IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 6/3
Kovacs - 0/3 Ekkusu - 3/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Rose Nevermore - 3/5
Haruaki Kuchiki - 1/2
Yuzuru Tanaka - 0/1

Share | 

Akuzuki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

Ocena
 Pozytyw
 Neutral
 Negatyw
Zobacz Wyniki
AutorWiadomość
Akuzuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Akuzuki   Wto 25 Mar 2014 - 20:58

DANE

Imię: Akuzuki
Nazwisko: Hairyu
Profesja: Hollow
Waga: 112 kg / 65kg w formie człowieczej
Wzrost: 216 cm / 167cm w formie człowieczej
Wygląd: Akuzuki jest wyższy od człowieka, ale niższy od większości hollowów. Jest cały czarny, po za maską, która jest biała, chociaż na niej jest wzór pentagramu narysowany na czarny. Sam środek tego pentagramu jest na środku maski. Kształtem przypomina dużego człowieka. Kiedy przybiera człowieczą formę, to jego wzrost zmniejsza się. Wtedy ma sterczące białe włosy średniej długości. Czarny płaszcz na nim widać. Twarz ma młodzieńczą z miłym uśmiechem i szalonymi zielonymi oczami.
Charakter: Akuzuki Jest intelektualnym hollowem. Nie jest porywczy. Jego mottem jest najpierw myśl potem działaj i tak robi. Nigdy się nie śpieszy. Dzięki temu też potrafi wiele zdziałać.
Ekwipunek: brak

Historia: Nie wiem o sobie prawie niczego. Wiem tylko dwie rzeczy. Jestem Akuzuki i mam chrapkę na dusze. Czemu dusze, to nie wiem, ale wiem, że muszę je jeść. Nie wiem ile lat żyłem, ale wiem, że dopiero zacząłem swój kolejny żywot. Pierwsze miesiące przesiedziałem na głodzie. Jak udawało mi się zjadać duszę raz na tydzień, może na 10 dni to znaczyło, że jest dobrze. Raz przez dwa tygodnie głodowałem i czułem, że zaczynam się rozpadać, aż trafił mi się posiłek. Prawdziwa udręka to czekanie na kolejny posiłek. Większość podobnych do mnie jak nie jadła przez tydzień to ginęła. Ale czemu ja mogłem wytrzymać więcej? Tego już nie wiedziałem. I do tej pory jeszcze nie wiem jaki jest tego powód. Świat... nie jest piękny. Jest zlepkiem czarnych i białych barw. Czemu nie którzy lubią kolory? Jakiego koloru jestem ja? Wszystko jest biało czarne. Ale mi to nie przeszkadza. W Hueco Mundo nikomu nie są potrzebne barwy. Polowania na dusze były dla mnie nie tylko zaspokojeniem głodu, ale też wyzwaniem. Musiałem unikać osławionych shinigami. Rąbałem ich w pole kiedy tylko mogłem. A jak jakiś przyszedł mi przeszkodzić to zwiewałem z podkulonym ogonem. Nie miałem szans z żadnym shinigami. Minął ciężko pierwszy rok mojej egzystencji, a ja zrozumiałem kim jestem. Jestem hollowem, a nie dosyć tego, to jestem geniuszem jak na mój poziom. Za to byłem wolniejszy, słabszy i mniej wytrzymały niż moi pobratymcy. Zrozumiałem, że zjadanie dusz to nie wszystko co mogę. Mogę zjadać inne hollowy. Nauczyłem się wykorzystywać okazję do zjedzenia hollowa. Może nie był tak smaczny jak dusza, ale równie pożywny. Jak pewnego razu podczas zajadania się w świecie żywych spotkałem się z jakimś dziwnym człowiekiem. Zobaczył mnie, chociaż nie wiem jak. Nie dość tego, to ten człowiek próbował mnie załatwić. Jak się okazało, zjadłem mu młodszego brata. Jednak ten człowiek nie dawał mi spokoju. Chciałem go zjeść, ale on cały czas był potężniejszy ode mnie. A to znaczyło, że nic na to nie mogłem poradzić. Zawsze jak pojawiałem się w tym mieście to mnie gonił. Musiałem w pewnym momencie zmieniać kształt do podobnego jaki ma człowiek. Jednak zaczynało mi brakować rozrywek w tym wszystkim. A to znaczyło, że zacząłem szukać jakichś zagadek lub łamigłówek. Po prostu musiałem coś rozwiązywać lub myśleć nad jakimś problemem. Mijały lata mojej egzystencji a ja słaby byłem. Jedyną siłą napędową był mój mózg. Ale jak miałem go wytrenowanego, to zacząłem ćwiczyć szybkość i zręczność. Zamiast iść na dziką siłę, moim celem było pokazać, że szybkość i myślenie nie ma sobie równych. Uzależniłem się od zagadek logicznych. To, na czym miałem bzika, stało się moim narkotykiem. Nie wyobrażam sobie dnia bez choćby jednej zagadki. A do tego ja się rozwinąłem i zrozumiałem swoje położenie. Byłem nikim innym jak nigdy nie nażartym stworzeniem, co zjada dusze i zmienia je w kolejne hollowy. Jednak to jest część naturalnej egzystencji. A moimi wrogami naturalnymi są shinigami.

