IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 6/3
Kovacs - 0/3 Ekkusu - 1/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Rose Nevermore - 1/3
Haruaki Kuchiki - 1/2

Share | 

Mazashi Hayate

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

Ocena:
 Pozytywna
 Negatywna
 Neutralna
Zobacz Wyniki
AutorWiadomość
Hayate

Mistrz Gry : CEziu

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/60  (47/60)
Punkty Reiatsu:
36/36  (36/36)

PisanieTemat: Mazashi Hayate   Sob 1 Paź 2011 - 10:35

DANE

Imię:Hayate
Nazwisko:Mazashi
Profesja: Shinigiami
Waga:80
Wzrost:185
Wygląd:

http://c.wrzuta.pl/wi3975/fe258cf10003ea7c48a13736/anime_girl -

Charakter: Hayate to chłopak, który od dzieciństwa mimo trudności jakie napotykał, próbował być otwarty i miły. Z czasem jego charakter uległ lekkiej zmianie, przez co obudziła się w nim nikła agresja do otaczającej go rzeczywistości. Nie był zły na to, że to on ma złe warunki... ale jego rodzice, których kochał najbardziej na świecie. I nie ma co się dziwić... przez wiele lat to oni byli jego jedynymi przyjaciółmi, którzy w miarę możliwości pragnęli by ich syn miał jak najlepiej.

Po przybyciu do Soul Society bardzo się zmienił. Nie był już tym samym chłopcem... Stał się bardziej gwałtowny i skory do walk o przetrwanie, co w Rukongai było powszechnym zjawiskiem.
Często spotykał wielu ludzi, którzy na przekór... próbowali "popsuć" mu plany na kolejne dni.
Chociaż napotkał wiele trudności nadal był jednak otwarty na nowe znajomości, które niestety niezbyt często się "powiększały".
Można jednak wspomnieć o plusach pobytu w "gorszych" okręgach północnej dzielnicy. W końcu był bardziej odpowiedzialny o swoją przyjaciółkę i przysiągł sobie... że gdy zostanie kapitanem, będzie się starał jak najbardziej pomóc tym wszystkim biednym ludziom, których spotkał.
Ekwipunek: boken, mundur akademii, przybory do pisania

Historia:
Historia chłopaka zaczyna się 15 lat temu, kiedy to przyszedł na świat w świecie żywych. A mianowicie w Karakurze... Urodził się on w jednej z biedniejszych rodzin, biedniejszej ale na prawdę... bardzo kochającej rodzinie. Od niemowlaka rodzicie zajmowali się maluchem w miarę swoich możliwości, ale mimo to w tych czasach... bez pieniędzy nie da się nic zrobić. Tak więc dzieciak dorastał, ale wstydził się wychodzić z domu. Nigdy nie miał nowych ubrań, często chodził brudny czy głodny, zaś jego rodzice nie mogli znaleźć żadnej konkretnej pracy.
Ojciec był typowym "menelem", który zarabiał zbierając złom i inne "wartościowe" rzeczy.
Matka- była sprzątaczką uliczną, która zarabiał grosze.

Chłopak dorastał, aż w końcu osiągnął wiek szkolny i rozpoczął swoją naukę w jednej z pobliskich szkół. Na całe wyposażenie tj. książki, piórnik, czy plecak pieniądze musiał zarobić sam, poprzez pomoc matce w sprzątaniu, czy wynoszeniu śmieci sąsiadów, za co dostawał grosze. Ale mimo to poradził sobie z tym zadaniem. Część udało mu się kupić, część wypożyczyć ze szkoły.
Tak zaczęła się jego nauka, która...była koszmarem. Od samego początku mimo otwarcia do ludzi, dzieci naśmiewały się z jego... z jego rodziców. Hayate nie mógł znaleźć żadnych przyjaciół, a jego znajomi nie przyznawali się do niego.

