będziecie mieć w pobliżu. Nie liczcie jednak, że będę prowadzić wielki romans, w których kochankowie co chwila namiętnie wyznają sobie miłość. Takie wątki wolę odgrywać nie co bardziej subtelnie.
Przygoda będzie (jakże inaczej) utrzymana w dosyć animcowym stylu, więc nie zdziwcie się, jeśli na waszej drodze staną postacie, których zachowanie w rzeczywistym świecie mogłoby uchodzić za nieco, hmm... ekscentryczne.

Odpisy:

Beztroskie czasy studenckie dobiegły końca, co niestety przełoży się na częstotliwość moich odpisów. Będę się starał chociaż te 2-3 posty w tygodniu naskrobać, żeby jakąś ciągłość rozgrywki zachować.

Wymagania:
Tak, również i Wy moi drodzy musicie się trochę przyłożyć. Chciałbym, aby Wasze posty miały te 5-6 linijek. Cenię sobie mocno opis przeżyć wewnętrznych postaci, a także dobre odgrywanie charakteru, który został zawarty w KP.
Bardzo, ale to bardzo nie lubię, gdy gracz wchodzi w moje kompetencje, czyli kreuje świat gry, jakby to on był tu mistrzem. Unikajcie podobnych praktyk, a będziemy żyć ze sobą w zgodzie.
I wykazujcie inicjatywę! Nie dajcie się bezwolnie prowadzić za rączkę, tylko sami decydujcie i przez to wpływajcie na otaczający wasze postacie świat.
Będzie miło jeśli postaracie się zadbać o ortografię, chociaż pojedyncze błędy każdemu się zdarzają.

STAN (2/3):
- Ishifone (quincy)
- Haruaki [Shirotori] (shinigami)

[*]In memoriam...[*]
Varsoth Volmund - Chciał uratować miłość swego życia przed porwaniem przez tajemniczego nieznajomego. Nie miał dość sił...
Gurifin - Zginął na pustyni Hueco mundo pożarty przez demonicznego jednorożca.
CZaras [Shinozuka Isao] - Porwany przez mafiozów w czarnym BMW dostał się w ręce złodziei organów. Od tego czasu żyje w wielu ludziach...
Rose Nevermore - Chciała zostać shinigami, ale nigdy nie dotarła do Seireitei znikając w niejasnych okolicznościach gdzieś w odmętach Rukongai...
Kaz  - Stanął naprzeciw swego arcywroga. Niestety tym razem dobro nie zatriumfowało...
CZaras [Shihouin Natsuo] (shinigami) - chciał naprawić zepsuty świat, lecz nie dał rady sprostać kobiecie...
Yuzuru Tanaka - A ten tutaj tylko przelotnie, jak na mistrza pojawiania się i znikania przystało.

Ostatnio zmieniony przez Kuchiki Kyosuke dnia Czw 3 Lis 2016 - 15:27, w całości zmieniany 38 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Kuchiki-sama   Sro 4 Sty 2012 - 17:25

Mechanika:
Kidou:

Zaklęcia bez inkantacji
są u mnie odrobinę słabsze (podczas ustalania efektów bierze się pod uwagę jedynie 1/3 statystyki reiatsu postaci), po za tym, aby móc rzucić "szybkie kidou" trzeba posiadać inteligencję i kontrolę reiatsu równą bądź wyższą od numeru zaklęcia.

Przełamywanie bakudou może odbyć się na kilka sposobów. 1) Silne fizycznie postacie mogą rozerwać słabe blokady przy użyciu samych mięśni, gdzie stosuje się wzór 1/2siły>nr. zaklęcia + ewentualne dodatkowe PR przeznaczone na jego wzmocnienie. 2) Uwolnić z bakudo można się dzięki wyzwoleniu odpowiedniej ilości PR.
Czym szybciej chcemy odzyskać swobodę tym więcej energii musimy poświęcić i tak:
- wyzwolenie błyskawiczne (kilka sekund, słabsze bakudo przerywane niemalże natychmiast) = koszt PR w liczbie nr. bakudou + dodatkowych PR zużytych na wzmocnienie*3
- wyzwolenie pośrednie (kilkanaście, kilkadziesiąt sekund) =  nr. bakudou + dodatkowe PR na wzmocnienie*2
- wyzwolenie powolne (od minuty wzwyż) = nr. bakudou + dodatkowe PR na wzmocnienie

Można też czekać, aż zaklęcie samo przeminie co liczy się w grubych minutach (tudzież mieć nadzieję, że rzucający sam cofnie swoje bakudou).

Dopałki rei:
Zgodnie z mechaniką iowoi możecie poświęcić PR, aby czasowo zwiększyć jedną z trzech statystyk: siłę, wytrzymałość lub szybkość.
Co turę maksymalnie na wzmocnienie można wydać tyle PR ile posiada się kontroli reiatsu.
Dodatkowo idąc w ślady Tsuny i CZarasa wprowadziłem nową zasadę mówiącą, że pojedyncza statystyka może być maksymalnie "bezpiecznie" wzmocniona o wartość równą wytrzymałości postaci.
Możliwy jest w tym przypadku większy wzrost statystyki, ale będzie się to wiązać z zagrożeniem przeciążenia organizmu za czym będą iść różne nieprzyjemne dla postaci konsekwencje. Od stosunkowo niegroźnej utraty PR zużytych na wzmocnienie, po poważne szkody w organizmie.

