IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Siedziba Łowcy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
The Hunter

Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
140/140  (140/140)
Punkty Reiatsu:
169/169  (169/169)

PisanieTemat: Re: Siedziba Łowcy   Pią 15 Gru 2017 - 19:31

Vincenzo's Bizarre Adventure #0060

Zegarek schowałem do drugiej kieszeni i podpiąłem łańcuszkiem. Zastanowiłem się co odpowiedzieć. W końcu rzuciłem krótkim:
- Zgadza się.
Idąc za salarymanem myślałem o swoim drugim zleceniu. Przyjąłem zapłatę, wyciągnąwszy po nią obie dłoni. Ukłoniłem się oraz pożegnałem z Ito-san. Oby jego życie powróciło do normalności. Tymczasem... Uporałem się z zadaniem szybciej niż się spodziewałem, więc moje plany uległy zmianie. Wypadałoby się jakoś odświeżyć. Skorzystam z publicznej łaźni. Tam sprawdzę czy z gotówką wszystko w porządku (daje mnie to łącznie niezłą sumkę czterdziestu tysięcy). Potem pójdę zjeść do centrum handlowego. Kusiło mnie odwiedzić pana Tofu, lecz wiedząc, że mogę spotkać tam salarymana... Może jutro. W centrum handlowym założę corporeal ocular i raz jeszcze rozejrzę się za siedzibą wiedźmy.

"I get stronger in the splendor of a lucid moon. I'm the creature of the night!"

"All my demons cast a spell
the souls of dusk rising from the ashes.
So the book of shadows tell
the weak will always obey the master."
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Siedziba Łowcy   Sob 16 Gru 2017 - 21:12

Vincenzo-san #00 #0060

Wszystkie posiadane pieniadze wygladaly na autentyczne. Kazdy banknot w bardzo dobrym stanie, z tylko nieznacznymi sladami uzytkowania. Po wymoczeniu sie i uzupelnieniu kalorii, przy czym dosc wyjatkowo niewiele osob z otoczenia zwracalo na nietutejszego uwage, rekonesans po galerii. Z goglami na twarzy wygladal tylko nieznacznie bardziej wyrozniajaco, chociaz ludzie zajeci swoimi sprawami chyba traktowali Lowce jako milosnika cosplay'u. Duchow zadnych nie uswiadczyl. Ani demonow. Niemniej okular prawdopodobnie posiadal wiecej funkcji, niz tylko umozliwianie widzenia przez smiertelnikow rzeczy, ktorych przewaznie nie widza. Czasem wyswietlal niczym HUD numerki. Po dluzszej przechadzce podswietlil jeden lokal. Niewielka kawiarenka. Urzadzenie pokazalo w rogu znaki 結界.
Spoiler:

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
The Hunter

Karta Postaci
Punkty Życia:
140/140  (140/140)
Punkty Reiatsu:
169/169  (169/169)

PisanieTemat: Re: Siedziba Łowcy   Sob 16 Gru 2017 - 22:26

Vincenzo's Bizarre Adventure #0061

Słowa tej dziewczyny... Jak one brzmiały? Dostrzec ją, wiedźmę, mogą spostrzec tylko wybrani? Czy... Ujawnia się wtedy kiedy ma na to ochotę? Okular spełnił swoje zadanie i znalazłem coś dziwnego. Pytanie, czy zostanę zamieniony w żabę? Czas się przekonać.
Stojąc przed kawiarenką postanowiłem przekroczyć jej "granice".

"I get stronger in the splendor of a lucid moon. I'm the creature of the night!"

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Siedziba Łowcy   Nie 17 Gru 2017 - 0:50

Vincenzo-san #00 #0061

Przekroczywszy prog, nie stalo sie nic. Wnetrze od srodka wygladalo tak samo, jak z zewnatrz. Okular rowniez nie wyswietlil niczego nowego. Wystroj drewniany z zielono-brazowymi dekoracjami. Tu i tam szmaciana lalka, albo kukielka. Gablotka z ciastem, kontuar w kacie. Za nim milo usmiechnieta, szczupla dziewczyna o dlugich, kasztanowych wlosach i zielonych oczach. Wyciarala szmatka kubek. Przy jednym stoliku dwoch starszych panow grajacych w warcaby. Przy drugim kobieta z dwojka dzieci, z czego jedno rysowalo kredkami, a drugie zajadalo cala twarza szarlotke. Przy kolejnym jegomosc w garniturze czytajacy gazate. Nic, co by przypominalo opowiesci o babince z haczykowatym nosem gotujacej w kotle smierdzace mikstury.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
The Hunter

Karta Postaci
Punkty Życia:
140/140  (140/140)
Punkty Reiatsu:
169/169  (169/169)