W końcu jednak w wieku 10 lat, Hayate postanowił zdobyć swoją pierwszą znajomość poza szkołą, gdzie miał nadzieję, że ktoś zobaczy go z innej perspektywy... W poszukiwanie udał się do... jednej z bardziej "chuligańskich" i równie biednych dzielnic miasta. Przez całą drogę czuł na sobie wzrok wszystkich "dresów", dilerów i innych teoretycznie "złych" ludzi.
Po około 10 minutach szukania kogokolwiek w jego wieku, kogo nie znał ze szkoły, udało mu się.
Spośród grupy ludzi spostrzegł dziewczynkę, która siedziała sama na kamieniu obok.
Podszedł do niej:
-Hej... jestem Hayate. Zostaniesz moją przyjaciółką? Zapytał jak to na "odważnego" dzieciaka przystało.
Dziewczynka popatrzyła na nim z początku dość dziwnym, lekko gardzącym wzrokiem. Lecz po chwili...
-Miło mi, jestem Yuki. Odparła w końcu z uśmiechem, po czym wyciągnęła rękę na przywitanie.

Mazashi pierwszy raz odnalazł swoją przyjaciółkę, której nie przeszkadzało to, że chłopak jest brudny czy biedny.
Tak z początku zwykła znajomość po 5 latach zmieniła się w wielką przyjaźń.
W tym czasie chłopak był już po drugiej klasie szkoły gimnazjalnej(lub jej odpowiednika w Japonii), dzięki czemu posiadł już dość ogólną wiedzę z każdego przedmiotu.

Niestety... na tym miała zakończyć się jego dalsza edukacja.
Podczas jednego ze spacerów z Yuki nagle zaczęły zawalać się domy... zaczęli uciekać ludzie... wszystko zaczęło płonąć... To był właśnie ich koniec.
Ostatnim widokiem chłopaka w świecie żywych był bardzo niewyraźny zarys wielkiego węża z czymś na głowie, który przebija dziewczynę na wylot. Po chwili sam również został przez niego zabity...

Razem z przyjaciółką pojawił się w Soul Society. Po wyjaśnieniach od tamtejszych ludzi, nastolatkowie zrozumieli, że są w świecie umarłych, i że nie żyją...
Hayate przysiągł sobie, że do końca życia będzie walczyć z pustymi, którzy odebrali go rodzicom... którzy teraz tak bardzo go potrzebowali...

Po kilku latach postanowił, że wstąpi do akademii. Razem z nim poszła Yuki, która uznała, że jako jego jedyna przyjaciółka, pomoże mu dźwigać brzemię, jakie spoczywa na barkach shinigami.

Tak zaczęło się jego nowe... być może lepsze życie...

Czas treningów...
Podczas swojego pobytu w Rukongai chłopak wiedział, że w przyszłości ma zamiar zostać shinigami. Dlatego też trenował... od samego początku, od pierwszego dnia znalezienia się w Rukongai, trenował.
Z początku jego ćwiczenia polegały na tym samym tj. bieganie, robienie pompek, czy przysiadów, walka z cieniem, czy okładanie pięściami i kopniakami jakiegoś drzewa.
Jednak pewnego razu spotkał on koło "swojego" drzewa shinigami, który właśnie robił pompki.
-Shinigami... Odparł jakby lekko... podziwiając mężczyznę, którym po chwili okazał się około 30- letni pan z wąsami. Wyglądał na całkiem miłego...
-O witam witam. Nazywam się Ushi Hamaso i przydzielono mi ten okrąg pod kontrole na jakiś czas. Pan to... ? Zapytał z uśmiechem.
-Mazashi Hayate, miło mi. Odparł chłopak wyciągając dłoń i witając się z mężczyzną.
-Korzystając z okazji... Chciałbym pana o coś prosić... Dodał po chwili dość nieśmiało chłopak.
- W przyszłości mam zamiar iść do akademii shinigami i chciałbym nauczyć się czegoś, co nieco mi pomoże w razie kłopotów. Było by możliwe by pan...
-Ależ nie widzę żadnego problemu. I tak wieczorami nie mam co robić, więc tutaj trenuję. Myślę, że mógłbym udzielić Ci paru wskazówek.
Odpowiedział z uśmiechem i lekką... radością, chyba dlatego, że będzie miał swojego ucznia.

