IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Deviol

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Deviol   Wto 19 Cze 2012 - 10:53

Informacje o sobie: Przygodę z grami fabularnymi zacząłem bodaj dziesięć lub jedenaście lat temu, gdzie gry firmy "Black Isle" cieszyły się wielką popularnością, a branie udziału w podwórkowych sesjach RPG nie było niczym dziwnym. Jeżeli chodzi o systemy, to zaczynałem od autorskich, poprzez Warhammer, Neuroshimę i WoD z kategorii Wampir. Dużo czasu spędziłem na tzw. "tekstówkach" czy "valherynkach", grach przeglądarkowych opartych na słynnym silniku "Valheru". To właśnie wtedy rozwijałem się pod kątem tworzenia/rozwijania postaci oraz logicznego myślenia potrzebnego przy tworzeniu sesji. Trochę żałuję, że spadło zainteresowanie na tekstówki, bo miałem wtenczas kontakt z naprawdę świetnymi i miłymi MG. No nic... Tak przerzuciłem się na PBFy. Próbowałem wielu gier, światów, w tym mangowych i innych, lecz żaden nie przyciągnął mnie na tyle, ile czasu spędziłem na tym forum. Co prawda nie wniosłem tutaj zbyt wiele, bo początkowo przybyłem się zabawić. Los chciał, że wraz ze swoim MG, Benornem, rozkręciliśmy to forum odrobinkę lepszym sposobem pisania. Później przybywali nowi gracze, dwa razy zmieniłem postać oraz spróbowałem zostać mistrzem. Tutaj się przyznam bez bicia, iż nie poszło mi najlepiej. Zacząłem sesję czterem graczom, z czego tylko z jednej byłem zadowolony - i jeśli gracz by się zgodził, to chciałbym ją kontynuować. Wiem co było moim błędem i od czasu mojego ostatniego mistrzowania zdążyłem go usunąć. Cóż. Mam nadzieję, że tyle wystarczy.
Data rozpoczęcia: Jestem dyspozycyjny. Dostosuję się do decyzji MG.
Informacje dodatkowe: Chciałbym wykonywać opisy w drugiej osobie - Ty lub Wy.
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Deviol   Sro 20 Cze 2012 - 18:16

Widzę że zaczynałeś tak jak ja na Valheru ; )... Byłeś już tu MG i to całkiem niezłym, wiec możesz przejść bez testu... No chyba że bardzo chcesz przez niego przejść : )

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Deviol   Wto 26 Cze 2012 - 14:51

Skoro tak, to zgodzadzam się piastować urząd MG bez przechodzenia odpowiednich temu testów. Dziękuję~
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Deviol   Wto 26 Cze 2012 - 18:17

Okej, w takim razie zarzucam już co trzeba i gdzie trzeba.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Deviol   Today at 13:32

Powrót do góry Go down

Deviol
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1