IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Mieszkanie Hottoaisu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Hottoaisu Hanabi

Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
30/30  (30/30)
Punkty Reiatsu:
48/48  (48/48)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Hottoaisu   Sro 16 Paź 2013 - 14:36

Wyszła nawet nie oglądając się na nauczyciela. Marszczyła mały nos zdenerwowana. Nigdy nie umiała zostawić komuś ostatniego słowa, gdy była zdenerwowana.
Zobaczyła wtedy Shibę... Wprawdzie przez chwilę nawet się ucieszyła, ale kiedy tak pośpiesznie i z tego, co zaobserwowała, trochę krzywo zawiązał pas, włączył jej się mały czerwony alarm w głowie... Zawsze była dość ostrożna, ale od wczoraj była bardzo ostrożna.
- Nie, skąd. - pokręciła głową. - Po prostu Zori mnie wkurzył.
Żadna tajemnica w końcu.
- Nie cierpię, kiedy ludzie, którzy mnie nie znają starają się mnie oceniać. - poinformowała go i ruszyła w stronę klasy Inahary.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Hottoaisu   Czw 17 Paź 2013 - 9:13

[Chciałam Ci opisać już co daje, ale gdzieś mi przez pamięć przebłyskuje że twoja postać chciała z Mito pogadać]

- No tak, wkurzanie uczniów to chyba jego największe hobby w życiu - westchnął cicho. Prawdopodobnie coś o tym wiedział... Zresztą chyba każdy uczeń prędzej czy później zaczynał go nienawidzić, albo przynajmniej darzyć niechęcią. Zachowywał się jak skończony dupek, był ostry i nadpobudliwy. - Jedyne pocieszenie jest takie że są gorsi - spojrzał na Hane i uśmiechnął się całkiem wesoło. Zapewne zdawał sobie sprawę że nie było to żadne pocieszenie. - największe schody się zaczynają jak kapitanowie tu przychodzą poprowadzić wykłady, no ale zobaczysz - uznał. Przeniósł spojrzenie przed siebie, z jakiegoś powodu wyglądał na całkiem zadowolonego - Tak... Ale oni to najczęściej robią co ? - rzekł na jej ostanie zdanie.

Samego Mito w klasie nie było, Shiba stwierdził że na chwile obecną skończył zajęcia. Wiedział jednak gdzie jest. Zaprowadził Hane do ogrodu, gdzie dostrzegła nauczyciela. Przesiadywał on sobie na kamiennej ławie, nad jego głową rozpościerały się gałęzie wypełnione różowymi kwiatami wiśni. Sam mężczyzna zerkał właśnie w górę, a w dłoni trzymał czareczkę sake.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hottoaisu Hanabi

Karta Postaci
Punkty Życia:
30/30  (30/30)
Punkty Reiatsu:
48/48  (48/48)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Hottoaisu   Czw 17 Paź 2013 - 13:42

[Taaa, chciała, ale trochę się działo.]

- To żadne pocieszenie. - wypomniała mu, zerkając na jego przekrzywiony uśmiech. - Co robią...? Chociażby to, że jakaś facetka podchodzi do ciebie, łapie za policzek i mówi "ojeju, jakaś ty słodziutka!" Nie zna mnie, więc jakim prawem mówi, że jestem słodka. - burczała pod nosem. Dla niektórych to pewnie było szukanie dziury w całym.

Później tylko trochę marudziła, naburmuszona, że Shiba mógł od razu powiadomić ją, że Mito skończył już zajęcia... Latał przecież za tym nauczycielem cały czas. Kiedy jednak znalazła go, gdzieś w myślach pochwaliła towarzysza... Głęboko w głowie.
- Mito-sensei! - powiedziała, kiedy podeszła i skłoniła się, płytko, bo czuła, że zaraz zwoje wylecą z jej rąk.
- To są materiały od Zoriego... S-sensei. - dodała grzecznie. - Kazał mi je dostarczyć
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Hottoaisu   Wto 22 Paź 2013 - 14:46

[ łokej ]

- Cóż, każdy ocenia, na tym chyba polega nasze życie... Nawet ja oceniam... Znaczy no wiesz... - chrząknął cicho. Nie chcąc już kontynuować tematu starała się zasypać Hane informacjami o nauczycielach, zaproponował swoje notatki. Z jego wypowiedzi wynikało że większość nauczycieli była całkiem w porządku. Wyjątek stanowił Zori, nauczycielka kenjutsu oraz nauczyciel od kidou kiedy ktoś już mu podpadł.