Tak chłopak codziennie tutaj przychodził i przez 2 miesiące był trenowany przez Ushi'ego Hamaso.
Udało mu się opanować jedno Hadou:#4 - Byakurai (Biała Błyskawica), które było jednym z podstawowych kidoku ofensywnych, oraz Bakudou: #13 - Kashitsu (Zmiana Ruchu), które należało do już dość "interesujących" technik defensywnych.

Poza tym chłopak w trakcie tych dwóch miesięcy nauczył się maskować swoje reiatsu, dzięki czemu wyćwiczył nad nim całkiem dobrą kontrolę i z pewnością powiększył jej ilość.
W końcu jednak mężczyzna zakończył swoje aktualne zadanie i musiał odejść z tego okręgu. Na jego miejsce przyszedł dość mniej... "miły" pan, który z początku jak się dowiedział, że jego poprzednik uczył kidoku jakiegoś nieznanego nastolatka z Rukongai chciał zgłosić sprawę kapitanowi. Jednakże Hayate udało się go przekonać do słuszności jego tezy i chęci wstąpienia w przyszłości do akademii.

Zwykły dzień z Yuki w Rukongai

Rukongai, dzielnica północna, 20 okręg.
-Wstawaj Hayate! Wykrzyczała dziewczyna uderzając chłopaka w głowę.
-Nie będziesz tu leżał cały dzień! Krzyczała dalej.
-No już już... a co Ty masz zamiar robić? Nic ciekawszego nie wymyślimy... słoneczko świeci, wczoraj trochę zabalowaliśmy, a Ty chcesz COŚ robić? Zapytał z lekkim niedowierzaniem w głosie, przy okazji porządnie się przeciągając.
-Tak. Musimy zdobyć jakieś pieniądze... Stwierdziła, a jej ton jakby lekko się... "speszył".

Warto wspomnieć, że znajdowali się oni na przy jednym z wielu drewnianych domków.
Chłopak postanowił oszczędzić swoje życie i wstał.
Ruszyli w głąb rukongai... po około godziny znaleźli się przy 25 okręgu, w którym znajdował się jeden z niewielu w tych okolicach sklepów z ubraniami.
-To tak jak w innych sklepach...Ty wyprowadź go przed lokal, a ja się zajmę resztą. Powiedziała po cichu, na co chłopak pokiwał głową.
Hayate ruszył do sprzedawcy.
-Proszę pana! Proszę szybko wyjść! Za sklepem coś się pali! Zaczął krzyczeć, na co sprzedawca zareagował gwałtownie i z wielkim przerażeniem wybiegł przed sklep by go okrążyć i zobaczyć co się dzieje.

W tym czasie dziewczyna wbiegła do sklepu, zaś 15 latek wybiegł przed by pilnować czy właściciel nie wraca.
Jak na taką akcję Yuki dość długo nie wychodziła, ale na szczęście w porę się pojawiła przy wyjściu. Sprzedawca z wściekłą miną właśnie wracał z tyłów sklepu.
-Yuki, wraca! Uciekamy! Krzyknął chłopak, po czym już ich nie było.
Z tyłu dało się słyszeć tylko nawoływanie:
-Złodzieje! Gówniarze! Jeszcze Was znajdę!

Dzieciaki ciesząc się wrócili do swojego "domku", który był chyba najgorszym w tym okręgu. Była to stara opuszczona niegdyś przez pewnego mężczyznę rudera. Tak się składało, że facet zapisał się do akademii shinigami, więc postanowił oddać rozpadający się dom dwóm dzieciakom, którzy spali na ulicy. I tak nikt by go nie kupił...
-Hayate! Mam 113 ryu! Wiesz ile za to wody dostaniemy! Nawet na nowe ubrania starczy. Zaśmiała się dziewczyna kładąc nacisk na kwestię o ubraniach.
-Taa... Następnym razem to Ty kit wciskasz. Wątpię, że nigdy nie rozejdzie się wieść o dwóch nastolatkach co okradają sklepy. Stwierdził lekko zawiedziony chłopak.
-Tak sobie myślałem... może przypisalibyśmy się w końcu do tej akademii? Myślę, że to odpowiedni moment... Dodał po chwili lekko się zamyślając.
-Jesteś pewny? Wiesz, że wszędzie pójdę z Tobą, ale czy jesteś pewien, że chcesz ryzykować życie za całkowicie obcych Ci ludzi?
-Tak. Poza tym to jest jedyna szansa bym zobaczył jeszcze swoich rodziców.
Odpowiedział, a w jego głosie dało się wyczuć ogień... ogień, który napędzał go przez te wszystkie lata. Ten, który brakuje wielu ludziom, czy shinigami.

