IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 6/3
Kovacs - 0/3 Ekkusu - 1/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Rose Nevermore - 1/3
Haruaki Kuchiki - 1/2

Share | 

Kp Gin

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

Ocena
 Pozytywna______
 Negatywna____
 Neutralna_____
Zobacz Wyniki
AutorWiadomość
TorreGin

PisanieTemat: Kp Gin   Pią 14 Paź 2011 - 12:20

DANE

Imię: Gin
Nazwisko: Torre
Profesja: Quinicy
Waga: 50kg
Wzrost: 167cm
Wygląd: Średnio wysoki chłopak ważący 50kg, z tzw. Kaloryferem. Kruczo-Czarne włosy, małe usta, krótki nosek i lekko odstające uszy ukazują całkiem przystojnego nastolatka. Czarna bluza z kapturem a pod nią czarna koszulka z czaszką. Spodnie tak na ¾ nóg koloru czarnego, dające swobodę ruchów osobie noszącej. Na nogach swych ma obuwie sportowe (adidasy!) koloru czarnego. Rzecz można, że lubi czarny kolor.
Charakter: Spokojny i cichy chłopak, posiadający ogromną kulturę i wyrozumiałość. Szanuję odpowiedników obu płci, męskiej jak i żeńskiej, a także szanuję co jest rzadko spotykane swoich przeciwników. Potrafiący w spokojny sposób ocenić sytuację i zastosować się do niej tak, aby ucierpało na nim jak najmniej osób.
Ekwipunek:
-Amulet Quinicy
-Pięć rurek

Historia:
Dzień jak dzień w Karakurze. Nie działo się nic nadzwyczajnego. Ludzie szli do pracy, szkoły na melanże itd… Ale na dzień ten przewidziano narodziny pewnego chłopca. Młodego Torre, który należał do rodziny nadzwyczaj nie normalnej.
Wieczór… Szpital Karakura…. Porodówka…. Piękna kobieta z Czarno- kruczymi włosami urodziła dziecko. Zdrowe, piękne dziecko. Po kilku dniach kobietę wypuszczono z dzieckiem do domu. Gdy ta wróciła czekał już na nią mąż. Szczęśliwa rodzina, pokochała swojego syna tak bardzo, że była w stanie zginąć za niego. I tak się stało… Ale o tym za chwilę… Mijały lata a chłopiec rósł i z dnia na dzień mężniał. Powoli odkrywał swoje nadzwyczajne moce, jak na przykład dar widzenia duchów. W szkole chłopiec ze względu na swój dar miał drobne problemy. Rówieśnicy go wyśmiewali. Sądzili, że duchy nie istnieją! Poważnie Ci idioci nie wierzyli mu! Chłopiec jednak nie przejmował się tym i rósł w cieple rodzinnej miłości. Jednak wszystko co piękne nie trwa wiecznie. Pewnego dnia chłopiec wracając do domu ze szkoły wyczuł coś nadzwyczaj dziwnego. Ogromna siła, która sprawiała, że ten ledwo był w stanie ustać na nogach. Chłopiec ostatkiem sił dotarł do domu. Tam zauważył martwego ojca, leżącego w kałuży krwi. Obok niego leżał jakiś amulet. Chłopiec podszedł i podniósł amulet. Był to srebrny naszyjnik z jakimś kamyszkiem. Chłopiec nie wiedział jednak co ma robić. Stał przed trupem swojego ojca, ostatkiem sił i trzymał jakiś dziwny amulet, który widział pierwszy raz. Po chwili efekt osłabienia minął. Chłopiec poczuł ulgę i był w stanie swobodnie się ruszać. Dopiero wtedy ogarnął co tak naprawdę się stało. Padł na kolana przed ciałem swego zmarłego ojca. Po chwili amulet zaczął świecić, a chłopiec znów zaczął tracić siły. Torre schował amulet i wyszedł przed dom. Chłopiec można rzecz dusił się i chciał zaczerpnąć powietrza. Wyszedł z domu i zaczął głęboko oddychać, aby nabrać powietrza. Po chwili jakby trzęsienie ziemi. Chłopiec ponownie nie był w stanie ogarnąć sytuacji. Spojrzał pierw w prawo a potem w lewo. Po jego lewej stronie był jakiś potwór. Chłopiec wstał i ze strachem spojrzał na potwora. Ogromne monstrum, które z szerokim uśmiechem zbliżało się powoli do niego. Gin chciał uciekać ale nie był w stanie. Po chwili usłyszał głos Sięgnij do swej kieszeni i wyciągnij amulet. Jesteś Niszczycielem. Ten potwór to dla Ciebie błahostka. Rodzice cały czas trzymali to w tajemnicy ale wiedzieli, że prędzej czy później wszystko wyjdzie na jaw. Jesteś istotą idealną. Jesteś w stanie pokonać tego potwora. Tylko sięgnij po amulet i użyj swej mocy Niszczycielu! Głos dobiegał z głowy. Chłopiec nie wiedział co robić. Sięgnął zatem po ten amulet. Wyciągając go ten zaczął intensywnie świecić. Chłopiec jakby SKUPIŁ się na nim i w ten sposób utworzył z niego łuk. Łuk świecił intensywnym niebieskim kolorem. Chłopiec ułożył ręce tak jakby miał strzelać bez amunicji. Po chwili pojawiła się strzała. Chłopiec wystrzelił ją w potwora. Strzała z ogromną prędkością leciała w kierunku potwora. Po chwili doleciała. Ale nie… Nie udało się pokonać potwora. Strzała po prostu nie była w stanie go zranić. Chłopiec wystraszony jeszcze bardziej nie wiedział co zrobić. Stworzenie zbliżało się i zbliżało. Już wyciągnęło swoje łapsko na chłopca. Złapało go i zaczęło powoli zgniatać z ogromną siłą. Chłopiec zamknął oczy. Po chwili poczuł ogromny ból. Otworzył oczy a potwora już nie było. Przed chłopcem stała jego matka. Podała mu dłoń. - Przepraszam, że się spóźniłam. Wiedziałam, że nie będę w stanie utrzymać tego w tajemnicy tak długo, ale nie spodziewałam się, że konsekwencją będzie śmierć twojego ojca. Chodźmy do domu i wszystko Ci dokładnie wytłumaczę. powiedziała matka po czym zaprowadziła chłopca do domu. Matka wyjaśniła Ginowi kim tak naprawdę jest i jakie są konsekwencję jego nadzwyczajnej mocy. Nauczyła go używać mocy niszczyciela. Chłopiec z czasem nie bał się walczyć z Pustymi i sam stawiał im czoła.

