IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 3/3
Shadow - 1/1 | Kovacs - 0/1 Ekkusu - 3/3

Share | 

Toshikatsu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

Ocena
 Pozytywna
 Negatywna
 Neutralna
Zobacz Wyniki
AutorWiadomość
Toshikatsu

Mistrz Gry : CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
35/35  (35/35)

PisanieTemat: Toshikatsu   Pią 5 Lip 2013 - 16:57

DANE

Imię: Toshikatsu
Nazwisko: ~brak
Profesja: Hollow
Waga: 100 kg
Wzrost: 2 metry, gdy stoi wyprostowany, ogon o długości 2,5 metra
Wygląd: [Problem z linkiem] - dziura Hollowa znajduje się w tym miejscu gdzie u człowieka jest krtań)
Charakter: Toshikatsu był bardzo bystrym chłopakiem, co nawet częściowo przełożyło się na jego przyszłość jako Hollow’a. Nie odczuwa on jednak typowych emocji, takich jak strach czy przywiązanie a jedyną rzeczą, czego pragnie jest zjadanie kolejnych dusz i stawanie się coraz silniejszym. Pewnie gdyby dusza, wewnątrz tego Pustego jakoś się przebudziła, pewnie wykazałby on więcej podobieństwa do siebie za czasów życia. Jednak nawet i bez tego gołym okiem widać, że takie rzeczy jak odosobnienie i samotność nadal nie są mu obce a tym bardziej nie są dla niego przeszkodą. Jeśli ktoś poświęcił by duzo czasu na porównanie Toshiego za czasów życia i po zamianie w Hollowa dostrzegł by również wiele różnic. Pierwszą z nich był o to, że Toshi zwykle zachowywał się spokojnie, był bardzo spokojny i wszystko rozpatrywał bardzo dokładnie zanim coś zrobił, jednak w formie Pustego te cechy u niego zniknęły. Stał się gwałtowny, wszystko na co wpadł robił niemal bez sekundy zastanowienia, jednak oczywiście nie można mu było powiedzieć, że był głupi. Doskonale zdawał sobie z tego wszystkiego sprawę, lecz nie przejmował się tym, a tym bardziej zdaniem innych. Stał się typem pustelnika, podróżującego w samotności i dążącego do jak największej potęgi.
Ekwipunek: brak?

