IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy
Forumowy Discord

Share | 
 

 Shihouin Ayano

Go down 

Ocena
Pozytywna
100%
 100% [ 3 ]
Negatywna
0%
 0% [ 0 ]
Neutralna
0%
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 3
 

AutorWiadomość
Shihouin Ayano


avatar


Karta Postaci
Punkty Życia:
71/80  (71/80)
Punkty Reiatsu:
75/153  (75/153)

PisanieTemat: Shihouin Ayano   Pią 11 Lis 2011 - 18:58

DANE

Imię: Ayano
Nazwisko: Shihouin
Profesja: shinigami
Płeć: Kobieta.
Wiek: 23
Waga: 45kg
Wzrost: 154cmWygląd:
Powierzchowność Ayano można by określić na liczne sposoby, jednakże jednym z trafniejszych było by „lalka z porcelany”. Bardzo jasna skóra zdaje się być niemalże biała, zaś długie, czarne włosy sięgają prawie do pasa. Łagodne, harmonijne rysy sprawiają, iż jej twarz jest naprawdę śliczna. Niewielki, wąski nos zadarty jest leciutko do góry. Lekko wystające kości policzkowe oraz dość wąska broda tworzą piękną ramkę dla wąskich, doskonale wykrojonych ust przybierających barwę delikatnej czerwieni. Jedynie w przepięknych oczach znajduje się skaza psująca nieco wspaniały widok, jakim jest twarz młodej Shihouin. Mają one bowiem barwę śniegu, świadczącą o wrodzonej ułomności. Ayano od urodzenia jest bowiem ślepa. Głowa ozdobiona przepiękną twarzą wsparta jest na smukłej szyi prowadzącej do wąskich ramion. Piersi nie są być może niezwykle duże, jednakże bezsprzecznie dowodzą dojrzałości fizycznej. Ich nieprzesadzony rozmiar dobrze komponuje się z delikatną, szczupłą sylwetką. Głębokie wcięcie w talii sprawia, że biodra zdają się nieco szersze niż są w rzeczywistości. Zgrabne nogi nie są być może zbyt długie, w końcu Ayano jest niewysoka, jednakże zdecydowanie są pociągające.

Młoda Shihouin zwykle ubrana jest w idealnie założone kimono akademii, zaś jej czarne włosy zaplecione są w przepiękne fryzury. Oczywiście nie ona sama doba o takie szczegóły, jednakże służki starają się jak mogą by wyglądała doskonałe. Sama Ayano nie dba jednak o to, jak wygląda. Irytuje ją czas trwoniony na zabiegi fryzjerskie czy też wielokrotne poprawianie obi, by zawiązane było idealnie. Dla tego też w ciągu dnia, gdy nikt jej nie pilnuje, całkowicie nie dba o złożone fryzury czy czystość kimona. Sprawia to, iż Ayano jest tym mniej zadbana im dłużej pozostaje poza dworem swojego rodu.

Charakter:
Umysł Ayano pozostaje w stałym konflikcie z jej ciałem. Piękna shinigami o delikatnej budowie i łagodnych rysach jest osobą nerwową, gniewną i nadmiernie dumną. Większość tych cech powstało ze względu na ślepotę. Wrodzona słabość sprawiała, iż dziewczyna zawsze traktowana była jako słabsza. Troszczono się o nią dużo bardziej, niż o inne dzieci z jej rodu. To właśnie ta troska sprawiła, że Ayano wiecznie czuje się gorsza niż inni. Zakorzeniona w niej duma nie pozwala jej się jednak przyznać do słabości, dla tego ukrywa swoją niską samoocenę za gniewnym usposobieniem. Zawsze i wszędzie stara się dowieść, że nie jest gorsza od osób których oczy są sprawne. Oczywiście większość prób spełza na niczym, co wcale nie zniechęca dziewczyny by dalej się starać. Wrodzony upór sprawia, że wszelakie porażki stają się jedynie motorem do ostrzejszej pracy nad sobą. Poddanie się oznaczało by dla Ayano ostateczny upadek, dla tego też dziewczyna nie przyznaje się do słabości nawet przed samą sobą.

