IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 4/3
Kovacs - 1/3 Ekkusu - 3/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Benorn - 1/2

Share | 

Kazuyuki - KP

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Kazuyuki

PisanieTemat: Kazuyuki - KP   Sro 24 Sie 2011 - 17:49

DANE

Imię: Kazuyuki
Nazwisko: Kei
Profesja: Shinigami
Waga: 76 kg
Wzrost: 181 cm
Wygląd: Chłopak ma 18 lat i 181 cm wzrostu. Jest raczej dobrej postury mężczyzną - umięśniony i wysportowany. Na całej długości rak widoczne są tatuaże przypominające kształtem oplatającego się na kończynach węża. Ma charakterystyczny tatuaż w kształcie czaszki na plecach. Włosy ma niezbyt dlugie, czarne, odstające do góry, oczy też ma czarne. Kazuyuki jest ubrany w akademicki uniform.
Charakter: Kazuyuki żyje dla walki i cieszy się nią więcej niż czymkolwiek innym. Nawet czasami podtrzymuje się, mimo wielkiego wysiłku, aby bitwa trwała jak najdłużej. Twierdzi także, że śmierć i obrażenia są tylko ceną, jaką płaci się za dobre starcie. Mimo swojej rangi, jest najbardziej krwiożerczym Shinigami. Pomimo swojego zamiłowania do walki, Kazuyuki także wyraża inne uczucia i emocje. Jest to miły, spokojny gość, który potrafi być poważnym jeśli wymaga tego obecna sytuacja, do poświęceń raczej skory nie jest, lecz pewnie z biegiem czasu i to mu wejdzie do głowy. Ufność raczej nie jest jego cechą charakteru, gdyż nim komuś zaufa musi przeprowadzić mnóstwo testów, potwierdzających jego teorię dotyczące danej osoby - można go zaliczyć do grona osób towarzyskich, nienawidzii samotności.
Ekwipunek: Brak

Historia: Kazuyuki urodził się w małej wiosce w której mieszkał sam z rodzicami, zawsze ich słuchał ale nie lubił żeby ktokolwiek mu rozkazywał. Kazuyuki nie miał żadnych przyjaciół poza duchami i to było dziwne że ich widział. Do szkoły nie uczęszczał tylko uczył się w domu. Nikt z pobliskich domów, wiosek go nie akceptował przez te jego wymysły o duchach. Nie miał praktycznie żadnych zainteresował poza pracą fizyczną, często pomagał w polu. Jego dzieciństwo przemijało normalnie. W wieku 10 lat gdy Kazuyuki spacerował sobie po parku, dostrzegł w oddali, że jacyś dwaj chłopacy w jego wieku - koledzy którzy wcześniej mu dokuczali, uciekali przed czymś, krzyczeli i prosili o pomoc. Ten jedynie stał i się przyglądał bo nie wiedział o co chodzi, lecz w pewnym momencie, pod słupem obok którego przebiegły dzieciaki - on się przewalił, sam z siebie, Kazuyuki nie wiedział o co chodzi, czuł coś, że coś wielkiego ich goni - ale sam nie wiedział co to może być. W pewnym momencie obok słupa powstała dziura, jakby to wielkie coś upadło i przestało gonić chłopaków, co to mogło być? Sam nie wiedział... może to jego wyobraźnia? Ale ta dziura!... Jedynie na to prychnął i skierował się do domu - całą tamtą noc nie spał rozmyślał jedynie co to mogło być... nie wiedział... Kroczył powoli, było ciemno, bardzo ciemno - ale jakoś nie miał nigdy zwyczaju wracać do domu późno w nocy, w końcu doszedł, wszedł do domu, wszedł do kuchni i wtedy zobaczył, że cała kuchnia jest rozwalona - wielka dziura w ścianie, rzeczy porozwalane... Cały czas krzycząc.
Mamo! Tato!
Lecz niestety, mimo wszystko - nikogo nie znalazł... kompletnie nikogo, jedynie usiadł na schodach, chwycił dłoniami za twarz i zaczął płakać - pierwszy raz w swoim życiu ryczał jak małe dziecko, nie wiedział co się stało, nie wiedział co się stało z jego rodzicami. Po kilku godzinach rozpaczy wziął się w garść. Gdy poszedł się przejść domy zaczęły się rozwalać jakby coś je burzyło, niespodziewanie dostał czymś w głowę. Kazuyuki obudził się w pewnym budynku - nie wiedział gdzie jest ani co się dzieje... Przecież umarł! Lecz jedyne co tym osiągnął to przestraszył jakiegoś faceta i dziewczynę obok, spojrzał się na nich - Facet przypominał normalnego niczego nie wyróżniającego się człowieka okrytego w szaty, to samo jego znajoma.
G-Gdzie.....Ja jestem?...
Wyszlochał jedynie te trzy słowa, był w szoku, co się z nim dzieje! Co on tutaj robi... Jesteś jakby... w niebie? Nie wiem jak to określić. Jesteś w miejscu zwanym Rukongai, co tu robisz? Pewnie zginąłeś w realnym świecie. Nie znajdziesz tutaj swojej rodziny, nie ważne jakbyś mocno szukał, każdy wysyłany jest losowo gdzie indziej... jesteśmy duszami, to jest nasze kolejne życie, korzystaj z niego. Kazuyuki wyszedł z budynku i poszedł szukać pomocy. Kazuyuki miał jedno marzenie zostać zaakceptowanym przez wszystkich.