Historia: Karakura, z pozory spokojne, niewielkie miasto, którego nawet liczba nie odznacza się jakąś szczególną wielkością, patrząc chociażby na standardy, jakie panują w Japonii. Jednak to właśnie w tym mieście dzieje się wiele i to dokładnie w tym miejscu rozpoczyna się cała przygoda pewnego młodzieńca. Miał on na imię Toshikatsu, wychowywał się w spokojnej rodzinie, której zarówno status społeczny, majątek jak i wszystko inne uchodziło ze typowe standardy bycia „średnim”. Nie było jednak, co narzekać, bowiem głód ich nie dotykał, a o biedzie nawet nie było słychać. Żyło im się w spokoju. Jednakże ta typowość miała zostać zachwiana, bowiem im bardziej in rósł, tym bardziej było widać, że zaczyna się wyróżniać. Toshi już od małego zaczął ukazywać swoje niesamowite zdolności, czego efektem były chociażby wysokie oceny już od najmłodszych lat w szkole, wyuczenie się dla niego czegokolwiek nie było problemem, a nawet nie poświęcał długich godzin na zakuwaniu. Był jednak typem samotnika, więc zjednywanie znajomych nie szło mu jakoś szczególnie, a w wyjątkowych przypadkach, przez swoje uzdolnienia był nawet wyszydzany przez innych. Mimo wszystko, takie właśnie życie mu w zupełności odpowiadało, a przyjaciół, czy nawet znajomych uznawał za zwykłą przeszkodę do dalszego rozwijania siebie i swoich umiejętności.
Jednak ten spokój zakłócił pewien wypadek. Wydarzył się on, podczas gdy 18 letni już Toshikatsu wracał do domu po ciężkim dniu w szkole. Był tak zmęczony i zamyślony, że nawet nie zauważył, iż wszedł na drogę, prosto pod koła jadącego samochodu. Śmierć na miejscu, nikt nawet nie był w stanie zareagować na to, co się właśnie wydarzyło. Jednak młodzieniec chwilę po uderzeniu otworzył oczy, nie wiedział, co się stało, ale to, co zobaczył zmroziło mu krew w żyłach. Bowiem przed jego oczami zauważył… Samego siebie, a raczej swoje martwe i zakrwawione ciało, które zostało potrącone. Wystraszył się, a gdy spojrzał w dół zobaczył, że do klatki piersiowej przyczepiony ma łańcuch. Zaczął krzyczeć, bowiem nigdy nie w życiu nie widział niczego podobnego. W pierwszej chwili chwycił również za łańcuch i starał się go wyrwać, jednak próba ta była bezcelowa, bowiem było to przeczepione na stałe do jego duszy. Ludzie zgromadzili się wokół martwego ciała i zupełnie nikt nie reagował na to, co wyprawia Toshikatsu stojący ledwie kilka metrów dalej. Odwrócił się on, więc niemal natychmiast i w szaleńczym biegu starał się dotrzeć do swoich rodziców, nie miał pojęcia, co się stało i miał nadzieję, że chociaż oni nie będą go ignorować. Mimo wszystko również i to miało być brutalnie przerwane. Będąc już niemalże pod samym domem poczuł coś strasznego, jakby ktoś nagle oplótł go sznurem i nie dał mu się ruszyć. Wszystkie jego kończyny zastygły w bezruchu, a oczy, z przerażeniem wpatrywały się w dal przed siebie, nie mogąc uwierzyć temu, co widzi Toshi coraz bardziej zaczynał drżeć. To, co na początku można było nazwać strachem lub niepewnością, teraz przerodziło się w prawdziwe przerażenie. Padł na kolana, podczas gdy bestia, wielkości sporego domu, z dziurą w klatce piersiowej i potworną, białą maską zaczęła się do niego zbliżać. Wyglądem można by ją porównać do ośmiornicy, jednak stanowczo przerastającą ją pod względem wielkości. Dwie macki niemal natychmiast złapały osłupiałego młodzieńca, który wciąż nie rozumiał, co się dzieje.
-To twój koniec, duszyczko. Zaraz Cię zjem!- Powiedziała bestia po czym wydała się z siebie coś w rodzaju krzyku, to niemalże dokończyło dzieła a Toshi stracił przytomność. Nie był, więc świadom tego, że chwilę po zamienię w duszę, miał być on zjedzony przez potwora, który nosił miano Pusty.
Obudził się dopiero po jakimś czasie, jednak nie znajdował się już na ulicy, czy nawet w uścisku potwora. Był na środku wielkiej pustyni w środku nocy. Także i jego wygląd nie był normalny! Nie czuł jednak strachu, czuł coś innego. Głód! Czuł, że potrzebuje zjeść duszę. Dokładnie taką samą, jaką chwilę temu sam był. Jego rozmiary znacznie się zwiększyły, był teraz dwumetrowym, chodzącym potworem, którego palce, zarówno u rąk jak i nóg, a również i ogon, zakończone były ostrymi końcami, na jego twarzy widniała maska,z której wychodziły dwa rogi w górę i dwa mniejsze w dół. Dużo wygodniej było mu poruszać się na czterech kończynach, tak jak jakieś zwierzę, lecz również był w stanie poruszać się na dwóch nogach. Po dłuższej chwili, gdy już wszystkie jego ludzkie emocje uciekły z niego wiedział, że czas "na przekąskę". Musiał więc darować sobie rozważania nad tym wszystkim i znaleźć jakąś duszę, którą będzie mógł zastopować jakoś swój apetyt. Niestety na jego drodze stanęło coś, co chwilę temu miał okazję widzieć, był to potwór, który go zjadł, a przy okazji zamienił go w Hollowa. Toshi powinien być mu wdzięczny za tą przemianę, czuł bowiem, że taka postać jest zdecydowanie lepsza, niż jakiś drobny, wychodzony nastolatek. Teraz będzie mógł spełnić swoje pragnienia o coraz to większej mocy. Kontakt wzrokowy z drugim Hollowem nie trwał bowiem długo, Toshikatsu, wyglądający teraz jak jakieś zwierze z rodziny kotowatych z olbrzymimi ostrzami zamiast palców rzucił się na ośmiornicę w nadziei, że teraz to on go zabije. Nie wnikał nawet w to czy dzięki temu coś zyska, on po prostu pragnął go zabić i zjeść. Nie trwało to długo, kilka pierwszych ruchów pozbawiły przeciwnika wszystkich macek, czego skutkiem był upadek na ziemię, a tak dokładniej to na piasek, pustyni w Hueco Mundo. Oczywiście teraz był już tylko kąskiem dla nowego Hollow'a, którego zapędy wydawały się nie mieć końca.

