IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Kenjiro Sakurai

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Kenjiro Sakurai

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Kamys Tsuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
63/63  (63/63)

PisanieTemat: Kenjiro Sakurai   Sro 19 Lis 2014 - 23:43

***Słowem Wstępu***
Budzisz się nagle jakby z najgorszego koszmaru, czujesz spływający po plecach pot i przyspieszone bicie serca.To co niepokoi to fakt iż nie jesteś u siebie ale w jakimś strasznym groteskowym pomieszczeniu jak w niektórych filmach masz jedno źródło światła padające na ciebie z góry. Czujesz na sobie czyjś przeszywający wzrok lustrujący każdy centymetr ciała. Nagle słyszysz głos mężczyzny dobiegający zza ciebie. Kim ty niby jesteś? Skąd  przybywasz? A najważniejsze.. Mówił wyłaniając się z mroku ...Czego poszukujesz? Zakończył ukazując ci się. Jest to młody mężczyzna, dość wysoki i gdyby nie lekka nadwaga to można by rzec że przystojny i dobrze zbudowany jego ciemnobrązowe oczy patrzyły przenikliwe a delikatny uśmiech ni to drwił ni to pocieszał ciekawie się komponując z krotką bródką.
Słowa więzną w gardle, suchość w ustach i drżenie rąk zdradza niepewność i poddenerwowanie które rozmówca szybko wyłapuje. Jeśli nie umiesz mówić, chodzić i trzeba cię prowadzić za rączkę, to lepiej zmykaj.. twarz mężczyzny zmieniła się nie do poznania, Wyglądała jak jakiegoś drapieżnego zwierzęcia lub wytrawnego łowcy patrzącego na swą zdobycz.
Lecz jeżeli masz pewne zdolności, chęci i cierpliwość...to przeżyjemy wspólnie wspaniałą przygodę osiągając wszystko co tylko nam się zamarzy...Więc jak? jest w tobie to coś Zapytał chowając się powoli w cień.

***O sobie***

Jestem, egocentrykiem z wyższym wykształceniem lubiącym wszelakie gry fabularne i stawiającym na immersję. W PBF grywam od 2009 a w RPG(prawdziwe a nie komputerowe) od ok 2004/5 .Mistrzuję od 2006 w systemach DnD, Warhammer FR, Modern, Call of Cthulhu, Star Wars d20, Wolsung, After bomb Madness, możliwe że też inne ale mogło się pozapominać. Moim ulubionym stylem jest zabawa w WH lub łączenie tego brutalnego świata z heroicznymi czynami na dalszych etapach rozgrywki.
Sesje prowadzę własnym tempem, jestem osobą która siedzi w pracy, robi zakupy ma znajomych, lubi pograć na kompie i załatwia sprawunki wspólnie z ładniejszą połówką mego jestestwa, więc jeżeli nie ma odpisu to znaczy, że mnie niema z jakiś konkretnych powodów.
Same sesje prowadzę tak samo w realu jak i na PBF...Zero Tolerancji Dla Głupoty. Heroizm to jedno, głupota to co innego.Staram się nie zabijać graczy lecz nie mogę ich odwodzić od samobójstwa, nie jestem negocjatorem...Liczę iż gracze będą się wczuwać w postać i będą ją odgrywać, to jest przeze mnie nagradzane. W tym stworzonym w miarę realnym(jak na fantazy) świecie, jest krew, jest bród, flaki oraz erotyzm.

***Ważne***

Proszę by moi gracze napisali mi czego oczekujecie po sesji. Gadania? Opisów przyrody, znalezienia sensu życia? Wypiszcie mi czego szukacie u mnie np:
"-Akcja
-Dramat
-Dialogi"
Może to być mniej lub bardziej rozbudowane ale chyba rozumiecie?

***Mechanika***

Jest oparta na procentowości powodzenia. Tyle musicie wiedzieć...xD

Co do Zanpaktou...wyznaję taką samą zasadę co Kamys, uważam że daje to o wiele więcej możliwości Tak więc ja określam formę oraz umiejętności broni, oraz najważniejsze, to jaki duch w niej zamieszka.

***Moi Gracze***
max 2(for now)

-Vic - Początek Przygody
-Ahito - Początek Przygody

Zapytania o prowadzenie tylko przez PW lub jak mnie złapiecie na SB
Jeśli ktoś będzie bardzo ładnie prosił i mnie przekona.(łapówki przyjmuję, jestem po politologii wiec wiem co i jak)

Think back some more now. Try to remember... and don't hold back. Compare us. Between you and me, which of us shines... as the greater warrior ?!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Kenjiro Sakurai
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1