Skarcony towarzysz przeprosił, uśmiechnął się jednak całkiem wesoło. Zdawał się być zadowolony z tego że może pomóc dziewczynie.
Kiedy dziewczyna odezwała się do wielkiego nauczyciela ten spojrzał na nią, a później na jej towarzysza. Uśmiechnął się całkiem wesoło - Hakuo - rzekł, później zerknął na dziewczynę myśląc przez moment - Hanabi, miło was widzieć - odebrał do dziewczyny zwoje - Ahhh... Dziękuje - na papiery tylko spojrzał, ułożył je po chwili obok.

-To ta dziewczyna po którą dziś szedłeś ? Uważaj jest całkiem wojownicza - Mito powiedział chyba do Siby, później zerknął na Hane - Mam nadzieje że Zori-san nie daje Ci za bardzo w kość, podejrzewam że skoro każe Ci nosić papiery to jesteś jego ulubienicą...

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hottoaisu Hanabi

Karta Postaci
Punkty Życia:
30/30  (30/30)
Punkty Reiatsu:
48/48  (48/48)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Hottoaisu   Wto 22 Paź 2013 - 15:34

- Jasne, że tak, ale swoje wrażenia można zachować dla siebie. Ja też oceniam pierwsze wrażenie... Ale nie od razu mówię o sądzę. Chyba, że mnie ktoś spyta. - powiedziała spokojnie. Co do Hakuo... Jej pierwsze wrażenie o nim było całkiem pozytywne. No, chyba innego się nie dało w ich sytuacji.

Uśmiechnęła się nieco rozbawiona, słysząc komentarz na swój temat.
- Przesadzasz, Sensei. Nie różnię się od innych dziewcząt. - mruknęła. - Miło, że mnie pan zapamiętał, bo namyśliłam się odnośnie zajęć dodatkowych z Hakudy... I jeśli to jeszcze aktualne, czy mogłabym się zapisać? - spytała. Delikatnie opuściła brodę, żeby grzywka nieznacznie opadła na jej czoło... I spojrzała teraz na mężczyznę używając 100 % uroku swoich wielkich, dwukolorowych oczu. Może nie do końca świadomie... Wyglądała teraz tak niewinnie.
- Ja? Ulubienicą? Wybacz, sensei... Dzisiaj powiedział, że w jego oczach jestem słaba i głupia, więc to raczej niemożliwe.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Hottoaisu   Wto 29 Paź 2013 - 11:04

Hana wykonała swoją minę, która była wypełniona po brzegi urokiem i perswazją. Nauczyciel Hakudy spojrzał na nią unosząc lekko brwi. Przez dłuższą chwile milczał, trwając w pewnym zadziwieniu. Nawet Hauko milczał, chociaż był on osobą raczej rozgadaną i wesołą.
Ciszę przerwał jednak sam Mito. Roześmiał się głośno i serdecznie, poklepał się lekko po kolanie. Później chrząknął cicho i się uspokoił - z takimi oczami powinnaś szukać miejsca w Ix - uznał - Nie musisz mnie tak przekonywać, spokojnie... Jeśli chcesz się uczyć ti ja się Ciesze i chętnie Cie przyjmę, zajęcia dla pierwszego roku dopiero rozpisze... Zobaczę ile jeszcze osó się zgłosi, dam Ci znać na zajęciach
Staruszek zerknął na książki które trzymał Hakuo, później przeniósł wzrok na Hanę - Jeśli to twoje książki to, dobra literatura dla Ciebie, może i nie jesteś silna fizycznie... Ale tak możesz nadgonić. - Znów zerknął na Hakuo - a jeśli są dla Ciebie... To wydawało mi się że w końcu zdałeś te tegzaminy... Chyba że się mylę ?