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 5-1=4+2=6
Szybkość: 5+5=10
Zręczność 5
Wytrzymałość: 5-1=4+2=6
Inteligencja: 5+3=8
Psychika: 5+2=7
Reiatsu: 5-3=2+4=6
Kontrola Reiatsu: 5+5=10

OGÓLNE

Udźwig: 6*10kg=60
Prędkość (śr.): 10 [km/h]
Prędkość (max.): 10*2=10=30 [km/h]
PŻ (Punkty Życia):6*10=60
PR (Punkty Reiatsu):10*6=60
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Kp Gin   Pią 14 Paź 2011 - 12:44

Negatyw

1. Wygląd - Cienki, nie odróżnia go wcale zbyt wiele od sporej ilości ludzi których widzę na ulicy... Nie miałam jeszcze jednak okazji spostrzec kogoś z kaloryferem... Mam rozumieć że na ramieniu ?
Słabo, poziom pisania nie zadowala mnie w żaden sposób. Napisz to porządnie a nie na odpierdol. Jeśli dobrze liczę mamy 3 miejsca u MG i wydaje mi się że nie ma sensu zapychać u nich miejsca takim czymś.

2. Charakter - Mój boże ! Gdybym wierzyła w jakiegokolwiek Boga to błagałabym goi teraz żeby poraził mnie piorunem abym nie musiała tego czytać... Chociaż nie, w sumie mogę się pośmiać...

"Szanuję odpowiedników obu płci" - WTF ?
"a także szanuję co jest rzadko spotykane swoich przeciwników" - w kulturze japońskiej wcale nie było to tak rzadko spotykane ; )
"Potrafiący w spokojny sposób ocenić sytuację i zastosować się do niej tak, aby ucierpało na nim jak najmniej osób. " - to wymaga inta a nie spokoju... Nie będę się już czepiać kulejącej konstrukcji zdania, bo mi szkoda...

3. Historia "Czarno- kruczymi" - pisze się kruczoczarnymi, to traci sens jak piszesz czarno-kruczymi, i to nie tylko dla tego że pisze się razem a nie z myślnikiem.

"Ale o tym za chwilę… Mijały lata" - to za chwile czy po mijających latach ?

Historia jest.... Słaba, dawno nie czytałam aż tak słabej karty O.O, weź się ogarnij... Wiem że jesteś MG na naruto, a raczej byłeś... Ale to nie sprawi że będę taktować łagodniej @@

Nie chce tego czytać po raz drugi... Napisz całą od nowa, i nie taką na żarty tylko normalna ok ?

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
TorreGin

PisanieTemat: Re: Kp Gin   Pią 14 Paź 2011 - 12:50

To jest normalna a nie na żarty. Nie mam talentu do pisania KP. Tak czy inaczej dzięki za sprawdzenie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Kp Gin   Pią 14 Paź 2011 - 12:51

Cóż, radze zacząć czytać książki, to potrafi zdziałać cuda.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kp Gin   

Powrót do góry Go down

Kp Gin
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1