Nadmierna duma oraz nieprzerwana chęć dania dowodów swojej wartości prowadzą do tego, że młoda Shihouin jest niezwykle łatwym celem dla osób chcących ją ośmieszyć. Wystarczy bowiem rzucić jej wyzwanie, którym niemal nigdy nie odmawia. Przy odpowiednim doborze konkurencji jasnym jest, że ślepe dziewczę nie ma najmniejszych szans. Ayano zwykle zdaje sobie sprawę z tego, że przyjdzie jej przegrać, jednakże walkower jest dla niej czymś kompletnie nie do zaakceptowania.

Poza ślepotą największą słabością Ayano jest strach. Mogło by się wydawać, że dziewczyna jest twarda jak żelazo i strach jest czymś zupełnie jej obcym. Zbroja jej umysłu zrobiona w większości z uporu oraz dumy ma jednak pęknięcie, przez które można przebić się prosto do miękkiego wnętrza. Słabym punktem Ayano jest paniczny lęk przed błyskawicami, gromami oraz burzą jako taką. Oczywiście to nie błyski na niebie czy ciemne chmury robią na niej wrażenie. Prawdziwą panikę wywołują odgłosy wywoływane przez potężne wyładowanie rozdzierające niebo. O tym lęku wiedzą jednak jedynie najbliżsi, czyli rodzice oraz stara niańka, która opiekowała się Ayano gdy dziewczyna była jeszcze malutka. Podczas burzy dziewczyna ma tendencje do zamykania się w swoim pokoju i kulenia pod pościelą byle by tylko nie słyszeć grzmotów. Powód tego strachu może wydawać się głupi, jednakże dla samej Ayano jest całkiem zrozumiały. Głośne uderzenia piorunów uderzają bowiem w jej czuły słuch powodując tymczasową głuchotę. Utrata słuchu, który stał się głównym zmysłem dziewczyny jest dla niej zaś najgorszym z koszmarów. Bez tego zmysłu czuje się bowiem kompletnie zagubiona.

Ekwipunek: boken, mundur akademii, przybory do pisania.

Historia:

1. Białe oczy:
Poranek był piękny, choć słonce skrywało jeszcze większość swojej jasnej twarzy za horyzontem. Nawet półmroku na przełomie dnia i nocy rezydencja rodu Shihouin wyglądała imponująco. Wysoki, biały mur otaczał kompleks budynków o najróżniejszym przeznaczeniu. Pomiędzy nimi zaś rozpościerały się ogrody oraz place treningowe. Najważniejszym spośród budynków znajdował się oczywiście w centrum kompleksu i był wielokondygnacyjnym pałacem pełnym pokoi, sal, zbrojowni a nawet z własnym, dużym dojo. Znaleźć można było tutaj pomieszczenia przeznaczone na huczne, wielkie obiady, ważne spotkania, sypialnie oraz wszystko to, co w takim miejscu powinno się znajdować oraz kilka innych. Zazwyczaj zbędnych. Pomimo obecności tak wielkiej ilości pięknych, bogato zdobionych i ważnych pokoi obecnie najwięcej uwagi skupiała niewielka sypialnia położona na tyłach pałacu. Jej okna wychodziły prosto na wewnętrzny ogród pałacowy, zaś za nimi rozgrywało się dramatyczne wydarzenie łączące ogromną ilość emocji i uczuć oraz odczuć.

