IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Mieszkanie Chisano Akaike

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Chisano Akaike

Mistrz Gry : CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
56/56  (56/56)

PisanieTemat: Mieszkanie Chisano Akaike   Nie 14 Kwi 2013 - 20:35

Nareszcie w domu... Cóż, pewnie niektórzy zastanawialiby się jak ja tu wytrzymuję, ale dla mnie jest tu super. Mam swój własny pokój, nie za duży, ale też nie za mały. Co prawda nie aż tak dobry jak ten w Rukongai który dostałem od Itoe, ale cóż jestem teraz uczniem i muszę się dostosować. Zielone ściany mieszkania koją noje nerwy. Z zadowoleniem patrzę na całe pomieszczenie. Z lewej znajduje się okno, pod nim leży mój futon, znowu nie zaścielony... Ludzie nie mam czasu na takie pierdoły! Na wprost biurko, na nim parę notatek, sam nie wiem z jakich zajęć. Kurczę, znowu miałem je posegregować... Zrobię to później. Zresztą nie muszę, bo większość i tak pamiętam. Obok biurka stoi mała szafka na książki i większa na ubrania. Aktualnie obie są w większości puste, bo ich zawartość wala się po pokoju. Na krześle przed biurkiem leżą porozwalane ubrania które planuję kiedyś poskładać... Ale nie w najbliższej przyszłości. Może jak będę miał gości... W końcu to MÓJ pokój i mogę robić w nim co chcę. I trzymać rzeczy gdzie chcę. Po prawej... Mój największy skarb, który zapewne sprawi, że dostanę łatkę dziwaka w całej Akademii - hamak! Tak hamak! Nieco się namęczyłem, żeby go tu zamocować, ale było warto! To uczucie, gdy padnięty pogrążam się w łagodnym kołysaniu...

Tuż obok hamaka znajduje się wejście do łazienki. Sporą część największej ściany zajmuje lustro, przy którym spędzam mnóstwo czasy próbując rozczesać te moje nieszczęsne włosy. Cholera, czemu zawsze muszą sterczeć na wszystkie strony?!

Dobra jest już nieco późno więc idę spać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Chisano Akaike

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
56/56  (56/56)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Chisano Akaike   Czw 18 Kwi 2013 - 19:12

-Życie jest bez sensu...-pomyślałem sobie już od rana. Patrząc przez okno zauważyłem, że jeszcze jest wcześnie, ale nie mogłem już spać.- Po cholerę mam się uczyć, i tak sobie pewnie nie dam rady. Tylko inni będą mieli rozrywkę z moich wpadek...- pomyślałem sobie. Rozejrzałem się po pokoju. Czemu ja właściwie mieszkam w takim chlewie? Zresztą nieważne... Wszystko mi jedno... I tak nikogo tu nie przyjmuję... Wstałem i zjadłem coś tam na śniadanie. Wcale nie miałem apetytu. Jedzenie było bez smaku, a ja nie byłem głodny. Przeciągnąłem ręką po twarzy i wstałem od stołu. Przebierając niemrawo nogami powlokłem się do łazienki. Spróbowałem się nieco ogarnąć. Przemyłem twarz, Patrząc w lustrze w swoje znudzone i zmęczone oczy. Nie czesałem włosów, bo po co? I tak sterczą zawsze na wszystkie strony... Patrząc w lustro zanotowałem jeszcze z obojętnością, że mam cienie pod oczami, a moja blizna zrobiła się sina, stając się jeszcze brzydzą. Wyglądałem jak siedem nieszczęść. W sumie to co z tego... Położyłem się na hamaku myśląc o bezsensie tego wszystkiego. Ocknąłem się dużo później, zdając sobie sprawę, że mogę się spóźnić na zajęcia. Ale co mnie to obchodzi, świat się nie zawali, zresztą i tak jest do kitu... Pewnie nawet jak mi się uda zostać Shinigami to i tak zabije mnie pierwszy lepszy Hollow... Może to nie będzie takie złe? Przynajmniej nie żyłbym w takim badziewnym świecie... Podniosłem się i zacząłem szykować do wyjścia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Oddział : Dywizjon 5
Mistrz Gry : Kuchiki Kyosake

