IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 6/3
Kovacs - 0/3 Ekkusu - 1/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Benorn - 0/2
Rose Nevermore - 1/3

Share | 

Hayato

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

Hayato ocena
 Pozytywna
 Negatywna
 Neutralna
Zobacz Wyniki
AutorWiadomość
Hayato

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
80/80  (80/80)

PisanieTemat: Hayato   Czw 5 Kwi 2012 - 22:56

DANE

Imię:Hayato
Nazwisko:?
Profesja:Człowiek
Waga:73
Wzrost:181
Wygląd:

Charakter:Jego wzrost wynośi 181cm o białym kolorze skóry i szczupłej sylwetce.Jego włosy mają kolor granatowy i są roztrzebane na wszystkie strony. Jego oczy mają kolor błekitny.
Hayato jest dosć impulsywną i lekkomyślną osobą często ulega swoim emocją. Nie lubi dużych zgrupowań czy spotkań maksymalnie do kilkanastu osób. Nie lubi patrzeć jak ktoś znęca się nad kimś słabszym i zawsze staje w obronie tej osoby. Lubi spędzać czas w gronie swoich przyjaciół. Nie toleruje on osób które kradną albo krzywdzą nie winych ludzi i
nienawidzi tez osoby które przyjażn czy rodzina jest niczym . Zawsze stara się chronić i pomagać swoim znajomym oraz rodzinie. Jest osobą która przyjażn stawia ponad wszystko.Bardzo lubi sport i pomaganie innym osobą. Uwielbia patrzeć się w niebo i księżyc. Nie interesuje go wiązanie się z dziewczynami. Nie lubi być kontrolowany przez inne osoby prawie nigdy się do nich nie dostosowuje. Jest często uczestnikiem bójek gdyż nie którzy nie tolerują jego wyglądu czy pochodzenia. Nie nawidzi bestwialskiego zachowania wobec zwierząt.

Ekwipunek:

Historia:W wieku 8 lat pochodzący z europy chłopak przyjechał do karakury ze swoją Mamo tatą i siostrami.Chłopak do zawsze widział dusze i hollow nigdy ich się nie bał i niewiedział że mogą być złem.Dwa lata pózniej kiedy zbliżały się jego urodziny Wracał do domu z mamą po lekcji władaniu mieczem.Cieszył się bardzo z powodu tego że już niedługo bedzie miał urodziny.Nagle w pewny momencie chłopak zobaczył grupe hollow które ociekały krwią a pod i stopami leżały ludzkie szczątki.Chłopak się zatrzymał ale jego mama szła dalej chłopak się zastanawiał czemu się nie zatrzymała w koncu zaczoł krzyczeć jego mam się odwróciła do niego ale nic nie wiedziała o tym ze te potwory tam są.Ale było już za pózno hollow rzuciły się na jego matke chłopak nie mógł nawet drgńąć z miejsca jeden z hollow zauważył chłopca zatakował go i zranił w ramie chłopak skuli się na ziemi i płakał myślał że to jego koniec .Ale w pewnym momencie zobaczył jakąś dziewczyne która go złapał i uciekła znim.Chłopak nagle zemdlał .Nastepnego dnia obudził sie w pewny sklepie gdzie pewny meżczyzna opowiedział mu co się wczoraj stało kim oni byli a także o shinigami którzy walczął z tymi potworami meżczyzna zauważył duży potencial możliwości oraz gniew i nienawiść chłopca do tych potworów powiedział mu także że w kiedy skonczy 16 lat chłopiec może tu do niego przyjść jeśli tego chce może zostac shinigami.Chłopak wrócił do rodziny którzy się o niego martwil że on też umarł ale nic im nie powiedział o tym że to był te potwory i tak raczej by mu nie uwierzyli wieć to przemilczał.
Ale czuł się winy z tego powodu zamykał sie w sobie.Przez pare dni nie chodził do szkoł.Swoje urodziny chłopak spędził samotnie w tym samym miejscu gdzie zatakowały ich te potwory spotkał też tam swojego ojca który tam płakał.Kiedy ujrzał swojego syna powiedział mu że wpadło mu coś do oka.Po chwili zaczeli rozmowe ze sobą o tamtym zdarzeniu po chłopak zrozumaiłże jego matka nie chciała żeby się smucił i obwiniał pogrążał w ciemności i gniew.
3 lata pózniej
Chłopak chodził do tego meżczyzny każdego dnia uczył się u niego zrobił dla niego różne zadania a także walczył z hollow i chronił ludzi przed nimi nie może się doczekać tego dnia kiedy stanie się shinigami.Poznał także wielu shinigami których obserwował i wypytywał się ich o wszystko.
Mineł kolejne trzy lata już nie długo chłopak bedzie mógł zostać shinigami i walczyc z inymi shinigami o dobro Świata.

