IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Siedziba Łowcy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
The Hunter

Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
64/64  (64/64)

PisanieTemat: Re: Siedziba Łowcy   Sob 6 Lut 2016 - 0:22

Vincenzo's Bizarre Adventure #0045
Nareszcie w domu. Mam ograniczony wybór garderoby, ale udało mi się znaleźć kolejną koszulę oraz nowe spodnie, wszystko w kolorze czerni. Brudny ciuch zostawiłem w prowizorycznym kuble do prania. Zajmę się tym następnego dnia. Różowe radyjko i baterie wylądowały na blacie biurka. Będąc odświeżonym, jedyne czego teraz pragnąłem to odzyskać siły. A zatem w drogę!

Dotarłszy do przybytku pana Tofu sprawdziłem godzinę. Przywitałem się z właścicielem oraz zająłem miejsce przy ladzie. Poprosiłem o jego specjał. Nie miałem powodów do zmartwień, a zatem uśmiech gościł na moich ustach. Nie pytałem jak leci. Nie drążyłem tematu dziewczyny. Co się stało, stało się. Jeszcze się okaże, że zaraz ktoś pacnie mnie w ramię i powie: "Heeeeej, dawnośmy się nie widzieli!". Heh... I zamiast starej znajomi będzie to banda rosłych facetów.
...
Czemu myślę o takich rzeczach i się do tego uśmiecham? Jeden łomot nie wystarczy?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Siedziba Łowcy   Sob 6 Lut 2016 - 15:26

Vincenzo-san #00 #0045

Tofu widac niejednego klienta juz w zyciu obsluzyl. Nie zagadywal widzac, ze nie przejawia ochoty na rozmowe. Uwinal sie za to szybko z przygotowaniem dania i Lowca musial przyznac racje opinii salarymana. Kucharz znal sie na rzeczy. Na pewno moglby zrobic wieksza kariere kulinarna, niz ten mikry zakatek, o ktorym nikt nie wie. Znany szef w znanej restauracji zarzadalby w dodatku kilkadziesiat razy wiecej dodajac horrendalna marze za nazwisko i lokal. Jakiekolwiek Tofu mial powody, by byc wlasnie tu, milo bylo, ze ktos taki byl. Ludzie mniej majetni mieli dzieki temu szanse zakosztowac czegos wiecej, niz sama miseczka ryzu. Nikt Lowcy w posilku nie przeszkadzal. Tubylcy, jak zwykle nie przygladali sie zbyt przychlnie, ale nic poza tym.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
The Hunter

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
64/64  (64/64)

PisanieTemat: Re: Siedziba Łowcy   Wto 9 Lut 2016 - 0:49

Vincenzo's Bizarre Adventure #0046
Posiłek zjadłem ze smakiem. Nie wiedziałem czy od razu pochłonąć całość, czy delektować się każdym maleńkim kęsem. Było dobre, na pewno wrócę po więcej. Jeśli będzie to tylko możliwe, to chciałbym przychodzić tutaj na śniadania i obiado-kolacje. Odstawiwszy puste naczynie odetchnąłem z ulgą oraz podziękowałem kucharzowi za znakomite jadło. Pożegnałem się, po czym wróciłem do magazynu. Po drodze sprawdziłem godzinę. Jeśli czas mógł pozwolić, to zadzwoniłem do salarymana zapytać się jak się czuje i czy udało się coś załatwić.
Miałem do wykonania dwa zadania. Zacząłem sprawę wdowca. Zostało mi tylko czekać. Co do wiedźmy, trafiłem kulą w płot. Nawiedzonej sprzedawczyni wczoraj nie było. Dzisiaj spróbuję złapać ją raz jeszcze. Tym razem nie będę wchodził do sklepu, a zaczekam na godzinę jego zamknięcia. Będę widział kto skończył pracę. Co mi pozostanie robić, to... śledzić.

Nie wiedziałem jak stoję z czasem. Wróciłbym się do magazynu popracować nad bronią. Po tym wróciłbym poczekać w centrum handlowym lub pod jego wejściem - zależy ile ich było.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Siedziba Łowcy   Pon 8 Sie 2016 - 14:04

Vincenzo-san #00 #0046

Salaryman w takim samym stanie, w jakim Lowca go ostanio widzial. Nie rozmawial jeszcze z przelozonym, bo ten mial ciag spotkan, ale wydawalo sie, ze ida po jego mysli, wiec moze byc w odpowiednim humorze, by prosbe pracownika pozytywnie rozpatrzyc. Szpiegowac pracownicy swiatyni okultyzmu nie musial, bo zadzwonila sama.
- Wiem kim jestes - odezwala sie cichym, ledwo slyszalnym glosem - Moze jestem pylkiem nic nie znaczacym, ale widze rzeczy jakimi sa. Czego chcesz?