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 5
Szybkość: 5
Zręczność: 5
Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 5 -4(Hollow) + 9 = 10
Psychika: 5 + 1 = 6
Reiatsu: 5 + 1 = 6
Kontrola Reiatsu: 5 + 3 = 8

OGÓLNE

Udźwig:  50kg
Prędkość (śr.):  5 [km/h]
Prędkość (max.): 20 [km/h]
PŻ (Punkty Życia): 50
PR (Punkty Reiatsu): 48

Techniki

Umiejętności: Sprawny Pożeracz,
Umiejętny,
Dominator,
Mózg
Wady: Niepopularny

Ostatnio zmieniony przez Toshikatsu dnia Pią 12 Lip 2013 - 10:11, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Toshikatsu   Pią 5 Lip 2013 - 17:56

Negatyw

Generalnie pomysł ciekawy ale kartę wypełniasz ty a nie MG, mistrzowie mają sporo swojej roboty. Ich zadaniem jest oceniać twoją koncepcje a nie ją pisać. Wszystko to oznacza dla mnie że karta jest nie skończona.

Charakter – za krótki, nic nie wiem o twojej postaci…

Historia – o wiele zbyt krótka. Może i sam język zły nie jest ale to nie gwarantuje przejścia przez proces akceptacji.

Komentarz odnośnie wad

Wady: Obsesja – na punkcie zjadania dusz – nie uznaje, hollow i tak mają to daje ci darmowe punkty…
Uzależnienie – od zjadania dusz – to samo co powyżej

Wrażliwość na Alkohol – nie zostało wspomniane podczas historii… jeśli mnie pamięć nie myli należy wspominać o umiejętnościach i wadach w historii.

To tyle, czekam na poprawę.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toshikatsu

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
35/35  (35/35)

PisanieTemat: Re: Toshikatsu   Pią 5 Lip 2013 - 22:46

Poprawiłem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Toshikatsu   Pią 5 Lip 2013 - 22:56

Nie chce się czepiać ani znów wychodzić na zołzę... Ale dla mnie to marna poprawa. Postarasz się może znajdziesz mistrza (mamy ich teraz mało i przechodzą tylko dobre karty), nie postarasz się to raczej nie masz czego szukać... Niestety boli.

Btw
1) podpisu nie widać żadnego
2) Nie mam czasu liczyć bo niedługo idę na pociąg... Ale czy przypadkiem po wykasowaniu wad nie zabraknie ci punktów na skile ? Z tego co widziałam w statach nic nie zmieniałeś

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Oddział : Dywizjon 5
Mistrz Gry : Kuchiki Kyosake

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Toshikatsu   Pią 5 Lip 2013 - 23:12

Ode mnie negatyw bez czytania czegokolwiek.

Wymagam przynajmniej dwukrotnie większej od wieku postaci liczby linijek. U Ciebie natomiast jest 37,5 linijki przy 20 wiosnach postaci.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Toshikatsu   Wto 9 Lip 2013 - 14:09

> Wygląd: Patrz podpis - dziura Hollowa znajduje się w tym miejscu gdzie u człowieka jest krtań)
Nie widze zadnego podpisu, totez zamiesc go, czy tez obrazek w karcie.

Opisujesz, ze jako nastolatek nie byl lubiany, bo nie mogl pic? Pewnie japonskie spoleczenstwo idealne nie jest, ale nie wydaje mi sie, zeby mozliwosc narabania sie byla jakims wyznacznikiem wsrod tamtejszej mlodziezy.