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Chisano Akaike   Czw 18 Kwi 2013 - 20:24

Obudziłeś się rażony przez promienie złośliwego słońca wyrzucającego leniwców z pięknego snu w to brudne, piekielne coś zwane rzeczywistym światem. Miałeś sporo czasu, mogłeś sobie pozwolić na bezsensowne czynności jak jedzenie bez apetytu choć ostatecznie ledwie włożyłeś do paszczy pare łyżek ryżu czy wpatrywanie się w lustro choć nic ze swoim wyglądem nie zamierzałeś poprawić. Ostatecznie nie bacząc na logikę walnąłeś się na hamak. Spokojne huśtanie się na leżąco jak zwykle wprawiło Cię w jeszcze większą senność i ostatecznie przyciąłeś drzeme. Obudził Cię harmider biegnących studentów, którzy za pewne wyciskali z siebie ostatnie poty, aby zdążyć na zajęcia. Skłoniło Cię to do pospiesznego chwycenia za wczoraj przygotowane. przedmioty. Były tam bokkeny, książki i przedmioty do pisania. Wyszedłeś z akademika i poszedłeś do pobliskiego budynku, który była właśnie akademia. Już na wejściu zaskoczyło Cię coś. W głównym holu skupiona była spora ilość studentów wśród tablicy korkowej, której zawartości nie byłeś w stanie odgadnąć. Nie mniej uczniowie wyglądali mniej więcej na Twój wiek. Okazało się, że owi którzy wydawało się spóźnieni tak naprawdę nie spieszyli na lekcję tylko, aby obejrzeć to ogłoszenie. Z Tego miejsca, w którym stoisz nie byłeś w stanie odczytać co tam jest. Musiałeś zbliżyć się, aby móc dowiedzieć się w czym tkwi tajemnica. No chyba, że Cię ona interesuje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Chisano Akaike

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
56/56  (56/56)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Chisano Akaike   Czw 18 Kwi 2013 - 20:28

Po co oni się tak tam tłoczą? Zresztą nieważna, wszystko jedno... Sprawdzę potem, to pewnie jakieś kolejne bezsensowne ogłoszenie... A może sprawdzę teraz? Nie to, żeby mnie to obchodziło,ale... Może jest tam coś ważnego? Podejdę bliżej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Chisano Akaike   Pią 19 Kwi 2013 - 16:06

Respektuje zasadę "Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie", więc radzę się poprawić to ostatni raz gdy jedyną konsekwencją jest żenująco krótki odpis
--------------------------------------------------------
Niestety nie udało Ci się dostać do tablicy ogłoszeń. Wbiłeś się, bowiem w ścianę ludzi, która po chwili Cię pochłonęła. Studentów dochodziło coraz więcej, więc to raczej było coś ciekawego. Gdy już znalazłeś się mniej więcej w środku sporej kolejki, z której z przodu co jakiś czas ludzie odchodzili, a z tyłu nieustannie dochodzili usłyszałeś zza siebie męski głos, który nie był skierowany do Ciebie, a raczej do jakiegoś kumpla posiadacza owego głosu:
- Miała dzisiaj pojawić się karta zajęć dodatkowych, które podobno są jeszcze ważniejsze od podstawowych, bo kierują w stronę specjalizacji uczestniczących studentów. To pewnie ta karta.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Chisano Akaike

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
56/56  (56/56)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Chisano Akaike   Pią 19 Kwi 2013 - 17:16