W niewielkiej sali, za oknami wychodzącymi na wewnętrzny ogród od ponad 6 godzin trwał akt przez wielu uznawany za najwspanialszy z możliwych. Wśród bólu, jęków, krwi oraz przerażenia osób postronnych właśnie na świat przychodziło nowe życie. Shihouin Saiko, żona głowy wielkiego rodu, właśnie rodziła dziecko, swoje pierwsze dziecko. W dziecku pokładano wielkie nadzieje, w końcu jako pierworodne miało prawo do dziedziczenia całego majątku i władzy. Miało by zająć się zarządzaniem rodem oraz jego majątkiem, poszerzaniem wpływów oraz siły, by nikt nie mógł zwątpić w honor rodziny.

Tuż przed tym, jak noc całkowicie oddała władanie dniu proces porodu zakończył się. Akuszerka złapała dzieciątko w dłonie. Uśmiechała się radośnie, w końcu dzieciątko było śliczną i zdrową dziewczynką. Córeczka głowy rodu otwarła oczka i zakwiliła, zaś akuszerka przez chwilę trzymała ją w powietrzu. Dopiero po chwili owinęła ją w koc by nie zmarzła, na jej twarzy radość mieszała się zaś ze zmartwieniem. Następnie podała niemowlę w wyciągnięte dłonie wykończonej matki, którą delikatnie przytulał jej mąż – Shihouin Toturi. Mała dziewczynka była śliczna. Ciemne włoski i blada skra. Śliczne, delikatne rysy oraz duże oczy... duże i całkowicie białe. Mała dziewczynka, przyszłość całego rodu Shihouin oraz pierworodna córka głównej jego gałęzi urodziła się ślepa...

2. Nowa nadzieja:
Córeczce głównej gałęzi rodu Shihouin nadano imię Ayano i obdarzono ją miłością, oraz troską. Gdy rodzice mieli czas zajmowali się dziewczynką, zaś w chwilach, gdy byli zajęci ich rolę spełniała Mabano – stara niańka piastująca wcześniej funkcję osobistej służki Pani Saiko. Ayano była oczkiem w głowie całego pałacu, przynajmniej przez następne trzy lata. Wtedy właśnie ród Shihouin wzbogacił się o kolejnego potomka. Arasou urodził się jako zdrowy chłopczyk o włosach ciemnych jak pierze kruka oraz dużych oczach złotej barwy. Łatwo było zgadnąć, że maluch zajął sporo czasu dworskiej służbie, przednio skupionej na Ayano. Rodzice znajdowali zaś dla niej mniej czasu niż wcześniej. Mimo to dziewczynka wciąż mogła liczyć na opiekę oraz troskę oferowaną przez Mabano.

Niczym zadziwiającym nie był fakt, że Arasou wydawał się być lepszym kandydatem na następcę głowy wielkiego rodu. W końcu w jaki sposób ślepa dziewczynka mogłaby uczyć się pisania, czytać z książek albo trenować w akademii shinigami? Oczywiście nie oznaczało to, że Ayano została porzucona. Wciąż otaczana była miłością, wciąż troszczono się o nią a w jej życiu nie brakowało niczego... może nie licząc jakże powszechnej umiejętności widzenia.

Przez kolejne lata Ayano spędzała wiele czasu ucząc się jak dbać o obowiązki szlachcianki. Wpajano jej etykietę dworską, starano się zobrazować powiązania pomiędzy wielkimi rodami oraz ich członkami. Próbowano nawet przekazać podstawy kidou, zaś próby okazały się nie być aż takie nieudane. Pomimo wszelakich starań Ayano okazała się być beztalenciem w dziedzinie gry na instrumentach muzycznych. Wielu nauczycieli próbowało wpoić jej umiejętność śpiewu, jednakże wszyscy zawiedli. Dodatkowo drobna, ślepa dziewczynka okazywała się potrzebować zadziwiających ilości pożywienia... przez co jeszcze bardziej oddaliła się od ideału córki potężnego rodu. Największym wyzwaniem jakie przed sobą postawiła było nauczenie się sztuki pisania. Nie było to proste, zaś efekt nie jest zbyt spektakularny, jednakże po długich latach wodzenia pędzelkiem po papierze nauczyła się składać litery. Co prawda pisze niezwykle wolno, zaś znaki są przesadnie dokładne, mimo wszystko jednak osiągnięcie jest nie małe jak na osobę pozbawioną wzroku.