Faktycznie krotko. Ot potracenie, hołek i pustynia.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toshikatsu

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
35/35  (35/35)

PisanieTemat: Re: Toshikatsu   Sro 10 Lip 2013 - 17:28

1. Wygląd - nie jestem w stanie wysłać w poście(ani podpisie) linku z wyglądem mojego Hollow'a. Blokada na to ma trwać 7 dni(z tego co rozumiem po wyskakującym ostrzeżeniu). Jednak moge wysłać link dla każdego chętnego na gg.
2. Teraz wykasowałem 1 wadę i 1 zaletę, więc 10 pkt inteligencji i 1 wada pozwala mi wybrać 3 zalety
3. Historia napisana jest na wymagane minimum 2x wiek postaci bowiem historia napisana jest na jakieś 50(+-) linijek
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Toshikatsu   Czw 11 Lip 2013 - 18:10

Charakter dosyć mało rozbudowany. Szczerze to Twoja postać jest standardowym hollowem jakich tutaj było wiele (zresztą mój pustaczek podobny był ;p)

Historia również bardzo standardowa. Żył sobie człek, przejechał go samochód, a potem duszyczkę pożarł pusty. Bez szału, ale napisana dosyć poprawnie. Drobny zgrzyt na końcu - nowo narodzony pusty bez większych problemów zabija innego demona. Wnioskuję, że ta ośmiornica musiała być naprawdę cienka skoro byle newbie ją skosił.

Co do mechaniki to możesz sobie jeszcze jedną zaletę dodać. 1 bazowa + 2 z inteligencji + 1 z wad.

Ogółem karta ni ziębi ni grzeje. Ode mnie masz neutrala
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toshikatsu

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
35/35  (35/35)

PisanieTemat: Re: Toshikatsu   Pią 12 Lip 2013 - 10:12

Hollow jak Hollow, na podstawowym etapie ewolucji raczej niczym nie będzie róznił się od reszty.
Ilość zalet poprawiona.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Oddział : Dywizjon 5
Mistrz Gry : Kuchiki Kyosake

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Toshikatsu   Pią 12 Lip 2013 - 13:24

Cóż brak mi tu szczegółowości, którą uwielbiam. Wszystko tak napisane po łebkach. O rodzicach praktycznie nic nie wiedzieliśmy. To chyba nie dyskwalifikuje Twojej karty od akcepta, lecz daje u mnie wielki minus i naprawdę będziesz musiał iść na ostre żebry, żebym Cię przyjął. Nie wiem jak inni MG do tego podchodzą.

Na pewno nie wystawie akcepta do czasu kiedy nie zobaczę wyglądu. Nie możesz wrzucić obrazka? Żaden problem. To gra pisana, więc umiejętność opisania czyjegoś wyglądu należy do najbardziej elementarnych umiejętności. Stąd zwykłym opisem możesz uzupełnić lukę "wygląd".

Umiejętność "mózg" oraz dość wysoka jak na hollowa inteligencja nie pasują mi do charakteru, w którym opisałeś, że jest to postać gwałtowna, która nie wiele myśli zanim wykona jakiekolwiek działanie.

Nie za bardzo wyłapałem do czego odnosi się wada "niepopularny". Znaczy zauważyłem, że jako człowiek takowy nie byłeś, jednak wydaje mi się iż wady powinny odnosić się do aktualnego stanu danej persony. To tak jakby natłuc sobie wrażliwości na alkohol i tego typu podobnych, które się miał za człowieka a ni cholerę nie odnoszą się do pustaczka. Darmowe punkty jak na mój gust.

No i koniec karty mi się kosmicznie nie podoba. Nowo powstały hollow bez problemu niszczy swojego oprawce? Nie wiem czy wiesz, ale zjedzenie duszy nadaje bonusy do statystyk, czyli ten Twój przeciwnik był właśnie całkiem dopakowany. Ty natomiast znajdujesz się na najniższym poziomie ewolucji Hollowa przed zjedzeniem jakiejkolwiek duszy. Pokonałbyś ośmiornice z trudem. OK szłoby to przepuścić, ale w opisie zaznaczasz, że długo to nie trwało, czyli insynuujesz, że Twój hollow bez problemu pokonał większego od siebie przeciwnika.

Toteż mój negatyw zostaje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Toshikatsu   Today at 15:00

Powrót do góry Go down

Toshikatsu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1