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hottoaisu Hanabi

Karta Postaci
Punkty Życia:
30/30  (30/30)
Punkty Reiatsu:
48/48  (48/48)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Hottoaisu   Wto 29 Paź 2013 - 15:19

Ponieważ jej prosząca mina nie byla do końca świadoma, trochę się zdziwiła słysząc ten ciepły śmiech mężczyzny, a kiedy usłyszała jego słowa, speszyła się tak, że aż zaczerwieniona odwróciła głowę. To nie była jej wina... Jeśli szanowała osobę, z którą rozmawiała i chciała dojść do poziomu, na którym ta osoba była, automatycznie starała się przypodobać... Mito był jednak nauczycielem w akademii i teraz mógł być jakimś wzorem... Chciałaby dojść tak wysoko jako Shinigami.
- Dziękuję. - burknęła cicho.
Kiedy usłyszała pytanie o książki, od razu zabrała je od Hakuo.
- Są moje... - mruknęła, ale nie wypowiedziała się dalej, bo nawet nie wiedziała, o czym są... Nie przyglądała się, bo była zajęta denerwowaniem się na Zoriego, a później próbą utrzymania zbyt dużego ładunku w ramionach. Dopiero teraz zerknęła na okładki książek.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Hottoaisu   Nie 3 Lis 2013 - 12:33

- Nie ma za co moja droga - rzekł Inahara. Staruszek wydawał się być całkiem ciepłą i miłą osobą. Był niemal przeciwieństwem Zoriego. Zgadzali się tylko w tym, że zajęcia traktowali bardzo poważnie. Nie było to aż tak złe podejście... To co uczniowie mogli wypracować tu w akademii, lub się nauczyć zwiększało szanse na ich przeżycie w przyszłości. Niewiele osób zdawało sobie sprawę jak trudna i niebezpieczna jest praca shinigami.
Książki były ciężkie, nosiły na sobie jeszcze ślady kuzu. Wyraźnie były rzadko używane... Tytuł pierwszej książki nosił nazwę "magazynowanie raietsu" spisane przez Tatenaka Naoko, oficera czwartej dywizji. Nazwa drugiej książki brzmiała całkiem poważnie "Bojowe zastosowania raietsu". Autorem był Shozo Yoshitomi, siódmego oficera dziesiątego oddziału. - Całkiem niezły wybór, jesteś sprawna, ale twoja siła fizyczna za duża nie jest... Jeśli będziesz zgłębiać taką tematykę to możesz to nadgonić dziewczyno - Wydawało się że mężczyzna jest całkiem zadowolony z tego że Hana się przykłada... W końcu nie wiedział że Zori zlecił jej targanie tych książek

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hottoaisu Hanabi

Karta Postaci
Punkty Życia:
30/30  (30/30)
Punkty Reiatsu:
48/48  (48/48)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Hottoaisu   Sro 6 Lis 2013 - 15:32

Oglądała okładki książek z zaciekawieniem. Czyżby Zori aż tak dobrze wyczuł jej predyspozycje i to, a czym chciała się skupić? Znali się ledwie dwie lekcje i jedną karę... Może nieco źle go oceniła. Nie, nadal był w jej oczach gburem, ale miał predyspozycje, aby zostać naprawdę godnym wzorem do naśladowania.
Hanabi grzecznie podziękowała Mito. Jej uśmiech zdradzał wszystko. Czuła gdzieś w środku dumę, bo właśnie te książki, które miała w dłoniach zainspirowały ją do tego, jak sprawić, aby Zoriemu opadła szczęka i trudno było mu ją podnieść.
A odpowiedź była prosta jak drut. Należało każdy przerabiany temat na lekcji przerobić ponad program. Hanabi już przejrzała ich podręcznik i wymagania na tę klasę. Musiała zrobić dwa razy więcej niż wymagali i zrobi to. Na pewno.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Hottoaisu   Czw 14 Lis 2013 - 0:23

Dziewczyna w duchu postanowiła że pokaże nauczycielowi jak jest dobra. Zori mimo bardzo nieprzyjemnej powierzchowności, wykazał się całkiem przenikliwym umysłem i być może... Chęcią pomocy ? Trudno było stwierdzić. Na pewno nie dał jej jednak takich tytułów kompletnym przypadkiem.

