IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Yumiko

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

Ocena
Pozytywna
100%
 100% [ 2 ]
Negatywna
0%
 0% [ 0 ]
Neutralna
0%
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 2

AutorWiadomość
Yumiko

Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
70/70  (70/70)

PisanieTemat: Yumiko   Pią 13 Kwi 2012 - 1:37

DANE

Imię: Yumiko
Nazwisko: Koga
Profesja: Człowiek
Waga: 58kg
Wzrost: 1,73m
Wygląd:
Charakter: Jako dziecko miła, pomocna oraz uczynna, jednak to co było kiedyś to nie to samo co teraz. Po pewnym incydencie charakter Yumiko uległ niemalże całkowitej zmianie, jako że stała się ona niezwykle podejrzliwa w stosunku do nieznajomych. Wyraz jej twarzy najczęściej przedstawia smutek lub powagę, natomiast jej oczy nie są jak niegdyś pełne radości i blasku, przypominają bardziej oczy dorosłej osoby, której głowa nie jest już utkwiona w marzeniach czy też świecie wyobraźni. Pomimo owej powagi można ją rozbawić, choć nie jest to zbyt łatwe. W stosunku do ludzi, którzy są jej bliscy, stara się być uprzejma i miła, choć dość często jej to nie wychodzi. Czasem ludzie, którzy widzą ją pierwszy raz uważają, że nie ma ona ambicji czy też marzeń, i po części mają rację, Yumiko jest osobą która z początku sprawia wrażenie całkowicie niezaangażowanej, co zmienia się z czasem, gdy odnajduje w danej czynności jakiś głębszy sens.
Ekwipunek: Medalion, Tanto

Historia:

Rozpoczęcie
Historia Yumiko zaczyna się nieco ponad piętnaście lat temu. Wtedy to podczas jednego z najbardziej krwawych jak i tragicznych porodów owego roku przyszła na świat prześliczny bobas. Nie było niestety jej dane poznać swojej mamy, jako że wykrwawiła się kilka sekund po zakończeniu porodu. Dziewczyna nigdy nie dowiedziała się dlaczego dokładnie jej mama zmarła, ani co się z nią stało.

Zalążek Szczęścia
Po owym przerażającym porodzie Tenshin, tak zwał się ojciec Yumiko, nie mógł się pogodzić ze śmiercią swojej ukochanej. W dodatku okazało się że urodzona dziewczynka nie była okazem zdrowia i jej życie wisiało na włosku, no cóż, efekty uboczne przedwczesnego porodu. Po kilkunastu dniach spędzonych w szpitalu mężczyzna wraz ze swoją jedyną córką mógł wreszcie opuścić szpital. Wtedy to zrozumiał, jakie szczęście go spotkało, dlatego postanowił wychować i bronić swoją córkę, jakby była jedyną osobą na świecie.

Młodość
Jak to mówią, młodość to czas pełen radości i miłości. Czas nauki, błędów i postępów. U Yumiko nie było inaczej. Po opuszczeniu szpitala była najszczęśliwszym bobasem świata. Gdy przyszedł odpowiedni czas nauczyła się chodzić, a przed owym wydarzeniem wypowiedziała swoje pierwsze słowo, którym było nic innego jak ”Tata”.

Początek Edukacji
Po kilku latach spędzonych w zaciszu domowym z ukochanym tatą nadszedł czas na rozpoczęcie nauki w systemie dziennym. Wraz ze szkołą wydatki jej ojca zwiększyły się, zwłaszcza że Yumiko była kochanym dzieckiem, któremu nie dało się odmówić. W związku z tymi wydatkami został zmuszony do powrotu do pracy w biurze podróży. Nie zarabiał tam zbyt wiele, jednak wystarczało na czynsz i wszystkie inne wydatki. W związku z brakiem czasu oraz pieniędzy na nianię, bezrobotna sąsiadka zgodziła się na opiekę nad córką Tenshin'a, gdy ten nie będzie mógł tego robić. Owa sąsiadka, miała na imię Naomi, i stała się dla Yumiko niemalże jak matka. Kilka dni po rozpoczęciu szkoły dziewczyna odkryła w sobie niezwykle ciekawą zdolność, gdyż umiała widzieć i komunikować się z duchami.

