IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 4/3
Kovacs - 1/3 Ekkusu - 3/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Benorn - 1/2

Share | 

Araki Akamuchi - Do sprawdzenia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

Ocena
Pozytywna
0%
 0% [ 0 ]
Negatywna
0%
 0% [ 0 ]
Neutralna
0%
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 0

AutorWiadomość
Araki Akamuchi

PisanieTemat: Araki Akamuchi - Do sprawdzenia   Pią 2 Wrz 2011 - 18:49

DANE

Imię: Araki
Nazwisko: Akamuchi
Profesja: Shinigami
Waga: 55 kg
Wzrost: 178 cm
Wygląd: Araki jest przeciętnego wzrostu nastolatkiem, o dobrze zbudowanym ciele jednak bardzo szczupłym. Posiada czarne krótkie włos, niebieskie jak niebo oczy i łagodne rysy twarzy. Na swojej twarzy posiada nic nie zdradzający, przyjemny uśmiech. Jego ubiór prawie nic nie różni się od ubiory tradycyjnego shinigami, prócz kaptura.
Charakter: Araki jest opiekuńczą osobą, nikomu nigdy nie pozwolił zranić bliskiej mu osoby, więc przy tym w parze idzie to, że jest dobry, miły i uczynny. Jednak ma jedną wadę jest za bardzo tajemniczy nie chcę nikomu powiedzieć co się stało, że taki jest.
Ekwipunek: Boken, mundur akademii, przybory do pisania.

Historia: Araki urodził się w 1 dzielnicy 1 okręgu Rukongai, dlaczego miał możliwość mieszkania tam ? Ponieważ jego ojciec był jednym z niewielu rzeźbiarzy którzy wykonywali swe prace w lodzie, a matka prowadziła sklep. Jego rodzicie byli dobrymi ludźmi pomagali komu się dało, może dlatego Araki jest taki opiekuńczy ? Jednak nie zawsze się ich słuchał miał też własne zdanie. Posiadał też siostrę starszą od siebie była ona miła lecz stanowcza, gdy rodzice pracowali ona się nim zajmowała. Akamuchi żył w dostatku niczego mu nie brakowało. Gdy był jeszcze mały odkrył swój talent, umiał świetnie posługiwać się kataną. Może siostra mu w tym pomogła lecz dalej sam się szkolił. Araki w młodości nie miał przyjaciół więc cały czas spędzał na trenowaniu walki kataną. Bał się jednej rzeczy śmierci bliskich, jednak nigdy nie chciał o tym myśleć. Nie chodził on do szkoły, nauczyciele przychodzili do niego na lekcje. Szło mu nie najgorzej w szkole ale i tak nie był wyróżniającym się uczniem. Araki miał jeden nałóg, walka nie mógł wytrzymać dnia bez ćwiczeń lub walki walczył i tak cały czas. Do teraz w nikim się nie zakochał nikt nie był dla niego odpowiedni. Jego rodzina miała wrogów ród Rakuwakiishi, którzy za wszelką cenę chcieli ich zniszczyć. Jego zainteresowaniem była walka i rzeźbienie w lodzie jak ojciec jednak za bardzo tego zainteresowania nie rozwijał prawie wcale. Araki nie łamał nigdy prawa zawsze był dobry. Araki gdy miał 12 lat znalazł prace, pomagał swemu ojcu w rzeźbieniu, nie zarabiał na tym dużo ale ojciec mu powiedział, że nauczy się odpowiedzialności. W tych samych latach jego siostra wstąpiła do Akademii shinigami. Ulubionym miejscem Arakiego był ogród domu jego rodzinny. A ulubioną rzeczą był wielki lodowy smok którego jego ojciec robił cały miesiąc. Wszyscy byli zdziwieni dlaczego te wszystkie posągi się nie roztopiły, nie roztopiły się ponieważ ojciec Arakiego miał specjalny przedmiot o którym młodzieniec nie wiedział który działał tak, że lód się nie roztapiał. Araki cenił życie innych wyżej niż swoje, pomagał jak mógł, tak jak jego rodzice. Marzeniem nastolatka było dostanie się do Akademii shinigami. Gdy miał 14 lat udało mu się dostać spełnił swe marzenie.

