IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Bount. Tak. Znowu.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Ishifone

Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
672/836  (672/836)

PisanieTemat: Bount. Tak. Znowu.   Czw 16 Sty 2014 - 18:43

Widzę, że zmiany nie zostały wprowadzone, a pewnym ludziom dalej się nie podoba taki sposób w jaki zostali oni zrobieni. To ja proponuje odwrócenie sytuacji, może zostało to wcześniej zaproponowane, pewno tak. Zamiast ograniczenie mocy lalki do sumy 50% statów użytkownika, ograniczenie ilości statów użytkownika w trakcie używania lalki o 50%, przy zachowaniu sumy statów lalki w 100%.

Mała wizualizacja

Bount: 100%
Lalka: Nie ma jej zamanifestowanej czy co ona tam robi, czyli 0%

PO PRZYZWANIU

Bount: 50%
Lalka: 100% ichniej statów.

IMO jeszcze bardziej dowali to bountowi bo stanie się o wiele łatwiejszym celem dla przeciwnika, ale być może faktycznie jest to bliższe duchowi rasy. A i mi się bardziej podoba tak po prawdzie. How about that?

Bo naprawdę, po takim czasie nie wprowadzić zmian po przegłosowaniu jest trochę smutne.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Oddział : Dywizjon 5
Mistrz Gry : Kuchiki Kyosake

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Bount. Tak. Znowu.   Czw 16 Sty 2014 - 18:57

Znaczy ja się z tym zgadzam i uważam to za rozwiązanie zjadliwe mimo to bym pozmieniał. Otóż zamiast zrzucania wszystkich statów o 50% zrzuciłbym te fizycznę natomiast inta, psyche, kontr rei i rei zostawił. Wydaje mi się, bowiem że umiejętności rozumowania oraz ilość życiowej energii nie powinny się zmniejszać. Ewentualnie powiedziałbym, że podczas przywołania lalki ilość rei przyznawana do statów z wielkości kontroli rei zmniejszyłaby się do 1/2 kontroli rei.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Bount. Tak. Znowu.   Czw 16 Sty 2014 - 19:39

Zmiany nie zostały wprowadzone bo z referendum ogólnie nic nie wniknęło. Porównam twój pomysł ze starymi, z jeszcze jednym co wpadł mi kiedyś w ubikacji (bo tam najlepiej mi się myśli >.>), do głowy i być może jakieś zmiany wprowadzę. Nie obiecuje, bo z tego co pamiętam ostatecznie większość tych mian nie chciało (w archiwum jest 4:4 ale jeśli dobrze mnie pamięć nie myli, Deff nie chciał wtedy zmian i przeważył szalkę). Niemniej skoro znów pojawiły się głosy mówiące o chęci zmian pomyśle nad czymś komfortowym dla was (którzy chcieli zmian), oraz dla osób które uznały że zmiany potrzebne nie są.

Potrzebuje tylko trochę czasu, bo jak już wspomniałam jestem w trakcie sesji, a przede mną dwa ostanie i najgorsze egzaminy oraz projekt. Mam nadzieje że zdam w pierwszym terminie i już pod koniec lutego jestem wolna i wesoła.

[Only admins are allowed to see this image]
kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ishifone

Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
672/836  (672/836)

PisanieTemat: Re: Bount. Tak. Znowu.   Czw 16 Sty 2014 - 21:35

Czyli CZaras poświęcił postać po nic. Heh.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Bount. Tak. Znowu.   Czw 16 Sty 2014 - 22:17

Cóż, referendum było i zmian miało nie być, ale skoro znów pojawiają się głosy że ludzie ich chcą to muszę się zastanowić. Nie powiedziałam czy pojawią się na 100% i w jakiej formie, ale postaram się wymyślić coś co zadowoli obie strony.

[Only admins are allowed to see this image]
kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Bount. Tak. Znowu.   Today at 9:49

Powrót do góry Go down

Bount. Tak. Znowu.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1