Dalsze Dzieje oraz Początek Przyjaźni
Yumiko kontynuowała naukę, jednak w szkole często trzymała się na uboczu. Z niewiadomego powodu dzieci jej nie akceptowały, a ona sama uważała, że da sobie radę bez nich i może być szczęśliwa sama. Jej zdanie zmieniło się, kiedy poznała Kenji'ego. Było to na boisku podczas jednej z przerw, Yumiko miała wtedy 9 lat. Wtedy to właśnie podczas przerwy zobaczyła w rogu boiska przykucniętego, płaczącego ducha, który wyglądał na ten sam wiek. Nie mogąc patrzeć na niego podeszła, kucnęła i przytuliła go.
-Dlaczego płaczesz? - spytała.
-Szukam tutaj swojego starszego brata, jednak nie mogę go znaleźć. Stęskniłem się za nim... Nie widziałem go od dnia mojej śmierci... – wyszlochał malec. Wtedy to do Yumiko podeszła trójka starszych od niej o rok chłopaków.
-Heh... Widzicie?... Z samotności zaczyna gadać sama ze sobą... Ofiara... – odezwał się jeden z nich po czym zaczęli się z niej śmiać. Yumiko jedynie spuściła wzrok po czym spojrzała ponownie na duszę, która ciągnęła ją za rękaw.
-Zobacz, to on! – wykrzyknął chłopiec wskazując na zbliżającą się postać. Był to białowłosy chłopak, dwie klasy wyżej, którego widywała czasem na korytarzach. Wydawało się że nie miał tutaj dużo znajomych, tak jak ona. Gdy doszedł do nich na dzień dobry przyłożył w żuchwę jednemu z trójki, który natychmiast opadł na ziemię.
-Zostawcie ją! – wykrzyknął po czym tupnął z całej sił w ziemię. Przerażeni „oprawcy” uciekli, a wybawiciel podszedł do niej i też przykucnął. - Nic ci nie jest? – spojrzał na Yumiko, jednak na chwilę jego wzrok powędrował na owego ducha.
-Mnie nic... Jednak ten malec cię szukał... – odpowiedziała mu kiwając głową na duszę. - Podobno to twój brat.
-Ty go widzisz?
- zapytał zdziwiony, Yumiko jedynie kiwnęła głową. - Pierwszy raz spotykam osobę, która, tak jak ja, widzi duchy. Mam na imię Kenji, a ty? – chłopak wyciągnął do niej rękę. Ona niepewnie wyciągnęła swoją po czym ścisnęła jego.
-Yumiko. Miło cię poznać... – w tej chwili przerwał im dzwonek na kolejną lekcję. Wszyscy zaczęli biec w kierunku drzwi. - Chyba musimy się kiedyś spotkać...
-Oj tak... Zostań tutaj, Seiji. Wrócę po szkole.
– odpowiedział Kenji po czym obydwoje ruszyli do budynku, aby się nie spóźnić.

Dalsze Losy oraz Prezent
Yumiko oraz Kenji zostali najlepszymi przyjaciółmi po wyżej wymienionym zdarzeniu. Na przerwach w szkole nie odstępywali się na krok oraz wzajemnie odprowadzali się do domów. Kenji był sierotą, mieszkającą w rodzinie zastępczej, co głównie było powodem poprzedniego braku przyjaciół. Yumiko zaczęła pomagać mu w nauce natomiast Kenji uczył jej samoobrony, można było to nazwać znajomością z zyskiem dla obu stron. Z czasem uczucie Yumiko do Kenjiego wzrastało, i w wieku 12 lat zmieniło się w miłość, która została zatrzymana w tajemnicy. 12 lat... Może to za wcześnie by się zakochać ale to podczas 12 urodzin otrzymała od niego w prezencie pewien metalowy medalion, w kształcie kruka. Gdy tylko go dostała podziękowała przytulając Kenji'ego po czym natychmiast założyła medalion, który od tamtego dnia ściągała tylko na noc, jednak trzymała go zawsze na szafce nocnej, jak najbliżej siebie. Ten mały prezent stał się obiektem jej miłości, była to dla niej najcenniejsza rzecz jaką posiadała.