PisanieTemat: Re: Siedziba Łowcy   Czw 28 Gru 2017 - 23:35

Vincenzo's Bizarre Adventure #0062

Nie wiem czego się spodziewałem. Kawiarnia z wewnątrz wyglądała tak samo, jak z zewnątrz. Z wykluczeniem aromatu, który burzył obraz zmyślnej iluzji. Selektywne pole ochronne? Być może. Zróżnicowana, lecz znajdująca się w granicach normy klientela nie sugerowała, że jest to miejsce spotkań dziwaków. Na tym tle wyróżniałem się właśnie. Jako dziwak. Poszukałem wzrokiem wolnego stolika na uboczu, o ile nie byłem zmuszony zająć pozycji podobnej do piona w warcabach - gdzieś pomiędzy i kryty ze wszystkich stron. Nie udałem się doń od razu, a przyjrzałem się zawartości gablotki. Choć już jadłem, to nie mogłem odmówić sobie deseru. Oraz herbaty lub cappuccino, może espresso macchiato. A do tego tiramisu. Jeszcze nie miałem menu w ręku, a już zaczynam się ślinić. Ech.
Jeżeli wypatrzyłem wolny stolik, to wróciłem doń i zająłem przy nim miejsce. Czekając na obsługę wyciągnąłem telefon, by zobaczyć jaką mamy godzinę. Odłożyłem go powoli na stolik. Zapomniałem, że rozładował się. Czy ja wziąłem ze sobą ładowarkę...?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Siedziba Łowcy   Nie 31 Gru 2017 - 14:22

Vincenzo-san #00 #0062

Sprawa na cmentarzu rozwiazala sie dosc szybko, wiec ciagle bylo calkiem wczesnie. Dochodzilo poludnie. Kasztanowowlosa dziewczyna podeszla od razu do stolika, przy ktorym usiadl Lowca. Wysluchala zyczen klienta w ciagu kilku minut dostal, co sobie zazyczyl. Zapytala rowniez, czy nie potrzebuje czegos do telefonu. W razie czego w kacie jest gniazdko, a w wiklinowym koszyku obok zestaw ladowarek do wiekszosci popularnych modeli. Potem zrobila runde po innych klienatch i wrocia na swoje miejsce biorac do reki ksiazke. Jakosc deseru i napoju byla nie gorsza od obslugi. Rysujace dziecko zauwazylo roslego obcokrajowca. Patrz mamo, Van Helsing. Kobieta zwrocila szybko uwage, ze nie wytyka sie ludzi palcami i usmiechnela sie przepraszajaco klaniajac sie. Jeden dziadek ogral drugiego, wiec zaczeli partie rewanzowa.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
The Hunter

Karta Postaci
Punkty Życia:
140/140  (140/140)
Punkty Reiatsu:
169/169  (169/169)

PisanieTemat: Re: Siedziba Łowcy   Nie 7 Sty 2018 - 3:28

Vincenzo's Bizarre Adventure #0063

Moje zamówienie: espresso macchiato oraz tiramisu. Czekając na posiłek podłączyłem telefon, sprawdziwszy czy nikt nie dzwonił. Po tym zostawiłem go tak, by się podładował. W międzyczasie zająłem się konsumpcją, gdy zamówienie zostało dostarczone. Podziękowałem kelnerce. Delektując się zapachem kawy odpowiedziałem uśmiechem na komentarz dziecka, matce odpowiadając tym samym, ukłoniwszy się lekko. Był to dziwny moment normalności w moim życiu. Uświadomienie sobie tego było błędem. Czy pragnąłem spokojnego życia? Czy mógłbym żyć, jakby nigdy nic, gdybym tylko miał wybór? Przestając się uśmiechać upiłem łyka kawy.
Skupiwszy się na zadaniu wyjąłem z płaszcza wizytówkę należącą do wróżki. Przyglądałem się jej kontynuując posiłek. Zapytać nie zaszkodzi. Ale to jak skończę jeść i przyjdzie czas zapłaty. Czy adres się zgadzał? Pracownicy centrum powinni kojarzyć miejsce... Chyba, że... Hmpf. Nasunąłem okular na oczy, aby lepiej przyjrzeć się wizytówce. Po oględzinach przesunę je na czoło. Nagły moment olśnienia może okazać się trafny.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Siedziba Łowcy   Czw 11 Sty 2018 - 19:38

Vincenzo-san #00 #0063

Dzwoniono z lokalnych mediow, by zaprosic Lowce do udzialu w programie o osobliwosciach tego swiata, jako eksperta od owych osobliwosci. Latwo bylo sie domyslec, ze jako nietutejszy zrobi wieksze wrazenie, niz tubylcy. A i historie mozna wymyslec bardziej pokretna. Jedni klienci wyszli. Ich miejsce zajeli inni. Zamowienie powoli topnialo z filizanki i talerzyka. Przez okular korporacyjny wizytowka nadal wygladala, jak kolorowy kartonik.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Siedziba Łowcy   

Powrót do góry Go down

Siedziba Łowcy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5