W tym samym czasie Arasou pobierał nauki konieczne do dowodzenia rodem, szkolono go w szermierce, walce wręcz oraz kidou. Chłopak okazał się być nie tylko inteligentny, ale również wszechstronnie utalentowany. Bardzo szybko pojął podstawy samoobrony, pierwszego kidou nauczył się już w wieku 9 lat a wiedza teoretyczna w jakiś dziwaczny sposób nie chciała wydostać się z jego głowy. Dzieciak był więc powodem do dumy dla swoich rodziców oraz całego rodu Shihouin.

Pomimo tych różnic Ayano i Arasou byli naprawdę dobrym rodzeństwem. Starsza siostra początkowo opiekowała się swoim braciszkiem tak, jak tylko umiała. Gdy był mały opowiadała mu bajki, a gdy układał się do snu czekała aż zaśnie. Wracanie nocami do jej pokoju nie było szczególnie trudne, w końcu Ayano zawsze poruszała się w ciemnościach. To bratu jako jedynej osobie przyznała się, dlaczego boi się grzmotów. Mimo to dziewczynka zawsze zazdrościła bratu. Nie chodziło tutaj nawet o to, że widział. Prawdziwym powodem zazdrości było to, że Arasou był ucieleśnieniem życzeń swoich rodziców. Ayano zaś, pomimo wszelakich starań, okazała się być jedynie porażką. Nikt nigdy jej tego nie powiedział, ale to nie zmieniało faktu, że była to prawda. To właśnie obecność brata dawała jej napęd do ciężkiej pracy nad sobą.

Dziesięcioletni Arasou wysłany został do akademii shinigami, przez co przebywał w domu o wiele rzadziej. Gdy zaś wracał spędzał sporo czasu z rodzina, w tym również z Ayano. Opowiadał dziewczynie jakich to rzeczy uczono go podczas kolejnych zajęć. Siostra słuchała uważnie starając się przy tym wciąż opiekować młodszym z rodzeństwa. Oczywistym jednak stało się, że w końcu ona sama bardziej potrzebowała opieki niż Arasou. Chłopak skończył akademię w wieku lat 15, choć prawdopodobnie bł gotowy do opuszczenia jej przynajmniej rok wcześniej. Co prawda od tego czasu częściej przebywał w pałacu, nie znajdował jednak zbyt wiele czasy dla Ayano. Zwykle bowiem zajęty był obowiązkami shinigami. Arasou został przyjęty do oddziału trzynastego, w związku z czym wiele czasu spędzał nie tylko poza domem, ale nawet poza Soul Society. W świecie żywych polował na pustych i był w tym bardzo dobry. Przyszłość rodziny zapowiadała się więc wspaniale.

3. Pierwsze łzy:
Ayano miała dwadzieścia dwa lata. Skończyć miała je jutro, a dokładniej za niespełna 8 godzin. Na następny dzień zaplanowano więc przyjęcie, być może nie wielką uroczystość z udziałem przedstawicieli wszystkich rodów, ale zjawić się miała rodzina oraz jej najlepsi przyjaciele. Dziewczyna siedziała akurat w pokoju zajmując się pisaniem, co wciąż nie przychodziło jej łatwo. Ze skupieniem kreśliła kolejne linie mając nadzieje, że prosto ułożyła kartkę gdy rozpoczynała cały proces. Pisała z pamięci, starając się skopiować książkę opowiadającą o podstawach szermierki. Robiła to od kilku dni, najpierw prosząc kogoś o kilkukrotne odczytanie tekstu, następnie zaś spisując wszystko tak wiernie jak tylko potrafiła.

