IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Witam

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Xerno

Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/60  (50/60)
Punkty Reiatsu:
24/25  (24/25)

PisanieTemat: Witam   Nie 3 Lis 2013 - 15:33

Siema, jestem Marcin.
mam 22 lata i dawno nie pisałem tak oficjalnego powitania. Moje doświadczenie z pbfami sięga 3-4 lat i mam jedną zasadę której przestrzegam 1 pbf = 1 postać na raz więc nie będę spamował tutaj pięcioma postaciami ;P
Grałem już na pbfach Naruto, DBZ, Star Wars, Saint Seyia, Mass Effect, Fantasy i wiele innych, a dopiero niedawno przyszło mi namysł by spróbować na Bleach. mam nadzieję że będzie nam się dobrze razem pisało. Od razu mówię że nie jestem typem osoby która znika po kilkunastu postach. Jak już się za coś biorę to na całego
Pisanie to moje hobby i praca. W pracy pisze poradniki do gier dla serwisu gry-online.pl, a na hooby pisze na pbfach. Gram też w LoLa od dość długiego czasu jakby ktoś chciał to nick : XanasPL.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rosmer

PisanieTemat: Re: Witam   Wto 13 Maj 2014 - 14:58

Bry

Moje nazywam się Paweł mam 21 lat i niedawno się zainteresowałem Bleachem oraz tym światem mam spore doświadczenie w pbf-ach. Przez ten czas głównie trzymałem się tematyki star wars, lecz w niej przez te 6 lat się wypaliłem i szukam czegoś nowego. Mam nadzieje, że będzie się nam dobrze grało.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kuchiki Kyosuke

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Witam   Wto 13 Maj 2014 - 22:52

Witamy witamy.
Mam nadzieję, że zagościsz u nas na dłużej, bo nowi gracze mają przykrą tendencję do szybkiego i nagłego znikania.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Witam   Today at 18:22

Powrót do góry Go down

Witam
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1