IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

O rzeczy ważnej i naglącej

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
CZaras

Oddział : Dywizjon 5
Mistrz Gry : Kuchiki Kyosake

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: O rzeczy ważnej i naglącej   Pią 22 Lis 2013 - 14:32

Od jakiegoś czasu nie wypowiadałem się w propozycjach. Jak paru z Was mówiłem wynika to z faktu, że niektóre propozycje, które użytkownikom się spodobały do teraz nie zostały wrzucone do mechaniki, a w pewnych przypadkach minęło już od ich wymyślenia kole pół roku. Teraz, jednak postanowiłem wyjść z propozycją nadrzędną gdyż bez niej wszystkie inne nie mają żadnego sensu (coś jak pierścień Saurona wśród wszystkich innych). Chodzi mi o zatrudnienie drugiego admina rzecz jasna.

Jakbym Kamys nie szanował i nie cenił jej wiedzy na temat forum, mechaniki, Japonii itp. to fakt jest dla mnie oczywisty, że nie ma wystarczającej ilości czasu, aby być jedynym forumowym adminem. Wydaje mi się, że zgodzicie się ze mną iż jak wody potrzebujemy drugiego "szefa", który będzie dysponował na tyle dużą ilością czasu, aby propozycje złożone dotychczas, te o których dyskutujemy i te, które kiedyś będą omawiane miały szanse dostania się do mechaniki naszego forum. Chodzi tu nie tylko o umiejętności i wady, lecz i o kidou, zmianach w profesjach itd.

Na ten stołek proponuje Kyosuke choć takie rozwiązanie dla mnie jako gracza chyba byłoby strzałem w kolano. Niemniej wydaje mi się, że wyżej wymieniony spędza wystarczającą ilość czasu na stronie oraz posiada taki staż na forum aby doskonale rozumieć działające na nim prawidła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: O rzeczy ważnej i naglącej   Pią 22 Lis 2013 - 15:19

Spokojnie, od poniedziałku wracam. Miałam kupę rzeczy do załatwienia z autkiem, no i przed rozpoczęciem pracy. Co do wszelakich zdolności i rzeczy które nie dodałam to z powodu tego że 1) uważam że nie mam potrzeby 2) nie doszliśmy do konsensusu.

Sama osobiście uważam że jeśli będzie potrzebny drugi admin to powinien być to ktoś kto nie jest teraz na studiach (chodzi mi o samo to że sesje wszyscy mają podobnie). Pomocniczą osobę już sobie znalazłam tylko musi wrócić.

Wracam, i będę aż do sesji.

EDIT

Ky jest dobrym kandydatem ale obawiam się że nasze poglądy się nieco rozjeżdżają na tą chwilę, a ja z doświadczania wiem że takie rozdarcie jest złe. Jeśli jednak zdarzyło by się tak że wiem że nie będzie mnie długo to przekaże pałeczkę Ky, albo mojemu drugiemu kandydatowi.

[Only admins are allowed to see this image]
kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Oddział : Dywizjon 5
Mistrz Gry : Kuchiki Kyosake

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: O rzeczy ważnej i naglącej   Pią 22 Lis 2013 - 16:06

Ciekawe rzeczy prawisz, bowiem w paru sprawach doszliśmy do jednolitych tez, a były to:

- Reforma bonusów dawanych przez maske vizarda
- Dodanie umiejętności związanych z machaniem mieczem dla arrancarów
- Umiejętność "intuicja" made in Ramiz

Z czego ta pierwsza jest z 6 czerwca tego roku i już wylądowała w archiwum, czyli jakby nie patrzeć problemem nie ma prawa być jakakolwiek sesja egzaminacyjna. Zaś co do ludzie nie na studiach to z tego co orientuje się to jest Hanabi, Tsuna i ja. Z czego ja odpadam z uwagi na wcześniejszą porażkę na tym stanowisku, Hanabi wydaje mi się, że za krótko jest na forum, aby objąć funkcje, a Tsuna mimo braku studiów jest znacznie rzadziej na forum niż Kyosuke. Zaś co do rozbieżności poglądów to w zasadzie zawsze jakaś rozbieżność jest. Była ona między nami, między Deviolem, a którymś z nas itd. Zresztą uważam to za dobre, bo daje szanse spojrzenia na sprawę z różnych możliwych perspektyw.

Tak szczerze powiedziawszy to po takim czasie ciężko mi uwierzyć w nagły powrót od poniedziałku szczególnie, że roboty jest naprawdę dużo się tego nazbierało. W tym niektóre naprawdę zamierzchłe, ale skoro uważasz, że będziesz mieć czasu wystarczająco, aby ogarnąć sprawy z ostatniego pół roku i te, które ciągle się tworzą to fajnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: O rzeczy ważnej i naglącej   Pią 22 Lis 2013 - 16:25

Czarek nasza rozbieżność doprowadziła do złej atmosfery, a z deffem dobrze mi się pracowało bo się dogadywaliśmy. Mi również w wiele rzeczy ciężko uwierzyć, ale z tego co pamiętam w większości przypadków nie doszliśmy do pełnego konsensusu. Albo do takiego dojdziemy, albo z braku decyzji będę robić jak uważam.

W uwagi na fakt iż wiem że nasza (moja i twoja) rozmowa za moment przemieni się w kłótnie, to wole ją ukrócić i stwierdzić że wezmę się do roboty. Jeśli chcesz/chcecie pomóc, to proszę o podrzucenie mi na PM gotowych opisów, albo rzeczy tak jak robi to Hatu albo Ky w postach.

Z góry dziękuje.

[Only admins are allowed to see this image]
kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kuchiki Kyosuke

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: O rzeczy ważnej i naglącej   Pon 25 Lis 2013 - 16:14

Oho, chyba ktoś mnie tu źle zrozumiał. Kiedy mówiłem o tym, że chce zostać adminem chodziło mi właśnie o taką "małą @" co to KP zaakceptowaną do odpowiedniego działu zarzuci, co to literówkę w spisie kidou poprawi, czy też przekaże Kamys co oczekuje na jej weryfikacje.

W żadnym wypadku nie śmiałbym samodzielnie wprowadzać dużych zmian według mojego widzimisię, bo tylko konfliktami by się to skończyło. Ot, chciałbym być takim pomocnym skrzatem co drobnymi sprawami się zajmie, żeby nasza head adminka głowy sobie nimi nie musiała zawracać.
A jako, że studiuję na kierunku humanistycznym to i czasu mam więcej ;p
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: O rzeczy ważnej i naglącej   Today at 8:28

Powrót do góry Go down

O rzeczy ważnej i naglącej
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1