Pieniądze: 100 Ryo.

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 5+3=8
Szybkość: 5+5=10
Zręczność: 5+1=6
Wytrzymałość: 5+5=10
Inteligencja: 5
Psychika: 5
Reiatsu: 5+5=10
Kontrola Reiatsu: 5+3=8
Wiek=3
Człowiek=3 wolne 3 Reiatsu
Wolnych=10
dodatkowe za wady=3

OGÓLNE

Udźwig:80kg
Prędkość (śr.):10[km/h]
Prędkość (max.): 30[km/h]
PŻ (Punkty Życia):100
PR (Punkty Reiatsu):80

Archetypy charakteru:
Buntownik

Techniki
Magia:
Poznane Hadou:
Poznane Bakudou:

Umiejętności: Regeneracja
Opis: Jesteś o wiele wytrzymalszy od naszych rówieśników. Twoje obrażenia goją się o wiele szybciej, siły powracają wielokrotnie szybciej. Twój organizm jest wytrzymalszy, więc byle przeziębienie Ci nie zagraża. Nawet jeżeli twój stan zdrowia jest krytyczny, to potrafimy wytrzymać parę godzin w oczekiwaniu na oddział medyczny.
Premie: Zwiększona wytrzymałość. Szybciej powracasz do zdrowia.
Wymagania: Wytrzymałość: 10, Reiatsu: 10, wrodzone.
Wytrwały Survival'owiec
Opis: Potrafisz przeżyć w najgorszych warunkach (las, wysokie góry, itp.). Skrajnie niskie/wysokie temperatury nie stanowią dla Ciebie takiego zagrożenia.
Premie: Ekstremalna wytrzymałość.
Wymagania: Wytrzymałość: 10.

Amagiczny - 2 pkt
Opis: Nie posiadasz pewnych zdolności magicznych, co znacznie utrudnia Ci walkę na poziomie.
Premie: Shinigami - niemożliwość korzystania z kidou. Ludzie - nie mogą odkryć mocy fullbringu. Bounto - nie mogą pobiearać reiatsu ani z istot, ani z otoczenia. Quincy - nie mogą używać zaklęć Quincy. Hollow - nie jest w stanie wykonać cero.
Wymagania: Tylko Shinigami, dusze, ludzie lub hollow.
-Wielki Żarłok - 1 pkt
Opis: Jesz 5 razy więcej, niż przeciętny człowiek, przez co z twojego portfela szybko ubywają pieniądze. A kiedy jesteś głodny, nie masz sił na walkę (utrudnienia MG).
Premie: -400 Ryo.
Wymagania: Brak.

P.S: To mój pierwszy raz mam nadzieje że czegoś nie pomyliłem w razie czego proszę mnie poinformować.Z góry dziekuję

Ostatnio zmieniony przez Hayato dnia Wto 10 Kwi 2012 - 17:06, w całości zmieniany 18 razy (Reason for editing : Błąd)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Hayato   Pią 6 Kwi 2012 - 11:17

Historia trochę przykrótka... i charakter zresztą też.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hayato

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
80/80  (80/80)

PisanieTemat: Re: Hayato   Pią 6 Kwi 2012 - 11:31

Popracuje nad tym jeszcze
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Hayato   Pią 6 Kwi 2012 - 12:59

Nie jestem w sumie do końca MG, ale...