I tak z początku zwykłe dzieciaki postanowiły wydać całą kwotę na nowe ubrania(w innym sklepie), po czym zapisali się do akademii shinigami.

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 5+3= 8
Szybkość: 5+5= 10
Zręczność: 5
Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 5+2= 7
Psychika: 5+1= 6
Reiatsu: 5+2= 6
Kontrola Reiatsu: 5+2= 8

OGÓLNE

Udźwig: 80 kg
Prędkość (śr.):
Prędkość (max.): 30 km/h
PŻ (Punkty Życia): 50
PR (Punkty Reiatsu): 48

Techniki
Magia:
Poznane Hadou: #4 - Byakurai (Biała Błyskawica)

Poznane Bakudou: #13 - Kashitsu (Zmiana Ruchu)

Umiejętności: Sojusznik (Yuki) ; Maskowanie Reiatsu
Wady:

Ostatnio zmieniony przez Hayate dnia Pią 7 Paź 2011 - 18:10, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Mazashi Hayate   Sob 1 Paź 2011 - 10:46

Nie mozesz obrazka to opisz - sa tu tacy, co cenia sobie to bardziej, niz forme wizualna.
Poziom dostepnego kidou to zdaje sie inteligencja x2, czyli 30+ to duzo za duzo.
Ktos sie pewnie doczepi, ze nie ma w historii jak sie nauczyl maskowania i byc moze, ze historia krotka.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
Hayate

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/60  (47/60)
Punkty Reiatsu:
36/36  (36/36)

PisanieTemat: Re: Mazashi Hayate   Sob 1 Paź 2011 - 11:03

Wygląd lekko opisałem, ale prędzej czy później i tak będzie zdjęcie ;] Znalazłem wręcz idealne, które muszę użyć ; D

Kidou poprawione, z historią zobaczymy. Jak tak to tak, jak nie... to może nie ; >
Mam nadzieję, że się większości spodoba +D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kenjiro Sakurai

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Kamys Tsuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Re: Mazashi Hayate   Sob 1 Paź 2011 - 14:04

Mnie przekonałeś, charakter mi się podoba, opis również, niech inni mówią co chcą, dziś mam humor który mówi, jestem dobry człowiek.
Historia prosta i przejrzysta, może faktycznie dodać powinno się kilka linijek o relacjach z przyjaciółką, jeśli masz o niej jakieś ogólne wyobrażenie, bo inaczej narrator może zrobić z niej kompletne przeciwieństwo które jest ci jak najbardziej przychylne lecz złośliwe, leniwe czy agresywne. Tyle co masz możliwość ukształtować swoje otoczenie czyli twoje dokładne relacje i zaradność (wraz z wiedzą o SS) to masz teraz okazję. To moja sugestia na dodatkowe kilka kilkadziesiąt linijek.

Skłaniam się ku akceptacji mimo wszystko a co mi tam. Popraw i dostajesz "+"

Jak obiecałem tak wystawiam Pozytyw

Think back some more now. Try to remember... and don't hold back. Compare us. Between you and me, which of us shines... as the greater warrior ?!

Ostatnio zmieniony przez Kenjiro Sakurai dnia Nie 2 Paź 2011 - 14:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hayate

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/60  (47/60)
Punkty Reiatsu:
36/36  (36/36)

PisanieTemat: Re: Mazashi Hayate   Sob 1 Paź 2011 - 19:00

Dodałem Jeden dzień z życia ; >

Nadal nie mogę wrzucić zdjęcia. Wyskakuje mi po angielsku, że muszę być 7 dni zarejestrowany, aby dodać jakiś link bądź email ; p
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Mazashi Hayate   Sob 1 Paź 2011 - 19:50

Negatyw... sam wiesz czemu ; ) w końcu wiesz że jest wymagany wysoki poziom kart, zauważyłeś to wszak w jednym z tematów.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hayate

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/60  (47/60)
Punkty Reiatsu:
36/36  (36/36)

PisanieTemat: Re: Mazashi Hayate   Nie 2 Paź 2011 - 0:24

To mogłabyś chociaż napisać co mam poprawić... Bo według mnie karta jest dobrze zrobiona ; P Więc nie wiem czemu ; /
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Mazashi Hayate   Nie 2 Paź 2011 - 19:10

Pisze więc co jest źle, jako że napisać miałam.