Pieniądze: 0 Ryo.

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 5
Szybkość: 5
Zręczność: 5
Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 10 |5-4 za profesję +9 wolnych
Psychika: 8 |5+2 za wiek + 1 wolny
Reiatsu: 5
Kontrola Reiatsu: 5

OGÓLNE

Udźwig: 50 kg
Prędkość (śr.): 5 km/h
Prędkość (max.): 20 km/h
PŻ (Punkty Życia): 50
PR (Punkty Reiatsu): 25

Techniki
Magia:
Poznane Hadou:
Poznane Bakudou:
Hollow = brak

Umiejętności:
Człowieczy
Dominator
Mózg
Pustelnik
Sprawny Pożeracz
Umiejętny

Wady:
Daltonizm
Obsesja(zagadki logiczne)
Uzależnienie(łamigłówki)

Dziękuję za zmarnowany na mnie czas. W tworzeniu KP to ja cienki bolek więc wszelkie uwagi mile widziane. Lepiej mi idzie w grze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Akuzuki   Sro 26 Mar 2014 - 11:56

Na pewno niezbyt pozytywnie miszcze ocenia wyglad i charakter. Zwlaszcza odnosnie tego ostatniego niejeden wypowiadal sie, ze to najistotniejsza czesc. Totez sugerowalbym rozwinac to jakos.
Teraz na koniec - na moj gust, to upchnales to samo pod dwiema wadami. Mnie osobiscie ciezko powiedziec, czym mialoby sie roznic uzaleznienie od zagadek, a ich obsesyjne rozwiazywanie.
Historyjka krotka, lekka i bez fajerwerkow. Mozna sie pokusic o rozwiniecie, zeby wspomniec cos wiecej o umiejetnosciach, czy wadach. Np. spotkanie z innym holkiem, ktorego udalo sie podporzadkowac (dominator), albo przemykajac sie ulicami zauwaza taki holek dzieciaka ukladajacego kostke rubika (lamiglowki), ewentualnie przykuwa jego uwage witryna sklepowa RTV, gdzie na szesnastu telewizorach roznych wielkosci wyswietla sie na raz program, gdzie zadaja zagadki... mozna tez opisac kilka takich zdarzen powoli stopniujac zaangazowanie. Za pierwszym razem - o, znam odpowiedz, to latwe. Nastepnym razem chwila skupienie - aha - i radosc, ze sie wymyslilo. Dalej siedzac w piachu i glodujac odkrywa holek, ze jak sie intensywnie skupic nad takim problemem, to sie nawet troche zapomina o glodzie... i tak dochodzimy do momentu, gdy wpada w owa obsesje.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Oddział : Dywizjon 5
Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
140/140  (140/140)
Punkty Reiatsu:
408/408  (408/408)

PisanieTemat: Re: Akuzuki   Sro 26 Mar 2014 - 14:01

No to jadziem

1. Wygląd- zdecydowanie za mało. Hollow są specyficzną rasą, której wygląd i mózg są wszystkim co mają w walce o przetrwanie. Dlatego opisanie ciała jest bardzo ważne. Do tego umiejętności jakie ma dany pusty z reguły bazują na jego przystosowaniach do życia w ciężkim klimacie prawa dżungli. W Twoim przypadku natomiast nie za bardzo wiadomo jak wygląda Twoja postać i szczerze mówiąc ciężko mi ją sobie wyobrazić. Do tego powiem Ci, że granie hollowem o takim wyglądzie będzie ekstrymalnie ciężkie. Żadnych pazurów, kłów, rogów, haków ani niczego innego zdolnego do zadawania ran przeciwnikowi. Do tego tak niska siła, szybkość, zręczność i wytrzymałość. Szczerze mówiąc ciężko mi sobie wyobrazić, aby takie cuś zabiło innego potwora, który jest że tak powiem lepiej uposażony. W opisie formy człowieczej również jest tego za mało. Na przykład o jego ubiorze wiemy tylko to, że nosi czarny płaszcz. Mam rozumieć, że niczego innego na sobie nie nosi? Pasuje mi to bardziej pod obsesje "publiczne obnażanie się" aniżeli "rozwiązywanie łamigłówek".

2. Charakter -
o ile w wyglądzie było tego mało to w charakterze jest tyle, że w zasadzie dla mnie równie dobrze mógłbyś dla mnie napisać tam "brak". Moim zdaniem, bowiem nie wiemy nic o postaci pod względem jej charakteru. Tutaj musisz dopisać sporo.

3. Historia - cóż... krótkawa ta historia, ale mieści się w moim progu minimalnym, choć ledwo ledwo. W historii, jednak musi być wspomnienie o każdej wadzie i zalecie. Ja natomiast nie znalazłem niczego o "dominatorze", "sprawnym pożeraczu" oraz do wyboru "obsesja" lub "uzależnienie". Te ostatnie to dlatego, że kompletnie nie widzę różnicy między nimi, więc nie dało się wspomnieć o dwóch naraz. Takie darmowe bicie punktów moim zdaniem.

Ode mnie naturalnie masz negatywa i życzę owocnej pracy w poprawianiu karty.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Akuzuki   

Powrót do góry Go down

Akuzuki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1