Przykład Timeskipa jednego z moich graczy

Spoiler:

A to losowo wybrany odpis. Nawet spory, chociaż przeciętne nie są jakoś specjalnie krótsze

Spoiler:

A teraz, mój drogi, wracaj do pracy. Masz sporo do zrobienia... ale dam Ci radę. Na taki wiek przeważnie wystarczało półtorej strony składnej historii. Powodzenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hayato

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
80/80  (80/80)

PisanieTemat: Re: Hayato   Pią 6 Kwi 2012 - 16:31

Nigdy nie byłem dobry w histori
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Hayato   Pią 6 Kwi 2012 - 17:23

Nie jest to jednak powód, by jej napisać nie napisać jeżeli ktoś chce tutaj grać. Może ktoś Ci tutaj zatwierdzi, nie wiem, ja jednak osobiście trochę bardziej Cię pomęczył~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hayato

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
80/80  (80/80)

PisanieTemat: Re: Hayato   Pią 6 Kwi 2012 - 17:35

musze znaleść jakąś inspiracie chyba pójde kupić lody i czekolade
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hayato

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
80/80  (80/80)

PisanieTemat: Re: Hayato   Pią 6 Kwi 2012 - 18:22

Udało mi się ją troche wydłużyć
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Hayato   Pią 6 Kwi 2012 - 18:47

Trochę... to dobre słowo.

Czas abym i ja się wypowiedziała na temat tej Kp.

Charakter: Z tego co pamiętam w regulaminie, albo procesie tworzenia postaci jest napisany pewien mały szczegół nazywany "nie nazywaniem cech". Oczywiście trudno bez tego napisać swoją kartę postaci, i nie czepiałabym się tego aż tak bardzo gdyby nie fakt iż w tym charakterze nie ma w zasadzie czego oceniać poza tym...

W Historii też nie ma czego oceniać... nie robisz przerw po kropce, i nie ma co czytać albo sie postarasz albo mistrza nie znajdziesz... (o ile wogóle akcpeta dostaniesz). takie mam wraznie

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hayato

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
80/80  (80/80)

PisanieTemat: Re: Hayato   Pią 6 Kwi 2012 - 19:43

mam nadzieje że udało mi się poprawić charakter
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Hayato   Sro 2 Maj 2012 - 0:51

Dokładną analizę karty postaci dam dopiero najwcześniej w czwartek, ale nie wyglada to najlepiej. Masz spore problemy z czytelnością zapisu zdania oraz z ich formuowaniem. Część wygladu jest w charakterze, nie ma prawie przecinków, parę zdań wypadałoby rozdzielić kropkami, nie mówiąc już o sporej ilości literówek (radzę przeczytać to jeszcze raz i przepuscic przez słownik online/firefoxa). A jeżeli chodzi o treść to brakuje mi paru rzeczy. Dlaczego zaczął chodzić na zajecia z fechtunku? Jak one przebiegały? Jaki miał do nich stosunek? Już samo rozpisanie tego wątku daje spore pole do popisu przy pisaniu historii, nie mówiąc już o tym,że zupełnie olales geneze wad i umiejętności. Napisz czy sie czyms objawily, a jeśli tak to kiedy i jak to wyglądało. To na razie tyle. Jak jeszcze jestes zainteresowany grą tutaj to weź sie za szlifowanie tego, bo sama koncepcja jest jeszcze jakos do przełknięcia. Jak zauważę poprawę to Cię przyjmę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Hayato   Pon 7 Maj 2012 - 22:19

To w koncu czlowiek, czy shinigami? Przede wszystkim masa bledow i przecinkow brak. Chlopak 10 lat widzacy trupy (te, co to niby pustaczki pomordowaly) i go to nie rusza? I tylko dziwi sie, ze matka nie reaguje? Co swoja droga rowniez dosc kuriozalne, bo moze i pustaka przecietny czlowiek nie zobaczy, ale zwloki to chyba powinna. Dzieciak nie mogl drgnac, a mimo to hollow jedynie zranil go w ramie? No i tajemniczy jegomosc, ktory spowiada sie dziecku z wszystkiego, czego nie widac...
Niestety, ale bardzo biedna ta historia.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Hayato   

Powrót do góry Go down

Hayato
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1