Mito uśmiechnął się do niej porozumiewawczo, zamienił jeszcze kilka słów z dziewczyną, później z chłopakiem. Następnie przeprosił, uznając że ma spotkać się z dawnym uczniem, który niedawno dołączył do VI. Niedługo później odszedł zostawiając Hane i Hakuo samych.
Młodzian podszedł do dziewczyny i z miłym uśmiechem wyciągnął dłonie po książki, wyraźnie po raz kolejny chciał ją wyręczyć - No cóż... Chyba nasz "Oni" nie jest taki zły - powiedział chyba o Zorim.

Mogli ruszyć w drogę powrotną, akademia była już niemal opustoszała. Ostanie osoby opuszczały szkołę. Prócz Hany i Shiby, akademie opuściła jeszcze grupa sześciu studentów. Ich fryzury, tatuaże i głośny sposób bycia wskazywały na to że są z dalszych okręgów rukonu... Do Hany po chwili doszło że są przez nich obserwowani.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hottoaisu Hanabi

Karta Postaci
Punkty Życia:
30/30  (30/30)
Punkty Reiatsu:
48/48  (48/48)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Hottoaisu   Czw 14 Lis 2013 - 20:31

Dziewczyna szła w towarzystwie Hakuo, rozmyślając o Zorim. Wiedziała, że teraz kierują się w stronę jej mieszkania. Coś jednak nie dawało jej spokoju. Nie ważne jak się oddalali od dziedzińca, ta grupka chlopaków szła za nimi jak cień. Aż jej dreszcze przeszły po plecach, bo przypomniała sobie poprzednie zajście.

- S-senpai... - zaczęła cichym głosem. Trochę wyższym niż zwykle, ale zupełnie nieświadomie. Może się przestraszyła.
- N-nie chce jeszcze wracać do siebie, a chętnie napiłabym się herbaty.. W-więc może. - spojrzała wtedy wprost na niego. Miała nadzieje, że zrozumie.
Tak naprawdę jednak po prostu nie chciała wracać do mieszkania, gdy ktoś ich śledził..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Hottoaisu   Pią 22 Lis 2013 - 17:14

Chłopak chyba sam dostrzegł że coś jest nie tak, za nimi szła grupka która wyglądała podejrzanie, w ich stronę zaś spacerowało kolejnych trzech uczniów. Dwóch z nich było wysokich, jeden niski. Pierwszy wysoki młodzian miał filetowe włosy, te sterczały chaotycznie w każdą stronę. Był szczupły, jego ciało nosiło jednak dawne ślady walki - blizny. Kolejny wysoki młodzian był łysy, i potężnie zbudowany. Niski jegomość był gruby i pryszczaty, na jego twarzy malował się wredny uśmiech.
-Herbata co ? Chętnie bym się napił... - Westchnął cicho. Shiba uśmiechał się, wyglądał jednak na zdenerwowanego - Słuchaj... Uciekaj, postaraj się pobiec do akademii i znaleźć Mito, albo innego nauczyciela... Ja spróbuje ich zająć

Zatrzymał się i zwrócił o 180 stopni, stanął naprzeciw tych którzy śledzili ich z akademii. Zmarszczył lekko brwi - Nic mi nie będzie... Tylko biegnij, już... Ja się nimi zajmę

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Hottoaisu   Today at 7:51

Powrót do góry Go down

Mieszkanie Hottoaisu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4