1. Wygląd - zrobiony kompletnie na odwal, pomijając fakt że jest napisany tak że w zasadzie niemal nic nie wiem o postaci, to jeszcze z tego co pamiętam wygląd ma opisywać dodatkowo to czego na obrazku nie ma, obrazek zaś pokazuje nam tylko twarz i fragment torsu oraz rąk.

2. Charakter w zasadzie nie opisuje niemal niczego. Nie wiem jakie są jego przywary, nie mam pojęcia co odróżnia go od ludzi których widzę na ulicy i którzy nieszczerze się uśmiechając i na pozór lgną do ludzi. Mistrz gry zaś powinien poznać dosyć dokładną koncepcje postaci aby przygotować sesje.

3. Historia

Według zasady ogólnej na 5 lat historii powinno być ok pół strony tekstu (ja jednak preferuje więcej). Kiedy usunęłam wszelakie sztuczne przedłużenia wyszło mi nieco ponad stronę.

Teraz do rzeczy które mnie zastanawiają/śmieszą

"Podszedł do niej... zagadał... udało się" - udało się mu otworzyć buzię ? czy zagadać bez otwierania ust i mówienia ?

Wg mnie ma trochę za mało rei aby widzieć dokładnie hollow.

"CZY PAN ZWARIOWAŁ?! SPRZEDAŁ MI PAN WCZORAJ STARY CHLEB! Uważa pan, że co? Że należę do kogoś bogatego, co może sobie pozwolić na takie wydymanie z pana strony?! Jestem biednym nastolatkiem i nie pozwolę sobie mnie oszukiwać! Zaczął się drzeć, a ludzie, którzy dotąd myśleli nad zakupem czegokolwiek zwrócili swoją całą uwagę na krzyczącego, wręcz wku*wionego na maksa chłopaka i sprzedawcę... który wyglądał na przerażonego zachowaniem "klienta"." - lol tak skomentuje. Zrobiłeś ze sprzedawcy faceta który chyba sprzedaje od wczoraj jezdnie. Gdyby dawał się na coś takiego nabrać to pewnie już poszedł by z torbami x P

I rzecz najbardziej interesująca "Historia chłopaka zaczyna się 30 lat temu," a postać ma lat 15... hmmm... Lubie matmę, ale takiej metody liczna nie znam.

W każdym bądź razie przechodząc do meritum. Karta postaci napisana jest na odwal się, a przynajmniej tak ja to widzę... Znam cie piąte przez dziesiąte, nawet widziałam jak mistrzujesz, ale to nie zmienia faktu że oceniam wszystkich tak samo... A lepsze karty już uwalałam. Abym wystawiła akcepta karta musi zostać napisana ładniej pisarsko, muszą znikać wszelakie emotki i odnośniki w nawiasach... W wyglądzie można dać obrazek jako dopełnienie, ale takie marnotrawstwo pisania w historii ? No nie... Można dać dodatek, owszem, ale to tylko świadczy o tym że nie potrafisz porządnie opisać wyglądu postaci...

Tyle z mojej strony, negatyw podtrzymuje

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hayate

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/60  (47/60)
Punkty Reiatsu:
36/36  (36/36)

PisanieTemat: Re: Mazashi Hayate   Nie 2 Paź 2011 - 23:26

1. Jakby moja wina że nie mogę zdjęcia dodać -.-
<- masz tutaj zdjęcie. Przy okazji usuń cały opis wyglądu : P Ja bym zrobił ale nie mogę bo mi wyskakuje takie coś, co nikt nie wie co to jest ; p
2. Napiszę, prześle Ci i wymienisz
3. Sprawa wieku : P 30 lat temu, no bo jeszcze przed zgonem se pożył trochę xD
Resztę zredaguje później i też Ci prześlę żebyś wymieniła.