Ostatnio zmieniony przez Kuchiki Kyosuke dnia Pon 21 Gru 2015 - 18:04, w całości zmieniany 14 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Kuchiki-sama   Sro 24 Paź 2012 - 13:40

Ostatnio nie dawałem postów z racji tego, że mam istne urwanie głowy na uczelni.
Ale postaram się jakoś wygospodarować chwilę czasu aby znowu zacząć odpisywać graczom (jednemu, bo resztę wywiało ;p)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Kuchiki-sama   Wto 20 Lis 2012 - 13:49

Achtung, Achtung! Ogłaszam nabór na graczy!
Jako, że wszyscy moi podopieczni zniknęli w mniej lub bardziej tajemniczych okolicznościach, jestem gotów przyjąć pod moje jasne, rozłożyste skrzydła jednego czy dwóch podopiecznych.
Spieszcie się! Ilość miejsc ograniczona.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ishifone

Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
672/836  (672/836)

PisanieTemat: Re: Kuchiki-sama   Czw 22 Lis 2012 - 8:42

By sprawdzać czy MG odpisał nie trzeba się logować, ya know? A ja dalej widzę to niebieskie "Ishifone" nad November eleven.

Tak więc, yep, ciągle się piszę na sesję.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Kuchiki-sama   Czw 22 Lis 2012 - 11:36

To ja Ci odpisu nie dałem?! Uhh... przez nawał pracy musiałem przeoczyć. A, że nie logowałeś się to pomyślałem, że również zniknąłeś/zniknęłaś.
Cóż, czas nadrobić straty ;p

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ramiz

Mistrz Gry : Kaz

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Kuchiki-sama   Wto 27 Lis 2012 - 22:13

Cóż, skoro tak to może ja bym kontynuował swoje sesje? Jak możesz jeszcze kogo przyjąć to daj znać Preferuje odpisy co 2-3 dni lub raz w tygodniu. Zależy czy "akcja" jest wartka czy nie, mój poziom możesz ocenić po dotychczasowych postach na sesjach Ekkusu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Kuchiki-sama   Sro 28 Lis 2012 - 14:33

Wybacz, ale odpowiedź dam Ci dopiero w następnym tygodniu. Teraz mam trochę na głowie więc z góry przepraszam moich graczy bo odpisów może teraz braknąć. Niestety... sesja zbliża się dużymi krokami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Kuchiki-sama   Wto 4 Gru 2012 - 13:46

Niestety ten i następny tydzień mam zawalony nauką i pisaniem pracy licencjackiej, więc moja aktywność nie będzie najlepsza. Postaram się jednak dać jakiś odpis w przerwach między nauką.

Ramiz niestety obecnie nie mam zbyt wiele czasu na przyjęcie dodatkowego gracza i niestety nie zanosi się aby w najbliższym czasie coś się w tej materii zmieniło. Ewentualnie dam znać, jak poczuję się na siłach aby Ci poprowadzić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ishifone

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
672/836  (672/836)

PisanieTemat: Re: Kuchiki-sama   Pon 8 Lip 2013 - 21:19

Chciałbym poprosić o wznowienie sesji mojej postaci. Teraz odpisy powinny się pojawiać z regularnością nieprzekraczającą tygodnia, chociaż powinny być częściej o ile czynniki niezależne nie spowodują inaczej. Oczywiście zrozumiem odmowę.
Mimo to, napiszę posta w odpowiednim temacie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Kuchiki-sama   Pon 4 Kwi 2016 - 17:40

Mogliście ostatnio zauważyć, że częstotliwość moich odpisów spadła, a to niedobrze, bo nie można dopuścić by tak uznana i ceniona marka jak ja straciła na rzetelności.
Wobec powyższego wprowadzam zasadę jednego odpisu dziennie w następującej, alfabetycznej kolejności wśród aktywnych na tą chwilę graczy.

1. CZaras
2. Haruaki

3. Ishifone
4. Rose

Jak ktoś przegapi swoją kolej to jego strata. W weekend postaram się dać każdemu chociaż po te dwa posty. Powinno to zapewnić w miarę płynną rozgrywkę dla wszystkich.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Kuchiki-sama   Czw 3 Lis 2016 - 15:28

Wygląda na to, że zwolniło się u mnie jedno miejsce.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ishifone

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
672/836  (672/836)

PisanieTemat: Re: Kuchiki-sama   Czw 3 Lis 2016 - 17:21

Tanaka: ktokolwiek widział ktokolwiek wie?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Kuchiki-sama   Czw 3 Lis 2016 - 19:19

Legenda głosi, że gdy Iowoi w wielkiej potrzebie będzie, Tanaka powróci na czele zastępu nowych, jak i starych, mg i graczy i zapanuje na łonie iowoi dostatek wielki gdzie 500+ postów miesięcznie nabijać się będzie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ishifone

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
672/836  (672/836)

PisanieTemat: Re: Kuchiki-sama   Czw 3 Lis 2016 - 19:55

a on sam z tego połowę pisać będzie
Powrót do góry Go down