Wieczór miał jednak przestać być spokojnym. Ayano usłyszała szybkie kroki na korytarzu przed drzwiami, Hitomi, służąca. Wydawało się, że musiała przebiec spory kawałek, bowiem była zdyszana i z trudem łapała oddech. Ayano odłożyła spokojnie pędzelek czekając, aż dziewczyna uspokoi nieco swój układ oddechowy i doprowadzi go do stanu, w którym można było mówić.
- Pani! - Hitomi zaczęła, nim oddech stał się jeszcze spokojny. - Pan Arasou... proszę za mną!

Ayano nie pamięta wiele więcej z tego wieczoru. Zbiegła poprowadzona przez Hitomi tak szybko, jak tylko umiała. Trafiła prosto do pokoju, w którym staruszek Tuburume zajmował się leczeniem. Każdy duży pałac potrzebował medyka, zaś posiadłość rodu Shihouin nie była wyjątkiem. Tym razem jednak w pokoju poczuła zapach krwi, słyszała zamieszanie i cichy, niemal niezauważalny oddech. Reiatsu jej brata było bardzo słabe... tak bardzo słabe... pewny siebie Arasou zwykle miał sobie wiele duchowej i fizycznej energii, tym razem jednak ledwie go poznała. Dookoła było wiele osób, ktoś płakał, ktoś inny wydawał rozkazy, kogoś innego posłano do oddziału czwartego po pomoc medyczną. Ayano nie przywiązywała do tego większej wagi. Po prostu skuliła się pod ścianą czując, jak resztki energii Arasou ucieka. Nie dostrzegła nawet, kiedy z jej oczu pociekły łzy – pierwsze łzy smutku w całym jej przepięknym życiu. Jej mały braciszek umarł, a wraz z nim zginęło całe jej dotychczasowe życie.

4. Poradzę sobie!
Śmierć Arasou na zawsze zatarła piękne plany na przyszłość rodu Shihouin. Utalentowany shinigami zginął został ciężko ranny podczas walki z potężnym pustym. Ledwie zdołał zbiec wracając do pałacu przez prywatną bramę należąca do rodziny. Według raportu sporządzonego przez członków oddziału czwartego, którzy przybyli zbyt późno, w jego żyłach pozostała straszliwa trucizna nie pozwalająca na zamknięcie się raz otwartych ran. Nie wiadomo, czy Arasou zabił pustego, czy też zbiegł przed nim z nadzieją, że uda mu się jeszcze przeżyć.

Ayano szybko zatopiła swoje smutki w ciężkiej pracy. Zaczęła trenować próbując poznać podstawy szermierki i samoobrony. Wzięła się także za rozwijanie swoich zdolności w kidou, oraz proste treningi fizyczne. Za cel obrała sobie bowiem zastąpienie Arasou nie tylko jako przyszła głowa rodu, ale również jako pełnoprawna shinigami podnosząca renomę Shihouin. Rodzice pogrążeni w rozpaczy nie dostrzegli nawet starań Ayano, zaś gdy poinformowała ich, że zamierza dostać się do akademii shinigami wyglądali wyłącznie na nieco zaskoczonych. Smutek przytępił zdziwienie, obawy oraz rozsądek, zaś dziewczynie pozostało jedynie to wykorzystać. Dzięki pomocy służby udało jej się odnaleźć drogę do akademii i złożyć swoją kandydaturę.

Ze względu na wagę rodziny Shihouin ślepej dziewczynie pozwolono wziąć udział w egzaminie wstępnym. Przez cały rok przygotowywała się do niego pracując ciężko, teraz zaś pozostało jej jedynie sprawdzenie czy efekty są na tyle dobre, by zezwolono jej na rozpoczęcie treningów.

Pieniądze: 100 Ryo.

