IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Akademik- Pokój Kovashiego Hiroto

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Kovacs

Mistrz Gry : CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
65/80  (65/80)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Akademik- Pokój Kovashiego Hiroto   Sro 18 Maj 2016 - 14:38

Chłód podwórza owinął Kovashiego. Stęchlizna baru powoli przemijała. Nie wiedział czy bardziej składała się ona z potu i rzygowin czy raczej z ludzkiego upodlenia. Nie miało to raczej znaczenia w tym momencie, bo zagadkowa kobieta właśnie rzuciła się mu na plecy. Chociaż może nie zagadkowa, znała go, więc raczej miał szanse ją poznać. Z tej perspektywy trudno jednak było określić czyje piersi odciskały mu się na plecach. Jeszcze aż tak dobrze nie poznał żadnej kobiety. Odwrócił się więc dobrze by obejrzeć kogo tu przywiało
-Różne sprawy. Nie lubię za długo siedzieć w jednym miejscu. - rzucił jeszcze wymijająco.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Oddział : Dywizjon 5
Mistrz Gry : Kuchiki Kyosake

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Akademik- Pokój Kovashiego Hiroto   Pią 20 Maj 2016 - 20:09

Kovashi musiał uwolnić się z niespodziewanego żelaznego uścisku. Okazało się to nie takie trudne przy szczerej chęci wyrwania się. Kto jednak by chciał? W końcu to dość przyjemna sytuacja... no nieważne daltonista chciał i na tym zostańmy. Po chwili stał z owa dziewczyną twarzą w twarz, a była to... Sakane. Dziewczyna o ciemnym kolorze skóry tak jak i poprzednio gdy spotkał ją Rukończyk była dość upita co widać było po tym, że delikatnie się chwiała. No i mowiła też niezbyt składnie oraz czuć było taki sposób mowy lekko zawianego człowieka jeśli wiesz o czym ja mówie
- Mii się na Ciebie wkurzyła, ale ja nie... ja mówiłem że nie jesteś taki... no wiesz oskarżała Cię o głupoty... jakieś obrzynanie na sake... nie kumam... nie robiłeś tego prawda? - powiedziała z pewnym zastanowieniem ściągając kolejne zdania do siebie jakby z trudem ściskając je w jako taki ład i skład. Na koniec zaś tego słowotoku słów wypowiedzianych dość szybko zadała pytanie z jawnym wyrazem zastanowienia na twarzy do tego stopnia, że aż przyłożyła palec do swojej dolnej wargi. Hiroto musiał przyznać, że tak wygląda dość słodko i w pewny sposób urzekająco.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kovacs

Karta Postaci
Punkty Życia:
65/80  (65/80)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Akademik- Pokój Kovashiego Hiroto   Sob 21 Maj 2016 - 14:58

Ja?! No co Ty, ja bym nigdy czegoś takiego nie zrobił przecież. Kovashi odpowiedział dość pewnie. Nie poczuwał się do tych wszystkich oskarżeń. Dziewczyna stała naprzeciw niego, lekko upita, co znaczyło, że raczej pożytku z niej nie będzie. Przynajmniej nie wtedy kiedy przychodzi do jakiegokolwiek udzielenia pomocy. Ale może będzie wiedzieć gdzie tu znajduje sie jakiś posterunek straży albo coś? To mogło być dość pomocne.
-[b]Powiedz no mi Sakane, czy wiesz może gdzie tu znajdę kogoś kto no ten, porządku pilnuje? Przydałby się taki jeden albo dwóch, bo trzeba wynieść takiego jednego delikwenta.[/b
Nie liczył może na odpowiedź z dokładnością ale może chociaż na jakieś wykluczenie pobliskiego terenu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Akademik- Pokój Kovashiego Hiroto   Nie 22 Maj 2016 - 10:21

