IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Kaz

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Kaz

Oddział : Dywizjon 2
Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
210/210  (210/210)

PisanieTemat: Kaz   Pon 30 Cze 2014 - 16:33

Informacje o mnie
Witajcie! Jestem niedoświadczonym mistrzem i zacząłem prowadzić jak i grać dopiero na tym forum. Mimo to interesuje się wszelkimi rozrywkami w klimatach fantasy trochę też sci-fi. Jeśli słyszeliście o popularnych książkach (LoTR, GoT itp.), grach ( zagrywałem się m.in. w Skyrim, Gothic, Neverwinter Nights, Mass Effect, w zasadzie wszelakie rpg), czy filmach to jest ogromne prawdopodobieństwo, że czytałem/grałem/oglądałem lub zapoznałem się w inny sposób. Mam więc jako takie obeznanie w przeróżnych historiach i pomysłów nie powinno mi zabraknąć.
Jako, że jestem stosunkowo nowy w mistrzowaniu prosiłbym by mieć na uwadze to, iż cały czas się uczę i staram się wypracować swój styl prowadzenia.
Powinniście wiedzieć, ze jestem łagodnym człowiekiem przez co nie będziecie się cały czas borykać z groźbą śmierci, utraty kończyn czy choroby umysłowej. To tylko gra, więc po prostu nie widzę w tym żadnego sensu. Odstępstwem od tej zasady są tylko szczególne przypadki: długie nieodpisywanie, skrajne nie trzymanie się charakteru postaci.
Z każdą sprawą dotyczącą postaci i historii możecie się na spokojnie zgłosić, wszelkie moce i umiejętności możemy obgadać. Jeśli chodzi o fabułę to również mogę się dostosować co do tego czy chcecie więcej machania żelastwem, czy dialogów lub zagadek.
W trakcie gry korzystam z kostki k10.

Wymagania:
- Gramy w odmianę rpg, więc ważne są wszelakie opisy odczuć postaci, jej przemyśleń i akcji. Oczekuje więc przyzwoitej długości odpisów (wyjątkiem są np. walki w których zazwyczaj odpisy bywają krótsze)
- 1 post na tydzień. Jestem w klasie maturalnej, więc nie zawsze mogę odpisać codziennie, ale ten raz w tygodniu powinien zawsze być.
- Chciałbym by wasze postaci posiadały własną inicjatywę i nie leciały tylko za tłumem.
- Sprawy oczywiste: dbanie o ortografię i składnie tego co się napisze oraz niewchodzenie w kompetencje mg.

Kwestia odpisów
Ze swojej strony mogę zapewnić ten 1 post na ok. 7 dni. Zależnie od sytuacji może być to więcej. O nieobecnościach dłuższych niż 7 dni będę uprzedzał i tego też od was oczekuję.  

Moje fanaberie:
Jestem dość drażliwy i nie będę tolerował żadnego spamowania o odpisy. Masz za dużo czasu i chciałbyś dostać odpis, ale ja jestem zajęty? Odpuść sobie. Jeśli masz jakiś problem odnośnie mojej osoby np nie podoba Ci się mój styl prowadzenia - powiedz mi o tym. Nie chciałbym potem słyszeć, że ktoś na mnie psioczy lub użala się na chacie, że trafił na nieodpowiednią osobę. Jak już wspomniałem, jestem ugodowy, więc możemy o tym porozmawiać.

Kontakt ze mną:
Tylko i wyłącznie PW.

Moi gracze:(1/1)
- Ramiz: 'Qui'
Można zapytać czy komuś poprowadzę grę, ale z racji braku czasu nie gwarantuje, że kogoś przyjmę.

Ostatnio zmieniony przez Kaz dnia Czw 3 Wrz 2015 - 19:27, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kaz

Oddział : Dywizjon 2
Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
210/210  (210/210)

PisanieTemat: Re: Kaz   Nie 2 Lis 2014 - 18:49

UPDATE

Jako, że już zadomowiłem się trochę i jestem już pełnoprawnym MG, należałoby opisać wam jak podchodzę do kwestii mechanicznych.

W czasie walk, rzucania kidou, uwalniania się z takowych i innych ważnych akcji, stosuję kostkę. Kostka jest dziesięciościenna, przyjaciel każdego mg. Nie nadużywam jej jednak, nie wykonuje dziesięciu rzutów dla jednej czynności czy tym podobnych praktyk. Jedynie mogę dodać jakiś modyfikator ze względu na dogodną pozycję albo jakąś niedyspozycję danej kończyny (czy cokolwiek innego będzie dotyczyło postaci)
Zdarzą się jednak sytuacje, kiedy z kostki korzystać nie będę i sam zadecyduje co się stanie, także będziecie sobie mogli ponarzekać na to, że was nie lubię ( A tak na poważnie, czasem po prostu będę chciał poprowadzić waszą przygodę w ten czy inny sposób i będzie to ode mnie wymagać pominięcia rzutów kostką)

Kidou:
Możecie nauczyć się tylko kidou o poziomie nie większym niż 2xinteligencja. Zgodnie z mechaniką forum możecie też je wzmacniać, gdy je rzucacie. Istnieje możliwość wyzwalania się spod działania niektórych zaklęć: potrzeba do tego wykorzystania tyle samo PR ile zostało na nie zużyte (wolniejsze wydostanie się) lub jego dwukrotność (szybsze). Wszystko oczywiście zależy też od umiejętności waszych i osoby, która was uwięziła.

Statystyki:
Jedna sprawa. Idąc za przykładem Tsuny - nie traktuję statystyki Inteligencja, za realny wskaźnik mądrości postaci. Jest to raczej zdolność do zobaczenia pewnych szczegółów, co skutkuje jakimiś bonusowymi podpowiedziami, bogatszymi opisami. Odpowiada też za prędkość uczenia się nowych technik czy zaklęć.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Kaz
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1