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 8
Szybkość: 8
Zręczność: 7
Wytrzymałość: 8
Inteligencja: 7
Psychika: 6
Reiatsu: 7
Kontrola Reiatsu: 5

OGÓLNE

Udźwig: 80 kg
Prędkość (śr.): 8 km/h
Prędkość (max.): 26 km/h
PŻ (Punkty Życia): 80
PR (Punkty Reiatsu): 35

Techniki
Magia:
Poznane Hadou:
Poznane Bakudou:

Umiejętności:
Podstawowy Samoobrony

Wady:Amagiczny

Ostatnio zmieniony przez Araki Akamuchi dnia Sob 3 Wrz 2011 - 17:08, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Araki Akamuchi - Do sprawdzenia   Pią 2 Wrz 2011 - 20:34

Po pierwsze literowki. Historia przykrotka i miejscami naciagana. Ktos napadl dom? Znaczy, ze rodzina mieszkala na odludziu. Inaczej plonaca rezydencja lokalnych krezusow wzbudzilaby zainteresowanie i reakcje. Co sie stalo z reszta? Wszyscy siedzieli na rodzinnym zjezdzie i tylko bohater wymknal sie pomachac zelastwem? Swoja droga jak dlugo i daleko trenowal, ze zdarzyli wyciac rodzine i dom spalic? Oczywiscie jest to mozliwe, ale wypadaloby jakos zgrabnie opisac. Zwlaszcza, ze piszesz, iz strozem byl swej siostry. Dlaczegoz zatem poszedl w diably? Utrata pamieci bez polotu - ot wychodzil z domu i belka w leb. Mozna to zdecydowanie lepiej ujac. Chocby, ze chcial w gruzach odszukac jakies cenne pamiatki, wiec zaryzykowal lazenie po ruinie. No i motyw przechodzacego shinigami, ktory zbiera z gleby przypadkowe ofiary przeciwnosci losu i proponuje im akademie. Ze zebral, to niech bedzie, ale dlaczego od razu jakies propozycje?

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kenjiro Sakurai

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Kamys Tsuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Araki Akamuchi - Do sprawdzenia   Pią 2 Wrz 2011 - 21:24

"Od czego by tu zacząć" , jak mawiał mój dziadek Chirurg.

Charakter jak dla mnie może być tak samo wygląd, przyda się do tego zdjęcie ale jestem cierpliwy.
Sprawa historii... tego nie lubię. Jak na 24 lata to strasznie króciutka i jak napisał mój przedmówca trochę naciągana. ale nawet jestem wstanie to przełknąć. jeśli poprawisz kilka szczegółów.
po pierwsze jak dla mnie powinno to być 2 albo 3 razy dłuższe, wiem że trochę wymagam ale robisz już postać dorosłego mężczyzny(nie wiem ile masz lat ale wierz mi, streszczenie jednego roku 22 latka może zająć więcej niż ty tu wypisałeś) opisz ile lat miałeś w poszczególnych okresach jak się bawiłeś co się stało z resztą rodziny, jakieś podejrzenia w chwili ataku.
Relacje z osobą która cię ocaliła, w jaki sposób cię przekonała, jak sobie radzisz bez pamięci, jak reaguje na to otoczenie które cię jakoś kojarzy, jaki byłeś wcześniej a jaki teraz.
Możesz opisać walkę jak wyglądała, czemu nikt nie zareagował lub dodać że rezydencja znajdowała się na odludziu, z takich a nie innych powodów.

