IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

CZaras

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
CZaras

Oddział : Dywizjon 5
Mistrz Gry : Kuchiki Kyosake

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: CZaras   Sro 19 Gru 2012 - 20:01

Ciut o mnie
W RPG jestem od jakichś 3 lat z czego koło 2 lat bawię się w MG. Tutaj jestem, jednak początkujący, więc nie ma co zbyt wiele wymagać ode mnie. Wniosek tak, że co nieco wiem, ale nadal jestem nowicjuszem. Sam odpisuje zależy od dnia. Czasem 1 post na 24 h czasem kilka, a kiedy jest ciężej to 1 na 72 h. Dłuższe okresy nieodpisywania niż 72 h z reguły usprawiedliwiam czy to w dziale nieobecności czy przez gg czy pw. Osobiście jeśli chodzi o pisanie to najlepiej się czuje w opisywaniu walk, przynajmniej moim zdaniem. Nie oznacza to, jednak że fabułę którą proponuje jest przeplatanką nieustannych walk i treningów. Wole raczej wplątać w to troche bardziej codziennych i normalnych spraw. Jakiś romansik, pójście z kumplami na browar. Dla mnie to urozmaica rozgrywkę. Zaś co do jakichś mechanizmów używanych przy walkach. U mnie nie ma żadnych kostek szczęścia czy innych tego typu spraw. U mnie zazwyczaj ktoś kto da ładny, mądry, dobry opis swoich działań prawdopodobnie będzie miał farta. No chyba, że walczy z przeciwnikiem dużo silniejszym od siebie. Wtedy zaczynają się schody.
Czego wymagam
Chciałbym, aby podchodziło się do gry z sercem. Oznacza to, że odpisujemy chociaż raz na te 3 dni, a jeśli nie to informujemy mnie o tym. Nie oczekuje odpisów wydawanych w tomach. Po prostu trzeba pisać o rzeczach, które są istotne i aby tyle tego było, żebym wiedział co Twoja postać robi, bowiem za Ciebie drogi graczu decydować nie mogę. Oczywiście dopytam prywatnie, ale to spowalnia cały cykl odpisywania. Wymagam myślenia przy postach, bowiem zabijam graczy tylko w 3 przypadkach. Ciągłym głupim decyzjom, które śmiercią po prostu muszą się kończyć, żeby było realistycznie, długą nieusprawiedliwioną nieobecnością gracza oraz kilkukrotnym wchodzeniem w moje kompetencje mimo moich ostrzeżeń (np. ciągłego wtryniania się w losy świata przedstawionego). Nie lubię rażących błędów ortograficznych typu "uwarzam rze" są one po prostu nie na miejscu w grze pisemnej. Nie czepiam się, jednak małych błędów czy źle postawionych przecinków, wszakże nie jestem polonistą.
Co lubię, a czego nie
Też jestem człowiekiem, więc nie lubię gdy po jakimś błędzie, które pewnie mi się przydarzać będą gracz skarży się na sb czy w temacie mnie o to ruga. Lubie natomiast gdy ktoś do mnie napisze na pw czy gg. Ja wtedy chętnie się poprawie. Nie lubię gdy ktoś w chodzi w moje kompetencje. Gracz u mnie ma tylko opisywać to co robi. Do mnie należy cała reszta. Nie lubię graczy, którzy grają w iowoi jak w MMO, czyli tylko dla lvla. Chcą tylko trenować i tłuc się i tak dalej. Co do charakterów to już dawno przejadło mi się prowadzenie postaci zamkniętych w sobie, na które jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności trafiam częściej. Lubie postacie otwarte, które nie będą chciały zamordować każdego NPC, którego im dam. Lubie gdy gracze piszą swoje myśli w każdym możliwym sposobie. To dodaje ich postaciom sporo barw.
Gracze
Mogę przyjąć trzech graczy. Więcej i tak bym nie dał rady obsłużyć. Jak już wspominałem jestem nowicjuszem, więc sam brać graczy nie będę, dopiero jak sami tego chcą i się do mnie zgłoszą.
Gracze:
2/3
Pan Oz
Kovacs

Dezerterzy/nieobecni bezterminowo:
Chisano Akaike
Drakham Drakhesh
Hayate
Ramiz
Iggy

Ostatnio zmieniony przez CZaras dnia Pon 1 Wrz 2014 - 20:46, w całości zmieniany 15 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Drakhesh

Mistrz Gry : CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
51/56  (51/56)

PisanieTemat: Re: CZaras   Sro 19 Gru 2012 - 22:03

Ja się zgłoszę. Gdy tylko zaakceptują mi kartę - chyba że karta z jednym akceptem ci wystarczy?

boken, przybory do pisania, okulary w prostokątnej oprawie, książka "Alicja w Krainie Dziwów"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: CZaras   Pią 21 Gru 2012 - 13:11

Dobra zdaje się, że masz kolorek, więc masz akcepta. Zakładaj domek w odpowiednim miejscu ja przeczytam Ci kp i lecimy z tym koksem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Drakhesh

Mistrz Gry : CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
51/56  (51/56)