Dostrzeganie Prawdy oraz Przygoda z Alkoholem
Życie Yumiko cały czas niczym się nie wyróżniało. Chodziła do szkoły, uczyła się pilnie, spędzała czas z Kenji'm... Wtedy jednak ojciec Yumiko zaczął znikać, czasem nawet na kilka dni, wmawiając że tego wymaga teraz jego praca. Dziewczyna miała wtedy 13 lat i nie chciała w to wierzyć, no cóż... jak praca w biurze podróży może wymagać takiego znikania? Owe nieobecności zaczęły ją zasmucać, co natychmiast zauważył Kenji. Pewnego dnia zabrał ją do opuszczonej alei i wyciągnął z plecaka małą butelkę z napisem Sake.
-Nie powinniśmy tego pić, ale podobno pomaga w stresie lub na smutek. Wypij trochę...
Kenji nalał jej trochę płynu do zatyczki od butelki na spróbowanie. Yumiko bez zastanowienia wypiła to po czym zaczęła się chwiać. Kilka sekund po tym padła nieprzytomna...

Obudziła się następnego ranka w swoim domu, który okazał się pusty. Przez cały dzień towarzyszył jej ból głowy.
-Ehh... Nigdy więcej tego nie wypiję... – powiedziała sama do siebie pod wieczór wyglądając za okno. Patrząc tak usłyszała dość dziwny ryk. Myślała że to efekt owego płynu z poprzedniego dnia, jednak zauważyła jak ulicą biegnie jej tata, w dość niecodziennym stroju. Był ubrany w czarne kimono oraz przy pasie miał katanę. Przechodzący obok niego ludzie zdawali się go nawet nie wiedzieć. Przyglądała mu się jak wbiegał do domu. Po chwili usłyszała głos swojego ojca.
-Wróciłem! Mam dla ciebie prezent! – dobiegł ją głos taty, czym prędzej zeszła na dół. Tenshin był już w normalnych ciuchach i trzymał w ręku tanto. - Obyś nigdy nie musiała tego używać. Zaczynasz dojrzewać, powinnaś mieć coś do obrony... Czasem nasze miasto jest bardzo niebezpieczne... – spojrzał na nią z uśmiechem na ustach i wręczył jej owe tanto. Yumiko nie wiedząc o co chodziło z tym co widziała wcześniej siedziała cicho i ukrywała swoją migrenę. Na szczęście czuła się normalnie następnego dnia.

Przygoda z Kenji'm oraz Zmiana
Yumiko miała już 14 lat. Jeszcze kilka razy słyszała w oddali ten dziwny ryk, bądź krzyk... No cóż, był to dźwięk dość trudny do opisania. Raz również widziała z okna, jak jej tata wybiega z domu w tym samym stroju co kiedyś. Jej miłość do Kenji'ego cały czas była skryta jednak nie przeszkadzała im w przyjaźni. Gdy pewnego dnia szykowała się do szkoły poczuła dziwną chęć wzięcia tanto ze sobą. Nigdy go nie zabierała, jednak coś mówiło jej, że będzie przydatne, i tak też się stało. Gdy jak zwykle wracała z Kenji'm do domu używając skrótów oraz alejek zostali zatrzymani przez dwójkę mężczyzn.
-Zobacz no... Chcą przejść naszą aleją... Jeżeli macie zamiar iść dalej to musicie zapłacić...
-Nie będziemy płacić... Chodźmy stąd, Yumiko...
– parsknął Kenji i zaczął iść w drugą stronę, jednak drogę zagrodził mu drugi z mężczyzn.
-Jeżeli chcecie wyjść też musicie zapłacić. Jak nie pieniężnie... to cieleśnie... – owy mężczyzna spojrzał na Yumiko a w jego oczach błysnęło szaleństwo. Wtedy właśnie Kenji rzucił się na niego i zaczęła się bójka. Można było powiedzieć, że wygra Kenji, jednak kompletnie zignorował drugiego przeciwnika, który złapał go od tyłu i pozwolił drugiemu na bicie go ile tylko chcę. Przerażona Yumiko z początku nie wiedziała co zrobić, jednak przypomniało jej się tanto w jej plecaku. Bez zastanowienia wyciągnęła je i wbiła w plecy mężczyzny, który trzymał Kenji'ego. Ten lekko zawył po czym opadł na ziemię, drugi z nich uciekł przerażony.
-Chyba powinniśmy uciekać... – schowała swoje tanto po czym pobiegła do swojego domu razem z Kenji'm. Przed nim zatrzymali się. - Chyba jestem ci coś winien... Od dzisiaj możesz na mnie liczyć...
-A ty na mnie...
– po tych krótkich słowach wtulili się w siebie po czym Kenji ruszył do swojego domu. Od tego incydentu charakter Yumiko się zmienił. Można to nazwać punktem kulminacyjnym tej historii. Stała się ona mniej ufna nieznajomym, bardziej ostrożna i nieco oziębła.