Podsłuchałem rozmowę jakiegoś gościa za mną. Acha... Czyli nie dość, że mamy normalne zajęcia, to jeszcze mamy jakieś dodatkowe? W sumie jeszcze więcej czasu potrzebnego na naukę. I ci wszyscy ludzie pchają się tu tylko po to? Bez sensu... Równie dobrze można przyjść potem i zobaczyć... Ziewnąłem na całe gardło. Nagle zachciało mi się spać. Powieki opadały mi ze znużenia. Ech.. Jak już tu stoję, to poczekam i też sprawdzę co to za zajęcia. Może będzie coś ciekawego... Najwyżej spóźnię się do klasy, ale co z tego? Przecież mnie nie wywalą... Chyba. A nawet jeśli to i tak wszystko jedno... Poza tym to nawet nie wiem jeszcze gdzie mnie przydzielili... Ani kto mnie uczy... Trudno, jakoś to będzie. Przeciągnąłem palcem po bliźnie. Ostatnio nabrałem takiego nawyku, sam nie wiem czemu. Jak ta kolejka wolno idzie... Więcej ich nie było? I tak większości te zajęcia nic nie dadzą, więc po co tu sterczą?

Ostatnio zmieniony przez Chisano Akaike dnia Nie 21 Kwi 2013 - 14:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Chisano Akaike   Sob 20 Kwi 2013 - 16:45

Kontrolujesz jedynie to co w woli Twojej postaci, a ból rany nie zależy od niej, więc to zostaw mnie
---------------------------------------------
Po paru niemiłosiernie przedłużających się chwilach dotarłeś do tablicy, w którą wręcz Cię wepchnięto. Rzeczywiście według przewidywań gościa za Tobą była to lista zajęć dodatkowych. Szybko odnalazłeś tę, która przeznaczona była dla pierwszych klas. Częścią z nich były zajęcia rozszerzające już znajdujące się w podstawie przedmioty takie jak kidou, hakuda czy kendo. Dalej znalazła się w niej lista reszty zajęć. "sztuka walki niekonwencjonalnej (miecz i pięść), sztuka walki bronią niekonwencjonalną, kidou medyczne, technika shinigami, taktyka i strategia walki Shinigami". Ponadto zawarto informacje, że w drugim semestrze dla najlepszych możliwe są fakultety w postaci prawdziwych praktyk zawodowych. Na dole znalazł się wzór podania o uczestniczenie w zajęciach dodatkowych oraz na samym dole adnotacja na czerwono "UWAGA! Zapisując się na zajęcia dodatkowe deklarujesz przyjęcie obowiązku pracy i uczestnictwa na zajęciach dodatkowych. Kończą się one egzaminem, którego nie zdanie skutkuje nie zdanie całego roku". Z kartki wynikało, że deklaracje należy oddać przez najbliższy tydzień do shinigami nazywającym się Nikihita Souza, który uczył tu filozofii Shinigami. Podczas czytania kątem oka spostrzegłeś dwóch gości patrzących się na tę samą kartkę co Ty przypadkiem naraz wyszliście też z kolejki.
- Dobra, chodźmy na lekcje, bo to przykre byłoby spóźnić się na pierwszą lekcje w akademii. Powiedział jeden do drugiego i przyspieszyli.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Chisano Akaike

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
56/56  (56/56)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Chisano Akaike   Nie 21 Kwi 2013 - 14:38

Słysząc to postanowiłem iść za nimi. Gdybym się spóźnił to nic by się pewnie nie stało, ale po co kusić los? Po drodze rozmyślałem o dodatkowych zajęciach. Może by się zapisać na jakieś? Parę zapowiada się ciekawie... Walka mieczem i pięścią? Całkiem niezłe. Tniesz kolesia mieczem, a potem poprawiasz pięścią. Kidou medyczne? Czy może taktyka i strategia Shinigami? Może coś z tych wezmę... Przydało by się umieć poskładać się do kupy jak ktoś ci za bardzo dokopie. Znajomość taktyki i strategii też się przyda. Zawsze potem masz nieco lżej jak przyjdzie do walki z Hollowami. Potem to jeszcze przemyślę... Ciekawe na ile zajęć można się zapisać? Sprawdzę potem. Widzę, że ci z przodu przyspieszyli. Dobra, lepiej ich nie spuszczać z oczu, bo nie znajdę sali...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Chisano Akaike   Today at 13:47

Powrót do góry Go down

Mieszkanie Chisano Akaike
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1