IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

ludzki holek

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: ludzki holek   Czw 4 Gru 2014 - 15:13

Cytat :
Człowieczy
Opis: Hollow "człowieczy" jest w stanie przybrać formę człowieka. Zawsze jednak wygląda tak samo, nie może przemienić się w inną osobę. Shinigami mają zawsze problem z wykryciem takiego hollowa. Jest olbrzymim zagrożeniem dla ludzi.
Premie: Forma człowieka. Zajmuje to miejsce jednej umiejętności.
Wymagania: Psychika: 10, Inteligencja: 8, wrodzone.

Jak juz wspominalem, powyzsze wymaga doprecyzowania. Po pierwsze doszedlem do wniosku, iz jednak holek niezaleznie od formy powinien zostac niewidzialny dla zwyklego smiertelnika. Zwykla konsekwencja - skoro kazdy duch, pustak, shini niewidzialny jest, a zmienil sie tylko ksztalt, to logicznym byloby niewidzialnosc utrzymac. Po drugie nie uwazam, zeby nadawalo sie to na umiejetnosc pasywna, ktora dziala dowolna ilosc czasu, az sie holkowi znudzi. Dwa najprostsze sposoby, to albo powiazanie czasu z konkretna statystyka, albo niech wciaga reiatsu. Ewentualnie jedno i drugie.

Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: ludzki holek   Sro 10 Gru 2014 - 9:42

Cóż mnie nie przeszkadza to że jest teraz jak jest. Dla mnie może zostać. Ale jeśli jest potrzeba zmian to może zaproponuje dwie rzeczy:

1) Hollek może przesiedzieć jednorazowo w skórze człeka minut równych psychika * 2 (albo 1), za większą ilość czasu będzie płacić raietsu, z każdą minutą co raz więcej typu na początek 1, 2, później 4, 8 i tak dalej. Potworkowi ci raz trudniej utrzymać ludzką powłokę.

2) jako że zajmuje miejsce umiejętności to możemy to usunąć ze skilli rasowych, i jeśli ktoś wymyśli że coś takiego chcę to napisze własnego skilla. Wtedy doda gracz własną propozycje mechaniki (my rzecz jasna poprawimy ). Sam gracz napisze czy to iluzja (np tańsza w użyciu, niebezpieczniejsza), czy morfowanie (droższe ale skuteczniejsze), czy opętywanie ludzi. W przyszłości będzie mógł rozwijać skilla i będzie ciekawiej

---> Ja sama przychylam się do drugiej opcji bo daje ciekawszą dowolność. Gracz może wybrać tańszą ale trudniejszą drogę, albo droższą i kosztowniejszą, albo inną. No i będzie musiał pomyśleć zanim coś takiego weźmie (w końcu najpierw sam na to musi wpaść, a nie otrzymywać podpowiedzi i naprowadzeń od nas).

[Only admins are allowed to see this image]
kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
The Hunter

Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
64/64  (64/64)

PisanieTemat: Re: ludzki holek   Nie 21 Gru 2014 - 0:18

Z zaproponowanych opcji głosuję za opcją nr 2. Można usunąć z listy umiejętności i pozwolić graczowi zadecydować nad rozwojem swojego hollowa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: ludzki holek   Pią 9 Sty 2015 - 14:43

Okej w takim razie jako że nikt już za bardzo się nie wypowiada, zmienię na prawdopodobnie drugą z moich opcji.

[Only admins are allowed to see this image]
kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: ludzki holek   Pią 9 Sty 2015 - 16:13

Nie jestem przekonany, czy to sie na skill specjalny nadaje, ale wywalenie z ogolnych tez mi nie przeszkadza.

Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: ludzki holek   Today at 12:28

Powrót do góry Go down

ludzki holek
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1