Przede wszystkim się nie zniechęcaj to że się teraz pomęczysz i popracujesz nad tym ułatwi potem grę tobie i mistrzowi, musisz wykazać się inwencją i chęcią, oraz zdolnością podejmowania decyzji

Powodzenia jakbyś miał jakieś pytania pisz na PW

Think back some more now. Try to remember... and don't hold back. Compare us. Between you and me, which of us shines... as the greater warrior ?!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Araki Akamuchi

PisanieTemat: Re: Araki Akamuchi - Do sprawdzenia   Sob 3 Wrz 2011 - 8:08

Mogę zmienić całkowicie historie, wtedy wiek był by inny, nawet mam już pomysł. A zdjęcia nie ma ponieważ jestem nowy na forum i nie mogę wsadzić.

Zmieniłem KP trochu się różni mam nadzieje, że jest lepsza !
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kenjiro Sakurai

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Kamys Tsuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Araki Akamuchi - Do sprawdzenia   Nie 4 Wrz 2011 - 20:24

Dobrze, spójność historii jest o wiele lepsza, jest mniej niewiadomych lecz nadal ciężko mi się czyta jeśli chodzi o stylistykę. Postaraj się przeczytać to samemu akcentując interpunkcję, bo może wtedy wyłapiesz co mi trochę jeszcze nie leży w stylistyce. Jeśli masz jakiś pomysł co rozpisać w historii to się nie krępuj, więcej znaczy lepiej

Jest poprawa więc jak popracujesz troszeczkę nad stylistyką i ciut wydłużysz... to masz u mnie neutralną.

Think back some more now. Try to remember... and don't hold back. Compare us. Between you and me, which of us shines... as the greater warrior ?!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Araki Akamuchi - Do sprawdzenia   Czw 15 Wrz 2011 - 23:54

Negatyw za:
- słaby wygląd na odpierdol
- w zasadzie niemal brak charakteru (dla mnie najważniejszy punkt)
- Historię:
"Ponieważ jego ojciec był jednym z niewielu rzeźbiarzy którzy wykonywali swe prace w lodzie, " - ciężko jest robić rzeźby w lodzie jeśli nie ma się lodówek. Oczywiście mógł pracować tylko surową zimną... Ale nie wyżywił by raczej rodziny czy coś.
- reszty nie komentując bo mi szkoda ; < jak zrobisz kartę nie na odpierdol to pogadamy, na razie negatyw... Masz 2 tygodnie potem przyjadę z wakacji i sprawdzę drugi raz.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Araki Akamuchi - Do sprawdzenia   Nie 18 Wrz 2011 - 12:45

Cóż, ja tradycyjnie wypełnię swoją pracę zaczynając od samego początku.

Wygląd:
- Umm... emm... niewiele żeby się czepiać. Zwyczajnie nie ma tam dość materiału by się poważnie do czegoś przyczepić. Innymi słowy, wygląd jest zdecydowanie zbyt krótki i nie jestem pewny, czy potrafię wyobrazić sobie postać po tak krótkim opisie.

Charakter:
- Jeśli wygląd był zbyt krótki, to charakter po prostu ledwie zaistniał. Podziwiał bym każdego, kto umiał by opisać człowieka w tak niewielkiej ilości słów, jednakże nikomu się to jeszcze nie udało.

Historia:
- Cóż, nie chciał bym się powtarzać, ale nie pozostawiasz mi wyboru! Mało tego, oj strasznie mało. Dzieciak całe życie walczy kataną, posiada swoją siostrę i rzeźbi w zaklętym lodzie nie zastanawiając się nawet czemu nie topnieje. Straszliwie nudne życie zaprawdę...

Dalszej części karty nie sprawdzam, bowiem zwyczajnie nie widzę w tym sensu. Karta otrzymuje ocenę negatywną. Proszę o rozpisanie wszystkiego co się w niej znajduje, albo też napisanie wszystkiego na nowo. W razie kłopotów służę rada i pomocą. Powodzenia!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Araki Akamuchi - Do sprawdzenia   

Powrót do góry Go down

Araki Akamuchi - Do sprawdzenia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1