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 8
Szybkość: 9
Zręczność: 6
Wytrzymałość: 7
Inteligencja: 6
Psychika: 6
Reiatsu: 8
Kontrola Reiatsu: 7

OGÓLNE

Udźwig: 80 kg
Prędkość (śr.): 9 km/h
Prędkość (max.): 28 km/h
PŻ (Punkty Życia): 70
PR (Punkty Reiatsu): 56

Techniki
Magia:
Poznane Hadou:
Poznane Bakudou:

Umiejętności:

Wady:

Ostatnio zmieniony przez Kazuyuki dnia Sro 24 Sie 2011 - 19:25, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Angelus

Karta Postaci
Punkty Życia:
1/1  (1/1)
Punkty Reiatsu:
1/1  (1/1)

PisanieTemat: Re: Kazuyuki - KP   Sro 24 Sie 2011 - 18:19

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Kazuyuki - KP   Sro 24 Sie 2011 - 19:18

Oczywistym jest negatyw z mojej strony.

"Chłopak ma 18 lat i 181 cm wzrostu, jest dość młody, nie da się zaprzeczyć. " - A właśnie że się da, z punktu widzenia 4 latka, to 18 latek nie jest dosyć młody ; ) Z punktu widnia prawa polskiego jest dorosły. Z japońskiego, nie wiem, ale na pewno wie Tsuna.
// W prawie japonskim pelnoletnosc to 20 lat.
// Tsuna

"W dodatku na całej ręce ma naokoło niej tatuaż węża." - naokoło ręki unoszą się tatuaże ? Czy może, lepiej by brzmiało jak byś dał "Na całej długości rak widoczne są tatuaże przypominające kształtem oplatającego się na kończynach węża."

"Włosy ma czarne, odstające do góry," - loool nawet nie wiem jakiej długości, ale wyobraziłam sobie włosy o długości metra odstające pionowo w górę XD

"oczy też ma czarne jak noc." - btw noc nie musi być czarna. Nawet nie musi być ciemna ; )

"Kazuyuki jest ubrany w typowy dla shinigami uniform, czarne kimono" - typowym ubiorem dla postaci początkujący jest uniform akademii ; )

Karta idealna do zrobienia nowej ! powodzenia przy karcie której nie zrobisz na odwal się ; )

Więcej pisać mi się nie chce, to wystarczy.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kenjiro Sakurai

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Kamys Tsuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Kazuyuki - KP   Pią 2 Wrz 2011 - 22:11

1. stylistyka jak dla mnie dość słaba, no co najwyżej przeciętność przeciętności

2. Charakter... po pierwsze nie pisz o nim jako o shinigami lecz jako o osobie, jeśli się charakter zmienił w jakąś stronę napisz to w historii.

3. Wygląd jak poprawisz stylistycznie to mi będzie pasował.

4.W historii nie ma napisane dlaczego chciałeś zostać shinigami, co cię do tego pchnęło, nie ma żadnych opisów odczuć czy działań twej postaci a to jest nieodłączna część każdej sesji na forum.

5.Jakieś umiejętności i wady?

6.Fotka?

7.albo ekwipunek? czy chcesz zaczynać faktycznie od miejsca obudzenia? to wtedy odgrywasz duszę a nie shinigami...

wybacz że w punktach ale nie wiedziałem jak się zabrać za ocenę, i wież mi że da się to popoprawiać lecz trzeba odrobiny chęci.

Think back some more now. Try to remember... and don't hold back. Compare us. Between you and me, which of us shines... as the greater warrior ?!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kazuyuki - KP   

Powrót do góry Go down

Kazuyuki - KP
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1