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
The Hunter

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
64/64  (64/64)

PisanieTemat: Re: Siedziba Łowcy   Pon 8 Sie 2016 - 18:25

Vincenzo's Bizarre Adventure #0047
Zostało niewiele czasu, więc zadzwoniłem do salarymana w drodze do centrum handlowego. Dobrze, że mu się powodzi. Powiedzmy, że tak jest. Może będzie lepiej. Grunt, że nie było gorzej. Sukces?
W którym momencie niespodziewanie zadzwonił do mnie telefon. Czyżby nowe zlecenie? A może?
- Dobry wieczór - odpowiedziałem, przysłoniwszy słuchawkę. Mimowolnie ściszyłem swój głos. - Szukam informacji. Przede wszystkim sprzymierzeńców. Tych co widzą rzeczy jakimi są. Tak jak ty i ja. Jestem łowcą. Pomagam duszom oraz zwalczam bestie. Proszę, spotkajmy się.
Zajęło chwilę nim dotarło do mnie co powiedziałem. Spojrzałem w niebo, podrapawszy się po czole. Może się uda?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Siedziba Łowcy   Czw 11 Sie 2016 - 14:38

Vincenzo-san #00 #0047

Nawiedzone dziewcze nie wykazalo checi wspolpracy. Stwierdzila, ze nie ma zadnych informacji. I w ogole jest tylko lisciem na wietrze, wiec przymierzac tez nie ma czego. Nie umawia sie z nikim, bo na tym lez padole i tak wystarczajaco duzo nieszczesliwych dzieci, po co ich wiecej. I doroslych w sumie tez. Za to wiadomosc od salarymana byla bardziej optymistyczna. Wyzebral u przelozonego dwa dni wolnego z opcja, ze gdyby naprawde swiat sie walil, to nawet trzeci nie jest niemozliwy. Jesli Lowca zamierzal ciagac wdowca po miescie, byla na to szansa. Zaczelo wiac, napedzajac chmury i wilgotne powietrze. Zanosilo sie, ze najblizsze kilka dni pogoda moze byc pod psem.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
The Hunter

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
64/64  (64/64)

PisanieTemat: Re: Siedziba Łowcy   Pią 26 Sie 2016 - 11:58

Vincenzo's Bizarre Adventure #0048
Chryste Jezu, o czym ty mówisz kobieto...
Zdegustowany swoim brakiem ogłady, albo brakiem ogarniętości dziewczyny zakończyłem rozmowę krótkim:
- Do usłyszenia.
Schowałem telefon do kieszeni nie puszczając go z ręki. Trafiłem kulą w płot. Wiedźma sama znajdzie wybranych, czy coś takiego. Muszę zacząć notować, albo rozwieszać kartki na tablicy korkowej bowiem za cholerę nie potrafię sobie przypomnieć tej sprawy. Wypadałoby poinformować pana Nakamura o moim nikłym progresie. Cóż.
Odwróciłem się na pięcie i wróciłem do Siedziby Łowcy żartując w duchu, iż zbliżająca się pogoda jest następstwem mojego złego samopoczucia, jak psionik czy esper. Bez rewelacji. Na dodatek zaczynało brakować mi czasu.
Po drodze odezwał się telefon, albo sam zadzwoniłem do salarymana. Dwa dni. Świetnie. Postanowiłem umówić się z nim jutro, z samego rana. Poleciłem również wziąć ciepłe, nieprzemakalne ciuchy. Resztę dzisiejszego dnia spędzę w kuźni. Za zarobione pieniądze zacznę skupywać złom na przetopienie.

Po zastanowieniu...
Miałem wizytówkę do wiedźmy, o której kompletnie zapomniałem. Jeżeli odebrałaby telefon, to chciałbym się zapytać czy dodzwoniłem się we właściwe miejsce. Po tym kontynuowałbym z pytaniem czy jest medium bowiem interesuje mnie los moich zmarłych bliskich. Nie dodzwoniłem się rano, to może dam radę wieczorem?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Siedziba Łowcy   Today at 9:49

Powrót do góry Go down

Siedziba Łowcy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4