Praca oraz Dopełnienie
Pomimo zmiany swojego charakteru jej przyjaźń z Kenji'm się nie zmieniła, no cóż, poza tym mężczyzną który uciekł byli jedynymi, którzy wiedzieli co się stało tamtego dnia w owej alejce. Nadszedł czas 15 urodzin. Kenji porzucił szkołę po zakończeniu poprzedniego roku szkolnego, natomiast Yumiko miała taki sam plan, chciała jedynie skończyć 15 lat oraz znaleźć jakąś prace. Dwa ni po przyjęciu udało jej się znaleźć kartkę na oknie jednej z restauracji w jej okolicy: „Potrzebna Pomoc!” Bez namyślenia weszła do środka i zapytała, o jaką pomoc im chodzi. Potrzebowali kogoś do pomocy przy dostawach, zmywaniu naczyń oraz „zadań specjalnych”. Nie wiedząc co jej przyszły szef rozumiał poprzez „zadania specjalne” zgodziła się na ową pracę, jako że stawka nie była najgorsza. Od tego zdarzenia minęło kilka dni. Yumiko nie chodzi już do szkoły, zamiast tego pracuje w owej restauracji starając się zarobić pieniądze na przyszłość. Jej tata cały czas ma tendencję do znikania na dość długie okresy czasu niemalże każdego tygodnia. Jej przyjaźń z Kenji'm pozostała bez zmian, jednak ze względu na to, że obydwoje pracują widują się już rzadziej.

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 5+2=7
Szybkość: 5+3=8
Zręczność: 5+2=7
Wytrzymałość: 5+1=6
Inteligencja: 5+2=7
Psychika: 5+2=7
Reiatsu: 5+5=10
Kontrola Reiatsu: 5+2=7

OGÓLNE

Udźwig: 70kg
Prędkość (śr.): 8km/h
Prędkość (max.): 26km/h
PŻ (Punkty Życia): 60
PR (Punkty Reiatsu): 70

Techniki
Magia:
Poznane Hadou: Brak
Poznane Bakudou: Brak

Umiejętności: Podstawy Samoobrony, Widzenie w Ciemności, Sojusznik
Wady: Wrażliwość Na Alkohol

Ostatnio zmieniony przez Yumiko dnia Nie 15 Kwi 2012 - 2:30, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Yumiko   Sob 14 Kwi 2012 - 15:40

Okay, na początek przerażam że wcześniej nie oceniłam KP ale w zasadzie dosyć mocno się pochromowałam (znów), i w zasadzie nie za wiele czasu siedziałam przed PC.

Co do karty, całkiem niezła, bacząc na chłam który tu ostatnio dostajemy to jedna z lepszych kart... Rzadko to ostatnio robię ale daję Akcepta. I myślę że jak nie znajdziesz innego MG to mogę ci prowadzić... Jedynie co to teraz rzadko pisze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Big Sis Haru

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: Yumiko   Sob 14 Kwi 2012 - 23:45

Karta wydaje się w porządku. Pozbawiona głupich błędów, jakich to sporo w tym dziale się widuje.
Nic tylko akcept dać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Yumiko   Nie 15 Kwi 2012 - 13:11

Nie jestem MG... ale dobra... prosiłbym o krótkie wstrzymanie się z wyborem. Do wieczora... a tak konkretnie do decyzji Kamys w mojej sprawie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Yumiko   

Powrót do góry Go down

Yumiko
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1