PisanieTemat: Re: CZaras   Pią 21 Gru 2012 - 19:24

Domek zbudowany. Daję link, żebyś nie szukał:

http://bleach.iowoi.org/t1801-mieszkanie-fausta-i-kumiko

boken, przybory do pisania, okulary w prostokątnej oprawie, książka "Alicja w Krainie Dziwów"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: CZaras   Nie 26 Maj 2013 - 19:32

Parę kolejnych informacji:

Sprawdzanie KP:
Najpierw sprawdzam mechanikę, umiejętności i wady. Jeśli coś w tym mi nie pasuje to za resztę nawet się nie zabieram. Później pod nóż idzie wygląd i charakter. W razie problemów nie biorę się za historię, która jest na końcu. Swoje ocenianie oceniam na średnio surowe.
Gracze o multikontach:
Świetnie zdaje sobie sprawę, że za pozwoleniem admina można mieć multikonto i że Kamys na prośbę daje takie pozwolenie. Ja, jednaj uznaje to za egoizm, którego nie cierpię, więc proszę nawet mnie nie prosić o przyjęcie do grona moich graczy, bo jedyne co można zyskać to nieprzyjemną opinie na własny temat.
Kidou:
Moja mechanika obrażeń zadawanych przez hadou różni się nieco od tej sugerowanej przez ogół. Otóż u mnie nadal najważniejszy jest opis i sens zagrania. Jeśli ktoś sprawnie do tego podejdzie i wypali komuś byakuraiem w oko to nawet nim jest w stanie zabić. Różnica jest taka, że im wyższy numer zaklęcia tym łatwiejszy w wykonaniu jest mord. Nawet z zaklęciem o numeru powyżej 90 jeśli ktoś się nie postara może swojemu przeciwnikowi nic nie zrobić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: CZaras   Pon 17 Cze 2013 - 16:10

Wprowadzam pewną zmianę w mojej narracji, więc lojalnie o niej informuje.

Otóż wprowadzam pierwszy raz do mojego prowadzenia kostkę szczęścia. Ma ona tradycyjne 6 ścian. Dla każdego rzucana jest ona 2 razy, a wynik dzielony jest przez 2. Tak wychodzi liczba od 1 do 6. Gdzie 1 oznacza pech, a 6 fart. Wszystko pomiędzy stany pośrednie. Nadal, jednak najważniejsze w mojej grze są opisowe. Przedstawię Wam to na przykładzie.

Jeśli ktoś napisze beznadziejnego posta, a z kostki wylosuje "6" to jako wielkie szczęście powinien uważać, że jedynym uszczerbkiem na zdrowiu jaki się u niego dokonał przy tej akcji jest utrata nogi. Natomiast jeśli ktoś napisze genialnego posta i nawet ma pecha przez co kostke wyrzuci na "1". To ten pecha wygląda tak, że bez obrażeń zostaje on zepchnięty do defensywy.

Oczywiście to u góry to jest zbyt duże ułatwienie, bo liczy się też ile oczek wyrzuci przeciwnik, jaki jest on silny i tak dalej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: CZaras   Sob 17 Sie 2013 - 15:46

Wymyśliłem kolejną nowelizacje opierającą się na kostce.

Tym razem dotyczy ona mojego systemu tworzenia zanpaktou. Do tej pory było tak, że luźno podchodziłem do propozycji, które mi podsyłaliście. Pozwalałem na to, jeśli mi się spodobał to akceptowałem, jeśli nie to negocjowałem poddając swoje pomysły. Dotyczyło to za równo mocy jak i charakteru Waszych mieczy. Dzisiaj wpadłem na pomysł, który nieco to zrewolucjonizuje.

Nie mieszam nic co do mocy zana, nadal jest tak jak było. Natomiast co do charakteru powstaje pewna zmiana. Otóż problem polega na tym, że żaden o zdrowych zmysłach gracz nie da sobie miecza o charakterze typu "nie akceptuje cech charakteru mojego zana, jest złą istotą, której cele dla mnie są okrutne, nie możemy znaleźć między sobą wspólnego języka przez co nauka jego technik jest dla mnie udręką". Jako, że jednak takie sytuacje się zdarzają uważam że znacznie zabawniej będzie gdy charakter nie będzie zależał od Was. Otóż zanpaktou jest odbiciem części duszy shinigami, a więc tylko od jego szczęścia będzie zależało czy będzie to wesołe miejsce czy jakiś głęboko skrywany mrok. Dlatego charakter Waszego miecza będzie zależny od rzutów kostką (jako, że to dość ważna rzecz to będzie ich, aż 6, a wynik jak zwykle podzielony przez 6 i wynik w skali od 1, które oznacza fatalny pech do 6, czyli niebywały fart), a opisywać będę go ja. To zdecydowanie doda smaczku. W pewnym sensie system kostek, jednak zostaje. Gdy ktoś będzie pisać często, a do tego starannie, nie popełniając błędów oczywiście nie skatuje go strasznym zanpakiem.

dziękuje za uwagę
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: CZaras   Today at 5:42

Powrót do góry Go down

CZaras
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1