STATYSTYKI

10 + 4 wiek + 1 umiejętność = 15pkt
14 pkt = - 9 kontrola reiatsu – 2 psychika – 3 inteligencja – 1 zręczność

Atrybuty:
Siła: 6 (5 + 1 profesja )
Szybkość: 7 (5 + 2 profesja)
Zręczność: 5
Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 9 (5 + 4 wolne)
Psychika: 7 (5 + 2 wolne)
Reiatsu: 7 (5 + 2 profesja)
Kontrola Reiatsu: 14 (5 + 9 wolne)

OGÓLNE:

Udźwig: 60kg
Prędkość (śr.): 7km/h
Prędkość (max.): 24km/h
PŻ (Punkty Życia): 50
PR (Punkty Reiatsu): 98

Techniki
Poznane Hadou:
#1 - Shou (Pchnięcie)
#16 - Semai Jishin (Niszczące Uderzenie Ziemi)

Poznane Bakudou:
#14 - Tounyuu (Odrzut)

Umiejętności:
Z Rodziny - Shihouin
Nadzwyczajna Uroda
Reiar
Wyostrzone Zmysły

Wady:
Fobia – Astrafobia
Wielki żarłok
Ślepy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsunaavatar

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Shihouin Ayano   Sob 12 Lis 2011 - 12:17

noc całkowicie oddała władanie dniu proces porodu zakończył się
wydarzenie łączące ogromną ilość emocji i uczuć oraz odczuć.

Masz tendencje do przekombinowywania w opisach. Porod zle sie moim zdaniem komponuje z procesem. Jeszcze fatalniej wypadaja emocje i uczucia, oraz odczucia. Co za duzo, to niezdrowo.

Co prawda pisze niezwykle wolno, zaś znaki są przesadnie dokładne, mimo wszystko jednak osiągnięcie jest nie małe jak na osobę pozbawioną wzroku.
Tu bym sie nie zgodzil. Dokladnosc i dazenie do perfekcji to w zasadzie nie przesada w tym konkretnym przypadku. Raczej sztuka kaligrafii, ktora to wlasnie dokladnosci wymaga.

Kolejny wiecznie glodny Goku, a fe.

+

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchikiavatar

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Big Sis Haru

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: Shihouin Ayano   Sob 12 Lis 2011 - 13:30

No, muszę przyznać, że to najlepsza karta jaką czytałem od momentu zostania MG.
Każdy element KP bardzo ładnie zrobiony.

Pełny AKCEPT, oczywiście :-]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
Kamysavatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Shihouin Ayano   Pon 14 Lis 2011 - 13:00

Cóż pisze z ramienia osoby która KP przejrzała i wyłapała błąd.


Wyostrzone Zmysły
Opis: Węch niczym pies, wzrok niczym kot (nie widzenie w ciemnościach), słuch, który potrafi odnotować nawet najmniejszy szmer z wielką dokładnością - to pomocne. Ma to jednak drugą stronę medalu: nadmiar każdego bodźca jest bolesny.
Premie: Wyczulone i wrażliwsze zmysły.
Wymagania: Psychika: 14, wrodzone.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsunaavatar

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Shihouin Ayano   Sro 16 Lis 2011 - 9:51

Kamys Tsuki napisał:
Cóż pisze z ramienia osoby która KP przejrzała i wyłapała błąd.
(...)
Wymagania: Psychika: 14, wrodzone.
Mnie to akurat w tym przypadku nie przeszkadza. Ba... nawet wywalilbym wielkiego niejadka, zeby wygladalo jeszcze lepiej.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamysavatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Shihouin Ayano   Sro 16 Lis 2011 - 12:10

Wiesz, ja w ogóle uważam ze niektóre umiejętności trzeba pozmieniać... nie rozumiem związku silnej psychiki z wyostrzonymi zmysłami. To samo fotograficzna pamięć, sojusznik (to już najdziwniejsze)... W ogóle wiekszosc opartych na psychice jest takich bez sensu troche, poza kilkoma.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusuavatar

Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Shihouin Ayano   Sro 16 Lis 2011 - 14:47