- Ha! Wiedziałam, a Mii-san niby taka mądrala, a to ja miałam racje. - powiedziała z wypisaną na twarzy satysfakcją uderzając z radością pięścią o wierzch otwartej dłoni. Pytanie daltonisty zaś trochę ją chyba zaskoczyło. Zrobiła zamyśloną minę, podrapała się po brodzie i odpowiedziała dość powolnie:
- Cóż... to mała karczemka, więc jej właściciel jest jednocześnie barmanem, dozorcą, ochroniarzem, sprzątaczem, stróżem nocnym, kucharzem czasem, piwoszem, smakoszem i tak wymieniała wyliczając na palcach, aż Hiroto nie raczył jej przerwać, a jeśli tego nie zrobił to dość długo jeszcze dalej na końcu dodając, że ewentualnie pomaga mu w tych obowiązkach rodzina. Po tym rozejrzała się na prawo i lewo, znowu spojrzała na rukończyka i zapytała:
- [b]A właściwie to kogo masz na myśli? Ja tu nikogo nie widze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kovacs

Karta Postaci
Punkty Życia:
65/80  (65/80)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Akademik- Pokój Kovashiego Hiroto   Pią 3 Cze 2016 - 20:23

Tak jak można się było domyśleć, nikogo sensownego w pobliżu. A już na pewno nikogo kto nie byłby materialistą... Ale cóż, może warto podrążyć temat. Ludzie spotykani o tej porze z rzadka mówią coś sensownego od razu. Zwłaszcza w takiej okolicy. Zwłaszcza w takim stanie.
- Nikogo tutaj. Na boisku jest jakiś chłopak ranny dość mocno. Mam nadzieję, że jeszcze tam jest. Mniejsza, to on potrzebuje jakiejś pomocy medycznej czy jakiejkolwiek. Samemu trudno przenieść jedną osobę, toteż szukam kogoś sensownego
Cóż, nie liczył na nic więcej ale a nuż coś może jeszcze wyjdzie z tej rozmowy. Najwyżej się pożegna i pójdzie potowarzyszyć rannemu. Ew, cofnie się do samej akademii czy czegoś podobnego. Nie mniej jednak teraz należy wyciągnąć co się da z tej rozmowy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Akademik- Pokój Kovashiego Hiroto   Sob 18 Cze 2016 - 12:26

Sakane zrobiła strapioną minę i zalała Kovashiego jak to zresztą zwykle czynią dzieci i pijani ludzie:
- Ojej? Co się stało? Kto ranny? Jakiś Twój znajomy? Co mu jest? Czemu ranny? To poważne? - i tak dalej, i tak dalej... W końcu się otrząsnęła, lekko uśmiechnęła i z wyrazem twarzy oraz głosem pełnym determinacji powiedziała:
- Ja Ci mogę pomóc, jestem silniejsza niż Ci się wydaje. - powiedziała dając Hiroto silną muke w ramię i rzeczywiście zabolało. Na znak tego rukonka teatralnie napięła biceps i złapała się za niego pytając:
- Widzisz? - po czym nie czekając na odpowiedz daltonisty rozejrzała się w lewo w prawo ze skupienia marszcząc brwi. W końcu spojrzała pytająco na bruneta i zapytała:
- To gdzie ten Twoj ranny przyjaciel? Ja tu nikogo takiego nie widze... a nie czekaj to ten? - spytała wskazujac palcem na gościa, który chyba przesadził z alkoholem, bo leżał właśnie w krzakach i chyba tam sobie spał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kovacs

Karta Postaci
Punkty Życia:
65/80  (65/80)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Akademik- Pokój Kovashiego Hiroto   Nie 31 Lip 2016 - 19:59

Całość słowotoku trudna była do przerwania. Niemniej Kovashi przeczekał go z lekkim uśmiechem. W końcu jednak Sakane doszła do sedna i zaczęła chcieć działać. A w sumie jej pomoc będzie lepsza niż żadna.
- Ten ranny przyjaciel jest na boisku, przy trybunach. Biedak otrzymał nożem od jakiegoś złego człowieka z okolicy. Trzeba go albo uleczyć albo zanieść do punktu medycznego. Ale razem damy razem - Kovashi powiedział, wskazując kierunek w którym muszą iść. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to już za parę chwil udzielą pomocy temu biedakowi.
-Chodź za mną, nie mamy już czasu do stracenia - rzucił i od razu zaczął kierować się w stronę poszkodowanego
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Akademik- Pokój Kovashiego Hiroto   Today at 13:46

Powrót do góry Go down

Akademik- Pokój Kovashiego Hiroto
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4