Ogólnie nie mogę już nic robić w tej KP, bo za każdym razem wyskakuje mi to o przesyłaniu linków 7 dni po rejestracji. A dobre jest to, że rejestrowałem się dwa dni temu, ale nadal 7 mam czekać xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Mazashi Hayate   Wto 4 Paź 2011 - 11:31

Od początku, jak to zwykle robię:

Wygląd:
- Powiem szczerze, jeśli chodzi o tą część to oparcie wyłącznie na obrazku akceptuję jedynie z obowiązku. Nie mając innego wyjścia muszę przyznać, że jest dobrze.

Charakter:
- Krótki, bez wyrazu, zdecydowanie zbyt prosty u pusty. Nie ma w nim nic poza podstawowymi stwierdzeniami. Innymi słowy, do rozpisania.

Historia:
- Pierwszą rzeczą jest fakt, że jest ona krótka. Zdaje się być dłuższa jedynie ze względu na sporą ilość nadprogramowych wielokropków oraz enterów. Poza tym spostrzegłem w niej kilka nieścisłości. Po 1. jeśli postać ma lat 15 to jej historia nijak nie może zaczynać się 30 lat temu. Po 2. państwo jako takie ma obowiązek zapewnić wszystkim dzieciom edukacje. Zasada taka nie funkcjonuje jedynie w państwach 3 świata, a i tam nie we wszystkich. Po 3. pragnę zauważyć, iż w Rukoganie sprzedawcy żywności to raczej rzadkość. Mieli by bowiem niewielu klientów, większość dusz potrzebuje bowiem do przetrwania wyłącznie wody.

Innymi słowy, ze względu na krótki opis charakteru oraz historii, oraz błędy merytoryczne i nie tylko w obecnym stanie karta otrzymuje ode mnie ocenę negatywną. Życzę powodzenia w poprawianiu. W razie czego służę pomocą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hayate

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/60  (47/60)
Punkty Reiatsu:
36/36  (36/36)

PisanieTemat: Re: Mazashi Hayate   Wto 4 Paź 2011 - 21:16

Poprawa! Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej pracy ^^
PS dla oceniających: Jeżeli zdjęcia jeszcze nie ma, nie bierzcie pod uwagę wyglądu. Będą. Tylko kwestia czasu kiedy Roten je wstawi. (Ja nie mogę z przyczyn... nie do końca wiadomych : P Jakiś błąd wyskakuje)

PSS: Jeżeli już są to spoko : D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Mazashi Hayate   Czw 6 Paź 2011 - 11:46

+
Co prawda moglbym sie jeszcze zapytac, jak sie kidou nauczyl i maskowania, ale niech sie czepiaja inni.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Mazashi Hayate   Czw 6 Paź 2011 - 12:31

Właściwie to charakter można by było trochę dopracować, nie zaszkodziłoby też napisać coś więcej o sojuszniku. Niemniej na Akcepta ode mnie wystarczy.
Powrót do góry Go down
Hayate

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/60  (47/60)
Punkty Reiatsu:
36/36  (36/36)

PisanieTemat: Re: Mazashi Hayate   Czw 6 Paź 2011 - 13:30

Dziekuje xD Jeszcze postaram sie dopracowac i dopisac co nieco o treningu tego i tamtego. Gdybys Watanabe dal mi juz akcepta mogloby sie zaczac odliczanie do mojej gry . I nie zaczne grac poki nie dopisze treningow ; > Chyba ze ktos chce mi jeszcze dac akcepta czy chociaz zmienic negatywa na neutrala ; d
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hayate

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/60  (47/60)
Punkty Reiatsu:
36/36  (36/36)

PisanieTemat: Re: Mazashi Hayate   Czw 6 Paź 2011 - 21:28

3:2 akcept, czyli jutro bym mógł zacząć grać o ile się nic nie zmieni ; >
Jutro też dopisze "to i tamto" xD