Było niedawno to zmieniane (Przez CIebie i Iza o ile dobrze pamiętam) to trzeba było o tym pomyśleć
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamysavatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Shihouin Ayano   Sro 16 Lis 2011 - 16:10

zmieniane były wady... a teraz proponuje założyć nowy temat jeśli chcemy o tym dyskutować, a nie na karcie biednej ślepej dziewczynki
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shihouin Ayano


avatar


Karta Postaci
Punkty Życia:
71/80  (71/80)
Punkty Reiatsu:
75/153  (75/153)

PisanieTemat: Re: Shihouin Ayano   Sro 16 Lis 2011 - 21:49

Ummm... przepraszam najmocniej. Jakoś umknęły mi te wymagania. Jutro wprowadzę zmiany w karcie.

Co do Wielkiego Żarłoka, po prostu pasowała mi ta wada do postaci. Nawet gdybym ją usunęła, wciąż chciała bym, by została zachowana do odgrywania.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamysavatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Shihouin Ayano   Sro 16 Lis 2011 - 23:21

Dobra ja proponuje jedną rzecz.

Głosowanie nad tym czy przepuszczamy mimo tej zalety... Ale tylko dla tego że po kolasach wezmę się za poprawę umiejek z psychiką.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsunaavatar

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Shihouin Ayano   Czw 17 Lis 2011 - 2:01

Kamys Tsuki napisał:
Dobra ja proponuje jedną rzecz.
Głosowanie nad tym czy przepuszczamy mimo tej zalety... Ale tylko dla tego że po kolasach wezmę się za poprawę umiejek z psychiką.
Moje zdanie wyrazilem juz powyzej.

Shihouin Ayano napisał:
Co do Wielkiego Żarłoka, po prostu pasowała mi ta wada do postaci. Nawet gdybym ją usunęła, wciąż chciała bym, by została zachowana do odgrywania.
Ja nie lubie tych tutaj zarlokow, erotomanow, wrazliwych alkoholikow itd., ot co. Chcesz to odgrywaj Goku, garbatego kuternoge, niesmialego jakale, zabe zamieniona w ksiezniczke, czy cokolwiek innego.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchikiavatar

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Big Sis Haru

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: Shihouin Ayano   Czw 17 Lis 2011 - 13:49

Osobiście bym przepuścił, jako że karta jest dobra.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
Kamysavatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Shihouin Ayano   Pią 18 Lis 2011 - 14:31

Okej to przegłosowane, ja po kolosach zajmę się zaletami od psychiki, pozmieniam co pozmieniać trzeba resztę zostawię/zedytuje... No i jeszcze Rota o pozwolenie zapytam, to na początek.

Ayano szukaj MG
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shihouin Ayano


avatar


Karta Postaci
Punkty Życia:
71/80  (71/80)
Punkty Reiatsu:
75/153  (75/153)

PisanieTemat: Re: Shihouin Ayano   Pią 18 Lis 2011 - 22:24

Dziękuję bardzo za warunkowe przepuszczenie. Przepraszam za kłopot, nie wiem nawet czemu przeoczyłam te wymagania. Nie chciałam robić dodatkowej pracy nikomu^^"".

Jeszcze raz dziękuję za akceptacje pomimo oczywistego błędu^^"" W takim razie jak rozumiem powinnam się zgłosić do działu poszukiwania MG?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchikiavatar

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Big Sis Haru

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: Shihouin Ayano   Pon 21 Lis 2011 - 19:06

Ano, chociaż osobiście proponowałbym rozejrzeć się po tematach MG, wybrać "najatrakcyjniejszą" opcję i dopiero wysłać mu PW.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
Kamysavatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Shihouin Ayano   Sro 23 Lis 2011 - 21:31

Karta przerzucona do oczekujących, jak nie znajdziesz mg przez 2 tyg to pisz... bede sie starala pomoc jak moge.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Shihouin Ayano   

Powrót do góry Go down
 
Shihouin Ayano
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Zaakceptowane-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Create a free blog